Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Štěpánek | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 17:35 | ||
2. | Lukáš Tuma | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 25:22 | + 7:47 | |
3. | Max Klopfer | 54D0040 | SV Sachsen 90 Werdau | 25:40 | + 8:05 | |
4. | Lukáš Folprecht | ZUP0800 | MTBO ČZU Praha | 30:29 | + 12:54 | |
5. | Matouš Vanka | OKP0701 | SK OK 24 Praha | 30:37 | + 13:02 | |
6. | Marek Patka | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 31:37 | + 14:02 | |
7. | Hendrik Jung | 54D0002 | SV Sachsen 90 Werdau | 41:32 | + 23:57 | |
8. | Štěpán Votýpka | BOR0900 | OK Jiskra Nový Bor | 119:56 | + 102:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondřej Staňa | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 40:32 | ||
2. | Gregor Lusky | 1WD0032 | ESV Dresden | 42:16 | + 1:44 | |
3. | Alexander Klopfer | 54D0035 | SV Sachsen 90 Werdau | 46:27 | + 5:55 | |
4. | Kryštof Patka | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 50:49 | + 10:17 | |
5. | Raphael Heidner | 1WD0006 | ESV Dresden | 52:18 | + 11:46 | |
6. | Thomas Lucassen | 1WD0020 | ESV Dresden | 54:00 | + 13:28 | |
7. | Vojtěch Bogar | BOR0604 | OK Jiskra Nový Bor | 55:12 | + 14:40 | |
8. | Per Hähnel | 48D0054 | OL-Team Wehrsdorf | 55:38 | + 15:06 | |
9. | Vincent Kosse | 1WD0037 | ESV Dresden | 58:31 | + 17:59 | |
10. | Tjark Thomas | 54D0041 | SV Sachsen 90 Werdau | 62:03 | + 21:31 | |
11. | Josef Herrmann | 48D0028 | OL-Team Wehrsdorf | 64:42 | + 24:10 | |
12. | Josef Bohuslav | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 66:21 | + 25:49 | |
13. | Carlos Beninca | 54D0050 | SV Sachsen 90 Werdau | 71:56 | + 31:24 | |
14. | Křivohlavý Jakub | 1WZ0000 | LDC Neregistrovaní | 86:41 | + 46:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matěj Tuma | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 55:49 | ||
2. | Jan Vacek | SLA0004 | SKOB Slaný | 56:37 | + 0:48 | |
3. | Ondřej Kovář | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 63:58 | + 8:09 | |
4. | Frank Lucassen | 00A0008 | 64:50 | + 9:01 | ||
5. | Daniel Břeň | SKL0100 | SMS Team Kladno | 67:22 | + 11:33 | |
6. | Wolf Jäntsch | 54D0031 | SV Sachsen 90 Werdau | 73:23 | + 17:34 | |
7. | Králik Pavel | 1WZ0003 | LDC Neregistrovaní | 80:40 | + 24:51 | |
8. | Tobias Gehser | 48D0022 | OL-Team Wehrsdorf | 83:40 | + 27:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Hašek | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 65:39 | ||
2. | Matěj Mišoň | SMR9801 | SNS Smržovka | 68:29 | + 2:50 | |
3. | Matyáš Ludvík | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 72:05 | + 6:26 | |
4. | Tomáš Hruška | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 73:54 | + 8:15 | |
5. | Ondřej Hasman | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 77:36 | + 11:57 | |
6. | Martin Vávra | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 81:31 | + 15:52 | |
Michael Német | BOR9705 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Zdeněk Zemko | SLA9900 | SKOB Slaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtěch Stránský | KPY9000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:39 | ||
2. | František Bogar | BOR8004 | OK Jiskra Nový Bor | 65:39 | + 2:00 | |
3. | Honza Svoboda | SMR7901 | SNS Smržovka | 66:51 | + 3:12 | |
4. | Radek Laciga | VSP8200 | USK Praha | 67:06 | + 3:27 | |
5. | Martin Ševčík | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 67:33 | + 3:54 | |
6. | Marek Pospíšek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 69:30 | + 5:51 | |
7. | Miroslav Rygl | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 69:58 | + 6:19 | |
8. | Martin Štěpánek | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 71:48 | + 8:09 | |
9. | Tomáš Bezouška | SPC7611 | SPORTICUS team | 71:56 | + 8:17 | |
10. | Tomáš Kamaryt | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 72:26 | + 8:47 | |
11. | Martin Štěňha | SPC7608 | SPORTICUS team | 73:47 | + 10:08 | |
12. | Pavel Kurz | SPC7408 | SPORTICUS team | 75:56 | + 12:17 | |
13. | Petr Vanka | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 77:23 | + 13:44 | |
14. | Hendrik Heß | 33D0023 | USV TU Dresden | 77:33 | + 13:54 | |
14. | Holger Mager | 18D0051 | Post SV Dresden | 77:33 | + 13:54 | |
16. | Tomáš Johanovský | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 78:03 | + 14:24 | |
17. | Jan Pucherna | TAP7701 | KOB TRETRA Praha | 78:07 | + 14:28 | |
18. | Martin Les | VPM7906 | KOS Slavia Plzeň | 78:16 | + 14:37 | |
19. | Miroslav Urban | DMS7900 | Dynamo Malá Skála | 78:20 | + 14:41 | |
20. | Jan Graubner | TZL8236 | SKOB Zlín | 78:39 | + 15:00 | |
21. | Martin Sajal | SPC7803 | SPORTICUS team | 78:57 | + 15:18 | |
22. | Václav Šňupárek | TZL9548 | SKOB Zlín | 79:24 | + 15:45 | |
23. | Mark Huster | 54D0015 | SV Sachsen 90 Werdau | 79:45 | + 16:06 | |
24. | Miši Hons | SMR7700 | SNS Smržovka | 80:28 | + 16:49 | |
25. | Milan Jalový | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 81:41 | + 18:02 | |
26. | Miroslav Kalina | SPC8211 | SPORTICUS team | 81:44 | + 18:05 | |
27. | Josef Goder | DKP8203 | Oddíl OB Kotlářka | 82:39 | + 19:00 | |
28. | Denny Albert | 54D0014 | SV Sachsen 90 Werdau | 82:46 | + 19:07 | |
28. | Peter Heinrich | 3FD0016 | LDC Unregistered GER | 82:46 | + 19:07 | |
30. | Vojtěch Hora | VSP8301 | USK Praha | 84:03 | + 20:24 | |
31. | Sebastian Anders | 67D0042 | ESV Lok Bitterfeld | 84:34 | + 20:55 | |
32. | Eduard Pucherna | SMR7401 | SNS Smržovka | 85:56 | + 22:17 | |
33. | Mirko Schütze | 26D0047 | OLV Potsdam | 88:30 | + 24:51 | |
34. | Bernd Kohlschmidt | 24D0048 | SV Robotron Dresden | 88:32 | + 24:53 | |
35. | Pavel Štáfek | SKL7401 | SMS Team Kladno | 91:14 | + 27:35 | |
36. | Robert Becherer | 67D0018 | ESV Lok Bitterfeld | 91:31 | + 27:52 | |
37. | Pavel Wohanka | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:24 | + 30:45 | |
38. | Ulf Uhlemann | 1WD0057 | ESV Dresden | 96:35 | + 32:56 | |
39. | Eik Opitz | 3FD0021 | LDC Unregistered GER | 109:00 | + 45:21 | |
40. | Ralf Haberecht | 67D0019 | ESV Lok Bitterfeld | 122:33 | + 58:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miroslav Kovář | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 72:17 | ||
2. | Jiří Fišer | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 73:01 | + 0:44 | |
3. | Petr Štregl | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:31 | + 3:14 | |
4. | Aleš Buchtík | XBM8201 | PELL’S ABND RACING TEAM | 75:56 | + 3:39 | |
5. | Martin Janda | DOB8002 | KOB Dobruška | 76:54 | + 4:37 | |
6. | Martin Smrt | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:00 | + 5:43 | |
7. | Miroslav Štochel | MFP9300 | VŠSK MFF UK Praha | 78:01 | + 5:44 | |
8. | Pavel Kopecký | VSP7800 | USK Praha | 79:05 | + 6:48 | |
9. | Nikolas Domín | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 80:57 | + 8:40 | |
10. | Pavel Musil | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 83:29 | + 11:12 | |
11. | Vojta Buriánek | SMR7801 | SNS Smržovka | 85:31 | + 13:14 | |
12. | Josef Maňásek | SVR7700 | TJ Švýcárna | 86:27 | + 14:10 | |
13. | Marián Bartoš | VSP8201 | USK Praha | 87:46 | + 15:29 | |
14. | Petr Šebesta | TAP7604 | KOB TRETRA Praha | 87:49 | + 15:32 | |
15. | David Nedopílek | SVR7600 | TJ Švýcárna | 89:29 | + 17:12 | |
16. | Petr Pucherna | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 92:44 | + 20:27 | |
17. | Michal Geisler | SPC7504 | SPORTICUS team | 117:24 | + 45:07 | |
Lukáš Hegner | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukáš Cerman | DMS8100 | Dynamo Malá Skála | 56:28 | ||
2. | Václav Šimon | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 57:46 | + 1:18 | |
3. | Ondřej Falta | DKP8502 | Oddíl OB Kotlářka | 59:12 | + 2:44 | |
4. | Pavel Horák | VSP7200 | USK Praha | 60:08 | + 3:40 | |
5. | Tomáš Bergl | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 60:22 | + 3:54 | |
6. | Martin Netuka | XHK7302 | MTBO Racing team Hradec Králové | 61:15 | + 4:47 | |
7. | Jan Císař | EKP8503 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:41 | + 5:13 | |
8. | Radim Vozka | BLI7402 | MTBO Bludný kořen | 65:35 | + 9:07 | |
9. | Jiří Paulíček | SJI7727 | OK Jihlava | 68:51 | + 12:23 | |
10. | Lukáš Hýbl | VIP7504 | SK VIPrahlo | 69:00 | + 12:32 | |
11. | Jan Vaněček | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 71:30 | + 15:02 | |
12. | Robert Urbaník | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 72:00 | + 15:32 | |
13. | Milan Meier | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 76:09 | + 19:41 | |
14. | Radek Sedlák | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 88:16 | + 31:48 | |
Karel Ohera | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | DISK | |||
Vojtěch Kurka | SMR8400 | SNS Smržovka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petr Vlček | LDC8700 | KOB Děčín | 63:48 | ||
2. | Josef David | DMS8101 | Dynamo Malá Skála | 67:46 | + 3:58 | |
3. | Petr Zavrtálek | SMR8401 | SNS Smržovka | 68:17 | + 4:29 | |
4. | Václav Bohuslav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 71:44 | + 7:56 | |
5. | Tomáš Popule | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:02 | + 8:14 | |
6. | Gabriel Szenczi | VLI8700 | Slavia Liberec orienteering | 75:07 | + 11:19 | |
7. | Miroslav Patka | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 82:34 | + 18:46 | |
8. | Richard Vojtěch | BLI7605 | MTBO Bludný kořen | 90:06 | + 26:18 | |
9. | Christian Briesemeister | 1XD0026 | Köpenicker SC | 111:29 | + 47:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Bureš | XBM7549 | PELL’S ABND RACING TEAM | 69:45 | ||
2. | Jan Kabát | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:05 | + 4:20 | |
3. | Eduard Folprecht | ZUP7300 | MTBO ČZU Praha | 75:51 | + 6:06 | |
4. | Libor Novák | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 76:56 | + 7:11 | |
5. | Petr Pařízek | SMR7001 | SNS Smržovka | 77:19 | + 7:34 | |
6. | Ivan Svoboda | SMR6200 | SNS Smržovka | 77:28 | + 7:43 | |
7. | Tomáš Gryc | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 77:32 | + 7:47 | |
8. | Milan Jirásek | VSP7403 | USK Praha | 78:13 | + 8:28 | |
9. | Steffen Hauschild | 1WD0036 | ESV Dresden | 78:32 | + 8:47 | |
10. | Petr Svoboda | SLA6803 | SKOB Slaný | 79:38 | + 9:53 | |
11. | Petr Bašus | SCP7400 | OK Sparta Praha | 80:27 | + 10:42 | |
12. | Tomáš Zrník | GIG7118 | GIGANT Orienteering | 80:55 | + 11:10 | |
13. | Ondřej Šňupárek | TZL6949 | SKOB Zlín | 80:56 | + 11:11 | |
14. | Jan Král | XBM6903 | PELL’S ABND RACING TEAM | 81:01 | + 11:16 | |
15. | Jens Junghanß | 48D0030 | OL-Team Wehrsdorf | 83:05 | + 13:20 | |
16. | Martin Šňupárek | XBM7107 | PELL’S ABND RACING TEAM | 85:21 | + 15:36 | |
17. | Wallisch Čenda | 1WZ0004 | LDC Neregistrovaní | 85:57 | + 16:12 | |
18. | Daniel Čermák | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 86:19 | + 16:34 | |
19. | David Princ | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 88:18 | + 18:33 | |
20. | Jan Skoupý | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 89:59 | + 20:14 | |
21. | Uwe Röhner | 1QD0045 | SV IHW Alex 78 Berlin | 90:32 | + 20:47 | |
22. | Ralf Jäntsch | 54D0027 | SV Sachsen 90 Werdau | 90:45 | + 21:00 | |
23. | Michal Rejholec | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 91:37 | + 21:52 | |
24. | Martin Chaloupka | CHT7301 | OOB SK Chrast | 92:49 | + 23:04 | |
25. | Michael Sturm | 67D0004 | ESV Lok Bitterfeld | 100:32 | + 30:47 | |
26. | Thomas Kassau | 1WD | ESV Dresden | 108:32 | + 38:47 | |
27. | Jakub Svatý | PGP7610 | SK Praga | 110:36 | + 40:51 | |
28. | Martin Machara | BOR6900 | OK Jiskra Nový Bor | 123:38 | + 53:53 | |
29. | Sven Thiermann | 26D0033 | OLV Potsdam | 146:07 | + 76:22 | |
Tomáš Štregl | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Jaroslav Tuma | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Petr Hanovec | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rudolf Kolář | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 52:47 | ||
2. | Leoš Bogar | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 53:12 | + 0:25 | |
3. | Jiří Hejna | KNC6200 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:00 | + 1:13 | |
4. | Radovan Mach | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 55:01 | + 2:14 | |
5. | Martin Kareis | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | 55:22 | + 2:35 | |
6. | Jan Veselý | ZUP | MTBO ČZU Praha | 56:40 | + 3:53 | |
7. | Svatopluk Antoš | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | 56:46 | + 3:59 | |
8. | Sergej Sonnenberg | 1ZD0058 | Osnabrücker TB | 57:10 | + 4:23 | |
9. | Michael Dube-Spuhn | 79D0046 | TSV Karlshorst | 57:21 | + 4:34 | |
10. | Jiří Král | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 57:32 | + 4:45 | |
11. | David Náhlovský | TBM6512 | KOS TJ Tesla Brno | 58:06 | + 5:19 | |
12. | Swen Vogel | 54D0034 | SV Sachsen 90 Werdau | 58:36 | + 5:49 | |
13. | Martin Vávra | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 62:01 | + 9:14 | |
14. | Uwe Schröter | 1WD0024 | ESV Dresden | 63:32 | + 10:45 | |
15. | Jaroslav Fajtl | VPM6001 | KOS Slavia Plzeň | 63:55 | + 11:08 | |
16. | Roberto Porstmann | 1WD0029 | ESV Dresden | 65:58 | + 13:11 | |
17. | Uli Kretzschmar | 1WD5900 | ESV Dresden | 66:05 | + 13:18 | |
18. | Ivan Přibyl | PFP5900 | VŠSK PedF UK Praha | 67:51 | + 15:04 | |
19. | Peter Schmidt | 1WD0001 | ESV Dresden | 70:05 | + 17:18 | |
20. | Holger Pfeifer | 1WD0056 | ESV Dresden | 70:50 | + 18:03 | |
21. | Jaromír Vrábel | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | 71:45 | + 18:58 | |
22. | Frank Richter | 79D0038 | TSV Karlshorst | 74:40 | + 21:53 | |
23. | Lubomír Němec | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | 77:22 | + 24:35 | |
24. | Luboš Janda | CHT6001 | OOB SK Chrast | 80:36 | + 27:49 | |
25. | Arnd Stoeckel | 97D0010 | USV Jena | 82:50 | + 30:03 | |
26. | Vladimír Maliňák | KVS5901 | SKOB Kobra Vsetín | 93:39 | + 40:52 | |
27. | Pavel Kuchař | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 106:43 | + 53:56 | |
Lutz Trinks | 1WD0005 | ESV Dresden | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Flašar | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 60:51 | ||
2. | Petr Adrian | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:32 | + 11:41 | |
3. | Petr Ludvík | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 74:47 | + 13:56 | |
4. | Christian Wendler | 95D0052 | SV Wissenschaft Quedlinburg | 78:09 | + 17:18 | |
5. | Gerhard Plötz | 26D0013 | OLV Potsdam | 83:05 | + 22:14 | |
6. | Milan Bochenek | EKP5601 | VŠTJ Ekonom Praha | 86:08 | + 25:17 | |
Vladimír Kuchař | BOR4902 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daniel Stránská Sofie + | 1WZ | LDC Neregistrovaní | 22:41 | ||
2. | Lisa Kalinová | SPC1158 | SPORTICUS team | 24:41 | + 2:00 | |
3. | Ondřej Štěpánek | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 25:25 | + 2:44 | |
4. | Ella Kalinová | SPC0961 | SPORTICUS team | 26:28 | + 3:47 | |
5. | David Mach | VSP0801 | USK Praha | 32:54 | + 10:13 | |
6. | Ája Honsová | SMR0800 | SNS Smržovka | 33:56 | + 11:15 | |
7. | Jakub Vyskočil | SKL | SMS Team Kladno | 35:22 | + 12:41 | |
7. | Václav Svoboda | SKL | SMS Team Kladno | 35:22 | + 12:41 | |
9. | Karolína Machová | VSP0652 | USK Praha | 35:30 | + 12:49 | |
10. | Veronika Vozková | 1WZ | LDC Neregistrovaní | 36:59 | + 14:18 | |
11. | Lucie Svatá | PGP0952 | SK Praga | 40:37 | + 17:56 | |
12. | Berta Mrázková | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 41:48 | + 19:07 | |
13. | Emma Štěpánková | 1UZ0900 | VIPrahlé mládí | 55:58 | + 33:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiří Stránský | 1WZ | LDC Neregistrovaní | 71:24 | ||
2. | Leoš Preisler | 1WZ | LDC Neregistrovaní | 103:51 | + 32:27 | |
3. | Jakub Bílý | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 116:44 | + 45:20 | |
4. | Aleš Cabalka | 1WZ | LDC Neregistrovaní | 123:02 | + 51:38 | |
5. | Birgit Mager | 18D0039 | Post SV Dresden | 128:13 | + 56:49 | |
Petr Bílý | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Kaiser Pavel | 1WZ0005 | LDC Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Mokrý | VLI7580 | Slavia Liberec orienteering | 42:35 | ||
2. | Kristýna Brzáková | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 47:32 | + 4:57 | |
3. | Dana Králová | XBM7650 | PELL’S ABND RACING TEAM | 48:25 | + 5:50 | |
4. | Sebastian Dethloff | 48D0044 | OL-Team Wehrsdorf | 48:42 | + 6:07 | |
5. | Petra Matoušková | 1WZ | LDC Neregistrovaní | 51:51 | + 9:16 | |
6. | Jana Machová | VSP7754 | USK Praha | 52:48 | + 10:13 | |
7. | Podroužek Michal | 1WZ | LDC Neregistrovaní | 64:52 | + 22:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tereza Rejholcová | BOR0751 | OK Jiskra Nový Bor | 27:12 | ||
1. | Denisa Králová | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 27:12 | ||
3. | Marie Soukupová | BOR0952 | OK Jiskra Nový Bor | 27:53 | + 0:41 | |
4. | Julie Folprechtová | ZUP0650 | MTBO ČZU Praha | 29:46 | + 2:34 | |
5. | Charlotte Anders | 67D0017 | ESV Lok Bitterfeld | 82:23 | + 55:11 | |
6. | Charlotte Herrmann | 48D0055 | OL-Team Wehrsdorf | 85:55 | + 58:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jolana Králová | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 38:36 | ||
2. | Kateřina Horáková | LDC0351 | KOB Děčín | 41:07 | + 2:31 | |
3. | Lucie Kovářová | VPM0350 | KOS Slavia Plzeň | 43:35 | + 4:59 | |
4. | Anna Vanková | OKP0550 | SK OK 24 Praha | 60:34 | + 21:58 | |
5. | Pavlína Zemková | SLA0551 | SKOB Slaný | 60:36 | + 22:00 | |
6. | Veronika Buršová | XBM0550 | PELL’S ABND RACING TEAM | 75:23 | + 36:47 | |
7. | Navrátilová Ella | 1WZ0006 | LDC Neregistrovaní | 85:32 | + 46:56 | |
8. | Lázničková Kateřina | 1WZ0008 | LDC Neregistrovaní | 92:59 | + 54:23 | |
Žilinská Nela | 1WZ0007 | LDC Neregistrovaní | DISK | |||
Švehlová Patricie | 1WZ0009 | LDC Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rozálie Kuchařová | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 51:11 | ||
2. | Zuzana Štreglová | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:43 | + 7:32 | |
3. | Alexandra Svobodová | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 60:41 | + 9:30 | |
4. | Máša Pelikánová | SKL0050 | SMS Team Kladno | 70:42 | + 19:31 | |
5. | Moučková Michaela | 1WZ0011 | LDC Neregistrovaní | 92:14 | + 41:03 | |
6. | Bradáčová Anna | 1WZ0010 | LDC Neregistrovaní | 92:30 | + 41:19 | |
7. | Clara Häßler | 1XD0000 | Köpenicker SC | 101:44 | + 50:33 | |
8. | Franka Häßler | 1XD0049 | Köpenicker SC | 118:47 | + 67:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Veronika Krausová | HOR9750 | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martina Tichovská | VSP8650 | USK Praha | 60:34 | ||
2. | Veronika Kubínová | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 66:06 | + 5:32 | |
3. | Kateřina Nováková | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 67:39 | + 7:05 | |
4. | Marie Březinová | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 69:08 | + 8:34 | |
5. | Michaela Lacigová | VSP8152 | USK Praha | 69:30 | + 8:56 | |
6. | Ewa Haltof | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 69:39 | + 9:05 | |
7. | Martina Kurková | SMR8850 | SNS Smržovka | 76:29 | + 15:55 | |
8. | Marie Hrdinová | VSP7852 | USK Praha | 77:37 | + 17:03 | |
9. | Dagmar Tučková | SPC8653 | SPORTICUS team | 80:19 | + 19:45 | |
10. | Simona Karochová | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 81:57 | + 21:23 | |
11. | Vilma Králová | TZL9952 | SKOB Zlín | 83:53 | + 23:19 | |
Vendula Ryšavá | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | DISK | |||
Jana Vanková | OKP7750 | SK OK 24 Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Věrka Pařízková | SMR7151 | SNS Smržovka | 61:49 | ||
2. | Markéta Kalinová | SPC8259 | SPORTICUS team | 62:50 | + 1:01 | |
3. | Markéta Jirásková | VSP7653 | USK Praha | 63:41 | + 1:52 | |
4. | Dana Rychterová | SMR6950 | SNS Smržovka | 65:19 | + 3:30 | |
5. | Magdalena Ticháčková | SJC7962 | Sportcentrum Jičín | 65:53 | + 4:04 | |
6. | Markéta Lesová | VPM8494 | KOS Slavia Plzeň | 66:44 | + 4:55 | |
7. | Kateřina Folprechtová | ZUP7452 | MTBO ČZU Praha | 66:52 | + 5:03 | |
8. | Zuzana Puchernová | TAP8453 | KOB TRETRA Praha | 68:04 | + 6:15 | |
9. | Veronika Grycová | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 68:07 | + 6:18 | |
10. | Magda Seifertová | TBM9150 | KOS TJ Tesla Brno | 68:32 | + 6:43 | |
11. | Lenka Honsová | SMR7750 | SNS Smržovka | 70:21 | + 8:32 | |
12. | Julie Mokrá | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 71:00 | + 9:11 | |
13. | Radka Puchernová | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 71:11 | + 9:22 | |
14. | Zdeňka Křivancová | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 72:21 | + 10:32 | |
15. | Vendula Musilová | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 72:54 | + 11:05 | |
16. | Petra Vaněčková | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 76:12 | + 14:23 | |
17. | Anežka Kopecká | VSP8150 | USK Praha | 77:16 | + 15:27 | |
18. | Eva Zamrzlová | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 77:23 | + 15:34 | |
19. | Martina Hanzlíčková | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:40 | + 16:51 | |
20. | Denisa Haničáková | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 84:00 | + 22:11 | |
21. | Jaroslava Fremrová | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 88:49 | + 27:00 | |
22. | Elis Masopustová | VLI8656 | Slavia Liberec orienteering | 90:42 | + 28:53 | |
23. | TerKa Kalošová | SMR8950 | SNS Smržovka | 93:02 | + 31:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Romana Mrázková | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 56:14 | ||
2. | Matějů Kateřina | 1WZ0012 | LDC Neregistrovaní | 68:24 | + 12:10 | |
3. | Kateřina Patková | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 71:41 | + 15:27 | |
4. | Klára Horová | VSP8455 | USK Praha | 72:30 | + 16:16 | |
5. | Lucie Berglová | ZUP8250 | MTBO ČZU Praha | 75:02 | + 18:48 | |
6. | Barbora Studihradová | EKP9159 | VŠTJ Ekonom Praha | 76:58 | + 20:44 | |
7. | Aneta Hejnová | KNC9350 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 80:40 | + 24:26 | |
8. | Hana Sedláková | LIP7850 | SOS Mamuti z Lipovky | 80:43 | + 24:29 | |
9. | Mareen Briesemeister | 1XD0012 | Köpenicker SC | 82:48 | + 26:34 | |
10. | Kamila Knoblochová | SJC8356 | Sportcentrum Jičín | 83:15 | + 27:01 | |
11. | Ivka Buriánková | SMR7450 | SNS Smržovka | 85:42 | + 29:28 | |
12. | Ivana Mišoňová | SMR7451 | SNS Smržovka | 88:08 | + 31:54 | |
13. | Zuzana Votýpková | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 89:05 | + 32:51 | |
14. | Petra Nehasilová | BOR8253 | OK Jiskra Nový Bor | 89:43 | + 33:29 | |
15. | Anna Salingerová | ZUP7750 | MTBO ČZU Praha | 96:12 | + 39:58 | |
16. | Noemi Ohme | 59D0043 | OLA TSV Deggendorf | 103:40 | + 47:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Iva Veselá | ZUP | MTBO ČZU Praha | 60:50 | ||
2. | Andrea Rejholcová | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 61:39 | + 0:49 | |
3. | Anna Zápotocká | VLI7250 | Slavia Liberec orienteering | 64:27 | + 3:37 | |
4. | Jitka Kovářová | VPM7350 | KOS Slavia Plzeň | 66:32 | + 5:42 | |
5. | Gabriela Wohanková | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:30 | + 6:40 | |
6. | Iva Mědílková | SPC7160 | SPORTICUS team | 69:25 | + 8:35 | |
7. | Eva Přibylová | PFP6950 | VŠSK PedF UK Praha | 69:51 | + 9:01 | |
8. | Marcela Konečná | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 73:10 | + 12:20 | |
9. | Andrea Štreglová | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:39 | + 13:49 | |
10. | Helena Zemková | SLA7450 | SKOB Slaný | 77:09 | + 16:19 | |
11. | Kateřina Štěpánková | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 79:27 | + 18:37 | |
12. | Diana Junghanß | 48D0025 | OL-Team Wehrsdorf | 88:02 | + 27:12 | |
13. | Ute Lucassen | 1WD0009 | ESV Dresden | 96:42 | + 35:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eva Maliňáková | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 46:37 | ||
2. | Dana Králová | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 48:45 | + 2:08 | |
3. | Ivana Lacigová | VSP5950 | USK Praha | 51:44 | + 5:07 | |
4. | Ivana Abelová | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 51:58 | + 5:21 | |
5. | Olga Sonnenberg | 1ZD0011 | Osnabrücker TB | 53:02 | + 6:25 | |
6. | Jana Kubínová | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 61:02 | + 14:25 | |
7. | Elena Malkova | 18D | Post SV Dresden | 64:52 | + 18:15 |