Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | C | TJ Zlaté Hory | 16:54 | |
2. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 21:25 | + 4:31 |
3. | Matěásková Šárka | JIL0551 | C | OK Jilemnice | 22:08 | + 5:14 |
4. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 32:18 | + 15:24 |
5. | Rychlá Karolína | KRN | C | TJ Lokomotiva Krnov, z.s. | 44:29 | + 27:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | C | OK Jilemnice | 24:19 | |
2. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 24:53 | + 0:34 |
3. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:55 | + 1:36 |
4. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | C | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 28:02 | + 3:43 |
5. | Bartošová Marie | MLA0451 | A | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. | 30:36 | + 6:17 |
6. | Čechmánková Anna | PGP0452 | C | Sportovní klub Praga, z. s. | 31:42 | + 7:23 |
7. | Marečková Ema | OSN0450 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:43 | + 13:24 |
8. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 40:09 | + 15:50 |
9. | Klechová Karolína | VRB0499 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 42:17 | + 17:58 |
10. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 57:32 | + 33:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | A | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 30:47 | |
2. | Tokárová Regina | NEJ0151 | A | TJ Jiskra Nejdek, z.s., orientační běh | 30:53 | + 0:06 |
3. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | TJ TESLA BRNO z.s. | 30:56 | + 0:09 |
4. | Poláková Lenka | SOP0151 | C | TJ Slezan Opava | 32:10 | + 1:23 |
5. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | Sportovní klub Studenec | 32:21 | + 1:34 |
6. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 35:04 | + 4:17 |
7. | Randáková Alžběta | VRL0252 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 35:33 | + 4:46 |
8. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 39:02 | + 8:15 |
9. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | B | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 39:23 | + 8:36 |
10. | Novotná Tereza | ZLH0051 | C | TJ Zlaté Hory | 40:29 | + 9:42 |
11. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 41:02 | + 10:15 |
12. | Blahová Pavla | PGP0155 | C | Sportovní klub Praga, z. s. | 41:21 | + 10:34 |
13. | Bruková Magda | TRI0054 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 48:32 | + 17:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvátová Hana | SSU9794 | E | SK Severka Šumperk | 44:40 | |
2. | Firešová Markéta | ZBM9951 | B | SK Brno - Žabovřesky | 47:50 | + 3:10 |
3. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | E | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 48:52 | + 4:12 |
4. | Poláková Tereza | SOP9951 | C | TJ Slezan Opava | 49:49 | + 5:09 |
5. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | B | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 50:42 | + 6:02 |
6. | Janošíkova Tereza | JPV9950 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 53:37 | + 8:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Ewa | VRB9499 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 49:58 | |
2. | Tomešová Daniela | SJC8451 | E | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 51:36 | + 1:38 |
3. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | A | SK Brno - Žabovřesky | 53:23 | + 3:25 |
4. | Veličková Monika | ABR8951 | C | A-team Bruntál | 55:37 | + 5:39 |
5. | Marečková Kateřina | OSN7550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:46 | + 9:48 |
6. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 91:41 | + 41:43 |
7. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | C | SK Brno - Žabovřesky | 93:11 | + 43:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 46:01 | |
2. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 59:57 | + 13:56 |
3. | Borovičková Lenka | LIV7350 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 69:20 | + 23:19 |
4. | Šťastná Irena | TBM73 | C | TJ TESLA BRNO z.s. | 75:28 | + 29:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 45:27 | |
2. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 57:39 | + 12:12 |
3. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | Sportovní klub Chrast | 58:26 | + 12:59 |
4. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 58:59 | + 13:32 |
5. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec n. Č.l. | 74:21 | + 28:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 41:49 | |
2. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 46:41 | + 4:52 |
3. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | Sportovní klub Praga, z. s. | 65:20 | + 23:31 |
4. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov tělovýchovná jednota | 81:12 | + 39:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 54:48 | |
2. | Grygarová Alena | BOV5251 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 69:01 | + 14:13 |
Doležalová Vlasta | BOV4851 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Helena | VRL7452 | E | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 47:50 | |
2. | Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové, z.s. | 52:09 | + 4:19 |
3. | Chudíková Barbora | SJI7850 | E | Sportovní klub OK Jihlava, z.s. | 52:27 | + 4:37 |
4. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | E | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 54:32 | + 6:42 |
5. | Kopáčková Iva | CHT8851 | E | Sportovní klub Chrast | 63:00 | + 15:10 |
6. | Bartošová Jana | MLA7051 | E | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. | 68:41 | + 20:51 |
Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 37:41 | |
2. | Čechmánek Václav | PVP0600 | C | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 38:39 | + 0:58 |
3. | Šťastný Adam | TBM | C | TJ TESLA BRNO z.s. | 48:12 | + 10:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:18 | |
2. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 33:59 | + 0:41 |
3. | Blaha Jiří | EKP0401 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:24 | + 1:06 |
4. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 34:28 | + 1:10 |
5. | Peňáz Radek | VRB0313 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 35:39 | + 2:21 |
6. | Procinger Jakub | VRL0305 | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 37:58 | + 4:40 |
7. | Tokár Radim | NEJ0300 | C | TJ Jiskra Nejdek, z.s., orientační běh | 38:05 | + 4:47 |
8. | Bialožyt Marek | TRI0301 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 39:36 | + 6:18 |
9. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 43:03 | + 9:45 |
10. | Gruss Zdeněk | VRB0305 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 48:02 | + 14:44 |
11. | Štábl Adam | KSU0401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 53:06 | + 19:48 |
12. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 60:48 | + 27:30 |
13. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | TJ Zlaté Hory | 70:21 | + 37:03 |
14. | Škorpil Marek | SZP | C | TJ Slovan Praha Zdravotník | 95:50 | + 62:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Ondřej | VPM0002 | B | Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň | 31:50 | |
2. | Nagy Josef | TJN0006 | B | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 32:04 | + 0:14 |
3. | Štefan Vít | STH0202 | B | Sportovní klub Studenec | 34:08 | + 2:18 |
4. | Milán Tomáš | TBM0111 | A | TJ TESLA BRNO z.s. | 34:35 | + 2:45 |
5. | Filipek Sebastian | TRI0002 | B | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 35:32 | + 3:42 |
6. | Klaška Martin | DKP0100 | A | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 37:32 | + 5:42 |
7. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:14 | + 6:24 |
8. | Ježek Jakub | JIL0104 | C | OK Jilemnice | 38:16 | + 6:26 |
9. | Link Lukáš | STH0205 | C | Sportovní klub Studenec | 38:26 | + 6:36 |
10. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 40:06 | + 8:16 |
11. | Tuma Matěj | SJC0202 | B | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 41:29 | + 9:39 |
12. | Vlastník Matouš | JIL0201 | C | OK Jilemnice | 41:57 | + 10:07 |
13. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | Tělocvičná jednota Sokol Žamberk | 42:07 | + 10:17 |
14. | Haltof Marek | TRI0200 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 42:25 | + 10:35 |
15. | Nechanický Jan | OSN0200 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:37 | + 10:47 |
16. | Bartoš Václav | MLA0101 | B | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. | 42:58 | + 11:08 |
17. | Adamec Martin | TJN0106 | C | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 44:48 | + 12:58 |
18. | Matuš Vít | VRB0202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 47:25 | + 15:35 |
19. | Procinger Jan | VRL0102 | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 49:54 | + 18:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starý Ondra | VRL9802 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 55:41 | |
2. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | A | TJ TESLA BRNO z.s. | 59:25 | + 3:44 |
3. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 59:56 | + 4:15 |
4. | Vlastník Šimon | JIL9904 | C | OK Jilemnice | 68:45 | + 13:04 |
5. | Ježek Vít | JIL9903 | C | OK Jilemnice | 74:13 | + 18:32 |
6. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 75:04 | + 19:23 |
7. | Gilík Marek | SOP9904 | C | TJ Slezan Opava | 92:30 | + 36:49 |
8. | Neumann Jindřich | PVP9900 | C | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 97:24 | + 41:43 |
9. | Vostál Dominik | UOL9901 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 121:42 | + 66:01 |
10. | Borovička Tomáš | LIV9800 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 124:12 | + 68:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klech Richard | VRB7201 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 67:58 | |
2. | Jirka Michal | PTE8403 | A | TJ Sokol Ptení | 70:14 | + 2:16 |
3. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 73:19 | + 5:21 |
4. | Gregoriades Tomáš | SSP8312 | A | SK Stopa Praha, z.s. | 75:53 | + 7:55 |
5. | Martínek Robert | VPM7700 | B | Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň | 78:58 | + 11:00 |
6. | Tojnar Jan | LIV6701 | B | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 99:11 | + 31:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Graubner Jan | TZL | C | SKOB Zlín | 65:08 | |
2. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň | 68:44 | + 3:36 |
3. | Stachoň Zdeněk | ZBM8014 | C | SK Brno - Žabovřesky | 90:51 | + 25:43 |
4. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | B | Klub orientačního běhu Dobruška, z.s. | 96:02 | + 30:54 |
5. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Brno - Žabovřesky | 105:22 | + 40:14 |
6. | König Lukáš | ZBM8001 | C | SK Brno - Žabovřesky | 123:50 | + 58:42 |
Zvarik Tomáš | ZBM7702 | C | SK Brno - Žabovřesky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 62:23 | |
2. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 66:12 | + 3:49 |
3. | Štregl Petr | VRL7303 | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 69:34 | + 7:11 |
4. | Nedopílek David | SVR7600 | C | TJ Švýcárna | 70:30 | + 8:07 |
5. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 70:35 | + 8:12 |
6. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | Sportovní klub Studenec | 76:31 | + 14:08 |
7. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 80:59 | + 18:36 |
8. | Geisler Michal | SKL7500 | C | Spirála Kladno, o.s. | 101:14 | + 38:51 |
Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 44:12 | |
2. | Škorpil Martin | SZP5700 | C | TJ Slovan Praha Zdravotník | 45:30 | + 1:18 |
3. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:14 | + 2:02 |
4. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 49:20 | + 5:08 |
5. | Rydl Jiří | TJN7000 | C | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 49:39 | + 5:27 |
6. | Kašpar Jaroslav | TSU7000 | C | LKT 80 Šumperk, o.s. | 51:20 | + 7:08 |
7. | Šimek Roman | UOL6503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 53:48 | + 9:36 |
8. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | C | KS Hades Poznaň | 55:43 | + 11:31 |
9. | Bartczak Jaroslaw | 39P6800 | C | UMKS Orkan Ostróda | 57:48 | + 13:36 |
10. | Gorczyca Jacek | 97P7100 | C | KS Hades Poznaň | 58:28 | + 14:16 |
11. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. | 60:08 | + 15:56 |
12. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 64:16 | + 20:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 38:50 | |
2. | Wald František | LIV5300 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 50:00 | + 11:10 |
3. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 51:26 | + 12:36 |
4. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | TJ Lokomotiva Krnov, z.s. | 56:08 | + 17:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 48:01 | |
2. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 48:38 | + 0:37 |
3. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 55:43 | + 7:42 |
4. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 58:31 | + 10:30 |
5. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 63:13 | + 15:12 |
6. | Nosál Stanislav | SSP4600 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 68:58 | + 20:57 |
7. | Doležal Libor | BOV4801 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 79:37 | + 31:36 |
Koč Zdeněk | SSP4700 | C | SK Stopa Praha, z.s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němec Vladimír | SSP4201 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 74:44 | |
2. | Rychlý Rudolf | SSP4100 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 118:03 | + 43:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Radek | SZP8200 | E | TJ Slovan Praha Zdravotník | 65:13 | |
2. | Horvát Petr | SSU9442 | E | SK Severka Šumperk | 65:19 | + 0:06 |
3. | Lauerman Jan | SJI7419 | E | Sportovní klub OK Jihlava, z.s. | 66:10 | + 0:57 |
4. | Argaláš Michal | TRI9301 | E | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 67:29 | + 2:16 |
5. | Škoda Jakub | VLI8800 | E | Slavia Liberec orienteering, z.s. | 69:05 | + 3:52 |
6. | Venhoda Milan | SJI7104 | E | Sportovní klub OK Jihlava, z.s. | 69:16 | + 4:03 |
7. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 69:19 | + 4:06 |
8. | Horyna Roman | SZP7600 | E | TJ Slovan Praha Zdravotník | 70:21 | + 5:08 |
9. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 71:28 | + 6:15 |
10. | Kantor Ondřej | TRI9103 | E | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 71:33 | + 6:20 |
11. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | TJ TESLA BRNO z.s. | 72:59 | + 7:46 |
12. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | E | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 73:31 | + 8:18 |
13. | Malý Aleš | JIL8702 | E | OK Jilemnice | 78:47 | + 13:34 |
14. | Pospíšil Vítek | SZP6800 | E | TJ Slovan Praha Zdravotník | 79:49 | + 14:36 |
15. | Šťastný Jiří | TBM7137 | E | TJ TESLA BRNO z.s. | 81:19 | + 16:06 |
16. | Neumann Tomáš | PVP8900 | E | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 81:25 | + 16:12 |
17. | Klaška Pavel | DKP9301 | E | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 84:28 | + 19:15 |
18. | Čech Jan | LIV7900 | E | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 84:40 | + 19:27 |
19. | Kunc Radovan | TJN5549 | E | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 86:22 | + 21:09 |
20. | Kopáček Jan | CHT8510 | E | Sportovní klub Chrast | 88:04 | + 22:51 |
21. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | E | Sportovní klub Chrast | 91:38 | + 26:25 |
MS | Schuster Marek | AOP9303 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 86:02 | + 20:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | TJ Lokomotiva Krnov, z.s. | 47:32 | |
2. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 54:24 | + 6:52 |
3. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | C | Klub orientačního běhu Start Blansko | 60:33 | + 13:01 |
4. | Königová Jana | ZBM8661 | C | SK Brno - Žabovřesky | 61:08 | + 13:36 |
5. | Procinger Michal | VRL | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 63:17 | + 15:45 |
6. | Gorczyca Michal | 97P0000 | C | KS Hades Poznaň | 66:58 | + 19:26 |
Rychlý Pavel | KRN8505 | C | TJ Lokomotiva Krnov, z.s. | DISK |