Výsledky závodu: Dzbelský kotár

Datum:
12.03.2017
Místo konání:
Dzbel
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Sládkova skála, 1 : 10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R2
Stavitel tratí:
Hlava Miroslav - R1
Kategorie:
A     B     C     D    
A
13.60 km, 300 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 76:14
2. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 92:37 + 16:23
3. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 111:01 + 34:47
4. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 113:56 + 37:42
5. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 114:10 + 37:56
6. Volf Karel PTE6625 C TJ Sokol Ptení 117:53 + 41:39
7. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 119:06 + 42:52
8. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 153:21 + 77:07
Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno DISK
B
9.40 km, 240 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 67:14
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 68:55 + 1:41
3. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 74:49 + 7:35
4. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 76:13 + 8:59
5. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 77:23 + 10:09
6. Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 84:29 + 17:15
7. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 84:36 + 17:22
8. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 89:54 + 22:40
9. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 90:59 + 23:45
10. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 101:34 + 34:20
Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc DISK
C
6.10 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 41:41
2. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 43:53 + 2:12
3. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 45:53 + 4:12
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 49:01 + 7:20
5. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 49:14 + 7:33
6. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 49:23 + 7:42
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 51:45 + 10:04
8. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 52:12 + 10:31
9. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 53:50 + 12:09
10. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 54:12 + 12:31
11. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 54:30 + 12:49
12. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 56:09 + 14:28
13. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 57:08 + 15:27
14. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 58:31 + 16:50
15. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 58:44 + 17:03
16. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 60:08 + 18:27
17. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 60:16 + 18:35
18. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk, z.s. 61:19 + 19:38
19. Zdráhalová Pavla OOL8450 C SK Haná orienteering 61:22 + 19:41
19. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 61:22 + 19:41
21. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 61:44 + 20:03
22. Kubaňová Petra JPV8575 C Oddíl OS SK Prostějov 62:26 + 20:45
23. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk, z.s. 62:44 + 21:03
24. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 62:45 + 21:04
25. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 65:01 + 23:20
26. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 68:21 + 26:40
27. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko, z.s. 69:23 + 27:42
28. Pastrnek Pavel KONXYXY C KOB Konice 70:02 + 28:21
29. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk, z.s. 70:05 + 28:24
30. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 71:28 + 29:47
31. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk, z.s. 73:40 + 31:59
32. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 76:30 + 34:49
33. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 76:43 + 35:02
34. Mančíková Markéta PTE C TJ Sokol Ptení 78:25 + 36:44
35. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 80:05 + 38:24
36. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 80:13 + 38:32
37. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 80:42 + 39:01
38. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 83:39 + 41:58
39. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko, z.s. 87:04 + 45:23
Synek Rostislav KON C KOB Konice DISK
D
4.20 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 43:39
2. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 46:08 + 2:29
3. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 46:44 + 3:05
4. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 47:43 + 4:04
5. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 50:33 + 6:54
6. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 60:02 + 16:23
7. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 62:06 + 18:27
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 63:12 + 19:33
9. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 63:41 + 20:02
10. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 68:59 + 25:20
11. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 69:43 + 26:04
12. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 71:51 + 28:12
13. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 71:56 + 28:17
14. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 73:29 + 29:50
15. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 74:06 + 30:27
16. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko, z.s. 77:45 + 34:06
17. Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 80:02 + 36:23
18. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 82:04 + 38:25
19. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 88:24 + 44:45
20. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 100:04 + 56:25
21. Škrabal Milan KONXXXX C KOB Konice 108:13 + 64:34
Ebnerová Barbora KON C KOB Konice DISK
Bublová Matylda UOL C SOB Olomouc DISK
Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice DISK
Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice DISK
Hrůza Vladimír NNNxxx C Neregistrovaní (NNN) DISK
Synková Jana JPV6060 C Oddíl OS SK Prostějov DISK