Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - podzim 2019 - stav po 7 závodech

Klubové výsledky : TRI (29)

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček AOP Ano Ano
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček SOP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček SFM Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
51P+BFM 4
51P+BFM 5
SFM 6
BFM 7
1 Walaská Klára TRI0950 753.49 1. 200.00( 1)165.65( 2)117.84( 4) 198.71( 2)110.25( 2) 189.13( 4)
4 Kawuloková Tereza TRI0956 425.61 1. 205.61( 1)220.00( 1)
5 Pietrzyková Zuzana TRI0955 378.81 2. 169.06( 5)209.75( 2)
8 Cymorková Julie TRI0953 195.63 3. 195.63( 3)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
51P+BFM 4
51P+BFM 5
SFM 6
BFM 7
4 Kaufmanová Šárka TRI0851 179.12 2. 179.12( 2)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
51P+BFM 4
51P+BFM 5
SFM 6
BFM 7
5 Krčková Lucie TRI0550 762.50 3. 129.74( 7) 193.46( 3)182.13( 5) 173.24( 4) 195.04( 4)184.35( 6)189.65( 5)
6 Kolarczyková Eliška TRI0551 762.04 3. 190.81( 3)163.98( 7) 164.93( 6) 196.59( 4)209.71( 3)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
51P+BFM 4
51P+BFM 5
SFM 6
BFM 7
1 Rybková Vendula TRI0453 B 406.11 1. 100.00( 1) 68.05( 3) 100.00( 1) 100.00( 1)106.11( 2)
2 Bruková Petra TRI0450 B 387.51 1. 91.96( 3)100.00( 1) 85.55( 2)110.00( 1)
3 Haltofová Romana TRI0451 352.50 2. 81.40( 2) 91.64( 2) 38.30( 2) 94.63( 2) 76.69( 3) 84.83( 3)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
51P+BFM 4
51P+BFM 5
SFM 6
BFM 7
1 Navrátilová Adéla TRI0250 B 389.50 1. 79.50( 3) 77.69( 2) 100.00( 1)100.00( 1)110.00( 1)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
51P+BFM 4
51P+BFM 5
SFM 6
BFM 7
1 Mokrosz Mateusz TRI0902 850.02 1. 203.82( 2)195.50( 2) 210.51( 1)200.00( 1) 215.69( 1)220.00( 1)
2 Bruk Lukáš TRI0901 779.64 1. 185.68( 2)206.98( 1) 178.02( 4) 178.74( 5)208.24( 2)
3 Bruk Tomáš TRI0900 772.49 2. 179.60( 3)170.10( 6) 200.29( 2) 196.83( 2)195.77( 3)
9 Škoda Matěj TRI1001 309.78 5. 149.23( 7)160.55( 5)
11 Zielina Jakub TRI1004 152.99 6. 152.99( 6)
13 Kubien Tomáš TRI1002 136.74 8. 136.74( 8)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
51P+BFM 4
51P+BFM 5
SFM 6
BFM 7
1 Krupa Jan TRI0706 B 852.59 1. 200.00( 1) 229.62( 1) 200.00( 1)200.00( 1)222.97( 1)
4 Bocek Václav TRI0802 575.73 2. 103.83( 2)175.05( 4)166.20( 2) 130.65( 6)
5 Tuharský Tobiáš TRI0701 500.90 3. 180.52( 3) 136.24( 3) 184.14( 4)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
51P+BFM 4
51P+BFM 5
SFM 6
BFM 7
2 Damek Ondřej TRI0503 B 814.99 1. 195.62( 2) 205.29( 1)204.87( 1)203.61( 2)201.22( 2)185.85( 3)
6 Ryška Matěj TRI0604 B 670.44 5. 160.77( 5)167.39( 6) 90.42( 9) 173.45( 7)168.83( 6)104.02( 5)
7 Sikora Matěj TRI0501 644.86 5. 82.67(10) 162.48( 7)154.68( 5)166.77( 6) 160.93( 8)
8 Cieslar Michael TRI0505 609.21 5. 134.57( 6)177.27( 5)132.55( 7) 164.82( 7)
11 Kirschner Damian TRI0506 372.96 2. 193.22( 2) 179.74( 4)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
MOV 2
SOP 3
51P+BFM 4
51P+BFM 5
SFM 6
BFM 7
4 Martynek Petr TRI0304 B 324.64 2. 69.55( 5) 69.27( 6) 89.09( 3) 78.59( 2) 87.41( 4) 56.33( 4)
5 Krupa Jakub TRI0404 267.82 1. 59.64( 5)107.00( 1)101.18( 1)
6 Sliž Rostislav TRI0302 266.12 2. 88.46( 4) 88.35( 3) 89.31( 2)
7 Mrózek Pawel TRI0401 202.17 1. 103.63( 1) 98.54( 3)