Výsledky závodu: Litoměřický TULIPÁN E2

Datum:
07.05.2016
Místo konání:
Vědomice - Zavadilka u Roudnice nad Labem
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
ZAVADILKA, 1 : 7 500, E 2m, stav II/2016, autor P. Simr, A4
Ředitel závodu:
Nosek Martina
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Nosek Petr
Kategorie:
D0 fialová     D1 zelená     D2 hnědá     D3 modrá     D4 cervena     D5 cerna     H0 fialová     H1 zelená     H2 hnědá     H3 modrá     H4 cervena     H5 cerna     HDR-DH10L     N    
D0 fialová
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 31:20
2. Šperlingová Michaela DLT0051 KrOB Rozmarýn Litoměřice 33:56 + 2:36
3. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 38:28 + 7:08
4. Průšová Johana Marie DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:03 + 10:43
5. Švihelová Anna MFP0499 VŠSK MFF UK Praha 96:31 + 65:11
D1 zelená
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 28:21
2. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 38:38 + 10:17
3. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 39:05 + 10:44
4. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:18 + 15:57
5. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:32 + 16:11
6. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:57 + 20:36
7. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:32 + 21:11
8. Červená Alena ROU7952 C SKOB Roudnice nad Labem 57:07 + 28:46
9. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 62:04 + 33:43
10. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 62:09 + 33:48
11. Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem 72:04 + 43:43
12. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem 80:04 + 51:43
13. Červená Anna ROU0651 C SKOB Roudnice nad Labem 85:23 + 57:02
14. Červená Ema ROU0452 C SKOB Roudnice nad Labem 87:59 + 59:38
Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
D2 hnědá
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 45:01
2. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 45:07 + 0:06
3. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:34 + 7:33
4. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 55:00 + 9:59
5. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 55:26 + 10:25
6. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 56:35 + 11:34
7. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 58:50 + 13:49
8. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 60:09 + 15:08
9. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 61:06 + 16:05
10. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 62:10 + 17:09
11. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 62:50 + 17:49
12. Šritrová Lenka TUV0252 C SOK TJ Turnov 66:50 + 21:49
13. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 67:07 + 22:06
14. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 68:08 + 23:07
15. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 68:29 + 23:28
16. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 68:55 + 23:54
17. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 73:03 + 28:02
18. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 93:50 + 48:49
Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D3 modrá
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 41:53
2. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 49:26 + 7:33
3. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 50:41 + 8:48
4. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 50:50 + 8:57
5. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 55:43 + 13:50
6. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 55:46 + 13:53
7. Derksen Antje 51D8050 SV Bad Düben 56:09 + 14:16
8. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 57:14 + 15:21
9. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 57:51 + 15:58
10. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 58:02 + 16:09
11. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 59:44 + 17:51
12. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:50 + 19:57
13. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 63:33 + 21:40
14. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:04 + 24:11
15. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 66:06 + 24:13
16. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:14 + 24:21
17. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 69:03 + 27:10
18. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 72:00 + 30:07
19. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 72:05 + 30:12
20. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 74:15 + 32:22
21. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 77:30 + 35:37
22. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 81:35 + 39:42
23. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 82:57 + 41:04
24. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 84:08 + 42:15
25. Martínková Kateřina KPY7350 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:47 + 42:54
Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering DISK
D4 cervena
21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 57:03
2. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 59:44 + 2:41
3. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:55 + 9:52
4. Nyklová Helena MFP7550 C VŠSK MFF UK Praha 75:18 + 18:15
5. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 88:40 + 31:37
6. Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 96:32 + 39:29
Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín DISK
D5 cerna
22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:52
H0 fialová
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 26:58
2. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 31:00 + 4:02
3. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 35:16 + 8:18
4. Černohorský Jan MFP VŠSK MFF UK Praha 39:12 + 12:14
5. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 60:27 + 33:29
H1 zelená
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 32:20
2. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 35:38 + 3:18
3. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 37:33 + 5:13
4. Hampl Jakub LME0500 C SK Los Mělník 40:33 + 8:13
5. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:09 + 34:49
6. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 67:56 + 35:36
7. Průša Josef DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 70:09 + 37:49
8. Duchoslav Radek LME0402 C SK Los Mělník 70:38 + 38:18
9. Vanžura David ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem 86:50 + 54:30
10. Přibyl Adam LDC9100 C KOB Děčín 121:41 + 89:21
Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
H2 hnědá
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 38:02
2. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 46:22 + 8:20
3. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 49:11 + 11:09
4. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 52:31 + 14:29
5. Kern Wilmar 51D4500 SV Bad Düben 53:29 + 15:27
6. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:06 + 20:04
7. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 62:51 + 24:49
8. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 62:53 + 24:51
9. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 65:47 + 27:45
10. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 71:14 + 33:12
11. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:35 + 38:33
12. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 86:36 + 48:34
13. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 94:01 + 55:59
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
H3 modrá
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:15
2. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 41:39 + 0:24
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:18 + 1:03
4. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:08 + 1:53
5. CONRAD Helmut NNN4001 Neregistrovaní 46:48 + 5:33
6. Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem 52:14 + 10:59
7. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:21 + 12:06
8. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:47 + 12:32
9. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 54:41 + 13:26
10. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 55:34 + 14:19
11. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 58:05 + 16:50
12. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 59:29 + 18:14
13. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 60:51 + 19:36
14. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 64:53 + 23:38
15. Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:34 + 25:19
16. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:15 + 26:00
17. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 68:04 + 26:49
18. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:09 + 29:54
19. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:13 + 34:58
20. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:37 + 36:22
21. Přibyl Luboš LDC6600 C KOB Děčín 77:52 + 36:37
22. Mencl Pavel DKP7912 C Oddíl OB Kotlářka 88:56 + 47:41
23. Karpíšek Tomáš LTP6807 OOB TJ Lokomotiva Teplice 99:56 + 58:41
24. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 115:39 + 74:24
H4 cervena
21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Derksen Andre 51D7300 SV Bad Düben 50:28
2. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 51:39 + 1:11
3. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 56:20 + 5:52
4. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 56:31 + 6:03
5. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 61:11 + 10:43
6. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 63:59 + 13:31
7. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 64:23 + 13:55
8. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 70:49 + 20:21
9. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:33 + 40:05
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
H5 cerna
25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 42:54
2. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 53:05 + 10:11
3. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 54:57 + 12:03
4. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 58:50 + 15:56
5. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 64:25 + 21:31
6. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 64:29 + 21:35
7. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 69:35 + 26:41
8. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 69:49 + 26:55
9. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 71:28 + 28:34
10. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 73:12 + 30:18
11. Červený Mojmír ROU7402 C SKOB Roudnice nad Labem 76:46 + 33:52
12. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 80:24 + 37:30
13. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 89:59 + 47:05
14. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 94:43 + 51:49
15. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 99:11 + 56:17
16. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 104:56 + 62:02
Budaj Radoslav DLT8601 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
HDR-DH10L
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 28:31
2. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:40 + 2:09
3. Kulíšek Martin MFP0849 VŠSK MFF UK Praha 38:38 + 10:07
4. Janda Jáchym MFP0749 VŠSK MFF UK Praha 38:45 + 10:14
5. Vlachynská Karolína ODV1050 C TJ Aero Odolena Voda 39:31 + 11:00
6. Piškule Štěpán ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 39:52 + 11:21
7. Šimoník Jan ODV0901 C TJ Aero Odolena Voda 40:10 + 11:39
8. Holubová Eliška ODV0852 C TJ Aero Odolena Voda 40:25 + 11:54
9. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:56 + 13:25
10. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 42:01 + 13:30
11. Berná Klára ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 44:52 + 16:21
12. Holubová Anežka ODV0853 C TJ Aero Odolena Voda 45:11 + 16:40
13. Piškule František ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 47:27 + 18:56
14. Šimoníková Jana ODV0650 C TJ Aero Odolena Voda 47:33 + 19:02
15. Hampl Jan LME0900 C SK Los Mělník 54:29 + 25:58
16. Ledinská Lucie DKP Oddíl OB Kotlářka 55:25 + 26:54
17. Duchoslavová Lucie LME1062 C SK Los Mělník 57:07 + 28:36
18. Matoušek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 61:19 + 32:48
19. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 64:18 + 35:47
20. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 64:44 + 36:13
21. Mrázkovi Berta a Emil SJC1151 C Sportcentrum Jičín 67:41 + 39:10
22. Švihelová Marie MFP0899 VŠSK MFF UK Praha 68:36 + 40:05
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 C TJ Aero Odolena Voda DISK
Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Andrade Miriam 24C0650 OK Vršovice DISK
N
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem 85:23