O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2013
Místo konání:
Praha - Spořilov, ul. Hrabákova
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Pošepňák
Ředitel závodu:
Attl Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Attl Vladimír
Stavitel tratí:
Kondrát Martin
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D45L     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H45L     H55     H65     H75     HDR     P2     T3    
D10
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Veronika DOR0455 C OK Dobříš 11:41
2. Tichá Dorotea DKP0351 C Oddíl OB Kotlářka 11:46 + 0:05
3. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 13:44 + 2:03
4. Eliášová Klára TAP0353 C KOB TRETRA Praha 13:49 + 2:08
5. Pračková Ema MFP0451 C VŠSK MFF UK Praha 17:43 + 6:02
6. Štraitová Jolana VSP0456 C USK Praha 20:03 + 8:22
7. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 21:01 + 9:20
8. Malečková Hana PGP0550 C SK Praga 25:48 + 14:07
Chládková Eliška KNC0350 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
D10L
1.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vobůrková Lucie ZBP C OOB SK Zbraslav 13:28
2. Nováková Karolína KAM0453 C SK Kamenice 16:29 + 3:01
3. Eliášová Magdalena TAP C KOB TRETRA Praha 18:41 + 5:13
4. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 19:18 + 5:50
5. Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 19:34 + 6:06
6. Machová Kája NER C 31:22 + 17:54
7. Brousilová Lucie PGP0650 C SK Praga 35:20 + 21:52
8. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 47:57 + 34:29
Izáková Eva EKP C VŠTJ Ekonom Praha DISK
D12
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 C SK Kamenice 11:11
2. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 11:17 + 0:06
3. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 11:45 + 0:34
4. Šafková Sofie KAM0153 B SK Kamenice 12:59 + 1:48
5. Najmanová Agáta DKP0150 C Oddíl OB Kotlářka 13:49 + 2:38
6. Šimšová Barbora MFP0150 C VŠSK MFF UK Praha 13:51 + 2:40
7. Votavová Žofie KNC0250 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 14:41 + 3:30
8. Geislerová Aneta DKL0151 C KOB Kladno 15:37 + 4:26
9. Bulířová Ema TAP0452 C KOB TRETRA Praha 16:39 + 5:28
10. Kastnerová Jessica DOR0250 C OK Dobříš 17:38 + 6:27
11. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 18:36 + 7:25
12. Popová Jana TAP0252 C KOB TRETRA Praha 23:09 + 11:58
13. Hladká Gabriela TAP0255 C KOB TRETRA Praha 25:50 + 14:39
14. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 28:08 + 16:57
Popová Veronika TAP0253 C KOB TRETRA Praha DISK
D14
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha 11:27
2. Kováříková Marie KAM0050 B SK Kamenice 11:55 + 0:28
3. Dědková Teodora TAP0051 B KOB TRETRA Praha 12:13 + 0:46
4. Aschermannová Karolína KAM0051 B SK Kamenice 12:28 + 1:01
5. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 13:54 + 2:27
6. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 14:02 + 2:35
7. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 14:06 + 2:39
8. Kolářová Johana SLA9950 B SKOB Slaný 14:51 + 3:24
9. Albrechtová Iveta KAM9950 B SK Kamenice 15:26 + 3:59
10. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 16:08 + 4:41
11. Čiháková Barbora KNC9950 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 16:42 + 5:15
12. Chládková Jana KNC0052 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 18:43 + 7:16
13. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 21:09 + 9:42
14. Lišková Hana KPY9951 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:33 + 10:06
15. Tomešková Monika KPY9950 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:14 + 11:47
16. Kyralová Anna KAM0052 C SK Kamenice 30:12 + 18:45
D16
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 16:20
2. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 17:32 + 1:12
3. Zimmerová Kateřina ZVO9852 B OB SK Zvole 17:35 + 1:15
4. Bednářová Štěpánka PGP9750 C SK Praga 19:03 + 2:43
5. Kopecká Eliška KNC9850 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 20:05 + 3:45
6. Šachová Barbora MFP9852 C VŠSK MFF UK Praha 21:14 + 4:54
7. Kovalčíková Taťána DOR9850 C OK Dobříš 21:28 + 5:08
8. Zábranská Kristýna SLA9852 C SKOB Slaný 22:01 + 5:41
9. Ježková Kateřina SLA9750 B SKOB Slaný 22:37 + 6:17
Mikulášová Martina PGP9852 C SK Praga DISK
D18
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlubučková Lucie NER C 27:34
D21K
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 21:57
2. Dobešová Kateřina KPY8750 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:43 + 2:46
3. Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem 26:09 + 4:12
Hájková Bára VAM8799 C OOB Vamberk DISK
D21L
3.20 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8598
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 15:35 8743
2. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 15:53 + 0:18 8580
3. Svobodná Šárka DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka 16:04 + 0:29 8480
4. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 16:15 + 0:40 8381
5. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 17:13 + 1:38 7857
6. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 17:14 + 1:39 7848
7. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 17:22 + 1:47 7775
8. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 17:31 + 1:56 7694
9. Kazdová Lenka SJC8484 R Sportcentrum Jičín 17:34 + 1:59 7667
10. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 17:51 + 2:16 7513
11. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 18:13 + 2:38 7314
12. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 18:35 + 3:00 7115
13. Sieglová Eliška MFP9950 B VŠSK MFF UK Praha 18:54 + 3:19 6943
14. Křivancová Zdeňka LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun 18:57 + 3:22 6916
15. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 3:29 6853
16. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 19:11 + 3:36 6790
17. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 19:28 + 3:53 6636
18. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 19:37 + 4:02 6555
19. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 19:50 + 4:15 6437
20. Macková Eva ZBP7950 C OOB SK Zbraslav 20:10 + 4:35 6256
21. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 20:16 + 4:41 6202
22. Škáchová Petra SLP7051 C OOB Slavia Praha 20:36 + 5:01 6021
23. Mikulášová Helena PGP9353 B SK Praga 20:42 + 5:07 5967
24. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 21:26 + 5:51 5569
25. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 21:39 + 6:04 5452
26. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:47 + 6:12 5379
27. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 22:05 + 6:30 5217
28. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 22:44 + 7:09 4864
29. Pračková Zita MFP7850 C VŠSK MFF UK Praha 23:29 + 7:54 4457
30. Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 23:43 + 8:08 4331
30. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 23:43 + 8:08 4331
32. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 23:57 + 8:22 4204
33. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 24:23 + 8:48 3969
34. Kluková Zuzana MFP9151 C VŠSK MFF UK Praha 24:47 + 9:12 3752
35. Kudrnáčová Lucie KAM8850 C SK Kamenice 25:35 + 10:00 3318
36. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 25:48 + 10:13 3201
37. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:51 + 10:16 3173
38. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:52 + 10:17 3164
39. Petrvalská Olívia LME9150 C SK Los Mělník 26:10 + 10:35 3002
40. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 42:43 + 27:08 0
Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň DISK 0
Pavlíková Romana FSP8950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
D35L
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 14:46
2. Gajdová Magdalena KAM7450 C SK Kamenice 14:53 + 0:07
3. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 16:11 + 1:25
4. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 16:31 + 1:45
5. Pangrácová Jana MFP7653 C VŠSK MFF UK Praha 17:00 + 2:14
6. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 17:34 + 2:48
7. Valášková Šárka KAM6951 C SK Kamenice 17:41 + 2:55
8. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 17:46 + 3:00
9. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 18:33 + 3:47
10. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 19:59 + 5:13
11. Sieglová Dáša MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 20:05 + 5:19
12. Semíková Eva KAM6950 C SK Kamenice 20:09 + 5:23
13. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 20:30 + 5:44
14. Reichlová Jana MKP7550 C SK Meteor Kačerov Praha 20:37 + 5:51
15. Dobešová Monika KNC7151 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 20:39 + 5:53
16. Štraitová Jitka OKP7252 C SK OK 24 Praha 20:50 + 6:04
17. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 22:24 + 7:38
18. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 22:33 + 7:47
19. Lindová Miroslava KNC7750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 23:38 + 8:52
20. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 23:52 + 9:06
21. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 23:57 + 9:11
22. Bohatá Pavla UVP7450 C Slovan Praha 24:49 + 10:03
23. Bostlová Lenka OKP7651 C SK OK 24 Praha 26:42 + 11:56
Vyhnálková Eva MFP75 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha DISK
D45L
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 15:16
2. Němečková Jarmila OKP6650 C SK OK 24 Praha 16:34 + 1:18
3. Čiháková Lenka KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 16:35 + 1:19
4. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:45 + 1:29
5. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 17:40 + 2:24
6. Šafková Petra KAM6650 C SK Kamenice 18:03 + 2:47
7. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 18:28 + 3:12
8. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 18:41 + 3:25
9. Hlubučková Šárka KAM6851 C SK Kamenice 19:23 + 4:07
10. Svitáková Ivana OLP6851 C PSK Olymp Praha 20:35 + 5:19
11. Malačková Jana DVP6151 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 21:31 + 6:15
12. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 22:18 + 7:02
13. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 22:50 + 7:34
14. Šnajdarová Ivana EKP6350 C VŠTJ Ekonom Praha 23:48 + 8:32
15. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 24:21 + 9:05
16. Freyová Michaela KPY6050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:33 + 9:17
17. Turinská Ivana TAP6850 C KOB TRETRA Praha 28:09 + 12:53
D55
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:45
2. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 17:48 + 1:03
3. Nováková Jiřina UVP4950 C Slovan Praha 18:18 + 1:33
4. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 18:53 + 2:08
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 30:40 + 13:55
D65
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podivínská Pavla TAP4750 C KOB TRETRA Praha 26:41
H10
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 C USK Praha 10:26
2. Kovářík Tomáš KAM0300 C SK Kamenice 10:28 + 0:02
3. Tůma Šimon TAP0400 C KOB TRETRA Praha 11:23 + 0:57
4. Rožek Vilém MFP0301 C VŠSK MFF UK Praha 12:32 + 2:06
5. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 12:51 + 2:25
6. Hřivna Jakub PGP0305 C SK Praga 13:14 + 2:48
7. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 13:17 + 2:51
8. Choutka Štěpán MFP0305 C VŠSK MFF UK Praha 13:35 + 3:09
9. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 14:08 + 3:42
10. Sedláček Jaroslav ROZ0300 C OK Roztoky 14:13 + 3:47
11. Hejsek Lukáš KAM0400 C SK Kamenice 16:01 + 5:35
12. Novobilský Daniel TAP0301 C KOB TRETRA Praha 16:23 + 5:57
13. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 17:12 + 6:46
14. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 17:21 + 6:55
15. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 17:34 + 7:08
16. Bostl Jan OKP0401 C SK OK 24 Praha 22:29 + 12:03
17. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 25:18 + 14:52
18. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 40:33 + 30:07
Mucha Ondřej MFP0400 C VŠSK MFF UK Praha DISK
H10L
1.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek František SLA0501 C SKOB Slaný 14:07
2. Černý Antonín TAP0402 C KOB TRETRA Praha 16:54 + 2:47
3. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 19:08 + 5:01
4. Izák Dan EKP C VŠTJ Ekonom Praha 22:26 + 8:19
5. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 23:26 + 9:19
6. Šťastný Tomáš TAP0401 C KOB TRETRA Praha 23:28 + 9:21
7. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 24:18 + 10:11
8. Šiler Martin KAM0501 C SK Kamenice 26:55 + 12:48
9. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 30:40 + 16:33
H12
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafka Sebastian KAM0101 B SK Kamenice 9:25
2. Javůrek Emil VSP0100 C USK Praha 9:52 + 0:27
3. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 10:23 + 0:58
4. Malačka Milan DKP0210 C Oddíl OB Kotlářka 11:09 + 1:44
5. Siegl Matyáš MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha 11:33 + 2:08
6. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 11:44 + 2:19
7. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 11:53 + 2:28
8. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 11:59 + 2:34
9. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 12:19 + 2:54
10. Švarc Antonín DKP0203 C Oddíl OB Kotlářka 12:25 + 3:00
11. Průša Kryštof VSP0102 C USK Praha 12:42 + 3:17
12. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 13:22 + 3:57
13. Bartoň Michal KAM0107 C SK Kamenice 13:50 + 4:25
14. Brousil Tomáš PGP0100 B SK Praga 13:54 + 4:29
15. Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 15:10 + 5:45
16. Husák Zdeněk SLA0201 C SKOB Slaný 15:13 + 5:48
17. Renda Michal KAM0207 C SK Kamenice 16:03 + 6:38
18. Marhold Ondřej ZVO0101 C OB SK Zvole 16:29 + 7:04
19. Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 16:44 + 7:19
20. Gajda Martin VSP0404 C USK Praha 16:59 + 7:34
21. Hejsek Filip KAM0204 C SK Kamenice 17:42 + 8:17
22. Šnajdar Filip EKP0100 C VŠTJ Ekonom Praha 19:14 + 9:49
23. Albrecht Adam KAM0203 C SK Kamenice 19:18 + 9:53
24. Gaydečka Eliáš ROZ0201 C OK Roztoky 20:14 + 10:49
25. Reichl Tomáš MKP0100 C SK Meteor Kačerov Praha 20:39 + 11:14
26. Šťastný Petr TAP0106 C KOB TRETRA Praha 20:44 + 11:19
27. Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 27:33 + 18:08
Havelka Ondřej TAP0108 C KOB TRETRA Praha DISK
MS Pajtáš Andrej TAP9998 C KOB TRETRA Praha DISK
H14
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 B SK Praga 13:43
2. Gajda Jan KAM0105 B SK Kamenice 14:37 + 0:54
3. Postolka Jáchym DKL9900 C KOB Kladno 14:53 + 1:10
4. Thein Filip MFP9900 C VŠSK MFF UK Praha 15:54 + 2:11
5. Chaloupka Dominik KAM9904 C SK Kamenice 16:21 + 2:38
6. Libiger Lukáš MFP0033 C VŠSK MFF UK Praha 18:37 + 4:54
7. Pockley Jakub MFP0000 C VŠSK MFF UK Praha 22:11 + 8:28
8. Lafek Jan ODV9904 C TJ Aero Odolena Voda 22:28 + 8:45
9. Prkno Jonáš KNC9903 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:07 + 10:24
10. Dědek Matěj TAP0001 C KOB TRETRA Praha 25:02 + 11:19
Gregor Tomáš TAP9903 C KOB TRETRA Praha DISK
Vondra Vladimír TAP0005 C KOB TRETRA Praha DISK
H16
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 14:59
2. Brázdil Petr ODV9700 B TJ Aero Odolena Voda 15:58 + 0:59
3. Šebek Petr DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka 16:07 + 1:08
4. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 16:23 + 1:24
5. Najman Matouš DKP9800 B Oddíl OB Kotlářka 16:24 + 1:25
6. Aschermann Daniel KAM9801 B SK Kamenice 16:40 + 1:41
7. Kohout Matyáš MFP9802 B VŠSK MFF UK Praha 17:42 + 2:43
8. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:56 + 2:57
9. Ondřejček Jiří ODV9800 B TJ Aero Odolena Voda 18:00 + 3:01
10. Bartoň Pavel KAM9800 B SK Kamenice 20:15 + 5:16
11. Beneš Jan DKL9800 B KOB Kladno 22:21 + 7:22
H18
3.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 17:20
2. Janáč Vašek TAP9602 C KOB TRETRA Praha 17:53 + 0:33
3. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 20:25 + 3:05
4. Hlubuček Jan NER C 21:19 + 3:59
5. Dobeš Jan KNC9502 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 27:45 + 10:25
H21L
3.20 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8812
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 15:51 9159
2. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 16:49 + 0:58 8643
3. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 16:50 + 0:59 8634
4. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 16:54 + 1:03 8598
5. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 17:05 + 1:14 8500
6. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 17:09 + 1:18 8465
7. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 17:15 + 1:24 8411
8. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 17:18 + 1:27 8385
9. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:21 + 1:30 8358
10. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 17:41 + 1:50 8180
11. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 17:43 + 1:52 8162
12. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 18:04 + 2:13 7975
13. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 18:08 + 2:17 7940
13. Šafka Jan SLP7704 C OOB Slavia Praha 18:08 + 2:17 7940
15. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 18:10 + 2:19 7922
16. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 18:15 + 2:24 7877
17. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 18:16 + 2:25 7868
17. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 18:16 + 2:25 7868
19. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 18:17 + 2:26 7860
20. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:31 + 2:40 7735
21. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 18:43 + 2:52 7628
22. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:47 + 2:56 7593
23. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 18:50 + 2:59 7566
24. Žemlík Pavel TZL7135 C SKOB Zlín 18:55 + 3:04 7521
25. Rožek David MFP7403 C VŠSK MFF UK Praha 18:58 + 3:07 7495
26. Buk Jindřich ROU9303 B SKOB Roudnice nad Labem 19:00 + 3:09 7477
27. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 19:06 + 3:15 7423
28. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 19:18 + 3:27 7317
29. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 19:21 + 3:30 7290
30. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 19:23 + 3:32 7272
31. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 19:29 + 3:38 7219
32. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 19:47 + 3:56 7059
33. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 19:57 + 4:06 6969
34. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 20:14 + 4:23 6818
35. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 20:16 + 4:25 6800
36. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 20:24 + 4:33 6729
37. Werner Michal PGP9705 B SK Praga 20:25 + 4:34 6720
38. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:29 + 4:38 6685
39. Ježek Ondřej SLA9701 A SKOB Slaný 20:30 + 4:39 6676
40. Vlach Martin SCP8605 C OK Sparta Praha 20:42 + 4:51 6569
41. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 21:09 + 5:18 6329
42. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 21:16 + 5:25 6266
43. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 21:21 + 5:30 6222
44. Nitsch Karel FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:31 + 5:40 6133
45. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:38 + 5:47 6070
45. Kapal Tomáš KAM9402 B SK Kamenice 21:38 + 5:47 6070
47. Pangrác Ondřej MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha 21:39 + 5:48 6062
48. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 21:48 + 5:57 5981
49. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 21:56 + 6:05 5910
50. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 22:42 + 6:51 5501
51. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 22:47 + 6:56 5456
52. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 23:12 + 7:21 5234
53. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:28 + 7:37 5091
54. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 23:32 + 7:41 5056
55. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:37 + 7:46 5011
56. Klaška Pavel DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka 23:45 + 7:54 4940
57. Valtr Pavel MFP6600 C VŠSK MFF UK Praha 23:46 + 7:55 4931
58. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 24:21 + 8:30 4620
59. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 24:39 + 8:48 4459
60. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:48 + 8:57 4379
61. Benc Jiří TAP8002 C KOB TRETRA Praha 24:49 + 8:58 4370
62. Matoušek Petr DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka 25:02 + 9:11 4255
63. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 25:11 + 9:20 4175
64. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 25:31 + 9:40 3997
65. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:33 + 10:42 3445
66. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 27:24 + 11:33 2991
Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
H21K
3.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 18:03
2. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 19:38 + 1:35
3. Malec Oldřich SLA9400 B SKOB Slaný 20:50 + 2:47
H35L
3.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 16:24
2. Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha 16:26 + 0:02
3. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 18:36 + 2:12
4. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 19:28 + 3:04
5. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 19:32 + 3:08
6. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 20:21 + 3:57
7. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 21:22 + 4:58
8. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 21:47 + 5:23
9. Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 21:51 + 5:27
10. Jun Drahomír KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 22:16 + 5:52
11. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 22:41 + 6:17
12. Liška Jindřich KPY6700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:27 + 10:03
13. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 27:29 + 11:05
14. Ženiš Jozef SPE7301 C KOB Sokol Pezinok 28:03 + 11:39
15. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 30:31 + 14:07
H45L
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno 15:43
2. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 15:45 + 0:02
3. Reichl Michal MKP6402 C SK Meteor Kačerov Praha 16:46 + 1:03
4. Cincibus Pavel FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:50 + 2:07
5. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 17:53 + 2:10
6. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 17:55 + 2:12
7. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 19:14 + 3:31
8. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 19:44 + 4:01
9. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 19:59 + 4:16
10. Votava Petr KNC6602 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 20:23 + 4:40
11. Kubů Jaroslav OLP6701 C PSK Olymp Praha 20:30 + 4:47
12. Hlubuček Tomáš KAM6603 C SK Kamenice 20:37 + 4:54
13. Šebek Martin SCP6700 C OK Sparta Praha 20:40 + 4:57
14. Kudrnáč Martin KAM5901 C SK Kamenice 21:01 + 5:18
15. Najman Jiří DKP6301 C Oddíl OB Kotlářka 21:44 + 6:01
16. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 23:24 + 7:41
17. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 24:28 + 8:45
18. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 26:11 + 10:28
19. Malec Jaroslav SLA6200 C SKOB Slaný 27:35 + 11:52
20. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:05 + 12:22
Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha DISK
H55
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 14:34
2. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 15:25 + 0:51
3. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 16:24 + 1:50
4. Koč Lumír MKP5401 C SK Meteor Kačerov Praha 17:02 + 2:28
5. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:58 + 3:24
6. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 18:50 + 4:16
7. Toušek Miloslav MKP5000 C SK Meteor Kačerov Praha 19:15 + 4:41
8. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 19:39 + 5:05
9. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:57 + 5:23
10. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 21:40 + 7:06
11. Čenovský Jiří MKP4900 C SK Meteor Kačerov Praha 31:03 + 16:29
12. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:58 + 24:24
Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš DISK
H65
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 14:50
2. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 15:10 + 0:20
3. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 15:22 + 0:32
4. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 15:58 + 1:08
5. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 18:26 + 3:36
6. Duda František KPY4600 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:51 + 4:01
7. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 19:54 + 5:04
8. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 21:07 + 6:17
9. Šerák Zdeněk MKP4200 C SK Meteor Kačerov Praha 28:05 + 13:15
Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha DISK
H75
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondra Jaroslav FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:07
2. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 27:48 + 0:41
3. Kalivoda Vladimír KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 31:23 + 4:16
HDR
1.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 10:50
2. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 10:52 + 0:02
3. Navrátilová Alžběta PGP0750 C SK Praga 11:23 + 0:33
4. Reitmeier Filip NER C 12:08 + 1:18
5. Pangrácová Anna MFP C VŠSK MFF UK Praha 12:31 + 1:41
6. Žemlík Eduard TZL0901 C SKOB Zlín 12:46 + 1:56
7. Pangrácová Eva MFP C VŠSK MFF UK Praha 12:48 + 1:58
8. Svoboda František ROZ0344 C OK Roztoky 13:15 + 2:25
9. Mucha Tomáš MFP0700 C VŠSK MFF UK Praha 13:26 + 2:36
10. Meier David VSP0606 C USK Praha 14:29 + 3:39
11. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 15:17 + 4:27
12. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 15:31 + 4:41
13. Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 15:33 + 4:43
14. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 15:38 + 4:48
15. Dvořák Josef ě NER0002 C 16:19 + 5:29
16. Ondřejčková Tereza ODV0550 C TJ Aero Odolena Voda 16:29 + 5:39
17. Raška David NER C 17:27 + 6:37
18. Dolana Max NER C 17:51 + 7:01
19. Dvořák Josef 1 NER0001 C 17:52 + 7:02
20. Pop Jonáš TAP C KOB TRETRA Praha 18:15 + 7:25
21. Bulířová Žofie NER C 18:17 + 7:27
22. Šimerka Ondřej NER C 18:18 + 7:28
23. Pompachovi NER C 18:41 + 7:51
24. Pračka Martin MFP C VŠSK MFF UK Praha 19:17 + 8:27
25. Bestová Tereza KNC0000 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 19:58 + 9:08
26. Novobilský Dominik TAP0701 C KOB TRETRA Praha 19:59 + 9:09
27. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 20:01 + 9:11
28. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:21 + 9:31
29. Vaculovičová Alžběta NER C 20:59 + 10:09
30. Hlubuček Jakub NER C 21:00 + 10:10
31. Vondrová Eliška FSP C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:22 + 10:32
32. Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín 22:40 + 11:50
33. Mirčeva Tereza DOR0750 C OK Dobříš 22:57 + 12:07
34. Staňková Lucie NER C 23:11 + 12:21
35. Staňková Eliška NER C 23:13 + 12:23
36. Staňková Ivana NER C 23:19 + 12:29
37. Bostlová Štěpánka OKP0750 C SK OK 24 Praha 23:55 + 13:05
38. Nitsch Ondřej FSP1000 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:06 + 15:16
39. Uhlířová Marie Milada LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 26:12 + 15:22
40. Daníček Zbyšek ROZ0333 C OK Roztoky 26:16 + 15:26
41. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 26:44 + 15:54
42. Kubů Julie OLP C PSK Olymp Praha 27:33 + 16:43
43. Kubů Matyáš OLP0301 C PSK Olymp Praha 28:01 + 17:11
44. Arnoštová Zuzana NER C 28:18 + 17:28
45. Matoušek Petr DKP C Oddíl OB Kotlářka 34:09 + 23:19
46. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 40:26 + 29:36
47. Seidlová Magdalena EKP0953 C VŠTJ Ekonom Praha 40:28 + 29:38
48. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 55:45 + 44:55
P2
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaculovič Radim NER C 10:48
2. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 13:01 + 2:13
3. Zábranský Luboš SLA7400 C SKOB Slaný 14:00 + 3:12
4. Zavadil Jakub DKP C Oddíl OB Kotlářka 14:57 + 4:09
5. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 15:53 + 5:05
6. Valla Zdeněk ZVO6549 C OB SK Zvole 16:02 + 5:14
7. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 17:57 + 7:09
8. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 18:02 + 7:14
9. Zábranská Petra SLA9250 C SKOB Slaný 18:48 + 8:00
10. Lišková Hana KPY6650 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:57 + 8:09
11. Zavadilová Alena DKP C Oddíl OB Kotlářka 20:34 + 9:46
12. Tůmová Tereza NER C 20:46 + 9:58
13. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 21:32 + 10:44
14. Špinková Markéta NER C 22:59 + 12:11
15. Votavová Renata KNC6452 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:22 + 13:34
16. Paulová Mirka DCE5250 C KOB Dobřichovice 26:53 + 16:05
17. Sviták Petr NER C 27:35 + 16:47
18. Kubant Kryštof NER C 27:44 + 16:56
19. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 35:45 + 24:57
Korčák Marián HAV6508 C SKOB Baník Havířov DISK
T3
2.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlubuček Petr NER C 18:36
2. Husáková Petra SLA C SKOB Slaný 19:39 + 1:03
3. Ledvina Tomáš NER C 20:00 + 1:24
4. Babulka David MFP9149 C VŠSK MFF UK Praha 20:14 + 1:38
5. Hejsek Jiří KAM6900 C SK Kamenice 20:40 + 2:04
6. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 20:57 + 2:21
7. Beneš Michal NER C 22:22 + 3:46
8. Šimek Jan FSP3600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:33 + 3:57
9. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 23:12 + 4:36
10. Ježková Martina SLA7350 C SKOB Slaný 25:46 + 7:10
11. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 26:51 + 8:15
12. Kučerová Bára DOR7851 C OK Dobříš 29:06 + 10:30
13. Ledvinová Jana NER C 31:54 + 13:18
14. Novotná Barbora LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:58 + 13:22
15. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 43:33 + 24:57