Přihlášky závodu: Grand prix Silesia

Datum:
13.07.2017
Místo konání:
Černá Voda, penzion Radost
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     HDR     TK     TL    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
AOP0753 Salichová Ivana Orientační Běh Opava C 52453 Ne Ne Ano Ano 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9002 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
1CP0851 Bielecka Marta (POL) UKS Siódemka Rumia 361818 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49455 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LTU0550 Dobiášová Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416292 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko C 2115673 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 49453 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 361981 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
27P0371 Dolinska Zuzanna (POL) ATZ Racibórz 7060403 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc B 682663 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
25S0250 Weissová Ľuboslava (SVK) KOB ATU Košice 2032149 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
1CP0151 Melzer Zofia (POL) UKS Siódemka Rumia 2043898 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1CP0152 Susek Julia (POL) UKS Siódemka Rumia 7010626 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1CP0251 Zurek Marta (POL) UKS Siódemka Rumia 9101311 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
27P0250 Borzym Izabela (POL) ATZ Racibórz 7020806 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
25S0050 Roháčová Viktória (SVK) KOB ATU Košice 301215 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1CP9951 Dawidowska Natalia (POL) UKS Siódemka Rumia 9201529 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1CP0051 Bielecka Aleksandra (POL) UKS Siódemka Rumia 895238 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1CP9851 Bielecka Alicja (POL) UKS Siódemka Rumia 502206 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SSU9191 Březinová Marie SK Severka Šumperk C 888629 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
6DC9251 FRANCIELY SIQUEIRA CHILES SILVA O'Camp Ano Ano Ano Ano 700 Kč
6DC8751 LETÍCIA DA SILVA SALTORI SILVA O'Camp Ano Ano Ano Ano 700 Kč
6DC7551 ELAINE DALMARES LENZ SILVA O'Camp Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
17S1452 Nemcova Erika (SVK) Ekonom Banska Bystrica 416753 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1VP Ciarkowska Magdalena (POL) HKS Azymut Mochy 886665 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál 2075650 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 49451 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 820 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 Ne Ano Ano Ano 600 Kč
88P7600 Włodarczyk Anna-Maria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1401460 Ne Ne Ano Ano 400 Kč
1CP7451 Nowicka-Bielecka Kornelia (POL) UKS Siódemka Rumia 1390881 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360 900424 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BFM7251 Kočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49456 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
25S7050 Roháčová Ingrid (SVK) KOB ATU Košice 2023819 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VZA6950 Kralova Miriam (SVK) Slávia ŽU Žilina 406986 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VZA73 Trepáčová Eva (SVK) Slávia ŽU Žilina 2045212 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 56427 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
33S6850 Sibileva Maria (SWE) Karlskrona SOK 1201174 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
17S1450 Hlavacikova Katarina (SVK) Ekonom Banska Bystrica 416804 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
21B5700 Nikitsina Tatsiana (BLR) Peleng-Vimpel 222498 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
39S6060 Májová Paulína (SVK) KOBRA Bratislava 533304 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
21B4850 Khrapina Nadzeya (BLR) Peleng-Vimpel 440310 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BFM0701 Kočara František SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál C 416040 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
1JZ02 Kubíček Vavřinec Olomouc Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49491 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SSU0701 Cveček Jan SK Severka Šumperk C 08041 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 410174 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál C 2045229 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0501 Salich Jonáš Orientační Běh Opava C Ne Ne Ano Ano 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
37P0300 Toborek Jakub (POL) MKS "MOS" Wrocław 8030803 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1CP0401 Bielecki Michal (POL) UKS Siódemka Rumia 418979 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
27P0202 Nowakowski Maciej (POL) ATZ Racibórz 1986001 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1CP0000 Ogdowski Bartlomiej (POL) UKS Siódemka Rumia 1410952 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 Ano Ano Ano Ne 0 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno E 896975 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VZA9601 Kral Adam (SVK) Slávia ŽU Žilina 8625 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ne Ano Ano Ano 600 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 Ano Ne Ano Ne 0 Kč
6DC8801 SIDNALDO FARIA SOUSA SILVA O'Camp Ano Ano Ano Ano 700 Kč
6DC9401 CARLOS HENRIQUE SOUZA DE ARAÚJO SILVA O'Camp Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7204086 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 Ne Ne Ano Ano 400 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
27P8601 Galicz Karol (POL) ATZ Racibórz 7771986 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2087646 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1LP9009 Jaros Mariusz (POL) Jw 2399 440244 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
25S7300 Roháč Zdenko (SVK) KOB ATU Košice 2051301 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
3EP Plesinski Mariusz (POL) 10BKPanc 7200192 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
66S7300 Porubský Július (SVK) ŠK Triturus Nitra 2045596 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1VP7901 Golinowski Pawel (POL) HKS Azymut Mochy 7200181 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC7615 Vyoral Jan OB Vizovice C 53335 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
34C6400 GROTE Andreas (SUI) OLC SKOG Fribourg 7775577 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VZA70 Král Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 8627 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
37P7100 Marcin Szczygieł (POL) MKS "MOS" Wrocław 2016300 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
6DC6301 LUIZ SERGIO MENDES SILVA O'Camp Ano Ano Ano Ano 700 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 Ne Ne Ano Ano 400 Kč
17P6800 Cych Piotr (POL) WKS Śląsk Wrocław 1010100 Ano Ano Ano Ne 600 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
34C6800 BAECHLER Olivier (SUI) OLC SKOG Fribourg 1398463 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM7001 Kočara Jiří SKOB Frýdek - Místek C 2102872 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C Ano Ano Ano Ano 0 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
28P Sypula Slawomir (POL) UNTS Warszawa 7201187 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 Ne Ano Ano Ano 0 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
21B5500 Trydzensi Henadzi (BLR) Peleng-Vimpel 7204875 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
33B5500 Maroz Ivan (BLR) KAMERTON 254880 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowicw 1603313 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
33S5300 Törnqvist Kent (SWE) Karlskrona SOK 2109249 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
39S5005 Máj Štefan (SVK) KOBRA Bratislava 533305 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB4703 Zaoral Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301264 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP1300 Matějka Václav Oddíl OB Kotlářka C Ne Ne Ano Ano 200 Kč
SBR0350 Holubová Pavlína SKOB Bruntál Ano Ano Ano Ano 350 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
1JZ01 Paulíčková Bára Olomouc Ano Ano Ano Ano 350 Kč
1JZ03 Kubíčková Magdaléna Olomouc Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0702 Krzywoň Jan Orientační Běh Opava C 2096147 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP1001 Krzywoň Vojtěch Orientační Běh Opava C 08715 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
NNN99 Kvapilová Simona Neregistrovaní (NNN) 7209658 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
AOP1101 Kollárovits Matěj Orientační Běh Opava C 51198 Ne Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0951 Kollárovitsová Julie Orientační Běh Opava C 51199 Ne Ano Ano Ano 0 Kč
33S1050 Widuch Sophie (SWE) Karlskrona SOK 1114114 Ne Ano Ne Ano 300 Kč
HOB0701 Kurečka Jakub SKOB Horní Benešov C 436947 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
HOB0902 Kurečka Šimon SKOB Horní Benešov C 436924 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
44C0051 Holinková Mariana Neregistrovaní 52661 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 5991 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
25S5600 Žilinčík Slávko (SVK) KOB ATU Košice 307265 Ne Ne Ne Ano 120 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ne Ano Ne 240 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
73P5650 Olbrycht Anna (POL) OLBnO 412377 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec C 420443 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
1JZ04 Kubíček Jiří Olomouc Ano Ano Ano Ano 480 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49496 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
21B6250 Sukhadolava Aelita (BLR) Peleng-Vimpel 254645 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
TAP7100 Melišík Michael KOB TRETRA Praha C 2087660 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SKOB Horní Benešov C Ne Ne Ano Ano 240 Kč
AOP9051 Hadačová Tereza Orientační Běh Opava C 8798 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C Ano Ano Ano Ano 480 Kč
OOL8050 Petřivalská Jana SK Haná orienteering C 1700082 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
3TC0700 Cenek Tomáš FENIX SKI TEAM Ano Ano Ano Ano 480 Kč
3TC0550 Cenková Ema FENIX SKI TEAM Ano Ano Ano Ano 480 Kč
3TC0400 Velc Roman FENIX SKI TEAM Ano Ano Ano Ano 480 Kč
3TC0500 Bakeš Daniel FENIX SKI TEAM Ano Ano Ano Ano 480 Kč
3TC0450 Mičkerová Michaela FENIX SKI TEAM Ano Ano Ano Ano 480 Kč
3TC0401 Juřík Marek FENIX SKI TEAM Ano Ano Ano Ano 480 Kč
AOP8800 Fiala Jan Orientační Běh Opava C 8810 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
33S7200 Widuch Mikael (SWE) Karlskrona SOK 1705705 Ne Ano Ne Ano 240 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
51P9350 Grzegocka Aleksandra (POL) UKS Sparta Czyżowice Ano Ano Ne Ne 240 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
VZA71 Král Dávid (SVK) Slávia ŽU Žilina 406984 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
3TC6500 Fellner Marek FENIX SKI TEAM Ano Ano Ano Ano 480 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
28Z5050 Hlaváčová Eva Neregistrovaná zapůjčit Ano Ne Ne Ne 150 Kč
AOP7603 Salich Radomír Orientační Běh Opava C Ne Ne Ano Ano 0 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
1CP7401 Bielecki Tadeusz (POL) UKS Siódemka Rumia 418925 Ano Ano Ano Ano 480 Kč
3JP8800 Szabla Rafał (POL) Farmazony O-Team 7207727 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
celkem přihlášených: 305, vklad: 127440 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.