Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nymsová Marie Ema | TYN1350 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 29:33 | |
2. | Mrázková Barbora | DKP1451 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:02 | + 1:29 |
3. | Pouchlá Sára | SHK1451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:04 | + 5:31 |
4. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:15 | + 5:42 |
5. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:06 | + 23:33 |
6. | Stryková Kamila | LPU1651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:25 | + 29:52 |
7. | Anna Slováková | 0220002 | Wanami | 63:33 | + 34:00 | |
8. | Červinková Michaela | HJL1350 | C | Sokol Horní Jelení | 64:59 | + 35:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:51 | |
2. | Mayerová Anna | SHK1450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 25:48 | + 1:57 |
3. | Jedličková Michaela | SHK1350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 25:53 | + 2:02 |
4. | Novotná Anna | PHK1352 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:11 | + 4:20 |
5. | Kuhnová Šárka | LPU1356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:21 | + 6:30 |
6. | Stryková Zuzana | LPU1351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:58 | + 7:07 |
7. | Hakenová Kateřina | STH1451 | C | SK Studenec | 31:36 | + 7:45 |
8. | Melicharová Nina | PHK1451 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:04 | + 8:13 |
9. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:21 | + 9:30 |
10. | Krejsová Markéta | CHT1351 | C | OOB SK Chrast | 39:16 | + 15:25 |
11. | Horáčková Alžběta | LPU1358 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:16 | + 28:25 |
12. | Pospíšilová Anna | PHK1357 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:03 | + 31:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháčková Lucie | SHK1155 | B | OK Slavia Hradec Králové | 21:55 | |
2. | Korbelová Tereza | PHK1254 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:24 | + 2:29 |
3. | Šolcová Elsa | SJC1152 | B | Sportcentrum Jičín | 24:44 | + 2:49 |
4. | Horáková Eliška | PHK1152 | B | OK 99 Hradec Králové | 27:29 | + 5:34 |
5. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | B | OK 99 Hradec Králové | 29:19 | + 7:24 |
6. | Korbelová Eliška | PHK1253 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:21 | + 7:26 |
7. | Kvapilová Simona | PHK1150 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:41 | + 7:46 |
8. | Lepšová Julie | SRK1152 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:49 | + 7:54 |
9. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | C | Sokol Horní Jelení | 30:03 | + 8:08 |
10. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | B | Sportcentrum Jičín | 32:55 | + 11:00 |
11. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:54 | + 11:59 |
12. | Saifrtová Bára | HOR1251 | C | TJ Jiskra Hořice | 34:23 | + 12:28 |
13. | Matějková Eliška | SNA1153 | C | TJ START Náchod | 34:35 | + 12:40 |
14. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:08 | + 13:13 |
15. | Hakenová Petra | STH1251 | C | SK Studenec | 39:29 | + 17:34 |
16. | Horáková Anna Marie | LPU1256 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:55 | + 18:00 |
17. | Vybíhalová Hana | HJL1154 | C | Sokol Horní Jelení | 43:32 | + 21:37 |
18. | Kroupová Anna | LPU1154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:18 | + 23:23 |
19. | Křížová Magdalena | LPU1257 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:31 | + 23:36 |
20. | Cyrany Anežka | SJC1253 | C | Sportcentrum Jičín | 48:45 | + 26:50 |
21. | Zitková Markéta | LPU1251 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:41 | + 27:46 |
22. | Jakubská Lucie | SHK1250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:06 | + 28:11 |
23. | Stryková Johana | LPU1151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:44 | + 29:49 |
24. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:10 | + 31:15 |
25. | Štemberová Elen | VRL1252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:53 | + 36:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedová Natálie | LPU1260 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:23 | |
2. | Koutová Bára | PHK1156 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:03 | + 18:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Munzarová Monika | LPU1056 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 26:52 | |
2. | Froschová Magdalena | LPU1052 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:04 | + 1:12 |
3. | Hančová Karolína | VRL0952 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:26 | + 1:34 |
4. | Grusserová Diana | PHK0999 | B | OK 99 Hradec Králové | 28:56 | + 2:04 |
5. | Fenclová Hana | LPU1054 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:12 | + 2:20 |
6. | Jelínková Eva | PHK0953 | B | OK 99 Hradec Králové | 29:22 | + 2:30 |
7. | Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | 29:34 | + 2:42 |
8. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | B | K.O.B. Choceň | 29:44 | + 2:52 |
9. | Jedličková Lucie | SHK1050 | B | OK Slavia Hradec Králové | 31:02 | + 4:10 |
10. | Havrdová Selina | SJC0950 | B | Sportcentrum Jičín | 31:26 | + 4:34 |
11. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | B | Sportcentrum Jičín | 33:16 | + 6:24 |
12. | Macková Gita | LPU0961 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:21 | + 6:29 |
13. | Komárková Veronika | CHC0955 | C | K.O.B. Choceň | 33:26 | + 6:34 |
14. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:33 | + 6:41 |
15. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:35 | + 6:43 |
16. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | B | OK 99 Hradec Králové | 33:47 | + 6:55 |
17. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | B | OK Slavia Hradec Králové | 34:26 | + 7:34 |
18. | Lepšová Lucie | SRK0951 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:27 | + 7:35 |
19. | Zitková Veronika | LPU1051 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:58 | + 8:06 |
20. | Renská Adéla | SNA0951 | C | TJ START Náchod | 35:16 | + 8:24 |
21. | Hrušová Lucie | PHK1050 | B | OK 99 Hradec Králové | 35:35 | + 8:43 |
22. | Buďárková Laura | STH1051 | B | SK Studenec | 35:37 | + 8:45 |
23. | Málková Karolína | SHK1051 | B | OK Slavia Hradec Králové | 36:41 | + 9:49 |
24. | Šimková Lucie | STH0951 | B | SK Studenec | 37:26 | + 10:34 |
25. | Švíglerová Anna | LPU0952 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:30 | + 10:38 |
26. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | C | K.O.B. Choceň | 37:50 | + 10:58 |
27. | Netopilová Simona | VAM0950 | C | OB Vamberk | 38:26 | + 11:34 |
28. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:47 | + 11:55 |
29. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:07 | + 17:15 |
30. | Záveská Eliška | VRL0955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:48 | + 23:56 |
31. | Jindrová Ema | PDY0953 | C | Běhej Poděbrady | 58:28 | + 31:36 |
32. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | C | OK 99 Hradec Králové | 78:14 | + 51:22 |
Pozdílková Zuzana | PHK0952 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Hovorková Elen | LPU0954 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Polanecká Anežka | SJC0952 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stratilová Eliška | ZAM0953 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 28:57 | |
2. | Hamáková Zuzana | HJL1050 | C | Sokol Horní Jelení | 34:53 | + 5:56 |
3. | Nováková Věra | STH1055 | C | SK Studenec | 35:47 | + 6:50 |
4. | Stratilová Anna | ZAM1052 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 38:06 | + 9:09 |
5. | Kopecká Cecilie | ZAM0951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:36 | + 11:39 |
6. | Koutová Sára | PHK0956 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:29 | + 19:32 |
7. | Sollier Jennifer | PDY1052 | C | Běhej Poděbrady | 63:37 | + 34:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:00 | |
2. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:56 | + 0:56 |
3. | Pipková Karolína | LPU0756 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:24 | + 1:24 |
4. | Kaláčová Anna | LPU0763 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:02 | + 3:02 |
5. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 31:19 | + 4:19 |
6. | Kaplanová Viktorie | LPU0864 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:26 | + 9:26 |
7. | Hamáčková Táňa | STH0754 | B | SK Studenec | 36:46 | + 9:46 |
7. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | B | OK Slavia Hradec Králové | 36:46 | + 9:46 |
9. | Votočková Amelie | JIL0750 | C | OK Jilemnice | 36:59 | + 9:59 |
10. | Kunartová Dominika | PHK0888 | B | OK 99 Hradec Králové | 37:06 | + 10:06 |
11. | Hamáková Adéla | HJL0851 | B | Sokol Horní Jelení | 42:13 | + 15:13 |
12. | Julišová Kateřina | ZAM0851 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:49 | + 15:49 |
13. | Nimshausová Helena | CHC0854 | C | K.O.B. Choceň | 42:55 | + 15:55 |
14. | Vltavská Eliška | SJC0850 | B | Sportcentrum Jičín | 45:53 | + 18:53 |
15. | Sršňová Natálie | VAM0751 | C | OB Vamberk | 46:46 | + 19:46 |
16. | Bryscejnová Marieta | ZAM0752 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:11 | + 20:11 |
17. | Hanlová Kristýna | SRK0752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:24 | + 37:24 |
18. | Prausová Jasmína | ZAM0854 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 81:21 | + 54:21 |
Brožková Elena | SJC0751 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:46 | |
2. | Kopecká Martina | PHK0555 | B | OK 99 Hradec Králové | 37:56 | + 1:10 |
3. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 38:01 | + 1:15 |
4. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 43:52 | + 7:06 |
5. | Čečková Karolína | SHK0650 | A | OK Slavia Hradec Králové | 45:37 | + 8:51 |
6. | Plecháčová Marie | NPA0652 | B | SK LOB Nová Paka | 45:42 | + 8:56 |
7. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:40 | + 10:54 |
8. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 54:00 | + 17:14 |
9. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:39 | + 20:53 |
10. | Holohlavská Ema | JIL0652 | C | OK Jilemnice | 66:15 | + 29:29 |
11. | Bílková Karolína | SJC0653 | C | Sportcentrum Jičín | 77:22 | + 40:36 |
12. | Hanlová Nikola | SRK0553 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:04 | + 42:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | R | OK Slavia Hradec Králové | 43:22 | 8216 | |
2. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:10 | + 1:48 | 7902 |
3. | Vítková Lucie | PHK8055 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:00 | + 3:38 | 7581 |
4. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:55 | + 10:33 | 6372 |
5. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | C | K.O.B. Choceň | 53:59 | + 10:37 | 6360 |
6. | Fenclová Marta | LPU7667 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:08 | + 10:46 | 6334 |
7. | Doležalová Libuše | SNA8851 | C | TJ START Náchod | 54:49 | + 11:27 | 6214 |
8. | Brožková Lucie | LPU0154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:53 | + 11:31 | 6203 |
9. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:08 | + 11:46 | 6159 |
10. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 56:23 | + 13:01 | 5940 |
11. | Brožková Tereza | LPU0457 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 57:37 | + 14:15 | 5725 |
12. | Jansová Doubravka | LPU9750 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:18 | + 16:56 | 5255 |
13. | Azebová Nina | PHK8855 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:24 | + 17:02 | 5238 |
14. | Šponarová Lucie | ZAM9151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 64:36 | + 21:14 | 4504 |
15. | Barnetová Veronika | LPU9952 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:26 | + 22:04 | 4358 |
16. | Pušová Bára | STH0357 | B | SK Studenec | 65:57 | + 22:35 | 4268 |
17. | Kovářová Jana | CET0251 | C | TJ Loko Česká Třebová | 66:41 | + 23:19 | 4139 |
18. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | C | K.O.B. Choceň | 71:50 | + 28:28 | 3239 |
19. | Hošková Kateřina | LTU0451 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:10 | + 29:48 | 3006 |
20. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | C | K.O.B. Choceň | 73:13 | + 29:51 | 2997 |
Zvěřinová Martina | LPU8357 | R | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Pokorná Anežka | KUO9099 | C | KOB Ústí nad Orlicí | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Jana | PHK9999 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škodová Petra | LPU8359 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:22 | |
2. | Kopecká Marcela | PHK6852 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:45 | + 1:23 |
3. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 34:04 | + 1:42 |
4. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 34:08 | + 1:46 |
5. | Novotná Kateřina | PHK8252 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:35 | + 7:13 |
6. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:06 | + 7:44 |
7. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:33 | + 8:11 |
8. | Hájková Ludmila | CET7554 | C | TJ Loko Česká Třebová | 40:51 | + 8:29 |
9. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:59 | + 8:37 |
10. | Čížová Andrea | SHK8251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:35 | + 11:13 |
11. | Vrbatová Petra | VRL8552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:38 | + 11:16 |
12. | Renská Lenka | SNA8053 | C | TJ START Náchod | 50:01 | + 17:39 |
13. | Brožová Jana | LTU8250 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:00 | + 18:38 |
14. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:52 | + 19:30 |
15. | Ježková Dana | SNA7850 | C | TJ START Náchod | 57:38 | + 25:16 |
16. | Novotná Jitka | SHK8553 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:51 | + 28:29 |
Štemberová Věra | VRL8358 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 35:40 | |
2. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 37:11 | + 1:31 |
3. | Vejrová Iva | STH8852 | C | SK Studenec | 38:52 | + 3:12 |
4. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:59 | + 10:19 |
5. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:18 | + 10:38 |
6. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:54 | + 12:14 |
7. | Bohdanecká Barbora | SHK7950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:06 | + 20:26 |
8. | Pozdílková Alena | PHK8053 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:15 | + 22:35 |
9. | Holingerová Eva | 0200001 | Koldín-Rájec | 59:37 | + 23:57 | |
10. | Šafářová Anna | SHK8050 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:07 | + 24:27 |
11. | Jindrová Klára | PDY8051 | C | Běhej Poděbrady | 66:23 | + 30:43 |
Kroupová Kateřina | LPU8154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Baráková Monika | 0180001 | MB | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | C | OK Jilemnice | 34:36 | |
2. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:58 | + 0:22 |
3. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:05 | + 1:29 |
4. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 36:27 | + 1:51 |
5. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:01 | + 3:25 |
6. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:04 | + 3:28 |
7. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 38:36 | + 4:00 |
8. | Kunartová Lenka | PHK7852 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:15 | + 4:39 |
9. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 40:34 | + 5:58 |
10. | Mrázková Jana | DKP7857 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:58 | + 6:22 |
11. | Juračková Jana | CHT6052 | C | OOB SK Chrast | 41:24 | + 6:48 |
12. | Kubečková Terezie | LIP7650 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 42:55 | + 8:19 |
13. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:32 | + 8:56 |
14. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 44:14 | + 9:38 |
15. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:39 | + 10:03 |
16. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 45:24 | + 10:48 |
17. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 45:25 | + 10:49 |
18. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:48 | + 11:12 |
19. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:09 | + 12:33 |
20. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 48:31 | + 13:55 |
21. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:53 | + 15:17 |
22. | Macháčková Markéta | XHK7650 | MTBO Hradec Králové | 50:32 | + 15:56 | |
23. | Kvapilová Zuzana | PHK7853 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:21 | + 18:45 |
24. | Azebová Martina | PHK6757 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:28 | + 18:52 |
25. | Maňáková Silvie | PHK7151 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:58 | + 26:22 |
26. | Záveská Ladislava | VRL7655 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:25 | + 31:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:05 | |
2. | Janovská Věra | JIL7258 | C | OK Jilemnice | 40:18 | + 5:13 |
3. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:27 | + 5:22 |
4. | Raková Miroslava | SHK7250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:49 | + 10:44 |
5. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 47:56 | + 12:51 |
6. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:08 | + 13:03 |
7. | Saifrtová Jana | HOR7551 | C | TJ Jiskra Hořice | 48:18 | + 13:13 |
8. | Fialová Radmila | SHK7653 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:54 | + 14:49 |
9. | Čiháková Olga | HOR7651 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:26 | + 17:21 |
10. | Šlesingerová Jitka | KUO7851 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 52:51 | + 17:46 |
11. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:22 | + 18:17 |
12. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:13 | + 20:08 |
13. | Rückerová Věra | HOR7450 | C | TJ Jiskra Hořice | 56:02 | + 20:57 |
14. | Smrčková Lucie | JIL7151 | C | OK Jilemnice | 58:27 | + 23:22 |
15. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 64:16 | + 29:11 |
16. | Vodičková Lenka | LPU7357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:36 | + 31:31 |
17. | Pitrmucová Šárka | JIL7852 | C | OK Jilemnice | 77:53 | + 42:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:05 | |
2. | Léharová Iva | LPU6152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:55 | + 4:50 |
3. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 49:40 | + 6:35 |
4. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 55:20 | + 12:15 |
5. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:19 | + 13:14 |
6. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 61:47 | + 18:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Francová Julínková Dana | LPU6555 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:21 | |
2. | Divecká Růžena | SHK6753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:08 | + 9:47 |
3. | Vaňurová Marcela | HOR6850 | C | TJ Jiskra Hořice | 56:45 | + 11:24 |
4. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:01 | + 12:40 |
5. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 69:46 | + 24:25 |
6. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 82:21 | + 37:00 |
7. | Smrčková Olga | LPU6055 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:21 | + 38:00 |
Šabatová Jana | PHK6853 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Sombotová Alena | LTU6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||
Macháčková Jana | SHK6450 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Nováková Miloslava | ZAM6051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:50 | |
2. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 44:54 | + 2:04 |
3. | Bienová Věra | SJC5752 | C | Sportcentrum Jičín | 47:38 | + 4:48 |
4. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 50:04 | + 7:14 |
5. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:34 | + 7:44 |
6. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:19 | + 9:29 |
7. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:22 | + 9:32 |
8. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:05 | + 10:15 |
9. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 53:23 | + 10:33 |
10. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:27 | + 12:37 |
11. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:49 | + 12:59 |
12. | Dusílková Marie | SRK5752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:04 | + 15:14 |
13. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:29 | + 15:39 |
14. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:37 | + 15:47 |
15. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:04 | + 17:14 |
16. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 60:46 | + 17:56 |
Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palas Tomáš | SJC1501 | C | Sportcentrum Jičín | 26:10 | |
2. | Nymsa Matyáš | TYN1300 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 26:42 | + 0:32 |
3. | Toužil Jan | SHK1300 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:17 | + 6:07 |
4. | Havel Ondřej | LPU1404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:40 | + 16:30 |
5. | Kout Lukáš | PHK1401 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:02 | + 22:52 |
6. | Zollmann Filip | HOR1600 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:45 | + 26:35 |
7. | Hauschwitz Radim | JIL1503 | C | OK Jilemnice | 55:00 | + 28:50 |
8. | Kubíček Radek | PHK1701 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:00 | + 38:50 |
Krejsa Josef | CHT1501 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Jan | CET1402 | C | TJ Loko Česká Třebová | 20:58 | |
2. | Udržal Lukáš | LPU1303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:40 | + 0:42 |
3. | Zvěřina Radim | LPU1501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:31 | + 5:33 |
4. | Fukátko Václav | LPU1302 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:23 | + 6:25 |
5. | Pýcha František | LPU1305 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:54 | + 6:56 |
6. | Odvody Vilém | LPU1502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:19 | + 9:21 |
7. | Vítek Michal | PHK1402 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:27 | + 9:29 |
8. | Kakos Martin | LPU1304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:30 | + 9:32 |
9. | Liška Albert | PHK1313 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:57 | + 10:59 |
10. | Stránský Filip | SHK1302 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:53 | + 11:55 |
10. | Valdman Hynek | JIL1303 | C | OK Jilemnice | 32:53 | + 11:55 |
12. | Jirout Filip | LPU1403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:17 | + 14:19 |
Novák František | STH1303 | C | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macek Dan | LPU1104 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 24:57 | |
2. | Šafář Jakub | CET1103 | B | TJ Loko Česká Třebová | 25:00 | + 0:03 |
3. | Čihák Matěj | HOR1100 | B | TJ Jiskra Hořice | 26:06 | + 1:09 |
4. | Vrbata Alan | VRL1203 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:19 | + 1:22 |
5. | Fiala Matyáš | SHK1102 | B | OK Slavia Hradec Králové | 26:33 | + 1:36 |
6. | Macháček Jakub | SHK1202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 27:32 | + 2:35 |
7. | Brož Jiří | LTU1101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:30 | + 8:33 |
8. | Vošvrda Václav | SJC1203 | C | Sportcentrum Jičín | 34:06 | + 9:09 |
9. | Klabzuba Jan | SRK1207 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:12 | + 10:15 |
10. | Nachtigall Jakub | LPU1209 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:13 | + 10:16 |
11. | Lučan Ondřej | LPU1101 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:46 | + 11:49 |
12. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:31 | + 12:34 |
13. | Udržal Jakub | LPU1100 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:20 | + 13:23 |
14. | Urbanec Patrik | STH1101 | C | SK Studenec | 40:14 | + 15:17 |
15. | Hanslík Jaroslav | SHK1107 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:44 | + 19:47 |
16. | Šatínský Jan | SHK1103 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:08 | + 25:11 |
17. | Šafář Martin | PHK1102 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:14 | + 25:17 |
18. | Jirout Jáchym | SNA1201 | C | TJ START Náchod | 51:18 | + 26:21 |
19. | Mrázek Václav | DKP1202 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:42 | + 32:45 |
20. | Pavelec Daniel | NPA1101 | B | SK LOB Nová Paka | 58:53 | + 33:56 |
21. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:09 | + 36:12 |
22. | Jindra Jáchym | PDY1105 | C | Běhej Poděbrady | 65:14 | + 40:17 |
Mojžíš Radovan | PHK1200 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Mayer Antonín | SHK1206 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nedvídek Filip | SHK1115 | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:01 | |
2. | Zollmann David | HOR1200 | C | TJ Jiskra Hořice | 30:28 | + 4:27 |
3. | Pejšek Jan | SHK1114 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:11 | + 6:10 |
4. | Červinka Dominik | HJL1202 | C | Sokol Horní Jelení | 34:10 | + 8:09 |
5. | Balcar Denis | ZAM1201 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 44:21 | + 18:20 |
6. | Jiřík Marek | STH1108 | C | SK Studenec | 46:04 | + 20:03 |
7. | Čada Václav | ZAM1202 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 50:28 | + 24:27 |
8. | Mokrý Tadeáš | HJL1100 | C | Sokol Horní Jelení | 82:07 | + 56:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek František | PHK0900 | B | OK 99 Hradec Králové | 25:09 | |
2. | Kvášovský Filip | LTU0902 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:05 | + 2:56 |
3. | Kadaně Matěj | LPU1001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:02 | + 3:53 |
4. | Sochor Jakub | SHK0903 | B | OK Slavia Hradec Králové | 29:39 | + 4:30 |
5. | Novotný Vít | PHK0901 | B | OK 99 Hradec Králové | 29:57 | + 4:48 |
6. | Čihák Jakub | HOR0901 | B | TJ Jiskra Hořice | 31:12 | + 6:03 |
7. | Matoušek Alex | CHC0902 | C | K.O.B. Choceň | 31:25 | + 6:16 |
8. | Lukeš Josef | SHK1005 | B | OK Slavia Hradec Králové | 31:59 | + 6:50 |
9. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:15 | + 7:06 |
10. | Maloch David | LPU0905 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:30 | + 7:21 |
10. | Brož Jindřich | LTU0903 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:30 | + 7:21 |
12. | Jirout Vilém | LPU1012 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:45 | + 7:36 |
13. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:07 | + 7:58 |
14. | Kárník Štěpán | LPU1002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:57 | + 8:48 |
15. | Leško Michal | SHK1002 | B | OK Slavia Hradec Králové | 34:31 | + 9:22 |
16. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | B | K.O.B. Choceň | 35:41 | + 10:32 |
17. | Kunart Lukáš | PHK1010 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:35 | + 11:26 |
18. | Zástava Marek | SHK0908 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:39 | + 12:30 |
19. | Lučan Matěj | LPU0903 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:00 | + 13:51 |
20. | Škorpil Marek | HOR0900 | B | TJ Jiskra Hořice | 39:16 | + 14:07 |
21. | Renský Matěj | SNA0903 | C | TJ START Náchod | 41:18 | + 16:09 |
22. | Juška Vojtěch | LPU1003 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 49:02 | + 23:53 |
23. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | B | Sportcentrum Jičín | 56:04 | + 30:55 |
24. | Košťál Antonín | SHK1004 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:08 | + 31:59 |
25. | Novák Vojtěch | VRL1003 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:31 | + 43:22 |
Jakubský David | SHK0905 | B | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Šíma Antonín | SRK1001 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toužil Lukáš | SHK1000 | B | OK Slavia Hradec Králové | 31:26 | |
2. | Saifrt Matěj | HOR1000 | C | TJ Jiskra Hořice | 37:18 | + 5:52 |
3. | Matějec Jonáš | VRL1004 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:08 | + 8:42 |
4. | Jindra Antonín | HOR0903 | C | TJ Jiskra Hořice | 47:16 | + 15:50 |
5. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | C | OK Jilemnice | 48:49 | + 17:23 |
6. | Peška Ondřej | LPU1006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:10 | + 17:44 |
7. | Kouba Jonáš | SRK1004 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:04 | + 21:38 |
8. | Stejskal Jakub | LPU0910 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:57 | + 23:31 |
9. | Vaněk Ondřej | LPU1014 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:08 | + 32:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháček Tomáš | SHK0811 | A | OK Slavia Hradec Králové | 27:12 | |
2. | Goláň František | LPU0803 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:02 | + 1:50 |
3. | Frosch Vítek | LPU0801 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:49 | + 2:37 |
4. | Hlavatý Jan | LPU0713 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:17 | + 3:05 |
5. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:43 | + 7:31 |
6. | Borovec Šimon | CHC0701 | B | K.O.B. Choceň | 38:17 | + 11:05 |
7. | Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | 38:37 | + 11:25 |
8. | Kadaně Marek | LPU0703 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 39:17 | + 12:05 |
9. | Matušinec Jakub | PHK0802 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:37 | + 12:25 |
10. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 41:32 | + 14:20 |
11. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | B | OK Slavia Hradec Králové | 41:34 | + 14:22 |
12. | Goláň Antonín | LPU0804 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 43:53 | + 16:41 |
13. | Šeps Miroslav | SRK0801 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:22 | + 18:10 |
14. | Lasík Martin | LTU0803 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:49 | + 18:37 |
15. | Pleva Stanislav | SJC0805 | C | Sportcentrum Jičín | 48:51 | + 21:39 |
16. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:31 | + 24:19 |
17. | Erben Hynek | VRL0801 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:57 | + 24:45 |
18. | Ježek Martin | LPU0701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:49 | + 25:37 |
19. | Kadaník Petr | LPU0802 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:57 | + 33:45 |
Volný Matěj | 0050001 | SOP-LPU | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čihák Jan | HOR0601 | A | TJ Jiskra Hořice | 28:52 | |
2. | Morávek Martin | SRK0503 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:44 | + 4:52 |
3. | Flos Tomáš | LPU0633 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 35:40 | + 6:48 |
4. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:11 | + 7:19 |
5. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | B | K.O.B. Choceň | 36:42 | + 7:50 |
6. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | B | OK Slavia Hradec Králové | 38:22 | + 9:30 |
7. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 39:08 | + 10:16 |
8. | Lazák Jan | LTU0500 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:30 | + 10:38 |
9. | Stavrinou David | SRK0506 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:56 | + 11:04 |
10. | Čermák Martin | PHK0502 | B | OK 99 Hradec Králové | 40:42 | + 11:50 |
11. | Pirkl Jakub | CHC0503 | C | K.O.B. Choceň | 41:14 | + 12:22 |
12. | Šimerda Václav | SRK0605 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:00 | + 16:08 |
13. | Houvička Filip | SHK0504 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:47 | + 16:55 |
14. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 47:46 | + 18:54 |
15. | Hájek Dominik | LPU0607 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 51:13 | + 22:21 |
16. | Sedláček David | SRK0508 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:17 | + 38:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palas Jan | SJC8507 | C | Sportcentrum Jičín | 39:09 | 7935 | |
2. | Fencl Jonáš | LPU9902 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:55 | + 1:46 | 7597 |
3. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 40:58 | + 1:49 | 7588 |
4. | Losman Petr | PHK7901 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:22 | + 2:13 | 7511 |
5. | Udržal Tomáš | LPU8002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:23 | + 2:14 | 7508 |
6. | Švadlena Michal | CHC0101 | C | K.O.B. Choceň | 41:40 | + 2:31 | 7454 |
7. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:56 | + 2:47 | 7403 |
8. | Zvěřina Petr | LPU8208 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:10 | + 3:01 | 7359 |
9. | Gebrt Jan | SHK9801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:26 | + 3:17 | 7308 |
10. | Haas Filip | LPU0401 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 42:34 | + 3:25 | 7282 |
11. | Pipek Ondřej | LPU0203 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:21 | + 4:12 | 7133 |
11. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:21 | + 4:12 | 7133 |
13. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 45:16 | + 6:07 | 6766 |
14. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 45:18 | + 6:09 | 6760 |
15. | Mrázek Jiří | DKP7911 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:56 | + 6:47 | 6639 |
16. | Krpata Michal | LPU0403 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 47:15 | + 8:06 | 6388 |
17. | Fišer Jan | SNA9302 | C | TJ START Náchod | 47:29 | + 8:20 | 6343 |
18. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 48:20 | + 9:11 | 6181 |
19. | Samek Tomáš | PHK0001 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:32 | + 9:23 | 6142 |
20. | Kovář Lukáš | CET0102 | C | TJ Loko Česká Třebová | 49:15 | + 10:06 | 6006 |
20. | Světnický František | TUR0214 | R | OOB TJ Turnov | 49:15 | + 10:06 | 6006 |
22. | Kubeček Josef | SNA0402 | B | TJ START Náchod | 50:28 | + 11:19 | 5773 |
23. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:24 | + 12:15 | 5595 |
24. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 52:13 | + 13:04 | 5439 |
25. | Jakubský Adam | SHK0406 | B | OK Slavia Hradec Králové | 52:21 | + 13:12 | 5413 |
25. | Azeb Karim | PHK9110 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:21 | + 13:12 | 5413 |
27. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:24 | + 14:15 | 5213 |
28. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:13 | + 15:04 | 5057 |
29. | Zřídkaveselý Libor | PBM7207 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 54:42 | + 15:33 | 4964 |
30. | Dusílek Adam | SRK8902 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:53 | + 15:44 | 4929 |
31. | Locker Daniel | SRK0200 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:58 | + 16:49 | 4723 |
32. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:29 | + 17:20 | 4624 |
33. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 56:42 | + 17:33 | 4582 |
34. | Handl Jindřich | SRK9201 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:09 | + 18:00 | 4496 |
35. | Maňák Matěj | PHK9302 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:46 | + 18:37 | 4379 |
36. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:19 | + 19:10 | 4274 |
37. | Tatarnikov Mykhailo | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:45 | + 19:36 | 4191 |
38. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:58 | + 21:49 | 3767 |
39. | Krunčík Pavel | SRK8501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 62:36 | + 23:27 | 3455 |
40. | Rak Tomáš | SHK0400 | B | OK Slavia Hradec Králové | 63:58 | + 24:49 | 3194 |
41. | Léhar Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:11 | + 26:02 | 2962 |
42. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:10 | + 29:01 | 2392 |
43. | Fátor Jan | SHK7907 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:52 | + 31:43 | 1876 |
Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK | 0 | ||
Světnický Antonín | SPR0800 | A | SK SKI - SPORT Praděd | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 53:18 | ||
2. | Doležal Lukáš | SHK8800 | C | OK Slavia Hradec Králové | 79:54 | + 26:36 | |
3. | Heczko Stanislav | STH0107 | C | SK Studenec | 106:27 | + 53:09 | |
Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:35 | |
2. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:53 | + 0:18 |
3. | Vodička Oldřich | LPU7715 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:15 | + 4:40 |
4. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:46 | + 6:11 |
5. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:42 | + 8:07 |
6. | Erlebach Michal | STH8301 | C | SK Studenec | 49:48 | + 8:13 |
7. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:45 | + 9:10 |
8. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 51:14 | + 9:39 |
9. | Kopecký Martin | PHK8001 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:09 | + 10:34 |
10. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 52:18 | + 10:43 |
11. | Korbel Michal | PHK7703 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:10 | + 14:35 |
12. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:25 | + 16:50 |
13. | Brož Michal | LTU8000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:09 | + 17:34 |
14. | Balek Jan | SNA8301 | C | TJ START Náchod | 59:42 | + 18:07 |
15. | Macháček Jiří | XHK7601 | MTBO Hradec Králové | 61:33 | + 19:58 | |
16. | Kadečka Petr | ALB8400 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 64:01 | + 22:26 |
17. | Roll Martin | ALB8401 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 74:18 | + 32:43 |
18. | Štembera Petr | VRL8208 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 114:47 | + 73:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Jan | LPU8103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:30 | |
2. | Jirčák Ondřej | SRK8805 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:48 | + 3:18 |
3. | Haken Adam | STH8102 | C | SK Studenec | 40:39 | + 4:09 |
4. | Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 44:48 | + 8:18 |
5. | Komárek Josef | CHC8001 | C | K.O.B. Choceň | 45:01 | + 8:31 |
6. | Novák Tomáš | VRL7902 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:11 | + 8:41 |
7. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:57 | + 16:27 |
8. | Hanousek Martin | CTB7910 | C | SK OB Chotěboř | 55:40 | + 19:10 |
9. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:31 | + 20:01 |
10. | Kout Pavel | PHK8201 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:58 | + 21:28 |
11. | Daněk Petr | TYN7900 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 62:39 | + 26:09 |
12. | Mojžíš Robert | PHK7902 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:37 | + 31:07 |
Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 36:03 | |
2. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | C | TJ START Náchod | 39:28 | + 3:25 |
3. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 40:49 | + 4:46 |
4. | Pilgr Luděk | CET7601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 41:10 | + 5:07 |
5. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:32 | + 5:29 |
6. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:49 | + 6:46 |
7. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:27 | + 7:24 |
8. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:58 | + 8:55 |
9. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 45:44 | + 9:41 |
10. | Jakubský Radek | SHK7603 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:53 | + 9:50 |
11. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:04 | + 10:01 |
12. | Čihák Petr | HOR6900 | C | TJ Jiskra Hořice | 46:16 | + 10:13 |
13. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:40 | + 11:37 |
14. | Křivda Ivan | CHC6701 | C | K.O.B. Choceň | 48:24 | + 12:21 |
15. | Kárník Jan | LPU7811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:35 | + 12:32 |
16. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 48:39 | + 12:36 |
17. | Pleva Stanislav | SJC7601 | C | Sportcentrum Jičín | 48:40 | + 12:37 |
18. | Šafář Miroslav | CET7001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 48:56 | + 12:53 |
19. | Ježek Vladimír | LPU7311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:00 | + 13:57 |
20. | Podlešák Marek | PHK7802 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:15 | + 19:12 |
21. | Holinger Jiří | CHC7707 | C | K.O.B. Choceň | 55:17 | + 19:14 |
22. | Macek Pavel | LPU7517 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:50 | + 19:47 |
23. | Czagan Jan | LPU7106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:03 | + 20:00 |
24. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 56:06 | + 20:03 |
25. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:11 | + 20:08 |
26. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:22 | + 21:19 |
27. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:53 | + 22:50 |
28. | Volák Pavel | SNA7002 | C | TJ START Náchod | 64:27 | + 28:24 |
29. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:40 | + 38:37 |
30. | Vacek Jiří | CET7701 | C | TJ Loko Česká Třebová | 82:45 | + 46:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Josef | LPU7509 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:06 | |
2. | Bílek Tomáš | SJC7307 | C | Sportcentrum Jičín | 44:44 | + 0:38 |
3. | Sedlák Radek | LIP7500 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 46:22 | + 2:16 |
4. | Pouchlý Jan | 0130001 | SHK | 47:51 | + 3:45 | |
5. | Hanuš Karel | STH6701 | C | SK Studenec | 49:33 | + 5:27 |
6. | Hanl Vratislav | SRK7402 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:00 | + 5:54 |
7. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:01 | + 5:55 |
8. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 50:06 | + 6:00 |
9. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:14 | + 6:08 |
10. | Janovský Petr | JIL7202 | C | OK Jilemnice | 50:25 | + 6:19 |
11. | Pozdílek Martin | PHK7803 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:19 | + 7:13 |
12. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 51:38 | + 7:32 |
13. | Ptáček Miloš | SNA7001 | C | TJ START Náchod | 53:09 | + 9:03 |
14. | Šabata Milan | PHK6901 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:37 | + 9:31 |
15. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:55 | + 9:49 |
16. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:32 | + 10:26 |
17. | Kušička Josef | HJL7600 | C | Sokol Horní Jelení | 56:25 | + 12:19 |
18. | Maloch Pavel | LPU7719 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:31 | + 12:25 |
19. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:11 | + 14:05 |
20. | Borovec Alexandr | CHC7606 | C | K.O.B. Choceň | 59:47 | + 15:41 |
21. | Kohout Pavel | JIL7502 | C | OK Jilemnice | 60:20 | + 16:14 |
22. | Čapek Miroslav | PHK7603 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:00 | + 17:54 |
23. | Votruba Petr | CHT7502 | C | OOB SK Chrast | 62:19 | + 18:13 |
24. | Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 63:36 | + 19:30 |
25. | Dudášek Karel | DOB7001 | C | KOB Dobruška | 64:20 | + 20:14 |
26. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | C | OK Jilemnice | 65:24 | + 21:18 |
27. | Valdman Miloš | JIL7802 | C | OK Jilemnice | 72:35 | + 28:29 |
28. | Mayer Jiří | 0140001 | Mayer | 74:02 | + 29:56 | |
29. | Šimek Oldřich | STH7101 | C | SK Studenec | 75:41 | + 31:35 |
Kadaník Libor | PHK7204 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Kouba Otakar | SJC7100 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:32 | |
2. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 36:09 | + 0:37 |
3. | Vávra Radek | HOR6301 | C | TJ Jiskra Hořice | 36:29 | + 0:57 |
4. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:51 | + 1:19 |
5. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:58 | + 2:26 |
6. | Lederer Vladimír | PPU6200 | KOB Pardubice | 40:25 | + 4:53 | |
7. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 42:20 | + 6:48 |
8. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 43:00 | + 7:28 |
9. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:20 | + 7:48 |
10. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:03 | + 8:31 |
11. | Číža Petr | SHK5902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:08 | + 15:36 |
12. | Košťál Pavel | XHK6401 | MTBO Hradec Králové | 53:46 | + 18:14 | |
13. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:01 | + 22:29 |
14. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:57 | + 28:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 38:30 | |
2. | Klimeš Jiří | SNA6101 | C | TJ START Náchod | 39:12 | + 0:42 |
3. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:22 | + 2:52 |
4. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 42:18 | + 3:48 |
5. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:21 | + 3:51 |
6. | Malý Evžen | JIL6102 | C | OK Jilemnice | 43:27 | + 4:57 |
7. | Novotný Pavel | SHK6104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:03 | + 5:33 |
8. | Jelínek Roman | CHC6301 | C | K.O.B. Choceň | 47:12 | + 8:42 |
9. | Tillmann Wolfgang | LPU6104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:10 | + 9:40 |
10. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 48:54 | + 10:24 |
11. | Čermák Libor | PHK5600 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:04 | + 10:34 |
12. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:57 | + 12:27 |
13. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | OB Kunvald | 51:02 | + 12:32 |
14. | Andrš Milan | ZAM5801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:11 | + 12:41 |
15. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:13 | + 13:43 |
16. | Horák Jan | HOR6000 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:55 | + 14:25 |
17. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 54:51 | + 16:21 |
18. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 56:23 | + 17:53 |
19. | Sombota Jiří | LTU5901 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:44 | + 19:14 |
20. | Širůček Jaromír | SHK6200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:25 | + 19:55 |
21. | Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | 59:11 | + 20:41 |
22. | Divecký Josef | SHK6102 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:27 | + 22:57 |
23. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:51 | + 26:21 |
24. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 70:30 | + 32:00 | |
25. | Vošlajer Robert | 0010001 | Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou | 83:46 | + 45:16 | |
Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Půlpán Roman | CHC6501 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 37:40 | |
2. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:58 | + 4:18 |
3. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 42:07 | + 4:27 |
4. | Juračka Vojtěch | CHT5404 | C | OOB SK Chrast | 42:27 | + 4:47 |
4. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 42:27 | + 4:47 |
6. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:21 | + 5:41 |
7. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:33 | + 5:53 |
8. | Mrštík Václav | CHT5001 | C | OOB SK Chrast | 44:05 | + 6:25 |
9. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 46:39 | + 8:59 |
10. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 48:55 | + 11:15 |
11. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:59 | + 11:19 |
12. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:17 | + 12:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:35 | |
2. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:47 | + 0:12 |
3. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:26 | + 2:51 |
4. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:40 | + 6:05 |
5. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | OB Kunvald | 53:11 | + 9:36 |
6. | Stárek Jiří | DOB5001 | C | KOB Dobruška | 55:04 | + 11:29 |
7. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:47 | + 14:12 |
8. | Vlček Josef | TYN5602 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 58:58 | + 15:23 |
9. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:34 | + 15:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílek Vratislav | SJC4801 | C | Sportcentrum Jičín | 41:14 | |
2. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 44:46 | + 3:32 |
3. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:37 | + 7:23 |
4. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 70:33 | + 29:19 |
5. | Šponar Josef | ZAM4701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 72:06 | + 30:52 |
Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Prokop | LPU1602 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:00 | |
2. | Leštínský Vojtěch | VRL1616 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:04 | + 3:04 |
3. | Grusser Jan | PHK1717 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:17 | + 6:17 |
4. | Matějka Vojtěch | SNA1701 | C | TJ START Náchod | 37:10 | + 9:10 |
5. | Klapal Jakub | VAM | OB Vamberk | 37:12 | + 9:12 | |
6. | Šklíbová Ema | PHK | OK 99 Hradec Králové | 37:26 | + 9:26 | |
7. | Martincová Daniela Sofie | VAM1351 | C | OB Vamberk | 38:53 | + 10:53 |
8. | Sokolář Vojtěch | SNA1601 | C | TJ START Náchod | 39:13 | + 11:13 |
9. | Čtvrtečková Natálie | TYN1250 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 40:48 | + 12:48 | |
10. | Potštejnský Jiří | XXX | XXX | 40:51 | + 12:51 | |
11. | Klapal Tomáš | VAM | OB Vamberk | 41:10 | + 13:10 | |
12. | Čapek Samuel | PHK1600 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:55 | + 13:55 |
13. | Kronosová Ela | VAM | OB Vamberk | 42:02 | + 14:02 | |
14. | Mokrý Daniel | HJL1401 | C | Sokol Horní Jelení | 44:37 | + 16:37 |
15. | Haken Václav | STH1601 | C | SK Studenec | 45:08 | + 17:08 |
16. | Vávra Kristián | LPU1701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:20 | + 17:20 |
17. | Bláha Vašík | 0070001 | OK Potštejn | 45:34 | + 17:34 | |
18. | Čtvrtečka Jakub | TYN | OOB SK Týniště nad Orlicí | 47:24 | + 19:24 | |
19. | Klapalová Alena | VAM | OB Vamberk | 47:36 | + 19:36 | |
20. | Vytečková Lucie | CET1851 | C | TJ Loko Česká Třebová | 49:19 | + 21:19 |
21. | Maclová Adina | LPU1951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:08 | + 22:08 |
22. | Kroupová Elen | LPU1851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:45 | + 22:45 |
23. | Macl Vít | LPU2222 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:59 | + 22:59 | |
24. | Janovec Karel | SRK1404 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:27 | + 25:27 |
25. | Sedláková Anna | LIP1550 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 56:05 | + 28:05 |
26. | Milská Josefa | SRK1451 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:56 | + 28:56 |
27. | Purmová Alžběta | SRK1453 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:00 | + 29:00 |
28. | Potštejnský Vít | XXX | XXX | 57:52 | + 29:52 | |
29. | Drápal Štěpán | STH1501 | C | SK Studenec | 57:54 | + 29:54 |
30. | Sejkora David | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 60:38 | + 32:38 | |
31. | Štemberová Anet | VRL1751 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:37 | + 34:37 |
32. | Kalousková Sára | ZAM1751 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 63:12 | + 35:12 |
33. | Balcarová Anna | PHK1850 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:42 | + 35:42 |
34. | Balcarová Klára | PHK1650 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:47 | + 35:47 |
35. | Pilgr Vladimír | CET1401 | C | TJ Loko Česká Třebová | 64:17 | + 36:17 |
36. | Holý Lukáš | 0150001 | Kosořín | 66:01 | + 38:01 | |
37. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:39 | + 43:39 |
38. | Tatarnikov Kyrylo | PHK | OK 99 Hradec Králové | 83:40 | + 55:40 | |
39. | Doležalová Karolína | 0120001 | Slavia Hradec Králové | 94:47 | + 66:47 | |
Cichý Marek | PHK1300 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kremzar Petr | 9990001 | ARCHIV | 29:28 | ||
2. | Raková Petra | SHK0251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 29:51 | + 0:23 |
3. | Buďáek Robert | STH7802 | C | SK Studenec | 31:04 | + 1:36 |
4. | Šlambora Ondřej | XXX | XXX | 34:45 | + 5:17 | |
5. | Čtvrtečková Martina | TYN8652 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 35:15 | + 5:47 | |
6. | Držmíšek Lukáš | 0020001 | SK Sruby | 35:27 | + 5:59 | |
7. | David Hamerský | 9990002 | ARCHIV | 36:39 | + 7:11 | |
8. | Votroubek Jan | SRK8201 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:24 | + 9:56 |
9. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:27 | + 9:59 |
10. | Tillmannová Stanislava | 0060001 | GTC Čáslav | 41:09 | + 11:41 | |
11. | Trejtnar Daniel | 9990004 | ARCHIV | 42:09 | + 12:41 | |
12. | Lipovská Markéta | SRK9851 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:14 | + 12:46 |
13. | Maclová Kristýna | LPU9155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:18 | + 14:50 |
14. | Karásek Antonín | 0220001 | Wanami | 44:55 | + 15:27 | |
15. | Korbelová Petra | PHK7652 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:13 | + 16:45 |
16. | Mikysková Kristýna | 9990003 | ARCHIV | 46:22 | + 16:54 | |
17. | Mokrý Michal | HJL7900 | C | Sokol Horní Jelení | 47:05 | + 17:37 |
18. | Krunčíková Kateřina | SRK8751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:46 | + 18:18 |
19. | Kvapilová Kamila | 0070002 | OK Potštejn | 48:32 | + 19:04 | |
20. | Novotná Dory | 0070005 | OK Potštejn | 48:39 | + 19:11 | |
21. | Šímová Lucie | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:26 | + 19:58 | |
22. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:50 | + 21:22 |
23. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 50:57 | + 21:29 |
24. | Šimková Markéta | CHC7856 | C | K.O.B. Choceň | 55:44 | + 26:16 |
25. | Buďárková Eva | STH7851 | C | SK Studenec | 56:18 | + 26:50 |
26. | Sollier David | PDY0001 | Běhej Poděbrady | 56:38 | + 27:10 | |
27. | Juška Jiří | 0080001 | Nereg | 56:48 | + 27:20 | |
28. | Potštejnský Vojtěch | XXX | XXX | 56:56 | + 27:28 | |
29. | Bašová Justýna | PHK | OK 99 Hradec Králové | 58:05 | + 28:37 | |
30. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:23 | + 28:55 |
31. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 58:25 | + 28:57 |
32. | Koutová Darja | PHK8450 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:45 | + 32:17 |
33. | Janás Petr | 0170004 | NER - (j)Elita | 62:50 | + 33:22 | |
34. | Nováková Jana | STH8352 | C | SK Studenec | 62:54 | + 33:26 |
35. | Dvorská Renata | CHC8152 | C | K.O.B. Choceň | 65:12 | + 35:44 |
36. | Hájková Petra | HJL8750 | C | Sokol Horní Jelení | 66:32 | + 37:04 |
37. | Šlesingerová Nela | KUO0951 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 68:27 | + 38:59 |
38. | Kološová Jana | LPU6653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:38 | + 40:10 |
39. | Kaplanová Alena | HJL7550 | C | Sokol Horní Jelení | 70:16 | + 40:48 |
40. | Potoková Kamila | XXX | XXX | 72:42 | + 43:14 | |
41. | John Václav | XXX | XXX | 72:54 | + 43:26 | |
42. | Lhotská Hana | ZAM4651 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 74:01 | + 44:33 |
43. | Balcar Michat | ZAM7310 | OB T.J. Sokol Žamberk | 74:14 | + 44:46 | |
44. | Procházka Miloš | SHK9999 | OK Slavia Hradec Králové | 74:46 | + 45:18 | |
45. | Balcar Štěpán | ZAM1210 | OB T.J. Sokol Žamberk | 75:19 | + 45:51 | |
46. | Vaňátková Bendová Monika | LTU7352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 79:49 | + 50:21 | |
47. | Müllerová Kateřina | TYN0750 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 90:25 | + 60:57 |
48. | Venclová Veronika | ZAM8251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 92:45 | + 63:17 |
49. | Hanyková Jaroslava | XXX | XXX | 92:53 | + 63:25 | |
Buďárek Šimon | STH0703 | B | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macl Jan | LPU9102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:07 | |
2. | Morávek Martin | SHK7701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:05 | + 6:58 |
3. | Besuch Vlado | 0070004 | OK Potštejn | 48:45 | + 7:38 | |
4. | Bláha Tomáš | 0070003 | OK Potštejn | 49:21 | + 8:14 | |
5. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:38 | + 9:31 |
6. | Matějka Luboš | SNA7602 | C | TJ START Náchod | 51:18 | + 10:11 |
7. | Dočkal Zdeněk | 9990005 | ARCHIV | 51:20 | + 10:13 | |
8. | Potočková Hana | KUO9051 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 51:58 | + 10:51 |
9. | Čapková Petra | PHK7850 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:52 | + 11:45 |
10. | Bek David | 0210001 | Sokol NH | 57:23 | + 16:16 | |
11. | Švagr Zdeněk | 0160001 | SK Týniště nad Orlicí | 58:13 | + 17:06 | |
12. | Hruša Petr | 0190001 | Vysoká nad Labem | 59:17 | + 18:10 | |
13. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 60:54 | + 19:47 |
14. | Tatarnikov Dmytro | PHK7500 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:39 | + 23:32 |
15. | Sommer Jaroslav | 0170002 | NER - (j)Elita | 64:53 | + 23:46 | |
16. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:18 | + 24:11 |
17. | Falta Radim | KUO7802 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 67:21 | + 26:14 |
18. | Růžika Jiří | XXX | XXX | 80:25 | + 39:18 | |
19. | Věříšová Lenka | LPU7761 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:41 | + 42:34 |
20. | Houviková Kateřina | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 88:14 | + 47:07 | |
21. | Potoek Jiří | XXX | XXX | 140:19 | + 99:12 |