Výsledky závodu: OLM Opava, 5. závod

Datum:
08.05.2018
Místo konání:
Opava, Městské sady
Pořadatel:
OOP - TJ Opava
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Sady
Ředitel závodu:
Kociánová Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D     D10     D14     EV     EV_DOPR     H     H10     H12     H14     HV     MLADEZ     MV_DOPR     MVOZ     T2    
D
3.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 24:47
2. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 26:21 + 1:34
3. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 27:27 + 2:40
4. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 27:29 + 2:42
5. Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 28:18 + 3:31
6. Podmolová Vendula AOP8252 C Orientační Běh Opava 30:23 + 5:36
7. Černohorská Alena AOP7652 C Orientační Běh Opava 33:03 + 8:16
8. Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 45:14 + 20:27
D10
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 21:33
2. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 27:44 + 6:11
3. Plačková Pavlína OOP C TJ Opava 28:17 + 6:44
4. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 30:24 + 8:51
5. Holušová Veronika AOP1250 C Orientační Běh Opava 31:45 + 10:12
6. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 37:06 + 15:33
D14
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 16:02
2. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 16:24 + 0:22
2. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 16:24 + 0:22
4. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 18:15 + 2:13
EV
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučný Milan VOZ C Vozickari 25:52
2. Severýnová Petra VOZ C Vozickari 26:21 + 0:29
3. Kratochvíl Roman ALF C ALFA HANDICAP 27:04 + 1:12
4. Miechelfeit Jiří VOZ C Vozickari 27:44 + 1:52
EV_DOPR
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stuchlík Josef HRA C STP Hrabyně 29:44
2. Papežíková Kateřina VOZ C Vozickari 31:53 + 2:09
3. Štenclová Pavla VOZ C Vozickari 33:06 + 3:22
4. Nový David HRA C STP Hrabyně 34:45 + 5:01
5. Vláčilová Lucie ALF C ALFA HANDICAP 39:53 + 10:09
6. Topičová Šárka ALF C ALFA HANDICAP 41:00 + 11:16
7. Čepová Kateřina ALF C ALFA HANDICAP 41:23 + 11:39
8. Petrovicka Martina VOZ C Vozickari 44:04 + 14:20
9. Wierich Radim VOZ C Vozickari 49:08 + 19:24
Rabinský Zdeněk VOZ C Vozickari DISK
H
3.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 16:37
2. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 17:49 + 1:12
3. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 18:22 + 1:45
4. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 18:23 + 1:46
5. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 19:02 + 2:25
6. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 19:58 + 3:21
7. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 20:03 + 3:26
8. Černohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 23:48 + 7:11
9. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 24:20 + 7:43
10. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 25:26 + 8:49
11. Fréhar Pavel AOP6600 C Orientační Běh Opava 30:57 + 14:20
12. Valušek Jiří AOP C Orientační Běh Opava 33:03 + 16:26
13. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 33:53 + 17:16
14. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 42:02 + 25:25
H10
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 20:32
2. Volný Matěj SOP0801 C OOB TJ Slezan Opava 27:57 + 7:25
3. Halátek Barnabáš AOP C Orientační Běh Opava 38:15 + 17:43
4. Podmol Ondřej AOP1300 C Orientační Běh Opava 45:01 + 24:29
H12
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 14:40
2. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 23:50 + 9:10
3. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 37:55 + 23:15
H14
3.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 34:42
2. Fréhar Benjamin AOP0400 C Orientační Běh Opava 39:23 + 4:41
HV
3.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 37:43
MLADEZ
1.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie VOZ C Vozickari 14:27
2. Varyšová Terzka VOZ C Vozickari 15:15 + 0:48
3. Silná Hana VOZ C Vozickari 30:05 + 15:38
4. Sikorová Nikola VOZ C Vozickari 30:20 + 15:53
MV_DOPR
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Jan VOZ C Vozickari 26:24
2. Ondryáš Michal ALF C ALFA HANDICAP 26:58 + 0:34
3. Kudel Štěpán ALF C ALFA HANDICAP 28:41 + 2:17
4. Sroková Alena HRA C STP Hrabyně 28:57 + 2:33
5. Kubešová Magdaléna VOZ C Vozickari 30:47 + 4:23
6. Stařínská Helena HRA C STP Hrabyně 40:27 + 14:03
7. Rada Dušan ALF C ALFA HANDICAP 45:12 + 18:48
8. Bednářová Olga HAZ C HandiZam 59:09 + 32:45
Moch Matěj VOZ C Vozickari DISK
MVOZ
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nanke David VOZ C Vozickari 34:07
2. Špidlen Miroslav VOZ C Vozickari 35:33 + 1:26
3. Mrtková Jarmila VOZ C Vozickari 61:05 + 26:58
T2
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Petr VOZ C Vozickari 24:40
2. Churavá Emma VOZ C Vozickari 28:12 + 3:32
3. Hlaváč Josef VOZ C Vozickari 30:17 + 5:37
Suchánek Dušan VOZ C Vozickari DISK