Výsledky závodu: Vánoční Magnus cup 2018

Datum:
22.12.2018
Místo konání:
Základní škola J. A. Komenského, Cacovická 6, Brno
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Písečník
Ředitel závodu:
Aleš David - R1
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav - R1
Stavitel tratí:
Aleš David - R1
Kategorie:
D     H     HDR     K    
D
2.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 16:41
2. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 17:41 + 1:00
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 19:39 + 2:58
4. Bauerová Petra 6KC8350 C Neregistrovaný 20:15 + 3:34
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 20:17 + 3:36
6. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 20:31 + 3:50
7. Stehlíková Alžbeta 7CC8750 C S-team 21:08 + 4:27
8. Molnarova Monika 39S C KOBRA Bratislava 21:10 + 4:29
9. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 21:11 + 4:30
10. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 21:20 + 4:39
11. Špirková Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 21:38 + 4:57
12. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 23:47 + 7:06
13. Hájková Radka 3UC6650 C NNNN 24:23 + 7:42
14. Patassiová Michaela 27S0250 C Farmaceut Bratislava 24:27 + 7:46
15. Tomášková Barbora RBI C ROB Bílovice 25:00 + 8:19
16. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 25:52 + 9:11
17. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 26:35 + 9:54
18. Komanová Kristína 27S7850 C Farmaceut Bratislava 26:40 + 9:59
19. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:03 + 11:22
20. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 28:57 + 12:16
21. Bašeová Magdaléna ZBM C SK Žabovřesky Brno 31:58 + 15:17
22. Dohnalová Květa C 33:13 + 16:32
23. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 36:07 + 19:26
Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno DISK
Buráňová Hana 9MX7050 C BzB
H
3.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 22:10
2. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 22:13 + 0:03
3. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 22:15 + 0:05
4. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 22:19 + 0:09
5. Jonáš Adam ZBM0102 C SK Žabovřesky Brno 22:22 + 0:12
6. Šipoš Tomáš ZBM0308 C SK Žabovřesky Brno 22:43 + 0:33
7. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 23:12 + 1:02
8. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 23:18 + 1:08
9. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 23:33 + 1:23
10. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 24:18 + 2:08
11. Stehlík Ondřej 7CC8600 C S-team 24:30 + 2:20
12. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 25:25 + 3:15
13. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 26:33 + 4:23
14. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 26:34 + 4:24
15. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 26:57 + 4:47
16. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 28:21 + 6:11
17. Ženka Ondřej 6YC8201 C Neregistrovaní 28:26 + 6:16
18. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 28:33 + 6:23
19. Hanžl Tomáš 74C8000 C NER 28:46 + 6:36
20. Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 31:06 + 8:56
21. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 31:28 + 9:18
22. Skoba Ondřej 5BZ7700 C Mistři slabé vůle 31:40 + 9:30
23. Charvát Jan 69 C 31:42 + 9:32
24. Šňupárek Martin TBM7107 C KOS TJ Tesla Brno 31:59 + 9:49
25. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 C SK Žabovřesky Brno 32:02 + 9:52
26. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 32:05 + 9:55
27. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 32:22 + 10:12
28. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 32:29 + 10:19
29. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 32:41 + 10:31
30. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 32:42 + 10:32
31. Otoupalík Jan TBM7123 C KOS TJ Tesla Brno 33:08 + 10:58
32. Němec Jiří C 33:40 + 11:30
33. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 33:52 + 11:42
34. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 34:02 + 11:52
35. Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 34:03 + 11:53
36. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 34:42 + 12:32
37. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 35:06 + 12:56
38. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 35:10 + 13:00
39. Gregor Michal ZBM9906 B SK Žabovřesky Brno 35:13 + 13:03
40. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 35:38 + 13:28
41. Koman Marek 27S7902 C Farmaceut Bratislava 37:24 + 15:14
42. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:44 + 15:34
43. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 40:16 + 18:06
44. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 46:57 + 24:47
45. Kovalcik Patrik BBM C BETA URSUS Orienteering 47:34 + 25:24
46. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:46 + 32:36
Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno DISK
Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík DISK
MS Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 23:29 + 1:19
HDR
1.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 9:16
2. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 10:19 + 1:03
3. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 10:58 + 1:42
4. Prokešová Anna SMI C SVČ Miroslav 12:08 + 2:52
5. Aleš Mikuláš ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno 14:38 + 5:22
6. Alešová Anna ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno 14:43 + 5:27
7. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 19:50 + 10:34
8. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 20:05 + 10:49
9. Křížová Anna TTR1451 C OOB Třebíč 20:08 + 10:52
10. Burdilak Robin C 38:33 + 29:17
K
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 14:57
2. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 14:58 + 0:01
3. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 16:38 + 1:41
4. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 16:47 + 1:50
5. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:50 + 1:53
6. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 19:09 + 4:12
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:14 + 4:17
8. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 20:18 + 5:21
9. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 20:26 + 5:29
10. Tomášek Jáchym RBI C ROB Bílovice 20:27 + 5:30
11. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 20:29 + 5:32
12. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:37 + 5:40
13. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 21:09 + 6:12
14. Tomášek Gabriel RBI C ROB Bílovice 21:11 + 6:14
15. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 24:42 + 9:45
16. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 26:49 + 11:52
17. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:28 + 12:31
18. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 27:30 + 12:33
19. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:29 + 17:32
20. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 32:41 + 17:44
21. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:48 + 17:51
22. Koman Ján 27S0503 C Farmaceut Bratislava 38:55 + 23:58
Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering DISK