2015    2016    2017    2018   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec 
Zobrazit kalendář Zobrazit mapu Zobrazit včetně lokálních závodů
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2017-03-19-119.03.2017
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 1313 V
2017-03-25-125.03.2017
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL 424 V
2017-03-25-125.03.2017
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT 234 V
2017-03-25-125.03.2017
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT 952 V
2017-03-25-125.03.2017
SFM SFM - OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
MSK OB KT OM 320 V
2017-03-25-125.03.2017
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB NOB OM 150 V
2017-03-25-125.03.2017
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 235 V
2017-03-26-026.03.2017
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL V OF 31
2017-03-26-126.03.2017
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL KL OF 36 V
2017-03-26-126.03.2017
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL KL ČP 36 V
2017-03-29-129.03.2017
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB NOB OM 46
2017-03-31-131.03.2017
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB NOB OM 143 2017-03-28 17:59:5928.03.P
2017-04-01-101.04.2017
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA OB ST OM 34 2017-03-29 23:59:5929.03.P
2017-04-01-101.04.2017
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KL 327 2017-03-28 12:00:0028.03.P
2017-04-01-101.04.2017
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL 421 2017-03-30 12:00:0030.03.P
2017-04-01-101.04.2017
KAD, JES KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
JES - OK Rakovník
OB KT 294 2017-03-29 23:59:5929.03.P
2017-04-01-101.04.2017
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž, z.s.
VA OB KT OM 226 2017-03-29 23:59:5929.03.P
2017-04-01-101.04.2017
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KT 874 2017-03-28 23:59:5928.03.P
2017-04-01-101.04.2017
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB SP 686
2017-04-01-101.04.2017
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT 634
2017-04-01-101.04.2017
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT 911 2017-03-28 23:59:5928.03.P
2017-04-01-101.04.2017
KAD, JES KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
JES - OK Rakovník
OB SP OM 247 2017-03-29 23:59:5929.03.P
2017-04-01-101.04.2017
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OM 176 2017-03-28 23:59:5928.03.P
2017-04-01-101.04.2017
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA OB SP OM 271 2017-03-29 23:59:5929.03.P
2017-04-02-102.04.2017
KAD, JES KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
JES - OK Rakovník
OB KL 297 2017-03-29 23:59:5929.03.P
2017-04-02-102.04.2017
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ OB SP OM 669
2017-04-02-102.04.2017
LME LME - SK Los Mělník
ČR TRAIL TeO OF 22
2017-04-08-108.04.2017
SJI SJI - OK Jihlava
ČR OB NOB MČR 421 2017-03-31 23:59:5931.03.P
2017-04-08-108.04.2017
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK, VA OB KL 189 2017-04-02 23:59:0002.04.P
2017-04-08-108.04.2017
STH STH - SK Studenec
OB KL 97 2017-04-02 23:59:5902.04.P
2017-04-08-108.04.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT 273 2017-04-01 23:59:5901.04.P
2017-04-08-108.04.2017
VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň
OB KT OM 34 2017-04-02 22:00:0002.04.P
2017-04-08-108.04.2017
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KT 235 2017-04-02 23:59:5902.04.P
2017-04-08-108.04.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB SP OM 229 2017-04-01 23:59:5901.04.P
2017-04-08-108.04.2017
HER, JMO HER - Orientační klub Heršpice
JMO - Jihomoravská oblast
JM OB SP OM 14 2017-04-04 23:59:5904.04.P
2017-04-08-108.04.2017
VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň
OB SP 33 2017-04-02 22:00:0002.04.P
2017-04-09-109.04.2017
SJI SJI - OK Jihlava
ČR, VY OB ST ČPŠ 211 2017-03-31 23:59:5931.03.P
2017-04-09-109.04.2017
VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň
OB KL 45 2017-04-02 22:00:0002.04.P
2017-04-14-014.04.2017
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB V V 1391 2017-04-01 23:59:5901.04.P
2017-04-14-114.04.2017
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL V
2017-04-15-115.04.2017
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL V
2017-04-15-115.04.2017
VTA, PCB VTA - SC vebr-sport
PCB - SKP České Budějovice
OB KT OM 37 2017-04-02 23:59:5902.04.P
2017-04-15-115.04.2017
VTA, PCB VTA - SC vebr-sport
PCB - SKP České Budějovice
OB SP OM 34 2017-03-31 23:59:5931.03.P
2017-04-16-116.04.2017
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL V
2017-04-22-122.04.2017
TZL TZL - SKOB Zlín
M OB KL ŽB 33 2017-04-07 23:59:5907.04.P
2017-04-22-122.04.2017
KTA KTA - SK Kotnov Tábor
OB ST OM 1 2017-04-16 23:59:5916.04.P
2017-04-22-122.04.2017
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL 94 2017-04-10 23:59:5910.04.P
2017-04-22-122.04.2017
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 10 2017-04-17 23:59:5917.04.P
2017-04-22-122.04.2017
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
VY OB KT OM 13 2017-04-16 23:59:5916.04.P
2017-04-22-122.04.2017
ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk
OB KT 58 2017-04-16 23:59:5916.04.P
2017-04-22-122.04.2017
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB SP OM 38 2017-04-16 23:59:5916.04.P
2017-04-22-122.04.2017
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ OB KT OM 98 2017-04-17 23:59:5917.04.P
2017-04-22-122.04.2017
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB SP OM 12 2017-04-16 23:59:0016.04.P
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V