Class: H21C
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 45:27 | 7938 | |
2. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:38 | + 1:11 | 7740 |
3. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:08 | + 1:41 | 7656 |
4. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 48:04 | + 2:37 | 7500 |
5. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | R | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 48:05 | + 2:38 | 7497 |
6. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:18 | + 2:51 | 7461 |
7. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:19 | + 2:52 | 7458 |
8. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 48:36 | + 3:09 | 7410 |
9. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 49:11 | + 3:44 | 7313 |
10. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:36 | + 4:09 | 7243 |
11. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:11 | + 4:44 | 7145 |
12. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 50:14 | + 4:47 | 7137 |
13. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:33 | + 5:06 | 7084 |
14. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:54 | + 5:27 | 7025 |
15. | Papuga Miroslav | TKE | C | 50:57 | + 5:30 | ||
16. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 52:08 | + 6:41 | 6818 |
17. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:12 | + 6:45 | 6807 |
18. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:14 | + 6:47 | 6801 |
19. | Skoupý Jan | STE9411 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:28 | + 7:01 | 6762 |
20. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 52:45 | + 7:18 | 6715 |
21. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 53:16 | + 7:49 | 6628 |
22. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:23 | + 7:56 | 6609 |
23. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:51 | + 8:24 | 6530 |
24. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:55 | + 8:28 | 6519 |
25. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 54:17 | + 8:50 | 6458 |
26. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 54:19 | + 8:52 | 6452 |
27. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 54:43 | + 9:16 | 6385 |
28. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 55:37 | + 10:10 | 6234 |
29. | Frainšic Michal | BFM8303 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:27 | + 11:00 | 6095 |
30. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 57:24 | + 11:57 | 5935 |
31. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Orientační Běh Opava | 58:25 | + 12:58 | 5765 |
32. | Navrátil Marek | KYL7100 | C | SK SP Kylešovice | 58:55 | + 13:28 | 5681 |
33. | Trávníček Jan | UOL7501 | C | SOB Olomouc | 59:20 | + 13:53 | 5611 |
34. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 59:31 | + 14:04 | 5581 |
35. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 59:37 | + 14:10 | 5564 |
36. | Svoboda Lukáš | SHK7905 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:44 | + 14:17 | 5544 |
37. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 60:00 | + 14:33 | 5500 |
38. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 60:06 | + 14:39 | 5483 |
39. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 61:43 | + 16:16 | 5212 |
40. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:18 | + 16:51 | 5114 |
41. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 62:38 | + 17:11 | 5058 |
42. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 63:09 | + 17:42 | 4972 |
43. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 65:00 | + 19:33 | 4662 |
44. | Špacír Jan | UOL8805 | C | SOB Olomouc | 66:23 | + 20:56 | 4430 |
45. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:51 | + 21:24 | 4351 |
46. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 67:01 | + 21:34 | 4323 |
47. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:48 | + 22:21 | 4192 |
48. | Klabouch Martin | 42S9600 | C | Slávia Žilinská univerzita Žilina | 68:05 | + 22:38 | |
49. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 68:30 | + 23:03 | 4075 |
50. | Hrazdil Roman | RAD7401 | C | TJ Sokol Radslavice | 71:36 | + 26:09 | 3555 |
51. | Kindl Jakob | ASU9643 | C | Magnus Orienteering | 72:54 | + 27:27 | 3337 |
52. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 74:54 | + 29:27 | 3002 |
53. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 76:24 | + 30:57 | 2751 |
54. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 77:43 | + 32:16 | 2530 |
55. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 81:23 | + 35:56 | 1915 |
56. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Orientační Běh Opava | 82:39 | + 37:12 | 1703 |
57. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 83:50 | + 38:23 | 1505 |
58. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 86:44 | + 41:17 | 1019 |
59. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 88:32 | + 43:05 | 717 |
60. | Špičák František | CEL5628 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 89:08 | + 43:41 | 616 |
61. | Musil Martin | STE9701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:45 | + 46:18 | |
62. | Kadlček Václav | NNN8901 | C | Neregistrovaní | 93:08 | + 47:41 | |
63. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 94:15 | + 48:48 | 0 |
64. | Sláčík Tomáš | 35X9100 | C | VIK (Vizovice, Chrastěšov) | 99:48 | + 54:21 | |
65. | Ticháček Jan | AOP8000 | C | Orientační Běh Opava | 114:30 | + 69:03 | 0 |
66. | Pantálek Jáchym | 1LX9700 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 114:43 | + 69:16 | |
67. | Janda Jiří | NES0041 | C | Český svaz neslyšících sportovců | 119:46 | + 74:19 | |
68. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl orientačního sportu | 119:50 | + 74:23 | 0 |
69. | Číp Jan | 1LX9200 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 139:46 | + 94:19 | |
Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK | 0 |