Logo

Výsledky závodu: Veteraniáda ČR na klasické trati

Datum:
26.06.2021
Místo konání:
Žďárský Potok - rekreační středisko RELAXA
Pořadatel:
KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
1 : 10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T5     T7    

D35 6.40 km, 190 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 51:23
2. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 52:49 + 1:26
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 53:00 + 1:37
4. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 59:47 + 8:24
5. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 65:24 + 14:01
6. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 75:57 + 24:34
7. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 78:53 + 27:30
8. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 82:44 + 31:21
9. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 86:44 + 35:21
10. Košíková Jana ZBM8352 C SK Žabovřesky Brno 147:14 + 95:51

D40 5.70 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 47:18
2. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 55:06 + 7:48
3. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 58:42 + 11:24
4. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 66:50 + 19:32
5. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 67:05 + 19:47
6. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 67:44 + 20:26
7. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 73:01 + 25:43
8. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 73:21 + 26:03
9. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 73:43 + 26:25
10. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 76:59 + 29:41
11. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 83:03 + 35:45
12. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 84:10 + 36:52
13. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 84:37 + 37:19
14. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 85:36 + 38:18
15. Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 88:22 + 41:04
16. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 88:53 + 41:35
17. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 89:55 + 42:37
18. Sekaninová Jitka ASU7750 C Magnus Orienteering 93:20 + 46:02
19. Pinďáková Veronika KVS7850 C SKOB Kobra Vsetín 104:25 + 57:07
20. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 114:45 + 67:27
Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava DISK

D45 5.40 km, 170 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 49:51
2. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 50:31 + 0:40
3. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 51:22 + 1:31
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 52:02 + 2:11
5. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 53:20 + 3:29
6. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 56:43 + 6:52
7. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 60:43 + 10:52
8. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:48 + 10:57
9. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 61:29 + 11:38
10. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 66:35 + 16:44
11. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 68:16 + 18:25
12. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 71:02 + 21:11
13. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 72:11 + 22:20
14. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 72:52 + 23:01
15. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:28 + 23:37
16. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 74:05 + 24:14
17. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 75:08 + 25:17
18. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 85:25 + 35:34
19. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 88:49 + 38:58
20. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 94:00 + 44:09
21. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 94:47 + 44:56
22. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 98:14 + 48:23
23. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 101:25 + 51:34
24. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 110:30 + 60:39
25. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 135:16 + 85:25

D50 4.70 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 47:32
2. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 49:19 + 1:47
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 51:17 + 3:45
4. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:26 + 4:54
5. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 53:06 + 5:34
6. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 53:20 + 5:48
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 54:06 + 6:34
8. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 56:25 + 8:53
9. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 56:27 + 8:55
10. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 57:31 + 9:59
11. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 60:08 + 12:36
12. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 62:00 + 14:28
13. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 66:00 + 18:28
14. Ženčáková Marie 0060002 C ASPV OA 66:40 + 19:08
15. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 66:42 + 19:10
16. Pavelková Michaela AOP6851 C Orientační Běh Opava 77:54 + 30:22
17. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 80:18 + 32:46
18. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 102:50 + 55:18
19. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 129:30 + 81:58

D55 4.30 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 39:00
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:51 + 2:51
3. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:05 + 3:05
4. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 45:13 + 6:13
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 49:44 + 10:44
6. Jarošová Petra JPV6666 C Oddíl OS SK Prostějov 50:50 + 11:50
7. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 51:55 + 12:55
8. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 53:51 + 14:51
9. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 56:43 + 17:43
10. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 58:11 + 19:11
11. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 62:23 + 23:23
12. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 65:43 + 26:43
13. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 66:28 + 27:28
14. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:53 + 28:53
15. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 70:34 + 31:34
16. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 72:29 + 33:29
17. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:43 + 34:43
18. Tomanová Elena ZBM6666 C SK Žabovřesky Brno 95:49 + 56:49
Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové DISK

D60 3.80 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 44:54
2. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:51 + 1:57
3. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 47:34 + 2:40
4. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 48:10 + 3:16
5. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:56 + 4:02
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 50:58 + 6:04
7. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:18 + 6:24
8. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 51:39 + 6:45
9. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:31 + 7:37
10. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 53:06 + 8:12
11. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 55:23 + 10:29
12. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 56:00 + 11:06
13. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:02 + 15:08
14. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 63:08 + 18:14
15. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:50 + 22:56
16. Juračková Jana CHT6052 C OOB SK Chrast 68:03 + 23:09
17. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 71:42 + 26:48
18. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:01 + 30:07
19. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 76:12 + 31:18

D65 3.40 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:18
2. Bártová Eva SRK5551 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:24 + 3:06
3. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 50:14 + 3:56
4. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 50:18 + 4:00
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 50:52 + 4:34
6. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 54:00 + 7:42
7. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 54:57 + 8:39
8. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 61:20 + 15:02
9. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 63:04 + 16:46
10. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 65:23 + 19:05
11. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:46 + 28:28
12. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 80:55 + 34:37
13. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 82:53 + 36:35

D70 2.80 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 47:59
2. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 49:11 + 1:12
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 49:41 + 1:42
4. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 61:10 + 13:11
5. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 62:12 + 14:13
6. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 64:35 + 16:36
7. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:23 + 24:24
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 77:15 + 29:16

H35 8.90 km, 270 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 57:40
2. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:42 + 3:02
3. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 68:11 + 10:31
4. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:26 + 11:46
5. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 70:14 + 12:34
6. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 71:51 + 14:11
7. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 71:54 + 14:14
8. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:36 + 14:56
9. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 76:05 + 18:25
10. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 77:19 + 19:39
11. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 77:50 + 20:10
12. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 81:08 + 23:28
13. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 84:53 + 27:13
14. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 85:17 + 27:37
15. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 88:03 + 30:23
16. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 88:48 + 31:08
17. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 91:20 + 33:40
18. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 97:50 + 40:10
19. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 98:28 + 40:48
20. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 99:02 + 41:22
21. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 109:42 + 52:02
22. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 112:40 + 55:00
23. Špičák Jan CEL C TJ Sokol Čelechovice na Hané 119:56 + 62:16
24. Rudolf Tomáš ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno 180:29 + 122:49
Polách David ZBM8003 C SK Žabovřesky Brno DISK

H40 8.00 km, 240 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 55:35
2. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 59:34 + 3:59
3. Glončák Peter LCE7901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:40 + 4:05
4. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 61:20 + 5:45
5. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 65:37 + 10:02
6. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 66:17 + 10:42
7. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 68:22 + 12:47
8. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 68:51 + 13:16
9. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 72:19 + 16:44
10. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 77:00 + 21:25
11. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 79:38 + 24:03
12. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 83:33 + 27:58
13. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 86:04 + 30:29
14. Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 89:59 + 34:24
15. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 91:06 + 35:31
16. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 92:45 + 37:10
17. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 96:49 + 41:14
18. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 101:46 + 46:11
19. Robotka Jan PBM7800 C TJ Spartak 1. brněnská 102:47 + 47:12
20. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 102:49 + 47:14
21. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 123:29 + 67:54

H45 7.30 km, 210 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 46:47
2. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 47:11 + 0:24
3. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 47:51 + 1:04
4. Schmiedeberg Nils 0010002 C Sonnenschein 52:32 + 5:45
5. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 52:34 + 5:47
6. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 53:34 + 6:47
7. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 55:26 + 8:39
8. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 55:27 + 8:40
9. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 56:46 + 9:59
10. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 58:33 + 11:46
11. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 59:22 + 12:35
12. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 59:47 + 13:00
13. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 60:54 + 14:07
14. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 61:15 + 14:28
15. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 62:03 + 15:16
16. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 62:23 + 15:36
17. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 62:29 + 15:42
18. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 63:21 + 16:34
19. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:01 + 17:14
20. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 64:47 + 18:00
21. Tomandl Jan 0070001 C NOK HoRa 67:15 + 20:28
22. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 67:33 + 20:46
23. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 67:38 + 20:51
24. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:10 + 22:23
25. Komín David PGP7405 C SK Praga 69:38 + 22:51
26. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 71:43 + 24:56
27. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 73:45 + 26:58
28. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 77:50 + 31:03
29. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 77:54 + 31:07
30. Biolik Grzegorz CHC7608 C K.O.B. Choceň 78:04 + 31:17
31. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 80:30 + 33:43
32. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 81:38 + 34:51
33. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 82:10 + 35:23
34. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 85:56 + 39:09
35. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 87:14 + 40:27
36. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 88:51 + 42:04
37. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 90:44 + 43:57
38. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 99:20 + 52:33
39. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 100:46 + 53:59
Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany DISK

H50 6.50 km, 190 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 50:28
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 51:17 + 0:49
3. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 52:16 + 1:48
4. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:56 + 2:28
5. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:07 + 2:39
6. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 54:04 + 3:36
7. Cych Piotr 0040001 C WKS Slask Wroclaw 54:14 + 3:46
8. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 55:07 + 4:39
9. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 55:20 + 4:52
10. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 55:43 + 5:15
11. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 56:57 + 6:29
12. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 57:44 + 7:16
13. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 59:45 + 9:17
14. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 60:08 + 9:40
15. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:51 + 10:23
16. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 61:23 + 10:55
17. Tornai Szabolcs 25H7100 C Szabi SE 63:04 + 12:36
18. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 64:38 + 14:10
19. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 65:23 + 14:55
20. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:25 + 14:57
21. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 65:31 + 15:03
22. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:48 + 17:20
23. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 69:00 + 18:32
24. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 70:05 + 19:37
25. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 70:24 + 19:56
26. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 74:14 + 23:46
27. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 78:30 + 28:02
28. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 81:30 + 31:02
29. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 81:56 + 31:28
30. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 82:24 + 31:56
31. Finkenstaedt Björn 0010001 C Sonnenschein 88:54 + 38:26
32. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 89:21 + 38:53
33. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 93:20 + 42:52
34. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 98:43 + 48:15
35. Beňovský Jiří KVS6801 C SKOB Kobra Vsetín 106:34 + 56:06
36. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 109:33 + 59:05
37. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 128:04 + 77:36
Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava DISK

H55 5.70 km, 170 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 45:34
2. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 47:01 + 1:27
3. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 47:25 + 1:51
4. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:51 + 4:17
5. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 49:54 + 4:20
6. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 52:36 + 7:02
7. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 54:20 + 8:46
8. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 56:20 + 10:46
9. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 59:28 + 13:54
10. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 59:31 + 13:57
11. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 60:27 + 14:53
12. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 60:52 + 15:18
13. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 60:57 + 15:23
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 61:06 + 15:32
15. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 61:25 + 15:51
16. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 61:34 + 16:00
17. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 62:35 + 17:01
18. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 62:36 + 17:02
19. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 64:09 + 18:35
20. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 64:57 + 19:23
21. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:37 + 20:03
22. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:09 + 21:35
23. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 68:42 + 23:08
24. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 69:28 + 23:54
25. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 72:05 + 26:31
26. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 72:57 + 27:23
27. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 76:57 + 31:23
28. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 78:01 + 32:27
29. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:49 + 37:15
30. Czasch Petr SBR6003 C SKOB Bruntál 84:40 + 39:06
31. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 88:17 + 42:43
32. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 90:13 + 44:39
33. Roubalík Radovan 0030001 C ZŠ Těšetice 95:25 + 49:51
Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK

H60 5.20 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 42:44
2. Ženčák Jaroslav 0060001 C ASPV OA 43:39 + 0:55
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 45:05 + 2:21
4. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 45:33 + 2:49
5. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 46:12 + 3:28
6. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 47:31 + 4:47
7. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 49:05 + 6:21
8. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 51:45 + 9:01
9. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:53 + 10:09
10. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:30 + 11:46
11. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 54:44 + 12:00
12. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 56:35 + 13:51
13. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 56:56 + 14:12
14. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 57:08 + 14:24
15. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 58:22 + 15:38
16. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 58:31 + 15:47
17. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 61:00 + 18:16
18. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 62:44 + 20:00
19. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 64:04 + 21:20
20. Jaroš Vojtěch JPV5706 C Oddíl OS SK Prostějov 64:51 + 22:07
21. Pavelek Luděk AOP5801 C Orientační Běh Opava 65:25 + 22:41
22. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 68:14 + 25:30
23. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 71:54 + 29:10
24. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 77:28 + 34:44
Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava DISK

H65 4.40 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 38:58
2. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:04 + 1:06
3. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 40:22 + 1:24
4. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 41:30 + 2:32
5. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 42:36 + 3:38
6. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 43:12 + 4:14
7. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 44:19 + 5:21
8. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 44:40 + 5:42
9. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 46:09 + 7:11
10. Juračka Vojtěch CHT5404 C OOB SK Chrast 47:30 + 8:32
11. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská 47:33 + 8:35
12. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:52 + 8:54
13. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 48:22 + 9:24
14. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 48:51 + 9:53
15. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 49:43 + 10:45
16. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 50:04 + 11:06
17. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 52:04 + 13:06
18. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 52:45 + 13:47
19. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 54:32 + 15:34
20. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 54:35 + 15:37
21. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 54:37 + 15:39
22. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 55:37 + 16:39
23. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 58:39 + 19:41
24. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 59:59 + 21:01
25. Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 60:04 + 21:06
26. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 62:59 + 24:01
27. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 65:28 + 26:30
28. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 68:19 + 29:21
29. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 68:26 + 29:28
30. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 69:16 + 30:18
31. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 82:51 + 43:53

H70 3.60 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 34:25
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 37:30 + 3:05
3. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 38:19 + 3:54
4. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 38:43 + 4:18
5. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 40:48 + 6:23
6. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 41:32 + 7:07
7. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 43:10 + 8:45
8. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 45:27 + 11:02
9. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 46:51 + 12:26
10. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 47:07 + 12:42
11. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 49:47 + 15:22
12. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 50:05 + 15:40
13. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 53:45 + 19:20
14. Klech Josef HOB4701 C SK OB Horní Benešov 55:35 + 21:10
15. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 57:15 + 22:50
16. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 60:01 + 25:36
17. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 61:55 + 27:30
18. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 93:41 + 59:16

H75 2.90 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 39:28
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:17 + 7:49
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 47:45 + 8:17
4. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 49:37 + 10:09
5. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 49:49 + 10:21
6. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 52:47 + 13:19
7. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 62:28 + 23:00
8. Kašpar Josef HOB4601 C SK OB Horní Benešov 63:04 + 23:36
9. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 65:40 + 26:12
10. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 97:19 + 57:51

H80 2.80 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 44:21
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 53:49 + 9:28
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 55:12 + 10:51
4. Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 71:39 + 27:18

T3 2.90 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 26:39
2. Dittrich Matouš SKM1000 B KOB Směr Kroměříž 27:49 + 1:10
3. Zdráhalová Pavla OOL8450 C SK Haná orienteering 30:23 + 3:44
4. Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:43 + 12:04
5. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 46:47 + 20:08
6. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 54:01 + 27:22
7. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:13 + 31:34
8. Šopík Vítězslav OOL C SK Haná orienteering 60:20 + 33:41
9. Flosman Vojtěch KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:21 + 43:42
10. Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 75:41 + 49:02
11. Robotková Naďa PBM7950 C TJ Spartak 1. brněnská 88:35 + 61:56
12. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 90:34 + 63:55
13. Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 96:58 + 70:19
Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina DISK
Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov DISK

T5 4.90 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 43:10
2. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 52:13 + 9:03
3. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 55:05 + 11:55
4. Procházková Doubravka ADA0651 A OOB Spartak Adamov 57:34 + 14:24
5. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 59:09 + 15:59
6. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 62:51 + 19:41
7. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 64:18 + 21:08
8. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 64:28 + 21:18
9. Hrabošová Magdalena ASU0099 C Magnus Orienteering 65:52 + 22:42
10. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 75:21 + 32:11
11. Hlobil Vladimír VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 80:10 + 37:00
12. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 87:13 + 44:03

T7 6.60 km, 200 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 46:08
2. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 49:07 + 2:59
3. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. brněnská 50:00 + 3:52
4. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 61:18 + 15:10
5. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 69:01 + 22:53
6. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 71:40 + 25:32
7. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 84:23 + 38:15