Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:11 | |
2. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 30:28 | + 5:17 |
3. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 30:46 | + 5:35 |
4. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 31:26 | + 6:15 |
5. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 33:11 | + 8:00 |
6. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 35:02 | + 9:51 |
7. | Rotková Veronika | ZBM0854 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:20 | + 12:09 |
8. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:35 | + 20:24 |
9. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 59:40 | + 34:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 20:56 | |
2. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 22:59 | + 2:03 |
3. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | B | SK Žabovřesky Brno | 23:08 | + 2:12 |
4. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:34 | + 3:38 |
5. | Morávková Zuzana | SRK0551 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:51 | + 3:55 |
6. | Kurečková Klára | ABM0657 | C | KOB Moira Brno | 25:17 | + 4:21 |
7. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB Moira Brno | 27:05 | + 6:09 |
8. | Pachmannová Katka | AOP0551 | C | Orientační Běh Opava | 27:16 | + 6:20 |
9. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Orientační Běh Opava | 27:32 | + 6:36 |
10. | Pavlová Eliška | MOV0650 | C | SKOB Ostrava | 28:05 | + 7:09 |
11. | Matulová Valérie | BFM0652 | C | SKOB Frýdek - Místek | 30:16 | + 9:20 |
12. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:44 | + 9:48 |
13. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 32:30 | + 11:34 |
14. | Čudková Kristýna | MOV0654 | C | SKOB Ostrava | 33:49 | + 12:53 |
15. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | C | Orientační Běh Opava | 34:01 | + 13:05 |
16. | Kočarová Marie | BFM0557 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:10 | + 16:14 |
17. | Řeháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:16 | + 25:20 |
18. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:39 | + 32:43 |
19. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 54:12 | + 33:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | B | KOB Moira Brno | 24:16 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:21 | + 2:05 |
3. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 30:28 | + 6:12 |
4. | Rotková Markéta | ZBM0455 | B | SK Žabovřesky Brno | 31:02 | + 6:46 |
5. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 32:30 | + 8:14 |
6. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 32:42 | + 8:26 |
7. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 33:05 | + 8:49 |
8. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 33:08 | + 8:52 |
9. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 34:49 | + 10:33 |
10. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 35:28 | + 11:12 |
11. | Hovořáková Karolína | ZBM0351 | B | SK Žabovřesky Brno | 35:41 | + 11:25 |
12. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 37:10 | + 12:54 |
13. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 37:48 | + 13:32 |
14. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 38:13 | + 13:57 |
15. | Patermannová Eliška | TBM0369 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:05 | + 15:49 |
16. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:54 | + 16:38 |
17. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 43:10 | + 18:54 |
18. | Juříková Jolana | LCE0355 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:24 | + 19:08 |
19. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 45:30 | + 21:14 |
20. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:36 | + 23:20 |
21. | Dynková Alžběta | TZL0454 | B | SKOB Zlín | 52:19 | + 28:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Bára | AOP0351 | C | Orientační Běh Opava | 31:27 | |
2. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 31:44 | + 0:17 |
3. | Procnerová Veronika | BFM0453 | B | SKOB Frýdek - Místek | 32:58 | + 1:31 |
4. | Popieluchová Michaela | BFM0457 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:16 | + 7:49 |
5. | Rybková Vendula | TRI0453 | C | TJ TŽ Třinec | 40:48 | + 9:21 |
6. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | B | SKOB Zlín | 41:49 | + 10:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:07 | |
2. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | B | SOB Olomouc | 39:14 | + 1:07 |
3. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | B | Magnus Orienteering | 40:41 | + 2:34 |
4. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 42:17 | + 4:10 |
5. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:56 | + 4:49 |
6. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 44:45 | + 6:38 |
7. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | B | SKOB Zlín | 44:49 | + 6:42 |
8. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 45:00 | + 6:53 |
9. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 46:24 | + 8:17 |
10. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:23 | + 12:16 |
11. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 50:40 | + 12:33 |
12. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 54:03 | + 15:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | C | SOB Olomouc | 47:07 | |
2. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 47:20 | + 0:13 |
3. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 55:11 | + 8:04 |
4. | Raclavská Lenka | UOL0252 | C | SOB Olomouc | 60:30 | + 13:23 |
5. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 63:01 | + 15:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 48:31 | |
2. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:52 | + 7:21 |
3. | Štefková Klára | TBM0059 | B | KOS TJ Tesla Brno | 61:23 | + 12:52 |
4. | Matulíková Aneta | TZL0050 | C | SKOB Zlín | 65:47 | + 17:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řehová Natálie | BFM0051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 86:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 59:55 | 0 | |
2. | Habigerová Jana | KSU9888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:09 | + 3:14 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:57 | 0 | |
2. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 54:04 | + 0:07 | 0 |
3. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 54:41 | + 0:44 | 0 |
4. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:33 | + 1:36 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 54:44 | 0 | |
2. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:28 | + 10:44 | 0 |
3. | Šebková Klára | PTE8550 | C | TJ Sokol Ptení | 75:03 | + 20:19 | 0 |
4. | Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | 81:26 | + 26:42 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 45:45 | |
2. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 48:23 | + 2:38 |
3. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 49:06 | + 3:21 |
4. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 50:34 | + 4:49 |
5. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 52:47 | + 7:02 |
6. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 53:47 | + 8:02 |
7. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | C | SKOB Ostrava | 56:21 | + 10:36 |
8. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 60:40 | + 14:55 |
9. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:41 | + 21:56 |
10. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 96:05 | + 50:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 57:16 | |
2. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:02 | + 2:46 |
3. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 60:22 | + 3:06 |
4. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 68:14 | + 10:58 |
5. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:57 | + 14:41 |
6. | Marszałek Maria | 11P7452 | C | Jastrzębie-Zdrój | 78:40 | + 21:24 |
7. | Masny Anna | MOV8250 | C | SKOB Ostrava | 94:03 | + 36:47 |
8. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 98:15 | + 40:59 |
9. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 120:41 | + 63:25 |
Holubová Eva | SBR8051 | C | SKOB Bruntál | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 53:14 | |
2. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 54:13 | + 0:59 |
3. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 54:37 | + 1:23 |
4. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:57 | + 1:43 |
5. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 59:17 | + 6:03 |
6. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:27 | + 8:13 |
7. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 63:13 | + 9:59 |
8. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 78:18 | + 25:04 |
9. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 84:12 | + 30:58 |
Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 39:05 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:39 | + 4:34 |
3. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 45:39 | + 6:34 |
4. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 49:48 | + 10:43 |
5. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 51:49 | + 12:44 |
6. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 58:12 | + 19:07 |
7. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 64:30 | + 25:25 |
8. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 64:41 | + 25:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ciencialová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | 43:57 | |
2. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:38 | + 1:41 |
3. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 46:34 | + 2:37 |
4. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 52:41 | + 8:44 |
5. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 53:20 | + 9:23 |
6. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:36 | + 12:39 |
7. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 61:30 | + 17:33 |
8. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:50 | + 17:53 |
9. | Bolkova Petra | MOV | C | SKOB Ostrava | 92:21 | + 48:24 |
10. | Roubalíková Iva | 3SX6450 | C | ZŠ Těšetice | 96:22 | + 52:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 41:58 | |
2. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 43:55 | + 1:57 |
3. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 47:29 | + 5:31 |
4. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 48:01 | + 6:03 |
5. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 49:34 | + 7:36 |
6. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:23 | + 10:25 |
7. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 54:36 | + 12:38 |
8. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 55:37 | + 13:39 |
9. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 57:14 | + 15:16 |
10. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 63:44 | + 21:46 |
11. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 67:11 | + 25:13 |
12. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 68:39 | + 26:41 |
13. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Orientační Běh Opava | 70:38 | + 28:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 62:56 | |
2. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 71:04 | + 8:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 53:09 | |
2. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | C | SKOB Horní Benešov | 61:39 | + 8:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 45:31 | |
2. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Orientační Běh Opava | 55:18 | + 9:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 65:13 | |
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 70:04 | + 4:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 25:43 | |
2. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 30:05 | + 4:22 |
3. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:07 | + 6:24 |
4. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 34:19 | + 8:36 |
5. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:02 | + 11:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bičánek Vít | TRI0700 | C | TJ TŽ Třinec | 24:55 | |
2. | Krupa Jan | TRI0706 | C | TJ TŽ Třinec | 28:53 | + 3:58 |
3. | Kočara František | BFM0701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 30:15 | + 5:20 |
4. | Menzel Antonín | MOV0700 | C | SKOB Ostrava | 31:18 | + 6:23 |
5. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 32:20 | + 7:25 |
6. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 33:32 | + 8:37 |
7. | Stöcker Richard | MOV0701 | C | SKOB Ostrava | 36:07 | + 11:12 |
8. | Holub Ivan | SBR0800 | C | SKOB Bruntál | 36:20 | + 11:25 |
9. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 44:21 | + 19:26 |
10. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 46:54 | + 21:59 |
11. | Kurečka Jonáš | TRI0704 | C | TJ TŽ Třinec | 52:25 | + 27:30 |
12. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 55:21 | + 30:26 |
13. | Koňařík Vojtéch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 56:26 | + 31:31 |
14. | Popieluch Martin | BFM0801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:00 | + 35:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 22:03 | |
2. | Marszałek Patryk | 14P0500 | C | UKS Kometa Gliwice | 22:21 | + 0:18 |
3. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 22:38 | + 0:35 |
4. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 24:49 | + 2:46 |
5. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | C | SKOB Ostrava | 26:17 | + 4:14 |
6. | Kirschner Damian | TRI0506 | C | TJ TŽ Třinec | 26:57 | + 4:54 |
7. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:01 | + 6:58 |
8. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 29:03 | + 7:00 |
9. | Morávek Martin | SRK0503 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:52 | + 7:49 |
10. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:37 | + 8:34 |
11. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 31:15 | + 9:12 |
12. | Holub Mikuláš | SBR0500 | C | SKOB Bruntál | 32:14 | + 10:11 |
13. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 33:11 | + 11:08 |
14. | Kaufman Jan | TRI0602 | C | TJ TŽ Třinec | 33:50 | + 11:47 |
15. | Byrtus Jakub | TRI0508 | C | TJ TŽ Třinec | 39:19 | + 17:16 |
16. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:20 | + 17:17 |
17. | Chudík Martin | BFM0604 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:56 | + 21:53 |
18. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 47:36 | + 25:33 |
19. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:55 | + 29:52 |
20. | Smyček David | BFM0504 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:47 | + 34:44 |
21. | Holesz Stanislav | TRI0601 | C | TJ TŽ Třinec | 68:10 | + 46:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Adam | AOP0301 | A | Orientační Běh Opava | 25:26 | |
2. | Bjolek Michal | BFM0305 | B | SKOB Frýdek - Místek | 27:09 | + 1:43 |
3. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:50 | + 2:24 |
4. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 29:19 | + 3:53 |
5. | Urbánek Adam | ZBM0302 | B | SK Žabovřesky Brno | 29:23 | + 3:57 |
6. | Čech Vít | AOP0302 | B | Orientační Běh Opava | 29:47 | + 4:21 |
7. | Bialožyt Marek | TRI0301 | A | TJ TŽ Třinec | 30:11 | + 4:45 |
8. | Lička Adam | TBM0326 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:31 | + 5:05 |
9. | Peňáz Radek | VRB0313 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 30:38 | + 5:12 |
10. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:54 | + 5:28 |
11. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:18 | + 6:52 |
12. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 32:39 | + 7:13 |
13. | Musil Štěpán | TBM0305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:58 | + 7:32 |
14. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 33:02 | + 7:36 |
15. | Hustý Adam | TZL0403 | B | SKOB Zlín | 33:53 | + 8:27 |
16. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 35:31 | + 10:05 |
17. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 36:04 | + 10:38 |
18. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 36:13 | + 10:47 |
19. | Eichler Vít | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 36:32 | + 11:06 |
20. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:56 | + 12:30 |
21. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:45 | + 14:19 |
22. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 41:13 | + 15:47 |
23. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:18 | + 15:52 |
24. | Hájek Petr | LCE0306 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:51 | + 19:25 |
25. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 46:28 | + 21:02 |
26. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 47:33 | + 22:07 |
27. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | B | SK Žabovřesky Brno | 49:28 | + 24:02 |
28. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 54:28 | + 29:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 28:51 | |
2. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:40 | + 3:49 |
3. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 33:29 | + 4:38 |
4. | Krupa Jakub | TRI0404 | C | TJ TŽ Třinec | 34:22 | + 5:31 |
5. | Bjolek Jan | BFM0601 | B | SKOB Frýdek - Místek | 34:52 | + 6:01 |
6. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 39:19 | + 10:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležal Matyáš | STE0208 | B | SK SKI-OB Šternberk | 33:28 | |
2. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 35:17 | + 1:49 |
3. | Matuš Vít | VRB0202 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 37:32 | + 4:04 |
4. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:46 | + 4:18 |
5. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 41:15 | + 7:47 |
6. | Janda Přemek | TZL0103 | B | SKOB Zlín | 41:29 | + 8:01 |
7. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 42:12 | + 8:44 |
8. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 43:56 | + 10:28 |
9. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 47:26 | + 13:58 |
10. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 47:46 | + 14:18 |
11. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 50:45 | + 17:17 |
12. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 51:57 | + 18:29 |
13. | Svoboda Martin | TBM0105 | B | KOS TJ Tesla Brno | 53:36 | + 20:08 |
14. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | 57:46 | + 24:18 |
15. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 59:51 | + 26:23 |
16. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 76:03 | + 42:35 |
Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | OB Havířov | 73:52 | |
2. | Havelka Jan | KON0222 | C | KOB Konice | 96:10 | + 22:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 43:44 | |
2. | Rajnoha David | TBM0003 | B | KOS TJ Tesla Brno | 45:14 | + 1:30 |
3. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 46:10 | + 2:26 |
4. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:12 | + 3:28 |
5. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:21 | + 4:37 |
6. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 48:30 | + 4:46 |
7. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 48:57 | + 5:13 |
8. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 51:43 | + 7:59 |
9. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | SOB Olomouc | 54:23 | + 10:39 |
10. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 55:03 | + 11:19 |
11. | Prachař Matouš | UOL0000 | B | SOB Olomouc | 57:49 | + 14:05 |
12. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 60:32 | + 16:48 |
13. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 63:09 | + 19:25 |
14. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | OB Havířov | 67:10 | + 23:26 |
15. | Müller Tomáš | OTK9901 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 68:20 | + 24:36 |
16. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 71:26 | + 27:42 |
17. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 72:55 | + 29:11 |
Říčný Vojta | ZBM9903 | B | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 86:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 45:56 | 0 | |
2. | Zvoníček Jan | SKM9801 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 60:39 | + 14:43 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 43:15 | 8382 | |
2. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:44 | + 0:29 | 8292 |
3. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:24 | + 2:09 | 7981 |
4. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:53 | + 2:38 | 7891 |
5. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 46:29 | + 3:14 | 7779 |
6. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 47:57 | + 4:42 | 7506 |
7. | Cienciala Jan | TRI9801 | B | TJ TŽ Třinec | 48:11 | + 4:56 | 7463 |
8. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:31 | + 5:16 | 7401 |
9. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:11 | + 5:56 | 7277 |
10. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 49:46 | + 6:31 | 7168 |
11. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 50:17 | + 7:02 | 7072 |
12. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:23 | + 8:08 | 6867 |
13. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 51:37 | + 8:22 | 6823 |
14. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 51:49 | + 8:34 | 6786 |
15. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 51:55 | + 8:40 | 6768 |
16. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:12 | + 10:57 | 6342 |
17. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:14 | + 12:59 | 5964 |
18. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 57:45 | + 14:30 | 5681 |
19. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:59 | + 14:44 | 5638 |
20. | Zajíc Josef | LOV7601 | C | lepus.cz | 58:59 | + 15:44 | 5451 |
21. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:16 | + 16:01 | 5399 |
22. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 61:09 | + 17:54 | 5048 |
23. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB Moira Brno | 65:22 | + 22:07 | 4263 |
24. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 69:00 | + 25:45 | 3586 |
25. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 75:52 | + 32:37 | 2307 |
26. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:50 | + 33:35 | 2127 |
27. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 78:51 | + 35:36 | 1752 |
Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:16 | 3370 | |
2. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:25 | + 3:09 | 3188 |
3. | Sadílek Jan | VIC9601 | C | OB Vizovice | 58:51 | + 7:35 | 2932 |
4. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Orientační Běh Opava | 59:54 | + 8:38 | 2872 |
5. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:22 | + 9:06 | 2845 |
6. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 62:07 | + 10:51 | 2744 |
7. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 66:50 | + 15:34 | 2472 |
8. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 68:28 | + 17:12 | 2378 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:01 | |
2. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 42:58 | + 1:57 |
3. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:18 | + 3:17 |
4. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:11 | + 6:10 |
5. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 51:41 | + 10:40 |
6. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:06 | + 18:05 |
7. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 59:54 | + 18:53 |
8. | Popieluch Michal | BFM7301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:57 | + 18:56 |
9. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 61:40 | + 20:39 |
10. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:03 | + 22:02 |
11. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 64:06 | + 23:05 |
12. | Morávek Martin | SRK7701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 72:40 | + 31:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 43:49 | |
2. | Cienciala Martin | TRI7401 | C | TJ TŽ Třinec | 49:38 | + 5:49 |
3. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 50:35 | + 6:46 |
4. | Hudeček Tomáš | OOP8201 | C | TJ Opava | 51:50 | + 8:01 |
5. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 54:17 | + 10:28 |
6. | Masny Krzysztof | MOV7600 | C | SKOB Ostrava | 55:57 | + 12:08 |
7. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 57:16 | + 13:27 |
8. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 62:49 | + 19:00 |
9. | Jurenka Pavel | JPV8101 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:46 | + 19:57 |
10. | Strohalm Petr | KRN8103 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:56 | + 20:07 |
11. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:27 | + 21:38 |
12. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 71:00 | + 27:11 |
13. | Matula Pavel | BFM7602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 73:04 | + 29:15 |
14. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:33 | + 33:44 |
15. | Marszałek Waldemar | 11P7302 | C | Jastrzębie-Zdrój | 90:39 | + 46:50 |
16. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 100:48 | + 56:59 |
17. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 121:34 | + 77:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 36:23 | |
2. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 40:17 | + 3:54 |
3. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 43:46 | + 7:23 |
4. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 44:20 | + 7:57 |
5. | Mastela Rafal | HAV7300 | C | OB Havířov | 45:08 | + 8:45 |
6. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Orientační Běh Opava | 45:29 | + 9:06 |
7. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 49:10 | + 12:47 |
8. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 51:24 | + 15:01 |
9. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 54:24 | + 18:01 |
10. | Lička Lukáš | VBM7301 | C | VSK Mendelu Brno | 56:22 | + 19:59 |
11. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:30 | + 25:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 38:40 | |
2. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 39:12 | + 0:32 |
3. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 44:23 | + 5:43 |
4. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 44:44 | + 6:04 |
5. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 45:06 | + 6:26 |
6. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 45:25 | + 6:45 |
7. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 47:46 | + 9:06 |
8. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 50:08 | + 11:28 |
9. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 52:55 | + 14:15 |
10. | Černoch Karel | TZL6835 | C | SKOB Zlín | 54:19 | + 15:39 |
11. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 54:26 | + 15:46 |
12. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 55:52 | + 17:12 |
13. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 56:29 | + 17:49 |
14. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:48 | + 18:08 |
15. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 74:10 | + 35:30 |
16. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 77:46 | + 39:06 |
17. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 82:55 | + 44:15 |
18. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 86:09 | + 47:29 |
19. | Kunath Pavel | MOV7200 | C | SKOB Ostrava | 118:36 | + 79:56 |
20. | Rýc-Bednář René | MOV7001 | C | SKOB Ostrava | 121:38 | + 82:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 39:37 | |
2. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 45:42 | + 6:05 |
3. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 45:53 | + 6:16 |
4. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 49:55 | + 10:18 |
5. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | OB Havířov | 51:41 | + 12:04 |
6. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:31 | + 17:54 |
7. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:46 | + 18:09 |
8. | Kočara Jiří | BFM7001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 62:50 | + 23:13 |
9. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 69:52 | + 30:15 |
10. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 74:26 | + 34:49 |
11. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ Těšetice | 118:16 | + 78:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 39:52 | |
2. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:11 | + 2:19 |
3. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 43:08 | + 3:16 |
4. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 43:42 | + 3:50 |
5. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 44:09 | + 4:17 |
6. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 47:19 | + 7:27 |
7. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 49:05 | + 9:13 |
8. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:11 | + 9:19 |
9. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 49:46 | + 9:54 |
10. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 49:48 | + 9:56 |
11. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 50:49 | + 10:57 |
12. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 53:54 | + 14:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:34 | |
2. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:50 | + 4:16 |
3. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 48:08 | + 4:34 |
4. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 50:21 | + 6:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:22 | |
2. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 43:44 | + 4:22 |
3. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 45:12 | + 5:50 |
4. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 48:56 | + 9:34 |
5. | Petr Václav | MOV5801 | C | SKOB Ostrava | 49:59 | + 10:37 |
6. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:09 | + 14:47 |
7. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 54:48 | + 15:26 |
8. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 72:23 | + 33:01 |
Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK | ||
Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 38:50 | |
2. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 39:23 | + 0:33 |
3. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 39:55 | + 1:05 |
4. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 41:44 | + 2:54 |
5. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 43:12 | + 4:22 |
6. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 45:44 | + 6:54 |
7. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 51:08 | + 12:18 |
8. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 52:53 | + 14:03 |
9. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 57:09 | + 18:19 |
10. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 67:22 | + 28:32 |
11. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 92:35 | + 53:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 38:18 | |
2. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 39:35 | + 1:17 |
3. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 42:59 | + 4:41 |
4. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 43:07 | + 4:49 |
5. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 44:27 | + 6:09 |
6. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 44:33 | + 6:15 |
7. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 46:07 | + 7:49 |
8. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 46:26 | + 8:08 |
9. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 48:41 | + 10:23 |
10. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 49:03 | + 10:45 |
11. | Pilc Oldřich | OOL5100 | C | SK Haná orienteering | 54:55 | + 16:37 |
12. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 65:10 | + 26:52 |
13. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 66:27 | + 28:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 59:25 | |
2. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 75:39 | + 16:14 |
3. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 77:33 | + 18:08 |
4. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 78:48 | + 19:23 |
Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 47:19 | |
2. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 48:04 | + 0:45 |
3. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 56:24 | + 9:05 |
4. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 58:09 | + 10:50 |
5. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 162:10 | + 114:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 64:37 | |
2. | Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | 69:04 | + 4:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuja Adma | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 25:56 | |
2. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 27:29 | + 1:33 |
3. | Holý Štěpán | SBR0802 | C | SKOB Bruntál | 27:41 | + 1:45 |
4. | Mašláň Prokop | TZL1005 | C | SKOB Zlín | 27:42 | + 1:46 |
5. | Chmelar Filip | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:30 | + 3:34 |
6. | Holá Veronika | SBR1050 | C | SKOB Bruntál | 31:58 | + 6:02 |
6. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 31:58 | + 6:02 |
8. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 34:09 | + 8:13 |
9. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:34 | + 12:38 |
10. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 38:36 | + 12:40 |
11. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 38:39 | + 12:43 |
12. | Marszałek Dawid | 11P1000 | C | Jastrzębie-Zdrój | 39:18 | + 13:22 |
13. | Brožková Ema | SFM9911 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 44:06 | + 18:10 |
14. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 46:11 | + 20:15 |
15. | Dreiseitelová Elen | AOV0850 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 46:49 | + 20:53 |
16. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 47:26 | + 21:30 |
17. | Pietraszková Zuzana | OOP0750 | C | TJ Opava | 48:36 | + 22:40 |
18. | Mihalka Alexandr | MOV0902 | C | SKOB Ostrava | 51:08 | + 25:12 |
19. | Horáčková Karolína | MOV1051 | C | SKOB Ostrava | 51:27 | + 25:31 |
20. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 52:28 | + 26:32 |
21. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:52 | + 28:56 |
22. | Pietraszková Magdalena | OOP1151 | C | TJ Opava | 54:53 | + 28:57 |
23. | Pietraszková Hana | OOP1050 | C | TJ Opava | 54:55 | + 28:59 |
24. | Panna Matyáš | MOV1300 | C | SKOB Ostrava | 56:20 | + 30:24 |
25. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 57:18 | + 31:22 |
26. | Vojvodík Rudolf | MOV0800 | C | SKOB Ostrava | 60:01 | + 34:05 |
27. | Létalová Eva | SFM0601 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:03 | + 34:07 |
28. | Zavřel Mikuláš | KRN0707 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 62:22 | + 36:26 |
29. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 67:50 | + 41:54 |
30. | Procner Viktor | BFM1301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 71:54 | + 45:58 |
31. | Juran Ondra a Stepan | BOV | C | TJ Baník Ostrava OKD | 73:28 | + 47:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojvodík Martin | 7SC7401 | C | Neregistrovaní - MOV | 37:29 | |
2. | Bíčánková Jana | TRI7550 | C | TJ TŽ Třinec | 45:04 | + 7:35 |
3. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 49:50 | + 12:21 |
4. | Svobodová Barbora | BFM0151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:16 | + 16:47 |
5. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:44 | + 20:15 |
6. | Greskova Jana | GRE | C | Greskova | 60:45 | + 23:16 |
7. | Hendrych Jaromír | HOB6001 | C | SKOB Horní Benešov | 64:14 | + 26:45 |
8. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 65:14 | + 27:45 |
9. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 65:41 | + 28:12 |
10. | Chmelarova Blanka | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:18 | + 28:49 |
11. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 69:05 | + 31:36 |
12. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 70:11 | + 32:42 |
13. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 72:09 | + 34:40 |
14. | Vítková Miroslava | PTE6952 | C | TJ Sokol Ptení | 77:14 | + 39:45 |
15. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 78:39 | + 41:10 |
16. | Slámová Alena | LCE8253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:20 | + 42:51 |
17. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SKOB Horní Benešov | 80:26 | + 42:57 |
18. | Matloch Aleš | BFM7302 | C | SKOB Frýdek - Místek | 85:19 | + 47:50 |
19. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 86:27 | + 48:58 |
20. | Konarik Jaroslav | SVS | C | Orientklub Vsetín | 88:38 | + 51:09 |
21. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 96:24 | + 58:55 |
22. | Nováková Lenka | BFM7852 | C | SKOB Frýdek - Místek | 97:27 | + 59:58 |
23. | Holmanová Radmila | MOV6751 | C | SKOB Ostrava | 100:59 | + 63:30 |
24. | Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava | 116:31 | + 79:02 |
25. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 121:58 | + 84:29 |
26. | Koťátková Barbora | SFM8651 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 133:10 | + 95:41 |
27. | Davidová Tereza | SFM9914 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 159:31 | + 122:02 |
28. | David Vladimír | SFM9912 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 160:04 | + 122:35 |
Peterkova Petra | AOP | C | Orientační Běh Opava | DISK | ||
Kozelská Cholastová Eva | KRN8585 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
Hendrych Jiří | HOB6701 | C | SKOB Horní Benešov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:04 | |
2. | Kozelský Miroslav | KRN7801 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 52:36 | + 9:32 |
3. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 56:09 | + 13:05 |
4. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 76:52 | + 33:48 |
5. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 89:16 | + 46:12 |
6. | Preuszova Beata | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 110:03 | + 66:59 |
7. | Tesar Jan | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 111:02 | + 67:58 |