Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vintrová Matylda | TZL1551 | C | SKOB Zlín | 21:57 | |
Vaculíková Eliška | LCE1555 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:56 | |
2. | Svobodová Natálie | TZL1251 | B | SKOB Zlín | 13:09 | + 1:13 |
3. | Stacke Viktorie | LCE1251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:57 | + 4:01 |
4. | Vlčková Alžběta | VIC1351 | C | OB Vizovice | 21:02 | + 9:06 |
5. | Štěpánková Adéla | VIC1250 | C | OB Vizovice | 23:50 | + 11:54 |
Chodúrová Elena | TZL1351 | C | SKOB Zlín | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Julie | LCE1051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:00 | |
2. | Nešporová Viktorie Anna | TZL1150 | B | SKOB Zlín | 20:03 | + 3:03 |
3. | Rozsypalová Ela | TZL1154 | C | SKOB Zlín | 20:09 | + 3:09 |
4. | Kořenová Hana | TZL1050 | C | SKOB Zlín | 22:23 | + 5:23 |
5. | Marková Tatiana | VIC1060 | C | OB Vizovice | 26:50 | + 9:50 |
6. | Svobodová Aneta | TZL1156 | C | SKOB Zlín | 39:15 | + 22:15 |
7. | Struhařová Sára | TZL1152 | B | SKOB Zlín | 41:17 | + 24:17 |
Rytířová Denisa | SKM1150 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánková Anna | VIC0956 | B | OB Vizovice | 13:20 | |
2. | Růžičková Žofie | TZL0953 | B | SKOB Zlín | 13:40 | + 0:20 |
3. | Hubáčková Sabina | LCE0851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:46 | + 0:26 |
4. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | B | OB Vizovice | 16:21 | + 3:01 |
5. | Novosadová Klára | TZL0952 | C | SKOB Zlín | 17:20 | + 4:00 |
6. | Vlčková Markéta | VIC0951 | A | OB Vizovice | 18:54 | + 5:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosíková Růžena Eliška | VIC0650 | B | OB Vizovice | 19:27 | |
2. | Kovalčíková Nela | TZL0757 | B | SKOB Zlín | 26:28 | + 7:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavánková Iva | TZL9753 | E | SKOB Zlín | 16:21 | 7998 | |
2. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:27 | + 1:06 | 7536 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:18 | + 2:57 | 6759 |
4. | Kašparová Zuzana | TZL9754 | C | SKOB Zlín | 20:05 | + 3:44 | 6431 |
5. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:10 | + 5:49 | 5556 |
6. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 23:42 | + 7:21 | 4912 |
Kolistaniková Michaela | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 19:40 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:43 | + 0:03 |
3. | Hubáčková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:57 | + 0:17 |
4. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 19:59 | + 0:19 |
5. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:08 | + 1:28 |
6. | Kočová Eva | TZL7550 | C | SKOB Zlín | 22:30 | + 2:50 |
7. | Brucháčková Markéta | TZL8152 | C | SKOB Zlín | 25:48 | + 6:08 |
8. | Slámová Alena | LCE8253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:13 | + 13:33 |
9. | Baťková Zuzana | TZL8151 | C | SKOB Zlín | 33:56 | + 14:16 |
10. | Hrbáčková Karla | LCE8152 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:39 | + 32:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 24:05 | |
2. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:09 | + 0:04 |
3. | Janků Kateřina | SKOB Kobra Vsetín | 33:24 | + 9:19 | ||
4. | Kubíčková Eva | VIC7950 | C | OB Vizovice | 33:51 | + 9:46 |
5. | Perničková Lenka | TZL7951 | C | SKOB Zlín | 35:01 | + 10:56 |
6. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 42:09 | + 18:04 |
Marková Pavla | OB Vizovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 20:43 | |
2. | Maliňáková Eva | SKOB Kobra Vsetín | 30:30 | + 9:47 | ||
Slezáková Jitka | LCE6351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stackeová Anna | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:27 | |
2. | Krajčová Věra | OTK5850 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 20:44 | + 0:17 |
3. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 24:58 | + 4:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smola Štěpán | TZL1414 | C | SKOB Zlín | 11:07 | |
2. | Růžička Bořek | TZL1404 | C | SKOB Zlín | 11:51 | + 0:44 |
3. | Svoboda Šimon | TZL1400 | C | SKOB Zlín | 11:55 | + 0:48 |
4. | Brucháček Matěj | TZL1500 | C | SKOB Zlín | 16:39 | + 5:32 |
5. | Vaculík Michal | LCE1403 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:19 | + 19:12 |
6. | Vaculík Jan | LCE1402 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:21 | + 21:14 |
7. | Kaňka Vilém | TZL1402 | C | SKOB Zlín | 35:34 | + 24:27 |
Nemeškal Jáchym | LCE1401 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Dalibor | TZL1200 | B | SKOB Zlín | 10:08 | |
2. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 14:34 | + 4:26 |
3. | Brucháček Jan | TZL1201 | B | SKOB Zlín | 15:14 | + 5:06 |
4. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:20 | + 6:12 |
5. | Plaček Jiří | TZL1205 | C | SKOB Zlín | 19:43 | + 9:35 |
6. | Kaňka Jan | TZL1202 | C | SKOB Zlín | 25:42 | + 15:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | A | KOB Směr Kroměříž | 10:11 | |
2. | Pekárek David | TZL1000 | A | SKOB Zlín | 11:13 | + 1:02 |
3. | Mička Gabriel Felix | TZL1008 | B | SKOB Zlín | 12:14 | + 2:03 |
4. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | B | KOB Směr Kroměříž | 12:36 | + 2:25 |
5. | Hubáček Marián | LCE1111 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:08 | + 2:57 |
6. | Fišer Petr | TZL1004 | B | SKOB Zlín | 13:48 | + 3:37 |
7. | Koč Juraj | TZL1006 | C | SKOB Zlín | 17:06 | + 6:55 |
7. | Macka Sebastián | LCE1112 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:06 | + 6:55 |
9. | Jahudka Štěpán | TZL1101 | B | SKOB Zlín | 18:06 | + 7:55 |
10. | Trčka Daniel | LCE1101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:20 | + 13:09 |
11. | Grégr Ondřej | SKM1103 | C | KOB Směr Kroměříž | 28:53 | + 18:42 |
12. | Smola Jakub | TZL1111 | C | SKOB Zlín | 33:37 | + 23:26 |
Stacke Jan | LCE1001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DNS | ||
Růžička Hubert | TZL1106 | B | SKOB Zlín | DNS | ||
Kovalčík Lukáš | TZL1010 | C | SKOB Zlín | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | B | SKOB Zlín | 13:20 | |
2. | Pernička Martin | TZL0800 | A | SKOB Zlín | 13:28 | + 0:08 |
3. | Pavlík Adam | TZL0810 | B | SKOB Zlín | 13:38 | + 0:18 |
4. | Linhart Jakub | TZL0813 | A | SKOB Zlín | 14:20 | + 1:00 |
5. | Hozík Štěpán | TZL0806 | B | SKOB Zlín | 15:07 | + 1:47 |
6. | Vystrčil Vojtěch | TZL0819 | C | SKOB Zlín | 19:34 | + 6:14 |
Slováček Ondřej | TZL0902 | A | SKOB Zlín | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huleja Martin | TZL0604 | B | SKOB Zlín | 16:59 | |
2. | Veselý Štěpán | VIC0712 | B | OB Vizovice | 20:02 | + 3:03 |
3. | Kundrata Vít | TZL0700 | B | SKOB Zlín | 20:09 | + 3:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbranek Roman | TZL8808 | C | SKOB Zlín | 16:48 | 7208 | |
2. | Vlček Tomáš | VIC0713 | A | OB Vizovice | 17:14 | + 0:26 | 7030 |
3. | Glončák Peter | LCE7901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:32 | + 0:44 | 6907 |
4. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:09 | + 1:21 | 6654 |
5. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:26 | + 1:38 | 6538 |
6. | Pěček Jakub | SKM0700 | A | KOB Směr Kroměříž | 18:40 | + 1:52 | 6443 |
7. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 18:54 | + 2:06 | 6347 |
8. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 19:58 | + 3:10 | 5909 |
9. | Hireš Jan | SKM0100 | C | KOB Směr Kroměříž | 23:55 | + 7:07 | 4290 |
Sláma Šimon | LCE0502 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Kafka Miloš | LPU8608 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | 0 | ||
Lejsek Tadeas | 10001 | OB Rocks! | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 15:56 | |
2. | Graubner Jan | TZL8236 | C | SKOB Zlín | 16:16 | + 0:20 |
3. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 19:05 | + 3:09 |
4. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 19:14 | + 3:18 |
5. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 19:17 | + 3:21 |
6. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 20:05 | + 4:09 |
7. | Novosad Pavel | TZL7401 | C | SKOB Zlín | 20:20 | + 4:24 |
8. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:38 | + 4:42 |
9. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 22:24 | + 6:28 |
10. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:21 | + 7:25 |
Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 15:11 | |
2. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:02 | + 0:51 |
3. | Vintr Radek | TZL7701 | C | SKOB Zlín | 16:59 | + 1:48 |
4. | Hrbáček Tomáš | LCE7702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:07 | + 1:56 |
5. | Brucháček Rudolf | TZL7404 | C | SKOB Zlín | 18:06 | + 2:55 |
6. | Kaňka Jan | TZL7405 | C | SKOB Zlín | 22:50 | + 7:39 |
Svoboda Petr | TZL7937 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kusbach Antonín | TZL5800 | C | SKOB Zlín | 20:31 | |
2. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 21:22 | + 0:51 |
3. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 28:02 | + 7:31 |
4. | Chromčák František | JZL5201 | TJ Jižní svahy Zlín | 42:30 | + 21:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Petra | VIC1650 | C | OB Vizovice | 28:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemeškal Jakub | LCE1608 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:20 | |
2. | Růžička Valentýna | SKOB Zlín | 22:33 | + 6:13 | ||
Vladovič Martin | TZL1401 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Lejsek Julius | 10003 | OB Rocks! | DNS | |||
Chodúr Kristián | 30001 | Zlín | DNS | |||
Lejsek Mikulas | 10002 | OB Rocks! | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vorlíčková Lucia | SK Sandberg | 18:00 | |||
2. | Švejda Antonín | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 26:31 | + 8:31 | ||
3. | Macháčková Anna | SK Sandberg | 26:53 | + 8:53 | ||
4. | Knutelska Martina | Slávia Žilinská univerzita | 32:29 | + 14:29 | ||
5. | Macháčková Júlia | SK Sandberg | 37:33 | + 19:33 | ||
6. | Košík Matej | 1C78BA | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 38:42 | + 20:42 | |
7. | Gibalová Katarína | SKS7853 | Športový klub Sandberg | 41:18 | + 23:18 | |
8. | Kovačičová Zuzana | SPE8151 | KOB Sokol Pezinok | 68:09 | + 50:09 | |
Šuník Danny | SKS90AB | Športový klub Sandberg | DNS | |||
Macíček Martin | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Balogh Matej | SPE0710 | KOB Sokol Pezinok | 14:17 | ||
2. | Šmelík Daniel | RBA0702 | TJ Rapid Bratislava | 14:26 | + 0:09 | |
3. | Syrový Tomáš | SPE0601 | KOB Sokol Pezinok | 14:38 | + 0:21 | |
4. | Pernička Václav | HBB0602 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 14:54 | + 0:37 | |
5. | Dolný Michal | SPE0706 | KOB Sokol Pezinok | 15:06 | + 0:49 | |
6. | Dudra Maroš | KYS0601 | Klub OB Kysak | 16:57 | + 2:40 | |
7. | Mikloš Matúš | SPE0702 | KOB Sokol Pezinok | 20:46 | + 6:29 | |
8. | Prutkay Patrik | SKS0703 | Športový klub Sandberg | 27:33 | + 13:16 | |
Volkov Maksym | VZA0701 | Slávia ŽU Žilina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dokupil Ján | SKS0801 | Športový klub Sandberg | 13:43 | ||
2. | Marko Michal | TKE0901 | Klub OB ATU Košice | 13:47 | + 0:04 | |
3. | Michač Samuel | HBB0802 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 15:36 | + 1:53 | |
4. | Velán Matúš | SPE0806 | KOB Sokol Pezinok | 15:52 | + 2:09 | |
5. | Janotka David | Slávia Žilinská univerzita | 18:54 | + 5:11 | ||
6. | Paulus Michal | VZA0904 | Slávia ŽU Žilina | 19:19 | + 5:36 | |
7. | Furucz Jonatán | FBA0801 | ŠK Farmaceut Bratislava | 20:21 | + 6:38 | |
8. | Belan ml Radek | SMT | ROB-SZR | 21:09 | + 7:26 | |
9. | Varga Ján Tichomír | SPE0908 | KOB Sokol Pezinok | 22:01 | + 8:18 | |
10. | Goffa Tobiáš | ZMT0904 | Klub OB Martin | 23:15 | + 9:32 | |
11. | Horáček Martin | ZMT0803 | Klub OB Martin | 25:37 | + 11:54 | |
Steiner Miroslav | TKE0903 | Klub OB ATU Košice | DISK | |||
Nemček Daniel Jozef | SPE0905 | KOB Sokol Pezinok | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkov Vladislav | VZA1002 | Slávia ŽU Žilina | 12:33 | ||
2. | Kocúr Boris | FBA1004 | ŠK Farmaceut Bratislava | 14:09 | + 1:36 | |
3. | Knutelský Juraj | VZA1001 | Slávia ŽU Žilina | 14:47 | + 2:14 | |
4. | Bukovác Lukáš | FBA1002 | ŠK Farmaceut Bratislava | 15:32 | + 2:59 | |
5. | Szabó Daniel | SPE1001 | KOB Sokol Pezinok | 16:19 | + 3:46 | |
6. | Bálint Vojtech | VZA1003 | Slávia ŽU Žilina | 16:51 | + 4:18 | |
7. | Dorozlo Roman | SPE1005 | KOB Sokol Pezinok | 18:15 | + 5:42 | |
8. | Perašin Matúš | ZMT1001 | Klub OB Martin | 18:22 | + 5:49 | |
9. | Frischer Emilián | TKE1101 | Klub OB ATU Košice | 20:14 | + 7:41 | |
10. | Nociar Tomáš | SPE1004 | KOB Sokol Pezinok | 22:54 | + 10:21 | |
11. | Oravec Matúš | ZMT1104 | Klub OB Martin | 30:54 | + 18:21 | |
12. | Kuriš Alexandar | FBA1007 | ŠK Farmaceut Bratislava | 40:52 | + 28:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježík Viktor | FBA1203 | ŠK Farmaceut Bratislava | 13:05 | ||
2. | Patráš Šimon | HBB1301 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 13:34 | + 0:29 | |
3. | Eliáš Jakub | RBA1202 | TJ Rapid Bratislava | 14:49 | + 1:44 | |
4. | Eliáš Matej | RBA1201 | TJ Rapid Bratislava | 15:30 | + 2:25 | |
5. | Brezovský Sebastián | SPE1206 | KOB Sokol Pezinok | 15:35 | + 2:30 | |
6. | Marko Adam | SPE1305 | KOB Sokol Pezinok | 18:47 | + 5:42 | |
7. | Kopac Matej | Slávia Žilinská univerzita | 19:04 | + 5:59 | ||
8. | Goffa Rafael | ZMT1203 | Klub OB Martin | 23:47 | + 10:42 | |
9. | Frniak Teo | Slávia Žilinská univerzita | 25:30 | + 12:25 | ||
10. | Samek Dárius | Klub OB Martin | 28:27 | + 15:22 | ||
11. | Schabjuk Samuel | SPE1306 | KOB Sokol Pezinok | 34:04 | + 20:59 | |
Sabadoš Matej | SPE1304 | KOB Sokol Pezinok | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buzák Matiáš | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 13:24 | |||
2. | Pallo Tadeáš | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 14:43 | + 1:19 | ||
3. | Kovačič Ján | SPE1601 | KOB Sokol Pezinok | 15:54 | + 2:30 | |
4. | Gibala Tomáš | SPE1402 | KOB Sokol Pezinok | 16:29 | + 3:05 | |
5. | Vanda Gregor | SPE1403 | KOB Sokol Pezinok | 18:07 | + 4:43 | |
6. | Lučenič Matej | SPE1401 | KOB Sokol Pezinok | 18:10 | + 4:46 | |
7. | Goffa Ján | Klub OB Martin | 18:41 | + 5:17 | ||
8. | Pallo Ján | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 26:52 | + 13:28 | ||
9. | Myrets Danil | SKS1602 | Športový klub Sandberg | 93:32 | + 80:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bukovac Pavol | FBA8102 | ŠK Farmaceut Bratislava | 15:11 | ||
2. | Roháč Martin | TKE0301 | Klub OB ATU Košice | 15:13 | + 0:02 | |
3. | Jančík Filip | SPE0604 | KOB Sokol Pezinok | 15:55 | + 0:44 | |
4. | Piják Ondrej | BBA8204 | KOBRA Bratislava | 16:04 | + 0:53 | |
5. | Chupek Jakub | VZA9901 | Slávia ŽU Žilina | 16:11 | + 1:00 | |
6. | Sláma Dušan | TKE9801 | Klub OB ATU Košice | 16:24 | + 1:13 | |
7. | Poklop Martin | Slávia Žilinská univerzita | 16:27 | + 1:16 | ||
8. | Mušinský Tomáš | TKE9301 | Klub OB ATU Košice | 16:34 | + 1:23 | |
9. | Sláma Richard | TKE0303 | Klub OB ATU Košice | 16:53 | + 1:42 | |
10. | Barták Lukáš | BBA8301 | KOBRA Bratislava | 17:06 | + 1:55 | |
11. | Féder Medard | BBA0102 | KOBRA Bratislava | 17:10 | + 1:59 | |
12. | Simočko Lukáš | TKE0003 | Klub OB ATU Košice | 17:36 | + 2:25 | |
13. | Šurgan Štefan | VZA7904 | Slávia ŽU Žilina | 18:08 | + 2:57 | |
14. | Papuga Miroslav | TKE9002 | Klub OB ATU Košice | 18:29 | + 3:18 | |
15. | Barták Michal | BBA7801 | KOBRA Bratislava | 18:40 | + 3:29 | |
16. | Bukovac Maroš | FBA7601 | ŠK Farmaceut Bratislava | 19:42 | + 4:31 | |
17. | Pavlík Michal | SSN9001 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 19:47 | + 4:36 | |
18. | Dulák Silvester | SSN9007 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 20:17 | + 5:06 | |
19. | Mižúr Peter | FBA9101 | ŠK Farmaceut Bratislava | 20:44 | + 5:33 | |
20. | Novota Lukáš Mário | TKE0302 | Klub OB ATU Košice | 20:56 | + 5:45 | |
21. | Hierweg Karol | BBA9201 | KOBRA Bratislava | 21:51 | + 6:40 | |
22. | Jánoška Tomáš | RBA9301 | TJ Rapid Bratislava | 22:04 | + 6:53 | |
23. | Kukurugya Matej | SKS0103 | Športový klub Sandberg | 22:51 | + 7:40 | |
24. | Kuriak Jakub | 9Q93AA | RUNARI Beskydy | 23:11 | + 8:00 | |
25. | Paško Michal | RBA9903 | TJ Rapid Bratislava | 25:00 | + 9:49 | |
26. | Vričan Peter | VZA8901 | Slávia ŽU Žilina | 25:35 | + 10:24 | |
27. | Jurčík Tomáš | VZA0301 | Slávia ŽU Žilina | 26:36 | + 11:25 | |
28. | Novota Mikuláš | TKE6002 | Klub OB ATU Košice | 27:07 | + 11:56 | |
29. | Paško Adam | RBA0301 | TJ Rapid Bratislava | 28:30 | + 13:19 | |
30. | Charvát Tomáš | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 28:56 | + 13:45 | ||
31. | Navrátil Adam | VBA9901 | ŠK VAZKA Bratislava | 31:48 | + 16:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kasza Tomáš | FBA0503 | ŠK Farmaceut Bratislava | 16:07 | ||
2. | Bukovac Filip | FBA0501 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:06 | + 0:59 | |
3. | Trepáč Adam | VZA0501 | Slávia ŽU Žilina | 20:52 | + 4:45 | |
4. | Kukurugya Šimon | SKS0402 | Športový klub Sandberg | 21:00 | + 4:53 | |
5. | Šipoš Šimon | SPE0406 | KOB Sokol Pezinok | 21:31 | + 5:24 | |
6. | Forgáč Jakub | VIA0401 | Viatoris | 47:00 | + 30:53 | |
MS | Kuchárik Ján | Klub OB Sokol Pezinok | 24:14 | + 8:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tysz Adam | TKE8703 | Klub OB ATU Košice | 16:44 | ||
2. | Szabó Rastislav | HBB8701 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 18:19 | + 1:35 | |
3. | Lago Miroslav | VBA7601 | ŠK VAZKA Bratislava | 18:21 | + 1:37 | |
4. | Mikluš Marián | RBA7204 | TJ Rapid Bratislava | 19:09 | + 2:25 | |
5. | Volkov Oleh | VZA8701 | Slávia ŽU Žilina | 19:17 | + 2:33 | |
6. | Furucz Dušan | FBA7101 | ŠK Farmaceut Bratislava | 20:19 | + 3:35 | |
7. | Bednárik Martin | TNR7201 | ŠK Triturus Nitra | 22:05 | + 5:21 | |
8. | Macháček Martin | VIA8201 | Viatoris | 23:09 | + 6:25 | |
9. | Šalmik Stanislav | Slávia Žilinská univerzita | 26:36 | + 9:52 | ||
10. | Hríbik Miroslav | HBB8501 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 27:04 | + 10:20 | |
11. | Brezovský Tomáš | SPE8503 | KOB Sokol Pezinok | 37:39 | + 20:55 | |
12. | Myrets Vladyslav | SKS8902 | Športový klub Sandberg | 42:43 | + 25:59 | |
Bačík Jozef | 7R70AB | Kysucke Nove Mesto | DISK | |||
Pilát Miroslav | HBB8502 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabo Mikuláš | RBA7820 | TJ Rapid Bratislava | 14:04 | ||
2. | Michač Ľuboš | HBB7601 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 15:21 | + 1:17 | |
3. | Jonáš Radoslav | SKS6902 | Športový klub Sandberg | 15:32 | + 1:28 | |
4. | Vorlíček Peter | SKS7501 | Športový klub Sandberg | 15:50 | + 1:46 | |
5. | Knutelský Juraj | VZA7902 | Slávia ŽU Žilina | 17:00 | + 2:56 | |
5. | Lanátor Tibor | RBA7903 | TJ Rapid Bratislava | 17:00 | + 2:56 | |
7. | Dokupil Rastislav | SKS7402 | Športový klub Sandberg | 17:10 | + 3:06 | |
8. | Dudra Milan | KYS7201 | Klub OB Kysak | 18:20 | + 4:16 | |
9. | Bálint Vojtech | Slávia Žilinská univerzita | 18:32 | + 4:28 | ||
10. | Gröpel Peter | 21T77AA | ARC Piešťany | 18:53 | + 4:49 | |
11. | Koman Marek | FBA7905 | ŠK Farmaceut Bratislava | 19:14 | + 5:10 | |
12. | Urban Marek | SKS7401 | Športový klub Sandberg | 20:46 | + 6:42 | |
13. | Brňák Štefan | SKS7601 | Športový klub Sandberg | 21:25 | + 7:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrnčiar Dušan | FBA7703 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:43 | ||
2. | Volkov Alexander | VZA8002 | Slávia ŽU Žilina | 18:12 | + 0:29 | |
3. | Wartiak Peter | FBA8001 | ŠK Farmaceut Bratislava | 18:26 | + 0:43 | |
4. | Horniak Juraj | BBA8202 | KOBRA Bratislava | 18:47 | + 1:04 | |
5. | Patráš Igor | HBB7901 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 20:49 | + 3:06 | |
6. | Belan st. Radek | ROB-SZR | 30:31 | + 12:48 | ||
7. | Frischer Viktor | TKE8102 | Klub OB ATU Košice | 31:16 | + 13:33 | |
Kovačič Pavol | SPE8201 | KOB Sokol Pezinok | DNS | |||
Lukoťka Robert | SKS8201 | Športový klub Sandberg | DNS | |||
Schabjuk Tomáš | SPEAEF6 | KOB Sokol Pezinok | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pollák Jozef | TKE6001 | Klub OB ATU Košice | 15:05 | ||
2. | Chupek Jozef | VZA7101 | Slávia ŽU Žilina | 15:10 | + 0:05 | |
3. | Šmelík Juraj | RBA6603 | TJ Rapid Bratislava | 15:56 | + 0:51 | |
4. | Roháč Zdenko | TKE7301 | Klub OB ATU Košice | 16:07 | + 1:02 | |
5. | Navrátil Rostislav | VBA6601 | ŠK VAZKA Bratislava | 16:23 | + 1:18 | |
6. | Vandlíček Peter | VZA7300 | Slávia ŽU Žilina | 17:29 | + 2:24 | |
7. | Poštulka Karel | VZA7102 | Slávia ŽU Žilina | 18:02 | + 2:57 | |
8. | Filö György | KYS6302 | Klub OB Kysak | 21:00 | + 5:55 | |
9. | Kundrata Ivan | HBB6601 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 21:09 | + 6:04 | |
10. | Borčin Peter | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 25:13 | + 10:08 | ||
11. | Paško Marko | RBA7001 | TJ Rapid Bratislava | 25:30 | + 10:25 | |
12. | Trepáč Ivan | VZA7001 | Slávia ŽU Žilina | 26:03 | + 10:58 | |
13. | Novosad Tibor | FBA7103 | ŠK Farmaceut Bratislava | 27:59 | + 12:54 | |
Furucz Ján | FBA7201 | ŠK Farmaceut Bratislava | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefko Igor | ZMT6808 | Klub OB Martin | 16:35 | ||
2. | Šoltés František | SSN6202 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 16:51 | + 0:16 | |
2. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 16:51 | + 0:16 | |
4. | Eliáš Michal | RBA6604 | TJ Rapid Bratislava | 18:07 | + 1:32 | |
5. | Kurák Milan | TKE6801 | Klub OB ATU Košice | 18:46 | + 2:11 | |
6. | Balogh Richard | SKS6901 | Športový klub Sandberg | 19:51 | + 3:16 | |
7. | Jurčík Peter | VZA6802 | Slávia ŽU Žilina | 20:03 | + 3:28 | |
8. | Schenk Róbert | RBA6802 | TJ Rapid Bratislava | 21:03 | + 4:28 | |
9. | Kukurugya Emil | SKS6603 | Športový klub Sandberg | 22:23 | + 5:48 | |
10. | Buršík Ján | RBA6801 | TJ Rapid Bratislava | 31:15 | + 14:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polakovič Peter | VZA5501 | Slávia ŽU Žilina | 17:39 | ||
2. | Piják Jaroslav | SPE5801 | KOB Sokol Pezinok | 17:47 | + 0:08 | |
3. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 19:38 | + 1:59 | |
4. | Kuchta Ján | TKE5701 | Klub OB ATU Košice | 20:20 | + 2:41 | |
5. | Petrinec Milan | RBA5802 | TJ Rapid Bratislava | 20:57 | + 3:18 | |
6. | Žilinčík Slávko | TKE5602 | Klub OB ATU Košice | 22:13 | + 4:34 | |
7. | Formanko Dušan | RBA5801 | TJ Rapid Bratislava | 23:03 | + 5:24 | |
8. | Mižúr Ján | FBA5501 | ŠK Farmaceut Bratislava | 23:21 | + 5:42 | |
9. | Oravec Ivan | SPE5502 | KOB Sokol Pezinok | 24:24 | + 6:45 | |
10. | Shuniakov Volodymyr | SKS5701 | Športový klub Sandberg | 25:34 | + 7:55 | |
11. | Mitelman Milan | VZA5801 | Slávia ŽU Žilina | 28:20 | + 10:41 | |
12. | Tursky Jan | Slávia Žilinská univerzita | 57:46 | + 40:07 | ||
Palička Miroslav | SSN5902 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | DISK | |||
Šťastný Mojmír | BBA5901 | KOBRA Bratislava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Papuga František | TKE6302 | Klub OB ATU Košice | 18:09 | ||
2. | Ďurčo Peter | EBB6102 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica | 18:54 | + 0:45 | |
3. | Mohácsy Tamás | FBA6401 | ŠK Farmaceut Bratislava | 19:04 | + 0:55 | |
4. | Prill László | FBA6302 | ŠK Farmaceut Bratislava | 19:47 | + 1:38 | |
5. | Sláma Peter | TKE6401 | Klub OB ATU Košice | 21:08 | + 2:59 | |
6. | Bednár Pavol | EBB6101 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica | 21:20 | + 3:11 | |
7. | Rybár Dušan | RBA6202 | TJ Rapid Bratislava | 21:58 | + 3:49 | |
8. | Ščehovič Roman | EBB6401 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica | 23:59 | + 5:50 | |
9. | Janšo Karol | TKE6206 | Klub OB ATU Košice | 26:51 | + 8:42 | |
10. | Mazúr Milan | RBA6201 | TJ Rapid Bratislava | 37:26 | + 19:17 | |
Václavík Martin | ZMT6404 | Klub OB Martin | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szaloki Rezso | 13W52AA | Gyöngyösi Tájfutó Klub | 15:19 | ||
2. | Máj Štefan | BBA5201 | KOBRA Bratislava | 19:54 | + 4:35 | |
3. | Zacharovský Ivan | ZMT5201 | Klub OB Martin | 35:11 | + 19:52 | |
4. | Nebeský Ján | FBA4101 | ŠK Farmaceut Bratislava | 35:43 | + 20:24 | |
5. | Mikluš Viktor | FBA5201 | ŠK Farmaceut Bratislava | 36:59 | + 21:40 | |
6. | Simočko Michal | TKE5302 | Klub OB ATU Košice | 40:53 | + 25:34 | |
Meriač Milan | ZMT4205 | Klub OB Martin | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dulák Dávid | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 13:55 | |||
2. | Šalmik Bruno | Slávia Žilinská univerzita | 15:07 | + 1:12 | ||
3. | Dulák Michal | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 15:17 | + 1:22 | ||
4. | Wartiak Jakub | FBA1601 | ŠK Farmaceut Bratislava | 18:28 | + 4:33 | |
5. | Štyrák Albín | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 20:12 | + 6:17 | ||
6. | Pavlíková Tamara | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 21:41 | + 7:46 | ||
7. | Lago Marta Viola | VBA17AA | ŠK VAZKA Bratislava | 23:22 | + 9:27 | |
8. | Gibala Krištof | SKS1801 | Športový klub Sandberg | 24:22 | + 10:27 | |
9. | Mazák Tomáš | SKS18AC | Športový klub Sandberg | 24:55 | + 11:00 | |
10. | Goffová Barborka | Klub OB Martin | 26:14 | + 12:19 | ||
11. | Nemec Ivan | EBB2101 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica | 27:21 | + 13:26 | |
12. | Šipošová Veronika | SPE1553 | KOB Sokol Pezinok | 27:45 | + 13:50 | |
13. | Belanová Miška | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 27:59 | + 14:04 | ||
14. | Volkov Stanyslav | VZA1501 | Slávia ŽU Žilina | 30:07 | + 16:12 | |
15. | Mazák Ondrej | SKS1601 | Športový klub Sandberg | 40:33 | + 26:38 | |
16. | Kovačičová Hanka | SPE2ACB | KOB Sokol Pezinok | 42:15 | + 28:20 | |
17. | Buzáková Lia | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 44:47 | + 30:52 | ||
18. | Brezovská Vanda | SPE1651 | KOB Sokol Pezinok | 47:17 | + 33:22 | |
19. | Repová Adela | SPE1653 | KOB Sokol Pezinok | 48:43 | + 34:48 | |
Lukoťková Emília | SKS1952 | Športový klub Sandberg | DNS | |||
Pilátová Emma | ŠK HADVEO Banská Bystrica | DNS | ||||
Szabó Lukáš | ŠK HADVEO Banská Bystrica | DNS | ||||
Schabjuk Matias | SPE1701 | KOB Sokol Pezinok | DNS | |||
Karchová Stella | Klub OB Sokol Pezinok | DNS | ||||
Lukoťková Zina | SKS1752 | Športový klub Sandberg | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pozdechová Soňa | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 21:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trubelík Ivan | OOB TJ Slovan Luhačovice | 10:14 | |||
2. | Kořenová Jana | 20001 | nemám klub | 17:27 | + 7:13 | |
3. | Struhařová Kateřina | TZL8054 | C | SKOB Zlín | 19:58 | + 9:44 |
4. | Svobodová Marie | TZL8351 | C | SKOB Zlín | 20:17 | + 10:03 |
5. | Čablová Tereza | SKOB Zlín | 40:54 | + 30:40 | ||
Miroslav Chodúr | 30003 | Zlín | DNS | |||
Chodúrová Ivana | 30002 | Zlín | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkova Maja | VZA0951 | Slávia ŽU Žilina | 14:00 | ||
2. | Jonášová Ema | SKS0951 | Športový klub Sandberg | 14:47 | + 0:47 | |
3. | Dubynets Maria | SKS0955 | Športový klub Sandberg | 15:00 | + 1:00 | |
4. | Šipošová Hana | SPE0951 | KOB Sokol Pezinok | 15:07 | + 1:07 | |
5. | Brňáková Diana | SKS0952 | Športový klub Sandberg | 15:54 | + 1:54 | |
6. | Schwarzová Martina | EBB0951 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica | 18:56 | + 4:56 | |
7. | Marková Zuzana | SPE0952 | KOB Sokol Pezinok | 19:56 | + 5:56 | |
8. | Máčajová Zina | SKS0954 | Športový klub Sandberg | 20:43 | + 6:43 | |
9. | Macháčková Petra Nina | VIA0951 | Viatoris | 37:10 | + 23:10 | |
Patrášová Ella Michaela | HBB0951 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Syrová Lucia | SPE1052 | KOB Sokol Pezinok | 16:44 | ||
2. | Marko Sofia | TKE1251 | Klub OB ATU Košice | 17:19 | + 0:35 | |
3. | Schwarzová Katarína | EBB1151 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica | 22:38 | + 5:54 | |
4. | Szlováková Juliana | FBA1053 | ŠK Farmaceut Bratislava | 28:54 | + 12:10 | |
5. | Tomašová Anna | SPE1055 | KOB Sokol Pezinok | 29:27 | + 12:43 | |
6. | Knutelská Lea | VZA1251 | Slávia ŽU Žilina | 30:15 | + 13:31 | |
7. | Lanátorová Lucia | SPE1058 | KOB Sokol Pezinok | 34:19 | + 17:35 | |
8. | Horská Lucia | SPE1057 | KOB Sokol Pezinok | 36:19 | + 19:35 | |
9. | Guštafíková Daniela | SPE1056 | KOB Sokol Pezinok | 44:05 | + 27:21 | |
10. | Menďan Viktória | SPE1154 | KOB Sokol Pezinok | 47:23 | + 30:39 | |
Trnková Monika | ZMT1153 | Klub OB Martin | DISK | |||
Vandlíčková Nela | VZA1051 | Slávia ŽU Žilina | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kocúrová Barbora | FBA1251 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:39 | ||
2. | Gibalová Gabriela | SPE1254 | KOB Sokol Pezinok | 22:48 | + 5:09 | |
3. | Fedorová Žofia | SPE1252 | KOB Sokol Pezinok | 23:32 | + 5:53 | |
4. | Kucháriková Alžbeta | SPE1353 | KOB Sokol Pezinok | 31:00 | + 13:21 | |
5. | Perašinová Radka | ZMT1351 | Klub OB Martin | 34:22 | + 16:43 | |
6. | Fraňová Hanka | SPE1354 | KOB Sokol Pezinok | 39:24 | + 21:45 | |
7. | Tvertinova Arina | SPE1389 | KOB Sokol Pezinok | 53:55 | + 36:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wartiakova Petra | FBA1451 | ŠK Farmaceut Bratislava | 16:00 | ||
2. | Kapinová Kvetoslava | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 25:52 | + 9:52 | ||
3. | Lachká Dorota | SPE1452 | KOB Sokol Pezinok | 48:35 | + 32:35 | |
4. | Lachká Zuzana | SPE1451 | KOB Sokol Pezinok | 50:14 | + 34:14 | |
5. | Máčajová Zuzana | SKS1551 | Športový klub Sandberg | 69:19 | + 53:19 | |
6. | Mazáková Anna | SKS1451 | Športový klub Sandberg | 75:20 | + 59:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurčíková Nina | VZA0752 | Slávia ŽU Žilina | 13:46 | ||
2. | Marková Adela | SPE0755 | KOB Sokol Pezinok | 15:25 | + 1:39 | |
3. | Šipošová Lucia | SPE0654 | KOB Sokol Pezinok | 16:18 | + 2:32 | |
4. | Baloghová Zora | SKS0751 | Športový klub Sandberg | 18:53 | + 5:07 | |
5. | Koristeková Lucia | HBB0751 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 23:01 | + 9:15 | |
6. | Žilincová Paulína | SKS0651 | Športový klub Sandberg | 28:19 | + 14:33 | |
7. | Piecková Lucia | ZMT0751 | Klub OB Martin | 33:42 | + 19:56 | |
8. | Mudranynets Anastasiia | TKE0752 | Klub OB ATU Košice | 47:00 | + 33:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matejková Barbora | VZA0101 | Slávia ŽU Žilina | 15:37 | ||
2. | Korpasová Tereza | TBB9852 | ŠK Terezka Banská Bystrica | 15:58 | + 0:21 | |
3. | Miklušová Tamara | RBA0252 | TJ Rapid Bratislava | 16:20 | + 0:43 | |
4. | Weissová Ľuboslava | TKE0252 | Klub OB ATU Košice | 17:26 | + 1:49 | |
5. | Korpasová Lucie | TBB0151 | ŠK Terezka Banská Bystrica | 19:26 | + 3:49 | |
6. | Papugová Andrea | VZA9351 | Slávia ŽU Žilina | 20:07 | + 4:30 | |
7. | Pompurová Terézia | TBB9851 | ŠK Terezka Banská Bystrica | 21:42 | + 6:05 | |
8. | Juríčková Lucie | 1T94AA | SKOB Zlín | 22:52 | + 7:15 | |
9. | Roháčová Viktória | TKE0051 | Klub OB ATU Košice | 22:58 | + 7:21 | |
10. | Holan Martina | TKE9551 | Klub OB ATU Košice | 23:30 | + 7:53 | |
11. | Papugová Andrea | TKE9751 | Klub OB ATU Košice | 23:40 | + 8:03 | |
12. | Trepáčová Gabriela | VZA0351 | Slávia ŽU Žilina | 26:00 | + 10:23 | |
13. | Koľveková Veronika | VBA9351 | ŠK VAZKA Bratislava | 26:02 | + 10:25 | |
14. | Vríčanová Jana | VZA8952 | Slávia ŽU Žilina | 26:57 | + 11:20 | |
Ivanková Sandra | TKE0253 | Klub OB ATU Košice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Herna Rebecca | FBA0553 | ŠK Farmaceut Bratislava | 18:00 | ||
2. | Michačová Ema | HBB0551 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 18:44 | + 0:44 | |
3. | Zelníková Barbora | SPE0457 | KOB Sokol Pezinok | 19:22 | + 1:22 | |
4. | Sekaninová Sofia | TKE0451 | Klub OB ATU Košice | 19:26 | + 1:26 | |
5. | Pompurová Kamila | TBB0551 | ŠK Terezka Banská Bystrica | 24:49 | + 6:49 | |
6. | Graubnerová Eliška | TZL0056 | C | SKOB Zlín | 27:02 | + 9:02 |
Havlíková Ema | SPE0451 | KOB Sokol Pezinok | DNS | |||
Porubská Lenka | VZA0453 | Slávia ŽU Žilina | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wartiaková Marta | FBA8252 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:38 | ||
2. | Shuniakova Tetiana | SKS8751 | Športový klub Sandberg | 19:32 | + 1:54 | |
3. | Nemcová Erika | EBB8752 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica | 21:57 | + 4:19 | |
4. | Kuriaková Zuzana | RUNARI Beskydy | 22:04 | + 4:26 | ||
5. | Dienová Jana | BBA8651 | KOBRA Bratislava | 22:11 | + 4:33 | |
6. | Šmelíková Hana | FBA6951 | ŠK Farmaceut Bratislava | 22:54 | + 5:16 | |
7. | Macháčková Natália | VIA8551 | Viatoris | 28:43 | + 11:05 | |
8. | Furuczová Jela | FBA7151 | ŠK Farmaceut Bratislava | 29:49 | + 12:11 | |
9. | Hríbiková Andrea | HBB8451 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 32:27 | + 14:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondovčíková Daniela | BBA7852 | KOBRA Bratislava | 19:48 | ||
2. | Bialeková Martina | EBB7351 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica | 20:00 | + 0:12 | |
3. | Barillová Alena | SSN6951 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 20:10 | + 0:22 | |
4. | Vorlíčková Barbora | SKS7651 | Športový klub Sandberg | 20:35 | + 0:47 | |
5. | Bednáriková Táňa | SSN7952 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 23:44 | + 3:56 | |
6. | Lanátorová Katarína | RBA7856 | TJ Rapid Bratislava | 24:56 | + 5:08 | |
7. | Brňáková Martina | SKS7752 | Športový klub Sandberg | 28:42 | + 8:54 | |
8. | Máčajová Edita | SKS75AB | Športový klub Sandberg | 31:31 | + 11:43 | |
9. | Steinerová Lucia | TKE7752 | Klub OB ATU Košice | 35:17 | + 15:29 | |
10. | Jančíková Lenka | SPE7751 | KOB Sokol Pezinok | 36:26 | + 16:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupeková Silvia | VZA7250 | Slávia ŽU Žilina | 15:52 | ||
2. | Fedorová Katarína | SPE7451 | KOB Sokol Pezinok | 16:16 | + 0:24 | |
3. | Urbanová Monika | SKS7751 | Športový klub Sandberg | 17:26 | + 1:34 | |
4. | Bukovacová Alena | FBA7451 | ŠK Farmaceut Bratislava | 18:24 | + 2:32 | |
5. | Šmelíková Barbora | VBA6951 | ŠK VAZKA Bratislava | 19:29 | + 3:37 | |
6. | Prutkayová Veronika | SKS7852 | Športový klub Sandberg | 19:45 | + 3:53 | |
7. | Marko Valéria | TKE7952 | Klub OB ATU Košice | 20:09 | + 4:17 | |
8. | Balintova Janka | Slávia Žilinská univerzita | 21:15 | + 5:23 | ||
9. | Kapinusová Zuzana | SSN8352 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 23:47 | + 7:55 | |
10. | Marková Eva | BBA76AA | KOBRA Bratislava | 24:57 | + 9:05 | |
Šipošová Zuzana | SPE7351 | KOB Sokol Pezinok | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Davī Jana | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 19:03 | |||
2. | Šmelíková Jana | HBB6651 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 20:47 | + 1:44 | |
3. | Pánková Martina | RBA6953 | TJ Rapid Bratislava | 20:51 | + 1:48 | |
4. | Kováčová Mária | TKE6751 | Klub OB ATU Košice | 22:32 | + 3:29 | |
5. | Papugová Elena | TKE6552 | Klub OB ATU Košice | 23:36 | + 4:33 | |
6. | Štefko Izabela | ZMT6554 | Klub OB Martin | 29:19 | + 10:16 | |
Mazúrová Soňa | RBA6551 | TJ Rapid Bratislava | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Jana | TKE7252 | Klub OB ATU Košice | 16:21 | ||
2. | Schenková Katarína | RBA7451 | TJ Rapid Bratislava | 16:56 | + 0:35 | |
2. | Poštulková Zuzana | VZA7051 | Slávia ŽU Žilina | 16:56 | + 0:35 | |
4. | Miklušová Dagmar | RBA7351 | TJ Rapid Bratislava | 17:17 | + 0:56 | |
5. | Kuráková Valéria | TKE7151 | Klub OB ATU Košice | 18:01 | + 1:40 | |
6. | Hasprová Ivana | VZA7054 | Slávia ŽU Žilina | 19:02 | + 2:41 | |
7. | Olešova Slávka | 1C72AA | Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos | 20:00 | + 3:39 | |
8. | Časnochová Táňa | HBB7051 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 21:03 | + 4:42 | |
9. | Lago Oľga | VBA7452 | ŠK VAZKA Bratislava | 25:08 | + 8:47 | |
10. | Herna Ida | FBA7253 | ŠK Farmaceut Bratislava | 26:16 | + 9:55 | |
11. | Trepáčová Eva | VZA7053 | Slávia ŽU Žilina | 28:56 | + 12:35 | |
Kutišová Silvia | SPE7352 | KOB Sokol Pezinok | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávrová Beata | RBA5651 | TJ Rapid Bratislava | 21:49 | ||
2. | Pijáková Eva | SPE5751 | KOB Sokol Pezinok | 26:14 | + 4:25 | |
3. | Putnovská Iveta | TKE5651 | Klub OB ATU Košice | 30:05 | + 8:16 | |
4. | Poláčková Darina | SPE5852 | KOB Sokol Pezinok | 31:20 | + 9:31 | |
5. | Athanasová Helena | TKE5951 | Klub OB ATU Košice | 33:10 | + 11:21 | |
Polakovičová Elena | VZA5850 | Slávia ŽU Žilina | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sádecká Judita | TKE6253 | Klub OB ATU Košice | 16:11 | ||
2. | Mušinská Eva | TKE6451 | Klub OB ATU Košice | 16:13 | + 0:02 | |
3. | Pijáková Iveta | SPE6251 | KOB Sokol Pezinok | 17:06 | + 0:55 | |
4. | Denysenko Tamara | VZA6151 | Slávia ŽU Žilina | 18:02 | + 1:51 | |
5. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 23:01 | + 6:50 | |
6. | Mižúrová Jana | FBA6351 | ŠK Farmaceut Bratislava | 23:06 | + 6:55 | |
7. | Szalai Éva | 13W63AA | Gyöngyösi Tájfutó Klub | 24:18 | + 8:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Májová Paulína | BBA5351 | KOBRA Bratislava | 19:26 | ||
2. | Juhasová Viola | ZMT5251 | Klub OB Martin | 23:27 | + 4:01 | |
3. | Polónyiová Darina | VZA4850 | Slávia ŽU Žilina | 24:38 | + 5:12 | |
4. | Fraňová Marie | SPE5051 | KOB Sokol Pezinok | 28:24 | + 8:58 | |
5. | Cser Krisztina | 1X42AA | SPA / Budapest | 34:29 | + 15:03 | |
6. | Navrátilová Jela | VBA4451 | ŠK VAZKA Bratislava | 41:56 | + 22:30 | |
7. | Brzová Marta | SPE5351 | KOB Sokol Pezinok | 43:28 | + 24:02 | |
Kavecká Soňa | SPE4851 | KOB Sokol Pezinok | DISK |