Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krystof Kroc | VIV0100 | GIGANT Orienteering | 48:53 | ||
2. | Matej Vondra | OKP0000 | SK OK 24 Praha | 58:07 | + 9:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matej Mison | SMR9801 | SK SNS Smržovka | 47:55 | ||
2. | Zdenek Zemko | SLA9900 | SKOB Slaný | 78:22 | + 30:27 | |
3. | Frantisek Kaspar | SLA9800 | SKOB Slaný | 84:20 | + 36:25 | |
4. | Lukás Pelikán | SKL9800 | SMS Team Kladno | 88:10 | + 40:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Charvát | VRL9601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:32 | ||
2. | Václav Snupárek | TZL9548 | SKOB Zlín | 73:11 | + 3:39 | |
3. | Matyás Ludvík | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 78:26 | + 8:54 | |
4. | Jan Horák | LDC9800 | KOB Děčín | 80:41 | + 11:09 | |
5. | Jan Hlavaty | BUL9800 | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 98:48 | + 29:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtech Stránsky | KPY9000 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:58 | ||
2. | Honza Svoboda | SMR7901 | SK SNS Smržovka | 65:50 | + 1:52 | |
3. | Marek Pospísek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 65:53 | + 1:55 | |
4. | Radek Laciga | VSP8200 | USK Praha | 66:53 | + 2:55 | |
5. | Jan Lauerman | SJI7419 | OK Jihlava | 66:58 | + 3:00 | |
6. | Martin Tisnovsky | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 71:22 | + 7:24 | |
7. | Matej Peths | ABR8501 | A-team NOVO Bruntál | 71:24 | + 7:26 | |
8. | Jirí Bouchal | VPM8449 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 71:48 | + 7:50 | |
9. | Vojtech Ludvík | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 72:31 | + 8:33 | |
10. | Stephane Toussaint | 56F7001 | Club OrientationOxygenation Loisir | 72:48 | + 8:50 | |
11. | Tomás Stanek | TSU9403 | LKT 80 Šumperk | 73:15 | + 9:17 | |
12. | Martin Les | VPM7906 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 73:36 | + 9:38 | |
13. | Miroslav Rygl | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 75:34 | + 11:36 | |
14. | Pavel Kopecky | VSP7800 | USK Praha | 76:08 | + 12:10 | |
15. | Milan Jalovy | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 77:22 | + 13:24 | |
16. | Mark Huster | 54D7700 | SV Sachsen 90 Werdau | 77:52 | + 13:54 | |
17. | Petr Uhmann | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | 78:20 | + 14:22 | |
18. | Jan Pucherna | ZUP7702 | MTBO ČZU Praha | 80:26 | + 16:28 | |
19. | Petr Vanka | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 80:56 | + 16:58 | |
20. | Martin Sajal | EKP7803 | VŠTJ Ekonom Praha | 80:59 | + 17:01 | |
21. | Jan Obuskevic | SMR7000 | SK SNS Smržovka | 82:08 | + 18:10 | |
22. | Robert Andel | VPM8001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:38 | + 18:40 | |
23. | Zdenek Laciga | VSP5200 | USK Praha | 82:42 | + 18:44 | |
24. | Miroslav Kalina | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 83:50 | + 19:52 | |
25. | Eduard Pucherna | SMR7401 | SK SNS Smržovka | 83:57 | + 19:59 | |
26. | Jaroslav Honner | VPM7802 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 84:22 | + 20:24 | |
27. | Jan Graubner | TZL8236 | SKOB Zlín | 84:28 | + 20:30 | |
28. | Pavel Kurz | EKP7408 | VŠTJ Ekonom Praha | 85:03 | + 21:05 | |
29. | Stepán Merenus | EKP8401 | VŠTJ Ekonom Praha | 87:43 | + 23:45 | |
30. | Vojtech Hora | VSP8301 | USK Praha | 93:29 | + 29:31 | |
Miroslav Urban | DMS7900 | Dynamo Malá Skála | DISK | |||
Michal Nemet | BOR9705 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslav Fajtl | VPM9001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:51 | ||
2. | Libor Kríz | XHK7804 | GHOST RUBENA racing team | 60:54 | + 1:03 | |
3. | Tomás Kamaryt | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:31 | + 2:40 | |
4. | Petr Sedlácek | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 63:45 | + 3:54 | |
5. | Martin Stenha | EKP7608 | VŠTJ Ekonom Praha | 63:55 | + 4:04 | |
6. | Pavel Wohanka | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:18 | + 4:27 | |
7. | Lukás Faltejsek | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 64:29 | + 4:38 | |
8. | Petr Lukavec | SMR7800 | SK SNS Smržovka | 64:30 | + 4:39 | |
9. | Martin Horák | LDC7100 | KOB Děčín | 65:06 | + 5:15 | |
10. | Lukás Chmelar | XHK9100 | GHOST RUBENA racing team | 69:59 | + 10:08 | |
11. | Václav Husák | XHK7702 | GHOST RUBENA racing team | 70:32 | + 10:41 | |
12. | Petr Parízek | SMR7001 | SK SNS Smržovka | 70:44 | + 10:53 | |
13. | Pavel Musil | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 71:37 | + 11:46 | |
14. | Vojta Buriánek | SMR7801 | SK SNS Smržovka | 71:57 | + 12:06 | |
15. | Tomás Hanicák | DMS7700 | Dynamo Malá Skála | 72:43 | + 12:52 | |
16. | Libor Novák | OKP9100 | SK OK 24 Praha | 73:42 | + 13:51 | |
17. | Frantisek Pasek | ZUP7601 | MTBO ČZU Praha | 73:47 | + 13:56 | |
18. | Petr Pucherna | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 74:54 | + 15:03 | |
19. | Lukás Drobník | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 75:20 | + 15:29 | |
20. | Tomás Bergl | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 76:06 | + 16:15 | |
21. | Jan Wallisch | LIS7201 | Schovanka | 76:40 | + 16:49 | |
22. | Ondrej Snupárek | TZL6949 | SKOB Zlín | 77:14 | + 17:23 | |
23. | Otakar Tománek | VLI8300 | Slavia Liberec orienteering | 77:40 | + 17:49 | |
24. | Albert Mikan | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:18 | + 18:27 | |
25. | Zdenek Odvody | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 82:33 | + 22:42 | |
26. | Pavel Stáfek | SKL7401 | SMS Team Kladno | 83:23 | + 23:32 | |
27. | Jan Urválek | TCB8101 | SK Technik České Budějovice | 84:14 | + 24:23 | |
28. | Rudolf Kolár | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 85:17 | + 25:26 | |
29. | Petr Senk | VBA8001 | ŠK VAZKA Bratislava | 86:42 | + 26:51 | |
30. | Josef Jirácek | SBK8501 | KOB Start Blansko | 88:25 | + 28:34 | |
31. | Michal Rejholec | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 88:49 | + 28:58 | |
Lukás Cerman | DMS8100 | Dynamo Malá Skála | DISK | |||
Michal Svarcbach | KNC7001 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Beránek | VPM7202 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 56:34 | ||
2. | David Kabáth | ZBM8433 | SK Žabovřesky Brno | 57:17 | + 0:43 | |
3. | Karel Kratochvíl | ABR7001 | A-team NOVO Bruntál | 59:10 | + 2:36 | |
4. | Filip Pucher | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 60:10 | + 3:36 | |
5. | Karel Tomecek | TSU8300 | LKT 80 Šumperk | 61:48 | + 5:14 | |
6. | Milan Jirásek | VSP7403 | USK Praha | 62:46 | + 6:12 | |
7. | Petr Sebesta | ZUP7604 | MTBO ČZU Praha | 63:19 | + 6:45 | |
8. | Pavel Horák | VSP7200 | USK Praha | 63:41 | + 7:07 | |
9. | Marián Bartos | VSP8201 | USK Praha | 63:42 | + 7:08 | |
10. | Lukás Hybl | VIP7504 | SK VIPrahlo | 63:51 | + 7:17 | |
11. | Daniel Tesar | VPM8203 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:36 | + 9:02 | |
12. | Daniel Cermák | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:28 | + 13:54 | |
13. | Karel Ohera | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 71:33 | + 14:59 | |
14. | Jan Sochor | SBK6922 | KOB Start Blansko | 75:30 | + 18:56 | |
15. | Milan Stemberg | EKP8608 | VŠTJ Ekonom Praha | 76:28 | + 19:54 | |
16. | Milan Meier | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 77:28 | + 20:54 | |
17. | Lubos Ancic | VBA8101 | ŠK VAZKA Bratislava | 81:15 | + 24:41 | |
18. | Jirí Safek | SBK7621 | KOB Start Blansko | 85:41 | + 29:07 | |
19. | Jirí Krízan | PVP8000 | VSK Přírodověda | 104:51 | + 48:17 | |
Robert Urbaník | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Václavík | VPM8701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:45 | ||
2. | Tomás Havlícek | KNC8700 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 44:52 | + 4:07 | |
3. | Jakub Pastuszek | VSP7500 | USK Praha | 45:18 | + 4:33 | |
4. | Lukás Hegner | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:47 | + 8:02 | |
5. | Ales Bitter | KNC8803 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 51:44 | + 10:59 | |
6. | David Nedopílek | SVR7600 | TJ Švýcárna | 55:46 | + 15:01 | |
7. | Jirí Paulícek | SJI7727 | OK Jihlava | 57:35 | + 16:50 | |
8. | Frantisek Havluj | VSP8308 | USK Praha | 57:40 | + 16:55 | |
9. | Josef Manásek | SVR7700 | TJ Švýcárna | 63:42 | + 22:57 | |
10. | Jan Vanecek | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 66:20 | + 25:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Bohuslav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:58 | ||
2. | Daniel Vít | LPM7302 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:44 | + 1:46 | |
3. | Roman Charvát | VRL6501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:54 | + 5:56 | |
4. | Pavel Hlavaty | BUL6800 | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 71:52 | + 25:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivan Svoboda | SMR6200 | SK SNS Smržovka | 64:20 | ||
2. | Jan Král | XBM6903 | PELL’S MTBO TEAM | 67:00 | + 2:40 | |
3. | Libor Novák | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 67:18 | + 2:58 | |
4. | Eduard Folprecht | ZUP7300 | MTBO ČZU Praha | 67:23 | + 3:03 | |
5. | Rastislav Malátek | VBA7401 | ŠK VAZKA Bratislava | 67:29 | + 3:09 | |
6. | Jirí Král | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 68:29 | + 4:09 | |
7. | Dalibor Kroc | VIV7400 | GIGANT Orienteering | 70:17 | + 5:57 | |
8. | Sasa Toloch | VIV | GIGANT Orienteering | 71:27 | + 7:07 | |
9. | Leos Bogar | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 71:59 | + 7:39 | |
10. | Tomás Stregl | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:18 | + 9:58 | |
11. | Martin Snupárek | XBM7107 | PELL’S MTBO TEAM | 78:30 | + 14:10 | |
12. | Martin Kunz | VIV7100 | GIGANT Orienteering | 78:35 | + 14:15 | |
13. | Petr Novotny | TZL6601 | SKOB Zlín | 80:22 | + 16:02 | |
14. | Kamil Koprnicky | VPM6602 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 81:53 | + 17:33 | |
15. | Michael Sturm | 82:47 | + 18:27 | |||
16. | Peter Mlynárik | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 89:17 | + 24:57 | |
17. | Vladimír Kovár | VPM7200 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 89:20 | + 25:00 | |
18. | Petr Hanovec | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 89:44 | + 25:24 | |
19. | Svatopluk Antos | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | 114:15 | + 49:55 | |
David Vít | EKP7200 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
David Náhlovsky | TBM6512 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Harald Maennel | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 47:30 | ||
2. | Jirí Hejna | KNC6200 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 50:59 | + 3:29 | |
3. | Jaroslav Fajtl | VPM6001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:45 | + 5:15 | |
4. | Pavel Peths | ABR5801 | A-team NOVO Bruntál | 53:14 | + 5:44 | |
5. | Václav Stepánsky | TBM6108 | KOS TJ Tesla Brno | 55:21 | + 7:51 | |
6. | Václav Kroupa | VIP6104 | SK VIPrahlo | 57:05 | + 9:35 | |
7. | Vlastimil Autrata | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 67:08 | + 19:38 | |
8. | Zbynek Pospísek | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 82:47 | + 35:17 | |
9. | Ludek Kadlec | VEY5600 | YETTI & PINGUIN | 91:23 | + 43:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petr Nejedly | TZL5101 | SKOB Zlín | 61:18 | ||
2. | Frantisek Wald | FSP5300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 74:33 | + 13:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Mison | SMR | SK SNS Smržovka | 100:13 | ||
2. | Ladislav Fruhauf | SKV8301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 123:03 | + 22:50 | |
3. | Katerina Ondrová | SKV8951 | TJ Slovan Karlovy Vary | 133:39 | + 33:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdenek Masek | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:11 | ||
2. | Ilona Vachova | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:04 | + 6:53 | |
3. | Ivana Misonova | SMR | SK SNS Smržovka | 75:00 | + 21:49 | |
4. | Martin Kabát | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 83:59 | + 30:48 | |
5. | Kamil Kovac | 74C8602 | NER | 112:08 | + 58:57 | |
6. | Lukas Kucin | 74C8601 | NER | 115:12 | + 62:01 | |
7. | Václav Matous | 74C8501 | NER | 118:03 | + 64:52 | |
8. | Lucie Kratochvilova | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 129:22 | + 76:11 | |
Nemecková Martina | 74C9901 | NER | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magdalena Misonová | SMR0150 | SK SNS Smržovka | 34:21 | ||
2. | Lucie Vítová | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 48:16 | + 13:55 | |
3. | Veronika Misonova | SMR | SK SNS Smržovka | 66:56 | + 32:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martina Tichovská | VSP8650 | USK Praha | 55:41 | ||
2. | Natália Tyszová | LDC8850 | KOB Děčín | 60:00 | + 4:19 | |
3. | Nadezda Skácelová | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 61:37 | + 5:56 | |
4. | Marie Brezinová | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 63:00 | + 7:19 | |
5. | Renata Paulícková | SJI8057 | OK Jihlava | 64:35 | + 8:54 | |
6. | Stanislava Fajtová | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 64:47 | + 9:06 | |
7. | Anke Dannowski | 23D | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 65:24 | + 9:43 | |
8. | Vendula Dolezalová | VPM8787 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:56 | + 10:15 | |
9. | Adéla Chromá | TBM8870 | KOS TJ Tesla Brno | 66:44 | + 11:03 | |
10. | Michaela Lacigová | VSP8152 | USK Praha | 67:17 | + 11:36 | |
11. | Vendula Rysavá | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 69:36 | + 13:55 | |
12. | Katerina Nováková | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 69:41 | + 14:00 | |
13. | Ewa Haltof | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 70:02 | + 14:21 | |
14. | Ivana Prchalová | SMR8754 | SK SNS Smržovka | 72:01 | + 16:20 | |
15. | Zuzana Tomecková | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 72:10 | + 16:29 | |
16. | Marie Hrdinová | VSP7852 | USK Praha | 74:15 | + 18:34 | |
17. | Magda Seifertová | TBM9150 | KOS TJ Tesla Brno | 75:06 | + 19:25 | |
18. | Markéta Kalinová | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 75:41 | + 20:00 | |
19. | Ivana Pajerová | EKP9051 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:12 | + 22:31 | |
20. | Martina Lamichová | XHK9150 | GHOST RUBENA racing team | 79:25 | + 23:44 | |
Markéta Drobníková | ZUP8452 | MTBO ČZU Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martina Fólová | SMR8850 | SK SNS Smržovka | 55:04 | ||
2. | Markéta Uhnavá | SBK8485 | KOB Start Blansko | 58:07 | + 3:03 | |
3. | Eva Hasková | VPM7352 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:26 | + 4:22 | |
4. | Vendula Musilová | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 60:18 | + 5:14 | |
5. | Dagmar Tucková | EKP8653 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:25 | + 5:21 | |
6. | Katerina Folprechtová | ZUP7452 | MTBO ČZU Praha | 61:07 | + 6:03 | |
6. | Lenka Novakova | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:07 | + 6:03 | |
8. | Jana Faltejsková | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | 61:40 | + 6:36 | |
9. | Verka Parízková | SMR7151 | SK SNS Smržovka | 62:09 | + 7:05 | |
10. | Markéta Jirásková | VSP7653 | USK Praha | 62:18 | + 7:14 | |
11. | Sárka Odvodyová | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 63:59 | + 8:55 | |
12. | Blanka Honnerová | VPM8051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 64:02 | + 8:58 | |
13. | Anna Veselá | VPM9250 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:34 | + 10:30 | |
14. | Barbora Kohoutová | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 66:46 | + 11:42 | |
15. | Lenka Honsová | SMR7750 | SK SNS Smržovka | 66:52 | + 11:48 | |
16. | Gabriela Wohanková | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:02 | + 11:58 | |
17. | Anna Zápotocká | VLI7250 | Slavia Liberec orienteering | 68:52 | + 13:48 | |
18. | Lenka Kotacková | EKP8387 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:30 | + 15:26 | |
19. | Jana Vankova | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 71:12 | + 16:08 | |
20. | Radka Jenícková | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 75:03 | + 19:59 | |
21. | Denisa Hanicáková | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 75:05 | + 20:01 | |
22. | Anna Salingerová | ZUP7750 | MTBO ČZU Praha | 76:10 | + 21:06 | |
23. | Markéta Havlícková | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 81:15 | + 26:11 | |
24. | Klára Horová | VSP8455 | USK Praha | 85:25 | + 30:21 | |
25. | Alice Michálková | VIV | GIGANT Orienteering | 90:01 | + 34:57 | |
26. | Katerina Svatosová | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 91:58 | + 36:54 | |
27. | Petra Vanecková | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 95:49 | + 40:45 | |
Zuzana Puchernová | ZUP8451 | MTBO ČZU Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anezka Kopecká | VSP8150 | USK Praha | 52:21 | ||
2. | Ivana Lostáková | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:33 | + 1:12 | |
3. | Tereza Vrabcová | EKP9061 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:02 | + 1:41 | |
4. | Ludmila Grauzelová | VBA8351 | ŠK VAZKA Bratislava | 57:46 | + 5:25 | |
5. | Ivka Jakoubová | SMR7450 | SK SNS Smržovka | 62:34 | + 10:13 | |
6. | Pavla Prylová | ZUP7552 | MTBO ČZU Praha | 66:40 | + 14:19 | |
7. | Markéta Vítová | EKP8454 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:51 | + 14:30 | |
8. | Jaroslava Fremrova | LPM7951 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:57 | + 16:36 | |
9. | Renata Beránková | VPM7553 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 70:42 | + 18:21 | |
10. | Klára Hausmannová | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:01 | + 19:40 | |
11. | Marta Brettlová | VIP7557 | SK VIPrahlo | 77:17 | + 24:56 | |
12. | Stepánka Kadlecová | VEY9050 | YETTI & PINGUIN | 78:03 | + 25:42 | |
13. | Romana Wallischova | EKP7060 | VŠTJ Ekonom Praha | 109:34 | + 57:13 | |
Jana Sebestová | ZUP7453 | MTBO ČZU Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dana Rychterová | SMR6950 | SK SNS Smržovka | 46:15 | ||
2. | Andrea Rejholcová | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 46:32 | + 0:17 | |
3. | Jitka Kovárová | VPM7350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:12 | + 5:57 | |
4. | Katerina Vondrová | OKP7250 | SK OK 24 Praha | 53:39 | + 7:24 | |
5. | Eva Malináková | KVS6551 | SKOB Kobra Vsetín | 53:48 | + 7:33 | |
6. | Sylvia Thomas | 48D6950 | OL-Team Wehrsdorf | 55:12 | + 8:57 | |
7. | Jana Kroupová | VIP7052 | SK VIPrahlo | 59:33 | + 13:18 | |
8. | Jaroslava Svarcbachová | KNC6754 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 59:39 | + 13:24 | |
9. | Ivana Abelová | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 59:47 | + 13:32 | |
10. | Irena Kasparová | SLA6852 | SKOB Slaný | 76:06 | + 29:51 | |
11. | Helena Zemková | SLA7450 | SKOB Slaný | 79:03 | + 32:48 | |
12. | Lucie Pelikánová | SKL6950 | SMS Team Kladno | 97:30 | + 51:15 | |
13. | Michaela Hancíková | TZL6559 | SKOB Zlín | 100:57 | + 54:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dana Králová | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 46:11 | ||
2. | Ivana Lacigová | VSP5950 | USK Praha | 53:26 | + 7:15 | |
3. | Ivana Perutková | LCE5851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:57 | + 9:46 | |
4. | Luisa Pospísková | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 68:27 | + 22:16 |