Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.06.2015
Místo konání:
Fojtka
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Červená ruka 1:10 000, E = 5m, autoři Roman Horký a Petr Uher, stav duben 2014, revize jaro 2015, mapový klíč ISOM 2000
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Mokrá Julie, Picek Jan, Hradec Pavel
Protokol:
Závod proběhl za slunného velmi teplého počasí. Závodu se zúčastnilo celkem 817 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Zvláštní poděkování patří následujícím závodníkům, kteří pomohli zraněnému: Novotný Dušan (TJN), Novotný Marek (TJN)
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T6    
D10
2.40 km, 105 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Johanna SV Lengefeld 25:30
2. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 29:09 + 3:39
3. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 31:17 + 5:47
4. Mellanová Judita TUV0559 C SOK TJ Turnov 34:10 + 8:40
5. Matyášová Kristýna CHA0555 C OK Chrastava 36:00 + 10:30
6. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:31 + 12:01
7. Hänsel Flora SV Lengefeld 43:04 + 17:34
8. Pecková Tereza EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha 45:26 + 19:56
9. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 47:22 + 21:52
10. Zoubková Šárka TJN1063 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:44 + 23:14
11. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 52:15 + 26:45
12. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 56:47 + 31:17
13. Storch Frieda Köpenicker SC 57:57 + 32:27
14. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:51 + 46:21
Sýbová Marika BOR0553 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Pesničáková Soňa TJN1062 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:57 + 18:27
D10L
3.40 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 C OOB TJ Turnov 16:40
2. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 17:51 + 1:11
3. Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha 18:47 + 2:07
4. Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 20:19 + 3:39
5. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 21:02 + 4:22
6. Horníková Verča BOR OK Jiskra Nový Bor 22:03 + 5:23
7. Novotná Barbora TUR0552 C OOB TJ Turnov 24:20 + 7:40
8. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 25:43 + 9:03
9. Divišková Rebeka CHA OK Chrastava 26:46 + 10:06
10. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 27:46 + 11:06
11. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 28:09 + 11:29
12. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:40 + 14:00
13. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:58 + 17:18
14. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 34:22 + 17:42
15. Danková Alice CHA0650 C OK Chrastava 35:23 + 18:43
16. Schubert Hannah 162 Post SV Dresden 35:56 + 19:16
17. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 36:27 + 19:47
18. Štrynclová Johanka VLI0654 C Slavia Liberec orienteering 37:18 + 20:38
19. Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 41:27 + 24:47
20. Smolová Pavla CHA0652 C OK Chrastava 41:32 + 24:52
21. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:25 + 26:45
22. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 50:05 + 33:25
23. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 52:28 + 35:48
D12
2.80 km, 160 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 36:04
2. Sihver Merle 166 Post SV Dresden 37:30 + 1:26
3. Marková Hana LLI0450 C TJ Loko Liberec 42:53 + 6:49
4. Steinert Luise SV Lengefeld 44:20 + 8:16
5. Müller Josephine 31 USV TU Dresden 49:42 + 13:38
6. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 52:36 + 16:32
7. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 54:59 + 18:55
8. Häßler Clara Köpenicker SC 57:07 + 21:03
9. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 67:58 + 31:54
10. Funk Julika OK Leipzig 68:49 + 32:45
11. Průšková Tereza STB0499 C TJ Stadion Nový Bor 70:53 + 34:49
12. Wartewig Anna SG LVB Leipzig 73:41 + 37:37
13. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 77:57 + 41:53
14. Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 82:15 + 46:11
15. Jakoubková Anna STB0498 C TJ Stadion Nový Bor 89:59 + 53:55
16. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 90:06 + 54:02
17. Říhová Eliška CHA0351 C OK Chrastava 97:15 + 61:11
18. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 103:57 + 67:53
19. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 111:43 + 75:39
20. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 123:52 + 87:48
Rönnmark Astrid OL Görlitz e.V. DISK
Neumann Lena SV Lengefeld DISK
Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga DISK
D14
3.00 km, 140 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:46
2. Semíková Lucie KAM0250 B SK Kamenice 38:31 + 1:45
3. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:39 + 1:53
4. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 38:49 + 2:03
5. Mašínová Anna TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:43 + 2:57
6. Matějková Zuzana LTP0153 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:09 + 5:23
7. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:16 + 9:30
8. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 46:48 + 10:02
9. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:24 + 11:38
10. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 50:47 + 14:01
11. Růžičková Vendula CHA0252 C OK Chrastava 51:58 + 15:12
12. Kipka Leoni 121 Post SV Dresden 53:44 + 16:58
13. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 57:00 + 20:14
14. Schubert Helene 161 Post SV Dresden 57:45 + 20:59
15. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:55 + 21:09
16. Bartusch Carina 110 Post SV Dresden 58:11 + 21:25
17. Hornychová Karolína TJN0254 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:40 + 21:54
18. Pekařová Jana TUR0252 C OOB TJ Turnov 61:33 + 24:47
19. Balatková Barbora VLI0150 C Slavia Liberec orienteering 62:16 + 25:30
20. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 67:44 + 30:58
21. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:32 + 34:46
22. Kolleß Ulla 122 Post SV Dresden 82:14 + 45:28
23. Häßler Franka Köpenicker SC 87:02 + 50:16
24. Dvořáková Johana CHA0257 C OK Chrastava 87:46 + 51:00
25. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 99:40 + 62:54
26. Hejcmanová Monika CHA0255 C OK Chrastava 107:53 + 71:07
Čabanová Lenka FYD0001 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
D16
4.50 km, 225 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hänsel Hannah SV Lengefeld 53:42
2. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 54:22 + 0:40
3. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 60:31 + 6:49
4. Thořová Markéta TUR9952 B OOB TJ Turnov 60:48 + 7:06
5. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:25 + 13:43
6. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 68:14 + 14:32
7. Vogt Felicitas OL Görlitz e.V. 75:01 + 21:19
8. Nejezchlebová Martina TUR9951 B OOB TJ Turnov 77:33 + 23:51
9. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 77:59 + 24:17
10. Adorjan Luca TSC Berlin 88:09 + 34:27
11. Höhne Lena SG LVB Leipzig 88:16 + 34:34
12. Minner Ann-Sophie OL Görlitz e.V. 89:20 + 35:38
13. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 93:45 + 40:03
14. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 96:02 + 42:20
15. Jakob Isabel SV Robotron Dresden 97:34 + 43:52
16. Zoitke Franka 176 Post SV Dresden 118:21 + 64:39
17. Weißker Wiebke 173 Post SV Dresden 119:43 + 66:01
D18
4.80 km, 205 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 59:50
2. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 60:34 + 0:44
3. Müller Dorothea 150 Post SV Dresden 61:37 + 1:47
4. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:42 + 3:52
5. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 63:56 + 4:06
6. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 69:11 + 9:21
7. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 72:03 + 12:13
8. Poloprutská Klára VLI9750 B Slavia Liberec orienteering 75:51 + 16:01
9. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 80:39 + 20:49
10. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 97:16 + 37:26
11. Knížková Šárka TJN9852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:01 + 39:11
Loudová Anna TJN9853 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D20
5.10 km, 220 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 63:59 0
D21K
5.10 km, 220 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3994
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 67:38 4199
2. Kolmanová Josefa LTP8653 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:09 + 1:31 4110
3. Weinert Ruta 169 Post SV Dresden 70:55 + 3:17
4. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 72:34 + 4:56 3911
5. Saupe Kerstin 157 Post SV Dresden 75:29 + 7:51
6. Westin Kjersti PGP9255 C SK Praga 75:55 + 8:17 3715
7. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 87:34 + 19:56 3035
8. Höferová Petra SJC8761 C TJ Sportcentrum Jičín 96:27 + 28:49 2517
9. Roßberg Sylva 47 USG Chemnitz 98:42 + 31:04
10. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 99:55 + 32:17 2314
11. Křenková Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 100:59 + 33:21 2252
12. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 103:00 + 35:22 2135
13. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 106:00 + 38:22 1959
14. Loosová Lenka VLI8152 C Slavia Liberec orienteering 112:46 + 45:08 1564
15. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 116:13 + 48:35 1363
16. Wiedenfeld Anne 93 SSV Planeta Radebeul 120:45 + 53:07
17. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 122:58 + 55:20 969
18. Wolf Carolin 174 Post SV Dresden 128:19 + 60:41
19. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 129:57 + 62:19 561
20. Nitsche Anna Post SV Dresden 188:55 + 121:17
Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor DISK 0
D21L
6.40 km, 335 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8297
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 R TJ Loko Liberec 66:32 8805
2. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 68:40 + 2:08 8545
3. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 72:48 + 6:16 8040
4. Straube Hanka SV Lengefeld 75:25 + 8:53
5. Janatová Lucie DKP8154 R Oddíl OB Kotlářka 77:34 + 11:02 7458
6. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 80:50 + 14:18 7060
7. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:30 + 18:58 6490
8. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 86:39 + 20:07 6350
9. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 87:06 + 20:34 6295
10. Volfová Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 89:10 + 22:38 6042
11. Kraemer Jitka 126 Post SV Dresden 96:22 + 29:50
12. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 96:40 + 30:08 5127
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 96:57 + 30:25 5092
14. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 97:29 + 30:57 5027
15. Švihovská Eva SJC8352 C TJ Sportcentrum Jičín 98:46 + 32:14 4870
16. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 102:23 + 35:51 4429
17. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 103:07 + 36:35 4340
18. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 105:59 + 39:27 3990
19. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 108:42 + 42:10 3658
20. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 116:35 + 50:03 2696
21. Rückerova Petra ohne Verein 2 119:43 + 53:11
22. Wagner Sophie SG Zittau Süd 127:55 + 61:23
Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35
4.90 km, 245 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 57:22
2. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 57:54 + 0:32
3. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 60:01 + 2:39
4. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 82:54 + 25:32
5. Kretzschmar Ute OLV Weimar 110:26 + 53:04
6. Storch Jana Köpenicker SC 123:30 + 66:08
Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga DISK
D40
4.50 km, 175 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 52:56
2. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 60:19 + 7:23
3. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 66:04 + 13:08
4. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 67:39 + 14:43
5. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 69:05 + 16:09
6. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 69:32 + 16:36
7. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:33 + 17:37
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 71:29 + 18:33
9. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:57 + 20:01
10. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 76:31 + 23:35
11. Semíková Iva KAM6850 C SK Kamenice 76:32 + 23:36
12. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 77:22 + 24:26
13. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 84:15 + 31:19
14. Kaminskaite Edita SG LVB Leipzig 87:14 + 34:18
15. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 91:35 + 38:39
16. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:34 + 41:38
17. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 94:36 + 41:40
18. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 103:47 + 50:51
19. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 106:03 + 53:07
20. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 130:01 + 77:05
21. Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 162:41 + 109:45
Kapischke Solveig OK Mark Brandenburg e.V. DISK
König Thomas 45 USG Chemnitz 123:23 + 70:27
D45
4.10 km, 175 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:30
2. Müller Anke 151 Post SV Dresden 53:37 + 7:07
3. Sihver Wiebke 165 Post SV Dresden 56:44 + 10:14
4. Funk Ira OK Leipzig 58:49 + 12:19
5. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 59:37 + 13:07
6. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 61:36 + 15:06
7. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 61:50 + 15:20
8. Zelenin Jekaterina 51 USG Chemnitz 63:00 + 16:30
9. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 64:15 + 17:45
10. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 64:25 + 17:55
11. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 65:14 + 18:44
12. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 69:04 + 22:34
13. Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:16 + 23:46
14. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 71:30 + 25:00
15. Kubald Katrin Kaulsdorfer OLV 72:38 + 26:08
16. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 75:17 + 28:47
17. Žihlová Lucie LLI6952 C TJ Loko Liberec 76:11 + 29:41
18. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 81:26 + 34:56
19. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 82:23 + 35:53
20. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 83:26 + 36:56
21. Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 84:36 + 38:06
22. Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:25 + 38:55
23. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:44 + 39:14
24. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 95:11 + 48:41
25. Goericke Jacqueline 55 TSC Berlin 100:14 + 53:44
26. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 101:14 + 54:44
27. Müller-Wenzke Astrid 30 USV TU Dresden 105:04 + 58:34
Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov DISK
D50
3.70 km, 160 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 124 Post SV Dresden 49:37
2. Juckelandt Sabine 15 USV TU Dresden 52:59 + 3:22
3. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 55:38 + 6:01
4. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 59:04 + 9:27
5. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 59:41 + 10:04
6. Malkowa Elena 143 Post SV Dresden 63:09 + 13:32
7. Roßberg Cornelia 48 USG Chemnitz 64:18 + 14:41
8. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 64:38 + 15:01
9. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 69:25 + 19:48
10. Nitsche Catrin 152 Post SV Dresden 72:59 + 23:22
11. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 73:25 + 23:48
12. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 74:36 + 24:59
13. Leibiger Birgit Post SV Dresden 77:44 + 28:07
14. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 78:11 + 28:34
15. Wiedenfeld Ute 95 SSV Planeta Radebeul 80:08 + 30:31
16. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:24 + 32:47
17. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:36 + 32:59
18. Graumann Heidi 61 ESV Lok Schöneweide 89:58 + 40:21
19. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 96:26 + 46:49
20. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:14 + 50:37
21. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 106:08 + 56:31
22. Ansorge Silke SV Robotron Dresden 109:11 + 59:34
23. Vilimovská Miroslava DOK5750 C OK Doksy 113:00 + 63:23
Krákorová Iva 9XC - nereg DISK
D55
3.50 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 78 SSV Planeta Radebeul 44:34
2. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 52:16 + 7:42
3. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 58:36 + 14:02
4. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 59:54 + 15:20
5. Braatz Monika 103 Treptower SV 74:11 + 29:37
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C TJ OB České Budějovice 74:48 + 30:14
7. Schmalfeld Petra 85 SSV Planeta Radebeul 91:23 + 46:49
8. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 103:27 + 58:53
Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice DISK
D60
3.00 km, 145 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 53:54
2. Tonn Gisela 90 SSV Planeta Radebeul 60:08 + 6:14
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 61:03 + 7:09
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 73:05 + 19:11
5. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 79:58 + 26:04
6. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 86:07 + 32:13
7. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:34 + 32:40
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 97:16 + 43:22
9. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 121:42 + 67:48
Busch Bärbel 115 Post SV Dresden DISK
Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering DISK
Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering DISK
D65
3.00 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lemnitzer Erika Kaulsdorfer OLV 59:00
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 70:43 + 11:43
3. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 73:39 + 14:39
4. Renger Rita SV Robotron Dresden 84:59 + 25:59
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 85:04 + 26:04
6. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 90:50 + 31:50
7. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 91:26 + 32:26
8. Lucke Helga 136 Post SV Dresden 97:56 + 38:56
9. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 103:06 + 44:06
Fillinger Rosemarie SV IHW Alex 78 Berlin e.V. DISK
Thiel Susi SV IHW Alex 78 Berlin e.V. DISK
Grosse Ingrid 5 USV TU Dresden DISK
H10
2.40 km, 105 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weinert Florian 171 Post SV Dresden 24:11
2. Just Samuel CHA0502 C OK Chrastava 26:05 + 1:54
3. Mairich Filip TJN0603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:21 + 2:10
4. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:24 + 4:13
5. Šašek Martin SOB0501 C SOBSA 29:23 + 5:12
6. Heřmánek Petr TUR0500 C OOB TJ Turnov 30:23 + 6:12
7. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:07 + 6:56
8. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 31:08 + 6:57
9. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 32:21 + 8:10
10. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:06 + 8:55
11. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 34:06 + 9:55
12. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 34:26 + 10:15
13. Saupe David 158 Post SV Dresden 36:11 + 12:00
14. Saur Filip TJN0503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:38 + 15:27
15. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 40:29 + 16:18
16. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 43:43 + 19:32
17. Funk Timon OK Leipzig 45:33 + 21:22
Moeck Benjamin Köpenicker SC DISK
Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H10L
3.40 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 18:17
2. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 21:28 + 3:11
3. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:15 + 3:58
4. Just Matouš CHA0701 C OK Chrastava 24:01 + 5:44
5. Weinert Tim 172 Post SV Dresden 26:00 + 7:43
6. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 26:18 + 8:01
7. Blažkovan Matěj BOR0504 C OK Jiskra Nový Bor 27:28 + 9:11
8. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:40 + 9:23
9. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 31:57 + 13:40
10. Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 33:32 + 15:15
11. Lajtkep Jakub STB0600 C TJ Stadion Nový Bor 34:38 + 16:21
12. Neumann Rasmus SV Lengefeld 40:49 + 22:32
13. Vaner Filip CHA0602 C OK Chrastava 43:09 + 24:52
14. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 43:54 + 25:37
15. Štryncl Vilda VLI0806 C Slavia Liberec orienteering 45:04 + 26:47
16. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 49:10 + 30:53
17. Tran Vít BOR0506 C OK Jiskra Nový Bor 68:58 + 50:41
18. Karp Artur OK Leipzig 70:23 + 52:06
19. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 72:01 + 53:44
H12
2.90 km, 175 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 27:39
2. Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec 27:47 + 0:08
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:26 + 0:47
4. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 31:02 + 3:23
5. Mellan Jonáš TUV0308 B SOK TJ Turnov 32:21 + 4:42
6. Tkáč Matěj TJN0401 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:49 + 5:10
7. Průša Dominik VSP0406 C USK Praha 33:12 + 5:33
8. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 33:44 + 6:05
9. Storch Grischa Köpenicker SC 33:59 + 6:20
10. Husák Martin CHA0300 C OK Chrastava 34:56 + 7:17
11. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 37:17 + 9:38
12. Borrmann Malte OL Görlitz e.V. 39:06 + 11:27
13. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 39:29 + 11:50
14. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 40:40 + 13:01
15. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:42 + 15:03
16. Vitebský Lukáš TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:45 + 15:06
17. Novotný Jaromír VLI0300 C Slavia Liberec orienteering 43:52 + 16:13
18. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 45:35 + 17:56
19. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 46:34 + 18:55
20. Staňa Ondřej BOR0301 B OK Jiskra Nový Bor 48:59 + 21:20
21. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 50:50 + 23:11
22. Fritzsche Jimmy SV Lengefeld 51:43 + 24:04
23. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:11 + 26:32
24. Haslinger Leopold LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:47 + 28:08
25. Mašek Matěj STB0401 C TJ Stadion Nový Bor 56:51 + 29:12
26. Aringer David SV Robotron Dresden 64:42 + 37:03
27. Lange Jonas SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 69:32 + 41:53
28. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 70:19 + 42:40
29. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 74:07 + 46:28
30. Janoušek Albert CHA0400 C OK Chrastava 126:51 + 99:12
Karp Emil OK Leipzig DISK
Moeck Tobias Köpenicker SC DISK
Friedländer Gustav SV Robotron Dresden 47:49 + 20:10
Neidhardt Nikolaus SV Robotron Dresden 66:56 + 39:17
H14
4.40 km, 210 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 45:59
2. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 46:48 + 0:49
3. Paroulek Lukáš LLI0201 C TJ Loko Liberec 50:26 + 4:27
4. Vogt Moritz OL Görlitz e.V. 52:05 + 6:06
5. Průša Kryštof VSP0102 C USK Praha 54:12 + 8:13
6. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:53 + 9:54
7. Bolehovský Michal EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha 58:41 + 12:42
8. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 59:54 + 13:55
9. Zátka Josef MBM0200 O-mikron 63:28 + 17:29
10. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:36 + 18:37
11. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 66:00 + 20:01
12. Braatz Niklas 104 Treptower SV 70:56 + 24:57
13. Holfeld Anton 12 USV TU Dresden 73:17 + 27:18
14. Tománek Josef BOR0102 C OK Jiskra Nový Bor 79:18 + 33:19
15. Hájek Kryštof TUV0203 B SOK TJ Turnov 82:02 + 36:03
16. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 86:57 + 40:58
17. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 91:12 + 45:13
18. Vávra Pavel BOR0101 B OK Jiskra Nový Bor 93:23 + 47:24
19. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 99:04 + 53:05
20. Hallman Marek TUV0204 C SOK TJ Turnov 101:58 + 55:59
21. Rokos Michal TJN0107 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 106:14 + 60:15
22. Turek Martin VLI0102 C Slavia Liberec orienteering 115:22 + 69:23
23. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 120:19 + 74:20
Winnig Pepe 107 Treptower SV DISK
Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava DISK
Janas Petr PGP0200 B SK Praga DISK
Spirling Edmund SV Robotron Dresden 67:28 + 21:29
Kapischke Arne OK Mark Brandenburg e.V. 77:19 + 31:20
H16
5.60 km, 290 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gawlitza Franz SV Robotron Dresden 58:31
2. Thoř Tomáš TUR9904 B OOB TJ Turnov 64:33 + 6:02
3. Kapischke Henning OK Mark Brandenburg e.V. 68:58 + 10:27
4. Haymann Max SV Robotron Dresden 70:52 + 12:21
5. Friedländer Emil SV Robotron Dresden 71:02 + 12:31
6. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 71:44 + 13:13
7. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 73:55 + 15:24
8. Mašata Metoděj PHK9905 B OK 99 Hradec Králové 74:32 + 16:01
9. Klein Cedrik 16 USV TU Dresden 77:40 + 19:09
10. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 83:52 + 25:21
11. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:20 + 27:49
12. Marek Jakub LLI9900 B TJ Loko Liberec 90:05 + 31:34
13. Holfeld Wilhelm 14 USV TU Dresden 102:22 + 43:51
14. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 130:01 + 71:30
15. Hradecký Ondřej CHA9903 C OK Chrastava 165:35 + 107:04
Hänsel Ole SV Lengefeld DISK
Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec DISK
Králik Stanislav LTP9904 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 162:31 + 104:00
H18
7.00 km, 290 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 73:28
2. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 79:55 + 6:27
3. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:25 + 6:57
4. Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:38 + 7:10
5. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 85:58 + 12:30
6. Zschäckel Robin SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 103:07 + 29:39
7. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 106:57 + 33:29
8. Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 110:25 + 36:57
9. Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava 133:17 + 59:49
10. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 134:39 + 61:11
11. Scholtz Paul 56 TSC Berlin 170:13 + 96:45
H20
6.50 km, 310 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamolz Anton 120 Post SV Dresden 66:24
2. Graumann Leo 62 ESV Lok Schöneweide 75:18 + 8:54
3. Müller Kurt 149 Post SV Dresden 75:58 + 9:34
4. Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 147:36 + 81:12 0
H21K
6.50 km, 295 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6333
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 64:18 6766
2. Konřínek Jindra TUR8406 C OOB TJ Turnov 67:32 + 3:14 6457
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 70:40 + 6:22 6157
4. Dittmann Robert 68 SSV Planeta Radebeul 70:42 + 6:24
5. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:47 + 7:29 6050
6. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 73:08 + 8:50 5921
7. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 75:57 + 11:39 5651
8. Meyer Jörg 145 Post SV Dresden 78:28 + 14:10
9. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 79:13 + 14:55 5339
10. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 80:54 + 16:36 5178
11. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 80:58 + 16:40 5171
12. Krtička Jan KON7931 C KOB Konice 81:46 + 17:28 5095
13. Picek Štěpán TJN9601 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:06 + 17:48 5063
14. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 83:07 + 18:49 4965
15. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 84:18 + 20:00 4852
16. Meyer Dirk 144 Post SV Dresden 85:26 + 21:08
17. von Dalowski Jan 168 Post SV Dresden 85:27 + 21:09
18. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 85:34 + 21:16 4731
19. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:45 + 24:27 4426
20. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 91:05 + 26:47 4203
21. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 94:10 + 29:52 3908
22. Härtelt Daniel OLV Potsdam 94:42 + 30:24
23. Leidinger Paul 135 Post SV Dresden 94:52 + 30:34
24. Pesničák Jan SMR7902 C SK SNS Smržovka 95:58 + 31:40 3736
25. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 96:20 + 32:02 3701
26. Trösch Urs 57 TSC Berlin 101:48 + 37:30
27. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 104:56 + 40:38 2878
28. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 106:47 + 42:29 2700
29. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 107:20 + 43:02 2648
30. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 118:39 + 54:21 1565
31. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 121:21 + 57:03 1306
32. Schmotz Martin 36 USV TU Dresden 123:55 + 59:37
33. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 124:53 + 60:35 968
34. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 144:53 + 80:35 0
35. Röck Christian TUS Karlsruhe-Rüpurr 151:02 + 86:44
36. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 159:54 + 95:36 0
37. Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 164:22 + 100:04 0
38. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 176:03 + 111:45 0
Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov DISK 0
H21L
9.60 km, 465 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9020
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 74:38 9512
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 77:48 + 3:10 9134
3. Kettner Vojtěch KAM9601 R SK Kamenice 79:19 + 4:41 8954
4. Müller Philipp 147 Post SV Dresden 81:16 + 6:38
5. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 81:51 + 7:13 8652
6. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 83:01 + 8:23 8513
7. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 83:40 + 9:02 8436
8. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 84:26 + 9:48 8345
9. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 88:22 + 13:44 7876
10. Škoda Jakub VLI8800 C Slavia Liberec orienteering 89:08 + 14:30 7785
11. Döllgast Moritz 116 Post SV Dresden 89:48 + 15:10
12. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 90:50 + 16:12 7582
13. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 91:00 + 16:22 7562
14. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 92:04 + 17:26 7435
15. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 92:24 + 17:46 7396
16. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 95:37 + 20:59 7013
17. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 96:42 + 22:04 6884
18. Kraemer Andrei 125 Post SV Dresden 98:31 + 23:53
19. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 99:50 + 25:12 6510
20. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 100:01 + 25:23 6489
21. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 100:02 + 25:24 6487
22. Goericke Marvin 54 TSC Berlin 100:21 + 25:43
23. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 100:39 + 26:01 6413
24. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 100:50 + 26:12 6391
25. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 101:03 + 26:25 6366
26. Leibiger Jens 130 Post SV Dresden 101:41 + 27:03
27. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 102:57 + 28:19 6139
28. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 103:51 + 29:13 6032
29. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 107:27 + 32:49 5603
30. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 108:00 + 33:22 5538
31. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 109:45 + 35:07 5329
32. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 110:30 + 35:52 5240
33. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 115:09 + 40:31 4686
34. Hörnig Sebastian 118 Post SV Dresden 116:46 + 42:08
35. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 118:28 + 43:50 4291
36. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 120:02 + 45:24 4105
37. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 120:32 + 45:54 4045
38. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 121:44 + 47:06 3902
39. Richter Alexander 154 Post SV Dresden 123:04 + 48:26
40. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 128:10 + 53:32 3136
41. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 129:40 + 55:02 2957
42. Burghardt Freddy 112 Post SV Dresden 129:50 + 55:12
43. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 131:30 + 56:52 2739
44. Röhner Uwe SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 138:38 + 64:00
45. Lenk Andreas 26 USV TU Dresden 147:13 + 72:35
46. Schroth Peter 160 Post SV Dresden 150:56 + 76:18
47. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 156:43 + 82:05 0
48. Kolman Jan LTP8501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 161:13 + 86:35 0
49. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 190:15 + 115:37 0
Patommel Jens ohne Verein 1 DISK
Olunczek Andrej 32 USV TU Dresden DISK
Leibiger Janek 128 Post SV Dresden DISK
Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov DISK 0
Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35
7.00 km, 290 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 68:31
2. von Dalowski Felix 167 Post SV Dresden 74:35 + 6:04
3. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 81:24 + 12:53
4. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 88:21 + 19:50
5. Möser Uwe 146 Post SV Dresden 106:24 + 37:53
6. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 123:57 + 55:26
7. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 130:52 + 62:21
8. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 131:56 + 63:25
9. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 136:55 + 68:24
10. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 156:52 + 88:21
11. Glaser Frank ohne Verein 3 170:14 + 101:43
Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga DISK
H40
6.50 km, 310 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:09
2. Mager Holger 142 Post SV Dresden 61:01 + 1:52
3. Lucke Jens 137 Post SV Dresden 71:23 + 12:14
4. Müller Denis 105 Treptower SV 74:30 + 15:21
5. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 76:10 + 17:01
6. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:47 + 17:38
7. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 79:57 + 20:48
8. Gawlitza Peter SV Robotron Dresden 83:13 + 24:04
9. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 86:09 + 27:00
10. Lange Udo SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 86:49 + 27:40
11. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 87:25 + 28:16
12. Lisý Ondřej ONO7100 C SKOB Ostrov 87:37 + 28:28
13. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 89:50 + 30:41
14. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 90:01 + 30:52
15. Adorjan Peter TSC Berlin 92:34 + 33:25
16. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 93:32 + 34:23
17. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 95:51 + 36:42
18. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 96:32 + 37:23
19. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 103:27 + 44:18
20. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 106:25 + 47:16
21. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 107:22 + 48:13
22. Hoetzel Martin JEN7501 C OB Jenišovice 107:36 + 48:27
23. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 124:35 + 65:26
24. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 126:54 + 67:45
25. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 133:39 + 74:30
26. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 137:45 + 78:36
Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H45
6.00 km, 275 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lückmann Andreas 141 Post SV Dresden 60:16
2. Müller Matthias 148 Post SV Dresden 66:30 + 6:14
3. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 66:49 + 6:33
4. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 73:36 + 13:20
5. Olisauskas Raimondas SG LVB Leipzig 73:49 + 13:33
6. Zelenin Andrej 50 USG Chemnitz 74:18 + 14:02
7. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 74:32 + 14:16
8. Bleidorn Stefan 101 Treptower SV 75:30 + 15:14
9. Zschäckel Raik SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 76:17 + 16:01
10. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 84:29 + 24:13
11. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:16 + 25:00
12. Wendisch Mayk 41 USV TU Dresden 85:58 + 25:42
13. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 89:33 + 29:17
14. Hostaš Petr TJN6601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:37 + 30:21
15. Wichmann Rainer OLV Weimar 90:39 + 30:23
16. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 91:12 + 30:56
17. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 95:57 + 35:41
18. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:24 + 36:08
19. Klose Sven 19 USV TU Dresden 97:32 + 37:16
20. Rothkegel Thomas 155 Post SV Dresden 98:14 + 37:58
21. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 98:27 + 38:11
22. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 101:17 + 41:01
23. Hänsel Jörg SV Lengefeld 103:16 + 43:00
24. Braatz Frank 102 Treptower SV 104:29 + 44:13
25. Demmig Sven Kaulsdorfer OLV 107:29 + 47:13
26. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 108:29 + 48:13
27. Weinert Rolf 170 Post SV Dresden 112:02 + 51:46
28. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 114:30 + 54:14
29. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 114:39 + 54:23
30. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 129:11 + 68:55
31. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 133:26 + 73:10
32. Stöcker Karsten SV Vorwärts Leipzig 137:22 + 77:06
33. Dalüge Kai SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 142:04 + 81:48
34. Ihle Thomas 119 Post SV Dresden 145:08 + 84:52
35. Höhne Uwe SG LVB Leipzig 145:09 + 84:53
Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50
5.50 km, 265 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 57:20
2. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:07 + 7:47
3. Richter Detlef SG LVB Leipzig 69:01 + 11:41
4. Kremlacek Johannes 63 ESV Lok Schöneweide 78:54 + 21:34
5. Graumann Bernd 60 ESV Lok Schöneweide 78:56 + 21:36
6. Richter Frank TSV Karlshorst 86:01 + 28:41
7. Eppendorfer Jörg OL Görlitz e.V. 91:53 + 34:33
8. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:51 + 35:31
9. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 93:56 + 36:36
10. Käding Bernd Kaulsdorfer OLV 95:05 + 37:45
11. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 97:41 + 40:21
12. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 101:19 + 43:59
13. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 117:18 + 59:58
14. Mašek Petr BOR6502 C OK Jiskra Nový Bor 148:03 + 90:43
15. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 162:22 + 105:02
Roßberg Veit 49 USG Chemnitz DISK
H55
4.90 km, 245 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 54:41
2. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 58:01 + 3:20
3. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 66:58 + 12:17
4. Hejzlar Josef VCB5601 C TJ OB České Budějovice 70:12 + 15:31
5. Fuchs Dietmar 117 Post SV Dresden 71:14 + 16:33
6. Wiedenfeld Frank 94 SSV Planeta Radebeul 71:47 + 17:06
7. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 74:20 + 19:39
8. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 74:31 + 19:50
9. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 75:33 + 20:52
10. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 80:09 + 25:28
11. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 80:57 + 26:16
12. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:12 + 26:31
13. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 82:36 + 27:55
14. Holas Vladimír TUR5601 C OOB TJ Turnov 83:19 + 28:38
15. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:22 + 37:41
16. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:52 + 38:11
17. Kretzschmar Frank OLV Weimar 93:30 + 38:49
18. Kraemer Werner 123 Post SV Dresden 97:41 + 43:00
19. Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 104:57 + 50:16
20. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 107:35 + 52:54
21. Vitebský Mirek TJN6001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 113:59 + 59:18
22. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 170:31 + 115:50
Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H60
4.50 km, 175 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonn Konrad 91 SSV Planeta Radebeul 54:49
2. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 58:06 + 3:17
3. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 58:28 + 3:39
4. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 59:08 + 4:19
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 66:19 + 11:30
6. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 72:11 + 17:22
7. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 73:16 + 18:27
8. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 74:23 + 19:34
9. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 103:02 + 48:13
10. Paschka Frank 82 SSV Planeta Radebeul 108:52 + 54:03
11. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 128:33 + 73:44
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
H65
3.70 km, 160 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 48:35
2. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:47 + 4:12
3. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 53:08 + 4:33
4. Michalek Janusz KOS Modrzew Skwierzyna 54:46 + 6:11
5. Conrad Helmut 2 USV TU Dresden 57:23 + 8:48
6. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 57:56 + 9:21
7. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 60:01 + 11:26
8. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 60:41 + 12:06
9. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:03 + 13:28
10. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 71:18 + 22:43
11. Busch Hans-Jürgen 114 Post SV Dresden 74:04 + 25:29
12. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 78:03 + 29:28
13. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 82:08 + 33:33
14. Našinec Jiří STB5003 C TJ Stadion Nový Bor 83:19 + 34:44
15. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 106:22 + 57:47
Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice DISK
H70
3.50 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo 86 SSV Planeta Radebeul 61:10
2. Lemnitzer Eberhard Kaulsdorfer OLV 65:02 + 3:52
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 72:21 + 11:11
4. Fillinger Helmut SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 73:23 + 12:13
5. Zakouřil Václav TUV4301 C SOK TJ Turnov 76:05 + 14:55
6. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 80:21 + 19:11
7. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 85:30 + 24:20
8. Kern Wilmar SV Bad Düben 88:00 + 26:50
9. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 88:55 + 27:45
10. Lukáš Zdeněk LLI4502 C TJ Loko Liberec 97:23 + 36:13
11. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 97:36 + 36:26
12. Thiel Rolf SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 97:42 + 36:32
13. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 100:02 + 38:52
14. Klawun Werner George Sachsen-Marathon e.V. 111:59 + 50:49
15. Schlittermann Klaus 64 ESV Lok Schöneweide 118:52 + 57:42
16. Glaser Wolfgang HSG Turbine Zittau 125:14 + 64:04
17. Holzapfel Manfred HSG Turbine Zittau 189:23 + 128:13
HDR
3.40 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0703 C Slavia Liberec orienteering 15:44
2. Mareš Matěj TUR0100 C OOB TJ Turnov 18:14 + 2:30
3. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 19:36 + 3:52
4. Sork Dominik CZ - neregistrovaní 21:29 + 5:45
5. Polák Tomášek CHA OK Chrastava 22:37 + 6:53
6. Hoetzel Jiří JEN0701 C OB Jenišovice 22:43 + 6:59
7. Mašková Lucie STB0751 C TJ Stadion Nový Bor 22:49 + 7:05
8. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 23:11 + 7:27
9. Blahutová Lucie MFP0950 C VŠSK MFF UK Praha 23:48 + 8:04
10. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 24:12 + 8:28
11. Harazinová Zuzana VLI0650 C Slavia Liberec orienteering 24:18 + 8:34
12. Ekertová Jana VLI - Slavia Liberec orienteer 24:23 + 8:39
13. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 25:00 + 9:16
14. Nebusová Norika LLI - TJ Loko Liberec 25:19 + 9:35
15. Holfeld Anna 11 USV TU Dresden 25:23 + 9:39
16. Justová Anika CHA1050 OK Chrastava 25:42 + 9:58
17. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 25:44 + 10:00
18. Lucke Julius 138 Post SV Dresden 26:52 + 11:08
19. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 26:53 + 11:09
20. Harazinová Tereza VLI0850 C Slavia Liberec orienteering 26:56 + 11:12
21. Vanerová Natálie CHA OK Chrastava 27:28 + 11:44
22. Pesničák Daniel SMR1100 C SK SNS Smržovka 28:41 + 12:57
23. Kalousová Julie KON0850 C KOB Konice 29:06 + 13:22
24. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 29:07 + 13:23
24. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 29:07 + 13:23
26. Zoubek Štěpán TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:10 + 14:26
27. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:31 + 14:47
28. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:33 + 14:49
29. Kruliš Janek CZ - neregistrovaní 31:00 + 15:16
30. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 31:18 + 15:34
31. Tymeš Jan BOR0106 C OK Jiskra Nový Bor 32:05 + 16:21
31. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 32:05 + 16:21
31. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 32:05 + 16:21
34. Semíková Julie KAM0358 C SK Kamenice 32:37 + 16:53
35. Suchardová Bernardette BOR - OK Jiskra Nový Bor 33:32 + 17:48
36. Saupe Emil 159 Post SV Dresden 33:43 + 17:59
37. Miklas Ondřej VLI - Slavia Liberec orienteer 34:14 + 18:30
38. Berka Ondřej TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:12 + 19:28
39. Horacek Jachym VLI - Slavia Liberec orienteer 35:23 + 19:39
40. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 36:06 + 20:22
41. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 36:14 + 20:30
42. Albl Matouš LME SK Los Mělník 37:41 + 21:57
43. Krtička Jáchym CZ - neregistrovaní 38:00 + 22:16
44. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 39:55 + 24:11
45. Diener Jenda CHA OK Chrastava 40:05 + 24:21
46. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 40:21 + 24:37
47. Čabanová Eva FYD0501 Jizerský klub OB Frýdlant 41:19 + 25:35
48. Kocman Lukáš BOR - OK Jiskra Nový Bor 41:42 + 25:58
49. Nožička Jan TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:20 + 28:36
50. Nožičková Eva TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:28 + 28:44
51. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 44:45 + 29:01
52. Saur Štěpán TJN0900 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:34 + 35:50
53. Novotný Dalibor VLI0808 C Slavia Liberec orienteering 106:50 + 91:06
54. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 178:35 + 162:51
Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
P
2.80 km, 135 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:53
2. Christl Ivan NNN0000 Neregistrovaní 29:04 + 0:11
3. Šklíba Jaromír TJN1010 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:45 + 2:52
4. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 32:03 + 3:10
5. Sihver Ragnar Post SV Dresden 33:00 + 4:07
6. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 33:25 + 4:32
7. Kalousová Radka EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha 34:53 + 6:00
8. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 35:42 + 6:49
9. Grosman Pavel CZ - neregistrovaní 36:16 + 7:23
10. Fraňková Alexandra LEP LEP - OK Lesapáni 37:11 + 8:18
11. Radka Proskova CZ - neregistrovaní 37:22 + 8:29
12. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 37:30 + 8:37
13. Pesničáková Krystýna TJN1061 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:34 + 8:41
14. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 37:45 + 8:52
15. Studničný Jarda BOR - OK Jiskra Nový Bor 38:12 + 9:19
16. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 38:32 + 9:39
17. Brož Dominik FYD9801 C Jizerský klub OB Frýdlant 38:55 + 10:02
18. Janatová Markéta BOR - OK Jiskra Nový Bor 40:38 + 11:45
19. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:15 + 13:22
20. Müller Marko ohne Verein 2 42:47 + 13:54
21. Mašín René TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 43:50 + 14:57
22. Mašínová Klára TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 44:01 + 15:08
23. Miklasová Markéta VLI - Slavia Liberec orienteer 45:24 + 16:31
24. Suchánková CZ - neregistrovaní 45:46 + 16:53
25. Boeck Thomas Kaulsdorfer OLV 45:50 + 16:57
26. Prošek Jan CZ - neregistrovaní 46:09 + 17:16
27. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 47:43 + 18:50
28. Šírl Kamil CHA - OK Chrastava 47:48 + 18:55
29. Hallman Jiří TUV7100 SOK TJ Turnov 47:57 + 19:04
30. Hornychová Helena TJN7150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:09 + 19:16
31. Macháčková Eliška FYD9851 C Jizerský klub OB Frýdlant 48:11 + 19:18
32. Briesemeister Mareen Köpenicker SC 48:20 + 19:27
33. Pitrová Zuzana BOR7950 C OK Jiskra Nový Bor 49:01 + 20:08
34. Käding Kirsten Kaulsdorfer OLV 51:25 + 22:32
35. Boeck Ute Kaulsdorfer OLV 51:45 + 22:52
36. Schubert Christiane 163 Post SV Dresden 51:50 + 22:57
37. Suchánková Dana CZ - neregistrovaní 51:59 + 23:06
38. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:49 + 23:56
39. Holan Petr CHA7001 C OK Chrastava 54:05 + 25:12
40. Proftová Michaela CZ - neregistrovaní 55:11 + 26:18
41. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 55:23 + 26:30
42. Schuchart Joseph ohne Verein 1 55:25 + 26:32
43. Ansorge Ronald SV Robotron Dresden 55:27 + 26:34
44. Spirling Helena SV Robotron Dresden 55:29 + 26:36
45. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 58:12 + 29:19
46. Häßler Kathrin Köpenicker SC 59:34 + 30:41
47. Průchová Elena BOR6850 C OK Jiskra Nový Bor 59:44 + 30:51
48. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 60:43 + 31:50
49. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 62:04 + 33:11
50. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 62:05 + 33:12
51. Höbig Antje SV Bad Düben 64:58 + 36:05
52. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:29 + 37:36
53. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 66:46 + 37:53
54. Stöcker Mara SG LVB Leipzig 71:40 + 42:47
55. Stöcker Evelyn SV Vorwärts Leipzig 71:56 + 43:03
56. Bílková Pavlína ROU7756 C SKOB Roudnice nad Labem 73:20 + 44:27
57. Briesemeister Christian Köpenicker SC 74:15 + 45:22
58. Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 75:18 + 46:25
59. Polgar Erika TSC Berlin 78:08 + 49:15
60. Wichmann Katrin OLV Weimar 78:18 + 49:25
61. Meier Bianca SG LVB Leipzig 86:14 + 57:21
62. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:34 + 57:41
63. Karp Philipp OK Leipzig 95:50 + 66:57
64. Karp Anke OK Leipzig 95:51 + 66:58
65. Vokalova Jaroslava CHA - OK Chrastava 105:33 + 76:40
66. Moeck Matthias Köpenicker SC 119:26 + 90:33
Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
T6
5.90 km, 275 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 58:24
2. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 63:38 + 5:14
3. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 70:46 + 12:22
4. Kopcová Michalea KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 88:55 + 30:31
5. Švarc Jiří CZ - neregistrovaní 99:40 + 41:16
6. Holfeld Christina 13 USV TU Dresden 100:18 + 41:54
7. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 119:00 + 60:36
8. Kapischke Andreas OK Mark Brandenburg e.V. 120:15 + 61:51
9. Labská Karolina LLI - TJ Loko Liberec 123:39 + 65:15
10. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 126:58 + 68:34
11. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 131:08 + 72:44
12. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 131:21 + 72:57
13. Kvasnička Ladislav CZ - neregistrovaní 135:46 + 77:22
14. Pavel Jiří TJN7100 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 143:18 + 84:54
15. Knížek Milan CZ - neregistrovaní 153:49 + 95:25
16. Adolph Zdeňka CZ - neregistrovaní 156:44 + 98:20
17. Adolph Jeff CZ - neregistrovaní 167:04 + 108:40
18. Fritzsche Jörn SV Lengefeld 186:02 + 127:38
19. Bartoš Jiří KUL6200 KOB Ústí nad Labem 195:54 + 137:30
20. Chrz Martin KUL7001 KOB Ústí nad Labem 197:30 + 139:06
21. Funk Uwe OK Leipzig 207:50 + 149:26
Severýn Otto VLI Slavia Liberec orienteering DISK
Matějů Martina PGP8556 E SK Praga DISK
Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Berková Květa TJN7350 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Pešík Michal 92X7701 Jizerky DISK