Výsledky závodu: Východočeský pohár veteránů 2018 - stav po 4 závodech

Datum:
02.01.2018
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) PHK Ano Ano
2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček SHK Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček LTU Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček LPU Ne Ne
2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu LPU Ne Ne
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček PHK Ne Ne
2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati NPA Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati SRK Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček DOB Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček SNA Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček VRL Ne Ne
2018-09-2929.09.2018 Oblastní žebříček ZAM Ne Ne
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček STH Ne Ne
2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček VAM, KOR Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček KUO Ne Ne
2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček CHC Ne Ne
2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček HOR Ne Ne
Kategorie:
D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C    
D35C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Lučanová Marta LPU7957 203.22 1. 100.62( 2) 102.60( 1)
2 Novotná Petra PHK6651 202.64 1. 101.32( P)101.32( 1)
3 Vandasová Markéta VAM7250 201.36 1. 101.46( 1) 99.90( 2) 0.00( D)
4 Malá Věra JIL7752 198.55 2. 97.91( 3) 94.61( 5) 100.64( 2) 88.79( 7)
5 Havrdová Renata SJC7756 197.54 3. 94.24( 5) 98.77( 3) 98.77( P) 93.90( 6)
6 Křivdová Lenka CHC7251 196.88 1. 91.28( 9) 94.31( 6) 102.57( 1)
7 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 195.49 3. 98.73( 4) 96.76( 3) 96.59( 4)
8 Škorpilová Jana SJC7451 192.84 4. 96.42( 4) 96.42( P)
9 Smutná Jana VAM6251 191.65 3. 92.09( 8) 93.04( 7) 85.52( 9) 98.61( 3)
10 Novotná Martina PHK8255 190.18 5. 95.09( P) 80.25(16) 86.59( 8) 95.09( 5)
11 Pavelcová Gabriela NPA7851 187.13 2. 76.67(19) 88.32( 6) 98.81( 2)
12 Štěpánová Dita DOB7956 184.17 7. 92.90( 7) 91.27( 8) 84.33(10) 85.74( 9)
13 Ticháčková Magdalena SJC7962 181.66 9. 89.94(10) 90.83( 9) 90.83( P)
14 Knapová Iva LPU6052 179.25 6. 92.93( 6) 86.32(12) 69.40(16)
15 Samková Renáta PHK7456 178.56 5. 89.28( P) 78.58(18) 89.28( 5) 84.91(11)
16 Kopecká Marcela PHK6852 176.34 7. 88.17( P) 70.98(21) 88.17( 7)
17 Jiranová Kateřina PHK8359 175.20 10. 87.60( P) 87.60(10) 85.58(10)
18 Švíglerová Pavla LPU7658 174.38 8. 77.93(15) 87.01(11) 87.37( 8)
19 Haasová Renata LPU7960 171.59 11. 87.33(11) 84.26(14) 83.06(11) 69.70(15)
20 Stolinová Lenka DOB8158 171.29 4. 94.38( 4) 76.91(14)
21 Kubečková Zdena PHK7551 170.68 13. 85.34( P) 85.34(13) 60.11(20) 80.32(13)
22 Novotná Kateřina PHK8252 167.28 12. 83.64( P) 83.64(12)
23 Podlipná Veronika SJC8152 166.56 15. 83.28(15) 83.28( P)
24 Kovářová Anna CET7552 163.61 13. 83.00(13) 80.61(13)
25 Vlastníková Lucie JIL7554 162.95 12. 83.69(12) 79.26(17) 68.75(16)
26 Mrskočová Dana LPU7356 154.97 12. 73.79(17) 50.59(26) 81.18(12)
27 Suchá Eva SHK7851 154.48 16. 77.24(16) 77.24( P)
28 Karlová Kateřina JIL7553 152.74 14. 82.57(14) 67.55(22) 70.17(15)
29 Komárková Lucie LTU7851 133.88 17. 66.94(17) 66.94( P)
30 Zemánková Eva SRK7452 125.83 17. 57.55(24) 0.00( D) 68.28(17)
31 Besedová Petra PHK7654 124.76 19. 62.38( P) 51.37(25) 62.38(19) 39.01(19)
32 Kroniková Jana SHK7350 123.60 20. 61.80(20) 61.80( P)
33 Chvátilová Pavlína PHK7450 119.16 21. 59.58( P) 17.84(30) 59.58(21)
34 Čížová Andrea SHK8251 116.92 22. 58.46( P) 58.46(22)
35 Venclová Veronika ZAM8251 113.87 18. 46.96(27) 66.91(18) 44.63(18)
36 Štreglová Andrea VRL7552 74.75 20. 74.75(20)
37 Sršňová Kateřina VAM8150 72.70 14. 72.70(14)
38 Šklíbová Jana SRK7651 70.92 18. 70.92(18)
39 Čermáková Renata LPU6553 69.49 19. 69.49(19) 0.00( D)
40 Wohanková Gabriela VRL7652 62.99 23. 62.99(23) 0.00( D) 0.00( D)
41 Čapková Petra PHK7850 44.92 20. 22.46( P) 22.46(20)
42 Ježková Dana SNA7850 42.65 28. 42.65(28)
43 Vojtíšková Erika LPU7651 40.15 29. 40.15(29)
44 Matěásková Eva JIL7651 3.04 31. 3.04(31)
D35D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Kejvalová Kamila SJC7450 208.66 1. 104.33( 1)104.33( P)100.95( 1)
2 Hladká Petra KOR7950 200.51 2. 100.51( 2) 0.00( D) 98.63( 2) 100.00( 2)
3 Chaloupková Lenka CHC6951 199.49 1. 96.41( 5) 86.31( 8) 103.08( 1)
4 Šafářová Ivana CET8051 199.05 2. 100.00( 2) 98.29( 3) 99.05( 3)
5 Petrásová Simona LPU7556 196.58 1. 101.16( 1) 95.42( 4) 93.68( 5)
6 Posoldová Eva SJC7957 194.34 4. 97.17( 4) 84.19(10) 97.17( P) 96.23( 5)
7 Odvodyová Šárka LPU8352 193.62 3. 92.96( 6) 95.67( 3) 97.95( 4)
8 Junková Kateřina STH7351 184.71 6. 90.71( 8) 86.56( 6) 89.79( 8) 94.00( 6)
9 Ježková Romana JIL7552 184.60 3. 98.33( 3) 86.27( 9)
10 Termerová Jana LTU7850 179.40 9. 82.37(12) 55.56(32) 89.70( 9) 89.70( P)
11 Hájková Ludmila CET7554 178.47 4. 93.98( 4) 84.49( 7)
12 Kadaňová Barbora LPU8253 175.39 6. 82.26(13) 93.13( 6) 78.81( 9)
13 Linková Eva STH7753 173.93 7. 77.91(18) 86.43( 7) 87.50(10) 69.80(14)
14 Koutná Alena PHK7052 173.40 11. 86.70( P) 75.91(20) 86.70(11) 38.43(29)
15 Loukotová Andrea HOR7350 171.05 10. 87.49(10) 83.56(13) 76.35(11)
16 Mudruňková Romana VAM7752 166.58 11. 82.81(11) 83.77(11) 0.00( D)
17 Hanušová Zdena SJC7253 165.70 14. 71.35(23) 82.85(14) 82.85( P)
18 Brožková Květa KUO7451 165.60 9. 89.74( 9) 75.86(21) 70.78(18)
19 Janků Radka SJC7353 163.72 15. 81.86(15) 81.86( P)
20 Kodytková Karolína SHK7750 161.48 10. 80.74(14) 80.74( P) 60.79(23) 77.08(10)
21 Licková Dana LTU7350 160.32 16. 80.16(16) 60.05(29) 70.82(17) 80.16( P)
22 Rychterová Kateřina PHK7752 158.72 16. 79.36( P) 79.36(16)
23 Kašparová Eva LPU7854 156.74 16. 78.96(17) 77.78(18) 72.39(16)
24 Mikysková Ilona VAM7550 155.77 11. 72.00(21) 83.77(11) 39.67(30) 58.71(17)
25 Schmidtová Jana VRL7553 153.40 7. 61.46(28) 91.94( 7) 58.71(17)
26 Müllerová Marie KOR7650 152.50 12. 72.11(20) 26.55(40) 80.39(12)
27 Tichá Kateřina KOR7550 149.16 8. 63.29(27) 0.00( D) 66.85(21) 82.31( 8)
28 Koblicová Milena VAM7651 148.40 17. 69.46(24) 78.94(17)
29 Dvořáková Zuzana LPU7559 141.77 19. 74.65(19) 67.12(23) 24.44(34)
30 Hančová Alice VRL7052 138.89 14. 64.89(26) 63.92(26) 74.00(14) 41.70(27)
31 Kašparová Eva TYN7452 137.22 19. 57.96(29) 77.65(19) 59.57(24) 50.02(22)
32 Hrnčířová Lenka STH7251 136.97 21. 71.93(22) 65.04(25) 54.11(26) 51.11(21)
33 Zurynková Iva PHK7650 135.64 19. 67.82( P) 40.53(37) 67.82(19)
34 Pilná Libuše VRL7153 134.26 15. 66.96(25) 67.30(15)
35 Krpatová Zuzana LPU7558 132.17 13. 57.60(30) 58.14(30) 58.68(25) 73.49(13)
36 Langrová Lenka KOR7450 131.97 20. 47.81(34) 70.25(22) 61.72(22) 51.48(20)
37 Pešková Renata SJC7550 130.50 24. 59.70(28) 65.25(24) 65.25( P) 42.29(26)
38 Kubátová Dana VRL6851 130.23 20. 63.13(27) 67.10(20)
39 Štichhauerová Kateřina LPU7468 129.81 15. 80.38(15) 49.43(23)
40 Kárníková Kamila LPU8153 127.07 15. 54.43(34) 72.64(15)
41 Rybínová Iva KOR7551 122.76 16. 56.18(32) 0.00( D) 33.24(33) 66.58(16)
42 Krunčíková Iva SHK7751 113.02 28. 56.51(31) 56.51( P) 41.20(28)
43 Jelínková Zuzana PHK7452 111.70 29. 55.85( P) 55.85(31) 48.35(29) 12.19(35)
44 Valachová Jana LPU6654 105.48 28. 54.89(33) 50.59(28)
45 Stará Petra VRL7354 100.29 35. 47.44(35) 52.85(35) 0.05(37)
46 Vodičková Lenka LPU7357 98.27 25. 53.34(27) 44.93(25)
47 Štreglová Andrea VRL7552 91.80 7. 91.80( 7)
48 Hanušová Monika VRL7654 91.76 31. 54.37(33) 0.00(43) 37.39(31) 19.65(33)
49 Chabinová Jana SHK8350 91.40 32. 45.70(36) 45.70( P) 21.65(32)
50 Šaldová Jana JIL7555 88.56 5. 88.56( 5)
51 Matěásková Eva JIL7651 78.53 13. 78.53(13) 0.00( D)
52 Poláková Lucie VRL8254 77.35 30. 48.02(36) 2.22(36) 29.33(30)
53 Smith Lucie VRL7353 74.81 12. 74.81(12)
54 Šedivá Petra NPA7751 53.21 19. 53.21(19)
55 Hájková Eva VRL7454 46.34 24. 46.34(24)
56 Smisitelová Markéta KOR7452 34.78 37. 34.78(37)
57 Tichá Elena LPU8258 34.38 32. 34.38(32)
58 Sedláčková Petra KOR7451 30.25 35. 20.56(41) 7.00(35) 9.69(36)
59 Christophová Dagmar SRK6852 28.51 38. 28.51(38)
60 Sychrovská Pavlína SNA7651 27.38 39. 27.38(39)
61 Mádlová Denisa BRU7550 25.06 31. 25.06(31)
62 Pitrmucová Šárka JIL7852 14.73 34. 14.73(34)
D45C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Koberová Lenka LPU6954 213.02 1. 105.70( 1) 99.50( 2) 107.32( 1)
2 Klapalová Jana VAM6451 205.23 1. 87.00( 6) 104.15( 1)101.08( 1)
3 Růžičková Kamila PHK7153 196.46 2. 98.23( P) 95.02( 6) 98.23( 2)
4 Hindráková Martina LTU6451 196.30 2. 98.15( 2) 91.48( 5) 98.15( P)
5 Zalabová Martina SJC6657 195.40 3. 68.14(15) 97.70( 3) 97.70( P) 0.00( D)
6 Benešová Iva SJC6151 191.48 5. 95.74( 5) 95.74( P) 0.00( D)
6 Juračková Jana LPU6051 191.48 3. 92.06( 5) 99.42( 3)
8 Horáková Jindra LPU6854 190.34 3. 93.17( 3) 97.17( 4)
9 Rykalová Jitka VAM7251 188.63 3. 86.65( 7) 94.19( 7) 94.44( 3)
10 Rusinová Alena BRU7152 185.24 4. 73.74(13) 86.80(10) 98.44( 4) 86.46( 5)
11 Kavalírová Kateřina PHK6756 182.66 6. 91.33( P) 91.33( 6) 62.52( 8)
12 Pipková Táňa LPU7156 180.68 4. 77.30(11) 90.46( 9) 86.94( 8) 90.22( 4)
13 Novotná Ivana PHK6354 179.92 7. 89.96( P) 0.00( D) 89.96( 7) 0.00( D)
14 Azebová Martina PHK6757 169.94 7. 84.97( P) 84.97(10) 69.61( 7)
15 Waňková Dita LPU7158 169.57 8. 86.31( 8) 83.26(13) 0.00( D)
16 Šišmová Hana TYN6850 169.22 6. 80.10( 9) 68.70(15) 85.58( 9) 83.64( 6)
17 Bendáková Jitka LTU6951 166.08 11. 74.73(12) 66.33(16) 83.04(11) 83.04( P)
18 Demlová Jitka LPU6955 157.28 12. 72.40(14) 84.88(12)
19 Petrželová Alena LTU6351 155.06 10. 77.53(10) 76.81(14) 60.46(13) 77.53( P)
20 Lazáková Šárka LTU6952 149.90 12. 45.54(21) 0.00( D) 74.95(12) 74.95( P)
21 Thýnová Ivana SHK6651 133.14 9. 66.57(16) 66.57( P) 45.85( 9)
22 Mutinská Zdeňka KUO6499 125.97 10. 84.99(11) 40.98(10)
23 Kosová Michaela SRK6752 101.14 2. 101.14( 2) 0.00( D)
24 Šimáčková Jitka LPU6953 92.17 4. 92.17( 4)
25 Baštová Alena LPU5752 90.84 8. 90.84( 8)
26 Netuková Hana SHK7052 68.38 22. 34.19(22) 34.19( P)
27 Francová Julínková Dana LPU6555 66.38 17. 66.38(17)
28 Pokorná Petra JIL7257 61.28 18. 61.28(18)
29 Hlaváčková Renata PHK7060 60.78 18. 30.39( P) 30.39(18)
30 Smith Lucie VRL7353 59.29 19. 59.29(19)
31 Kynčlová Dagmar JIL7256 56.38 20. 56.38(20)
32 Žáková Marcela LPU7053 53.21 17. 53.21(17)
D45D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Dohnálková Jana SHK7252 209.76 1. 104.88( 1)104.88( P)101.30( 2) 102.33( 2)
2 Kavalírová Zuzana PHK6950 208.70 1. 104.35( P)104.35( 1) 95.61( 4) 89.53( 5)
3 Thýnová Ivana SHK6651 205.06 1. 102.53( P)102.53( 1)
4 Holečková Zdeňka SHK6950 203.20 2. 101.60( 2)101.60( P) 81.55(12)
5 Machová Iveta NPA6851 199.04 1. 89.27( 6) 95.94( 5) 78.13(11) 103.10( 1)
6 Bienová Věra SJC5752 192.50 3. 96.25( 3) 96.25( P) 88.93( 6)
7 Kulová Jana VAM6550 190.33 2. 90.93( 4) 99.40( 2) 78.86( 9)
8 Egrtová Jitka SHK6354 187.04 3. 93.52( 3) 93.52( P) 78.62(10) 84.10(11)
9 Kynčlová Dagmar JIL7256 186.50 5. 90.92( 7) 95.58( 5)
10 Maňáková Silvie PHK7151 186.08 4. 93.04( P) 65.91(19) 93.04( 4)
11 Semrádová Jitka CHC6651 184.32 6. 79.61(15) 95.28( 6) 89.04( 6) 87.32( 7)
12 Veverková Yveta VAM6452 182.72 3. 88.15( 7) 86.59( 9) 94.57( 3)
13 Hančová Hana VRL5652 177.48 4. 74.54(19) 96.09( 4) 81.39( 8) 78.88(13)
14 Divecká Růžena SHK6753 174.68 8. 87.34( 8) 87.34( P) 70.40(19)
15 Balcarová Eva PHK5952 174.56 8. 87.28( P) 87.28( 8)
16 Vlachová Hana VRL6251 173.27 3. 77.10(18) 96.17( 3) 0.00( D)
17 Fundová Hana SHK6752 172.94 9. 84.01(11) 86.47( P) 86.47( 9)
18 Prázová Kamila SRK7151 171.26 10. 84.82(10) 86.44(10)
19 Lamichová Iva PHK6353 169.22 11. 84.61( P) 84.61(11) 73.92(18)
20 Raková Miroslava SHK7250 165.86 12. 82.93(12) 82.93( P) 70.22(16) 77.86(14)
21 Roudná Eva LPU6554 165.74 7. 80.46(14) 83.79(12) 81.95( 7) 77.48(15)
22 Pannyová Pavla LTU6550 161.74 14. 80.87(14) 38.17(21) 80.87( P)
23 Langrová Monika SHK7251 161.22 13. 80.61(13) 80.61( P)
24 Hausvaterová Marcela SHK6152 156.74 12. 78.37(16) 78.37( P) 77.95(12) 60.43(22)
25 Macháčková Jana SHK6450 155.66 17. 77.83(17) 77.83( P) 69.21(17) 0.00( D)
26 Kokrdová Věra PHK6450 155.20 13. 77.60( P) 57.83(24) 77.60(13) 75.74(16)
27 Netuková Hana SHK7052 154.50 14. 77.25( P) 77.25(14)
28 Pokorná Petra JIL7257 153.76 17. 78.61(17) 75.15(17)
29 Nožková Dagmar ZAM6251 153.14 10. 67.52(23) 85.62(10)
30 Weberová Zuzana PHK6961 147.34 20. 73.67( P) 73.67(20) 34.94(22) 47.33(24)
31 Weisbauerová Blanka LPU6351 146.92 18. 75.08(18) 71.84(21) 38.59(26)
32 Třešňáková Blanka JIL7051 146.00 16. 79.43(16) 66.57(18) 63.53(21)
33 Justová Jana PHK6153 139.32 22. 69.66( P) 69.66(22) 0.00( D) 0.00(28)
34 Lockerová Milena SRK7251 138.88 9. 87.18( 9) 51.70(23)
35 Kološová Jana LPU6653 135.78 15. 28.90(27) 70.68(15) 65.10(20)
36 Douchová Jaroslava SNA7155 115.79 20. 58.08(21) 57.71(25) 43.47(20) 38.51(27)
37 Kolářová Andrea BRU7151 114.68 19. 75.07(19) 0.00( D) 39.61(25)
38 Valachová Jana LPU6654 89.62 5. 89.62( 5)
39 Filipová Ivana SRK7373 88.93 8. 88.93( 8)
40 Kalousová Dana ZAM5951 80.99 13. 80.99(13)
41 Fenclová Markéta LPU7155 80.29 15. 80.29(15)
42 Remešová Alena DOB6150 59.82 20. 59.82(20)
43 Bürgerová Kateřina LPU6755 32.09 26. 32.09(26)
44 Krunková Bohuslava SNA7053 30.02 23. 30.02(23)
45 Záveská Anna CET6450 22.72 24. 22.72(24)
D55C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Víchová Ladislava LPU5851 208.28 1. 99.62( 3) 105.92( 1)102.36( 1) 95.68( 4)
2 Hušková Eva NPA5754 201.23 1. 100.22( 1) 85.01( 6) 101.01( 2)
3 Jiřištová Hana JIL6052 200.75 2. 100.15( 2) 82.28( 5) 100.60( 2) 88.50( 9)
4 Bartoňová Iva SHK6151 197.70 4. 98.85( 4) 98.85( P)
5 Běhounová Jiřina PHK5651 195.28 2. 97.64( P) 97.64( 2)
6 Langrová Eva SNA5351 194.90 3. 89.07( 7) 82.63( 4) 97.04( 3) 97.86( 3)
7 Nýdrlová Eva VRL5451 192.61 1. 91.18( 6) 76.92( 6) 91.48( 5)101.13( 1)
8 Mádlová Iva SHK6351 185.80 5. 92.90( 5) 92.90( P) 89.21( 7)
9 Panchártková Jitka PHK5951 180.60 5. 90.30( P) 55.77(11) 90.30( 5)
10 Fejlková Alice SHK5351 179.64 6. 89.82( P) 74.43(10) 89.82( 6)
11 Hepnerová Dagmar SHK5451 174.34 9. 87.17( 9) 87.17( P)
12 Zlesáková Vlasta JIL5362 168.97 3. 68.65(13) 96.44( 3) 72.38(11) 72.53(15)
13 Lehárová Iva LPU6152 167.80 8. 87.24( 8) 80.56( 9)
14 Jiranová Alena PHK5351 165.48 8. 82.74( P) 70.57( 8) 82.74( 8) 78.92(13)
15 Novotná Jiřina LPU5654 165.21 4. 28.67(18) 71.81( 7) 93.40( 4)
16 Tichá Jiřina DOB6050 162.71 9. 83.08(10) 65.85( 9) 79.63(12)
17 Bláhová Luba SHK5852 161.52 11. 78.58(11) 80.76( P) 60.99(14) 80.76(11)
18 Kalibánová Jiřina NPA5351 160.53 8. 0.00( D) 71.39(13) 89.14( 8)
19 Kynčlová Miroslava JIL5851 156.97 10. 73.02(12) 64.95(10) 71.61(12) 83.95(10)
20 Svobodová Eva SHK5853 147.02 14. 53.13(15) 73.51( P) 73.51(14)
21 Šabatková Zdena SHK5652 136.68 14. 68.34(14) 68.34( P) 59.75(16)
22 Filipová Dagmar SHK5651 93.74 17. 46.87(17) 46.87( P)
23 Zvěřinová Darina SNA5952 83.73 7. 0.00( D) 83.73( 7)
24 Sombotová Alena LTU6151 59.02 12. 20.33(12) 29.51(15) 29.51( P)
25 Lennerová Eva LPU5653 48.80 16. 48.80(16)
26 Remešová Alena DOB6150 27.25 17. 0.00( D) 0.00( D) 27.25(17)
D55D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Hanušová Jitka LTU6352 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( P)
2 Filipová Dagmar SHK5651 200.00 1. 100.00( P) 100.00( 1)
3 Klimplová Alena LPU5551 188.38 1. 100.00( 1) 59.26( 4) 88.38( 2)
4 Dusílková Marie SRK5752 180.58 2. 74.12( 3) 98.83( 2) 67.15( 3) 81.75( 3)
5 Lennerová Eva LPU5653 164.86 2. 82.49( 3) 82.37( 2)
6 Nováková Jana NPA5552 161.77 2. 81.18( 2) 80.59( 4)
7 Lulayová Věra LPU5651 67.56 5. 67.56( 5)
8 Smrčková Olga LPU6055 8.79 4. 8.79( 4)
D65C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Kubíková Květa LPU4752 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 82.66( 3) 100.00( 1)
2 Martincová Helena ZAM5051 196.97 1. 96.97( 2) 0.00( D) 100.00( 1) 86.73( 2)
3 Kutáčková Stanislava LTU4751 185.66 2. 90.47( 3) 92.83( 2) 83.47( 2) 92.83( P)
4 Kellnerová Stanislava LPU4950 159.51 3. 84.01( 4) 75.50( 3) 53.12( 4)
5 Lhotská Hana ZAM4651 32.64 3. 10.81( 4) 21.83( 3)
H35C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Filip Libor SRK7101 209.31 1. 105.95( 1)103.36( 1)
2 Netopil Libor VAM7401 202.86 1. 98.70( 2)104.16( 1) 95.85( 3)
3 Hladký Viktor VAM8201 199.62 1. 92.22( 6) 80.60( 7) 97.26( 4)102.36( 1)
4 Vandas Luděk VAM6601 193.79 2. 90.37( 4) 98.26( 2) 95.53( 4)
5 Vodička Oldřich LPU7715 192.12 3. 92.72( 4) 97.94( 3) 94.18( 6)
6 Šabatka Petr LPU8106 190.42 3. 95.99( 3) 80.29( 8) 94.43( 5)
7 Svoboda Ondřej SHK7605 184.54 5. 92.27( 5) 92.27( P) 89.57( 6)
8 Jedlička Michal SHK7309 182.52 7. 91.26( 7) 91.26( P)
9 Václavek Jan LPU7816 180.30 5. 0.00( D) 89.60( 5) 90.70( 7)
10 Koblížek Kamil KUO8001 177.00 5. 88.23( 9) 85.71( 5) 88.77( 7)
11 Belej Jiří LPU7421 174.14 8. 88.78( 8) 68.06(14) 85.36( 8)
12 Kejval Jaromír SJC7300 171.32 9. 60.57(17) 85.66( P) 85.66( 9)
13 Korbel Michal CHC7703 169.74 8. 72.41(15) 69.04(13) 83.91( 9) 85.83( 8)
14 Rusin Jan BRU7601 162.93 6. 82.53( 6) 65.17(14) 80.40(11)
15 Toužil Karel SHK7602 162.72 10. 81.36( P) 81.36(10)
16 Lán Filip SHK8003 160.08 10. 0.00( D) 80.04( P) 80.04(10) 44.62(18)
17 Koblic Jan VAM7601 159.82 10. 86.21(10) 73.61(10)
18 Volák Pavel BRU7001 157.92 12. 80.22(12) 42.92(23) 77.70(12)
19 Novotný Milan PHK6502 155.64 9. 77.82( P) 77.82( 9)
20 Pleva Stanislav SJC7601 152.74 11. 76.37(13) 69.53(11) 76.37( P) 45.75(17)
21 Tesař Zdeněk SJC7401 152.32 14. 76.16(14) 67.03(15) 76.16( P) 71.80(14)
22 Kutlvašr Ruda VRL7601 133.66 12. 44.94(21) 68.83(12) 64.83(16)
23 Podlešák Marek PHK7802 133.24 13. 66.62( P) 66.62(13)
24 Slovák Miroslav SHK7704 128.76 16. 64.38(16) 64.38( P)
25 Ježek Vladimír LPU7311 122.38 11. 50.90(20) 71.48(11) 0.00( D)
26 Kárník Jan LPU7811 101.79 2. 101.79( 2)
27 Junek Petr STH7801 98.06 2. 98.06( 2)
28 Wohanka Petr VRL7305 97.57 3. 97.57( 3)
29 Kunt Stanislav ZAM7401 94.46 15. 48.65(17) 37.72(24) 45.81(15) 44.47(19)
30 Kolář Zdeněk BRU7101 94.05 19. 51.25(19) 0.00( D) 42.80(20)
31 Vrbata Alan HOS7801 85.73 11. 85.73(11)
32 Fukátko Jan LPU8105 76.95 13. 0.00( D) 76.95(13)
33 Červinka Jiří VRL7001 69.88 15. 69.88(15)
34 Macek Martin SNA7106 69.49 12. 69.49(12)
35 Chrást Tomáš STH7401 65.10 16. 65.10(16)
36 Štregl Tomáš VRL7406 59.01 18. 59.01(18)
37 Sychrovský Martin SNA7601 43.64 22. 43.64(22)
38 Morávek Martin SRK7701 25.17 16. 0.00( D) 25.17(16)
39 Froš Štěpán LPU7309 14.11 25. 14.11(25) 0.00( D)
H35D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Śafář Miroslav CET7001 205.91 1. 98.09( 2) 84.04( 6) 81.82(12) 107.82( 1)
2 Zemánek Miroslav SRK7401 195.07 2. 93.26( 2) 99.33( 2) 95.74( 3)
3 Šimek Jiří CHC7901 193.41 1. 90.36( 4) 87.53( 4) 102.35( 1) 91.06( 8)
4 Jakubec Petr SJC8106 191.76 3. 95.88( 3) 83.06( 8) 95.88( P) 94.57( 4)
5 Melichar Igor PHK6504 187.82 4. 93.91( P) 77.73(10) 93.63( 4) 93.91( 5)
6 Šnokhous Jan SJC8002 186.88 6. 75.07(11) 50.96(22) 93.44( P) 93.44( 6)
7 Kašpar Václav TYN7001 181.49 3. 89.22( 6) 89.90( 3) 91.59( 6)
8 Charvát František SHK7501 178.62 5. 89.31( 5) 89.31( P)
9 Odvody Zdeněk LPU8206 177.42 4. 87.53( 4) 89.89( 9)
10 Čapek Miroslav PHK7603 176.82 10. 88.41( P) 67.24(14) 87.64(10) 88.41(10)
11 Meier Jiří BRU7400 176.55 2. 44.66(22) 58.10(18) 80.11(15) 96.44( 2)
12 Koutný Pavel PHK7108 176.04 9. 88.02( P) 48.46(23) 88.02( 9) 85.76(12)
13 Frosch Petr LPU7514 174.79 5. 82.04(10) 47.97(24) 92.75( 5)
14 Procházka Martin LTU8101 173.24 7. 86.62( 7) 86.62( P)
15 Nekvapil Ondřej LPU7403 173.14 7. 70.02(14) 79.94( 9) 80.25(13) 92.89( 7)
16 Pozdílek Martin PHK7803 171.06 13. 85.53( P) 85.53(13)
17 Trlida Vratislav LPU7516 167.69 3. 69.37(11) 98.32( 3)
18 Adamovský Michal TYN7200 167.22 8. 63.22(18) 65.88(15) 89.84( 8) 77.38(15)
19 Macháček Lubomír LPU7515 166.98 9. 82.25( 9) 84.73(11) 39.15(25)
20 Pitrmuc Jan JIL7703 161.48 7. 89.95( 7) 71.53(16)
21 Souček Karel SHK6601 156.78 17. 78.39( P) 78.39(17) 63.27(21)
22 Šafr Jiří CHC7706 155.25 11. 68.59(12) 86.66(11)
23 Stavrinou Marios SRK7901 145.01 17. 42.18(24) 34.24(25) 75.03(18) 69.98(17)
24 Suchý Petr SHK7800 144.86 15. 69.76(15) 72.43( P) 72.43(20)
25 Hanl Vratislav SRK7402 144.24 16. 63.51(17) 79.33(16) 64.91(19)
26 Šišma Pavel TYN6901 136.72 14. 42.62(23) 56.58(20) 80.14(14) 49.98(22)
27 Dvořáček Pavel LPU7608 134.48 13. 50.76(21) 67.44(13) 67.04(21)
28 Hladký Tomáš KOR7600 129.39 16. 66.08(16) 57.73(19) 0.00( D) 63.31(20)
29 Sršeň Tomáš VAM8001 128.82 16. 63.67(16) 65.15(22)
30 Macek Pavel LPU7517 118.93 19. 2.23(28) 72.89(19) 46.04(23)
31 Kárník Jan LPU7811 116.83 1. 116.83( 1)
32 Příkazský Jakub PHK8000 109.56 24. 54.78( P) 54.78(24)
33 Hovorka Pavel LPU7908 106.03 1. 106.03( 1)
34 Marek Robert KOR7700 105.74 20. 52.19(20) 53.55(21)
35 Stohanzl Jan LPU7600 88.09 23. 24.17(26) 63.92(23) 5.00(29)
36 Hanuš Vladimír VRL7508 87.94 25. 27.00(25) 24.32(26) 51.52(26) 36.42(27)
37 Šedivý Josef NPA8003 84.14 8. 84.14( 8)
38 Jirásek Karel BRM6301 84.08 14. 84.08(14)
39 Műller Kamil TYN7500 83.92 7. 83.92( 7)
40 Zlesák Ondřej JIL7601 76.66 26. 13.42(27) 37.55(27) 39.11(26)
41 Kroupa Jan LPU8103 71.27 12. 71.27(12)
42 Tejkl Jiří DOB7700 71.19 13. 71.19(13)
43 Vodňanský Jaroslav BRM6101 66.39 18. 66.39(18)
44 Puš Roman STH7501 65.26 17. 65.26(17)
45 Šeps Jiří SRK7504 57.47 19. 57.47(19)
46 Daněk Petr TYN7900 51.91 25. 0.00(29) 51.91(25)
47 Mádle Miroslav BRU7600 42.19 24. 42.19(24)
48 Jakubský Radek SHK7603 21.30 28. 10.65( P) 0.00( D) 10.65(28)
H45C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Fencl Petr LPU6901 203.11 1. 85.86(11) 91.33(10) 101.33( 1)101.78( 1)
2 Kavalír Karel PHK6503 201.00 2. 100.50( P) 100.50( 2) 96.49( 3)
3 Vávra Martin HOR6302 200.52 2. 98.79( 3) 101.73( 2)
4 Metelka Pavel PHK6800 196.26 4. 98.13( P) 86.00(12) 98.13( 4)
5 Vávra Radek HOR6301 196.05 2. 64.26(19) 99.87( 2) 96.18( 5) 69.27(14)
6 Netuka Jan SHK7001 192.90 4. 88.41(10) 96.45( P) 96.45( 4)
7 Hausvater Karel SHK5801 192.00 5. 91.12( 5) 96.00( P) 96.00( 7) 79.59( 9)
8 Fencl Jiří LPU6301 189.37 4. 92.10( 4) 97.27( 4)
9 Langr Jan SHK6701 188.68 5. 79.62(14) 94.34( P) 94.34( 5)
10 Háp Pavel PHK7101 188.26 6. 94.13( P) 94.13( 8) 84.07( 6)
11 Chvátil Jiří PHK7200 187.68 7. 93.84( P) 93.84( 7) 83.69(13)
12 Křivda Ivan CHC6701 186.07 6. 90.23( 6) 95.84( 6) 69.32(13)
13 Jakeš Josef TYN6501 184.88 6. 88.84( 9) 68.05(20) 96.04( 6)
14 Půlpán Roman CHC6501 183.74 8. 89.48( 8) 91.98( 8) 91.76( 9)
15 Bendák Petr LTU6500 182.50 7. 89.53( 7) 85.74(13) 91.25(10) 91.25( P)
16 Vlastník Zdeněk JIL6901 180.08 5. 96.14( 5) 83.94( 7)
17 Votoček Tomáš JIL7041 177.33 3. 94.07( 3) 83.26( 8)
18 Ježek Zdenek JIL7301 172.59 3. 0.00( D) 98.16( 3) 74.43(10)
19 Kolář Viktor SHK7300 169.12 12. 82.86(13) 84.56( P) 84.56(12)
20 Cichý David PHK7001 167.66 14. 83.83( P) 83.83(14) 75.49(18)
21 Lazák Jan LTU6900 166.82 12. 83.41(12) 83.41( P)
22 Mutinský Viktor KUO6501 166.46 11. 78.20(15) 88.26(11) 69.48(12)
23 Trejtnar Pavel KUN5801 165.25 9. 73.36(15) 91.89( 9) 59.72(17)
24 Brancuský Zdeněk LPU6803 148.78 15. 63.65(21) 68.83(18) 79.95(15)
25 Brožek Tomáš KUO6902 148.41 14. 67.92(16) 28.31(24) 80.49(14)
26 Slavík Pavel SNA7349 146.49 11. 86.52(11) 59.97(16)
27 Pipek Kamil LPU7310 146.11 16. 63.68(20) 68.57(19) 77.54(16)
28 Vališ Jan LPU7104 141.56 17. 65.61(17) 75.95(17)
29 Faltejsek Pavel PHK7003 138.62 17. 69.31( P) 69.31(17) 51.01(19)
30 Locker Martin SRK7001 137.50 11. 64.89(18) 72.61(11)
31 Chmelař Pavel SHK6402 130.44 15. 65.22( P) 65.22(15)
32 Kubát Miroslav VRL6701 124.07 16. 71.91(16) 52.16(21)
33 Růžička Ivan PHK6702 114.38 18. 57.19( P) 56.57(22) 57.19(18)
34 Petržela Pavel LTU6301 107.24 23. 53.62(23) 53.62( P)
35 Sombota Jiří LTU5901 106.90 24. 53.45(24) 53.45( P)
36 Sobczyński Kalikst CHC7101 105.57 1. 105.57( 1)
37 Sokolář Zdeněk SNA7201 101.34 1. 101.34( 1)
38 Vandas Luděk VAM6601 100.37 2. 100.37( 2)
39 Dvořák Luboš LPU6801 99.25 20. 36.55(26) 61.34(21) 37.91(20)
40 Kohout Josef SHK6902 83.16 22. 40.08(25) 41.58( P) 41.58(22) 6.55(23)
41 Červinka Jiří VRL7001 73.79 19. 73.79(19)
42 Kubec Martin DOB7002 62.90 22. 62.90(22)
43 Procházka Tomáš LPU6503 61.95 20. 61.95(20)
44 Roudný Václav LPU6102 58.94 23. 58.94(23)
45 Hlaváček Lubomír PHK6401 31.70 22. 15.85( P) 15.85(22)
46 Věříš Jan LPU7103 27.05 21. 27.05(21)
H45D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Řehák Pavel SJC6001 211.72 1. 91.22( 5) 105.86( P)105.86( 1)
2 Zamouřil Petr PHK6808 202.08 2. 101.04( P) 99.22( 2) 101.04( 2)
3 Mikyska Alan VAM7149 198.08 1. 94.58( 6)103.50( 1) 0.00( D) 0.00( D)
4 Lux Zdeněk KUN6201 197.81 1. 95.13( 5) 58.66(23) 102.68( 1) 71.90(16)
5 Rémiš Jaromír SHK7200 195.24 3. 97.62( 3) 97.62( P) 84.63(10) 78.78(12)
6 Funda Michal SHK6403 195.02 2. 80.99(11) 97.51( P) 97.51( 2)
7 Svoboda Miloslav SHK5901 194.86 4. 97.43( 4) 97.43( P) 89.78( 7) 73.37(14)
8 Čihák Petr HOR6900 194.61 1. 103.60( 1) 91.01( 6) 0.00( D)
9 Kadaník Libor PHK7204 189.48 4. 94.74( P) 94.74( 4) 79.88(12)
10 Hanuš Karel HOS6701 188.55 3. 84.06(10) 91.92( 5) 96.63( 3)
11 Cinkan Zdeněk LPU6201 187.32 2. 98.77( 2) 88.55( 7) 81.25( 9)
12 Molinger Luděk SNA7249 182.87 4. 86.82( 8) 96.05( 4) 0.00( D)
13 Hanuš Pavel LTU6501 180.26 6. 75.26(14) 72.04(15) 90.13( 6) 90.13( P)
14 Semrád Pavel CHC6602 179.09 3. 82.81(10) 79.20(13) 96.28( 3)
15 Jelínek Roman CHC6301 178.18 4. 85.80( 9) 85.18( 9) 92.38( 4)
16 Hanč Jaroslav VRL6702 173.16 5. 84.38( 9) 60.78(22) 86.23( 8) 86.93( 5)
17 Marhold Stanislav CHC6603 169.75 7. 87.80( 7) 81.95(11) 78.36(13)
18 Zákravský Zdeněk SNA5702 167.04 8. 87.51( 8) 79.53(12) 67.09(20)
19 Divecký Josef SHK6102 160.80 10. 67.20(19) 80.40( P) 80.40(10)
20 Vychodil Tomáš SHK6301 160.70 13. 80.35(13) 80.35( P) 75.11(13)
21 Rücker Petr HOR6500 158.87 8. 73.72(18) 75.89(14) 77.58(14) 81.29( 8)
22 Imlauf Martin SNA6301 157.70 7. 74.52(16) 68.31(17) 69.78(18) 83.18( 7)
23 Holubář David KUO7101 157.15 11. 84.40(11) 72.75(15)
24 Ptáček Miloš BRU7000 152.57 12. 80.83(12) 71.74(16) 59.84(26) 0.00( D)
25 Langr Stanislav SNA5403 143.73 17. 73.91(17) 67.30(19) 67.68(19) 69.82(18)
26 Dohnálek Pavel SHK7100 142.68 17. 71.34( P) 71.34(17)
27 Šváb Pavel BRU6701 140.59 11. 60.50(25) 80.09(11)
28 Jirák Stanislav LPU6304 135.93 17. 36.22(30) 65.65(21) 70.28(17)
29 Justa Jaromír PHK6101 135.92 19. 67.96( P) 23.68(32) 62.18(23) 67.96(19)
30 Dudášek Karel DOB7001 131.50 20. 66.20(20) 57.56(24) 65.30(22)
31 Vach Vladimír KOR6900 128.24 21. 66.11(21) 62.13(21) 44.48(32) 46.64(22)
32 Rusz Roman KUN7201 124.54 20. 63.57(20) 60.97(24)
33 Hnyk Petr SNA5701 118.32 21. 63.10(22) 38.12(29) 33.10(35) 55.22(21)
34 Lapáček Jiří SHK6600 114.84 20. 57.42( P) 57.42(20)
35 Záveský Richard CET6301 114.54 6. 30.12(31) 84.42( 6)
36 Třešňák Miloš JIL6902 108.84 18. 68.02(18) 40.82(33) 4.92(29)
37 Cibulka Radek LPU7107 104.11 26. 45.91(26) 58.20(27)
38 Dostál Dalibor VRL7308 103.54 25. 39.55(28) 54.85(25) 48.69(29) 22.34(25)
39 Gernert Alan JIL7001 101.60 24. 56.80(24) 41.04(27) 44.80(30)
40 Fridrich Petr NPA7303 97.28 3. 97.28( 3)
41 Širůček Jaromír SHK6200 89.20 31. 44.60( P) 44.60(31)
42 Waněk Hubert LPU6506 82.40 23. 58.78(23) 0.00( D) 23.62(24)
43 Vojtěch Libor HOR7303 80.67 27. 40.64(27) 40.03(28) 36.30(34) 0.00(30)
44 Dvořák Luboš LPU6801 74.89 15. 74.89(15)
45 Haas Karel LPU7304 74.87 15. 74.87(15)
46 Čermák Petr LPU6501 71.38 16. 71.38(16)
47 Tichý Pavel KOR6801 67.43 26. 46.37(26) 0.00(33) 21.06(36)
48 Pilný Jiří VRL7002 55.26 25. 55.26(25)
49 Vaňura Tomáš HOR6800 54.03 28. 54.03(28)
50 Vých Luboš KOR7300 42.54 23. 42.54(23)
51 Musil Marek KUO7301 10.56 26. 10.56(26)
52 Kos Radovan LPU7110 10.25 27. 10.25(27)
53 Krummer Jiří CHC7301 5.81 28. 5.81(28)
H55C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Kalibán Pavel SNA5649 214.17 1. 97.36( 2) 104.88( 1)109.29( 1)
2 Škorpil Martin HOR5700 209.63 1. 105.90( 1)103.73( 1)
3 Juračka Vojtěch LPU5404 195.61 2. 92.76( 4) 85.62( 6) 99.92( 2) 95.69( 2)
4 Farář Václav LPU5201 193.68 2. 91.68( 5) 98.66( 2) 90.03( 6) 95.02( 3)
5 Knap Jan LPU5101 189.34 3. 73.80(16) 0.00( D) 95.20( 3) 94.14( 4)
6 Kalibán Jaroslav NPA5101 189.05 3. 96.74( 3) 92.31( 4) 91.05( 5)
7 Běhoun Pavel PHK5701 183.10 5. 91.55( P) 91.55( 5)
8 Erlebach Josef JIL5201 174.69 7. 85.11( 7) 80.55( 8) 89.58( 7) 71.85(12)
9 Nožička Miroslav LPU5405 174.12 4. 94.30( 4) 79.82(10)
10 Tichý Boris DOB5500 171.34 6. 82.18(10) 82.54( 7) 88.80( 6)
11 Chládek Josef ZAM5901 169.90 6. 91.23( 6) 78.67(11)
12 Sombota Jiří LTU5901 163.54 9. 68.65(12) 81.77( 9) 81.77( P)
13 Holeček Petr SHK5900 163.20 11. 81.60(11) 81.60( P) 46.60(18)
14 Kološ Oldřich LPU6003 161.24 8. 71.78(11) 85.92( 8) 75.32(11)
15 Gazdačko Milan SHK5702 161.00 10. 78.42(14) 80.50( P) 80.50(10)
16 Tupec Jiří VAM5801 159.02 9. 0.00( D) 77.57(12) 81.45( 9)
17 Kynčl Stanislav JIL5401 158.96 8. 75.11(15) 51.97(17) 77.05(13) 81.91( 8)
18 Novotný Miroslav LPU5905 155.17 10. 80.57(12) 72.63(10) 74.60(14) 65.05(15)
19 Grundman Martin CHC5801 153.79 9. 80.35(13) 73.44( 9) 62.68(19)
20 Štěrba Pavel LPU5408 152.61 7. 68.65(12) 83.96( 7)
21 Filip Aleš SHK5501 131.34 17. 65.67(17) 65.67( P) 39.84(20)
22 Hanč Pavel VRL5601 131.10 16. 65.65(18) 54.24(16) 65.45(17)
23 Třasák Milan LPU5206 130.90 13. 55.37(20) 40.69(19) 59.38(20) 71.52(13)
24 Janeba Petr CHC6001 130.82 14. 18.98(22) 63.94(18) 66.88(14)
25 Čivrný Pavel VRL6306 129.58 15. 54.84(21) 58.89(15) 68.62(16) 60.96(16)
26 Beneš Josef SJC5801 123.84 14. 61.92(14) 61.92( P) 58.12(17)
27 Ježek Jiří PHK6201 110.06 19. 55.03( P) 55.03(21) 46.56(19)
28 Mrštík Václav LPU5002 109.22 15. 0.00( D) 34.67(21) 69.72(15) 39.50(21)
29 Andrš Milan ZAM5801 103.21 22. 49.69(22) 0.00(23) 53.52(22) 0.00( D)
30 Tůma Miloš DOB5600 98.71 19. 59.21(19) 39.50(20) 28.77(24) 25.60(23)
31 Fikejs Vladimír ZAM5702 97.61 3. 97.61( 3)
32 Prášil Jan NPA5601 90.22 5. 90.22( 5)
33 Starý Pavel VRL6301 84.30 8. 84.30( 8)
34 Guga Romuald CHC5501 82.43 9. 82.43( 9)
35 Černý Petr ALB6000 79.17 18. 42.30(18) 36.87(23)
36 Vlček Josef TYN5602 31.11 22. 31.11(22)
H55D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Malý Evžen JIL6102 210.96 1. 105.83( 1)105.13( 1) 98.77( 2) 101.90( 2)
2 Krejčí Jaroslav LTU5801 205.86 1. 78.53( 9) 102.93( 1)102.93( P)
3 Vícha Vladimír LPU5801 198.13 2. 95.87( 4) 100.72( 2) 97.41( 4) 87.37( 5)
4 Souček Pavel PHK5503 196.60 3. 98.30( P) 68.63(12) 98.30( 3) 78.96( 8)
5 Lulay Miloš LPU5502 196.20 1. 93.63( 5) 93.79( 6)102.41( 1)
6 Balcar Aleš PHK5703 191.40 3. 95.70( P) 95.70( 3)
7 Karel Miloš JIL6004 190.96 3. 94.15( 3) 96.81( 5)
8 Sáňka Bedřich LPU5102 190.95 3. 96.88( 3) 94.07( 4) 22.18(14) 0.00( D)
9 Klimpl Petr LPU5401 188.93 2. 97.28( 2) 85.62( 6) 91.65( 7) 70.77(10)
10 Čermák Libor PHK5600 177.98 4. 88.99( P) 76.20(10) 71.17( 9) 88.99( 4)
11 Junek Petr STH5501 171.40 6. 84.46( 6) 79.45( 8) 85.77( 8) 85.63( 6)
12 Fridrich Jaroslav LPU4501 168.92 7. 83.33( 7) 67.90(10) 85.59( 7)
13 Dvořák Vladimír LPU6004 161.24 5. 87.00( 5) 74.24(11) 49.32(12) 54.29(12)
14 Vykysalý Miroslav PHK5902 150.62 9. 75.31( P) 75.31( 9)
15 Hostinský Jiří LPU5501 109.79 11. 36.62(13) 50.15(11) 59.64(11)
16 Šabatka Petr SHK5703 97.46 7. 48.73( 7) 48.73( P) 29.49(13)
17 Beňo Miroslav TYN5301 76.76 13. 35.34(14) 41.42(13)
H65C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Vondrouš Jaroslav PHK5201 213.74 1. 106.87( P) 89.54( 4) 105.98( 1) 106.87( 1)
2 Čípa Jiří CET5002 207.43 1. 109.51( 1) 97.68( 2) 67.76( 9) 97.92( 2)
3 Farář Jaroslav VRL5002 205.79 1. 94.47( 3) 106.13( 1) 99.66( 2) 85.33( 4)
4 Švadlena Jiří CHC4601 191.40 3. 89.86( 5) 96.19( 3) 94.35( 3) 95.21( 3)
5 Knobloch Jindřich VRL4901 181.89 4. 93.14( 4) 78.73( 7) 88.75( 4) 80.69( 6)
6 Vítek Zdeněk SRK4701 176.18 2. 96.02( 2) 80.16( 7) 41.09( 9)
7 Šroler Zdeněk KUN5201 165.02 5. 82.30( 8) 75.34( 8) 81.32( 6) 82.72( 5)
8 Pilgr Bohuslav CET5101 164.90 5. 86.87( 5) 78.03( 7)
9 Hrobař Rudolf SRK4702 164.11 5. 81.94( 9) 82.17( 5)
10 Rejmont Milan LTU4801 160.54 6. 80.27( 6) 56.90(12) 80.27( P)
11 Stárek Jiří SRK5002 155.91 7. 83.13( 7) 68.20( 9) 72.78( 8)
12 Fejlek Vojtěch SHK5202 139.30 8. 69.65( P) 60.67(11) 69.65( 8)
13 Procházka Jiří LTU4802 126.84 10. 12.49(11) 63.42(10) 63.42( P)
14 Pohl Zdeněk SRK5301 125.94 6. 83.71( 6) 9.15(12) 42.23(14) 0.00( D)
15 Novák Karel NPA5001 109.31 10. 53.47(10) 52.51(10) 55.84(13) 33.40(10)
16 Wenke Josef SRK4703 31.95 11. 31.95(11)
H70C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Bílek Vratislav SJC4801 214.98 1. 101.32( 2) 107.49( P)107.49( 1)
2 Havlík Jaroslav SJC3601 209.86 1. 104.93( 2)102.64( 1) 104.93( P) 47.20(11)
3 Šponar Josef ZAM4701 208.81 1. 85.34( 3) 96.04( 3) 101.37( 1)107.44( 2)
4 Tobiška Václav ZAM4401 201.01 1. 109.73( 1) 86.99( 5) 91.28( 6) 0.00( D)
5 Seidl Karel SRK4301 185.67 3. 83.48( 4) 87.04( 4) 98.63( 3) 70.48( 5)
6 Mikulecký Jan PHK3801 184.06 4. 92.03( P) 62.89( 8) 92.03( 5) 83.41( 4)
7 Zlesák Zdeněk JIL4701 170.38 2. 70.38( 5) 100.00( 2) 70.03( 6)
8 Springer Michal PHK4601 160.10 6. 80.05( P) 80.05( 6) 75.87( 9) 66.72( 7)
9 Málek Josef LPU3901 158.07 4. 61.90( 6) 37.21(11) 96.17( 4)
10 Sokolář Zdeněk SNA4501 150.99 3. 65.92( 7) 85.07( 3)
11 Wenke Josef SRK4703 149.43 7. 83.88( 7) 65.55( 8)
12 Novotný Petr PHK3802 124.80 10. 62.40( P) 62.40(11) 52.62(10)
13 Novotný František PHK4801 120.58 9. 60.29( P) 60.29( 9)
14 Vávra Jaroslav LPU4601 120.52 7. 43.86( 7) 0.00(15) 75.56(10) 44.96(12)
15 Weber Petr PHK3901 117.68 9. 58.84( P) 4.99(14) 58.84( 9)
16 Čepelka Petr LPU4701 116.85 8. 10.17( 8) 36.09(12) 80.76( 8) 0.00(13)
17 Vykysalý František PHK3002 90.08 10. 45.04( P) 45.04(10)
18 Jiran Václav PHK4701 81.02 12. 40.51( P) 8.95(13) 40.51(12) 0.00( D)