Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | OOB TJ Zlaté Hory | 24:26 | ||
2. | Malečková Hana | PGP0550 | C | SK Praga | 24:43 | + 0:17 |
3. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | C | SK Studenec | 25:51 | + 1:25 |
4. | Matěásková Šárka | JIL0551 | C | OK Jilemnice | 33:02 | + 8:36 |
5. | Pecková Tereza | VLI0551 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:08 | + 10:42 |
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 39:13 | + 14:47 |
7. | Kubcová Anna | DOB0550 | C | KOB Dobruška | 40:23 | + 15:57 |
8. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:26 | + 18:00 | |
9. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 47:49 | + 23:23 | |
10. | Malečková Pavlína | PGP0850 | C | SK Praga | 53:07 | + 28:41 |
11. | Vondráčková ALžběta | STH SK Studenec | 54:10 | + 29:44 | ||
12. | Čečková Karolka | NNN1201 | Neregistrovaní (NNN) | 100:43 | + 76:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | C | OK Jilemnice | 25:36 | |
2. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:56 | + 1:20 |
3. | Čechmánková Anna | PGP0452 | C | SK Praga | 29:42 | + 4:06 |
4. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:29 | + 5:53 | |
5. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:32 | + 6:56 |
5. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 32:32 | + 6:56 | |
7. | Richtrová Kamila | VPM0451 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:41 | + 7:05 |
8. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 34:27 | + 8:51 | |
9. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:17 | + 9:41 | |
10. | Nitsch Aleksandra | 28P0352 | UNTS Warszawa | 36:29 | + 10:53 | |
11. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:47 | + 11:11 |
12. | Bartošová Marie | MLA0451 | A | MLOK Mariánské Lázně | 36:54 | + 11:18 |
13. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:07 | + 11:31 | |
14. | Čermáková Klára | PGP0352 | C | SK Praga | 40:30 | + 14:54 |
15. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 41:51 | + 16:15 | |
16. | Andrlová Lea | VLI0453 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:17 | + 18:41 |
17. | Houdová Adéla | JIL0356 | OK Jilemnice | 46:06 | + 20:30 | |
Nádeníčková Iva | NEK0350 | B | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 30:59 | |
2. | Černá Kateřina | MLA0251 | A | MLOK Mariánské Lázně | 33:12 | + 2:13 |
3. | Bejvlová Karolína | LME0250 | A | SK Los Mělník | 34:17 | + 3:18 |
4. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | A | Sportcentrum Jičín | 34:33 | + 3:34 |
5. | Rückerová Šárka | STH0054 | C | SK Studenec | 35:53 | + 4:54 |
6. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:01 | + 5:02 |
7. | Randáková Alžběta | VRL0252 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:03 | + 5:04 |
8. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:30 | + 7:31 |
9. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:33 | + 7:34 |
10. | Baloghová Lída | TJN0150 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:38 | + 11:39 | |
11. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 43:39 | + 12:40 |
12. | Vejražková Róza | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 44:04 | + 13:05 | |
13. | Pogoda Kinga | 14P-050 | UKS Kometa Gliwice | 45:06 | + 14:07 | |
14. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | B | Nejdek Orienteering | 45:15 | + 14:16 |
15. | Leśnicka Agnieszka | 2SP0250 | UKS Azymut Dębów . | 46:03 | + 15:04 | |
16. | Novotná Tereza | ZLH0051 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:39 | + 15:40 |
17. | Blahová Pavla | PGP0155 | C | SK Praga | 47:17 | + 16:18 |
18. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:50 | + 18:51 | |
19. | Lacigová Marie | SZP0050 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 51:20 | + 20:21 |
20. | Polewka Aleksandra | 14P0250 | UKS Kometa Gliwice | 52:17 | + 21:18 | |
21. | Mianowska Julia | 28P0150 | UNTS Warszawa | 52:32 | + 21:33 | |
22. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 52:46 | + 21:47 | |
23. | Piwko Gabiela | 88P0050 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 54:36 | + 23:37 | |
24. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 55:09 | + 24:10 | |
25. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 56:29 | + 25:30 | |
26. | Sobel Natalia | 14P0200 | UKS Kometa Gliwice | 57:14 | + 26:15 | |
27. | Fantová Kateřina | EKP0256 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 57:35 | + 26:36 |
28. | Nyga Julia | 14P0252 | UKS Kometa Gliwice | 75:40 | + 44:41 | |
Tokárová Regina | NEJ0151 | A | TJ Jiskra Nejdek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 48:27 | |
2. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | B | TJ TŽ Třinec | 51:01 | + 2:34 |
3. | Linková Alena | TUR9751 | B | OOB TJ Turnov | 58:02 | + 9:35 |
4. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 61:43 | + 13:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | E | KOB Dobruška | 40:38 | |
2. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | E | Oddíl OB Kotlářka | 41:10 | + 0:32 |
3. | Haltof Ewa | VRB9499 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 41:53 | + 1:15 |
3. | Baldrianová Barbora | DKP7855 | E | Oddíl OB Kotlářka | 41:53 | + 1:15 |
5. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | B | Oddíl OB Kotlářka | 42:38 | + 2:00 |
6. | Tomešová Daniela | SJC8451 | E | Sportcentrum Jičín | 42:51 | + 2:13 |
7. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | A | SK Žabovřesky Brno | 43:11 | + 2:33 |
8. | Rambová Kamila | DKP8655 | B | Oddíl OB Kotlářka | 45:00 | + 4:22 |
9. | Mrázková Romana | SZP8351 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 45:55 | + 5:17 |
10. | Teplá Karolína | SHK9251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:03 | + 5:25 |
11. | Horová Magda | SZP5450 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 47:30 | + 6:52 |
12. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | OK Slavia Hradec Králové | 49:26 | + 8:48 | |
13. | Kurzová Zuzana | SPC8955 | SPORTICUS team | 50:30 | + 9:52 | |
14. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 50:39 | + 10:01 | |
15. | Kaminska Anna | 94P8351 | KU AZS WAT Warszawa | 51:11 | + 10:33 | |
16. | Peterová Alena | DOB8953 | C | KOB Dobruška | 51:37 | + 10:59 |
17. | Janovská Petra | PGP7355 | E | SK Praga | 51:46 | + 11:08 |
18. | Pabich Maria | 66P7606 | UKS Azymut Pabianice | 52:05 | + 11:27 | |
19. | Pacek Karolina Patrycj | 2TP8850 | Indywidualny Mazowsze | 54:56 | + 14:18 | |
20. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:02 | + 15:24 |
21. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:32 | + 15:54 |
22. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 57:43 | + 17:05 |
23. | Nikitchenko Natasza | 38P9750 | UKS Orientus Lodz | 58:18 | + 17:40 | |
24. | Cych Agnieszka | 33P9950 | Echo Twardogóra | 58:26 | + 17:48 | |
25. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 59:36 | + 18:58 | |
26. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 62:07 | + 21:29 |
27. | Ryantová Jana | DKP8660 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:41 | + 23:03 |
28. | Zatloukalova Jana | NNN1005 | Neregistrovaní (NNN) | 63:59 | + 23:21 | |
29. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 121:23 | + 80:45 |
Wiercińska Anna | 2UP8850 | MKS Metalowiec Łódź | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Helena | VRL7452 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:41 | |
2. | Hančová Petra | VRL9652 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:52 | + 4:11 |
3. | Šimková Johanka | SHK9355 | E | OK Slavia Hradec Králové | 43:36 | + 4:55 |
4. | Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 43:44 | + 5:03 |
5. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | E | VSS Přírodověda Praha | 44:04 | + 5:23 |
6. | Karochová Simona | DKP8853 | E | Oddíl OB Kotlářka | 45:02 | + 6:21 |
7. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 46:40 | + 7:59 |
8. | Heinemann Anne | 24D1031 | SV Robotron Dresden | 49:55 | + 11:14 | |
9. | Kopáčková Iva | CHT8851 | E | OOB SK Chrast | 51:40 | + 12:59 |
10. | Horvátová Hana | SSU9794 | E | SK Severka Šumperk, z.s. | 52:47 | + 14:06 |
11. | Kubínová Veronika | SKV9752 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:17 | + 14:36 |
12. | von Gaza Anke | 1YD1003 | OLV Uslar | 57:08 | + 18:27 | |
13. | Plochová Dominika | DKP8651 | E | Oddíl OB Kotlářka | 57:19 | + 18:38 |
14. | Bartošová Jana | MLA7051 | E | MLOK Mariánské Lázně | 61:40 | + 22:59 |
15. | Dannowski Anke | 2AD1019 | Preetzer TSV | 63:05 | + 24:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:36 | |
2. | Šaldová Jana | JIL7555 | C | OK Jilemnice | 38:09 | + 4:33 |
2. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 38:09 | + 4:33 |
4. | Kalinová Markéta | SPC8259 | C | SPORTICUS team | 38:30 | + 4:54 |
5. | Škorpilová Jana | SZP7450 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 39:30 | + 5:54 |
6. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 39:59 | + 6:23 |
7. | Čečková Martina | NNN3501 | Neregistrovaní (NNN) | 40:20 | + 6:44 | |
8. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 40:30 | + 6:54 |
9. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 42:04 | + 8:28 |
10. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 42:52 | + 9:16 | |
11. | Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | 45:02 | + 11:26 |
12. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:10 | + 11:34 |
13. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:38 | + 13:02 | |
14. | Borovičková Lenka | LIV7350 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. | 48:45 | + 15:09 |
15. | Mědílková Iva | SKL7150 | C | SMS Team Kladno | 48:53 | + 15:17 |
16. | Ježková Romana | JIL7552 | C | OK Jilemnice | 49:35 | + 15:59 |
17. | Smolková Alena | SSP6450 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 49:36 | + 16:00 |
18. | Čermáková Monika | 7VX7350 | StillAliveCZ | 51:34 | + 17:58 | |
19. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 51:49 | + 18:13 | |
20. | Kolářová Michaela | PGP7351 | C | SK Praga | 55:22 | + 21:46 |
21. | Lankašová Bára | NNN3502 | Neregistrovaní (NNN) | 55:52 | + 22:16 | |
22. | Petříčková Zuzana | SSP8251 | SK Stopa Praha, z.s. | 74:54 | + 41:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schönfeld Ute | 58D1006 | SV TU Ilmenau | 33:05 | ||
2. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | VSS Přírodověda Praha | 33:22 | + 0:17 |
3. | Pařízková Věrka | SMR7151 | C | SNS Smržovka | 34:05 | + 1:00 |
4. | Kraemer Karin | 18D1001 | Post SV Dresden | 37:49 | + 4:44 | |
5. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:26 | + 6:21 |
6. | Kröber Andrea | 48D1023 | OL-Team Wehrsdorf | 41:22 | + 8:17 | |
7. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 42:54 | + 9:49 | |
8. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 45:01 | + 11:56 | |
9. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB TRETRA Praha | 49:51 | + 16:46 | |
10. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:06 | + 17:01 |
11. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 52:22 | + 19:17 |
12. | Wolowczyk Mariola | 28P6851 | UNTS Warszawa | 52:32 | + 19:27 | |
13. | Nováková Marie | OKP6953 | SK OK 24 Praha | 53:04 | + 19:59 | |
14. | Bugaj Teresa | 41P6800 | WKS Wawel Kraków | 53:29 | + 20:24 | |
15. | Gornicka-Antonowicz Anna | 28P6850 | UNTS Warszawa | 54:15 | + 21:10 | |
16. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB TRETRA Praha | 54:41 | + 21:36 | |
17. | bogucka jaroszek anna | 42P7050 | Team360 | 57:45 | + 24:40 | |
18. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 58:44 | + 25:39 |
19. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 63:22 | + 30:17 |
20. | Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:09 | + 36:04 | |
21. | Nitsch Joanna | 28P7301 | UNTS Warszawa | 71:02 | + 37:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Jana | EKP6150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:35 | |
2. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 52:11 | + 5:36 |
3. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 53:22 | + 6:47 | |
4. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 60:12 | + 13:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haenelt Beatrix | 1QD1022 | SV IHW Alex 78 Berlin | 47:02 | ||
2. | Haňkovská Jana | SSP4050 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 47:17 | + 0:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | C | USK Praha | 24:51 | |
2. | Mairich Filip | TJN0603 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:19 | + 4:28 | |
3. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:57 | + 7:06 | |
4. | Lisiak Adam | 38P0500 | UKS Orientus Lodz | 34:00 | + 9:09 | |
5. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:31 | + 10:40 |
6. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB TRETRA Praha | 35:55 | + 11:04 | |
7. | Čechmánek Václav | PVP0600 | C | VSS Přírodověda Praha | 36:15 | + 11:24 |
8. | Antonowicz Jan | 28P0600 | UNTS Warszawa | 37:37 | + 12:46 | |
9. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 37:54 | + 13:03 | |
10. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:36 | + 15:45 | |
11. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB TRETRA Praha | 43:24 | + 18:33 | |
12. | Meier David | VLI0606 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:00 | + 22:09 |
13. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 49:05 | + 24:14 | |
14. | Elleder David | NNN0699 | Neregistrovaní (NNN) | 49:25 | + 24:34 | |
15. | Pěnička Jan | TJN0501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:40 | + 26:49 | |
16. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:25 | + 32:34 | |
17. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:18 | + 34:27 | |
18. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 67:25 | + 42:34 | |
19. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 75:19 | + 50:28 | |
20. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 85:18 | + 60:27 | |
Mairich Martin | TJN0812 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blaha Michal | EKP0402 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:08 | ||
2. | Průša Dominik | VSP0406 | A | USK Praha | 29:07 | + 0:59 |
3. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:16 | + 2:08 | |
4. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:27 | + 2:19 |
5. | Blaha Jiří | EKP0401 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:29 | + 2:21 | |
6. | Tokár Radim | NEJ0300 | C | TJ Jiskra Nejdek | 30:30 | + 2:22 |
7. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:26 | + 3:18 | |
8. | Kolář Matyáš | PGP0304 | C | SK Praga | 32:14 | + 4:06 |
9. | Procinger Jakub | VRL0305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:44 | + 4:36 |
10. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | C | USK Praha | 34:09 | + 6:01 |
11. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:44 | + 8:36 | |
12. | Kožina Štěpán | PGP0300 | C | SK Praga | 39:47 | + 11:39 |
13. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:50 | + 11:42 | |
14. | Kołodziejczyk Łukasz | 14P0303 | UKS Kometa Gliwice | 40:23 | + 12:15 | |
15. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:54 | + 12:46 | |
16. | Martan Matyáš | 14Z0400 | STS Chvojkovice-Brod | 45:02 | + 16:54 | |
17. | Zaleski Jakub | 88P0302 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 45:24 | + 17:16 | |
18. | Bejvl Marek | LME0400 | C | SK Los Mělník | 48:58 | + 20:50 |
19. | Jurczak Szymon | 88P0301 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 49:36 | + 21:28 | |
20. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:30 | + 26:22 |
21. | Mrózek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 55:23 | + 27:15 |
22. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 55:50 | + 27:42 |
23. | Cych Maksymilian | 33P0301 | Echo Twardogóra | 62:34 | + 34:26 | |
24. | Kołodziejczyk Bartłomiej | 14P0301 | UKS Kometa Gliwice | 67:25 | + 39:17 | |
Baldrian Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Jan | VPM0001 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:27 | |
2. | Nagy Josef | TJN0006 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:27 | + 1:00 |
3. | Hasman Ondřej | VPM0002 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 39:21 | + 2:54 |
4. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:48 | + 4:21 |
5. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:12 | + 4:45 |
6. | Hasman Marek | VPM0201 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:47 | + 5:20 |
7. | Štefan Vít | STH0202 | B | SK Studenec | 43:28 | + 7:01 |
8. | Klaška Martin | DKP0100 | A | Oddíl OB Kotlářka | 45:07 | + 8:40 |
9. | Tuma Matěj | SJC0202 | B | Sportcentrum Jičín | 47:51 | + 11:24 |
10. | Link Lukáš | STH0205 | C | SK Studenec | 50:40 | + 14:13 |
11. | Schindler Erik | 1TD1007 | SV Handwerk Erfurt | 50:46 | + 14:19 | |
12. | Huba Karol | 2SP0000 | UKS Azymut Dębów . | 51:13 | + 14:46 | |
13. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 51:44 | + 15:17 |
14. | Ježek Jakub | JIL0104 | C | OK Jilemnice | 52:03 | + 15:36 |
15. | Filipek Sebastian | TRI0002 | B | TJ TŽ Třinec | 52:21 | + 15:54 |
16. | Byrczek Jan | 14P0000 | UKS Kometa Gliwice | 53:44 | + 17:17 | |
17. | Bartoš Václav | MLA0101 | B | MLOK Mariánské Lázně | 53:52 | + 17:25 |
18. | Průša Kryštof | VSP0102 | A | USK Praha | 53:53 | + 17:26 |
19. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 57:02 | + 20:35 |
20. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | C | OK Jilemnice | 57:46 | + 21:19 |
21. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 58:48 | + 22:21 |
22. | Mejsnar Jaroslav | VRL0202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:02 | + 22:35 |
23. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB T.J. Sokol Žamberk | 59:21 | + 22:54 | |
24. | Bolehovský Michal | VSP0202 | C | USK Praha | 60:27 | + 24:00 |
25. | Matuš Vít | VRB0202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 61:09 | + 24:42 |
26. | Tachezy Jan | DCE0100 | C | KOB Dobřichovice | 61:36 | + 25:09 |
27. | Pawłowicz Bruno | 88P0000 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 62:21 | + 25:54 | |
28. | Růta Matyáš | TJN0102 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 62:48 | + 26:21 |
29. | Hašek Adam | VPM0101 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:41 | + 27:14 |
30. | Adamec Martin | TJN0106 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:14 | + 27:47 |
31. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 65:14 | + 28:47 | |
32. | Dostál Jakub | VRL0104 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:42 | + 29:15 |
32. | Kucharczyk Jakub | 14P0101 | UKS Kometa Gliwice | 65:42 | + 29:15 | |
34. | Rücker Jan | STH0206 | C | SK Studenec | 66:47 | + 30:20 |
35. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | 67:24 | + 30:57 |
36. | Olszewski Bartosz | 28P0200 | UNTS Warszawa | 67:25 | + 30:58 | |
37. | Budský Ondřej | TJN0105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:58 | + 31:31 |
38. | Nitsch Tomasz (jr) | 28P0000 | UNTS Warszawa | 69:06 | + 32:39 | |
39. | Pierzchala Michal | 28P0101 | UNTS Warszawa | 70:30 | + 34:03 | |
40. | Andrzejewski Miłosz | 88P0101 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 87:00 | + 50:33 | |
41. | Zalewski Bartłomiej | 88P0103 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 93:19 | + 56:52 | |
42. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:02 | + 57:35 |
43. | Lach Kacper | 88P0002 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 96:51 | + 60:24 | |
Romaniuk Vojtěch | TJN0205 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:03 | |
2. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 49:21 | + 2:18 |
3. | Kašpar Petr | JPV9915 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 50:59 | + 3:56 |
4. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 64:56 | + 17:53 |
5. | Neumann Jindřich | PVP9900 | C | VSS Přírodověda Praha | 65:25 | + 18:22 |
6. | Staszak Wiktor | 88P9802 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 66:22 | + 19:19 | |
7. | Ježek Vít | JIL9903 | C | OK Jilemnice | 66:40 | + 19:37 |
8. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 67:23 | + 20:20 | |
9. | jaroszek jakub | 42P9800 | Team360 | 70:10 | + 23:07 | |
10. | Domagała Marcel | 88P9800 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 71:32 | + 24:29 | |
11. | Kruk Michał | 2SP9900 | UKS Azymut Dębów . | 72:25 | + 25:22 | |
12. | Lucerski Maciej | 88P9700 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 72:50 | + 25:47 | |
13. | Moravec Jakub | DCE9700 | C | KOB Dobřichovice | 73:58 | + 26:55 |
14. | Borovička Tomáš | LIV9800 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. | 81:59 | + 34:56 |
15. | Szymański Kornel | 88P9701 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 83:50 | + 36:47 | |
16. | Szwaja Mateusz | 14P9901 | UKS Kometa Gliwice | 95:00 | + 47:57 | |
Vlastník Šimon | JIL9904 | C | OK Jilemnice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Radek | SZP8200 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 48:07 | |
2. | Argaláš Michal | TRI9301 | E | TJ TŽ Třinec | 52:27 | + 4:20 |
3. | Horvát Petr | SSU9442 | E | SK Severka Šumperk, z.s. | 53:10 | + 5:03 |
4. | Drobník Michal | SJC8709 | E | Sportcentrum Jičín | 53:48 | + 5:41 |
5. | Kantor Ondřej | TRI9103 | E | TJ TŽ Třinec | 54:39 | + 6:32 |
6. | Kettner Lukáš | DCE9400 | E | KOB Dobřichovice | 57:45 | + 9:38 |
7. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 57:59 | + 9:52 |
8. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 58:01 | + 9:54 |
9. | Horyna Roman | SZP7600 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 59:48 | + 11:41 |
10. | Pospíšil Vítek | SZP6800 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 60:08 | + 12:01 |
11. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | E | VSS Přírodověda Praha | 61:00 | + 12:53 |
12. | Šťastný Jiří | TBM7137 | E | KOS TJ Tesla Brno | 61:40 | + 13:33 |
13. | Kohlschmidt Bernd | 24D1016 | SV Robotron Dresden | 62:05 | + 13:58 | |
14. | Kolín Jan | JIL7701 | E | OK Jilemnice | 62:12 | + 14:05 |
15. | Klaška Pavel | DKP9301 | E | Oddíl OB Kotlářka | 62:14 | + 14:07 |
16. | Kraemer Andrei | 18D1013 | Post SV Dresden | 65:20 | + 17:13 | |
17. | Kundisch Wieland | 33D1020 | USV TU Dresden | 65:42 | + 17:35 | |
18. | Weisbrich Martin | 19D1001 | SSV Planeta Radebeul | 66:12 | + 18:05 | |
19. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SNS Smržovka | 66:28 | + 18:21 |
20. | Kopáček Jan | CHT8510 | E | OOB SK Chrast | 67:19 | + 19:12 |
21. | Janovský Tomáš | PGP6401 | E | SK Praga | 68:01 | + 19:54 |
22. | Kolaja Jan | VLI8100 | E | Slavia Liberec orienteering | 71:20 | + 23:13 |
23. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | E | OOB SK Chrast | 73:02 | + 24:55 |
24. | Čáp Ondřej | DOB7405 | E | KOB Dobruška | 74:10 | + 26:03 |
25. | Röhnert Max | 18D1002 | Post SV Dresden | 75:58 | + 27:51 | |
26. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | E | Oddíl OB Kotlářka | 77:10 | + 29:03 |
27. | Kukis Michael | 94D1005 | OSC Kassel. | 82:21 | + 34:14 | |
Malý Aleš | JIL8702 | E | OK Jilemnice | DISK | ||
Mareček Petr | OSN6900 | E | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | ||
Neumann Tomáš | PVP8900 | E | VSS Přírodověda Praha | DISK | ||
Bořánek Petr | SZP7000 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | DISK | ||
Kratochvíl Martin | SJI8304 | E | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | E | SOK TJ Turnov | 47:40 | |
2. | Klech Richard | VRB7201 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 53:17 | + 5:37 |
3. | Průša Michal | VSP7310 | A | USK Praha | 53:26 | + 5:46 |
4. | Rusý Tomáš | DCE9300 | B | KOB Dobřichovice | 53:33 | + 5:53 |
5. | Mrázek Jan | SZP8102 | B | TJ Slovan Zdravotník Praha | 55:02 | + 7:22 |
6. | Goder Josef | DKP8203 | A | Oddíl OB Kotlářka | 56:30 | + 8:50 |
7. | Jirka Michal | PTE8403 | A | TJ Sokol Ptení | 57:16 | + 9:36 |
8. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | UNTS Warszawa | 57:48 | + 10:08 | |
9. | Boudný Jan | SZP7401 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 58:56 | + 11:16 |
10. | Domín Nikolas | EKP8806 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:58 | + 11:18 |
11. | Kurz Pavel | SPC7408 | A | SPORTICUS team | 59:02 | + 11:22 |
12. | Kovář Miroslav | SZP8101 | B | TJ Slovan Zdravotník Praha | 60:55 | + 13:15 |
13. | Gregoriades Tomáš | SSP8312 | A | SK Stopa Praha, z.s. | 61:04 | + 13:24 |
14. | Paszynski Piotr | 38P8100 | UKS Orientus Lodz | 62:47 | + 15:07 | |
15. | Kalata Michał | 88P8900 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 62:59 | + 15:19 | |
16. | Novák Daniel | DOK8700 | B | OK Doksy | 65:20 | + 17:40 |
17. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | UMKS Orkan Ostróda | 66:11 | + 18:31 | |
18. | Skorupa Piotr | 86P9300 | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 67:32 | + 19:52 | |
19. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | B | Oddíl OB Kotlářka | 69:28 | + 21:48 |
20. | Lisowski Przemyslaw | 68P8701 | KS Artemis Wrocław | 70:41 | + 23:01 | |
21. | Martínek Robert | VPM7700 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 71:40 | + 24:00 |
22. | Ramba Jiří | DKP8606 | B | Oddíl OB Kotlářka | 74:00 | + 26:20 |
23. | Tojnar Jan | LIV6701 | B | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. | 81:36 | + 33:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:44 | |
2. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 52:21 | + 1:37 |
3. | Nývlt Martin | DKP8200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:28 | + 5:44 |
4. | Král Luboš | PVP8400 | C | VSS Přírodověda Praha | 61:10 | + 10:26 |
5. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 61:49 | + 11:05 | |
6. | Klemsa Jakub | NNN1007 | Neregistrovaní (NNN) | 63:40 | + 12:56 | |
7. | Sokolář Ondřej | TUV9601 | SOK TJ Turnov | 64:52 | + 14:08 | |
8. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | B | KOB Dobruška | 67:19 | + 16:35 |
9. | Důrek Milan | SHK9100 | OK Slavia Hradec Králové | 70:51 | + 20:07 | |
10. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:37 | + 21:53 |
11. | Zatloukal Vaclav | NNN1006 | Neregistrovaní (NNN) | 87:18 | + 36:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 41:29 | |
2. | Kalina Miroslav | SPC8211 | B | SPORTICUS team | 41:40 | + 0:11 |
3. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 45:27 | + 3:58 |
4. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:33 | + 5:04 |
5. | Heinemann Björn | 24D1028 | SV Robotron Dresden | 47:30 | + 6:01 | |
6. | Pecka Jan | EKP6800 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 47:51 | + 6:22 |
7. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 49:20 | + 7:51 | |
8. | Nedopílek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | 50:07 | + 8:38 | |
9. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 50:29 | + 9:00 |
10. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 50:43 | + 9:14 |
11. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 50:56 | + 9:27 |
12. | Walicki Rafał | 1VP7800 | HKS Azymut Mochy | 52:07 | + 10:38 | |
13. | Fremder Lars | 48D1011 | OL-Team Wehrsdorf | 53:03 | + 11:34 | |
14. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:05 | + 11:36 |
15. | Kolář Tomáš | PGP7104 | C | SK Praga | 54:22 | + 12:53 |
16. | Haenelt Stephan | 1QD1012 | SV IHW Alex 78 Berlin | 55:18 | + 13:49 | |
17. | Huster Mark | 54D7700 | SV Sachsen 90 Werdau | 55:50 | + 14:21 | |
18. | Bolehovský Pavel | VSP7103 | C | USK Praha | 55:52 | + 14:23 |
19. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 57:03 | + 15:34 | |
20. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 59:35 | + 18:06 |
21. | Škorpil Martin | SZP5700 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 60:02 | + 18:33 |
22. | Kaufmann Torsten | 33D1026 | USV TU Dresden | 62:49 | + 21:20 | |
23. | Kuryj Marek | 41P7800 | WKS Wawel Kraków | 64:20 | + 22:51 | |
24. | Geisler Michal | SKL7500 | C | SMS Team Kladno | 66:20 | + 24:51 |
25. | Uhlemann Ulf | 1WD1010 | ESV Dresden | 81:19 | + 39:50 | |
26. | Petříček Martin | SSP8000 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 82:11 | + 40:42 |
Polewka Tomasz | 14P7300 | UKS Kometa Gliwice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Männel Harald | 48D1017 | OL-Team Wehrsdorf | 41:59 | ||
2. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 42:45 | + 0:46 | |
3. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | KS Hades Poznań | 45:16 | + 3:17 | |
4. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 45:20 | + 3:21 |
5. | Cych Piotr | 33P6800 | Echo Twardogóra | 47:50 | + 5:51 | |
6. | Moszkowicz Paweł | 41P6700 | WKS Wawel Kraków | 48:09 | + 6:10 | |
7. | Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | 48:58 | + 6:59 |
8. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 49:11 | + 7:12 |
9. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 49:13 | + 7:14 |
10. | Kozłowski Jacek | 2VP6301 | PATRIA Młynne | 49:56 | + 7:57 | |
11. | Bleidorn Stefan | 1QD1030 | SV IHW Alex 78 Berlin | 50:03 | + 8:04 | |
11. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 50:03 | + 8:04 | |
13. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:26 | + 8:27 | |
14. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 52:10 | + 10:11 | |
15. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 52:21 | + 10:22 |
16. | Krauße Thomas | 61D1018 | SG LVB Leipzig | 53:07 | + 11:08 | |
17. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 55:10 | + 13:11 |
18. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 55:55 | + 13:56 | |
19. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 56:02 | + 14:03 |
20. | Pařízek Petr | SMR7001 | C | SNS Smržovka | 56:18 | + 14:19 |
21. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:03 | + 15:04 |
22. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 57:05 | + 15:06 | |
23. | Stanisław Skorupa | 2WP6400 | MUKS GLIWICE | 58:38 | + 16:39 | |
24. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:18 | + 17:19 |
25. | Janík Vlastimil | SSP6600 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 59:26 | + 17:27 |
26. | Wroniak Adam | 53P6900 | Team 360 | 60:19 | + 18:20 | |
27. | Hájek Jiří | NEJ6400 | C | TJ Jiskra Nejdek | 62:14 | + 20:15 |
28. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 67:16 | + 25:17 |
29. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 67:37 | + 25:38 |
30. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 78:05 | + 36:06 | |
31. | Nitsch Tomasz | 28P7100 | UNTS Warszawa | 79:21 | + 37:22 | |
32. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 79:54 | + 37:55 |
33. | Chachurski Ryszard | 45P6300 | KU AZS WAT Warszawa | 84:00 | + 42:01 | |
34. | Himmel Petr | OKP6500 | SK OK 24 Praha | 93:02 | + 51:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 34:54 | |
2. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:38 | + 4:44 |
3. | Kundisch Diethard | 33D1015 | USV TU Dresden | 40:48 | + 5:54 | |
4. | Bochenek Milan | EKP5601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:17 | + 9:23 |
5. | Drobník Ivan | VLI5601 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:20 | + 10:26 |
6. | Fremder Dietmar | 48D1002 | OL-Team Wehrsdorf | 45:29 | + 10:35 | |
7. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:41 | + 11:47 |
8. | Braatz Frank | 1QD6200 | SV IHW Alex 78 Berlin | 47:13 | + 12:19 | |
9. | Wald František | LIV5300 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. | 47:38 | + 12:44 |
10. | Kruczek Stanisław | 41P4800 | WKS Wawel Kraków | 48:15 | + 13:21 | |
11. | Kraemer Werner | 18D1009 | Post SV Dresden | 49:44 | + 14:50 | |
12. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:08 | + 17:14 | |
13. | Cegielka Jan | 94P6200 | KU AZS WAT Warszawa | 55:40 | + 20:46 | |
14. | Schalle Michael | 96D1025 | MTV Bamberg | 56:47 | + 21:53 | |
15. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 57:53 | + 22:59 |
16. | Wierciński Piotr | 2UP5600 | MKS Metalowiec Łódź | 58:51 | + 23:57 | |
17. | Borovička Milan | LIV6104 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. | 61:40 | + 26:46 |
18. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 64:56 | + 30:02 | |
19. | Kössler Wolfgang | 2CD1008 | Volkssport Berlin | 68:07 | + 33:13 | |
20. | Kotulán Jiří | 81C5400 | Cirkus Čakovice | 73:07 | + 38:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | SZP5200 | A | TJ Slovan Zdravotník Praha | 27:30 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 34:41 | + 7:11 |
3. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 38:45 | + 11:15 |
4. | Conrad Helmut | 33D1021 | USV TU Dresden | 39:16 | + 11:46 | |
5. | Koč Zdeněk | SSP4700 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 39:47 | + 12:17 |
6. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:31 | + 13:01 |
7. | Pilc Oldřich | OOL5100 | C | SK Haná orienteering | 42:25 | + 14:55 |
8. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 45:45 | + 18:15 |
9. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:15 | + 18:45 |
10. | Mikan Vladimír | SJC4805 | Sportcentrum Jičín | 47:22 | + 19:52 | |
11. | Nosál Stanislav | SSP4600 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 56:02 | + 28:32 |
12. | Toušek Miloslav | SSP5000 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 61:28 | + 33:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heinemann Rolf | 24D1027 | SV Robotron Dresden | 43:55 | ||
2. | Frey Jaromír | NEJ4100 | C | TJ Jiskra Nejdek | 45:28 | + 1:33 |
3. | Klawun Kendray Werner G | 35D1029 | Sachsen-Marathon | 51:57 | + 8:02 | |
4. | Němec Vladimír | SSP4201 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 55:21 | + 11:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Ivan | SMR6200 | SNS Smržovka | 42:02 | ||
2. | Albl Miloslav | LME7600 | SK Los Mělník | 49:55 | + 7:53 | |
3. | Martan Jaroslav | 14Z6900 | STS Chvojkovice-Brod | 50:20 | + 8:18 | |
4. | Hanajová Káťa | SMR8451 | SNS Smržovka | 53:24 | + 11:22 | |
5. | Schöne Jakob | 33D1024 | USV TU Dresden | 59:47 | + 17:45 | |
6. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 72:56 | + 30:54 | |
7. | Alblová Lucie | LME7555 | SK Los Mělník | 80:17 | + 38:15 | |
8. | Ellederová Zdenka | NNN7799 | Neregistrovaní (NNN) | 80:33 | + 38:31 | |
9. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 122:05 | + 80:03 |