Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hendrychová Karolína | KRE1250 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 37:18 | |
2. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | C | SOS Jindřichův Hradec | 37:27 | + 0:09 |
3. | Roučková Tereza | VIM1350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 40:32 | + 3:14 |
4. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | C | TJ Růžená | 41:10 | + 3:52 |
MS | Jungvirtová Tereza | KRE1251 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 47:55 | + 10:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kůrková Ema | VTA1053 | C | SC vebr-sport | 46:04 | |
2. | Komárková Radka | SJH1151 | B | SOS Jindřichův Hradec | 56:25 | + 10:21 |
Svitáková Ludmila | SJH1152 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotková Lada | OPI0951 | B | Orientační sporty Písek | 30:56 | |
2. | Jarošová Linda | VCB0950 | B | OB České Budějovice | 33:50 | + 2:54 |
3. | Legátová Alice | VTA0952 | C | SC vebr-sport | 34:20 | + 3:24 |
4. | Novotná Barbora | VTA0957 | B | SC vebr-sport | 43:51 | + 12:55 |
5. | Maršíková Lucie | KRE0850 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 45:20 | + 14:24 |
6. | Jungvirtová Markéta | KRE0952 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 45:54 | + 14:58 |
7. | Rybáková Ella | VTA0951 | C | SC vebr-sport | 47:52 | + 16:56 |
8. | Leitnerová Anna | VTA0958 | C | SC vebr-sport | 51:35 | + 20:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopencová Anna | SJH0752 | B | SOS Jindřichův Hradec | 34:54 | |
2. | Velátová Lucie | OPI0750 | B | Orientační sporty Písek | 41:02 | + 6:08 |
3. | Hendrychová Veronika | KRE0650 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 44:24 | + 9:30 |
Benešová Michaela | SJH0651 | B | SOS Jindřichův Hradec | DNS | ||
Komárková Zbyňka | SJH0751 | B | SOS Jindřichův Hradec | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Počtová Klára | OPI0453 | B | Orientační sporty Písek | 42:59 | |
2. | Pazderníková Jana | OPI0452 | B | Orientační sporty Písek | 52:33 | + 9:34 |
Votíková Tereza | VCB0454 | C | OB České Budějovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 32:22 | 4398 | |
2. | Chudíková Barbora | SJI7850 | C | OK Jihlava | 38:26 | + 6:04 | 3775 |
3. | Rücklová Alena | VCB8150 | C | OB České Budějovice | 42:00 | + 9:38 | 3409 |
4. | Kinštová Tereza | SJH0251 | B | SOS Jindřichův Hradec | 44:03 | + 11:41 | 3198 |
5. | Míková Lenka | VCB7653 | C | OB České Budějovice | 44:40 | + 12:18 | 3135 |
6. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:39 | + 15:17 | 2829 |
7. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 48:37 | + 16:15 | 2729 |
8. | Votíková Monika | VCB7254 | C | OB České Budějovice | 57:04 | + 24:42 | 1862 |
9. | Zámečníková Lenka | NNN | Neregistrovaní | 64:11 | + 31:49 | ||
10. | Račanová Jana | OPI0054 | C | Orientační sporty Písek | 66:07 | + 33:45 | 933 |
Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SOS Jindřichův Hradec | DNS | 0 | ||
Hulcová Pavla | KSH7753 | C | OB Kašperské Hory | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němcová Martina | TCB8551 | C | SK Technik České Budějovice | 41:56 | |
2. | Kinštová Dominka | SJH8051 | C | SOS Jindřichův Hradec | 42:42 | + 0:46 |
3. | Roučková Romana | VIM8350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 44:22 | + 2:26 |
4. | Beranová Jana | SJH7851 | C | SOS Jindřichův Hradec | 45:27 | + 3:31 |
5. | Kondělková Radka | 30001 | OB | 50:51 | + 8:55 | |
6. | Bartáková Petra | SJI8151 | C | OK Jihlava | 51:10 | + 9:14 |
7. | Gregorová Lenka | SJH7853 | C | SOS Jindřichův Hradec | 60:37 | + 18:41 |
8. | Fialová Irena | KRE7950 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 67:17 | + 25:21 |
9. | Koubová Klára | OPI8252 | C | Orientační sporty Písek | 67:57 | + 26:01 |
10. | Srbová Adela | KRE8750 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 68:48 | + 26:52 |
11. | Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | 69:39 | + 27:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SOS Jindřichův Hradec | 41:07 | |
2. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 41:36 | + 0:29 |
3. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 46:12 | + 5:05 |
4. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 55:39 | + 14:32 |
5. | Velátová Jana | OPI7350 | C | Orientační sporty Písek | 58:01 | + 16:54 |
6. | Zámečníková Jitka | NNN | Neregistrovaní | 58:42 | + 17:35 | |
7. | Blažková Markéta | SJH7550 | C | SOS Jindřichův Hradec | 59:33 | + 18:26 |
8. | Sobotková Lenka | OPI7401 | C | Orientační sporty Písek | 62:39 | + 21:32 |
9. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 65:50 | + 24:43 |
10. | Jarošová Irena | VCB7551 | C | OB České Budějovice | 67:58 | + 26:51 |
11. | Nouzová Alena | SJH7151 | C | SOS Jindřichův Hradec | 88:22 | + 47:15 |
Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | DISK | ||
Janošíková Olga | VCB7552 | C | OB České Budějovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 49:53 | |
2. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 60:54 | + 11:01 |
3. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | OB České Budějovice | 62:00 | + 12:07 |
4. | Soudková Alena | TCB5851 | C | SK Technik České Budějovice | 66:59 | + 17:06 |
Kovaříčková Darja | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulerová Eva | OPI5550 | C | Orientační sporty Písek | 42:38 | |
2. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 43:34 | + 0:56 |
3. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 54:38 | + 12:00 |
Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Alena | KTA4351 | C | SK Kotnov Tábor | 131:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauermanová Eva | SJI1353 | C | OK Jihlava | 36:42 | |
2. | Němcová Veronika | TCB1551 | C | SK Technik České Budějovice | 43:19 | + 6:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kouba Mikuláš | OPI1202 | C | Orientační sporty Písek | 18:04 | |
2. | Velát Filip | OPI1203 | C | Orientační sporty Písek | 20:08 | + 2:04 |
3. | Kaška Jakub | SJH1302 | C | SOS Jindřichův Hradec | 24:11 | + 6:07 |
4. | Hulec Karel | KSH1301 | C | OB Kašperské Hory | 34:16 | + 16:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | B | SOS Jindřichův Hradec | 18:18 | |
2. | Míchal Jakub | SJH1001 | B | SOS Jindřichův Hradec | 18:41 | + 0:23 |
3. | Beran Antonín | SJH1101 | C | SOS Jindřichův Hradec | 19:18 | + 1:00 |
4. | Janošík Ivan | VCB1002 | B | OB České Budějovice | 20:31 | + 2:13 |
5. | Minařík František | VCB1103 | B | OB České Budějovice | 28:35 | + 10:17 |
6. | Kouba Jan | OPI1002 | C | Orientační sporty Písek | 30:13 | + 11:55 |
7. | Míka Ondřej | VCB1003 | B | OB České Budějovice | 31:38 | + 13:20 |
8. | Kotek Matěj | VTA1101 | C | SC vebr-sport | 32:44 | + 14:26 |
9. | Hulec František | KSH1101 | C | OB Kašperské Hory | 43:46 | + 25:28 |
10. | Věžník Roman | TTR1111 | C | OOB Třebíč | 54:03 | + 35:45 |
11. | Roučka Tomáš | VIM1100 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 58:29 | + 40:11 |
12. | Novák Michal | KRE1100 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 61:50 | + 43:32 |
Benda Daniel | PGP1100 | C | SK Praga | DNS | ||
Nouza Vítek | SJH1104 | C | SOS Jindřichův Hradec | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Těthal Josef | SJH0805 | C | SOS Jindřichův Hradec | 26:00 | |
2. | Jelínek Vít | SJH0804 | B | SOS Jindřichův Hradec | 26:05 | + 0:05 |
3. | Parkan Tomáš | SJH0803 | B | SOS Jindřichův Hradec | 26:44 | + 0:44 |
4. | Minařík Josef | VCB0903 | B | OB České Budějovice | 41:54 | + 15:54 |
5. | Troják Šimon | KRE0900 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 49:57 | + 23:57 |
6. | Vačkář Štěpán | KRE0801 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 63:06 | + 37:06 |
7. | Fiala Ondřej | KRE0800 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 74:33 | + 48:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | B | Orientační sporty Písek | 36:12 | |
2. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | B | Orientační sporty Písek | 42:21 | + 6:09 |
3. | Pelc Tadeáš | CST0601 | C | OB Strakonice | 45:38 | + 9:26 |
4. | Jandera Kryštof | PGP0700 | B | SK Praga | 47:57 | + 11:45 |
5. | Novisedlák Patrik | VTA0601 | C | SC vebr-sport | 57:35 | + 21:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kinšt Jan | SJH0402 | C | SOS Jindřichův Hradec | 33:20 | |
2. | Pelc Matyáš | CST0401 | C | OB Strakonice | 34:38 | + 1:18 |
3. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SOS Jindřichův Hradec | 35:58 | + 2:38 |
4. | Velát Vojtěch | OPI0400 | B | Orientační sporty Písek | 40:11 | + 6:51 |
5. | Mengler Vojtěch | VTA0502 | B | SC vebr-sport | 50:57 | + 17:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jan | VTA0301 | B | SC vebr-sport | 89:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 38:57 | 4077 | |
2. | Vošta Zdeněk | VCB8748 | C | OB České Budějovice | 40:12 | + 1:15 | 3954 |
3. | Hulec Filip | PCB9401 | C | SKP České Budějovice | 41:17 | + 2:20 | 3847 |
4. | Šafařík Ivo | OPI7402 | C | Orientační sporty Písek | 42:33 | + 3:36 | 3722 |
5. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 44:44 | + 5:47 | 3507 |
6. | Málek Martin | CST6501 | C | OB Strakonice | 45:15 | + 6:18 | 3456 |
7. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 45:53 | + 6:56 | 3393 |
8. | Bečvář Petr | OPI9800 | C | Orientační sporty Písek | 45:56 | + 6:59 | 3388 |
9. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 47:49 | + 8:52 | 3202 |
10. | Blažek Vojtěch | OPI8700 | C | Orientační sporty Písek | 49:45 | + 10:48 | 3012 |
11. | Krška Vojtěch | VCB8901 | C | OB České Budějovice | 53:15 | + 14:18 | 2667 |
12. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SOS Jindřichův Hradec | 56:20 | + 17:23 | 2363 |
13. | Hulec Jakub | KSH8401 | C | OB Kašperské Hory | 57:34 | + 18:37 | 2241 |
14. | Vaněk Adam | OPI0100 | C | Orientační sporty Písek | 62:12 | + 23:15 | 1784 |
15. | Zámečník Pavel | NNN | Neregistrovaní | 75:45 | + 36:48 | ||
16. | Pšenička Vít | TCB9201 | SK Technik České Budějovice | 80:08 | + 41:11 | ||
17. | Rokůsek František | ROU9304 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 80:19 | + 41:22 | 0 |
Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | DNS | 0 | ||
Hartvich Otto | OPI6900 | C | Orientační sporty Písek | DNS | 0 | ||
Nouza Petr | SJH9300 | C | SOS Jindřichův Hradec | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SOS Jindřichův Hradec | 38:19 | |
2. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 43:33 | + 5:14 |
3. | Pešta Jiří | MIL7201 | C | Tesil Milevsko | 47:03 | + 8:44 |
4. | Duba Vojtěch | SJH8003 | C | SOS Jindřichův Hradec | 52:02 | + 13:43 |
5. | Roučka Martin | VIM8000 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 53:04 | + 14:45 |
6. | Mareš Ladislav | MIL7202 | C | Tesil Milevsko | 57:14 | + 18:55 |
7. | AZais-Nouaille Martin | ROU8591 | SKOB Roudnice nad Labem | 79:36 | + 41:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimeš Petr | OPI7700 | C | Orientační sporty Písek | 31:44 | |
2. | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 34:14 | + 2:30 |
3. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 36:01 | + 4:17 |
4. | Sobotka Petr | OPI7300 | C | Orientační sporty Písek | 36:05 | + 4:21 |
5. | Velát Josef | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 36:28 | + 4:44 |
6. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SOS Jindřichův Hradec | 37:38 | + 5:54 |
7. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SOS Jindřichův Hradec | 38:45 | + 7:01 |
8. | Šteflíček Martin | SJH7504 | C | SOS Jindřichův Hradec | 39:19 | + 7:35 |
9. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 39:25 | + 7:41 |
10. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 40:18 | + 8:34 |
11. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 40:21 | + 8:37 |
12. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | C | TJ Růžená | 40:35 | + 8:51 |
13. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 40:37 | + 8:53 |
14. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 40:44 | + 9:00 |
15. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 42:59 | + 11:15 |
16. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | 43:34 | + 11:50 |
17. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SOS Jindřichův Hradec | 51:18 | + 19:34 |
18. | Velát Vladimír | OPI7100 | C | Orientační sporty Písek | 52:06 | + 20:22 |
19. | Novák Milan | KRE7300 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 54:23 | + 22:39 |
20. | Jaroš Jakub | VCB7100 | C | OB České Budějovice | 54:55 | + 23:11 |
21. | Štok Jan | DKP7499 | Oddíl OB Kotlářka | 56:05 | + 24:21 | |
22. | Hendrych František | KRE7301 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 73:19 | + 41:35 |
23. | Kůrka František | 20001 | Kůrkovci | 73:50 | + 42:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 30:50 | |
2. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 36:28 | + 5:38 |
3. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 36:32 | + 5:42 |
4. | Maršík Miloš | KRE6600 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 36:46 | + 5:56 |
5. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 36:54 | + 6:04 |
6. | Ledvina Tomáš | Neregistrovaní | 42:48 | + 11:58 | ||
7. | Korčák Marián | HAV6508 | C | OB Havířov | 43:14 | + 12:24 |
8. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 44:18 | + 13:28 |
9. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 45:32 | + 14:42 |
10. | Drábek Petr | TTR6701 | C | OOB Třebíč | 63:46 | + 32:56 |
11. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | C | SK Technik České Budějovice | 64:55 | + 34:05 |
12. | Honsa Luděk | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 67:59 | + 37:09 | |
13. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 69:13 | + 38:23 |
Nosek Vladimír | SJH5901 | C | SOS Jindřichův Hradec | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 45:13 | ||
2. | Rychtecký Josef | VCB4801 | C | OB České Budějovice | 63:40 | + 18:27 |
3. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Rosice | 71:03 | + 25:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouček Václav | OCB4101 | C | OC České Budějovice | 62:48 | |
2. | Pich Josef | CST4002 | C | OB Strakonice | 73:16 | + 10:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Antonín | PGP1501 | C | SK Praga | 26:06 | |
2. | Jackov Martin | SJH1503 | C | SOS Jindřichův Hradec | 28:20 | + 2:14 |
3. | Prošková Andrea | SJI1650 | C | OK Jihlava | 30:46 | + 4:40 |
4. | Míchal Jáchym | SJH1601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 38:37 | + 12:31 |
5. | Kaška Šimon | SJH1603 | C | SOS Jindřichův Hradec | 40:48 | + 14:42 |
6. | Nevrklová Zuzana | RUZ1750 | C | TJ Růžená | 43:04 | + 16:58 |
7. | Hrodková Markéta | OPI7850 | C | Orientační sporty Písek | 50:31 | + 24:25 |
8. | Komárek Štěpán | SJH1602 | C | SOS Jindřichův Hradec | 51:00 | + 24:54 |
9. | Rokůsková Jade | ROU1750 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:57 | + 28:51 |
10. | Rokůsková Lenka | ROU1550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 56:46 | + 30:40 |
11. | Srb Dominik | KRE1601 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 56:50 | + 30:44 |
12. | Srb Eliot | KRE1801 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 58:31 | + 32:25 |
13. | Mareš Ladislav | MIL1300 | C | Tesil Milevsko | 58:39 | + 32:33 |
14. | Azais-Nouaille Titouan | ROU1511 | SKOB Roudnice nad Labem | 99:19 | + 73:13 | |
Azais-Nouaille Eliott | ROU1777 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Filip | SJI1401 | C | OK Jihlava | 25:33 | |
2. | Míka Tomáš | VCB1403 | C | OB České Budějovice | 29:09 | + 3:36 |
3. | Lauerman Jan | SJI1515 | C | OK Jihlava | 34:40 | + 9:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Věžníková Magda | 27:07 | ||||
2. | Zemanová Alena | KTA6351 | C | SK Kotnov Tábor | 30:15 | + 3:08 |
3. | Neradová Klára | 10001 | Chýnice | 32:26 | + 5:19 | |
4. | Svitáková Eva | SJH7852 | C | SOS Jindřichův Hradec | 34:29 | + 7:22 |
5. | Kotek Aleš | 38:31 | + 11:24 | |||
6. | Kůrková Iveta | 20002 | Kůrkovci | 39:33 | + 12:26 | |
7. | Ledvinová Jana | 41:23 | + 14:16 | |||
8. | Azais Karine | 48:41 | + 21:34 |