Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
17.10.2015
Místo konání:
Krupka - Vrchoslav
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Vrchoslav - Schillerova výšina, 1:5 000, ISSOM
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Bruner Luboš - R3
Stavitel tratí:
Eiselt Jan - R2
JURY:
Karvánek Petr, Neradová Eva, Babický Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za sychravého počasí. Z důvodu technických problémů došlo k posunu startu o 1 minutu. Tato skutečnost neměla vliv na průběh a výsledky závodu. Nebylo ošetřováno zranění. Nebyl podán protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
1.10 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 C OOB TJ Turnov 10:00
2. Novotná Barbora TUR0552 C OOB TJ Turnov 11:35 + 1:35
3. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 12:23 + 2:23
4. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 13:35 + 3:35
5. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:19 + 6:19
6. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 19:40 + 9:40
7. Mellanová Judita TUV0559 C SOK TJ Turnov 20:54 + 10:54
8. Sýbová Marika BOR0553 C OK Jiskra Nový Bor 21:53 + 11:53
9. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 22:28 + 12:28
10. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 24:05 + 14:05
11. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:39 + 14:39
12. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 30:48 + 20:48
13. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:42 + 26:42
14. Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:31 + 28:31
D10L
1.60 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 13:00
2. Horníková Veronika BOR0655 C OK Jiskra Nový Bor 15:41 + 2:41
3. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 16:45 + 3:45
4. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:45 + 8:45
D12
1.20 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:34
2. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 11:14 + 0:40
3. Řeháková Gabriela SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:22 + 0:48
4. Matyášová Kristýna CHA0555 C OK Chrastava 12:11 + 1:37
5. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:14 + 1:40
6. Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 13:31 + 2:57
7. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 14:01 + 3:27
8. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 18:52 + 8:18
9. Průšková Tereza STB0499 C TJ Stadion Nový Bor 19:33 + 8:59
10. Heinemann Wenke 24D0450 SV Robotron Dresden 19:58 + 9:24
11. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:49 + 12:15
12. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:07 + 12:33
13. Rumlenová Tereza BOR0453 C OK Jiskra Nový Bor 23:29 + 12:55
14. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 28:40 + 18:06
15. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:25 + 40:51
D14
1.20 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:16
2. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 10:42 + 0:26
3. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:04 + 0:48
4. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 11:12 + 0:56
5. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:38 + 2:22
6. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 12:43 + 2:27
7. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 12:48 + 2:32
7. Heinemann Marit 24D0251 SV Robotron Dresden 12:48 + 2:32
9. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 12:59 + 2:43
10. Růžičková Vendula CHA0252 C OK Chrastava 13:43 + 3:27
11. Hornychová Karolína TJN0254 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:48 + 3:32
12. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:51 + 3:35
13. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 15:09 + 4:53
14. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:30 + 7:14
15. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 17:40 + 7:24
16. Stuchlíková Katka TJN0156 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:41 + 8:25
17. Vančurová Anna TJN0154 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:40 + 9:24
18. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 21:03 + 10:47
19. Svobodová Eva VLI0253 C Slavia Liberec orienteering 30:44 + 20:28
D16
1.60 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:54
2. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 28:05 + 7:11
3. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 45:04 + 24:10
Dominika Stránská DOK0051 C OK Doksy DISK
D18
1.80 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knížková Šárka TJN9852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:27
D21K
1.80 km, 70 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vaculíková Jana 24D8851 SV Robotron Dresden 20:24
2. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 20:51 + 0:27 0
3. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 23:25 + 3:01 0
4. Rückerová Petra 18D9250 Post SV Dresden 24:35 + 4:11
5. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 26:22 + 5:58 0
D21L
2.00 km, 80 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7278
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Heinemann Anne 24D7350 SV Robotron Dresden 15:45
2. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 16:42 + 0:57 7446
3. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 17:04 + 1:19 7290
4. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:31 + 1:46 7098
5. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 18:11 + 2:26 6814
6. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 18:36 + 2:51 6637
7. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 18:38 + 2:53 6623
8. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 19:34 + 3:49 6225
9. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 19:40 + 3:55 6183
10. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litvínov 21:07 + 5:22 5565
11. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 21:13 + 5:28 5523
12. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 22:02 + 6:17 5175
13. Žáčková Radka NNN0002 Neregistrovaní 22:12 + 6:27
14. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 22:48 + 7:03 4849
15. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 23:17 + 7:32 4643
16. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 23:23 + 7:38 4600
17. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 23:33 + 7:48 4529
18. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:54 + 8:09 4380
19. Jergušová Hana ASUYYYY Magnus Orienteering 25:31 + 9:46
20. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 26:53 + 11:08 3110
21. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 34:53 + 19:08 0
22. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 36:41 + 20:56 0
23. Štěpánová Petra NNN0008 Neregistrovaní 40:06 + 24:21
24. Typltová Hana NNN0007 Neregistrovaní 47:00 + 31:15
Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice DISK 0
D35
1.80 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 29:20
2. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 29:31 + 0:11
3. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:25 + 5:05
4. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 37:34 + 8:14
D40
1.80 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:51
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 20:03 + 1:12
3. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 20:50 + 1:59
4. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 25:53 + 7:02
5. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 27:47 + 8:56
6. Hornychová Helena TJN7150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:10 + 9:19
7. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 28:52 + 10:01
8. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 35:59 + 17:08
D45
1.70 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 17:06
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 17:49 + 0:43
3. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:47 + 3:41
4. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 21:04 + 3:58
5. Úlehlová Monika BOR6999 OK Jiskra Nový Bor 21:46 + 4:40
6. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 23:04 + 5:58
7. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 24:27 + 7:21
8. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:11 + 10:05
D50
1.40 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 18:17
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 20:37 + 2:20
3. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:46 + 5:29
4. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 26:27 + 8:10
5. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 32:16 + 13:59
D55
1.40 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 19:31
2. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:30 + 4:59
D60
1.20 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 17:18
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 17:40 + 0:22
3. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 32:06 + 14:48
4. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 36:24 + 19:06
D65
1.20 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 20:40
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 22:49 + 2:09
3. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 25:00 + 4:20
H10
1.10 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 9:16
2. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 11:00 + 1:44
3. Mairich Filip TJN0603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:26 + 2:10
4. Bartaloš Matyáš PGP0503 C SK Praga 11:46 + 2:30
5. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:43 + 3:27
6. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:29 + 4:13
7. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 14:41 + 5:25
8. Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 15:07 + 5:51
9. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 17:05 + 7:49
10. Kudláček Mikuláš BOR0505 C OK Jiskra Nový Bor 19:38 + 10:22
11. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:31 + 11:15
12. Sork Dominik BOR0549 OK Jiskra Nový Bor 21:06 + 11:50
13. Blažkovan Matěj BOR0504 C OK Jiskra Nový Bor 23:43 + 14:27
14. Saur Filip TJN0503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:52 + 19:36
15. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 30:54 + 21:38
Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H10L
1.60 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 12:05
2. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 13:00 + 0:55
3. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:02 + 3:57
4. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:33 + 5:28
5. Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 24:55 + 12:50
6. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 26:02 + 13:57
H12
1.20 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 10:23
2. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 10:52 + 0:29
3. Vitebský Lukáš TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:23 + 2:00
4. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:29 + 3:06
5. Haslinger Leopold LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:45 + 3:22
6. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 14:08 + 3:45
7. Staňa Ondřej BOR0301 B OK Jiskra Nový Bor 14:29 + 4:06
8. Mellan Jonáš TUV0308 B SOK TJ Turnov 15:02 + 4:39
9. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 15:42 + 5:19
10. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 15:43 + 5:20
11. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 16:43 + 6:20
12. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 17:52 + 7:29
13. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:36 + 13:13
14. Klein Martin LPM0403 C OK Lokomotiva Plzeň 23:37 + 13:14
15. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:39 + 18:16
16. Ort Haštal BOR0401 C OK Jiskra Nový Bor 29:37 + 19:14
H14
1.60 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Martin 19D0200 SSV Planeta Radebeul 11:37
2. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 12:46 + 1:09
3. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:22 + 2:45
4. Bolehovský Michal EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha 15:25 + 3:48
5. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 22:45 + 11:08
6. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:30 + 19:53
7. Hájek Kryštof TUV0203 B SOK TJ Turnov 38:11 + 26:34
8. Svoboda Jáchym ROZ0200 B OK Roztoky 39:14 + 27:37
9. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:12 + 28:35
Rokos Michal TJN0107 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Sedláček Jaroslav ROZ0300 B OK Roztoky DISK
H16
1.90 km, 80 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 19:18
2. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:06 + 17:48
H21K
2.00 km, 80 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3066
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:07 3502
2. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:52 + 2:45 3024
3. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 19:53 + 4:46 2673
4. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 20:33 + 5:26 2557
5. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 20:52 + 5:45 2502
6. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 21:33 + 6:26 2383
7. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 21:35 + 6:28 2377
8. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:07 + 7:00 2284
9. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 24:22 + 9:15 1893
10. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:32 + 10:25 1690
11. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 26:39 + 11:32 1495
12. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 31:52 + 16:45 588
13. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Chemopetrol Litvínov 35:57 + 20:50 0
14. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:05 + 22:58 0
H21L
2.30 km, 90 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9267
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 12:05 9779
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 13:07 + 1:02 9030
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 13:10 + 1:05 8994
4. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 13:45 + 1:40 8571
5. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 13:47 + 1:42 8547
6. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 14:37 + 2:32 7943
7. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 14:46 + 2:41 7834
8. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 15:46 + 3:41 7110
9. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 16:17 + 4:12 6735
10. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 16:22 + 4:17 6675
11. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 16:59 + 4:54 6228
12. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 17:07 + 5:02 6131
13. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 17:30 + 5:25 5854
14. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 17:51 + 5:46 5600
15. Nitsch Karel FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:12 + 7:07 4622
16. Čech Jan FSP7900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:50 + 7:45 4163
17. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 20:40 + 8:35 3559
18. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 21:46 + 9:41 2762
19. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 22:07 + 10:02 2508
20. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 22:16 + 10:11 2399
21. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 23:02 + 10:57 1844
22. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 24:40 + 12:35 660
23. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 26:03 + 13:58 0
24. Karpíšek Jakub NNN1995 Neregistrovaní 34:09 + 22:04
25. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 35:00 + 22:55 0
26. Štěpán Marek 2GC8900 3. LF UK 51:56 + 39:51
27. Bartoň Jaroslav NNN0003 Neregistrovaní 54:23 + 42:18
28. Šnyrch Marek NNN0006 Neregistrovaní 56:51 + 44:46
Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov DISK 0
H35
2.00 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 20:43
2. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 27:57 + 7:14
3. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 33:25 + 12:42
H40
1.90 km, 80 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 14:02
2. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:11 + 0:09
3. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 15:01 + 0:59
4. Heinemann Björn 24D7300 SV Robotron Dresden 15:12 + 1:10
5. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:13 + 2:11
6. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 16:33 + 2:31
7. Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 17:46 + 3:44
8. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:30 + 4:28
9. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:49 + 5:47
10. Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden 20:39 + 6:37
11. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 23:39 + 9:37
12. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:05 + 10:03
13. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 27:29 + 13:27
14. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 32:35 + 18:33
H45
1.90 km, 80 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 15:31
2. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 16:40 + 1:09
3. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 18:54 + 3:23
4. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:22 + 3:51
5. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 19:58 + 4:27
6. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 21:10 + 5:39
7. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 22:18 + 6:47
8. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 33:50 + 18:19
H50
1.70 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 16:18
2. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:57 + 2:39
3. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 20:03 + 3:45
4. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 24:56 + 8:38
H55
1.70 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 15:25
2. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:18 + 1:53
3. Vitebský Mirek TJN6001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:26 + 13:01
H60
1.40 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 25:49
2. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 27:04 + 1:15
H65
1.40 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 33D5001 USV TU Dresden 16:40
2. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 16:46 + 0:06
3. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 17:21 + 0:41
4. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 20:19 + 3:39
5. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 20:34 + 3:54
6. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 20:52 + 4:12
7. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 24:17 + 7:37
8. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:09 + 10:29
9. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 32:19 + 15:39
10. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 32:50 + 16:10
H70
1.20 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 17:27
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 18:13 + 0:46
3. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 20:35 + 3:08
4. Heinemann Rolf 24D3700 SV Robotron Dresden 21:56 + 4:29
5. Udo Schindler 69D4200 Planeta Radebeul 22:29 + 5:02
6. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:53 + 6:26
HDR
1.60 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:05
2. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 13:36 + 2:31
3. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 14:07 + 3:02
4. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 16:04 + 4:59
5. Uhlířová Maruška LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 16:10 + 5:05
6. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 16:29 + 5:24
7. Handl Oliver NNN Neregistrovaní 17:42 + 6:37
8. Štembera Oskar Bivoj TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:34 + 7:29
9. Kleinova Jindra NNN Neregistrovaní 19:03 + 7:58
10. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 22:55 + 11:50
11. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Chemopetrol Litvínov 30:50 + 19:45
12. Saur Štěpán TJN0900 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:03 + 20:58
13. Voroncov Filip LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:12 + 29:07
Bozděch Vojta PGP1000 C SK Praga DISK
P
1.20 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 13:39
2. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 17:12 + 3:33
3. Tymeš Jan BOR0106 C OK Jiskra Nový Bor 18:22 + 4:43
4. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 19:12 + 5:33
5. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:19 + 5:40
6. Neradová Zuzana BOR7950 C OK Jiskra Nový Bor 22:08 + 8:29
7. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:30 + 8:51
8. Kobrlová Gabriela NNN Neregistrovaní 23:44 + 10:05
9. Černá Nikola NNN1989 Neregistrovaní 25:00 + 11:21
10. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:17 + 28:38
Handlová Kamila NNN Neregistrovaní DISK
Sork Viktro NNN1976 Neregistrovaní DISK
T
2.10 km, 90 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 23:03
2. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 25:41 + 2:38
3. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 28:57 + 5:54
4. Králová Vanda 4DC8750 Báječné ženy v běhu 33:00 + 9:57
5. Sucha Tomáš NNN1973 Neregistrovaní 33:41 + 10:38
6. Holznecht Pavel NNN Neregistrovaní 34:46 + 11:43
7. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 41:51 + 18:48
8. Kočí Jiří HCEYYYY TJ Sokol Hostivice 42:12 + 19:09
9. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 51:20 + 28:17
10. Slavíček Pavel NNN Neregistrovaní 59:20 + 36:17
11. Mráček Jakub NNN Neregistrovaní 66:03 + 43:00
12. Kléma Tomáš UJEP UJEP PF 71:50 + 48:47
13. Mansfeld Jaroslav UJEP UJEP PF 71:53 + 48:50
14. Slavatová Eliška NNN Neregistrovaní 91:40 + 68:37
Budilová Jana NNN Neregistrovaní DISK