Výsledky závodu: Zimní liga 6. závod

Datum:
16.01.2016
Místo konání:
Lhota pod Kosířem
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Pivovar Kosíř
Ředitel závodu:
Slavíček Stanislav
Hlavní rozhodčí:
Slavíčková Katka
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D14
2.50 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 22:53
2. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 24:18 + 1:25
3. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 25:05 + 2:12
4. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 26:42 + 3:49
5. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 27:11 + 4:18
6. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 28:58 + 6:05
D18
3.70 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 38:22
2. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 38:23 + 0:01
3. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 41:05 + 2:43
4. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 47:55 + 9:33
5. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 52:16 + 13:54
D19
5.00 km, 19 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhalová Pavla OOL8450 C SK Haná orienteering 52:28
2. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 52:30 + 0:02
3. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 53:12 + 0:44
4. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 55:01 + 2:33
5. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 55:06 + 2:38
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 55:51 + 3:23
7. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 56:12 + 3:44
8. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 60:54 + 8:26
D35
4.60 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 44:37
2. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 51:58 + 7:21
3. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 52:32 + 7:55
4. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 57:08 + 12:31
5. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 72:23 + 27:46
H10
2.30 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 19:46
2. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 20:31 + 0:45
3. Karásek Antonín PLU C TJ Sokol Plumlov 31:47 + 12:01
H14
2.50 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 22:26
2. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 24:16 + 1:50
3. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 25:48 + 3:22
4. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 29:34 + 7:08
5. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 31:56 + 9:30
6. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 32:05 + 9:39
7. Čecháček Adam UOL0402 C SK UP Olomouc 42:38 + 20:12
H18
4.60 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 36:56
2. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 41:48 + 4:52
3. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 47:46 + 10:50
H19
6.50 km, 200 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 49:13
2. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 50:38 + 1:25
3. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 50:42 + 1:29
4. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ Sokol Plumlov 52:50 + 3:37
5. Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 53:36 + 4:23
6. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 54:19 + 5:06
7. Kala Matěj 8UC8900 C SK Zdice 59:23 + 10:10
8. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 61:07 + 11:54
9. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 63:20 + 14:07
10. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 63:28 + 14:15
11. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 63:53 + 14:40
12. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 68:04 + 18:51
13. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 68:52 + 19:39
14. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 74:03 + 24:50
15. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 74:33 + 25:20
16. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 79:03 + 29:50
17. Žák Miroslav 8007 C 94:59 + 45:46
Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov DISK
H35
5.00 km, 19 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 40:03
2. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 44:03 + 4:00
3. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 44:13 + 4:10
4. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 45:09 + 5:06
5. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 46:17 + 6:14
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 46:29 + 6:26
7. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 50:36 + 10:33
7. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 50:36 + 10:33
9. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 53:30 + 13:27
10. Martinek Pavel PTI7700 C Sportovní klub Ptení 55:41 + 15:38
11. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 57:12 + 17:09
12. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 61:53 + 21:50
13. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 64:37 + 24:34
14. Novotný Petr C 65:41 + 25:38
Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering DISK
Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov DISK
Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc DISK
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
MS Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 42:33 + 2:30
H50
4.60 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 50:06
2. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 55:19 + 5:13
3. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 63:33 + 13:27
4. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 87:03 + 36:57
HDR
2.30 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 21:34
2. Chmelář Filip 37C0900 C Bez registrace 31:27 + 9:53
3. Daněk František SBK1010 C KOB Start Blansko 66:23 + 44:49
4. Heča Michal C 78:51 + 57:17
5. Heča Šimon C 79:08 + 57:34
6. Němečková Lenka OOL C SK Haná orienteering 83:45 + 62:11
P
3.70 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:34
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:37 + 2:03
3. Čecháčková Šárka 29C7350 C neregistrovaní Čecháčková 55:26 + 7:52
4. Slavíčková Klárka OOL9562 C SK Haná orienteering 57:25 + 9:51
5. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 59:57 + 12:23
6. Vrána Jan UOL C SK UP Olomouc 66:15 + 18:41
7. Hájková Zuzana C 67:15 + 19:41
8. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 67:20 + 19:46
9. Vránová Helena UOL7552 C SK UP Olomouc 67:49 + 20:15
10. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 69:24 + 21:50
11. Čecháček Petr 7NC6800 C NNNN 70:49 + 23:15
12. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 73:40 + 26:06
13. Janošík Zdeněk UOL C SK UP Olomouc 75:23 + 27:49
14. Soldán Martin PLU C TJ Sokol Plumlov 77:40 + 30:06
15. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 88:13 + 40:39
16. Rohanová Lucie 6YC8550 C Neregistrovaní 88:53 + 41:19
17. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 89:18 + 41:44
18. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 91:52 + 44:18
19. Vrtalová Gabriela UOL7050 C SK UP Olomouc 131:07 + 83:33