Výsledky závodu: Východočeský pohár veteránů 2018 - stav po 3 závodech

Datum:
02.01.2018
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) PHK Ano Ano
2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček SHK Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček LTU Ne Ne
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček LPU Ne Ne
2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu LPU Ne Ne
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček PHK Ne Ne
2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati NPA Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati SRK Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček DOB Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček SNA Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček VRL Ne Ne
2018-09-2929.09.2018 Oblastní žebříček ZAM Ne Ne
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček STH Ne Ne
2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček VAM, KOR Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček KUO Ne Ne
2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček CHC Ne Ne
2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček HOR Ne Ne
Kategorie:
D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C    
D35C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Lučanová Marta LPU7957 203.22 1. 100.62( 2) 102.60( 1)
2 Novotná Petra PHK6651 202.64 1. 101.32( P)101.32( 1)
3 Vandasová Markéta VAM7250 201.36 1. 101.46( 1) 99.90( 2)
4 Malá Věra JIL7752 198.55 2. 97.91( 3) 94.61( 5) 100.64( 2)
5 Havrdová Renata SJC7756 197.54 3. 94.24( 5) 98.77( 3) 98.77( P)
6 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 195.49 3. 98.73( 4) 96.76( 3)
7 Škorpilová Jana SJC7451 192.84 4. 96.42( 4) 96.42( P)
8 Křivdová Lenka CHC7251 185.59 6. 91.28( 9) 94.31( 6)
9 Smutná Jana VAM6251 185.13 7. 92.09( 8) 93.04( 7) 85.52( 9)
10 Štěpánová Dita DOB7956 184.17 7. 92.90( 7) 91.27( 8) 84.33(10)
11 Ticháčková Magdalena SJC7962 181.66 9. 89.94(10) 90.83( 9) 90.83( P)
12 Knapová Iva LPU6052 179.25 6. 92.93( 6) 86.32(12) 69.40(16)
13 Samková Renáta PHK7456 178.56 5. 89.28( P) 78.58(18) 89.28( 5)
14 Kopecká Marcela PHK6852 176.34 7. 88.17( P) 70.98(21) 88.17( 7)
15 Jiranová Kateřina PHK8359 175.20 10. 87.60( P) 87.60(10)
16 Novotná Martina PHK8255 173.18 8. 86.59( P) 80.25(16) 86.59( 8)
17 Haasová Renata LPU7960 171.59 11. 87.33(11) 84.26(14) 83.06(11)
18 Kubečková Zdena PHK7551 170.68 13. 85.34( P) 85.34(13) 60.11(20)
19 Podlipná Veronika SJC8152 166.56 15. 83.28(15) 83.28( P)
20 Pavelcová Gabriela NPA7851 164.99 6. 76.67(19) 88.32( 6)
21 Švíglerová Pavla LPU7658 164.94 11. 77.93(15) 87.01(11)
22 Kovářová Anna CET7552 163.61 13. 83.00(13) 80.61(13)
23 Vlastníková Lucie JIL7554 162.95 12. 83.69(12) 79.26(17)
24 Mrskočová Dana LPU7356 154.97 12. 73.79(17) 50.59(26) 81.18(12)
25 Suchá Eva SHK7851 154.48 16. 77.24(16) 77.24( P)
26 Karlová Kateřina JIL7553 152.74 14. 82.57(14) 67.55(22) 70.17(15)
27 Besedová Petra PHK7654 124.76 19. 62.38( P) 51.37(25) 62.38(19)
28 Kroniková Jana SHK7350 123.60 20. 61.80(20) 61.80( P)
29 Chvátilová Pavlína PHK7450 119.16 21. 59.58( P) 17.84(30) 59.58(21)
30 Čížová Andrea SHK8251 116.92 22. 58.46( P) 58.46(22)
31 Venclová Veronika ZAM8251 113.87 18. 46.96(27) 66.91(18)
32 Stolinová Lenka DOB8158 94.38 4. 94.38( 4)
33 Štreglová Andrea VRL7552 74.75 20. 74.75(20)
34 Sršňová Kateřina VAM8150 72.70 14. 72.70(14)
35 Šklíbová Jana SRK7651 70.92 18. 70.92(18)
36 Čermáková Renata LPU6553 69.49 19. 69.49(19) 0.00( D)
37 Komárková Lucie LTU7851 66.94 17. 66.94(17)
38 Wohanková Gabriela VRL7652 62.99 23. 62.99(23) 0.00( D)
39 Zemánková Eva SRK7452 57.55 24. 57.55(24) 0.00( D)
40 Ježková Dana SNA7850 42.65 28. 42.65(28)
41 Vojtíšková Erika LPU7651 40.15 29. 40.15(29)
42 Matěásková Eva JIL7651 3.04 31. 3.04(31)
D35D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Kejvalová Kamila SJC7450 208.66 1. 104.33( 1)104.33( P)
2 Chaloupková Lenka CHC6951 199.49 1. 96.41( 5) 86.31( 8) 103.08( 1)
3 Hladká Petra KOR7950 199.14 2. 100.51( 2) 0.00( D) 98.63( 2)
4 Šafářová Ivana CET8051 198.29 2. 100.00( 2) 98.29( 3)
5 Petrásová Simona LPU7556 196.58 1. 101.16( 1) 95.42( 4) 93.68( 5)
6 Posoldová Eva SJC7957 194.34 4. 97.17( 4) 84.19(10) 97.17( P)
7 Odvodyová Šárka LPU8352 188.63 3. 92.96( 6) 95.67( 3)
8 Ježková Romana JIL7552 184.60 3. 98.33( 3) 86.27( 9)
9 Junková Kateřina STH7351 180.50 6. 90.71( 8) 86.56( 6) 89.79( 8)
10 Kadaňová Barbora LPU8253 175.39 6. 82.26(13) 93.13( 6)
11 Linková Eva STH7753 173.93 7. 77.91(18) 86.43( 7) 87.50(10)
12 Koutná Alena PHK7052 173.40 11. 86.70( P) 75.91(20) 86.70(11)
13 Termerová Jana LTU7850 172.07 9. 82.37(12) 55.56(32) 89.70( 9)
14 Loukotová Andrea HOR7350 171.05 10. 87.49(10) 83.56(13)
15 Mudruňková Romana VAM7752 166.58 11. 82.81(11) 83.77(11)
16 Hanušová Zdena SJC7253 165.70 14. 71.35(23) 82.85(14) 82.85( P)
17 Brožková Květa KUO7451 165.60 9. 89.74( 9) 75.86(21) 70.78(18)
18 Janků Radka SJC7353 163.72 15. 81.86(15) 81.86( P)
19 Kodytková Karolína SHK7750 161.48 14. 80.74(14) 80.74( P) 60.79(23)
20 Rychterová Kateřina PHK7752 158.72 16. 79.36( P) 79.36(16)
21 Kašparová Eva LPU7854 156.74 16. 78.96(17) 77.78(18) 72.39(16)
22 Mikysková Ilona VAM7550 155.77 11. 72.00(21) 83.77(11) 39.67(30)
23 Schmidtová Jana VRL7553 153.40 7. 61.46(28) 91.94( 7)
24 Müllerová Marie KOR7650 152.50 12. 72.11(20) 26.55(40) 80.39(12)
25 Licková Dana LTU7350 150.98 16. 80.16(16) 60.05(29) 70.82(17)
26 Koblicová Milena VAM7651 148.40 17. 69.46(24) 78.94(17)
27 Dvořáková Zuzana LPU7559 141.77 19. 74.65(19) 67.12(23) 24.44(34)
28 Hančová Alice VRL7052 138.89 14. 64.89(26) 63.92(26) 74.00(14)
29 Kašparová Eva TYN7452 137.22 19. 57.96(29) 77.65(19) 59.57(24)
30 Hrnčířová Lenka STH7251 136.97 22. 71.93(22) 65.04(25) 54.11(26)
31 Zurynková Iva PHK7650 135.64 19. 67.82( P) 40.53(37) 67.82(19)
32 Langrová Lenka KOR7450 131.97 22. 47.81(34) 70.25(22) 61.72(22)
33 Pešková Renata SJC7550 130.50 24. 59.70(28) 65.25(24) 65.25( P)
34 Kubátová Dana VRL6851 130.23 20. 63.13(27) 67.10(20)
35 Tichá Kateřina KOR7550 130.14 21. 63.29(27) 0.00( D) 66.85(21)
36 Kárníková Kamila LPU8153 127.07 15. 54.43(34) 72.64(15)
37 Krpatová Zuzana LPU7558 116.82 25. 57.60(30) 58.14(30) 58.68(25)
38 Krunčíková Iva SHK7751 113.02 31. 56.51(31) 56.51( P)
39 Jelínková Zuzana PHK7452 111.70 29. 55.85( P) 55.85(31) 48.35(29)
40 Valachová Jana LPU6654 105.48 28. 54.89(33) 50.59(28)
41 Stará Petra VRL7354 100.29 35. 47.44(35) 52.85(35)
42 Hájková Ludmila CET7554 93.98 4. 93.98( 4)
43 Štreglová Andrea VRL7552 91.80 7. 91.80( 7)
44 Hanušová Monika VRL7654 91.76 31. 54.37(33) 0.00(43) 37.39(31)
45 Chabinová Jana SHK8350 91.40 36. 45.70(36) 45.70( P)
46 Rybínová Iva KOR7551 89.42 32. 56.18(32) 0.00( D) 33.24(33)
47 Šaldová Jana JIL7555 88.56 5. 88.56( 5)
48 Štichhauerová Kateřina LPU7468 80.38 15. 80.38(15)
49 Matěásková Eva JIL7651 78.53 13. 78.53(13)
50 Pilná Libuše VRL7153 66.96 25. 66.96(25)
51 Vodičková Lenka LPU7357 53.34 27. 53.34(27)
52 Poláková Lucie VRL8254 50.24 36. 48.02(36) 2.22(36)
53 Smisitelová Markéta KOR7452 34.78 37. 34.78(37)
54 Tichá Elena LPU8258 34.38 32. 34.38(32)
55 Christophová Dagmar SRK6852 28.51 38. 28.51(38)
56 Sedláčková Petra KOR7451 27.56 35. 20.56(41) 7.00(35)
57 Sychrovská Pavlína SNA7651 27.38 39. 27.38(39)
D45C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Klapalová Jana VAM6451 205.23 1. 87.00( 6) 104.15( 1)101.08( 1)
2 Koberová Lenka LPU6954 205.20 1. 105.70( 1) 99.50( 2)
3 Zalabová Martina SJC6657 195.40 3. 68.14(15) 97.70( 3) 97.70( P)
4 Juračková Jana LPU6051 191.48 3. 92.06( 5) 99.42( 3)
4 Benešová Iva SJC6151 191.48 5. 95.74( 5) 95.74( P)
6 Horáková Jindra LPU6854 190.34 3. 93.17( 3) 97.17( 4)
7 Růžičková Kamila PHK7153 190.04 6. 95.02( P) 95.02( 6)
8 Hindráková Martina LTU6451 189.63 2. 98.15( 2) 91.48( 5)
9 Rusinová Alena BRU7152 185.24 4. 73.74(13) 86.80(10) 98.44( 4)
10 Kavalírová Kateřina PHK6756 182.66 6. 91.33( P) 91.33( 6)
11 Rykalová Jitka VAM7251 180.84 7. 86.65( 7) 94.19( 7)
12 Novotná Ivana PHK6354 179.92 7. 89.96( P) 0.00( D) 89.96( 7)
13 Pipková Táňa LPU7156 177.40 8. 77.30(11) 90.46( 9) 86.94( 8)
14 Azebová Martina PHK6757 169.94 10. 84.97( P) 84.97(10)
15 Waňková Dita LPU7158 169.57 8. 86.31( 8) 83.26(13)
16 Šišmová Hana TYN6850 165.68 9. 80.10( 9) 68.70(15) 85.58( 9)
17 Bendáková Jitka LTU6951 157.77 11. 74.73(12) 66.33(16) 83.04(11)
18 Demlová Jitka LPU6955 157.28 12. 72.40(14) 84.88(12)
19 Petrželová Alena LTU6351 154.34 10. 77.53(10) 76.81(14) 60.46(13)
20 Thýnová Ivana SHK6651 133.14 16. 66.57(16) 66.57( P)
21 Lazáková Šárka LTU6952 120.49 12. 45.54(21) 0.00( D) 74.95(12)
22 Kosová Michaela SRK6752 101.14 2. 101.14( 2) 0.00( D)
23 Šimáčková Jitka LPU6953 92.17 4. 92.17( 4)
24 Baštová Alena LPU5752 90.84 8. 90.84( 8)
25 Mutinská Zdeňka KUO6499 84.99 11. 84.99(11)
26 Netuková Hana SHK7052 68.38 22. 34.19(22) 34.19( P)
27 Julínková Dana LPU6555 66.38 17. 66.38(17)
28 Pokorná Petra JIL7257 61.28 18. 61.28(18)
29 Hlaváčková Renata PHK7060 60.78 18. 30.39( P) 30.39(18)
30 Smith Lucie VRL7353 59.29 19. 59.29(19)
31 Kynčlová Dagmar JIL7256 56.38 20. 56.38(20)
32 Žáková Marcela LPU7053 53.21 17. 53.21(17)
D45D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Dohnálková Jana SHK7252 209.76 1. 104.88( 1)104.88( P)101.30( 2)
2 Kavalírová Zuzana PHK6950 208.70 1. 104.35( P)104.35( 1) 95.61( 4)
3 Thýnová Ivana SHK6651 205.06 1. 102.53( P)102.53( 1)
4 Holečková Zdeňka SHK6950 203.20 2. 101.60( 2)101.60( P)
5 Bienová Věra SJC5752 192.50 3. 96.25( 3) 96.25( P)
6 Kulová Jana VAM6550 190.33 2. 90.93( 4) 99.40( 2) 78.86( 9)
7 Egrtová Jitka SHK6354 187.04 3. 93.52( 3) 93.52( P) 78.62(10)
8 Kynčlová Dagmar JIL7256 186.50 5. 90.92( 7) 95.58( 5)
9 Machová Iveta NPA6851 185.21 5. 89.27( 6) 95.94( 5) 78.13(11)
10 Semrádová Jitka CHC6651 184.32 6. 79.61(15) 95.28( 6) 89.04( 6)
11 Hančová Hana VRL5652 177.48 4. 74.54(19) 96.09( 4) 81.39( 8)
12 Veverková Yveta VAM6452 174.74 7. 88.15( 7) 86.59( 9)
13 Divecká Růžena SHK6753 174.68 8. 87.34( 8) 87.34( P)
14 Vlachová Hana VRL6251 173.27 3. 77.10(18) 96.17( 3)
15 Prázová Kamila SRK7151 171.26 10. 84.82(10) 86.44(10)
16 Lamichová Iva PHK6353 169.22 11. 84.61( P) 84.61(11)
17 Fundová Hana SHK6752 168.02 11. 84.01(11) 84.01( P)
18 Raková Miroslava SHK7250 165.86 12. 82.93(12) 82.93( P) 70.22(16)
19 Roudná Eva LPU6554 165.74 7. 80.46(14) 83.79(12) 81.95( 7)
20 Langrová Monika SHK7251 161.22 13. 80.61(13) 80.61( P)
21 Hausvaterová Marcela SHK6152 156.74 12. 78.37(16) 78.37( P) 77.95(12)
22 Macháčková Jana SHK6450 155.66 17. 77.83(17) 77.83( P) 69.21(17)
23 Kokrdová Věra PHK6450 155.20 13. 77.60( P) 57.83(24) 77.60(13)
24 Netuková Hana SHK7052 154.50 14. 77.25( P) 77.25(14)
25 Weberová Zuzana PHK6961 147.34 20. 73.67( P) 73.67(20) 34.94(22)
26 Weisbauerová Blanka LPU6351 146.92 18. 75.08(18) 71.84(21)
27 Třešňáková Blanka JIL7051 146.00 16. 79.43(16) 66.57(18)
28 Justová Jana PHK6153 139.32 22. 69.66( P) 69.66(22) 0.00( D)
29 Maňáková Silvie PHK7151 131.82 19. 65.91( P) 65.91(19)
30 Pannyová Pavla LTU6550 119.04 14. 80.87(14) 38.17(21)
31 Douchová Jaroslava SNA7155 115.79 20. 58.08(21) 57.71(25) 43.47(20)
32 Kološová Jana LPU6653 99.58 15. 28.90(27) 70.68(15)
33 Valachová Jana LPU6654 89.62 5. 89.62( 5)
34 Filipová Ivana SRK7373 88.93 8. 88.93( 8)
35 Lockerová Milena SRK7251 87.18 9. 87.18( 9)
36 Kalousová Dana ZAM5951 80.99 13. 80.99(13)
37 Fenclová Markéta LPU7155 80.29 15. 80.29(15)
38 Pokorná Petra JIL7257 78.61 17. 78.61(17)
39 Kolářová Andrea BRU7151 75.07 19. 75.07(19) 0.00( D)
40 Nožková Dagmar ZAM6251 67.52 23. 67.52(23)
41 Remešová Alena DOB6150 59.82 20. 59.82(20)
42 Bürgerová Kateřina LPU6755 32.09 26. 32.09(26)
43 Krunková Bohuslava SNA7053 30.02 23. 30.02(23)
44 Záveská Anna CET6450 22.72 24. 22.72(24)
D55C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Víchová Ladislava LPU5851 208.28 1. 99.62( 3) 105.92( 1)102.36( 1)
2 Jiřištová Hana JIL6052 200.75 2. 100.15( 2) 82.28( 5) 100.60( 2)
3 Bartoňová Iva SHK6151 197.70 4. 98.85( 4) 98.85( P)
4 Běhounová Jiřina PHK5651 195.28 2. 97.64( P) 97.64( 2)
5 Langrová Eva SNA5351 186.11 3. 89.07( 7) 82.63( 4) 97.04( 3)
6 Mádlová Iva SHK6351 185.80 5. 92.90( 5) 92.90( P)
7 Hušková Eva NPA5754 185.23 1. 100.22( 1) 85.01( 6)
8 Nýdrlová Eva VRL5451 182.66 5. 91.18( 6) 76.92( 6) 91.48( 5)
9 Hepnerová Dagmar SHK5451 174.34 9. 87.17( 9) 87.17( P)
10 Zlesáková Vlasta JIL5362 168.82 3. 68.65(13) 96.44( 3) 72.38(11)
11 Lehárová Iva LPU6152 167.80 8. 87.24( 8) 80.56( 9)
12 Jiranová Alena PHK5351 165.48 8. 82.74( P) 70.57( 8) 82.74( 8)
13 Novotná Jiřina LPU5654 165.21 4. 28.67(18) 71.81( 7) 93.40( 4)
14 Bláhová Luba SHK5852 157.16 11. 78.58(11) 78.58( P) 60.99(14)
15 Tichá Jiřina DOB6050 148.93 9. 83.08(10) 65.85( 9)
16 Fejlková Alice SHK5351 148.86 10. 74.43( P) 74.43(10)
17 Kynčlová Miroslava JIL5851 144.63 10. 73.02(12) 64.95(10) 71.61(12)
18 Šabatková Zdena SHK5652 136.68 14. 68.34(14) 68.34( P)
19 Panchártková Jitka PHK5951 111.54 11. 55.77( P) 55.77(11)
20 Svobodová Eva SHK5853 106.26 15. 53.13(15) 53.13( P)
21 Filipová Dagmar SHK5651 93.74 17. 46.87(17) 46.87( P)
22 Zvěřinová Darina SNA5952 83.73 7. 0.00( D) 83.73( 7)
23 Kalibánová Jiřina NPA5351 71.39 13. 0.00( D) 71.39(13)
24 Sombotová Alena LTU6151 49.84 12. 20.33(12) 29.51(15)
25 Lennerová Eva LPU5653 48.80 16. 48.80(16)
D55D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Hanušová Jitka LTU6352 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Dusílková Marie SRK5752 172.95 2. 74.12( 3) 98.83( 2) 67.15( 3)
3 Lennerová Eva LPU5653 164.86 2. 82.49( 3) 82.37( 2)
4 Nováková Jana NPA5552 161.77 2. 81.18( 2) 80.59( 4)
5 Klimplová Alena LPU5551 159.26 1. 100.00( 1) 59.26( 4)
6 Lulayová Věra LPU5651 67.56 5. 67.56( 5)
D65C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Kubíková Květa LPU4752 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 82.66( 3)
2 Martincová Helena ZAM5051 196.97 1. 96.97( 2) 0.00( D) 100.00( 1)
3 Kutáčková Stanislava LTU4751 183.30 2. 90.47( 3) 92.83( 2) 83.47( 2)
4 Kellnerová Stanislava LPU4950 159.51 3. 84.01( 4) 75.50( 3) 53.12( 4)
5 Lhotská Hana ZAM4651 10.81 4. 10.81( 4)
H35C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Filip Libor SRK7101 209.31 1. 105.95( 1)103.36( 1)
2 Netopil Libor VAM7401 202.86 1. 98.70( 2)104.16( 1)
3 Vodička Oldřich LPU7715 190.66 3. 92.72( 4) 97.94( 3)
4 Hladký Viktor VAM8201 189.48 4. 92.22( 6) 80.60( 7) 97.26( 4)
5 Vandas Luděk VAM6601 188.63 2. 90.37( 4) 98.26( 2)
6 Svoboda Ondřej SHK7605 184.54 5. 92.27( 5) 92.27( P) 89.57( 6)
7 Jedlička Michal SHK7309 182.52 7. 91.26( 7) 91.26( P)
8 Koblížek Kamil KUO8001 177.00 5. 88.23( 9) 85.71( 5) 88.77( 7)
9 Šabatka Petr LPU8106 176.28 3. 95.99( 3) 80.29( 8)
10 Belej Jiří LPU7421 174.14 8. 88.78( 8) 68.06(14) 85.36( 8)
11 Lán Filip SHK8003 160.08 10. 0.00( D) 80.04( P) 80.04(10)
12 Koblic Jan VAM7601 159.82 10. 86.21(10) 73.61(10)
13 Korbel Michal CHC7703 156.32 9. 72.41(15) 69.04(13) 83.91( 9)
14 Novotný Milan PHK6502 155.64 9. 77.82( P) 77.82( 9)
15 Pleva Stanislav SJC7601 152.74 11. 76.37(13) 69.53(11) 76.37( P)
16 Tesař Zdeněk SJC7401 152.32 14. 76.16(14) 67.03(15) 76.16( P)
17 Rusin Jan BRU7601 147.70 6. 82.53( 6) 65.17(14)
18 Podlešák Marek PHK7802 133.24 13. 66.62( P) 66.62(13)
19 Slovák Miroslav SHK7704 128.76 16. 64.38(16) 64.38( P)
20 Volák Pavel BRU7001 123.14 12. 80.22(12) 42.92(23)
21 Ježek Vladimír LPU7311 122.38 11. 50.90(20) 71.48(11)
22 Kejval Jaromír SJC7300 121.14 17. 60.57(17) 60.57( P)
23 Kutlvašr Ruda VRL7601 113.77 12. 44.94(21) 68.83(12)
24 Junek Petr STH7801 98.06 2. 98.06( 2)
25 Wohanka Petr VRL7305 97.57 3. 97.57( 3)
26 Kunt Stanislav ZAM7401 94.46 15. 48.65(17) 37.72(24) 45.81(15)
27 Václavek Jan LPU7816 89.60 5. 0.00( D) 89.60( 5)
28 Vrbata Alan HOS7801 85.73 11. 85.73(11)
29 Macek Martin SNA7106 69.49 12. 69.49(12)
30 Chrást Tomáš STH7401 65.10 16. 65.10(16)
31 Štregl Tomáš VRL7406 59.01 18. 59.01(18)
32 Kolář Zdeněk BRU7101 51.25 19. 51.25(19) 0.00( D)
33 Sychrovský Martin SNA7601 43.64 22. 43.64(22)
34 Morávek Martin SRK7701 25.17 16. 0.00( D) 25.17(16)
35 Froš Štěpán LPU7309 14.11 25. 14.11(25)
H35D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Šimek Jiří CHC7901 192.71 1. 90.36( 4) 87.53( 4) 102.35( 1)
2 Zemánek Miroslav SRK7401 192.59 2. 93.26( 2) 99.33( 2)
3 Jakubec Petr SJC8106 191.76 3. 95.88( 3) 83.06( 8) 95.88( P)
4 Melichar Igor PHK6504 187.26 4. 93.63( P) 77.73(10) 93.63( 4)
5 Śafář Miroslav CET7001 182.13 2. 98.09( 2) 84.04( 6) 81.82(12)
6 Kašpar Václav TYN7001 181.49 3. 89.22( 6) 89.90( 3) 91.59( 6)
7 Charvát František SHK7501 178.62 5. 89.31( 5) 89.31( P)
8 Koutný Pavel PHK7108 176.04 9. 88.02( P) 48.46(23) 88.02( 9)
9 Čapek Miroslav PHK7603 175.28 10. 87.64( P) 67.24(14) 87.64(10)
10 Frosch Petr LPU7514 174.79 5. 82.04(10) 47.97(24) 92.75( 5)
11 Trlida Vratislav LPU7516 167.69 3. 69.37(11) 98.32( 3)
12 Macháček Lubomír LPU7515 166.98 9. 82.25( 9) 84.73(11)
13 Nekvapil Ondřej LPU7403 160.19 9. 70.02(14) 79.94( 9) 80.25(13)
14 Souček Karel SHK6601 156.78 17. 78.39( P) 78.39(17)
15 Adamovský Michal TYN7200 155.72 8. 63.22(18) 65.88(15) 89.84( 8)
16 Šnokhous Jan SJC8002 150.14 11. 75.07(11) 50.96(22) 75.07( P)
17 Suchý Petr SHK7800 144.86 15. 69.76(15) 72.43( P) 72.43(20)
18 Hanl Vratislav SRK7402 142.84 16. 63.51(17) 79.33(16)
19 Meier Jiří BRU7400 138.21 15. 44.66(22) 58.10(18) 80.11(15)
20 Šišma Pavel TYN6901 136.72 14. 42.62(23) 56.58(20) 80.14(14)
21 Dvořáček Pavel LPU7608 134.48 13. 50.76(21) 67.44(13) 67.04(21)
22 Sršeň Tomáš VAM8001 128.82 16. 63.67(16) 65.15(22)
23 Hladký Tomáš KOR7600 123.81 16. 66.08(16) 57.73(19) 0.00( D)
24 Stavrinou Marios SRK7901 117.21 18. 42.18(24) 34.24(25) 75.03(18)
25 Kárník Jan LPU7811 116.83 1. 116.83( 1)
26 Příkazský Jakub PHK8000 109.56 24. 54.78( P) 54.78(24)
27 Hovorka Pavel LPU7908 106.03 1. 106.03( 1)
28 Marek Robert KOR7700 105.74 20. 52.19(20) 53.55(21)
29 Pitrmuc Jan JIL7703 89.95 7. 89.95( 7)
30 Stohanzl Jan LPU7600 88.09 23. 24.17(26) 63.92(23)
31 Odvody Zdeněk LPU8206 87.53 4. 87.53( 4)
32 Procházka Martin LTU8101 86.62 7. 86.62( 7)
33 Šedivý Josef NPA8003 84.14 8. 84.14( 8)
34 Műller Kamil TYN7500 83.92 7. 83.92( 7)
35 Hanuš Vladimír VRL7508 78.52 25. 27.00(25) 24.32(26) 51.52(26)
36 Macek Pavel LPU7517 75.12 19. 2.23(28) 72.89(19)
37 Kroupa Jan LPU8103 71.27 12. 71.27(12)
38 Tejkl Jiří DOB7700 71.19 13. 71.19(13)
39 Šafr Jiří CHC7706 68.59 12. 68.59(12)
40 Puš Roman STH7501 65.26 17. 65.26(17)
41 Šeps Jiří SRK7504 57.47 19. 57.47(19)
42 Daněk Petr TYN7900 51.91 25. 0.00(29) 51.91(25)
43 Zlesák Ondřej JIL7601 50.97 27. 13.42(27) 37.55(27)
H45C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Kavalír Karel PHK6503 201.00 2. 100.50( P) 100.50( 2)
2 Metelka Pavel PHK6800 196.26 4. 98.13( P) 86.00(12) 98.13( 4)
3 Vávra Radek HOR6301 196.05 2. 64.26(19) 99.87( 2) 96.18( 5)
4 Fencl Petr LPU6901 192.66 1. 85.86(11) 91.33(10)101.33( 1)
5 Hausvater Karel SHK5801 192.00 5. 91.12( 5) 96.00( P) 96.00( 7)
6 Fencl Jiří LPU6301 189.37 4. 92.10( 4) 97.27( 4)
7 Háp Pavel PHK7101 188.26 8. 94.13( P) 94.13( 8)
8 Chvátil Jiří PHK7200 187.68 7. 93.84( P) 93.84( 7) 83.69(13)
9 Křivda Ivan CHC6701 186.07 6. 90.23( 6) 95.84( 6)
10 Jakeš Josef TYN6501 184.88 6. 88.84( 9) 68.05(20) 96.04( 6)
11 Půlpán Roman CHC6501 183.74 8. 89.48( 8) 91.98( 8) 91.76( 9)
12 Bendák Petr LTU6500 180.78 7. 89.53( 7) 85.74(13) 91.25(10)
13 Netuka Jan SHK7001 176.82 10. 88.41(10) 88.41( P)
14 Kolář Viktor SHK7300 169.12 12. 82.86(13) 84.56( P) 84.56(12)
15 Cichý David PHK7001 167.66 14. 83.83( P) 83.83(14) 75.49(18)
16 Mutinský Viktor KUO6501 166.46 11. 78.20(15) 88.26(11)
17 Trejtnar Pavel KUN5801 165.25 9. 73.36(15) 91.89( 9)
18 Langr Jan SHK6701 159.24 14. 79.62(14) 79.62( P)
19 Brancuský Zdeněk LPU6803 148.78 15. 63.65(21) 68.83(18) 79.95(15)
20 Brožek Tomáš KUO6902 148.41 14. 67.92(16) 28.31(24) 80.49(14)
21 Pipek Kamil LPU7310 146.11 16. 63.68(20) 68.57(19) 77.54(16)
22 Vališ Jan LPU7104 141.56 17. 65.61(17) 75.95(17)
23 Faltejsek Pavel PHK7003 138.62 17. 69.31( P) 69.31(17)
24 Kubát Miroslav VRL6701 124.07 16. 71.91(16) 52.16(21)
25 Růžička Ivan PHK6702 113.14 22. 56.57( P) 56.57(22)
26 Sobczyński Kalikst CHC7101 105.57 1. 105.57( 1)
27 Sokolář Zdeněk SNA7201 101.34 1. 101.34( 1)
28 Vandas Luděk VAM6601 100.37 2. 100.37( 2)
29 Vávra Martin HOR6302 98.79 3. 98.79( 3)
30 Ježek Zdenek JIL7301 98.16 3. 0.00( D) 98.16( 3)
31 Dvořák Luboš LPU6801 97.89 21. 36.55(26) 61.34(21)
32 Vlastník Zdeněk JIL6901 96.14 5. 96.14( 5)
33 Votoček Tomáš JIL7041 94.07 3. 94.07( 3)
34 Slavík Pavel SNA7349 86.52 11. 86.52(11)
35 Lazák Jan LTU6900 83.41 12. 83.41(12)
36 Kohout Josef SHK6902 83.16 22. 40.08(25) 41.58( P) 41.58(22)
37 Červinka Jiří VRL7001 73.79 19. 73.79(19)
38 Locker Martin SRK7001 64.89 18. 64.89(18)
39 Kubec Martin DOB7002 62.90 22. 62.90(22)
40 Procházka Tomáš LPU6503 61.95 20. 61.95(20)
41 Roudný Václav LPU6102 58.94 23. 58.94(23)
42 Petržela Pavel LTU6301 53.62 23. 53.62(23)
43 Sombota Jiří LTU5901 53.45 24. 53.45(24)
H45D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Zamouřil Petr PHK6808 202.08 2. 101.04( P) 99.22( 2) 101.04( 2)
2 Mikyska Alan VAM7149 198.08 1. 94.58( 6)103.50( 1) 0.00( D)
3 Lux Zdeněk KUN6201 197.81 1. 95.13( 5) 58.66(23) 102.68( 1)
4 Rémiš Jaromír SHK7200 195.24 3. 97.62( 3) 97.62( P) 84.63(10)
5 Svoboda Miloslav SHK5901 194.86 4. 97.43( 4) 97.43( P) 89.78( 7)
6 Čihák Petr HOR6900 194.61 1. 103.60( 1) 91.01( 6)
7 Kadaník Libor PHK7204 189.48 4. 94.74( P) 94.74( 4) 79.88(12)
8 Cinkan Zdeněk LPU6201 187.32 2. 98.77( 2) 88.55( 7)
9 Molinger Luděk SNA7249 182.87 4. 86.82( 8) 96.05( 4)
10 Řehák Pavel SJC6001 182.44 5. 91.22( 5) 91.22( P)
11 Semrád Pavel CHC6602 179.09 3. 82.81(10) 79.20(13) 96.28( 3)
12 Hanuš Karel HOS6701 175.98 5. 84.06(10) 91.92( 5)
13 Jelínek Roman CHC6301 170.98 9. 85.80( 9) 85.18( 9)
14 Hanč Jaroslav VRL6702 170.61 8. 84.38( 9) 60.78(22) 86.23( 8)
15 Marhold Stanislav CHC6603 169.75 7. 87.80( 7) 81.95(11) 78.36(13)
16 Zákravský Zdeněk SNA5702 167.04 8. 87.51( 8) 79.53(12) 67.09(20)
17 Hanuš Pavel LTU6501 165.39 6. 75.26(14) 72.04(15) 90.13( 6)
18 Funda Michal SHK6403 161.98 11. 80.99(11) 80.99( P)
19 Vychodil Tomáš SHK6301 160.70 13. 80.35(13) 80.35( P)
20 Rücker Petr HOR6500 153.47 14. 73.72(18) 75.89(14) 77.58(14)
21 Ptáček Miloš BRU7000 152.57 12. 80.83(12) 71.74(16) 59.84(26)
22 Imlauf Martin SNA6301 144.30 16. 74.52(16) 68.31(17) 69.78(18)
23 Dohnálek Pavel SHK7100 142.68 17. 71.34( P) 71.34(17)
24 Langr Stanislav SNA5403 141.59 17. 73.91(17) 67.30(19) 67.68(19)
25 Divecký Josef SHK6102 134.40 19. 67.20(19) 67.20( P)
26 Dudášek Karel DOB7001 131.50 20. 66.20(20) 57.56(24) 65.30(22)
27 Vach Vladimír KOR6900 128.24 21. 66.11(21) 62.13(21) 44.48(32)
28 Rusz Roman KUN7201 124.54 20. 63.57(20) 60.97(24)
29 Justa Jaromír PHK6101 124.36 23. 62.18( P) 23.68(32) 62.18(23)
30 Třešňák Miloš JIL6902 108.84 18. 68.02(18) 40.82(33)
31 Cibulka Radek LPU7107 104.11 26. 45.91(26) 58.20(27)
32 Dostál Dalibor VRL7308 103.54 25. 39.55(28) 54.85(25) 48.69(29)
33 Jirák Stanislav LPU6304 101.87 21. 36.22(30) 65.65(21)
34 Gernert Alan JIL7001 101.60 24. 56.80(24) 41.04(27) 44.80(30)
35 Hnyk Petr SNA5701 101.22 22. 63.10(22) 38.12(29) 33.10(35)
36 Fridrich Petr NPA7303 97.28 3. 97.28( 3)
37 Širůček Jaromír SHK6200 89.20 31. 44.60( P) 44.60(31)
38 Holubář David KUO7101 84.40 11. 84.40(11)
39 Vojtěch Libor HOR7303 80.67 27. 40.64(27) 40.03(28) 36.30(34)
40 Dvořák Luboš LPU6801 74.89 15. 74.89(15)
41 Haas Karel LPU7304 74.87 15. 74.87(15)
42 Čermák Petr LPU6501 71.38 16. 71.38(16)
43 Tichý Pavel KOR6801 67.43 26. 46.37(26) 0.00(33) 21.06(36)
44 Šváb Pavel BRU6701 60.50 25. 60.50(25)
45 Waněk Hubert LPU6506 58.78 23. 58.78(23) 0.00( D)
46 Pilný Jiří VRL7002 55.26 25. 55.26(25)
47 Vaňura Tomáš HOR6800 54.03 28. 54.03(28)
48 Záveský Richard CET6301 30.12 31. 30.12(31)
H55C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Škorpil Martin HOR5700 209.63 1. 105.90( 1)103.73( 1)
2 Kalibán Pavel SNA5649 202.24 1. 97.36( 2) 104.88( 1)
3 Juračka Vojtěch LPU5404 192.68 2. 92.76( 4) 85.62( 6) 99.92( 2)
4 Farář Václav LPU5201 190.34 2. 91.68( 5) 98.66( 2) 90.03( 6)
5 Kalibán Jaroslav NPA5101 189.05 3. 96.74( 3) 92.31( 4) 91.05( 5)
6 Běhoun Pavel PHK5701 183.10 5. 91.55( P) 91.55( 5)
7 Erlebach Josef JIL5201 174.69 7. 85.11( 7) 80.55( 8) 89.58( 7)
8 Chládek Josef ZAM5901 169.90 6. 91.23( 6) 78.67(11)
9 Knap Jan LPU5101 169.00 3. 73.80(16) 0.00( D) 95.20( 3)
10 Tichý Boris DOB5500 164.72 7. 82.18(10) 82.54( 7)
11 Holeček Petr SHK5900 163.20 11. 81.60(11) 81.60( P)
12 Gazdačko Milan SHK5702 161.00 10. 78.42(14) 80.50( P) 80.50(10)
13 Kološ Oldřich LPU6003 157.70 8. 71.78(11) 85.92( 8)
14 Novotný Miroslav LPU5905 155.17 10. 80.57(12) 72.63(10) 74.60(14)
15 Grundman Martin CHC5801 153.79 9. 80.35(13) 73.44( 9) 62.68(19)
16 Kynčl Stanislav JIL5401 152.16 13. 75.11(15) 51.97(17) 77.05(13)
17 Sombota Jiří LTU5901 150.42 9. 68.65(12) 81.77( 9)
18 Filip Aleš SHK5501 131.34 17. 65.67(17) 65.67( P)
19 Hanč Pavel VRL5601 131.10 16. 65.65(18) 54.24(16) 65.45(17)
20 Čivrný Pavel VRL6306 127.51 15. 54.84(21) 58.89(15) 68.62(16)
21 Beneš Josef SJC5801 123.84 14. 61.92(14) 61.92( P)
22 Třasák Milan LPU5206 114.75 19. 55.37(20) 40.69(19) 59.38(20)
23 Ježek Jiří PHK6201 110.06 21. 55.03( P) 55.03(21)
24 Mrštík Václav LPU5002 104.39 15. 0.00( D) 34.67(21) 69.72(15)
25 Andrš Milan ZAM5801 103.21 22. 49.69(22) 0.00(23) 53.52(22)
26 Tůma Miloš DOB5600 98.71 19. 59.21(19) 39.50(20) 28.77(24)
27 Fikejs Vladimír ZAM5702 97.61 3. 97.61( 3)
28 Nožička Miroslav LPU5405 94.30 4. 94.30( 4)
29 Starý Pavel VRL6301 84.30 8. 84.30( 8)
30 Janeba Petr CHC6001 82.92 18. 18.98(22) 63.94(18)
31 Guga Romuald CHC5501 82.43 9. 82.43( 9)
32 Černý Petr ALB6000 79.17 18. 42.30(18) 36.87(23)
33 Tupec Jiří VAM5801 77.57 12. 0.00( D) 77.57(12)
34 Štěrba Pavel LPU5408 68.65 12. 68.65(12)
H55D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Malý Evžen JIL6102 210.96 1. 105.83( 1)105.13( 1) 98.77( 2)
2 Vícha Vladimír LPU5801 198.13 2. 95.87( 4) 100.72( 2) 97.41( 4)
3 Souček Pavel PHK5503 196.60 3. 98.30( P) 68.63(12) 98.30( 3)
4 Karel Miloš JIL6004 190.96 3. 94.15( 3) 96.81( 5)
5 Sáňka Bedřich LPU5102 190.95 3. 96.88( 3) 94.07( 4) 22.18(14)
6 Klimpl Petr LPU5401 188.93 2. 97.28( 2) 85.62( 6) 91.65( 7)
7 Lulay Miloš LPU5502 187.42 5. 93.63( 5) 93.79( 6)
8 Krejčí Jaroslav LTU5801 181.46 1. 78.53( 9)102.93( 1)
9 Junek Petr STH5501 170.23 6. 84.46( 6) 79.45( 8) 85.77( 8)
10 Dvořák Vladimír LPU6004 161.24 5. 87.00( 5) 74.24(11) 49.32(12)
11 Čermák Libor PHK5600 152.40 9. 76.20( P) 76.20(10) 71.17( 9)
12 Fridrich Jaroslav LPU4501 151.23 7. 83.33( 7) 67.90(10)
13 Šabatka Petr SHK5703 97.46 7. 48.73( 7) 48.73( P)
14 Hostinský Jiří LPU5501 86.77 11. 36.62(13) 50.15(11)
15 Beňo Miroslav TYN5301 76.76 13. 35.34(14) 41.42(13)
H65C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Vondrouš Jaroslav PHK5201 211.96 1. 105.98( P) 89.54( 4) 105.98( 1)
2 Čípa Jiří CET5002 207.19 1. 109.51( 1) 97.68( 2) 67.76( 9)
3 Farář Jaroslav VRL5002 205.79 1. 94.47( 3) 106.13( 1) 99.66( 2)
4 Švadlena Jiří CHC4601 190.54 3. 89.86( 5) 96.19( 3) 94.35( 3)
5 Knobloch Jindřich VRL4901 181.89 4. 93.14( 4) 78.73( 7) 88.75( 4)
6 Vítek Zdeněk SRK4701 176.18 2. 96.02( 2) 80.16( 7)
7 Hrobař Rudolf SRK4702 164.11 5. 81.94( 9) 82.17( 5)
8 Šroler Zdeněk KUN5201 163.62 6. 82.30( 8) 75.34( 8) 81.32( 6)
9 Stárek Jiří SRK5002 155.91 7. 83.13( 7) 68.20( 9) 72.78( 8)
10 Rejmont Milan LTU4801 137.17 6. 80.27( 6) 56.90(12)
11 Pohl Zdeněk SRK5301 125.94 6. 83.71( 6) 9.15(12) 42.23(14)
12 Fejlek Vojtěch SHK5202 121.34 11. 60.67( P) 60.67(11)
13 Novák Karel NPA5001 109.31 10. 53.47(10) 52.51(10) 55.84(13)
14 Pilgr Bohuslav CET5101 86.87 5. 86.87( 5)
15 Procházka Jiří LTU4802 75.91 10. 12.49(11) 63.42(10)
16 Wenke Josef SRK4703 31.95 11. 31.95(11)
H70C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
1 Havlík Jaroslav SJC3601 209.86 1. 104.93( 2)102.64( 1) 104.93( P)
2 Bílek Vratislav SJC4801 202.64 2. 101.32( 2)101.32( P)
3 Tobiška Václav ZAM4401 201.01 1. 109.73( 1) 86.99( 5) 91.28( 6)
4 Šponar Josef ZAM4701 197.41 1. 85.34( 3) 96.04( 3)101.37( 1)
5 Seidl Karel SRK4301 185.67 3. 83.48( 4) 87.04( 4) 98.63( 3)
6 Mikulecký Jan PHK3801 184.06 5. 92.03( P) 62.89( 8) 92.03( 5)
7 Zlesák Zdeněk JIL4701 170.38 2. 70.38( 5) 100.00( 2)
8 Springer Michal PHK4601 160.10 6. 80.05( P) 80.05( 6) 75.87( 9)
9 Málek Josef LPU3901 158.07 4. 61.90( 6) 37.21(11) 96.17( 4)
10 Novotný Petr PHK3802 124.80 11. 62.40( P) 62.40(11)
11 Novotný František PHK4801 120.58 9. 60.29( P) 60.29( 9)
12 Vávra Jaroslav LPU4601 119.42 7. 43.86( 7) 0.00(15) 75.56(10)
13 Čepelka Petr LPU4701 116.85 8. 10.17( 8) 36.09(12) 80.76( 8)
14 Vykysalý František PHK3002 90.08 10. 45.04( P) 45.04(10)
15 Wenke Josef SRK4703 83.88 7. 83.88( 7)
16 Jiran Václav PHK4701 81.02 12. 40.51( P) 8.95(13) 40.51(12)
17 Sokolář Zdeněk SNA4501 65.92 7. 65.92( 7)
18 Weber Petr PHK3901 9.98 14. 4.99( P) 4.99(14)