Výsledky závodu: OLM Opava, 2. závod

Datum:
24.04.2018
Místo konání:
Pstá Polom
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Jankovec
Ředitel závodu:
Bencúr Juraj
Hlavní rozhodčí:
Bencúr Juraj
Stavitel tratí:
Bencúr Juraj
Kategorie:
Bez trati     D     D10     D12     D14     DV     H     H10     H12     H14     HV    
Bez trati
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánka 95:06
2. Tesařová Lucie AOP1451 97:53 + 2:47
D
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 63:32
2. Glabazňová Jana AOP6151 64:18 + 0:46
3. Pachmannová Hana AOP7252 67:30 + 3:58
4. Kostková Jana AOP7151 68:18 + 4:46
5. Barča AOP0351 68:46 + 5:14
6. Podmolová Vendula AOP8252 69:32 + 6:00
7. Librová Lucie AOP8050 73:56 + 10:24
8. Fukalová Radmila AOV7051 78:48 + 15:16
9. Krčková Helena AOP0251 97:43 + 34:11
10. Krčková Lenka AOP7751 124:43 + 61:11
D10
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 54:58
2. Borunská Alžběta AOP0950 74:49 + 19:51
3. Švidrnochová Nela OOP0950 76:16 + 21:18
4. Kolařová Dana 83:51 + 28:53
5. Emma Churavá 87:19 + 32:21
6. Dorotka AOP1150 101:17 + 46:19
7. Eliška Rožanská AOP0953 103:33 + 48:35
8. Paterova Petra 111:05 + 56:07
D12
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 30:56
2. Kovalčíková Alena AOP0751 53:00 + 22:04
3. Zuzka Rožanská AOP0653 61:12 + 30:16
Alča Rozanska DISK
D14
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Katka AOP0551 40:29
2. Eliška Š OOP0451 44:29 + 4:00
3. Kovalčíková Anna AOP0453 55:04 + 14:35
4. Majda AOP0552 59:19 + 18:50
DV
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Šárka AOP7251 41:25
2. Černohorská Alena AOP7652 65:22 + 23:57
3. Suchánková Libuše SOP4851 81:21 + 39:56
4. Giliková Marie 112:30 + 71:05
H
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 49:14
2. Holas Tomáš AOP7802 50:14 + 1:00
3. Valík Luděk AOP7101 50:44 + 1:30
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 52:35 + 3:21
5. Valík Tomáš AOP0001 55:59 + 6:45
6. Tesař Jiří AOP6702 61:23 + 12:09
7. Čech Tomáš AOP7001 61:29 + 12:15
8. Vít Čech AOP0302 63:35 + 14:21
9. Borunský Tomáš AOP7402 65:20 + 16:06
10. Schuster Martin AOP6502 65:35 + 16:21
11. Valík Adam AOP0301 68:34 + 19:20
12. Šarmanová Alena AOP9352 71:39 + 22:25
13. Frehár Pavel AOP6600 71:43 + 22:29
14. Gilík Marek SOP9904 76:01 + 26:47
15. Holec Jan MOV6701 79:17 + 30:03
16. Sklenář Josef SBR6601 82:49 + 33:35
17. Řeháček Petr SBR6302 83:15 + 34:01
18. Řehulka David 89:55 + 40:41
19. Žebrák Zbyněk LOV7101 94:19 + 45:05
20. Bochňák Zbyněk LOV7600 94:57 + 45:43
21. Černohorský Martin 97:27 + 48:13
22. Ticháček Jan AOP8000 102:24 + 53:10
23. Krček Martin AOP7302 124:23 + 75:09
H10
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnabáš Halátek 69:56
H12
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 39:12
2. Kovalčík Petr AOP0901 46:49 + 7:37
H14
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benjamín Frehar AOP0400 97:04
2. Jakub Černohorský AOP0502 107:04 + 10:00
Kotůlek Vitek DISK
HV
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří OOP5803 38:58
2. Sklenář Miroslav AOP6302 42:10 + 3:12
3. Rychlý Miloš OOP5302 43:37 + 4:39
4. Liber Vlastimil AOP6402 54:01 + 15:03
5. Vláďa C AOP6602 61:04 + 22:06
6. Volný Jiří SOP5601 68:26 + 29:28