Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.10.2014
Místo konání:
Vsetín, Sokolovna
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
Dolní město
Ředitel závodu:
Hrbas Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman - R1
Stavitel tratí:
Hrobař Štěpán - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 8:06
2. Graubnerová Kamila SKK 10:12 + 2:06
3. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 10:56 + 2:50
4. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 10:59 + 2:53
5. Pišová Adéla LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 11:19 + 3:13
6. Zichová Amálie LCE0451 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:40 + 3:34
7. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 12:07 + 4:01
8. Daňková Adéla TZL0450 SKOB Zlín 12:37 + 4:31
9. Matochová Adéla TZL0555 SKOB Zlín 14:26 + 6:20
D12C
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 9:20
2. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 9:30 + 0:10
3. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 9:41 + 0:21
4. Panovcová Anita OTK0351 OOB TJ Jiskra Otrokovice 9:47 + 0:27
5. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 9:56 + 0:36
6. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:31 + 2:11
7. Tichá Julie TZL0252 SKOB Zlín 12:23 + 3:03
8. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:40 + 4:20
9. MUdráková Eliška LCE0253 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:46 + 9:26
10. Talandová Zuzana KVS0251 SKOB Kobra Vsetín 21:43 + 12:23
11. Fajkusová Veronika KVS0203 SKOB Kobra Vsetín 28:31 + 19:11
Jedruchová Štěpánka TZL0350 SKOB Zlín DISK
D14C
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 8:56
2. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 9:13 + 0:17
3. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 9:43 + 0:47
4. Svobodová Barbora BFM0151 SKOB Frýdek - Místek 11:00 + 2:04
5. Šabršulová Natálie LCE0054 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:30 + 2:34
6. Malotová Kamila LCE0055 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:53 + 8:57
Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D21C
1.80 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7136
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 12:05 7450
2. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 12:52 + 0:47 7008
3. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 12:58 + 0:53 6951
4. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 13:05 + 1:00 6885
5. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 13:32 + 1:27 6631
6. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 13:33 + 1:28 6622
7. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 13:48 + 1:43 6481
8. Vývodová Jana MOV9852 SKOB Ostrava 14:00 + 1:55 6368
9. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 14:55 + 2:50 5850
10. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 14:57 + 2:52 5831
10. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 14:57 + 2:52 5831
12. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:01 + 2:56 5794
13. Zentrichová Daniela OTK9751 OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:06 + 3:01 5747
14. Handlová Andrea NN 18:44 + 6:39
15. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 20:12 + 8:07 2867
D35C
1.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:11
MS Chromčáková Jitka JZL7850 TJ Jižní svahy Zlín 20:12 + 9:01
D45C
1.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 12:13
2. Koláriková Irena TZL6351 SKOB Zlín 12:19 + 0:06
3. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 14:48 + 2:35
4. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:24 + 3:11
D55C
1.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 10:39
2. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 12:56 + 2:17
3. Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín 15:03 + 4:24
4. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 15:49 + 5:10
H10C
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichler Vít TZL0401 SKOB Zlín 7:57
2. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 8:09 + 0:12
3. Šemnický Jakub TZL0400 SKOB Zlín 8:24 + 0:27
4. Graubner Tadeáš SKK 8:29 + 0:32
5. Humeník David LCE0402 OOB TJ Slovan Luhačovice 8:30 + 0:33
6. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 8:44 + 0:47
7. Novosad Pavel 5QC Zlínské Prašivky 9:27 + 1:30
8. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 10:20 + 2:23
9. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 10:46 + 2:49
10. Hrbáček Filip LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:25 + 3:28
H12C
1.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 TJ Jižní svahy Zlín 8:37
2. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 9:41 + 1:04
3. Fojtík Vít KVS SKOB Kobra Vsetín 10:46 + 2:09
4. Václavík Radek LCE0202 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:57 + 4:20
Matuška Václav KVS0101 SKOB Kobra Vsetín DISK
MS Grebík Radim KVS0045 SKOB Kobra Vsetín 8:36 +
H14C
1.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 9:25
2. Zentrich Dušan OTK0002 OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:07 + 0:42
3. Bitto Max LCE0103 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:45 + 2:20
4. Zeman Jakub TZL0102 SKOB Zlín 12:15 + 2:50
5. Janík Patrik LCE0101 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:22 + 3:57
H16C
1.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:38
H21C
2.20 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6942
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Panovec Jan VIC8931 OB Vizovice 12:52 7160
2. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 13:14 + 0:22 6968
3. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 13:45 + 0:53 6698
4. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 13:47 + 0:55 6681
5. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 13:57 + 1:05 6593
6. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 13:58 + 1:06 6585
7. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 14:14 + 1:22 6445
8. Štrajt Michal TBM8903 KOS TJ Tesla Brno 14:32 + 1:40 6289
9. Polášek TZL8601 SKOB Zlín 14:54 + 2:02 6097
10. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 15:01 + 2:09 6036
11. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 15:02 + 2:10 6027
12. Minarčík Tomáš KRN8102 KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:18 + 2:26 5888
13. Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina 18:14 + 5:22
14. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 18:58 + 6:06 3972
15. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 19:58 + 7:06 3449
16. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 22:35 + 9:43 2082
Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín DISK 0
Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín DISK 0
Seitler Milan ABM8908 KOB Moira Brno DISK 0
Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín DISK 0
Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín DISK 0
H35C
2.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Stanislav LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 11:24
2. Šindelka Antonín RBK7215 SK Radioklub Blansko 11:59 + 0:35
3. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 12:51 + 1:27
4. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 12:56 + 1:32
5. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 13:01 + 1:37
5. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 13:01 + 1:37
7. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 13:02 + 1:38
8. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 13:15 + 1:51
9. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:31 + 3:07
10. Král Jiří ODR7300 SKOB Odry 15:45 + 4:21
H45C
1.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 14:17
2. Šamánek Petr ZVS6901 TJ Zbrojovka Vsetín 15:07 + 0:50
3. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:12 + 3:55
Soukup Radomír NN DISK
H55C
1.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 12:12
2. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 12:49 + 0:37
3. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:54 + 3:42
4. Wiedermann Jaroslav SKM4905 KOB Směr Kroměříž 17:15 + 5:03
Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín DISK
H65C
1.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmakal Pavel TZL4801 SKOB Zlín 20:02
2. Žemlík Jan TZL4325 SKOB Zlín 22:41 + 2:39
HD10N
1.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Vít JZL0700 TJ Jižní svahy Zlín 12:28
1. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:28
3. Riessler Štěpán OTK0500 OOB TJ Jiskra Otrokovice 17:02 + 4:34
4. Král Jiří ODR0400 SKOB Odry 29:35 + 17:07
Jedruch Viktor TZL0600 SKOB Zlín DISK
HDR
1.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graclík Daniel KVS SKOB Kobra Vsetín 8:34
2. Fojtík Filio KVS SKOB Kobra Vsetín 9:18 + 0:44
3. Mudrák Šimon LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 9:38 + 1:04
4. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 9:49 + 1:15
5. Halata Šebestián KVS SKOB Kobra Vsetín 9:55 + 1:21
6. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 10:50 + 2:16
7. Fajkus Lukáš KVS SKOB Kobra Vsetín 10:54 + 2:20
8. Skýba Jakub LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 11:54 + 3:20
9. Kudelová Lucie LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 11:56 + 3:22
10. Janků Markéta KVS SKOB Kobra Vsetín 12:34 + 4:00
11. Plášková Anna LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 13:23 + 4:49
12. Zgarbová Tereza 13:37 + 5:03
13. Sloávček Ondřej TZL0909 SKOB Zlín 14:07 + 5:33
14. Krůček Michal TZL SKOB Zlín 16:25 + 7:51
15. Mikuš Václav 16:33 + 7:59
16. Adam Černín SVS Orientklub Vsetín 17:28 + 8:54
17. Graubner Mikuláš SKK 19:55 + 11:21
18. Novosadová Klára 5QC Zlínské Prašivky 20:13 + 11:39
19. Koč Juraj NN 21:09 + 12:35
20. Škodová Štěpánka LCE0852 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:24 + 14:50
21. Valyavka Viktoriya 38S0850 VZA Žilina 25:02 + 16:28
22. Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina 25:10 + 16:36
23. Vintr Otakar TZL1301 SKOB Zlín 36:05 + 27:31
Kundratová Eva KVS0950 SKOB Kobra Vsetín DISK
Králová Hedvika KVS0850 SKOB Kobra Vsetín DISK
P
1.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbáček Tomáš 7:42
2. Plášek Martin LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 8:33 + 0:51
3. Černín Lukáš SVS0201 Orientklub Vsetín 9:51 + 2:09
4. Vlčková Lenka NN 10:50 + 3:08
5. Krůček Pavel NN 13:25 + 5:43
6. Hrbáčková Karla LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 23:43 + 16:01
T
1.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:21
2. Králová Ivana ODR7450 SKOB Odry 20:13 + 6:52