Výsledky závodu: Veteraniáda ČR ve sprintu

Datum:
04.10.2020
Místo konání:
Lázně Kynžvart - Zámek
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Zámek Kynžvart
Ředitel závodu:
Placek Petr
Hlavní rozhodčí:
Bartoš Luděk - R1
Stavitel tratí:
Milota Josef - R1
Protokol:
Závod proběhl podle rozpisu, dle pravidel a bez oficiálních protestů.
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
D35
2.50 km, 60 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 19:37
2. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 19:57 + 0:20
3. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 21:53 + 2:16
4. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 22:56 + 3:19
5. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 25:34 + 5:57
6. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 27:50 + 8:13
7. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 30:07 + 10:30
8. Křenková Eva VPM8350 KOS Slavia Plzeň 31:41 + 12:04
Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň DISK
D40
2.50 km, 64 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 21:06
2. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 21:38 + 0:32
3. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 22:17 + 1:11
4. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 23:14 + 2:08
5. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 23:37 + 2:31
6. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 24:07 + 3:01
7. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 24:31 + 3:25
8. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 26:16 + 5:10
9. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 32:12 + 11:06
10. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 35:44 + 14:38
D45
2.30 km, 68 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 18:51
2. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 20:54 + 2:03
3. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 20:57 + 2:06
4. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 24:15 + 5:24
5. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 24:25 + 5:34
6. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 27:41 + 8:50
7. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 29:21 + 10:30
8. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 30:36 + 11:45
9. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 32:21 + 13:30
10. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 38:02 + 19:11
Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha DISK
D50
2.20 km, 56 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 19:01
2. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 21:40 + 2:39
3. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 22:38 + 3:37
4. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 23:28 + 4:27
5. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 24:24 + 5:23
6. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 24:55 + 5:54
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 25:02 + 6:01
8. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 25:23 + 6:22
9. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 26:35 + 7:34
10. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 26:49 + 7:48
11. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 28:20 + 9:19
12. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 31:05 + 12:04
13. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 42:14 + 23:13
D55
2.00 km, 54 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 17:36
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 18:36 + 1:00
3. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 19:36 + 2:00
4. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 22:45 + 5:09
5. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 28:01 + 10:25
6. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 28:31 + 10:55
7. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 32:18 + 14:42
8. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 34:05 + 16:29
9. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 44:43 + 27:07
D60
1.90 km, 44 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 19:20
2. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 20:50 + 1:30
3. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 21:43 + 2:23
4. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:04 + 3:44
5. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 23:18 + 3:58
6. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 24:50 + 5:30
7. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 24:54 + 5:34
8. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 25:03 + 5:43
D65
1.70 km, 44 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 20:14
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 22:07 + 1:53
3. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 24:03 + 3:49
4. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 24:31 + 4:17
5. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 27:38 + 7:24
D70
1.50 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:31
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 22:22 + 1:51
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 26:00 + 5:29
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 29:30 + 8:59
D75
1.50 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
H35
3.00 km, 74 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 17:45
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 17:47 + 0:02
3. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 19:08 + 1:23
4. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia Plzeň 20:22 + 2:37
5. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 20:33 + 2:48
6. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia Plzeň 21:45 + 4:00
7. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 21:56 + 4:11
8. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 23:27 + 5:42
9. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 24:44 + 6:59
10. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 26:20 + 8:35
11. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 28:16 + 10:31
12. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 30:33 + 12:48
13. Řehák Miroslav SKV7101 TJ Slovan Karlovy Vary 41:27 + 23:42
Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H40
2.90 km, 48 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 16:37
2. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 17:10 + 0:33
3. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 18:30 + 1:53
4. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 19:38 + 3:01
5. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 21:51 + 5:14
6. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 22:35 + 5:58
7. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 23:20 + 6:43
8. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 25:31 + 8:54
9. Křížek Filip MAS7800 OOB Aš 26:37 + 10:00
10. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 33:05 + 16:28
H45
2.70 km, 50 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 16:03
2. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 16:20 + 0:17
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 17:12 + 1:09
4. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 17:46 + 1:43
5. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 18:31 + 2:28
6. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 19:53 + 3:50
7. Komín David PGP7405 SK Praga 19:59 + 3:56
8. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 20:49 + 4:46
9. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 21:33 + 5:30
10. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 21:40 + 5:37
11. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 22:16 + 6:13
12. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 22:18 + 6:15
13. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 22:53 + 6:50
14. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 23:43 + 7:40
15. Křenek Jaroslav VPM7502 KOS Slavia Plzeň 23:48 + 7:45
16. Hynek Petr ONO7001 SKOB Ostrov 32:04 + 16:01
17. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 47:48 + 31:45
Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka DISK
H50
2.50 km, 68 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 16:43
2. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 17:49 + 1:06
3. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:18 + 1:35
4. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 18:35 + 1:52
5. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 18:44 + 2:01
6. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 18:52 + 2:09
7. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 18:54 + 2:11
8. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 19:06 + 2:23
9. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 21:55 + 5:12
10. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 23:04 + 6:21
11. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 24:12 + 7:29
12. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 24:44 + 8:01
13. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 25:01 + 8:18
14. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 25:12 + 8:29
15. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 25:18 + 8:35
16. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 26:22 + 9:39
17. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 28:48 + 12:05
18. Nádeníček Josef NEK7000 Nejdek Orienteering 29:22 + 12:39
19. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:16 + 13:33
Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava DISK
Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň DISK
Frühauf Jiří SKV7002 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H55
2.30 km, 66 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 16:19
2. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 16:27 + 0:08
3. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 17:09 + 0:50
4. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov 21:51 + 5:32
5. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:26 + 7:07
6. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:51 + 18:32
Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H60
2.40 km, 46 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 17:04
2. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 17:16 + 0:12
3. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 17:59 + 0:55
4. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 19:02 + 1:58
5. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 19:32 + 2:28
6. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 19:36 + 2:32
7. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 22:02 + 4:58
8. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 28:30 + 11:26
9. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 32:36 + 15:32
H65
2.20 km, 52 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 17:02
2. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 17:08 + 0:06
3. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 17:22 + 0:20
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 21:04 + 4:02
5. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 22:10 + 5:08
6. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 25:45 + 8:43
7. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 26:44 + 9:42
8. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 27:11 + 10:09
9. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 33:45 + 16:43
10. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 34:55 + 17:53
11. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 36:32 + 19:30
12. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 43:49 + 26:47
H70
1.90 km, 44 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:58
2. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 19:25 + 0:27
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 20:11 + 1:13
4. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 23:11 + 4:13
5. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 26:39 + 7:41
6. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 35:03 + 16:05
Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava DISK
H75
1.50 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 20:25
2. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 21:26 + 1:01
Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně DISK
H80
1.50 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 18:20
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 22:46 + 4:26