Výsledky závodu: Vánoční sprint 2018

Datum:
22.12.2018
Místo konání:
Hradec Králové - Labská kotlina
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Labská kotlina II 1:4000
Ředitel závodu:
Samek Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Metelka Ondřej - R3
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
D
2.09 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 14:58
2. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 15:23 + 0:25
3. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:44 + 0:46
4. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 15:48 + 0:50
5. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 15:49 + 0:51
6. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 16:04 + 1:06
7. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 16:14 + 1:16
8. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 16:22 + 1:24
9. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 16:27 + 1:29
10. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 16:34 + 1:36
11. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 16:47 + 1:49
12. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 17:00 + 2:02
13. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 17:03 + 2:05
14. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 17:12 + 2:14
15. Procházková Monika LPU9153 OK Lokomotiva Pardubice 17:20 + 2:22
16. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 17:26 + 2:28
17. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 17:27 + 2:29
18. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 17:44 + 2:46
19. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 17:51 + 2:53
20. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 17:53 + 2:55
20. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 17:53 + 2:55
22. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 17:58 + 3:00
23. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 18:00 + 3:02
24. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 18:11 + 3:13
25. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 18:13 + 3:15
26. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 18:21 + 3:23
27. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 18:25 + 3:27
27. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 18:25 + 3:27
29. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 18:29 + 3:31
29. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 18:29 + 3:31
31. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 18:37 + 3:39
32. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 18:38 + 3:40
33. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 18:40 + 3:42
34. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 18:43 + 3:45
35. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 18:46 + 3:48
36. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 18:58 + 4:00
37. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 4:06
38. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 19:07 + 4:09
39. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 19:16 + 4:18
40. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 19:44 + 4:46
41. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 20:01 + 5:03
42. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 20:03 + 5:05
43. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 20:10 + 5:12
44. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 20:21 + 5:23
45. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 20:22 + 5:24
46. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 20:31 + 5:33
47. Bartoňová Iva SHK6151 OK Slavia Hradec Králové 20:54 + 5:56
48. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 21:15 + 6:17
49. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 21:22 + 6:24
50. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 21:32 + 6:34
51. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 21:33 + 6:35
52. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 21:36 + 6:38
53. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 21:41 + 6:43
54. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 22:01 + 7:03
55. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 22:04 + 7:06
56. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 22:05 + 7:07
57. Navrátilová Anna SHK0253 OK Slavia Hradec Králové 22:22 + 7:24
58. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 22:41 + 7:43
58. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 22:41 + 7:43
58. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 22:41 + 7:43
61. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 22:45 + 7:47
62. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 23:38 + 8:40
63. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 23:52 + 8:54
64. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 23:58 + 9:00
65. Čechová Iva Neregistrovaní 24:09 + 9:11
66. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 24:58 + 10:00
67. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 25:34 + 10:36
68. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 26:12 + 11:14
69. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 26:15 + 11:17
70. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 26:40 + 11:42
71. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 26:59 + 12:01
72. Tučková Anna LPU0455 OK Lokomotiva Pardubice 27:46 + 12:48
73. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 28:04 + 13:06
74. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 28:53 + 13:55
75. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 29:30 + 14:32
Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice DISK
DE
2.52 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 15:56
2. Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 16:47 + 0:51
3. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 17:23 + 1:27
4. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 17:33 + 1:37
5. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 17:35 + 1:39
6. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 17:36 + 1:40
7. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 17:41 + 1:45
7. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 17:41 + 1:45
9. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 18:05 + 2:09
10. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 18:10 + 2:14
11. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 18:16 + 2:20
12. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 18:20 + 2:24
13. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 18:25 + 2:29
13. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:25 + 2:29
15. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 18:39 + 2:43
16. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 18:50 + 2:54
17. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 19:12 + 3:16
18. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 19:17 + 3:21
19. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:28 + 3:32
19. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 19:28 + 3:32
21. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 19:30 + 3:34
22. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 19:43 + 3:47
23. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 19:49 + 3:53
24. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 19:55 + 3:59
25. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 19:56 + 4:00
26. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 20:06 + 4:10
27. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:08 + 4:12
28. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 20:18 + 4:22
29. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 20:20 + 4:24
30. Lánová Michaela SHK8650 OK Slavia Hradec Králové 20:31 + 4:35
31. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 20:44 + 4:48
32. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 21:07 + 5:11
33. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 21:12 + 5:16
34. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 21:21 + 5:25
35. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 21:29 + 5:33
36. Samková Renáta SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 21:31 + 5:35
37. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 21:42 + 5:46
38. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:51 + 5:55
39. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 22:41 + 6:45
40. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 23:00 + 7:04
41. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 23:07 + 7:11
42. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:38 + 10:42
Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kubíčková Iva KUO0153 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice DISK
DK
1.55 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 10:16
2. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 11:25 + 1:09
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 11:37 + 1:21
4. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 12:53 + 2:37
5. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 13:16 + 3:00
6. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 13:29 + 3:13
7. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 15:34 + 5:18
8. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 15:58 + 5:42
9. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 16:51 + 6:35
10. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 17:13 + 6:57
11. Hamáková Adéla Neregistrovaní 17:39 + 7:23
12. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 17:44 + 7:28
13. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 20:02 + 9:46
14. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:25 + 11:09
14. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 21:25 + 11:09
16. Korbelová Eliška CHC1251 K.O.B. Choceň 32:50 + 22:34
17. Korbelová Tereza CHC1252 K.O.B. Choceň 34:07 + 23:51
18. Bláhová Klára Neregistrovaní 37:31 + 27:15
H
2.57 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 15:50
2. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 16:14 + 0:24
3. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 16:24 + 0:34
4. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 16:36 + 0:46
5. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 16:44 + 0:54
6. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 17:08 + 1:18
7. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 17:12 + 1:22
7. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 17:12 + 1:22
9. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 17:29 + 1:39
10. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 17:30 + 1:40
11. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 17:45 + 1:55
12. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 18:13 + 2:23
13. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 18:16 + 2:26
14. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 18:21 + 2:31
15. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 18:23 + 2:33
16. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 18:24 + 2:34
17. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 18:28 + 2:38
18. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 18:42 + 2:52
19. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 18:51 + 3:01
20. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 18:53 + 3:03
21. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 18:59 + 3:09
22. Vávra Martin Neregistr 19:11 + 3:21
23. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 19:38 + 3:48
24. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 19:43 + 3:53
25. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 20:07 + 4:17
26. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 20:19 + 4:29
27. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 20:28 + 4:38
28. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 20:30 + 4:40
29. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 20:36 + 4:46
30. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 20:44 + 4:54
31. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 20:45 + 4:55
32. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 20:48 + 4:58
33. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 20:51 + 5:01
34. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 20:53 + 5:03
35. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 21:10 + 5:20
36. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 21:23 + 5:33
37. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 21:26 + 5:36
38. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 21:34 + 5:44
39. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 21:52 + 6:02
40. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 21:58 + 6:08
41. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 22:04 + 6:14
42. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 22:11 + 6:21
43. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 22:28 + 6:38
43. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 22:28 + 6:38
45. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 22:33 + 6:43
46. Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové 22:49 + 6:59
47. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 22:54 + 7:04
48. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 22:55 + 7:05
49. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 23:02 + 7:12
50. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 23:03 + 7:13
50. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 23:03 + 7:13
52. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 23:17 + 7:27
53. Müller Robert 3XX6900 POT 23:28 + 7:38
54. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 23:30 + 7:40
55. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 23:36 + 7:46
56. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 23:49 + 7:59
57. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 23:58 + 8:08
58. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 24:06 + 8:16
59. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 24:10 + 8:20
60. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 24:13 + 8:23
61. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 24:19 + 8:29
62. Zamouřil Jáchym 79Z0300 RajP 24:46 + 8:56
63. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 24:55 + 9:05
64. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 24:57 + 9:07
65. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 25:13 + 9:23
66. Maršoun Petr 4SZ7300 44u (neregistr.) 25:44 + 9:54
67. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 25:46 + 9:56
68. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 26:19 + 10:29
68. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 26:19 + 10:29
70. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 26:51 + 11:01
71. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 27:32 + 11:42
72. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 28:03 + 12:13
73. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 29:29 + 13:39
74. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 31:21 + 15:31
75. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 31:43 + 15:53
76. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 31:59 + 16:09
77. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 32:55 + 17:05
78. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 39:08 + 23:18
Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod DISK
Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové DISK
Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové DISK
HE
3.14 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 17:02
2. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 17:42 + 0:40
3. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 17:44 + 0:42
4. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 18:08 + 1:06
5. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 18:16 + 1:14
6. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 18:17 + 1:15
7. Kutlu Orhan LPU9616 OK Lokomotiva Pardubice 18:18 + 1:16
8. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 18:22 + 1:20
9. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 18:33 + 1:31
10. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 19:01 + 1:59
11. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 19:08 + 2:06
12. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 19:21 + 2:19
13. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 19:36 + 2:34
14. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 19:37 + 2:35
15. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 19:44 + 2:42
16. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 19:46 + 2:44
17. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 19:49 + 2:47
18. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 19:57 + 2:55
19. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:00 + 2:58
19. Janda Martin KOB Dobruška 20:00 + 2:58
21. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 20:10 + 3:08
22. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 20:35 + 3:33
23. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 20:49 + 3:47
24. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 20:50 + 3:48
25. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 20:53 + 3:51
26. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 21:00 + 3:58
27. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 21:01 + 3:59
27. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 21:01 + 3:59
29. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 21:02 + 4:00
30. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 21:13 + 4:11
31. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 21:18 + 4:16
32. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:23 + 4:21
33. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 21:32 + 4:30
34. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 21:49 + 4:47
35. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 21:55 + 4:53
36. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 22:15 + 5:13
37. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 22:45 + 5:43
37. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 22:45 + 5:43
39. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 22:49 + 5:47
40. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 22:52 + 5:50
41. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 23:00 + 5:58
42. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 23:02 + 6:00
43. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 23:11 + 6:09
44. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 23:20 + 6:18
45. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 23:32 + 6:30
46. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 23:43 + 6:41
47. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:45 + 6:43
48. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 23:48 + 6:46
49. Dubrovský Lukáš SHK8400 OK Slavia Hradec Králové 23:54 + 6:52
50. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 24:09 + 7:07
51. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 24:19 + 7:17
52. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 25:44 + 8:42
53. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 25:58 + 8:56
54. Funda Jan OK Slavia Hradec Králové 26:03 + 9:01
55. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 26:08 + 9:06
56. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 26:10 + 9:08
57. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 26:14 + 9:12
58. Kronika Miroslav 22C7100 www.SPORTeM.info 26:23 + 9:21
59. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 26:25 + 9:23
60. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:00 + 9:58
61. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 27:21 + 10:19
62. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 27:39 + 10:37
63. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 27:49 + 10:47
64. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:52 + 10:50
65. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 28:40 + 11:38
66. Vojta Marek SHK8804 OK Slavia Hradec Králové 31:19 + 14:17
67. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 32:44 + 15:42
68. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 34:36 + 17:34
69. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 37:27 + 20:25
Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové DISK
Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice DISK
HK
1.91 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 14:11
2. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 16:23 + 2:12
3. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 16:26 + 2:15
4. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 16:39 + 2:28
5. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 16:44 + 2:33
6. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 17:55 + 3:44
7. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 18:16 + 4:05
8. Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové 18:28 + 4:17
9. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 19:00 + 4:49
10. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 19:19 + 5:08
11. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 20:18 + 6:07
12. Příkazský Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 20:24 + 6:13
13. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 20:58 + 6:47
14. Strnad Jakub OLP0700 PSK Olymp Praha 22:28 + 8:17
15. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 23:47 + 9:36
16. Sembdner Štěpán PHK0805 OK 99 Hradec Králové 25:24 + 11:13
17. Kočí Miroslav SHK0601 OK Slavia Hradec Králové 26:57 + 12:46
18. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 27:16 + 13:05
19. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 29:20 + 15:09
20. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 39:03 + 24:52
Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové DISK
P
1.29 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 10:34
2. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 12:08 + 1:34
3. Severová Radka OK 99 Hradec Králové 12:14 + 1:40
4. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 12:29 + 1:55
5. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 12:32 + 1:58
6. Hanč Lukáš Sportcentrum Jičín 12:53 + 2:19
7. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 12:56 + 2:22
8. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 13:07 + 2:33
9. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 13:16 + 2:42
10. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 13:43 + 3:09
11. Matěj Volný OOB TJ Slezan Opava 14:51 + 4:17
12. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 15:02 + 4:28
13. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 15:05 + 4:31
14. Pražáková Dominika SHK1054 OK Slavia Hradec Králové 16:01 + 5:27
15. Řoutil Matěj Neregistrovaní 16:08 + 5:34
16. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 16:31 + 5:57
17. Brinkmanová Tereza SHK0950 OK Slavia Hradec Králové 16:32 + 5:58
18. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 16:34 + 6:00
19. Kokaisl Filip OK Lokomotiva Pardubice 18:15 + 7:41
20. Brinkmanová Nela SHK1152 OK Slavia Hradec Králové 18:29 + 7:55
21. Hamáková Zuzka Neregistrovaní 19:56 + 9:22
22. Bláha Štěpán Neregistrovaní 19:57 + 9:23
23. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 20:38 + 10:04
24. Gorzushkina Vika Neregistr 23:55 + 13:21
25. Komárek Jakub Neregistr 24:20 + 13:46
26. Komárek Jiří Neregistr 24:44 + 14:10
27. Dubrovská Veronika SHK8753 OK Slavia Hradec Králové 26:21 + 15:47
28. Zapletal Matěj STH8451 SK Studenec 26:38 + 16:04
29. Jakubec Jan SJC Sportcentrum Jičín 27:42 + 17:08
30. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 28:48 + 18:14
31. Leštínský Vojtěch VRL1616 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:04 + 31:30
Chang Amálie SHK0957 OK Slavia Hradec Králové DISK