Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hammová Linda | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 13:37 | ||
2. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | OK Jihlava | 15:26 | + 1:49 | |
3. | Rybínová Vendula | KOR0651 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 16:36 | + 2:59 | |
4. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | SK Los Mělník | 18:08 | + 4:31 | |
5. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 19:04 | + 5:27 | |
6. | Vodičková Veronika | LPU0651 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:05 | + 8:28 | |
7. | Prudičová Tereza | CHC0653 | K.O.B. Choceň | 27:52 | + 14:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 12:19 | ||
2. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 12:44 | + 0:25 | |
3. | Holubářová Viktorie | KUO0599 | KOB Ústí nad Orlicí | 14:11 | + 1:52 | |
4. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 15:24 | + 3:05 | |
5. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:36 | + 3:17 | |
6. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 21:18 | + 8:59 | |
7. | Mikysková Adéla | VAM0550 | OOB Vamberk | 23:11 | + 10:52 | |
8. | Výchová Veronika | KOR0550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 24:21 | + 12:02 | |
9. | Mudruňková Bára | VAM0555 | OOB Vamberk | 31:02 | + 18:43 | |
10. | Smisitelová Elena | KOR0551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:48 | + 21:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 12:18 | ||
2. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 13:20 | + 1:02 | |
3. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:22 | + 1:04 | |
4. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:37 | + 2:19 | |
5. | Kovářová Jana | CET0251 | TJ Loko Česká Třebová | 15:07 | + 2:49 | |
6. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 16:15 | + 3:57 | |
7. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:24 | + 6:06 | |
8. | Meierová Bára | BRU0251 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 19:20 | + 7:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 20:41 | ||
2. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 21:39 | + 0:58 | |
3. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 25:48 | + 5:07 | |
4. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 28:30 | + 7:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pejšková Eva | JHB9953 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 46:49 | ||
2. | Lišková Hana | KPY9951 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:13 | + 8:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnerová Martina | SHK8152 | OK Slavia Hradec Králové | 48:30 | 0 | ||
2. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:49 | + 7:19 | 0 | |
3. | Andršová Jana | SRK8756 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:01 | + 10:31 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | 46:19 | 0 | ||
2. | Culková Hana | JHB8951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 48:07 | + 1:48 | 0 | |
3. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:39 | + 5:20 | 0 | |
4. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:30 | + 8:11 | 0 | |
5. | Ježková Dana | SNA7851 | TJ START Náchod | 63:15 | + 16:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:53 | ||
2. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:06 | + 8:13 | |
3. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | Magnus Orienteering | 58:31 | + 8:38 | |
4. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 66:52 | + 16:59 | |
5. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 80:56 | + 31:03 | |
6. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 95:11 | + 45:18 | |
Weberová Zuzana | PHK6961 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 33:12 | ||
2. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 42:56 | + 9:44 | |
3. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:10 | + 9:58 | |
4. | Boháčová Alena | KUN7450 | TJ Sokol Kunvald | 46:19 | + 13:07 | |
5. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:08 | + 17:56 | |
6. | Müllerová Marie | KOR7650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 51:59 | + 18:47 | |
7. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 53:02 | + 19:50 | |
8. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:59 | + 25:47 | |
9. | Klangová Bohumila | ZBM7676 | SK Žabovřesky Brno | 60:42 | + 27:30 | |
10. | Suchánková Věra | PHK | OK 99 Hradec Králové | 118:17 | + 85:05 | |
Rybínová Iva | KOR7551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:28 | ||
2. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 30:31 | + 0:03 | |
3. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:20 | + 1:52 | |
4. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:21 | + 1:53 | |
5. | Králová Zdenka | SSU6091 | SK Severka Šumperk | 33:04 | + 2:36 | |
6. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:10 | + 8:42 | |
7. | Bartáková Eva | CHA7051 | OK Chrastava | 43:22 | + 12:54 | |
8. | Dittrtová Lucie | LME6852 | SK Los Mělník | 44:27 | + 13:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 28:34 | ||
2. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 35:07 | + 6:33 | |
3. | Julínková Dana | LPU6555 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:06 | + 7:32 | |
4. | Peremská Dana | SRK6351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:11 | + 16:37 | |
5. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | TJ START Náchod | 45:51 | + 17:17 | |
6. | Záveská Anna | CET6450 | TJ Loko Česká Třebová | 86:47 | + 58:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | OK Slavia Hradec Králové | 25:18 | ||
2. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 28:43 | + 3:25 | |
3. | Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | 32:12 | + 6:54 | |
4. | Balcarová Eva | PHK5952 | OK 99 Hradec Králové | 34:48 | + 9:30 | |
5. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 50:36 | + 25:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaříková Věra | SBK5251 | KOB Start Blansko | 23:42 | ||
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 25:10 | + 1:28 | |
3. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 29:04 | + 5:22 | |
4. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 31:55 | + 8:13 | |
5. | Tvrdková Eva | TUR5151 | OOB TJ Turnov | 32:24 | + 8:42 | |
6. | Slámová Hana | TBM4951 | KOS TJ Tesla Brno | 40:39 | + 16:57 | |
7. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 41:48 | + 18:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:30 | ||
2. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:30 | + 1:00 | |
3. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:39 | + 5:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 10:53 | ||
2. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 13:47 | + 2:54 | |
3. | Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 15:43 | + 4:50 | |
4. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:44 | + 5:51 | |
5. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 19:15 | + 8:22 | |
6. | Marek Bořivoj | KOR0701 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 35:34 | + 24:41 | |
7. | Vanický Viktor | KOR0803 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:18 | + 34:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 21:23 | ||
2. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 27:18 | + 5:55 | |
3. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:54 | + 6:31 | |
4. | Meier Jakub | BRU0501 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 38:18 | + 16:55 | |
5. | Zemánek Adam | SRK0502 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:51 | + 22:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flegl Martin | SRK0300 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:27 | ||
2. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:59 | + 1:32 | |
3. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:23 | + 1:56 | |
4. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 25:49 | + 3:22 | |
5. | Šípek Stanislav | SRK0304 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:58 | + 3:31 | |
6. | Pokorný Dominik | SRK0301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:03 | + 3:36 | |
7. | Müller Matěj | KOR0302 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 56:39 | + 34:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:14 | ||
2. | Dittrt Štěpán | LME0001 | SK Los Mělník | 63:24 | + 25:10 | |
3. | Rusz Rostislav | KUN0101 | TJ Sokol Kunvald | 105:12 | + 66:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 35:30 | ||
2. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:14 | + 3:44 | |
3. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:57 | + 11:27 | |
4. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:02 | + 12:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | ASU9447 | Magnus Orienteering | 45:58 | 8289 | ||
2. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 48:05 | + 2:07 | 7934 | |
3. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 49:02 | + 3:04 | 7775 | |
4. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 51:47 | + 5:49 | 7314 | |
5. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 54:24 | + 8:26 | 6875 | |
6. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:53 | + 10:55 | 6458 | |
7. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 90:18 | + 44:20 | 854 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:58 | 6332 | ||
2. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 44:19 | + 3:21 | 5881 | |
3. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:40 | + 5:42 | 5564 | |
4. | Štěpánek Milan | KUO8301 | KOB Ústí nad Orlicí | 47:08 | + 6:10 | 5501 | |
5. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 48:28 | + 7:30 | 5322 | |
6. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:51 | + 7:53 | 5270 | |
7. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 50:47 | + 9:49 | 5010 | |
8. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 52:45 | + 11:47 | 4745 | |
9. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 55:14 | + 14:16 | 4410 | |
10. | Larisch Ota | NER | NER | 59:01 | + 18:03 | ||
11. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 61:18 | + 20:20 | 3593 | |
12. | Kula Tadeáš | VAM9749 | OOB Vamberk | 68:13 | + 27:15 | 2661 | |
13. | Roll Martin | ALB8401 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 68:44 | + 27:46 | 2591 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 44:13 | ||
2. | Starosta Pavel | VIC7938 | OB Vizovice | 44:52 | + 0:39 | |
3. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 46:10 | + 1:57 | |
4. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:01 | + 2:48 | |
5. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 48:21 | + 4:08 | |
6. | Vébr Radek | HAV7103 | OB Havířov | 51:08 | + 6:55 | |
7. | Lán Filip | SHK8003 | OK Slavia Hradec Králové | 52:19 | + 8:06 | |
8. | Valenta Jiří | SSU6301 | SK Severka Šumperk | 54:18 | + 10:05 | |
9. | Vančura Martin | ASU8049 | Magnus Orienteering | 55:43 | + 11:30 | |
10. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 58:27 | + 14:14 | |
11. | Kašpar Václav | TYN7001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 58:43 | + 14:30 | |
12. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 59:33 | + 15:20 | |
13. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 62:10 | + 17:57 | |
14. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:49 | + 20:36 | |
15. | Nečas David | TBM7611 | KOS TJ Tesla Brno | 84:04 | + 39:51 | |
16. | Betlach Michal | CET7801 | TJ Loko Česká Třebová | 92:12 | + 47:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:03 | ||
2. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 60:33 | + 11:30 | |
3. | Froš Štěpán | LPU7309 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:00 | + 13:57 | |
4. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 70:51 | + 21:48 | |
5. | Rusz Roman | KUN7201 | TJ Sokol Kunvald | 87:01 | + 37:58 | |
6. | Meier Jiří | BRU7400 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 88:14 | + 39:11 | |
7. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 90:37 | + 41:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 39:10 | ||
2. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:30 | + 2:20 | |
3. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 43:41 | + 4:31 | |
4. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 44:39 | + 5:29 | |
5. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:02 | + 6:52 | |
6. | Liška Jindřich | KPY6700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:01 | + 8:51 | |
7. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 52:36 | + 13:26 | |
8. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 53:04 | + 13:54 | |
9. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:46 | + 14:36 | |
10. | Holubář David | KUO7101 | KOB Ústí nad Orlicí | 66:56 | + 27:46 | |
11. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 78:49 | + 39:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 35:27 | ||
2. | Širuček Jaromír | PHK | OK 99 Hradec Králové | 39:26 | + 3:59 | |
3. | Hartman Petr | 21C9997 | BK Douleby n.O. | 39:50 | + 4:23 | |
4. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 40:22 | + 4:55 | |
5. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:47 | + 7:20 | |
6. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 45:19 | + 9:52 | |
7. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:21 | + 9:54 | |
8. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 46:34 | + 11:07 | |
9. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 52:31 | + 17:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 28:17 | ||
2. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 28:44 | + 0:27 | |
3. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:51 | + 3:34 | |
4. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:11 | + 3:54 | |
5. | Kula Jiří | VAM6100 | OOB Vamberk | 34:12 | + 5:55 | |
6. | Balcar Aleš | PHK5703 | OK 99 Hradec Králové | 41:39 | + 13:22 | |
7. | Svobodný Petr | DKP5800 | Oddíl OB Kotlářka | 47:50 | + 19:33 | |
8. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 48:19 | + 20:02 | |
9. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 53:12 | + 24:55 | |
10. | Pross Josef | KOR6100 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 58:46 | + 30:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:28 | ||
2. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:31 | + 1:03 | |
3. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | KOB Start Blansko | 30:20 | + 3:52 | |
4. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 30:54 | + 4:26 | |
5. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 36:13 | + 9:45 | |
6. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:33 | + 12:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:23 | ||
2. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 25:28 | + 2:05 | |
3. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 25:31 | + 2:08 | |
4. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 26:14 | + 2:51 | |
5. | Barták Jiří | CHA5100 | OK Chrastava | 26:16 | + 2:53 | |
6. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:26 | + 3:03 | |
7. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 26:46 | + 3:23 | |
8. | Stárek Jiří | SRK5002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:00 | + 3:37 | |
9. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | OOB TJ Turnov | 32:58 | + 9:35 | |
10. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:17 | + 9:54 | |
11. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 36:01 | + 12:38 | |
12. | Sláma Dušan | TBM4730 | KOS TJ Tesla Brno | 38:48 | + 15:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:20 | ||
2. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 38:12 | + 7:52 | |
3. | Klawun Kendray | NER | NER | 46:57 | + 16:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 34:14 | ||
2. | Vykysalý František | PHK3002 | OK 99 Hradec Králové | 36:27 | + 2:13 | |
3. | Weber Petr | PHK3901 | OK 99 Hradec Králové | 53:20 | + 19:06 | |
4. | Hanák Milan | FSP3400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:49 | + 30:35 | |
5. | Máslo Miroslav | SHK4001 | OK Slavia Hradec Králové | 77:04 | + 42:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chlupáčová Anežka | ZAM0751 | OB T.J. Sokol Žamberk | 13:52 | ||
2. | Sobotková Klára | SRK1061 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:10 | + 0:18 | |
3. | Tejkl Štěpán | 81C0800 | Cirkus Čakovice | 15:34 | + 1:42 | |
4. | Sobotka Alexander | SRK1301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:06 | + 4:14 | |
5. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 18:36 | + 4:44 | |
6. | Kunt Martin | ZAM0701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 19:17 | + 5:25 | |
7. | Prudič Vít | 21C9996 | BK Douleby n.O. | 20:59 | + 7:07 | |
8. | Ruszová Svatava | KUN0751 | TJ Sokol Kunvald | 24:54 | + 11:02 | |
9. | Šabatka Filip | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 27:30 | + 13:38 | |
10. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | OK Jihlava | 30:38 | + 16:46 | |
11. | Marková Antonie | NER | NER | 30:40 | + 16:48 | |
12. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | OK Sparta Praha | 31:04 | + 17:12 | |
13. | Dvořáčková Eliška | TTR0951 | OOB Třebíč | 31:09 | + 17:17 | |
14. | Stehlík Vojtěch | NER | NER | 31:49 | + 17:57 | |
15. | Stehlíková Kateřina | NER | NER | 31:57 | + 18:05 | |
16. | Zdrálková Jana | NER | NER | 33:10 | + 19:18 | |
17. | Hladká Viktorie Emma | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:20 | + 19:28 | |
18. | Málek Ondřej | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 35:16 | + 21:24 | |
19. | Zdrálková Jiřina | NER | NER | 35:23 | + 21:31 | |
20. | Drhlík Jakub | VAM | OOB Vamberk | 35:43 | + 21:51 | |
21. | Trčková Mariana | NER | NER | 44:19 | + 30:27 | |
22. | Trčková Magdalena | NER | NER | 47:54 | + 34:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:42 | ||
2. | Kareš David | NER | NER | 21:12 | + 0:30 | |
3. | Mudruňková Romana | NER | NER | 23:08 | + 2:26 | |
4. | Šulcová Kamila | NER | NER | 23:31 | + 2:49 | |
5. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 23:33 | + 2:51 | |
6. | Kolářová Johana | SLA9950 | SKOB Slaný | 24:36 | + 3:54 | |
7. | Kříž Martin | PZR7801 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:20 | + 5:38 | |
8. | Marek Robert | KOR7700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:41 | + 7:59 | |
9. | Nosálová Eliška | NER | NER | 28:54 | + 8:12 | |
9. | Krejčí Milan | KOR7400 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:54 | + 8:12 | |
11. | Smisitelová Markéta | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 32:02 | + 11:20 | |
12. | Hamsová Sandra | NER | NER | 32:23 | + 11:41 | |
13. | Lišková Hana | KPY6650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 34:10 | + 13:28 | |
14. | Habásková Lenka | NER | NER | 34:16 | + 13:34 | |
15. | Hartmanová Kristýna | NER | NER | 34:33 | + 13:51 | |
16. | Kašpar Jiří | KOR7100 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:19 | + 15:37 | |
17. | Ujevičová Jůlie | NER | NER | 37:46 | + 17:04 | |
18. | Stehlíková Barbora | NER | NER | 38:33 | + 17:51 | |
19. | Pejchalová Petra | SJI7950 | OK Jihlava | 38:53 | + 18:11 | |
20. | Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:21 | + 24:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Potštejnský Jan | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:34 | ||
2. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 65:56 | + 24:22 | |
3. | Jirásková Dora | 21C9999 | BK Douleby n.O. | 72:24 | + 30:50 | |
4. | Tejkl Jiří | 81C7700 | Cirkus Čakovice | 73:02 | + 31:28 | |
5. | Rusz Vratislav | KUN9801 | TJ Sokol Kunvald | 84:31 | + 42:57 | |
6. | Zelenková Lenka | 3IX6150 | Zelenkovi | 96:39 | + 55:05 | |
Jireš František | 3IX5900 | Zelenkovi | DISK | |||
Frydrych Bronislav | NER | NER | DISK |