Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - podzim 2019 - stav po 3 závodech

Klubové výsledky : TRI (24)

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček AOP Ano Ano
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček SOP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ne Ne
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ano Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček SFM Ne Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček BFM Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C    
D10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
2 Walaská Klára TRI0950 365.65 1. 200.00( 1)165.65( 2)117.84( 4)
D12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
3 Kaufmanová Šárka TRI0851 179.12 2. 179.12( 2)
D14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
5 Krčková Lucie TRI0550 375.59 3. 129.74( 7) 193.46( 3)182.13( 5)
7 Kolarczyková Eliška TRI0551 355.74 3. 190.81( 3)163.98( 7) 164.93( 6)
D16C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Rybková Vendula TRI0453 200.00 1. 100.00( 1) 68.05( 3) 100.00( 1)
2 Bruková Petra TRI0450 191.96 1. 91.96( 3)100.00( 1)
3 Haltofová Romana TRI0451 173.04 2. 81.40( 2) 91.64( 2)
D18C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
3 Navrátilová Adéla TRI0250 79.50 3. 79.50( 3)
H10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
2 Mokrosz Mateusz TRI0902 399.32 2. 203.82( 2)195.50( 2)
3 Bruk Lukáš TRI0901 392.66 1. 185.68( 2)206.98( 1)
5 Bruk Tomáš TRI0900 349.70 3. 179.60( 3)170.10( 6)
7 Škoda Matěj TRI1001 309.78 5. 149.23( 7)160.55( 5)
H12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Krupa Jan TRI0706 429.62 1. 200.00( 1)229.62( 1)
3 Bocek Václav TRI0802 341.25 2. 103.83( 2) 175.05( 4)166.20( 2)
4 Tuharský Tobiáš TRI0701 180.52 3. 180.52( 3)
H14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
2 Damek Ondřej TRI0503 400.91 1. 195.62( 2)205.29( 1)
4 Kirschner Damian TRI0506 372.96 2. 193.22( 2) 179.74( 4)
6 Ryška Matěj TRI0604 328.16 5. 160.77( 5)167.39( 6)
7 Sikora Matěj TRI0501 317.16 5. 82.67(10) 162.48( 7)154.68( 5)
8 Cieslar Michael TRI0505 311.84 5. 134.57( 6)177.27( 5)132.55( 7)
H16C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
1 Krupa Jakub TRI0404 208.18 1. 59.64( 5) 107.00( 1)101.18( 1)
3 Mrózek Pawel TRI0401 202.17 1. 103.63( 1) 98.54( 3)
6 Martynek Petr TRI0304 138.82 5. 69.55( 5) 69.27( 6)
8 Sliž Rostislav TRI0302 88.46 4. 88.46( 4)