Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E4

Datum:
16.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kovalčík Tomáš
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     HDR     TK     TL    
D10
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipková Karolína LPU0756 E OK Lokomotiva Pardubice 16:27
2. Paulíčková Tereza UOL0750 E SOB Olomouc 17:55 + 1:28
3. Kovalčíková Alena AOP0751 E Orientační Běh Opava 18:38 + 2:11
4. Cetlová Karolína AOP0752 E Orientační Běh Opava 19:59 + 3:32
5. Salichová Ivana AOP0753 E Orientační Běh Opava 26:41 + 10:14
D10N
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 E Orientační Běh Opava 22:34
2. Bielecka Marta 1CP0851 E UKS Siódemka Rumia 32:38 + 10:04
3. Brdlíková Eliška VRL0753 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:50 + 11:16
4. Borunská Alžběta AOP0950 E Orientační Běh Opava 37:49 + 15:15
D12
2.60 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 E Orientační Běh Opava 26:29
2. Gallo Natálie AOP0652 E Orientační Běh Opava 28:53 + 2:24
3. Zahradníková Kateřina BFM0551 E SKOB Frýdek - Místek 30:56 + 4:27
4. Pachmannová Katka AOP0551 E Orientační Běh Opava 31:31 + 5:02
5. Kočarová Marie BFM0557 E SKOB Frýdek - Místek 33:56 + 7:27
6. Cetlová Magdaléna AOP0552 E Orientační Běh Opava 34:32 + 8:03
7. Ježková Ivana RBK0555 E SK Radioklub Blansko 39:12 + 12:43
8. Dobiášová Vendula LTU0550 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:35 + 18:06
9. Řeháková Klára BFM0556 E SKOB Frýdek - Místek 49:16 + 22:47
D14
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Bára AOP0351 E Orientační Běh Opava 36:19
2. Klechová Karolína AOP0452 E Orientační Běh Opava 37:25 + 1:06
3. Licková Štěpánka LTU0452 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:53 + 2:34
4. Kovalčíková Anna AOP0453 E Orientační Běh Opava 43:48 + 7:29
5. Dolinska Zuzanna 27P0371 E BKS Wataha Warszawa 44:41 + 8:22
6. Richterová Julie ADA0351 E OOB Spartak Adamov 45:05 + 8:46
7. Hošková Kateřina LTU0451 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:00 + 12:41
8. Dolinska Julia 27P0355 E BKS Wataha Warszawa 76:04 + 39:45
9. Popieluchová Michaela BFM0457 E SKOB Frýdek - Místek 111:22 + 75:03
D16
3.50 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Susek Julia 1CP0152 E UKS Siódemka Rumia 35:57
2. Weissová Ĺuboslava 25S0250 E KOB ATU Košice 37:45 + 1:48
3. Melzer Zofia 1CP0151 E UKS Siódemka Rumia 44:49 + 8:52
4. Zurek Marta 1CP0251 E UKS Siódemka Rumia 53:34 + 17:37
5. Krčková Helena AOP0251 E Orientační Běh Opava 62:15 + 26:18
D18
4.70 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dawidowska Natalia 1CP9951 E UKS Siódemka Rumia 57:27
2. Roháčová Viktória 25S0050 E KOB ATU Košice 62:22 + 4:55
3. Bielecka Aleksandra 1CP0051 E UKS Siódemka Rumia 64:43 + 7:16
4. Jurczyk Marta 51P0050 E UKS Sparta Czyżowice 68:12 + 10:45
D20
5.30 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bielecka Alicja 1CP9851 E UKS Siódemka Rumia 74:25
2. Zurynková Michaela EKP9850 E VŠTJ Ekonom Praha 79:40 + 5:15 0
D21A
6.90 km, 260 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 68:57 0
2. Chromá Adéla TBM8870 E KOS TJ Tesla Brno 68:58 + 0:01 0
3. Balcarová Jana PHK8753 E OK 99 Hradec Králové 73:48 + 4:51 0
4. ELAINE DALMARES LENZ 6DC7551 E SILVA OCamp 74:06 + 5:09
5. FRANCIELY SIQUEIRA CHILES 6DC9251 E SILVA OCamp 78:39 + 9:42
6. LETÍCIA DA SILVA SALTORI 6DC8751 E SILVA OCamp 79:22 + 10:25
7. Chupeková Silvia VZA7251 E Slávia ŽU Žilina 79:50 + 10:53
8. Březinová Marie SSU9191 E SK Severka Šumperk 85:30 + 16:33 0
D21B
5.20 km, 210 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3956
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 E Slavia Liberec orienteering 61:42 4106
2. Zurynková Jana EKP7053 E VŠTJ Ekonom Praha 62:48 + 1:06 4039
3. Zbraňková Magda STE7352 E SK SKI-OB Šternberk 67:55 + 6:13 3723
4. Žitná Jana SMB9251 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 68:57 + 7:15 3659
5. Nemcova Erika 17S1452 E Ekonom Banska Bystrica 71:33 + 9:51
6. Kmentová Lenka ZAM8552 E OB TJ Sokol Žamberk 81:54 + 20:12 2861
7. Ciarkowska Magdalena 1VP8551 C HKS Azymut Mochy 82:51 + 21:09
8. Fujáková Katka HAV8550 E OB Havířov 83:16 + 21:34 2776
D35A
5.90 km, 210 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vričanová Sylva HAV6751 E OB Havířov 82:21
2. Svačinková Jitka VRB7777 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 87:26 + 5:05
3. Slavíková Lenka VRB7373 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 91:34 + 9:13
4. Pipková Táňa LPU7156 E OK Lokomotiva Pardubice 93:12 + 10:51
5. Kaděrová Barbora HAV7051 E OB Havířov 101:18 + 18:57
6. Fukalová Radmila AOV7051 E OOB TJ Baník Ostrava 106:59 + 24:38
7. Licková Dana LTU7350 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 129:32 + 47:11
8. Sochorová Hana HAV6250 E OB Havířov 137:29 + 55:08
9. Termerová Jana LTU7850 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 161:51 + 79:30
D35B
4.90 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabalová Eva BFM8051 E SKOB Frýdek - Místek 78:02
2. Richterová Nataša ADA7451 E OOB Spartak Adamov 80:21 + 2:19
3. Holubová Eva SBR8051 E SKOB Bruntál 83:03 + 5:01
4. Siatková Silvie ZLH7451 E OOB TJ Zlaté Hory 84:44 + 6:42
5. Ježková Dana SNA7850 E TJ START Náchod 88:02 + 10:00
6. Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7451 E UKS Siódemka Rumia 88:25 + 10:23
7. Popieluchová Ivona BFM7453 E SKOB Frýdek - Místek 88:33 + 10:31
8. Kopecká Jitka UOL7750 E SOB Olomouc 89:57 + 11:55
9. Vránová Helena UOL7652 E SOB Olomouc 93:26 + 15:24
MS Smékalová Jana UOL7850 E SOB Olomouc 98:57 + 20:55
D45A
5.10 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Monika TAP6950 E KOB TRETRA Praha 76:46
2. Petrželová Alena LTU6351 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:29 + 5:43
3. Zalabová Martina SJC6657 E Sportcentrum Jičín 86:28 + 9:42
4. Trykozko Urszula 53P6951 E Team 360 101:00 + 24:14
5. Hendrychová Marcela HOB7051 E SKOB Horní Benešov 104:07 + 27:21
6. Lazáková Šárka LTU6952 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 112:48 + 36:02
7. Melišíková Radka TAP7152 E KOB TRETRA Praha 116:16 + 39:30
D45B
4.60 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 E KOB ZPV Prostějov 63:14
2. Sibileva Maria 33S6850 E Karlskrona SOK 67:02 + 3:48
3. Ostřanská Iveta SSU6591 E SK Severka Šumperk 67:51 + 4:37
4. Kralova Miriam VZA6951 E Slávia ŽU Žilina 69:45 + 6:31
5. Štorková Simona JPV6556 E Oddíl OS SK Prostějov 101:28 + 38:14
6. Roháčová Ingrid 25S7050 E KOB ATU Košice 107:41 + 44:27
7. Kočarová Klára BFM7251 E SKOB Frýdek - Místek 108:10 + 44:56
8. Trepáčová Eva VZA7355 E Slávia ŽU Žilina 108:34 + 45:20
9. Řeháková Jana BFM7152 E SKOB Frýdek - Místek 112:21 + 49:07
D55
3.40 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nikitsina Tatsiana 21B5700 E Peleng-Vimpel 44:04
2. Májová Paulína 39S6060 E KOBRA Bratislava 45:00 + 0:56
3. Benešová Iva SJC6151 E Sportcentrum Jičín 45:57 + 1:53
4. Janská Iva LBM5795 E TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:57 + 5:53
5. Freyová Michaela KPY6050 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:55 + 17:51
6. Svobodová Hana SMB5951 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 67:15 + 23:11
7. Chromčáková Ivana JZL5450 E TJ Jižní svahy Zlín 93:48 + 49:44
8. Hlavacikova Katarina 17S1450 E Ekonom Banska Bystrica 108:22 + 64:18
D65
2.70 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:24
2. Suchánková Libuše SOP4851 E OOB TJ Slezan Opava 75:01 + 20:37
3. Khrapina Nadzeya 21B4850 E Peleng-Vimpel 76:32 + 22:08
H10
2.20 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 E SKOB Zlín 19:23
2. Kutáček Ondřej LTU0700 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:50 + 0:27
2. Gallo Ondřej AOP0802 E Orientační Běh Opava 19:50 + 0:27
4. Ježek David RBK0801 E SK Radioklub Blansko 20:12 + 0:49
5. Kovalčík Petr AOP0901 E Orientační Běh Opava 21:16 + 1:53
6. Kočara František BFM0701 E SKOB Frýdek - Místek 22:15 + 2:52
7. Holas Štěpán AOP0900 E Orientační Běh Opava 23:47 + 4:24
8. Cetl Jan AOP0902 E Orientační Běh Opava 30:40 + 11:17
9. Termer Štěpán LTU0800 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:46 + 13:23
10. Kubíček Vavřinec 1JZ0201 C Olomouc 38:19 + 18:56
11. Popieluch Martin BFM0801 E SKOB Frýdek - Místek 60:30 + 41:07
Hanák Matěj LTU0701 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H10N
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 E Orientační Běh Opava 20:53
H12
2.80 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 E Orientační Běh Opava 28:17
2. Vaněk Bořek TZL0505 E SKOB Zlín 33:26 + 5:09
3. Krček Jan AOP0500 E Orientační Běh Opava 33:32 + 5:15
4. Jelínek Jakub AOP0601 E Orientační Běh Opava 37:25 + 9:08
5. Pernička Václav TZL0602 E SKOB Zlín 39:51 + 11:34
6. Salich Jonáš AOP0501 E Orientační Běh Opava 45:03 + 16:46
7. Lazák Jan LTU0500 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:20 + 18:03
8. Richter Rudolf ADA0601 E OOB Spartak Adamov 62:42 + 34:25
9. Slavík Ondřej VRB0505 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 65:27 + 37:10
H14
3.00 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:21
2. Čech Vít AOP0302 E Orientační Běh Opava 25:08 + 1:47
3. Valík Adam AOP0301 E Orientační Běh Opava 26:07 + 2:46
4. Dundáček Karel SJH0401 E SJH Jindřichův Hradec 31:57 + 8:36
5. Šedivka Pavel LTU0401 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:39 + 12:18
6. Šitina Tomáš LTU0300 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:23 + 14:02
7. Pirožek Vojtěch LTU0400 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:27 + 14:06
8. Toborek Jakub 37P0300 E MKS "MOS" Wroclaw 37:47 + 14:26
9. Ježek Filip RBK0405 E SK Radioklub Blansko 48:27 + 25:06
10. Bielecki Michal 1CP0401 E UKS Siódemka Rumia 62:20 + 38:59
H16
4.70 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipek Ondřej LPU0203 E OK Lokomotiva Pardubice 44:55
2. Zalaba Tomáš SJC0101 E Sportcentrum Jičín 52:17 + 7:22
3. Jirka Matyáš ZPV0201 E KOB ZPV Prostějov 64:49 + 19:54
4. Matuš Vít VRB0202 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 84:49 + 39:54
5. Nowakowski Maciej 27P0202 E BKS Wataha Warszawa 85:57 + 41:02
6. Zamastil Michal LTU0203 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 118:54 + 73:59
H18
5.50 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 E UKS Siódemka Rumia 63:32
2. Šitina Jakub LTU0001 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:36 + 3:04
H21A
7.60 km, 320 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8233
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 55:07 8988
2. SIDNALDO FARIA SOUSA 6DC8801 E SILVA OCamp 60:45 + 5:38
3. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 62:30 + 7:23 7986
4. Kalata Michał 88P8901 E MKS Paulinum Jelenia Góra 62:52 + 7:45
5. Hadač Filip AOP9301 E Orientační Běh Opava 64:26 + 9:19 7724
6. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 68:58 + 13:51 7109
7. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 69:24 + 14:17 7050
8. Jurczyk Tomasz 51P9400 E UKS Sparta Czyżowice 69:37 + 14:30
9. Holas Tomáš AOP7802 E Orientační Běh Opava 76:36 + 21:29 6073
10. Václavek Tomáš STE5809 E SK SKI-OB Šternberk 87:59 + 32:52 4529
11. Galicz Karol 27P8601 E BKS Wataha Warszawa 89:44 + 34:37
12. Lazák Tomáš LTU9102 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:28 + 37:21 3921
13. Sochor Tomáš HAV6301 E OB Havířov 108:52 + 53:45 1696
14. Jakobi Zdeněk HAV5701 E OB Havířov 129:14 + 74:07 0
15. Holec Honza MOV6701 E SKOB Ostrava 140:17 + 85:10 0
Tomášek Tomáš STE8000 E SK SKI-OB Šternberk DISK 0
CARLOS HENRIQUE SOUZA DE 6DC9401 E SILVA OCamp DISK
Kral Adam VZA9601 E Slávia ŽU Žilina DISK
MS Hadač Miroslav AOP6501 E Orientační Běh Opava 85:53 + 30:46 0
H21B
6.10 km, 250 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecký David UOL7800 E SOB Olomouc 63:23 0
2. Jaros Mariusz 1LP9009 E Jw 2399 71:45 + 8:22
3. Andrš Petr ZAM8401 E OB TJ Sokol Žamberk 74:43 + 11:20 0
4. Cveček Martin PVP7400 E VSS Přírodověda Praha 85:18 + 21:55 0
5. Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering 92:28 + 29:05 0
Střelba Ondřej KTA7501 E SK Kotnov Tábor DISK 0
H35A
6.70 km, 260 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7102 E Slávia ŽU Žilina 62:16
2. Vyoral Jan VIC7615 E OB Vizovice 66:15 + 3:59
3. Golinowski Pawel 1VP7901 E HKS Azymut Mochy 67:19 + 5:03
4. Pernička Petr TZL7336 E SKOB Zlín 72:57 + 10:41
5. Roháč Zdenko 25S7300 E KOB ATU Košice 73:52 + 11:36
6. Porubský Július 66S7300 E ŠK Triturus Nitra 76:17 + 14:01
7. Plesinski Mariusz 3EP7501 C 10BKPanc 86:50 + 24:34
8. Žitný Tomáš SMB6401 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 107:20 + 45:04
9. Smékal David UOL7503 E SOB Olomouc 122:42 + 60:26
MS Borunský Tomáš AOP7402 E Orientační Běh Opava 78:09 + 15:53
H35B
5.60 km, 190 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Tomáš VRL7406 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:05
2. Popieluch Michal BFM7301 E SKOB Frýdek - Místek 67:10 + 5:05
3. Stibor Zbyněk VRB7601 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 72:34 + 10:29
4. Pipek Kamil LPU7310 E OK Lokomotiva Pardubice 77:02 + 14:57
5. Paulíček Michal UOL7701 E SOB Olomouc 90:39 + 28:34
H45A
6.00 km, 210 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 E SOB Olomouc 51:36
2. GROTE Andreas 34C6400 E OLC SKOG Fribourg 62:47 + 11:11
3. Bartczak Jarosław 39P6800 E UMKS Orkan Ostróda 63:31 + 11:55
4. Slavík Tomáš VRB6808 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 69:34 + 17:58
5. Bendák Petr LTU6500 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:42 + 22:06
6. Král Jozef VZA6801 E Slávia ŽU Žilina 74:57 + 23:21
7. Sklenář Josef SBR6601 E SKOB Bruntál 76:07 + 24:31
8. Petržela Pavel LTU6301 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:34 + 32:58
9. Štípek Rostislav TZL5702 E SKOB Zlín 86:56 + 35:20
10. Kohl Jiří KPY6201 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:47 + 39:11
11. Lazák Jan LTU6900 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:17 + 45:41
12. LUIZ SERGIO MENDES 6DC6301 E SILVA OCamp 106:46 + 55:10
Pernica Jiří UOL6501 E SOB Olomouc DISK
H45B
4.80 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Petr RBK7201 E SK Radioklub Blansko 56:42
2. BAECHLER Olivier 34C6800 E OLC SKOG Fribourg 72:24 + 15:42
3. Kočara Jiří BFM7001 E SKOB Frýdek - Místek 76:03 + 19:21
4. Štorek Petr JPV6505 E Oddíl OS SK Prostějov 76:59 + 20:17
5. Světnický Alexandr OOL6300 E SK Haná orienteering 82:29 + 25:47
6. Cetl Vladimír AOP6602 E Orientační Běh Opava 90:20 + 33:38
MS Perinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 66:49 + 10:07
H55A
4.90 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 E SKOB Ostrava 62:25
2. Beneš Josef SJC5801 E Sportcentrum Jičín 68:07 + 5:42
3. Olbrycht Janusz 73P5500 E OLBnO 82:46 + 20:21
4. Sypula Slawomir 28P5541 E UNTS Warszawa 88:08 + 25:43
5. Krmášek Bohdan AOP5301 E Orientační Běh Opava 96:41 + 34:16
H55B
3.60 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Törnqvist Kent 33S5300 E Karlskrona SOK 38:58
2. Trydzensi Henadzi 21B5500 E Peleng-Vimpel 39:27 + 0:29
3. Mutina Vlastimil BFM5701 E SKOB Frýdek - Místek 58:28 + 19:30
4. Polewski Dariusz 2AP6100 E Jedynka Zdzieszowicw 59:45 + 20:47
5. Labudík Milan VRB6202 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 89:25 + 50:27
H65
3.40 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 E Slavia Liberec orienteering 34:49
2. Máj Štefan 39S5005 E KOBRA Bratislava 46:22 + 11:33
3. Sikora Miroslav BOV4802 E TJ Baník Ostrava OKD 48:55 + 14:06
4. Babický Tomáš RUM5001 E ZOOB Rumburk 53:10 + 18:21
5. Pospíšil Karel VRB5001 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 54:48 + 19:59
6. Chromčák František JZL5201 E TJ Jižní svahy Zlín 79:45 + 44:56
7. Soviš Ivan SBR4601 E SKOB Bruntál 87:27 + 52:38
H70
2.90 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 E TJ Baník Ostrava OKD 37:24
2. Ostřanský Josef SSU4302 E SK Severka Šumperk 38:27 + 1:03
3. Horký Jan UOL4600 E SOB Olomouc 45:23 + 7:59
4. Sokolář Zdeněk SNA4501 E TJ START Náchod 48:55 + 11:31
5. Mrkvica Miroslav ZLH4600 E OOB TJ Zlaté Hory 58:16 + 20:52
Zaoral Jan VRB4703 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
HDR
2.30 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečka Jakub HOB0701 E SKOB Horní Benešov 22:57
2. Paulíčková Bára 1JZ0111 C Olomouc 23:50 + 0:53
3. Skopal Richard NNN1212 C Neregistrovaní (NNN) 25:51 + 2:54
4. Kubíčková Magdaléna 1JZ0301 C Olomouc 26:00 + 3:03
5. Mrkvica Jan ZLH1100 E OOB TJ Zlaté Hory 26:57 + 4:00
6. Kurečka Šimon HOB0902 E SKOB Horní Benešov 28:07 + 5:10
7. Trckova Magdalena NNN0759 C Neregistrovaní (NNN) 28:59 + 6:02
8. Zaoralova Barbora NER1080 C 29:22 + 6:25
9. Kvapilová Markéta PHK0950 E OK 99 Hradec Králové 30:55 + 7:58
10. Stiborová Blanka VRB7651 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:58 + 11:01
11. Kollárovitsová Julie AOP0951 E Orientační Běh Opava 34:07 + 11:10
12. Kollárovits Matěj AOP1101 E Orientační Běh Opava 35:13 + 12:16
13. Trckova Mariana NNN0760 C Neregistrovaní (NNN) 35:20 + 12:23
14. Holubová Pavlína SBR0350 E SKOB Bruntál 35:34 + 12:37
15. Kopecká Tereza UOL1050 E SOB Olomouc 42:55 + 19:58
16. Holinkova Mariana 44C0051 E Neregistrovaní 49:01 + 26:04
17. Lounek Alex PDY1100 C Běhej Poděbrady 49:23 + 26:26
18. Kvapilová Simona NNN9901 C Neregistrovaní (NNN) 50:06 + 27:09
19. Hrabal František BFM1001 E SKOB Frýdek - Místek 51:56 + 28:59
20. Widuch Sophie 33S1050 E Karlskrona SOK 55:16 + 32:19
21. Tesařová Lucie AOP1451 E Orientační Běh Opava 74:51 + 51:54
Stipkova Jana TZL0588 C SKOB Zlín DISK
TK
3.50 km, 250 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 E Magnus Orienteering 33:53
2. Kubíček Jiří 1JZ0401 C Olomouc 50:19 + 16:26
3. Dundáčková Julie SJH9853 E SJH Jindřichův Hradec 50:58 + 17:05
4. Fukalová Martina AOV9550 E OOB TJ Baník Ostrava 54:50 + 20:57
5. Grzegorz Jozef 1VP5511 C HKS Azymut Mochy 58:26 + 24:33
6. Slovenčíková Eliška VIC9959 E OB Vizovice 59:17 + 25:24
7. Hrabal Zdeněk BFM7801 E SKOB Frýdek - Místek 59:32 + 25:39
8. Zahradníková Kateřina BFM7751 E SKOB Frýdek - Místek 64:27 + 30:34
9. Beber Richard PDY8101 C Běhej Poděbrady 68:53 + 35:00
10. Kašpar Josef HOB4601 E SKOB Horní Benešov 71:25 + 37:32
11. Hendrych Jaromír HOB6001 E SKOB Horní Benešov 74:28 + 40:35
12. Melišík Michael TAP7100 E KOB TRETRA Praha 76:53 + 43:00
13. Frainšicová Kateřina BFM8651 E SKOB Frýdek - Místek 78:21 + 44:28
14. Rychtarova Dominika NNN9955 C Neregistrovaní (NNN) 79:45 + 45:52
15. Pohořalý Dobroslav ROU6401 E SKOB Roudnice nad Labem 82:31 + 48:38
16. Fiala Jan AOP8800 E Orientační Běh Opava 83:05 + 49:12
17. Sovišová Eva SBR5251 E SKOB Bruntál 85:02 + 51:09
18. Velc Roman 3TC0400 E FENIX SKI TEAM 86:17 + 52:24
19. Bakeš Daniel 3TC0500 E FENIX SKI TEAM 88:21 + 54:28
20. Hendrych Jiří HOB6701 E SKOB Horní Benešov 89:22 + 55:29
21. Dundáčková Hana SJH7052 E SJH Jindřichův Hradec 89:31 + 55:38
22. Hendrychová Pavla HOB6251 E SKOB Horní Benešov 109:26 + 75:33
23. Widuch Mikael 33S7200 E Karlskrona SOK 110:01 + 76:08
24. Olbrycht Anna 73P5650 E OLBnO 123:54 + 90:01
25. Nedvídková Jitka RUM5151 E ZOOB Rumburk 148:02 + 114:09
TL
6.70 km, 110 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáček Milan SJH6902 E SJH Jindřichův Hradec 98:02
2. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 109:29 + 11:27
Freith Martin BFM6801 E SKOB Frýdek - Místek DISK
Bielecki Tadeusz 1CP7401 E UKS Siódemka Rumia DISK
Bendáková Jitka LTU6951 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Salich Radomír AOP7603 E Orientační Běh Opava DISK
Král Dávid VZA9202 E Slávia ŽU Žilina DISK
Pohořalá Karolína ROU6850 E SKOB Roudnice nad Labem DISK