Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Nová Bošáca
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
43S - ŠK Sandberg Bratislava
Mapa:
Lopeník, 1:10000, rozmer A4, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Jonáš Radoslav
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor - R1
Stavitel tratí:
Kukurugya Emil
Kategorie:
D10C/W-10     D12C/W-12     D14C/W-14     D16C/W-16     D18C/W-18     D21C/W21-E     D35C/W35-     D45C/W45-     D55C/W55-     H10C/M-10     H12C/M-12     H14C/M-14     H16C/M-16     H18C/M-18     H21C/M21-E     H35C/M35-     H45C/M45-     H55C/M55-     H65C/M65-     HD10N     HDR/R8     M-20     M21-B     M40-     M50-     M60-     M70-     P/N     T/K3     W21-B     W40-     W50-     W60-     W65-    
D10C/W-10
1.29 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kováčová Ivana SKS0853 Športový klub Sandberg 16:42
2. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 16:46 + 0:04
3. Vorlíčková Lucia SKS0851 Športový klub Sandberg 17:29 + 0:47
4. Šipošová Hana SPE0951 KOB Sokol Pezinok 17:47 + 1:05
5. Valyavka Viktoriya VZA0851 Slávia ŽU Žilina 18:40 + 1:58
6. Brňáková Diana SKS0952 Športový klub Sandberg 19:20 + 2:38
7. Volkova Maja VZA0951 Slávia ŽU Žilina 21:21 + 4:39
8. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 21:36 + 4:54
9. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 24:13 + 7:31
10. Perničková Karolína TZL0850 SKOB Zlín 25:22 + 8:40
11. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 26:22 + 9:40
12. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:27 + 9:45
13. Rohaľová Adela SKS0852 Športový klub Sandberg 27:16 + 10:34
14. Špaňhelová Jana VIC0888 OB Vizovice 27:46 + 11:04
15. Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice 29:49 + 13:07
16. Šoltésová Paulína KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:24 + 16:42
17. Škodová Štěpánka LCE0852 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:32 + 17:50
D12C/W-12
1.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šipošová Lucia SPE0654 KOB Sokol Pezinok 11:43
2. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 12:12 + 0:29
3. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:11 + 1:28
4. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:51 + 4:08
5. Kotuliaková Lea FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:16 + 5:33
6. Eliášová Hana RBA0651 TJ Rapid Bratislava 19:51 + 8:08
7. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:15 + 12:32
8. Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín 24:24 + 12:41
9. Žilincová Paulína SKS0651 Športový klub Sandberg 33:45 + 22:02
D14C/W-14
1.88 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 16:44
2. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 17:14 + 0:30
3. Herna Rebecca FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:26 + 2:42
4. Fedorová Klára SPE0455 KOB Sokol Pezinok 20:05 + 3:21
5. Ježíková Natália SPE0454 KOB Sokol Pezinok 20:55 + 4:11
6. Porubská Lenka TNR0451 ŠK Triturus Nitra 21:21 + 4:37
7. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:22 + 4:38
8. Havlíková Ema SPE0451 KOB Sokol Pezinok 22:16 + 5:32
9. Ježíková Gabriela SPE0551 KOB Sokol Pezinok 22:32 + 5:48
10. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 22:38 + 5:54
11. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 25:21 + 8:37
12. Kováčová Žofia VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 25:47 + 9:03
13. Šutková Anamária SKS0552 Športový klub Sandberg 26:35 + 9:51
14. Vorlíčková Martina SKS0551 Športový klub Sandberg 26:51 + 10:07
15. Mihaličová Simona TKE0551 Klub OB ATU Košice 26:57 + 10:13
16. Šrámková Aneta TZL0458 SKOB Zlín 27:38 + 10:54
17. Březinová Zuzana TZL0453 SKOB Zlín 31:12 + 14:28
18. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:21 + 17:37
19. Halčínová Bianka SPE0554 KOB Sokol Pezinok 36:16 + 19:32
20. Mravíková Katarína SKS0451 Športový klub Sandberg 38:57 + 22:13
21. Herna Nicole FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:15 + 24:31
22. Švrčinová Julie TZL0456 SKOB Zlín 42:31 + 25:47
23. Lago Elena VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 45:01 + 28:17
Repáčová Adriana EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
Rohaľová Ivona SKS0453 Športový klub Sandberg DISK
Klimešová Kateřina TZL0455 SKOB Zlín DISK
D16C/W-16
2.15 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissová Ľuboslava TKE0252 Klub OB ATU Košice 18:46
2. Patassiová Michaela FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:50 + 1:04
3. Trepáčová Gabriela VZA0351 Slávia ŽU Žilina 21:51 + 3:05
4. Velgosová Miroslava TKE0351 Klub OB ATU Košice 24:05 + 5:19
5. Ondovčíková Eva SPE0358 KOB Sokol Pezinok 25:34 + 6:48
6. Filipová Petronela TKE0352 Klub OB ATU Košice 26:09 + 7:23
7. Kostercová Viktória SKS0251 Športový klub Sandberg 26:15 + 7:29
8. Mozolíková Michaela SPE0254 KOB Sokol Pezinok 29:22 + 10:36
9. Honzírková Ema SKS0351 Športový klub Sandberg 33:52 + 15:06
10. Palusková Katarína FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:27 + 20:41
Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín DISK
Tichá Julie TZL0252 SKOB Zlín DISK
D18C/W-18
2.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tamara RBA0252 TJ Rapid Bratislava 26:12
2. Šmelíková Dorota RBA0251 TJ Rapid Bratislava 29:35 + 3:23
3. Jánošová Veronika SKS0151 Športový klub Sandberg 33:56 + 7:44
4. Ondovčíková Lucia SPE0051 KOB Sokol Pezinok 34:42 + 8:30
5. Velgosová Michaela TKE0151 Klub OB ATU Košice 37:42 + 11:30
6. Roháčová Viktória TKE0051 Klub OB ATU Košice 43:03 + 16:51
Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín DISK
D21C/W21-E
4.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Jindra ZBM89889 SK Žabovřesky Brno 35:02
2. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 39:09 + 4:07
3. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 39:27 + 4:25
4. Lamiová Katarína TKE8351 Klub OB ATU Košice 40:36 + 5:34
5. Sedileková Ela HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:25 + 7:23
6. Miklušová Tereza RBA9952 TJ Rapid Bratislava 43:46 + 8:44
7. Slámová Jana TKE7252 Klub OB ATU Košice 46:31 + 11:29
8. Papugová Katarína TKE9255 Klub OB ATU Košice 47:47 + 12:45
9. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:53 + 13:51
10. Poštulková Andrea VZA9351 Slávia ŽU Žilina 49:02 + 14:00
11. Styková Jana FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:47 + 14:45
12. Papugová Andrea TKE9751 Klub OB ATU Košice 51:57 + 16:55
13. Papugová Martina TKE9551 Klub OB ATU Košice 52:48 + 17:46
14. Farkašová Eva SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:46 + 19:44
15. Krajčíková Kristína TKE9254 Klub OB ATU Košice 56:39 + 21:37
16. Kotrlová Katarína SKS9051 Športový klub Sandberg 60:54 + 25:52
17. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 63:49 + 28:47
Jablonovská Lenka SPE9063 KOB Sokol Pezinok DISK
Baťková Zuzana TZL8151 SKOB Zlín DISK
D35C/W35-
3.69 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 39:26
2. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 41:38 + 2:12
3. Ďurčová Alena VZA7753 Slávia ŽU Žilina 44:35 + 5:09
4. Bukovacová Alena FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:51 + 12:25
5. Sýkorová Katarína FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:53 + 13:27
6. Bialeková Martina EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:43 + 15:17
7. Spitzerová Petra Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 56:13 + 16:47
8. Bednáriková Táňa SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:59 + 17:33
9. Ježíková Ľubomíra SPE83AA KOB Sokol Pezinok 77:25 + 37:59
10. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 83:27 + 44:01
11. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 97:41 + 58:15
D45C/W45-
2.95 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:14
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:17 + 1:03
3. Poštulková Zuzana VZA7051 Slávia ŽU Žilina 44:38 + 8:24
4. Šmelíková Hana FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:04 + 10:50
5. Časnochová Táňa HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:03 + 11:49
6. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 49:30 + 13:16
7. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 51:33 + 15:19
8. Barcíková Renáta AOP6753 Orientační Běh Opava 51:52 + 15:38
9. Brém Knorová Martina ZMT7151 Klub OB Martin 56:08 + 19:54
10. Šipošová Zuzana SPE7351 KOB Sokol Pezinok 59:11 + 22:57
11. Hadačová Gabriela AOP6751 Orientační Běh Opava 60:52 + 24:38
12. Barillová Alena SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:16 + 26:02
13. Kutišová Silvia SPE7352 KOB Sokol Pezinok 65:55 + 29:41
14. Rebrová Petra FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:54 + 38:40
15. Kuráková Valéria TKE7151 Klub OB ATU Košice 77:30 + 41:16
16. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 81:37 + 45:23
17. Roháčová Ingrid TKE7051 Klub OB ATU Košice 85:38 + 49:24
D55C/W55-
1.93 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polášková Kamila TZL6052 SKOB Zlín 22:25
2. Davi Jana ZMT6151 Klub OB Martin 25:17 + 2:52
3. Denysenko Tamara VZA6151 Slávia ŽU Žilina 25:47 + 3:22
4. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 28:28 + 6:03
5. Sádecká Judita TKE6253 Klub OB ATU Košice 28:54 + 6:29
6. Pijáková Iveta SPE6251 KOB Sokol Pezinok 31:26 + 9:01
7. Kumová Iva RBA6252 TJ Rapid Bratislava 34:04 + 11:39
8. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 34:09 + 11:44
9. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 35:06 + 12:41
10. Kaločová Helena KVS6151 SKOB Kobra Vsetín 37:09 + 14:44
11. Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín 63:20 + 40:55
H10C/M-10
1.29 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 14:09
2. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 14:14 + 0:05
3. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 14:15 + 0:06
4. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 15:24 + 1:15
5. Přibík Martin TZL0807 SKOB Zlín 16:19 + 2:10
6. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 17:03 + 2:54
7. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 19:01 + 4:52
8. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 19:20 + 5:11
9. Ondovčík Daniel SPE0801 KOB Sokol Pezinok 20:14 + 6:05
10. Luis Šutka Alex SKS0901 Športový klub Sandberg 23:25 + 9:16
11. Havlík Andrej SPE0901 KOB Sokol Pezinok 25:37 + 11:28
12. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:16 + 12:07
Babík Tomáš VZA0802 Slávia ŽU Žilina DISK
H12C/M-12
1.38 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 12:49
2. Valach Eli SPE0703 KOB Sokol Pezinok 13:16 + 0:27
3. Jančík Filip SPE0604 KOB Sokol Pezinok 13:23 + 0:34
4. Syrový Tomáš SPE0601 KOB Sokol Pezinok 13:45 + 0:56
5. Šmelík Daniel RBA0702 TJ Rapid Bratislava 14:00 + 1:11
6. Roháč Adam TKE0601 Klub OB ATU Košice 14:41 + 1:52
7. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 14:44 + 1:55
8. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:00 + 2:11
9. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 15:26 + 2:37
10. Karol Janšo Jakub TKE0602 Klub OB ATU Košice 15:40 + 2:51
11. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 18:44 + 5:55
12. Kováč Ondrej VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 18:48 + 5:59
13. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 18:49 + 6:00
14. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 20:11 + 7:22
15. Kováč Tomáš SKS0602 Športový klub Sandberg 20:31 + 7:42
16. Paluska Karol FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:50 + 8:01
17. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 21:37 + 8:48
18. Mikloš Matúš SPE0702 KOB Sokol Pezinok 22:05 + 9:16
19. Dolný Michal SPE0706 KOB Sokol Pezinok 22:20 + 9:31
20. Hájek Radim LCE0702 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:29 + 10:40
21. Brňák Jakub SKS0701 Športový klub Sandberg 23:53 + 11:04
22. Cisár Dávid SPE KOB Sokol Pezinok 24:03 + 11:14
23. Skýba Jakub Jan LCE0701 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:19 + 11:30
24. Špaňhel Petr VIC0610 OB Vizovice 24:34 + 11:45
25. Volkov Maksym VZA0701 Slávia ŽU Žilina 24:56 + 12:07
26. Veselka Matěj LCE0603 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:25 + 12:36
27. Kapusta Lukáš SPE0602 KOB Sokol Pezinok 26:26 + 13:37
28. Káňa Jindřich LCE0602 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:04 + 14:15
29. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 28:03 + 15:14
30. Dojčar Damián SPE07BB KOB Sokol Pezinok 28:17 + 15:28
31. Truneček Jakub TZL0705 SKOB Zlín 30:44 + 17:55
32. Křapa Štěpán LCE0604 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:41 + 20:52
33. Jendek Ondrej SPE0704 KOB Sokol Pezinok 33:45 + 20:56
Sikora Jan TZL0707 SKOB Zlín DISK
Golian Maroš FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Bábik Martin VZA0702 Slávia ŽU Žilina DISK
Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín DISK
H14C/M-14
2.15 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 15:54
2. Bukovac Filip FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:16 + 0:22
3. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 17:33 + 1:39
4. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 17:55 + 2:01
5. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 17:58 + 2:04
6. Vaněk Ondřej TZL0402 SKOB Zlín 18:57 + 3:03
7. Kotuliak Viktor FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:16 + 3:22
8. Pajger Miroslav VZA0502 Slávia ŽU Žilina 20:00 + 4:06
9. Šipoš Šimon SPE0406 KOB Sokol Pezinok 20:21 + 4:27
10. Trepáč Adam VZA0501 Slávia ŽU Žilina 20:37 + 4:43
11. Veselý Jonáš VIC0411 OB Vizovice 22:23 + 6:29
12. Kasza Tomáš FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:12 + 7:18
13. Humeník David LCE0402 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:36 + 7:42
14. Urban Michal SKS0401 Športový klub Sandberg 27:24 + 11:30
15. Kováč Marek TNR0401 ŠK Triturus Nitra 29:51 + 13:57
16. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:13 + 14:19
17. Hrbáček Filip LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:12 + 15:18
18. Gramblička Adam Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 32:53 + 16:59
19. Dolný Marek SPE KOB Sokol Pezinok 36:33 + 20:39
20. Molnár Vladimír SPE04AF KOB Sokol Pezinok 39:57 + 24:03
Pěček Dominik SKM0401 KOB Směr Kroměříž DISK
Mikloš Andrej SPE0401 KOB Sokol Pezinok DISK
Koman Ján FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín DISK
Kukurugya Šimon SKS0402 Športový klub Sandberg DISK
Eichler Vítek TZL0401 SKOB Zlín DISK
H16C/M-16
2.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roháč Martin TKE0301 Klub OB ATU Košice 22:10
2. Mário Novota Lukáš TKE0302 Klub OB ATU Košice 22:31 + 0:21
3. Šipoš Tomáš SPE0311 KOB Sokol Pezinok 23:44 + 1:34
4. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 24:18 + 2:08
5. Sláma Richard TKE0303 Klub OB ATU Košice 24:43 + 2:33
6. Schenk Michal RBA0201 TJ Rapid Bratislava 29:11 + 7:01
7. Knor Martin ZMT0201 Klub OB Martin 30:06 + 7:56
8. Kubik Maximilián RBA0303 TJ Rapid Bratislava 30:21 + 8:11
9. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 31:38 + 9:28
10. Fedor Tibor SPE0303 KOB Sokol Pezinok 32:28 + 10:18
11. Lago Oliver VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 34:47 + 12:37
12. Ditri Nicholas SPE0304 KOB Sokol Pezinok 36:31 + 14:21
13. Hájek Petr LCE0306 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:41 + 20:31
14. Balogh Michal SKS0301 Športový klub Sandberg 53:20 + 31:10
15. Tvrdý Tomáš SKS0201 Športový klub Sandberg 57:22 + 35:12
Havlík Adam SPE0201 KOB Sokol Pezinok DISK
H18C/M-18
3.74 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Adam BBA0101 KOBRA Bratislava 28:08
2. Goldschmidt Tobiáš RBA0003 TJ Rapid Bratislava 28:30 + 0:22
3. Féder Medard PEZ0102 AŠK Pezinok 29:11 + 1:03
4. Šimo Matúš SPE0107 KOB Sokol Pezinok 30:15 + 2:07
5. Ditri Dominic SPE0002 KOB Sokol Pezinok 33:09 + 5:01
6. Oravec Matúš ZMT0101 Klub OB Martin 34:43 + 6:35
7. Kurák Michal TKE0101 Klub OB ATU Košice 35:35 + 7:27
8. Ondrejka Tomáš VZA0001 Slávia ŽU Žilina 39:24 + 11:16
9. Simočko Lukáš TKE0003 Klub OB ATU Košice 39:51 + 11:43
10. Urban Matej SKS0102 Športový klub Sandberg 53:55 + 25:47
11. Balogh Matúš SKS0101 Športový klub Sandberg 87:46 + 59:38
Janda Přemek TZL0103 SKOB Zlín DISK
H21C/M21-E
5.14 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6602
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bukovac Pavol FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:27
2. Piják Ondrej BBA8204 KOBRA Bratislava 34:44 + 0:17
3. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 36:24 + 1:57 7926
4. Dávidík Marian BBA7713 KOBRA Bratislava 37:34 + 3:07
5. Mižúr Peter FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:08 + 6:41
6. Papuga Miroslav TKE9002 Klub OB ATU Košice 41:54 + 7:27
7. Bukovac Maroš FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:44 + 8:17
8. Kubina Filip SKS8901 Športový klub Sandberg 46:12 + 11:45
9. Glončák Peter FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:18 + 11:51
10. Müller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 47:14 + 12:47
11. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 48:13 + 13:46 6213
12. Vlažný Jakub 7210061 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:25 + 14:58
13. Tornai Szabolcs Tabáni Spartacus 50:19 + 15:52
14. Tysz Adam TKE8703 Klub OB ATU Košice 51:59 + 17:32
14. Pavlas Radek TZL8503 SKOB Zlín 51:59 + 17:32 5667
16. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:40 + 18:13 5568
17. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 58:22 + 23:55 4741
18. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 58:59 + 24:32 4652
19. Marosvölgyi Máté Tabáni Spartacus 61:58 + 27:31
20. Krajčík Michal TKE8704 Klub OB ATU Košice 95:29 + 61:02
Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Mušinský Tomáš TKE9301 Klub OB ATU Košice DISK
H35C/M35-
4.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:46
2. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 37:40 + 1:54
3. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 38:05 + 2:19
4. Porubský Július TNR7301 ŠK Triturus Nitra 39:07 + 3:21
5. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 42:00 + 6:14
6. Marek Martin VIC7624 OB Vizovice 42:16 + 6:30
7. Volkov Alexander VZA8002 Slávia ŽU Žilina 43:05 + 7:19
8. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 43:17 + 7:31
9. Mikluš Marián RBA7204 TJ Rapid Bratislava 44:03 + 8:17
10. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 48:01 + 12:15
11. Novotný Marek TZL7301 SKOB Zlín 48:07 + 12:21
12. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 49:08 + 13:22
13. Bohuš Peter FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:06 + 17:20
14. Bednárik Martin CNR7201 ŠK Cart print Nitra 53:43 + 17:57
15. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:49 + 20:03
Novosad Pavel TZL7401 SKOB Zlín DISK
H45C/M45-
3.69 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Juraj RBA6603 TJ Rapid Bratislava 30:39
2. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:37 + 1:58
3. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 35:03 + 4:24
4. Franko Valér KYS6601 Klub OB Kysak 35:39 + 5:00
5. Roháč Zdenko TKE7301 Klub OB ATU Košice 39:40 + 9:01
6. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 48:23 + 17:44
7. Kováč Milan VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 48:24 + 17:45
8. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 48:31 + 17:52
9. Kunz Petr OTK6910 OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:06 + 18:27
10. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 50:45 + 20:06
11. Šipoš Marián SPE KOB Sokol Pezinok 51:59 + 21:20
12. Kusák Ivan EZL6502 PEV Zlín 55:03 + 24:24
13. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 55:13 + 24:34
14. Kasza Ladislav FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:34 + 28:55
15. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:37 + 30:58
16. Trepáč Ivan VZA7001 Slávia ŽU Žilina 108:11 + 77:32
Tomeček Ladislav HLV7137 KČT - OB Holešov DISK
Schuster Martin AOP6502 Orientační Běh Opava DISK
Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H55C/M55-
2.95 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filö György KYS6302 Klub OB Kysak 34:46
2. Palička Miroslav SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:05 + 0:19
3. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:36 + 2:50
4. Papuga František TKE6302 Klub OB ATU Košice 38:52 + 4:06
5. Mazúr Milan RBA6201 TJ Rapid Bratislava 44:22 + 9:36
6. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 46:15 + 11:29
7. Tysz Vladimír TKE6202 Klub OB ATU Košice 47:57 + 13:11
8. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 52:17 + 17:31
9. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 55:26 + 20:40
10. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:59 + 22:13
11. Rybár Dušan RBA6202 TJ Rapid Bratislava 57:53 + 23:07
12. Janšo Karol TKE6206 Klub OB ATU Košice 69:22 + 34:36
13. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 84:29 + 49:43
14. Chalupa Tomáš KVS5501 SKOB Kobra Vsetín 85:25 + 50:39
15. Kaloč Vítězslav KVS5904 SKOB Kobra Vsetín 94:40 + 59:54
Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov DISK
Nemec Juraj EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
Otrusina Milan EZL6205 PEV Zlín DISK
H65C/M65-
2.01 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Ľudovít RBA4301 TJ Rapid Bratislava 24:26
2. Máj Štefan BBA5201 KOBRA Bratislava 25:24 + 0:58
3. Gajdošík Jozef VZA5200 Slávia ŽU Žilina 30:24 + 5:58
4. Simočko Michal TKE5302 Klub OB ATU Košice 30:48 + 6:22
5. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 31:02 + 6:36
6. Šmakal Pavel TZL4801 SKOB Zlín 32:48 + 8:22
7. Zacharovský Ivan ZMT5201 Klub OB Martin 43:36 + 19:10
8. Mikluš Viktor FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:16 + 19:50
9. Polínek Jaroslav OTK5300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:49 + 21:23
Jelínek Petr Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
HD10N
2.47 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graclík Daniel Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:52
2. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 29:50 + 5:58
3. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 48:29 + 24:37
4. Veselková Julie LCE1054 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:05 + 36:13
Mališková Libuše LCE0951 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Velichová Denisa LCE1053 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
HDR/R8
1.25 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buksa Jan SKM0800 KOB Směr Kroměříž 16:37
2. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:20 + 0:43
3. Valla Jakub SKOB Zlín 17:49 + 1:12
4. Jahudka Tomáš SKOB Zlín 19:48 + 3:11
5. Čuda Ondrej SKOB Zlín 19:54 + 3:17
6. Zrníková Eliška LCEXXXC OOB TJ Slovan Luhačovice 20:26 + 3:49
7. Hala Zdeněk VIC0801 OB Vizovice 22:16 + 5:39
8. Skopalova Alexandra SKM 23:06 + 6:29
9. Graclíková Helena Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:24 + 6:47
10. Janků Markéta KVS0951 SKOB Kobra Vsetín 24:30 + 7:53
11. Novosadová Klára TZL0952 SKOB Zlín 25:11 + 8:34
12. Lánová Sofie KVS1251 SKOB Kobra Vsetín 26:48 + 10:11
13. Kořenová Hana SKOB Zlín 27:25 + 10:48
14. Van De Flaes Gwen ŠK Cart print Nitra 28:31 + 11:54
15. Kováč Timotej TNR12AB ŠK Triturus Nitra 30:42 + 14:05
16. Kováčová Markétka TNR12AA ŠK Triturus Nitra 30:43 + 14:06
17. Bukovác Lukáš FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:46 + 14:09
18. Kováčová Lucia VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 32:41 + 16:04
19. Styková Natália FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:05 + 18:28
20. Macháčková Anna Športový klub Sandberg 37:08 + 20:31
21. Ježík Viktor SPE12AA KOB Sokol Pezinok 37:26 + 20:49
22. Kotuliak Peter FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:27 + 21:50
23. Šipošová Veronika SPE KOB Sokol Pezinok 38:59 + 22:22
24. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 44:54 + 28:17
25. Máčajová Hana SKS1153 Športový klub Sandberg 47:56 + 31:19
25. Máčajová Zina SKS0954 Športový klub Sandberg 47:56 + 31:19
27. Jonášová Ema SKS0951 Športový klub Sandberg 47:58 + 31:21
28. Kúdelová Olívie Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 69:16 + 52:39
29. Hrubý Tomáš Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 72:12 + 55:35
Marková Tatiana VIC1060 OB Vizovice DISK
Škodová Michaela LCEXXXE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
M-20
4.46 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dekrét Jakub EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:39
2. Lovás Dominik RBA9902 TJ Rapid Bratislava 46:29 + 9:50
Sláma Dušan TKE9801 Klub OB ATU Košice DISK
Heffner Christián SPE9801 KOB Sokol Pezinok DISK
M21-B
4.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szabó Rastislav HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:10
2. Vričan Peter VZA8901 Slávia ŽU Žilina 56:57 + 12:47
3. Poláček Lukáš SPE8601 KOB Sokol Pezinok 58:07 + 13:57
4. Karch Peter SPE9112 KOB Sokol Pezinok 67:36 + 23:26
5. Hríbik Miroslav HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:08 + 28:58
M40-
3.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spišiak Marian SPE7601 KOB Sokol Pezinok 37:03
2. Eliáš Michal RBA6604 TJ Rapid Bratislava 48:46 + 11:43
3. Paluska Jozef FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:05 + 12:02
4. Šimoník Milan HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:21 + 15:18
5. Kotuliak Ivan FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:03 + 19:00
6. Kováč Radoslav SKS77AC Športový klub Sandberg 56:17 + 19:14
Krnáč Peter VIA7701 Viatoris DISK
M50-
3.38 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollák Jozef TKE6001 Klub OB ATU Košice 28:58
2. Novota Mikuláš TKE6002 Klub OB ATU Košice 32:41 + 3:43
3. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 34:52 + 5:54
4. Šoltés František SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:48 + 7:50
5. Sláma Peter TKE6401 Klub OB ATU Košice 45:31 + 16:33
6. Kurák Milan TKE6801 Klub OB ATU Košice 50:22 + 21:24
7. Schenk Róbert RBA6802 TJ Rapid Bratislava 57:36 + 28:38
M60-
2.93 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oravec Ivan SPE5502 KOB Sokol Pezinok 54:20
2. Poláček Pavol SPE5501 KOB Sokol Pezinok 64:24 + 10:04
Kuchta Ján TKE5701 Klub OB ATU Košice DISK
Žilinčík Slávko TKE5602 Klub OB ATU Košice DISK
M70-
2.01 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nebeský Ján FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:31
Meriač Milan ZMT4205 Klub OB Martin DISK
P/N
1.46 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 14:29
2. Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 18:15 + 3:46
3. Botikova Zuzana LCEXXXA OOB TJ Slovan Luhačovice 19:45 + 5:16
4. Porubská Andrea TNR7651 ŠK Triturus Nitra 20:31 + 6:02
5. Zrník Jaroslav LCEXXXD OOB TJ Slovan Luhačovice 20:48 + 6:19
6. Buráňová Hana 9MX7050 BzB 22:48 + 8:19
7. Kováč st. Marek TNR73AB ŠK Triturus Nitra 23:23 + 8:54
8. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:25 + 11:56
9. Hrbáčková Karla Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 26:30 + 12:01
10. Bábiková Miroslava Slávia Žilinská univerzita Žilina 29:48 + 15:19
Buráňová Barbora 9MX0150 BzB DISK
Veselka Lukáš LCEXXXB OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
T/K3
3.38 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlček Václav NNN8901 Neregistrovaní 43:27
2. Mikloš Andrej SPE7503 KOB Sokol Pezinok 53:07 + 9:40
3. Přibík Václav TZL7802 SKOB Zlín 60:08 + 16:41
4. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 62:47 + 19:20
5. Marková Pavla VIC7857 OB Vizovice 68:21 + 24:54
6. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 68:33 + 25:06
7. Novosad Tibor FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:04 + 31:37
8. Szabó Zuzana HBB8651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 95:48 + 52:21
Borets Anna Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK
Borets Ivan Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK
Pernička Michal Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Herna Ida FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Sadílek Jan VIC9601 OB Vizovice DISK
Pajgerová Janka Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK
Koman Marek FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Miklošová Zuzana SPE7652 KOB Sokol Pezinok DISK
W21-B
3.66 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotrlová Jana VZA8952 Slávia ŽU Žilina 60:32
2. Kutajová Vladimíra VZA9352 Slávia ŽU Žilina 69:48 + 9:16
3. Hríbiková Andrea HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:32 + 13:00
4. Marková Eva BBA76AA KOBRA Bratislava 81:14 + 20:42
Sleziaková Zuzana VIA9251 Viatoris DISK
W40-
3.38 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schenková Katarína RBA7451 TJ Rapid Bratislava 46:14
2. Ondovčíková Daniela SPE7852 KOB Sokol Pezinok 46:18 + 0:04
3. Kotuliaková Petra FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:16 + 3:02
4. Komanová Kristína FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:30 + 5:16
5. Šmelíková Barbora VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 56:00 + 9:46
6. Miklušová Dagmar RBA7351 TJ Rapid Bratislava 60:30 + 14:16
7. Kováčová Katarína VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 89:16 + 43:02
W50-
2.93 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Franková Jana KYS6651 Klub OB Kysak 40:19
2. Papugová Elena TKE6552 Klub OB ATU Košice 41:53 + 1:34
3. Mušinská Eva TKE6451 Klub OB ATU Košice 47:46 + 7:27
Mazúrová Soňa RBA6551 TJ Rapid Bratislava DISK
W60-
1.83 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávrová Beata RBA5651 TJ Rapid Bratislava 23:19
2. Poláčková Darina SPE5852 KOB Sokol Pezinok 39:20 + 16:01
W65-
1.83 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Májová Paulína BBA5351 KOBRA Bratislava 24:05
2. Polónyiová Darina VZA4850 Slávia ŽU Žilina 31:13 + 7:08
3. Brzová Marta SPE5351 KOB Sokol Pezinok 61:52 + 37:47