Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.10.2016
Místo konání:
Na Křižatkách
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Provazce 1:10000
Ředitel závodu:
Blažek Vojtěch - R3
Hlavní rozhodčí:
Paulerová Eva - R3
Stavitel tratí:
Hartvich Otto - R3
Protokol:
Závod proběhl bez větších komplikací. Děkujeme všem zúčastněným
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D10
1.14 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 16:57
2. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 19:55 + 2:58
3. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 31:10 + 14:13
4. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 52:35 + 35:38
5. Vaněčková Anežka OPI0650 Orientační sporty Písek 54:43 + 37:46
6. Janovská Lucie 9BX0501 XYZ 58:40 + 41:43
Vozobulová Viktorie 9BX0601 XYZ DISK
D12
1.63 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solarová Tereza VSP0452 USK Praha 27:49
2. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 41:12 + 13:23
3. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 43:09 + 15:20
D14
2.52 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Kateřina OPI02NN Orientační sporty Písek 61:06
2. Přílepková Jana VTA0353 SC vebr-sport 96:47 + 35:41
D16
2.99 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vařeková Bohdana RIC0152 OB Říčany 61:54
2. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 66:45 + 4:51
3. Hanzalová Marie Anna RIC0150 OB Říčany 75:38 + 13:44
4. Klimešová Alena KRE0151 OOB TJ Sokol Křemže 118:58 + 57:04
D21
4.04 km, 130 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2118
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina PGP7756 SK Praga 41:39 2248
2. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:13 + 2:34 2126
3. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 47:14 + 5:35 1982
4. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 52:06 + 10:27 1749
5. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 76:52 + 35:13 567
6. Vaněčková Petra 9BX7901 XYZ 78:47 + 37:08
7. Klimešová Lenka KRE7501 OOB TJ Sokol Křemže 95:32 + 53:53 0
Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice DISK 0
D21K
3.72 km, 115 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 54:39 0
D35
3.72 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 44:05
2. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 54:15 + 10:10
3. Brabencová Alena SOB7150 SOBSA 55:54 + 11:49
4. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 58:48 + 14:43
5. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 59:04 + 14:59
6. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 61:52 + 17:47
7. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 62:13 + 18:08
8. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 70:00 + 25:55
9. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 71:43 + 27:38
10. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 82:17 + 38:12
11. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 88:28 + 44:23
12. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 92:58 + 48:53
13. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 107:39 + 63:34
14. Vaněčková Jana 6YC8150 Neregistrovaní 123:17 + 79:12
D45
2.99 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 46:52
2. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 56:16 + 9:24
3. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 70:15 + 23:23
4. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 73:30 + 26:38
5. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 80:08 + 33:16
6. Marcela Marcela 118:36 + 71:44
7. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 127:22 + 80:30
D55
2.52 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 70:55
D65
2.08 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 76:49
2. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 80:36 + 3:47
DF
2.15 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 24:47
2. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 25:12 + 0:25
3. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 33:24 + 8:37
4. Mrázová Veronika 34:57 + 10:10
5. Mrázová Štěpánka 44:19 + 19:32
Janovská Monika 9BX0702 XYZ DISK
Solarová Anežka VSP0552 USK Praha DISK
Doleželová Vendula KTA0751 SK Kotnov Tábor DISK
Holečková Kateřina DISK
H10
1.14 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 15:24
2. Solar Adam VSP0603 USK Praha 16:33 + 1:09
3. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 17:29 + 2:05
4. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 21:37 + 6:13
5. Kuchař Pavel RIC0604 OB Říčany 22:35 + 7:11
6. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 24:37 + 9:13
7. Krumlovský Vojtěch RIC0703 OB Říčany 26:30 + 11:06
8. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 29:09 + 13:45
H12
2.00 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 39:33
2. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 41:32 + 1:59
3. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 45:36 + 6:03
4. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 47:57 + 8:24
Krumlovský Tomáš RIC0507 OB Říčany DISK
H14
2.60 km, 85 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Pánek Matěj 9BX9998 XYZ DISK
Grabic Tadeáš 9BX9999 XYZ DISK
Mikuláš Jiří VCB0303 OB České Budějovice DISK
H16
3.35 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 71:06
2. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 75:25 + 4:19
H18
3.98 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 68:56
H21
4.62 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4213
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 41:44 4314
2. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 42:08 + 0:24 4275
3. Melichar Jan DKP7500 Oddíl OB Kotlářka 44:26 + 2:42 4048
4. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 46:19 + 4:35 3863
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 46:52 + 5:08 3809
6. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 53:18 + 11:34 3175
7. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 58:49 + 17:05 2632
8. Peterka František JP4900 73:10 + 31:26
9. Hyšpler Robin 91:43 + 49:59
MS Šafařík Ivo 44:33 + 2:49
H21K
3.98 km, 125 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kouba Jan 9BX8301 XYZ 67:15
2. Růta Vojtěch KTA9701 SK Kotnov Tábor 70:02 + 2:47 0
3. Keclík Jakub 75:48 + 8:33
4. Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor 78:00 + 10:45 0
H35
3.98 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 46:42
2. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 48:48 + 2:06
3. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 49:45 + 3:03
4. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 52:14 + 5:32
5. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 52:39 + 5:57
6. Šmahel Lukáš 7UX7800 Mexičtí husky 56:34 + 9:52
7. Heřman Daniel KRE7100 OOB TJ Sokol Křemže 57:43 + 11:01
8. Solar Jan VSP7303 USK Praha 60:52 + 14:10
9. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 62:06 + 15:24
10. Žižka Přemysl MIL7301 Tesil Milevsko 65:25 + 18:43
11. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 65:59 + 19:17
12. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 68:45 + 22:03
13. Velát Josef 70:51 + 24:09
14. Pfeiler Ivo 9BX7701 XYZ 80:22 + 33:40
15. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 85:10 + 38:28
16. Samec Pavel 9BX7601 XYZ 95:10 + 48:28
Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice DISK
Hroch Tomáš 95C7500 Hroši DISK
H45
3.35 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 35:38
2. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 35:42 + 0:04
3. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 40:04 + 4:26
4. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 40:08 + 4:30
5. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 42:59 + 7:21
6. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 50:41 + 15:03
7. Velát Vladimír 9BX7101 XYZ 54:00 + 18:22
8. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 57:12 + 21:34
9. Málek Martin 8FX6500 TJ Sokol Kobylisy 58:07 + 22:29
10. Ledvina Tomáš 9BX6302 XYZ 58:27 + 22:49
11. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 73:00 + 37:22
12. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 79:04 + 43:26
H55
2.60 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 41:08
2. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 43:15 + 2:07
3. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 43:49 + 2:41
4. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 45:33 + 4:25
5. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 49:40 + 8:32
Zákostelecký František SOB5501 SOBSA DISK
H65
2.51 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 46:26
2. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 49:57 + 3:31
3. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 64:43 + 18:17
4. Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:12 + 37:46
5. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 104:53 + 58:27
HDR
2.15 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petýrek Karel 20:24
2. Kubát Lukáš RIC1001 OB Říčany 20:59 + 0:35
3. Sicher Pablo 22:11 + 1:47
4. Kovář Vít 9BX1101 XYZ 22:53 + 2:29
5. Kozáková Barunka (+AlešK) 9BX1001 XYZ 23:55 + 3:31
6. Sobotková Lada 9BX0901 XYZ 25:06 + 4:42
7. Kovář Josef 9BX0902 XYZ 25:57 + 5:33
8. Vareková Marie(+rodiče) 9BX0703 XYZ 26:45 + 6:21
9. Demangeon 27:19 + 6:55
10. Kohoutek Lukáš 27:48 + 7:24
11. Pfeilerová Zuzka 28:28 + 8:04
12. Hojdar Jakub VCB0708 OB České Budějovice 28:54 + 8:30
13. Hojdar Jan VCB0908 OB České Budějovice 29:02 + 8:38
14. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 29:42 + 9:18
15. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 29:49 + 9:25
16. Kopecká Zuzana 9BX1003 XYZ 29:52 + 9:28
17. Kopecký Jan 30:01 + 9:37
18. Kubíček Ota 30:26 + 10:02
19. Kubíčková Lucie 30:31 + 10:07
20. Kouba Jan 9BX1002 XYZ 30:39 + 10:15
21. Janda Filip 30:42 + 10:18
22. Doleželová Jolana KTA1151 SK Kotnov Tábor 30:50 + 10:26
23. Fučík Štěpán 30:53 + 10:29
24. Brabcovi Vítek a Hynek 31:04 + 10:40
25. Velátová Lucie 32:49 + 12:25
26. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 32:58 + 12:34
27. Mikuláš Ondřej VCB1104 OB České Budějovice 32:58 + 12:34
28. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 38:40 + 18:16
29. Míka Ondřej 2AX0000 Tyn n.Vlt. 41:21 + 20:57
30. Vaněčková Anna 43:38 + 23:14
31. Vaněček Jan 43:49 + 23:25
32. Andrade Telmo 24C7400 OK Vršovice 45:33 + 25:09
33. Němec Matouš TCB8551 SK Technik České Budějovice 45:37 + 25:13
34. Pilař Jiří 5BX1300 Čepíci 47:58 + 27:34
35. Andršová Tara 51:29 + 31:05
36. Velátová Tereza 9BX0001 XYZ 53:07 + 32:43
37. Peřina Martin OPI00KK Orientační sporty Písek 69:35 + 49:11
Herin Lukáš 6987 DISK
Herink Václav 7896 DISK
Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice DISK
Ruzickova Natalie DISK
HF
2.15 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solar Daniel VSP0901 USK Praha 20:03
2. Kříž Matěj KRL0901 Kometa Kralovice 23:19 + 3:16
3. Šmahel Tadeáš 7UX1000 Mexičtí husky 37:21 + 17:18
4. Pilař František 5BX0900 Čepíci 40:31 + 20:28
P
2.58 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležel Tomáš KTA7701 SK Kotnov Tábor 26:25
2. Droppa Tomáš 9BX7801 XYZ 40:58 + 14:33
3. Potužník Jan 47:56 + 21:31
4. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 49:48 + 23:23
5. Vyhnal Přemysl 56:44 + 30:19
6. Vozobulová Lenka 9BX7602 XYZ 56:55 + 30:30
7. Mirek + Lucka 57:41 + 31:16
8. Kršková Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 61:34 + 35:09
9. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 62:57 + 36:32
10. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 64:53 + 38:28
11. Výchartová Zdenka 69:32 + 43:07
12. Petýrková Pavlína 70:22 + 43:57
13. Zahrádka Jiří 9BX7802 XYZ 72:50 + 46:25
14. Fučík David 78:32 + 52:07
15. Heřmanová Kateřina 9BX0101 XYZ 79:09 + 52:44
16. Votíková Veronika 86:01 + 59:36
17. Dan + Terka 87:34 + 61:09
18. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 88:41 + 62:16
19. Grabicová Josefína 9BX9997 XYZ 92:51 + 66:26
20. Droppová Eva 9BX7703 XYZ 101:41 + 75:16
21. Neubauerovi Hana + Filip 9BX7501 XYZ 102:14 + 75:49
22. Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha 121:34 + 95:09
Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec DISK