Výsledky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Dobroslavice, Restaurace Pizzeri club Kuželna, Slezská 98
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Kamenec
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Maceček Otakar - R1
Stavitel tratí:
Petr Václav - R3
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     P     T    
D12
2.20 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:19
2. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 19:00 + 2:41
D14
2.60 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 23:37
2. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 24:18 + 0:41
3. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 25:40 + 2:03
4. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 26:34 + 2:57
5. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 27:03 + 3:26
6. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 28:06 + 4:29
7. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 30:03 + 6:26
8. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 31:37 + 8:00
9. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 33:37 + 10:00
10. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 37:55 + 14:18
D16
3.40 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 29:33
2. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 29:39 + 0:06
3. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 30:29 + 0:56
4. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 31:56 + 2:23
5. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 31:58 + 2:25
6. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 35:47 + 6:14
7. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 42:24 + 12:51
D18
4.00 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 A TJ Opava 51:37
2. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 60:06 + 8:29
D21
5.30 km, 145 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2813
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 47:39 2976
2. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 49:07 + 1:28 2895
3. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 55:00 + 7:21 2568
4. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 64:44 + 17:05 2026
5. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:58 + 20:19 1847
6. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 74:50 + 27:11 1465
MS Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 97:54 + 50:15 0
D35
4.00 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 47:05
2. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 60:54 + 13:49
3. Marszalek Hanna 3GP7850 C InO SCI 62:50 + 15:45
4. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 69:51 + 22:46
5. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 83:18 + 36:13
D45
3.00 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 35:37
2. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 35:44 + 0:07
3. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 49:56 + 14:19
4. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 50:53 + 15:16
5. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 62:14 + 26:37
D55
2.40 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 40:14
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 57:22 + 17:08
H12
2.30 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 28:56
2. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 45:24 + 16:28
H14
2.90 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 23:17
2. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 23:55 + 0:38
3. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 34:22 + 11:05
4. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 35:56 + 12:39
5. Smyček David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 41:48 + 18:31
6. Jarolím Matouš 0020004 C 52:04 + 28:47
7. Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 62:46 + 39:29
H16
4.10 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 32:23
2. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 33:41 + 1:18
3. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 36:33 + 4:10
4. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 37:19 + 4:56
5. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 41:47 + 9:24
6. Jarolím Jáchym 0020003 C 91:04 + 58:41
H18
5.30 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarolím Jonáš 0020002 C 79:59
H21
7.50 km, 225 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7411
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub KAM9602 R OK Kamenice 46:18 7864
2. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:45 + 2:27 7496
3. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 52:54 + 6:36 6872
4. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 55:10 + 8:52 6532
5. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 57:11 + 10:53 6229
6. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 57:21 + 11:03 6204
7. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 59:17 + 12:59 5913
8. Borgiel Jarek 51P9701 C UKS Sparta Czyżowice 59:37 + 13:19
9. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 60:33 + 14:15 5723
10. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:06 + 15:48 5490
11. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 64:48 + 18:30 5084
12. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 74:52 + 28:34 3571
13. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 75:04 + 28:46 3541
14. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 75:39 + 29:21 3454
15. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 81:49 + 35:31 2527
16. Šidík Petr 0030001 C 89:54 + 43:36
MS Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 67:47 + 21:29 0
H35
5.30 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 45:13
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 45:45 + 0:32
3. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 47:26 + 2:13
4. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 65:15 + 20:02
5. Rubeš Pavel NNN C Neregistrovaní 74:21 + 29:08
6. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:13 + 30:00
7. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 76:59 + 31:46
8. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 89:49 + 44:36
9. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 104:18 + 59:05
Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz DISK
H45
4.30 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 37:35
2. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 37:48 + 0:13
3. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 39:01 + 1:26
4. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 40:02 + 2:27
5. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 42:22 + 4:47
6. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 44:14 + 6:39
7. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 46:52 + 9:17
8. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 48:43 + 11:08
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 50:22 + 12:47
10. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 51:22 + 13:47
11. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 51:56 + 14:21
H55
3.60 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 47:27
2. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 50:24 + 2:57
3. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 55:09 + 7:42
4. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 69:32 + 22:05
H65
2.70 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 26:05
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 28:36 + 2:31
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 37:46 + 11:41
P
2.20 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 16:49
2. Kavcová Lucie 0020005 C 22:37 + 5:48
3. Zadrapa Marian MOV0503 C SKOB Ostrava 23:09 + 6:20
4. Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 23:32 + 6:43
5. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 23:36 + 6:47
6. Gruchalová Lucie NNN C Neregistrovaní 24:05 + 7:16
7. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 25:06 + 8:17
8. Svoboda Zbyněk BFM C SKOB Frýdek - Místek 25:14 + 8:25
9. Tobola Adam MOV0605 C SKOB Ostrava 25:58 + 9:09
10. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 26:02 + 9:13
11. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 27:06 + 10:17
12. Jarolímová Hana 0020001 C 27:23 + 10:34
13. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 31:20 + 14:31
14. Koťátková Barbora SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:50 + 17:01
15. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 34:12 + 17:23
16. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 35:01 + 18:12
17. Salich Radomír AOP7603 C Orientační Běh Opava 44:03 + 27:14
Holcová Štěpánka MOV C SKOB Ostrava DISK
T
4.00 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 89:14
ČUDEK LIBOR MOV C SKOB Ostrava DISK