Logo

Výsledky závodu: Oblastní mistrovství ve sprintu

Datum:
12.06.2021
Místo konání:
Kvasice
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Lachendro Jan
Hlavní rozhodčí:
Vlček Roman - R2
Stavitel tratí:
Rytíř Michal - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    

D10C 1.32 km, 5 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:27
2. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 26:20 + 7:53

D12C 1.44 km, 5 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řezníčková Klára TZL0959 SKOB Zlín 10:42
2. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 10:55 + 0:13
3. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 12:36 + 1:54
4. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 12:53 + 2:11
5. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 13:03 + 2:21
6. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 14:30 + 3:48
7. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 15:49 + 5:07
8. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:03 + 6:21
9. Klimešová Hana TZL0956 SKOB Zlín 17:37 + 6:55
10. Héčová Kristýna TZL0957 SKOB Zlín 22:11 + 11:29
11. Palasová Barbora TZL1052 SKOB Zlín 22:14 + 11:32
12. Gogelová Martina TZL0958 SKOB Zlín 26:10 + 15:28

D14C 1.69 km, 10 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 14:28
2. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:26 + 0:58
3. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 19:42 + 5:14
4. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:33 + 6:05
5. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 20:51 + 6:23
6. Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice 24:58 + 10:30
7. Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín 26:00 + 11:32
Kopečková Viktorie TZL0853 SKOB Zlín DISK

D16C 1.98 km, 10 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 OB Vizovice 19:40

D20C 2.26 km, 20 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Olbortová Kristýna TZL0259 SKOB Zlín 33:36

D21C 2.26 km, 20 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3420

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:14 3560
2. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 20:37 + 0:23 3495
3. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 21:08 + 0:54 3408
4. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 22:57 + 2:43 3101
5. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 24:31 + 4:17 2837
6. Hodová Eliška TZL0056 SKOB Zlín 30:00 + 9:46 1911

D35C 2.03 km, 15 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:49
2. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko 17:59 + 0:10
3. Kočová Eva TZL7550 SKOB Zlín 19:55 + 2:06
4. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 19:57 + 2:08
5. Kurfürstová Irena TZL8053 SKOB Zlín 20:12 + 2:23
6. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:15 + 5:26
7. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 27:22 + 9:33
8. Chromčáková Jitka JZL7850 TJ Jižní svahy Zlín 27:47 + 9:58
9. Drábková Kateřina HLV8451 KČT - OB Holešov 30:53 + 13:04
10. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 31:17 + 13:28
Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín DISK

D45C 1.98 km, 10 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:16
2. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 18:56 + 4:40
3. Vrubelová Jana TZL7352 SKOB Zlín 20:28 + 6:12
4. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 25:53 + 11:37
5. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 28:08 + 13:52

D55C 1.79 km, 10 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:09
2. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:00 + 2:51

H10C 1.41 km, 5 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:51
2. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:26 + 0:35
3. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 15:00 + 1:09
4. Stachoň Štěpán ZBM1212 SK Žabovřesky Brno 16:04 + 2:13
5. Jahudka Štěpán TZL1101 SKOB Zlín 17:06 + 3:15
6. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 17:57 + 4:06
7. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:02 + 6:11

H12C 1.56 km, 5 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 9:16
2. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 9:54 + 0:38
3. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 13:48 + 4:32
4. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 15:52 + 6:36
5. Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž 16:43 + 7:27
6. Zdráhal Matěj TZL0906 SKOB Zlín 17:56 + 8:40
7. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:05 + 9:49
8. Hustý Matěj TZL0903 SKOB Zlín 20:34 + 11:18
9. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 21:36 + 12:20
10. Spitzer Jiří KVS1004 SKOB Kobra Vsetín 23:09 + 13:53
11. Michalica Štěpán LCE0904 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:48 + 15:32
12. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 35:55 + 26:39
Mudrák Matouš LCE0901 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Koč Juraj TZL1006 SKOB Zlín DISK
Daněk František SBK1010 KOB START Blansko DISK

H14C 2.03 km, 10 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:39
2. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 14:54 + 0:15
3. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 14:55 + 0:16
4. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 15:03 + 0:24
5. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 16:58 + 2:19
6. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 17:11 + 2:32
7. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 17:18 + 2:39
8. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 17:48 + 3:09
9. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 17:55 + 3:16
10. Petrla Michal TZL0708 SKOB Zlín 18:35 + 3:56
11. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 19:12 + 4:33
12. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 19:14 + 4:35
13. Sikora Jan TZL0707 SKOB Zlín 19:16 + 4:37
14. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 19:51 + 5:12
15. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 20:07 + 5:28
16. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 21:02 + 6:23
17. Minařík Petr TZL0709 SKOB Zlín 21:53 + 7:14
MS Hala Zdeněk VIC0801 OB Vizovice 32:26 + 17:47
Kužela Michal TZL0713 SKOB Zlín DISK

H16C 2.16 km, 10 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:39
2. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 19:17 + 1:38
3. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 26:00 + 8:21
4. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 26:01 + 8:22

H18C 2.26 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graubner Tadeáš TZL0407 SKOB Zlín 19:51

H21C 2.54 km, 20 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2403

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 18:13 2584
2. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 19:06 + 0:53 2472
3. Burkart David VIC9602 OB Vizovice 20:28 + 2:15 2298
4. Zvoníček Josef SKMxxyy KOB Směr Kroměříž 22:35 + 4:22
5. Pavlas Radek TZL8503 SKOB Zlín 24:07 + 5:54 1833
6. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 39:01 + 20:48 0

H35C 2.26 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 16:15
2. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 16:53 + 0:38
3. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:59 + 0:44
4. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 18:01 + 1:46
5. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 18:08 + 1:53
6. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:49 + 2:34
7. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 19:51 + 3:36
8. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 20:03 + 3:48
9. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 20:56 + 4:41
10. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:06 + 4:51
11. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 22:06 + 5:51
12. Svoboda Petr 0030001 SvoboTeam 22:45 + 6:30
13. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 25:54 + 9:39
14. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 28:00 + 11:45

H45C 2.16 km, 15 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:54
2. Sadílek Ondřej OTK7300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:31 + 0:37
3. Šuráň René LCE7034 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:58 + 3:04
4. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 22:58 + 5:04
5. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 24:38 + 6:44
6. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 24:59 + 7:05

H55C 2.13 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 17:08
2. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 19:10 + 2:02
3. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:50 + 2:42
4. Černík Milan KVS6501 SKOB Kobra Vsetín 20:25 + 3:17

H65C 1.90 km, 5 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 30:49
2. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 37:31 + 6:42
Wiedermann Jaroslav SKM4905 KOB Směr Kroměříž DISK

HD10N 1.26 km, 5 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brucháček Jan TZL1201 SKOB Zlín 14:46
2. Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 21:14 + 6:28
3. Stachoň Ondřej ZBM1404 SK Žabovřesky Brno 25:18 + 10:32
4. Svobodová Natálie TZL1251 SKOB Zlín 31:05 + 16:19
Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice DISK
Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice DISK
Rytířová Denisa SKM1150 KOB Směr Kroměříž DISK

HDR 1.38 km, 5 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Ema SKM0952 KOB Směr Kroměříž 13:34
2. Myšáková Olga SKM1050 KOB Směr Kroměříž 14:21 + 0:47
3. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 15:19 + 1:45
4. Brucháček Matěj 16:09 + 2:35
5. Stachoňová Karolína SKMxxxx KOB Směr Kroměříž 18:04 + 4:30
6. Rytířová Alžběta SKM1350 KOB Směr Kroměříž 18:31 + 4:57
7. Pokluda Filip 0010002 FreeRun Zlín 19:01 + 5:27
8. Kunovská Klaudie SKMyyyy KOB Směr Kroměříž 19:25 + 5:51
9. Krejčík Vít TZL1515 SKOB Zlín 19:42 + 6:08
10. Loučka Vít SKM0015 KOB Směr Kroměříž 22:46 + 9:12
11. Hrouzek Aleš 24:16 + 10:42
12. Hrouzek David 24:17 + 10:43
13. Pěčková Natálie SKM1550 KOB Směr Kroměříž 24:32 + 10:58
14. Pavlasová Anna 0040001 Pavlasovic rodina 24:48 + 11:14
15. Pavlas Jáchym 0040002 Pavlasovic rodina 24:49 + 11:15
16. Svoboda Šimon 0030002 SvoboTeam 24:52 + 11:18
17. Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice 27:02 + 13:28
18. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 SKOB Zlín 34:01 + 20:27
Rytířová Michaela SKM1151 KOB Směr Kroměříž DISK
Teodor Spitzer 0020001 KVS DISK

P 1.28 km, 5 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokluda Ondřej 0010001 FreeRun Zlín 11:37
2. Brucháčková Markéta 12:37 + 1:00
3. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:27 + 5:50
4. Kroutil Milan 34:32 + 22:55