Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Kateřina | TBM0679 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:58 | |
2. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:28 | + 1:30 |
3. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | C | SKOB Zlín | 23:59 | + 2:01 |
4. | Novotná Vendula | PHK0777 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:01 | + 6:03 |
5. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB Moira Brno | 31:35 | + 9:37 |
6. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 31:49 | + 9:51 |
7. | Baloghová Zora | 43S0750 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 35:03 | + 13:05 |
8. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:12 | + 15:14 |
9. | Rosíková Růžena Eliška | TZL0650 | C | SKOB Zlín | 39:50 | + 17:52 |
10. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:52 | + 19:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž | 23:00 | |
2. | Pišová Adéla | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:27 | + 0:27 |
3. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 24:59 | + 1:59 |
4. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 25:39 | + 2:39 |
5. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 26:12 | + 3:12 |
6. | Jílková Lenka | KON0666 | C | KOB Konice | 27:01 | + 4:01 |
7. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB Spartak Adamov | 27:13 | + 4:13 |
8. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 27:28 | + 4:28 |
9. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:31 | + 4:31 |
10. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Orientační Běh Opava | 29:48 | + 6:48 |
11. | Dušková Tereza | TBM0554 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:20 | + 7:20 |
12. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 32:14 | + 9:14 |
13. | Rotková Markéta | ZBM0455 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:57 | + 9:57 |
14. | Matochová Adéla | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 36:16 | + 13:16 |
15. | Březinová Zuzana | TZL0453 | C | SKOB Zlín | 40:08 | + 17:08 |
16. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | C | SKOB Zlín | 45:30 | + 22:30 |
17. | Dynková Alžběta | TZL0454 | C | SKOB Zlín | 57:35 | + 34:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 20:09 | |
2. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 20:31 | + 0:22 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:58 | + 1:49 |
4. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:59 | + 1:50 |
5. | Hájková Lucie | SOP0350 | A | OOB TJ Slezan Opava | 22:15 | + 2:06 |
6. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 23:51 | + 3:42 |
7. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 24:13 | + 4:04 |
8. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 24:30 | + 4:21 |
9. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 26:24 | + 6:15 |
10. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 26:30 | + 6:21 |
11. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:36 | + 6:27 |
12. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:19 | + 7:10 |
13. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 27:21 | + 7:12 |
14. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 27:56 | + 7:47 |
15. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:03 | + 7:54 |
16. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | C | Magnus Orienteering | 28:35 | + 8:26 |
17. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | B | KOB Moira Brno | 30:02 | + 9:53 |
18. | Sedlářová Jolana | TBM0359 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:11 | + 10:02 |
19. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:55 | + 10:46 |
20. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:22 | + 17:13 |
21. | Tesařová Tereza | KSU0393 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:44 | + 20:35 |
22. | Janků Daniela | LCE0350 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:57 | + 21:48 |
23. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 42:40 | + 22:31 |
24. | Richterová Julie | ADA0351 | C | OOB Spartak Adamov | 44:44 | + 24:35 |
25. | Panovcová Anita | OTK0351 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 45:31 | + 25:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 22:05 | |
2. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 25:22 | + 3:17 |
3. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 30:05 | + 8:00 |
4. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 32:29 | + 10:24 |
5. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:16 | + 12:11 |
6. | Malotová Kamila | LCE0055 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:32 | + 12:27 |
7. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 34:41 | + 12:36 |
8. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:21 | + 16:16 |
9. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:15 | + 21:10 |
10. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | C | SKOB Zlín | 43:34 | + 21:29 |
11. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:14 | + 41:09 |
12. | Radová Kateřina | ABM0199 | B | KOB Moira Brno | 67:36 | + 45:31 |
13. | Matulíková Aneta | TZL0050 | C | SKOB Zlín | 71:45 | + 49:40 |
14. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 103:06 | + 81:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 28:25 | |
2. | Vlachová Kateřina | KON9898 | A | KOB Konice | 31:09 | + 2:44 |
3. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 31:48 | + 3:23 |
4. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 32:19 | + 3:54 |
5. | Utíkalová Kateřina | TBM9952 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:35 | + 5:10 |
6. | Kůstková Daniela | VIC9898 | B | OB Vizovice | 33:45 | + 5:20 |
6. | Vývodová Jana | ASU9852 | A | Magnus Orienteering | 33:45 | + 5:20 |
8. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 34:28 | + 6:03 |
9. | Švidrnochová Lenka | SOP9952 | B | OOB TJ Slezan Opava | 35:56 | + 7:31 |
10. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 36:11 | + 7:46 |
11. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | B | SK Žabovřesky Brno | 37:45 | + 9:20 |
12. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 39:15 | + 10:50 |
13. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 39:55 | + 11:30 |
14. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 40:28 | + 12:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 46:39 | 0 | |
2. | Pěčková Veronika | SKM9651 | C | KOB Směr Kroměříž | 51:04 | + 4:25 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 36:58 | 7868 | |
2. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | A | SK Žabovřesky Brno | 41:58 | + 5:00 | 6975 |
3. | Mrštíková Květa | LPU8753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:36 | + 5:38 | 6862 |
4. | Pijáková Barbora | 53S9450 | C | KOB Sokol Pezinok | 43:36 | + 6:38 | |
5. | Kamererová Valerie | KAM9452 | C | OK Kamenice | 43:43 | + 6:45 | 6663 |
6. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 44:55 | + 7:57 | 6448 |
7. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 46:57 | + 9:59 | 6085 |
8. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB Start Blansko | 49:11 | + 12:13 | 5686 |
9. | Boháčová Lucie | PTE8771 | C | TJ Sokol Ptení | 50:06 | + 13:08 | 5523 |
10. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 50:24 | + 13:26 | 5469 |
11. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 50:36 | + 13:38 | 5433 |
12. | Tesařová Marcela | AOP9450 | C | Orientační Běh Opava | 51:11 | + 14:13 | 5329 |
13. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 51:30 | + 14:32 | 5273 |
14. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:37 | + 15:39 | 5073 |
15. | Vlachová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 53:18 | + 16:20 | 4951 |
16. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:24 | + 16:26 | 4933 |
17. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 55:41 | + 18:43 | 4526 |
18. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 57:17 | + 20:19 | 4240 |
19. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 58:10 | + 21:12 | 4082 |
20. | Stehlíková Jana | ZBM8659 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:39 | + 21:41 | 3996 |
21. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 59:24 | + 22:26 | 3862 |
22. | Šestáková Petra | RBK9357 | C | SK Radioklub Blansko | 61:42 | + 24:44 | 3451 |
23. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:14 | + 27:16 | 2998 |
24. | Kamererová Klára | KAM9154 | C | OK Kamenice | 66:34 | + 29:36 | 2582 |
25. | Stoszková Jana | AOP8850 | C | Orientační Běh Opava | 69:20 | + 32:22 | 2088 |
26. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | C | KOB Start Blansko | 97:25 | + 60:27 | 0 |
Moučková Andrea | RBK9257 | C | SK Radioklub Blansko | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 38:42 | |
2. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 40:55 | + 2:13 |
3. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:38 | + 3:56 |
4. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 49:03 | + 10:21 |
5. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:12 | + 11:30 |
6. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 50:44 | + 12:02 |
7. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 51:46 | + 13:04 |
8. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SOB Olomouc | 54:05 | + 15:23 |
9. | Urbanová Monika | 43S7751 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 56:20 | + 17:38 |
10. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:48 | + 19:06 |
11. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 58:29 | + 19:47 |
12. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 60:08 | + 21:26 |
13. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:29 | + 29:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 33:09 | |
2. | Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:33 | + 0:24 |
3. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 33:37 | + 0:28 |
4. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 35:07 | + 1:58 |
5. | Klímová Barbora | OTK7251 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 40:40 | + 7:31 |
6. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB Spartak Adamov | 41:19 | + 8:10 |
7. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:23 | + 9:14 |
8. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | 47:35 | + 14:26 |
9. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:39 | + 14:30 |
10. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 48:51 | + 15:42 |
11. | Urbánková Lenka | NNNXXYA | C | Neregistrovaní | 59:19 | + 26:10 |
12. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 60:24 | + 27:15 |
13. | Urbanová Edita | STE7454 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:11 | + 34:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 27:14 | |
2. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 28:35 | + 1:21 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:07 | + 3:53 |
4. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 32:28 | + 5:14 |
5. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 32:35 | + 5:21 |
6. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 34:33 | + 7:19 |
7. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 36:43 | + 9:29 |
8. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 36:57 | + 9:43 |
9. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 37:36 | + 10:22 |
10. | Ciencialová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | 38:40 | + 11:26 |
11. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 41:23 | + 14:09 |
12. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:33 | + 15:19 |
13. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 43:00 | + 15:46 |
14. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 44:51 | + 17:37 |
15. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:45 | + 18:31 |
16. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Orientační Běh Opava | 56:10 | + 28:56 |
17. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 58:11 | + 30:57 |
18. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 67:31 | + 40:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 28:57 | |
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:01 | + 2:04 |
3. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 31:32 | + 2:35 |
4. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:10 | + 4:13 |
5. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 33:40 | + 4:43 |
6. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 34:31 | + 5:34 |
7. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 35:44 | + 6:47 |
8. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 36:10 | + 7:13 |
9. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 38:17 | + 9:20 |
10. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 49:40 | + 20:43 |
11. | Slezáková Jitka | LCE6351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:59 | + 24:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stackeová Anna | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:02 | |
2. | Pijáková Eva | 53SXXXA | C | KOB Sokol Pezinok | 50:09 | + 8:07 |
3. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:51 | + 16:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Orientační Běh Opava | 65:38 | |
2. | Cigošová Anna | TBM5253 | C | KOS TJ Tesla Brno | 81:55 | + 16:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 42:19 | |
2. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:01 | + 12:42 |
3. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:36 | + 15:17 |
4. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 69:16 | + 26:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:55 | |
2. | Stacke Václav | LCE0703 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:33 | + 4:38 |
2. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 29:33 | + 4:38 |
4. | Strýčková Bára | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 31:31 | + 6:36 |
5. | Matochová Anna | TZL | C | SKOB Zlín | 33:51 | + 8:56 |
6. | Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:54 | + 14:59 |
7. | Ambrož Kryštof | TZL0803 | C | SKOB Zlín | 41:22 | + 16:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:31 | |
2. | Čech Radan | TBM0611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:54 | + 0:23 |
3. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | C | SKOB Zlín | 24:15 | + 4:44 |
4. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 24:29 | + 4:58 |
5. | Pernička Václav | TZL0602 | C | SKOB Zlín | 30:27 | + 10:56 |
6. | Pěček Jakub | SKM0700 | C | KOB Směr Kroměříž | 36:23 | + 16:52 |
7. | Richter Rudolf | ADA0601 | C | OOB Spartak Adamov | 39:53 | + 20:22 |
8. | Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | 40:01 | + 20:30 |
9. | Honner Jaroslav | TZL0701 | C | SKOB Zlín | 41:22 | + 21:51 |
10. | Pastuszek Tomáš | TZL0603 | C | SKOB Zlín | 46:00 | + 26:29 |
11. | Brňák Jakub | 43S0701 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 47:38 | + 28:07 |
12. | Denemarek Max | TBM0800 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:06 | + 31:35 |
Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:09 | |
2. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 24:19 | + 2:10 |
3. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 25:35 | + 3:26 |
4. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 25:38 | + 3:29 |
5. | Strýček Jan | ADA0503 | C | OOB Spartak Adamov | 26:10 | + 4:01 |
6. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 27:18 | + 5:09 |
7. | Kukurugya Šimon | 43S0402 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 27:55 | + 5:46 |
8. | Hustý Adam | TZL0403 | C | SKOB Zlín | 28:29 | + 6:20 |
9. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 28:54 | + 6:45 |
10. | Graubner Tadeáš | C | 30:15 | + 8:06 | ||
11. | Eichler Vít | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 34:45 | + 12:36 |
12. | Urban Michal | 43S0401 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 38:38 | + 16:29 |
13. | Vaněk Ondřej | TZL0402 | C | SKOB Zlín | 41:11 | + 19:02 |
14. | Martinek Matyáš | TZL0504 | C | SKOB Zlín | 47:59 | + 25:50 |
15. | Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | 49:43 | + 27:34 |
16. | Němec Filip | TZL0503 | C | SKOB Zlín | 55:50 | + 33:41 |
17. | Vaněk Bořek | TZL0505 | C | SKOB Zlín | 58:44 | + 36:35 |
Fišer Martin | TZL0405 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 21:05 | |
2. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 22:07 | + 1:02 |
3. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 22:26 | + 1:21 |
4. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 22:37 | + 1:32 |
5. | Valík Adam | AOP0301 | B | Orientační Běh Opava | 23:19 | + 2:14 |
6. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 24:39 | + 3:34 |
7. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 25:04 | + 3:59 |
8. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | B | SK Žabovřesky Brno | 25:47 | + 4:42 |
9. | Štábl Adam | KSU0401 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:26 | + 5:21 |
10. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 26:33 | + 5:28 |
11. | Čech Vít | AOP0302 | B | Orientační Běh Opava | 26:36 | + 5:31 |
12. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:58 | + 6:53 |
13. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:28 | + 7:23 |
14. | Doležal Matyáš | STE0208 | B | SK SKI-OB Šternberk | 29:04 | + 7:59 |
15. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:13 | + 8:08 |
16. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 29:25 | + 8:20 |
17. | Lička Adam | TBM0326 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:44 | + 9:39 |
18. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:56 | + 10:51 |
19. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 33:36 | + 12:31 |
20. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 34:07 | + 13:02 |
21. | Balogh Michal | 43S0300 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 34:12 | + 13:07 |
22. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 35:14 | + 14:09 |
23. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 37:34 | + 16:29 |
24. | Urbánek Adam | ZBM0302 | B | SK Žabovřesky Brno | 38:12 | + 17:07 |
25. | Dostál František | UOL0201 | C | SOB Olomouc | 38:39 | + 17:34 |
26. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 40:14 | + 19:09 |
27. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:31 | + 21:26 |
28. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 48:05 | + 27:00 |
29. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 55:46 | + 34:41 |
30. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 63:29 | + 42:24 |
Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:55 | |
2. | Grebík Radim | ASU0101 | B | Magnus Orienteering | 26:07 | + 0:12 |
3. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:39 | + 1:44 |
4. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 29:38 | + 3:43 |
5. | Adámek Filip | ABM0101 | B | KOB Moira Brno | 30:26 | + 4:31 |
6. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 30:35 | + 4:40 |
7. | Zentrich Dušan | LCE0012 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:29 | + 5:34 |
8. | Kukurugya Matej | 43S0103 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 31:49 | + 5:54 |
9. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 32:21 | + 6:26 |
10. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:41 | + 7:46 |
11. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 36:02 | + 10:07 |
12. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | 37:35 | + 11:40 |
13. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:39 | + 11:44 |
14. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 37:56 | + 12:01 |
15. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 39:08 | + 13:13 |
16. | Babišta Antonín | KSU0111 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:04 | + 14:09 |
17. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 40:59 | + 15:04 |
18. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 41:59 | + 16:04 |
19. | Prachař Matouš | UOL0000 | B | SOB Olomouc | 42:57 | + 17:02 |
20. | Urban Matej | 43S0102 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 44:16 | + 18:21 |
21. | Zvoníček Jiří | SKM0101 | C | KOB Směr Kroměříž | 47:00 | + 21:05 |
22. | Balogh Matúš | 43S0100 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 52:45 | + 26:50 |
23. | Němec Ondřej | TBM0114 | B | KOS TJ Tesla Brno | 67:01 | + 41:06 |
Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:34 | |
2. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Orientační Běh Opava | 35:36 | + 1:02 |
3. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 38:45 | + 4:11 |
4. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 41:33 | + 6:59 |
5. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | A | OOB TJ Slezan Opava | 43:37 | + 9:03 |
6. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 43:45 | + 9:11 |
7. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 45:03 | + 10:29 |
8. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:12 | + 10:38 |
9. | Chaloupka Josef | UOL9801 | B | SOB Olomouc | 45:58 | + 11:24 |
10. | Müller Tomáš | OTK9901 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:31 | + 11:57 |
11. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 49:42 | + 15:08 |
12. | Šnyrch Tomáš | ABM9919 | B | KOB Moira Brno | 50:24 | + 15:50 |
13. | Šnyrch Jakub | ABM9906 | B | KOB Moira Brno | 50:49 | + 16:15 |
14. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 52:28 | + 17:54 |
15. | Zvoníček Jan | SKM9801 | B | KOB Směr Kroměříž | 54:18 | + 19:44 |
16. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 57:13 | + 22:39 |
17. | Gilík Marek | SOP9904 | C | OOB TJ Slezan Opava | 75:54 | + 41:20 |
Kašpar Petr | JPV9915 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jonáš Martin | 43S9601 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 28:54 | ||
2. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 32:51 | + 3:57 | 0 |
3. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 40:15 | + 11:21 | 0 |
4. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | BETA URSUS Orienteering | 40:24 | + 11:30 | 0 |
5. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 42:47 | + 13:53 | 0 |
Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB Moira Brno | 44:33 | 3307 | |
2. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:06 | + 2:33 | 3137 |
3. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 49:12 | + 4:39 | 2996 |
4. | Denemarek Ivo | BBM7901 | C | BETA URSUS Orienteering | 49:17 | + 4:44 | 2990 |
5. | Kůr Jiří | ZBM8304 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:20 | + 4:47 | 2987 |
6. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB Start Blansko | 50:05 | + 5:32 | 2937 |
7. | Kadlček Václav | TZL | C | SKOB Zlín | 63:58 | + 19:25 | |
8. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 84:10 | + 39:37 | 652 |
9. | Dlabaja Petr | C | 107:18 | + 62:45 | |||
Hrazdil Jiří | 9BC8400 | C | NNN | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | AOP9602 | R | Orientační Běh Opava | 34:36 | 9288 | |
2. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 36:08 | + 1:32 | 8918 |
3. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:53 | + 4:17 | 8255 |
4. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:22 | + 5:46 | 7896 |
5. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:25 | + 5:49 | 7884 |
6. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:41 | + 6:05 | 7820 |
7. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:00 | + 6:24 | 7744 |
8. | Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | 41:04 | + 6:28 | 7727 |
9. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:16 | + 6:40 | 7679 |
10. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:23 | + 6:47 | 7651 |
11. | Jirka Michal | PTE8403 | C | TJ Sokol Ptení | 41:41 | + 7:05 | 7579 |
12. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 42:16 | + 7:40 | 7438 |
13. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 42:45 | + 8:09 | 7321 |
14. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:31 | + 8:55 | 7136 |
15. | Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:04 | + 9:28 | 7003 |
16. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 44:36 | + 10:00 | 6875 |
17. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:15 | + 10:39 | 6718 |
18. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 45:49 | + 11:13 | 6581 |
19. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 46:03 | + 11:27 | 6524 |
20. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 46:07 | + 11:31 | 6508 |
21. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:26 | + 11:50 | 6432 |
22. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:29 | + 11:53 | 6420 |
23. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 47:10 | + 12:34 | 6255 |
24. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:18 | + 13:42 | 5981 |
25. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:49 | + 14:13 | 5857 |
26. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:43 | + 15:07 | 5639 |
27. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 49:48 | + 15:12 | 5619 |
28. | Avner Asaf | OOL9200 | C | SK Haná orienteering | 49:58 | + 15:22 | 5579 |
29. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:05 | + 15:29 | 5551 |
30. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:24 | + 15:48 | 5474 |
31. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 50:33 | + 15:57 | 5438 |
32. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 50:50 | + 16:14 | 5370 |
33. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Orientační Běh Opava | 51:34 | + 16:58 | 5193 |
34. | Kulich Martin | ZBM9009 | C | SK Žabovřesky Brno | 53:47 | + 19:11 | 4658 |
35. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 55:26 | + 20:50 | 4259 |
36. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 55:35 | + 20:59 | 4223 |
37. | Měrka Roman | VIC8308 | C | OB Vizovice | 56:16 | + 21:40 | 4058 |
38. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 57:50 | + 23:14 | 3680 |
39. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 58:15 | + 23:39 | 3579 |
40. | Vašíček Michal | ABM8908 | C | KOB Moira Brno | 58:23 | + 23:47 | 3547 |
41. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:31 | + 23:55 | 3515 |
42. | Strachota Tomáš | NNN86AA | C | Neregistrovaní | 84:33 | + 49:57 | |
Rouš Pavel | VBM8102 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | ||
MS | Szórád Daniel | SKM | C | KOB Směr Kroměříž | 83:39 | + 49:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 34:05 | |
2. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 41:06 | + 7:01 |
3. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:29 | + 7:24 |
4. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:04 | + 7:59 |
5. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:34 | + 8:29 |
6. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 43:25 | + 9:20 |
7. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:26 | + 9:21 |
8. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:35 | + 10:30 |
9. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 45:36 | + 11:31 |
10. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:49 | + 11:44 |
11. | Binar Robert | UOL7500 | C | SOB Olomouc | 46:10 | + 12:05 |
12. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:19 | + 12:14 |
13. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 47:56 | + 13:51 |
14. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 48:23 | + 14:18 |
15. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:29 | + 15:24 |
16. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 49:43 | + 15:38 |
17. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:58 | + 15:53 |
18. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 52:11 | + 18:06 |
19. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:05 | + 20:00 |
20. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 54:37 | + 20:32 |
21. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 59:29 | + 25:24 |
22. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:40 | + 38:35 |
Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | VZDAL |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 37:06 | |
2. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 42:16 | + 5:10 |
3. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 44:34 | + 7:28 |
4. | Kašpar Jaroslav | UOL7004 | C | SOB Olomouc | 46:56 | + 9:50 |
5. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 49:49 | + 12:43 |
6. | Urban Marek | 43S7401 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 50:08 | + 13:02 |
7. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 51:07 | + 14:01 |
8. | Cienciala Martin | TRI7401 | C | TJ TŽ Třinec | 51:23 | + 14:17 |
9. | Vorlíček Peter | 43S7501 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 61:24 | + 24:18 |
10. | Lička Lukáš | VBM7301 | C | VSK Mendelu Brno | 65:18 | + 28:12 |
11. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 73:38 | + 36:32 |
12. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 77:00 | + 39:54 |
13. | Brňák Štefan | 43S7601 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 77:30 | + 40:24 |
14. | Urbánek Petr | NNNXXYB | C | Neregistrovaní | 79:17 | + 42:11 |
15. | Vrána Jan | 6HX7300 | C | Pivín | 102:05 | + 64:59 |
Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jonáš Radoslav | 43S6912 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 29:48 | |
2. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 32:33 | + 2:45 |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 34:54 | + 5:06 |
4. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 36:37 | + 6:49 |
5. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:42 | + 6:54 |
6. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 37:28 | + 7:40 |
7. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:06 | + 9:18 |
8. | Huňka Karel | KON6919 | C | KOB Konice | 39:52 | + 10:04 |
9. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 40:29 | + 10:41 |
10. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:44 | + 12:56 |
11. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 43:47 | + 13:59 |
12. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 46:46 | + 16:58 |
13. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 47:53 | + 18:05 |
14. | Balogh Richard | 43S6900 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 53:11 | + 23:23 |
15. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 60:27 | + 30:39 |
16. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 63:57 | + 34:09 |
17. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 68:23 | + 38:35 |
18. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 73:25 | + 43:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 29:47 | |
2. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 30:16 | + 0:29 |
3. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 33:01 | + 3:14 |
4. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 33:28 | + 3:41 |
5. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 35:30 | + 5:43 |
6. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:40 | + 7:53 |
7. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 37:55 | + 8:08 |
8. | Kůstka Marek | VIC6403 | C | OB Vizovice | 38:35 | + 8:48 |
9. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 39:53 | + 10:06 |
10. | Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 40:15 | + 10:28 |
11. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 41:14 | + 11:27 |
12. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 41:36 | + 11:49 |
13. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 43:40 | + 13:53 |
14. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 43:48 | + 14:01 |
15. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:57 | + 16:10 |
16. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 49:15 | + 19:28 |
Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 27:16 | |
2. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 27:50 | + 0:34 |
3. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:26 | + 2:10 |
4. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 29:48 | + 2:32 |
5. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 30:02 | + 2:46 |
6. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 31:27 | + 4:11 |
7. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 31:50 | + 4:34 |
8. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 32:14 | + 4:58 |
9. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 34:10 | + 6:54 |
10. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 34:15 | + 6:59 |
11. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 36:01 | + 8:45 |
12. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:07 | + 10:51 |
13. | Cigoš Petr | TBM5602 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:48 | + 12:32 |
14. | Šebesta Vlastislav | TBM5807 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:18 | + 13:02 |
15. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:11 | + 19:55 |
16. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 51:54 | + 24:38 |
Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Havířov | VZDAL |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 30:37 | |
2. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 41:14 | + 10:37 |
3. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:12 | + 12:35 |
4. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB Spartak Adamov | 51:55 | + 21:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:12 | |
2. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 34:54 | + 1:42 |
3. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 36:11 | + 2:59 |
4. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:19 | + 3:07 |
5. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 36:33 | + 3:21 |
6. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 38:24 | + 5:12 |
7. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 38:59 | + 5:47 |
8. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 39:02 | + 5:50 |
9. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 39:50 | + 6:38 |
10. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | KOB Směr Kroměříž | 46:30 | + 13:18 |
11. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 59:16 | + 26:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 32:31 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 36:57 | + 4:26 |
3. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 38:50 | + 6:19 |
4. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 51:05 | + 18:34 |
5. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 55:02 | + 22:31 |
6. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 55:21 | + 22:50 |
7. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 56:51 | + 24:20 |
8. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | 77:01 | + 44:30 |
Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 66:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurfurst Matyáš | TZL | C | SKOB Zlín | 18:16 | |
2. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 22:41 | + 4:25 |
3. | Honner Tomáš | TZL1001 | C | SKOB Zlín | 23:01 | + 4:45 |
4. | Jonášová Ema | 43S0951 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 23:25 | + 5:09 |
5. | Sedláček Matěj | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 25:46 | + 7:30 |
6. | Stříteský Tomáš | ZVS0801 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 25:47 | + 7:31 |
7. | Vorlíčková Lucka | 43S0851 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 26:42 | + 8:26 |
8. | Graubner Mikuláš | C | 29:14 | + 10:58 | ||
9. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 29:19 | + 11:03 |
10. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 30:46 | + 12:30 |
11. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 30:47 | + 12:31 |
12. | Mudráková Natálie | C | 31:21 | + 13:05 | ||
13. | Koňařík Vojtéch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 31:41 | + 13:25 |
14. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:47 | + 13:31 |
15. | Král Martin | OTK0100 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 32:23 | + 14:07 |
16. | Šťastná Barbora | ZVS0850 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 33:36 | + 15:20 |
17. | Zlatník Eliáš | TZL | C | SKOB Zlín | 34:03 | + 15:47 |
18. | Hrubanová Lea | ZVS | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 34:08 | + 15:52 |
19. | Klímová Markéta | OTK0950 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 34:09 | + 15:53 |
20. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 36:05 | + 17:49 |
21. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 37:41 | + 19:25 |
22. | Špaček Johan | TZL | C | SKOB Zlín | 37:42 | + 19:26 |
23. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:47 | + 19:31 |
24. | Ambrožová Julie | TZL | C | SKOB Zlín | 37:53 | + 19:37 |
25. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 39:39 | + 21:23 |
26. | Šuráňová Sofie | TZL0750 | C | SKOB Zlín | 40:26 | + 22:10 |
27. | Věžníková Natálie | TTR0777 | C | OOB Třebíč | 41:22 | + 23:06 |
28. | Věžník Roman | TTR1111 | C | OOB Třebíč | 41:29 | + 23:13 |
29. | Smola Jakub | TZL | C | SKOB Zlín | 44:12 | + 25:56 |
30. | Petřík Stanislav | C | 44:21 | + 26:05 | ||
31. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:35 | + 26:19 |
32. | Rakvica Matěj | TZL | C | SKOB Zlín | 47:56 | + 29:40 |
33. | Koutný Karel | OTK | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 49:34 | + 31:18 |
34. | Rotková Veronika | ZBM0854 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:29 | + 32:13 |
35. | Novotný Vít | PHK0901 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:51 | + 34:35 |
36. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 64:20 | + 46:04 |
37. | Koutná Vendula | C | 75:39 | + 57:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koutný Marek | OTK | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 25:37 | |
2. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 25:46 | + 0:09 |
3. | Maliňák Josef | SVS5501 | C | Orientklub Vsetín | 27:37 | + 2:00 |
4. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 27:57 | + 2:20 |
5. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 29:16 | + 3:39 |
6. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 30:21 | + 4:44 |
7. | Tichá Markéta | C | 30:34 | + 4:57 | ||
8. | Rosíková Alžběta Marie | TZL0151 | C | SKOB Zlín | 31:53 | + 6:16 |
9. | Tichá Ladislava | C | 34:01 | + 8:24 | ||
10. | Vršková Dagmar | ZBM7850 | C | SK Žabovřesky Brno | 34:43 | + 9:06 |
11. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 36:01 | + 10:24 |
12. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 37:20 | + 11:43 |
13. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 39:02 | + 13:25 |
14. | Kunz Marek | OTK0201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 40:53 | + 15:16 |
15. | Stříteský Tomáš | ZVS7401 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 41:33 | + 15:56 |
16. | Pastuszková Eliška | TZL7878 | C | SKOB Zlín | 47:42 | + 22:05 |
17. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:51 | + 25:14 |
18. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:49 | + 26:12 |
19. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 55:21 | + 29:44 |
20. | Šťastná Pavla | ZVS7950 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 61:15 | + 35:38 |
Perničková Lenka | TZL | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:17 | |
2. | Stehlík Martin | ZBM8503 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:01 | + 5:44 |
3. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 55:57 | + 13:40 |
4. | Kuchař Jiří | 4HCXXXX | C | PSÍ TÝM | 60:32 | + 18:15 |
5. | Kavánková Jana | NNNXXXA | C | Neregistrovaní | 63:19 | + 21:02 |
6. | Otrusinová Helena | ABM7054 | C | KOB Moira Brno | 63:43 | + 21:26 |
7. | Bajger Adam | 7SC9700 | C | Neregistrovaní - MOV | 70:11 | + 27:54 |
8. | Brňáková Martina | 43S7752 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 71:31 | + 29:14 |
9. | Šnyrchová Jitka | ABM7653 | C | KOB Moira Brno | 75:43 | + 33:26 |
10. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 79:04 | + 36:47 |
11. | Strýček Jiří | ADA6701 | C | OOB Spartak Adamov | 98:29 | + 56:12 |
12. | Kuchařová Anna | 4HCXXXY | C | PSÍ TÝM | 113:09 | + 70:52 |
Marcaníková Jana | TZL5150 | C | SKOB Zlín | DISK |