Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.10.2018
Místo konání:
Soběšice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
MBM - O-mikron
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Mapa:
Soběšice
Ředitel závodu:
Robotka Libor
Hlavní rozhodčí:
Zelinka Jiří - R2
Stavitel tratí:
Kheil Radim - R3
JURY:
Mazal Zdeněk, Toman Ondřej, Urban Jan
Protokol:
Závod proběhl za krásného slunečného počasí bez závad, žádný protest nebyl podán. Výsledky byly schváleny hlavním rozhodčím.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     DU     H10     H10N     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     HU     P    
D10
2.20 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 24:12
2. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 24:41 + 0:29
3. Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 30:40 + 6:28
4. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 30:43 + 6:31
5. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 31:20 + 7:08
6. Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 32:04 + 7:52
7. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 32:20 + 8:08
8. Veselá Veronika 5HZ0800 C Předklášteří 32:37 + 8:25
9. Žižková Klára ZBM0955 C SK Žabovřesky Brno 36:17 + 12:05
10. Mičánková Tereza ZBM0856 C SK Žabovřesky Brno 37:24 + 13:12
11. Šujanová Rozálie RBK0952 C SK Radioklub Blansko 38:02 + 13:50
12. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 57:59 + 33:47
MS Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 51:56 + 27:44
D10N
3.30 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 26:54
2. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 31:19 + 4:25
3. Tomíčková Eliška C 39:40 + 12:46
4. Barnatová Táňa ZBM0959 C SK Žabovřesky Brno 39:48 + 12:54
5. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 44:26 + 17:32
6. Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 59:33 + 32:39
D12
2.40 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:38
2. Vrbková Marta RBK0651 C SK Radioklub Blansko 30:01 + 6:23
3. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 31:00 + 7:22
4. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 32:33 + 8:55
5. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 33:57 + 10:19
6. Mynářová Markéta ZBM0657 C SK Žabovřesky Brno 37:57 + 14:19
7. Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 38:03 + 14:25
8. Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 141:04 + 117:26
Mazálková Libuše ZBM0655 C SK Žabovřesky Brno DISK
D14
2.30 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 33:45
2. Mikulová Klára TBM0553 C KOS TJ Tesla Brno 45:35 + 11:50
3. Pánková Klára ZBM0456 B SK Žabovřesky Brno 47:05 + 13:20
4. Chroustová Michaela ZBM0457 C SK Žabovřesky Brno 47:46 + 14:01
Svobodová Nela 6YC0501 C Neregistrovaní DISK
D16
2.90 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 47:38
2. Heroudková Adéla ZBM0261 C SK Žabovřesky Brno 48:24 + 0:46
3. Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 49:46 + 2:08
MS Bašeová Magdaléna C DISK
D18
3.30 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč 74:16
2. Boučková Anna TBM0051 B KOS TJ Tesla Brno 77:17 + 3:01
D21C
3.60 km, 190 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6875
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 37:45 6999
2. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 37:57 + 0:12 6964
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 39:38 + 1:53 6663
4. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 41:30 + 3:45 6329
5. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 44:44 + 6:59 5751
6. Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 46:35 + 8:50 5420
7. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 49:47 + 12:02 4847
8. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 51:40 + 13:55 4511
9. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 56:13 + 18:28 3697
10. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 56:17 + 18:32 3685
11. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 57:31 + 19:46 3464
12. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:55 + 20:10 3393
13. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 58:57 + 21:12 3208
14. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 66:50 + 29:05 1798
15. Handlová Andrea C 71:37 + 33:52
16. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 72:24 + 34:39 803
17. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 73:33 + 35:48 597
18. Kotrlová Janka 86S8950 C Outsiterz Bratislava 106:59 + 69:14
D21D
2.80 km, 145 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Steblová Veronika 7NC8750 C Fr.En.Ethic 43:22
2. Vlčková Hana VBM8555 C VSK Mendelu Brno 47:11 + 3:49
3. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 48:10 + 4:48
4. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:02 + 10:40
5. Zedníková Michela C 70:41 + 27:19
6. Sychrová Daniela VBM8458 C VSK Mendelu Brno 75:38 + 32:16
7. Hrbáčková Markéta ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno 87:41 + 44:19
Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
D35
3.10 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 47:16
2. Sobotková Lenka TTR8151 C OOB Třebíč 50:48 + 3:32
3. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 52:57 + 5:41
4. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 54:07 + 6:51
5. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 54:27 + 7:11
6. Bauerová Petra 6KC8350 C Neregistrovaný 54:32 + 7:16
7. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 60:19 + 13:03
8. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 60:25 + 13:09
9. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko, z. s. 66:40 + 19:24
10. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 68:31 + 21:15
11. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 79:38 + 32:22
D45
2.40 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 29:10
2. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 31:06 + 1:56
3. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 34:30 + 5:20
4. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 35:51 + 6:41
5. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 48:04 + 18:54
6. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 48:13 + 19:03
7. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 49:26 + 20:16
8. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 51:22 + 22:12
9. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 54:24 + 25:14
D55
1.60 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 25:50
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:16 + 1:26
3. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko, z. s. 29:48 + 3:58
4. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 32:25 + 6:35
5. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 32:33 + 6:43
6. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:59 + 9:09
7. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:10 + 10:20
8. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 36:41 + 10:51
9. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 51:34 + 25:44
10. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 54:34 + 28:44
DU
2.30 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko, z. s. 42:37
H10
2.40 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 18:41
2. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 20:55 + 2:14
3. Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 22:30 + 3:49
4. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 25:03 + 6:22
5. Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno 26:04 + 7:23
6. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 27:13 + 8:32
7. Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 28:27 + 9:46
8. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 30:26 + 11:45
9. Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 30:37 + 11:56
10. Svirák Benjamin TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno 32:43 + 14:02
11. Skácel Viktor C 35:33 + 16:52
12. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 36:57 + 18:16
13. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:50 + 29:09
14. Kupilík Vít ZBM0911 C SK Žabovřesky Brno 52:25 + 33:44
15. Gottwald Tadeáš C 69:28 + 50:47
H10N
3.30 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 20:41
2. Frenc Matěj ZBM1004 C SK Žabovřesky Brno 28:53 + 8:12
3. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 29:35 + 8:54
4. Michálek Ondřej TBM C KOS TJ Tesla Brno 30:53 + 10:12
5. Podhrázský Tomáš ZBM1101 C SK Žabovřesky Brno 31:10 + 10:29
6. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 31:34 + 10:53
H12
2.50 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 23:35
2. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 27:45 + 4:10
3. Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 28:22 + 4:47
4. Petrášek Eduard ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno 29:00 + 5:25
5. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 32:43 + 9:08
6. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 33:06 + 9:31
7. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 34:27 + 10:52
H14
2.70 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 28:52
2. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 30:56 + 2:04
3. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 32:39 + 3:47
4. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 34:39 + 5:47
5. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 51:02 + 22:10
6. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 55:48 + 26:56
7. Žovinec Pavel ABM0509 C KOB ALFA Brno 58:24 + 29:32
8. Račanský Matěj TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno 94:43 + 65:51
H16
3.00 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 27:07
2. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 34:43 + 7:36
3. Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 35:01 + 7:54
H21C
4.10 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6897
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 32:29 7137
2. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 34:08 + 1:39 6799
3. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 34:21 + 1:52 6755
4. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 35:23 + 2:54 6543
5. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 36:20 + 3:51 6348
6. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 37:05 + 4:36 6195
7. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 37:29 + 5:00 6113
8. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 37:44 + 5:15 6062
9. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 40:23 + 7:54 5518
10. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 41:48 + 9:19 5228
11. Krajíček Vojtěch 7HC8800 C Hrubý Styl Vrchlabí 41:52 + 9:23
12. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 43:23 + 10:54 4904
13. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 44:29 + 12:00 4678
14. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 44:39 + 12:10 4644
15. Vríčan Peter 36S8901 C nereg. 49:15 + 16:46
16. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 50:26 + 17:57 3459
17. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 53:01 + 20:32 2929
18. Mikuš Oldřich 2VC8200 C OMPM 54:33 + 22:04
19. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 57:44 + 25:15 1963
20. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 58:41 + 26:12 1768
21. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 60:18 + 27:49 1437
22. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 60:55 + 28:26 1310
23. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:14 + 33:45 221
24. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 66:43 + 34:14 122
Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H21D
3.00 km, 170 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2542
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno 34:29 2761
2. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 37:31 + 3:02 2556
3. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 41:11 + 6:42 2309
4. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 43:05 + 8:36 2181
5. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 43:43 + 9:14 2139
6. Benc Jiří TAP8002 C KOB Tretra Praha 45:11 + 10:42 2040
7. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:56 + 13:27 1855
8. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 48:12 + 13:43 1837
9. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 56:15 + 21:46 1294
10. Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík 56:58 + 22:29
11. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 62:23 + 27:54 881
12. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 70:00 + 35:31 368
13. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 70:59 + 36:30 301
14. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 74:49 + 40:20 43
15. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 107:17 + 72:48 0
H35
3.60 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 34:55
2. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 35:13 + 0:18
3. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 37:08 + 2:13
4. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 38:25 + 3:30
5. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 41:52 + 6:57
6. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 42:23 + 7:28
7. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 43:29 + 8:34
8. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 44:57 + 10:02
9. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 45:00 + 10:05
10. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 46:14 + 11:19
11. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 C SK Žabovřesky Brno 46:57 + 12:02
12. Skoba Ondřej 5BZ7700 C Mistři slabé vůle 48:00 + 13:05
13. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 48:59 + 14:04
14. Komenda Kamil 2JC7200 C BYZMAG 49:05 + 14:10
15. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 50:59 + 16:04
16. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 51:07 + 16:12
17. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 54:06 + 19:11
18. Navrátil Ondřej 1HZ7600 C KMCH 54:08 + 19:13
19. Lasota Marek C 57:23 + 22:28
20. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 57:45 + 22:50
21. Ženka Ondřej 6YC8201 C Neregistrovaní 58:42 + 23:47
22. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 59:14 + 24:19
23. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 60:17 + 25:22
24. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 60:26 + 25:31
25. Verner Leoš 6BX7600 C NOCH Brno 65:11 + 30:16
26. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 91:59 + 57:04
Račanský Martin C DISK
H45
3.20 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:03
2. Auermuller Vít C 43:58 + 1:55
3. Smutný Radek ABM6701 C KOB ALFA Brno 46:05 + 4:02
4. Vyroubal Michal C 48:39 + 6:36
5. Polouček Pavel ABM7100 C KOB ALFA Brno 49:32 + 7:29
6. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 50:12 + 8:09
7. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 55:29 + 13:26
8. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 55:40 + 13:37
9. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 57:41 + 15:38
10. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 58:52 + 16:49
11. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 71:10 + 29:07
12. Provazník Dušan ADA7301 C OOB Spartak Adamov 72:16 + 30:13
13. Pánek Tomáš 3RX7000 C SKOB Zlín 80:29 + 38:26
MS Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H55
2.40 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 25:46
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 28:20 + 2:34
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko, z. s. 30:40 + 4:54
4. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 32:17 + 6:31
5. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 34:14 + 8:28
6. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 34:31 + 8:45
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:34 + 9:48
8. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:56 + 13:10
9. Fráňa Pavel 65C5900 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 40:08 + 14:22
10. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 42:20 + 16:34
11. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 42:57 + 17:11
12. Svoboda Vladimír VBM5715 C VSK Mendelu Brno 43:12 + 17:26
13. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 45:26 + 19:40
14. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko, z. s. 48:41 + 22:55
15. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 49:39 + 23:53
16. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 56:02 + 30:16
17. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 60:21 + 34:35
18. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 108:25 + 82:39
H65
1.80 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Milan ABM4501 C KOB ALFA Brno 23:59
2. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 29:52 + 5:53
3. Bauer Lubomír 6YC5200 C Neregistrovaní 42:32 + 18:33
4. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 52:34 + 28:35
5. Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 73:01 + 49:02
HDR
3.30 km, 105 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 26:04
2. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 26:11 + 0:07
3. Mičánek Dominik C 27:50 + 1:46
4. Svirák Timotej 5RX1400 C NNN 28:08 + 2:04
5. Linhartová Anežka C 28:12 + 2:08
6. Svirák Samuel 5RX1100 C NNN 29:24 + 3:20
6. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 29:24 + 3:20
8. Vašíčková Gabriela C 29:28 + 3:24
9. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 31:30 + 5:26
10. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 31:35 + 5:31
11. Urvalicová Anna C 31:36 + 5:32
12. Kunovská Natálie C 31:38 + 5:34
13. Podhrázský David C 31:45 + 5:41
13. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:45 + 5:41
15. Benc Štěpán C 31:58 + 5:54
16. Němcová Adéla C 32:08 + 6:04
17. Benc Vítek C 32:39 + 6:35
18. Kupilík Vendelín C 33:03 + 6:59
19. Rudolf Jan C 33:27 + 7:23
20. Mozgová Karolína C 33:38 + 7:34
21. Němec Štěpán C 34:51 + 8:47
22. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 34:54 + 8:50
23. Hašová Ema C 34:59 + 8:55
24. Posch Jaroslav C 35:04 + 9:00
25. Veselá Martina 5HZ1050 C Předklášteří 36:20 + 10:16
26. Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko, z. s. 37:02 + 10:58
27. Tejkal Jindra C 37:17 + 11:13
28. Tomičková Ivana C 37:31 + 11:27
29. Polášek Vojtěch C 37:32 + 11:28
30. Polášková Lucie C 37:35 + 11:31
31. Kroutilová Eliška ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno 37:41 + 11:37
32. Sýkora Jan C 37:46 + 11:42
33. Stehlíková Kateřina ZBM1452 C SK Žabovřesky Brno 38:53 + 12:49
34. Dohnalová Eliška C 38:57 + 12:53
35. Hustý Matyáš TBM1029 C KOS TJ Tesla Brno 39:34 + 13:30
36. Tejkal Vašek C 39:43 + 13:39
37. Báňa Martin C 40:07 + 14:03
38. Chloupková Kristýna VBM1151 C VSK Mendelu Brno 40:37 + 14:33
39. Skácelová Beáta C 41:02 + 14:58
40. Báňa Patrik C 41:49 + 15:45
41. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 41:50 + 15:46
42. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 42:03 + 15:59
43. Pánková Markéta C 42:40 + 16:36
44. Jašková Adriana ABR0950 C A-team NOVO Bruntál 42:53 + 16:49
45. Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno 43:03 + 16:59
46. Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 43:05 + 17:01
47. Vlčková Veronika C 43:15 + 17:11
48. Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 45:04 + 19:00
49. Alešová Anna ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno 45:52 + 19:48
50. Vrbková Mariana C 45:56 + 19:52
51. Aleš Mikuláš ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno 46:18 + 20:14
52. Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko, z. s. 47:34 + 21:30
53. Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko, z. s. 47:37 + 21:33
54. Hustá Magdalena TBM1157 C KOS TJ Tesla Brno 47:47 + 21:43
55. Michálková Emili C 49:44 + 23:40
56. Mustáková Klára C 49:54 + 23:50
57. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 49:58 + 23:54
58. Redlichová Kateřina C 51:29 + 25:25
59. Procházková Magda C 51:37 + 25:33
60. Kozel Kryštof C 56:23 + 30:19
61. Dvořák Jakub C 57:13 + 31:09
62. Pánek Matouš C 58:17 + 32:13
63. Zvarik Andrej C 72:08 + 46:04
64. Zvarik Kryštof C 72:17 + 46:13
65. Sychrová Markéta VBM1251 C VSK Mendelu Brno 77:10 + 51:06
66. Sychrová Hana VBM1352 C VSK Mendelu Brno 77:40 + 51:36
67. Hubík Hugo C 80:59 + 54:55
68. Hubíková Nela C 81:10 + 55:06
69. Trávníčková Jitka C 92:21 + 66:17
70. Burdilák Robin C 93:27 + 67:23
Kořanová Daniela C DISK
Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Redlich Jan C DISK
Linhart Vojtěch C DISK
Daňková Viktorie SBK1353 C KOB START Blansko, z. s. DISK
Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno DISK
HU
3.00 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 28:18
2. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 36:12 + 7:54
3. Veselý Martin ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno 46:10 + 17:52
4. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 49:17 + 20:59
5. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko, z. s. 56:43 + 28:25
6. Urban Jan SBK7537 C KOB START Blansko, z. s. 57:40 + 29:22
7. Kraus Martin 61Z7100 C KOB RA 87:34 + 59:16
P
2.60 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uvizlová Radka C 23:58
2. Hubík Martin C 25:18 + 1:20
3. Linhart Michal C 26:28 + 2:30
4. Kresta Aleš C 26:43 + 2:45
5. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:15 + 4:17
6. Hinkelmann Erik C 29:10 + 5:12
7. Sýkorová Iva OOP6450 C TJ Opava 29:13 + 5:15
8. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 29:35 + 5:37
9. Mendlík Dan C 31:05 + 7:07
10. Polášek Lukáš C 31:59 + 8:01
11. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 32:48 + 8:50
12. Hustá Helena C 32:51 + 8:53
13. Štěpánský Václav ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno 33:22 + 9:24
14. Paděrová Jana C 33:43 + 9:45
15. Kozel Jiří C 33:59 + 10:01
16. Haša Martin C 34:42 + 10:44
17. Hanousek Radim TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno 35:05 + 11:07
18. Dvořák Václav 5RX7300 C NNN 35:16 + 11:18
19. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 35:51 + 11:53
20. Hanousková Boučková Danie TBM7282 C KOS TJ Tesla Brno 36:02 + 12:04
21. Hájková Radka 3UC6650 C NNNN 36:11 + 12:13
22. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko, z. s. 36:18 + 12:20
23. Hustý Jakub C 37:02 + 13:04
24. Kolář Josef C 38:42 + 14:44
25. Poloučková Vilma ABM7251 C KOB ALFA Brno 40:15 + 16:17
26. Pazdziora Jan C 40:19 + 16:21
26. Baláč Radek C 40:19 + 16:21
28. Michálek Martin C 40:48 + 16:50
29. Fráňová Pavla C 40:53 + 16:55
30. Baláčová Jana C 41:23 + 17:25
31. Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko 41:57 + 17:59
32. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:54 + 19:56
33. Sviráková Božena 5RX7850 C NNN 44:51 + 20:53
34. Vrbková Anna C 45:17 + 21:19
35. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 45:24 + 21:26
36. Klíčová Tereza C 45:52 + 21:54
37. Krška Bronislav C 46:21 + 22:23
38. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 46:49 + 22:51
39. Drábková Jitka TTR6951 C OOB Třebíč 47:10 + 23:12
39. Konečná Marcela C 47:10 + 23:12
41. Buráňová Hana 9MX7050 C BzB 47:15 + 23:17
42. Chromý Jiří C 47:19 + 23:21
43. Dvořák David 5RX0700 C NNN 48:18 + 24:20
44. Poláček Tomáš C 49:27 + 25:29
45. Mynářová Jana C 49:33 + 25:35
46. Slezák Lukáš C 50:03 + 26:05
47. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:25 + 26:27
48. Chromá Eva C 51:01 + 27:03
49. Dvořáková Martina 5RX7250 C NNN 52:49 + 28:51
50. Francová Jana C 53:29 + 29:31
51. Skácel Pavel C 54:53 + 30:55
52. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 55:33 + 31:35
53. Kubíček Jakub C 56:47 + 32:49
54. Dohnalová Květa C 57:48 + 33:50
55. Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 64:33 + 40:35
56. Žižková Hana C 65:31 + 41:33
57. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:54 + 41:56
58. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 77:05 + 53:07
59. Michálková Renata C 80:18 + 56:20
60. Vrátil Pavel C 92:06 + 68:08
61. Dobešová Olga C 97:23 + 73:25
Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko, z. s. DISK
Konečná Nela C DISK
Růžička Tomáš VBM8406 C VSK Mendelu Brno DISK
Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko, z. s. DISK
Dvořák Michael 5RX0401 C NNN DISK