Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 22:02 | ||
2. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 22:23 | + 0:21 | |
3. | Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | 22:38 | + 0:36 | |
4. | Marková Michaela | VIC0850 | OB Vizovice | 24:05 | + 2:03 | |
5. | Krátká Eliska | SJI0851 | OK Jihlava | 24:55 | + 2:53 | |
6. | Coufalová Júlia | SJI0950 | OK Jihlava | 27:37 | + 5:35 | |
7. | Dvorácková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:37 | + 7:35 | |
8. | Beranová Marie | SJH0951 | SJH Jindřichův Hradec | 29:45 | + 7:43 | |
9. | Kubesová Kristyna | RUZ1050 | TJ Růžená | 31:44 | + 9:42 | |
10. | Mácová Rozálie | SJI0855 | OK Jihlava | 36:52 | + 14:50 | |
11. | Hovorková Elen | LPU0954 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:01 | + 14:59 | |
12. | Novotná Julie | SJI0951 | OK Jihlava | 38:49 | + 16:47 | |
13. | Folprecht Mia | TBM0858 | KOS TJ Tesla Brno | 56:45 | + 34:43 | |
14. | Nesporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 58:40 | + 36:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cechová Johana | TBM0888 | KOS TJ Tesla Brno | 18:39 | ||
2. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 19:42 | + 1:03 | |
3. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 21:13 | + 2:34 | |
4. | Komárková Zbynka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 34:21 | + 15:42 | |
5. | Ptácková Julie | TBM0980 | KOS TJ Tesla Brno | 35:50 | + 17:11 | |
6. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | OK Jihlava | 36:25 | + 17:46 | |
MS | Wacková Anna | SJI0653 | OK Jihlava | 23:05 | + 4:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blazková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 19:54 | ||
2. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 20:22 | + 0:28 | |
3. | Hlavácová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 22:43 | + 2:49 | |
4. | Benesová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 23:52 | + 3:58 | |
5. | Jindrichová Eliska | SJI0553 | OK Jihlava | 24:23 | + 4:29 | |
6. | Dolezelová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:05 | + 5:11 | |
7. | Nepustilová Katerina | OSN0550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 27:06 | + 7:12 | |
8. | Kopencová Anna | SJH0752 | SJH Jindřichův Hradec | 28:03 | + 8:09 | |
9. | Hofhanzlová Stepánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 29:14 | + 9:20 | |
10. | Belousková Katerina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 32:29 | + 12:35 | |
MS | Trefná Alzbeta | NNN0550 | Neregistrovaní (NNN) | 45:31 | + 25:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:49 | ||
2. | Novotná Jitka | SJH0454 | SJH Jindřichův Hradec | 29:46 | + 3:57 | |
3. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 36:04 | + 10:15 | |
4. | Zbínová Aneta | CTB0451 | SK OB Chotěboř | 39:07 | + 13:18 | |
5. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:40 | + 15:51 | |
6. | Nesporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 41:45 | + 15:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 26:47 | ||
2. | Kinstová Tereza | SJH0251 | SJH Jindřichův Hradec | 27:12 | + 0:25 | |
3. | Hlavácová Anezka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 29:32 | + 2:45 | |
4. | Dockalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 32:16 | + 5:29 | |
5. | Slámová Tatána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:17 | + 6:30 | |
6. | Pittnerová Adéla | RUZ0250 | TJ Růžená | 79:46 | + 52:59 | |
7. | Sobotková Klára | PZR0351 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 87:44 | + 60:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blazková Katerina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 27:05 | ||
2. | Bohácová Anna | CTB0051 | SK OB Chotěboř | 41:38 | + 14:33 | |
3. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:39 | + 16:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valisová Martina | OSN9696 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:31 | 8116 | ||
2. | Jerábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 34:58 | + 0:27 | 8012 | |
3. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 35:12 | + 0:41 | 7958 | |
4. | Hojná Eliska | SJH0052 | SJH Jindřichův Hradec | 38:06 | + 3:35 | 7291 | |
5. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:00 | + 5:29 | 6854 | |
6. | Kopácková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 41:10 | + 6:39 | 6585 | |
7. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 42:08 | + 7:37 | 6363 | |
8. | Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | 43:02 | + 8:31 | 6156 | |
9. | Ptácková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 43:21 | + 8:50 | 6083 | |
10. | Lovgren Frida | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 44:20 | + 9:49 | ||
11. | Krízová Lenka | TTR8551 | OOB Třebíč | 48:30 | + 13:59 | 4898 | |
12. | Foltynová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 50:33 | + 16:02 | 4427 | |
13. | Petrácková Kristyna | SJI9851 | OK Jihlava | 52:59 | + 18:28 | 3867 | |
14. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 54:53 | + 20:22 | 3430 | |
15. | Kubesová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 62:30 | + 27:59 | 1677 | |
16. | Dvoráková Klára | CHT9852 | OOB SK Chrast | 63:06 | + 28:35 | 1539 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kymlová Sárka | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 42:40 | |||
2. | Janícková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:59 | + 0:19 | 0 | |
3. | Hronová Iva | RUZ6450 | TJ Růžená | 63:28 | + 20:48 | 0 | |
4. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 75:39 | + 32:59 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milánová Jindriska | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 38:57 | ||
2. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 40:49 | + 1:52 | |
3. | Sevcíková Pavla | TBM7355 | KOS TJ Tesla Brno | 41:50 | + 2:53 | |
4. | Cechová Marcela | TBM7659 | KOS TJ Tesla Brno | 42:15 | + 3:18 | |
5. | Benesová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 42:59 | + 4:02 | |
6. | Kinstová Dominka | SJH8051 | SJH Jindřichův Hradec | 44:26 | + 5:29 | |
7. | Beranová Jana | SJH7851 | SJH Jindřichův Hradec | 47:36 | + 8:39 | |
8. | Nesporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 48:09 | + 9:12 | |
9. | Turzo Iva | OSN7750 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:41 | + 10:44 | |
10. | Klusácková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 51:22 | + 12:25 | |
11. | Hlavácová Sárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 51:38 | + 12:41 | |
12. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 61:42 | + 22:45 | |
13. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 62:47 | + 23:50 | |
14. | Blazková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 65:39 | + 26:42 | |
15. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 70:43 | + 31:46 | |
Dvorácková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Jindrichová Lenka | SJI7550 | OK Jihlava | DISK | |||
Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
MS | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:02 | + 0:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Tereza | SJH6951 | SJH Jindřichův Hradec | 29:54 | ||
2. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 30:28 | + 0:34 | |
3. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 33:05 | + 3:11 | |
4. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 34:37 | + 4:43 | |
5. | Klusácková Jitka | TTR6152 | OOB Třebíč | 38:50 | + 8:56 | |
6. | Hrusková Zdenka | OSN5950 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:07 | + 15:13 | |
7. | Perinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 47:00 | + 17:06 | |
8. | Rachunková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 57:19 | + 27:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fialová Dana | TTR6153 | OOB Třebíč | 39:22 | ||
2. | Slámová Hana | TBM4951 | KOS TJ Tesla Brno | 39:29 | + 0:07 | |
3. | Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | 48:02 | + 8:40 | |
4. | Orálková Libuse | TTR5351 | OOB Třebíč | 51:07 | + 11:45 | |
5. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 67:00 | + 27:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podhorská Vera | CJI5252 | Fajn Club Jihlava | 56:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhoda Lukás | SJI0801 | OK Jihlava | 17:37 | ||
2. | Cerny Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 21:56 | + 4:19 | |
3. | Jirku Ondrej | SJI0904 | OK Jihlava | 26:58 | + 9:21 | |
4. | Prásil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 27:56 | + 10:19 | |
5. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 28:35 | + 10:58 | |
6. | Kopenec Simon | SJH1002 | SJH Jindřichův Hradec | 28:38 | + 11:01 | |
7. | Beran Antonín | SJH1101 | SJH Jindřichův Hradec | 28:45 | + 11:08 | |
8. | Sevcík Filip | TBM0802 | KOS TJ Tesla Brno | 29:08 | + 11:31 | |
9. | Emmer Matous | SJI1000 | OK Jihlava | 29:42 | + 12:05 | |
10. | Klusácek Mikulás | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 29:53 | + 12:16 | |
11. | Rozsypal Jakub | SJI0805 | OK Jihlava | 33:24 | + 15:47 | |
12. | Jelínek Vít | SJH0804 | SJH Jindřichův Hradec | 33:54 | + 16:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptácek Jonás | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 14:12 | ||
2. | Parkan Tomás | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 17:10 | + 2:58 | |
3. | Blazek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 18:17 | + 4:05 | |
4. | Simon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:28 | + 4:16 | |
5. | Denemarek Max | TBM0800 | KOS TJ Tesla Brno | 18:31 | + 4:19 | |
6. | Coufal Petr | SJI0703 | OK Jihlava | 42:43 | + 28:31 | |
7. | Dvorácek Jan | TTR0701 | OOB Třebíč | 85:01 | + 70:49 | |
8. | Fryba Matyás | SJI0700 | OK Jihlava | 86:55 | + 72:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prásil Tomás | TTR0501 | OOB Třebíč | 17:16 | ||
2. | Cech Radan | TBM0611 | KOS TJ Tesla Brno | 22:49 | + 5:33 | |
3. | Folprecht Matyás | TBM0606 | KOS TJ Tesla Brno | 23:35 | + 6:19 | |
4. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 24:04 | + 6:48 | |
5. | Novák Matyás | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 25:38 | + 8:22 | |
6. | Nouza Michal | SJH0505 | SJH Jindřichův Hradec | 27:38 | + 10:22 | |
7. | Masek Jakub | PZR0502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:17 | + 19:01 | |
8. | Jirku Frantisek | SJI0600 | OK Jihlava | 36:59 | + 19:43 | |
9. | Máca Dominik | SJI0503 | OK Jihlava | 37:45 | + 20:29 | |
10. | Novotny Jakub | SJI0504 | OK Jihlava | 38:05 | + 20:49 | |
11. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 40:42 | + 23:26 | |
12. | Nespor Jirí | TTR0502 | OOB Třebíč | 44:31 | + 27:15 | |
13. | Novák Tadeás | CTB0502 | SK OB Chotěboř | 46:51 | + 29:35 | |
14. | Jelínek Jaromír | CTB0603 | SK OB Chotěboř | 49:02 | + 31:46 | |
15. | Stenha David | SPC0701 | SPORTICUS team | 50:31 | + 33:15 | |
16. | Benes Tomás | SJI0501 | OK Jihlava | 75:51 | + 58:35 | |
Sevcík Daniel | TBM0508 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
MS | Parízek Jan | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:21 | + 41:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pobuda Vojtech | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 24:23 | ||
2. | Novotny Tomás | TTR0305 | OOB Třebíč | 26:17 | + 1:54 | |
3. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 27:11 | + 2:48 | |
4. | Dundácek Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 27:29 | + 3:06 | |
5. | Vítek Matej | SJI0500 | OK Jihlava | 27:57 | + 3:34 | |
6. | Orany Vojtech | SJI0401 | OK Jihlava | 29:28 | + 5:05 | |
7. | Hudec Filip | SJI0304 | OK Jihlava | 29:57 | + 5:34 | |
8. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 30:58 | + 6:35 | |
9. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | TJ Růžená | 33:33 | + 9:10 | |
10. | Venhoda Matej | SJI0301 | OK Jihlava | 43:07 | + 18:44 | |
11. | Chrást Lukás | OSN03 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:47 | + 23:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojny Jáchym | SJH0301 | SJH Jindřichův Hradec | 26:12 | ||
2. | Tkác Juraj | SJI0200 | OK Jihlava | 28:57 | + 2:45 | |
3. | Cícha Matej | TTR0102 | OOB Třebíč | 29:09 | + 2:57 | |
4. | Nespor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 29:24 | + 3:12 | |
5. | Jelínek Krystof | RUZ0301 | TJ Růžená | 29:43 | + 3:31 | |
6. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 34:15 | + 8:03 | |
7. | Gryc Ondrej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 34:16 | + 8:04 | |
8. | Novotny Vojtech | TTR0203 | OOB Třebíč | 37:26 | + 11:14 | |
MS | Sitar Miroslav | PZR0205 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:11 | + 13:59 | |
MS | Polácek Tomás | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:55 | + 0:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Vojtech | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 34:22 | ||
2. | Vesely Vojtech | SJH0001 | SJH Jindřichův Hradec | 37:08 | + 2:46 | |
3. | Nosek Jakub | SJH0002 | SJH Jindřichův Hradec | 46:53 | + 12:31 | |
4. | Hybes David | CHT9903 | OOB SK Chrast | 69:27 | + 35:05 | |
MS | Nechanicky Jan | OSN0200 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:06 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | ASU9447 | Magnus Orienteering | 33:33 | 8268 | ||
2. | Závesky Filip | LPU9306 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:49 | + 1:16 | 7973 | |
3. | Cech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 35:17 | + 1:44 | 7864 | |
4. | Vacek Vojtech | SJI9602 | OK Jihlava | 35:19 | + 1:46 | 7857 | |
5. | Cech Radovan | TBM7835 | KOS TJ Tesla Brno | 36:51 | + 3:18 | 7500 | |
6. | Marecek Simon | OSN0201 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:32 | + 3:59 | 7341 | |
7. | Hovorka Jan | LPU7907 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:21 | + 4:48 | 7151 | |
8. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | OOB SK Chrast | 38:54 | + 5:21 | 7023 | |
8. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 38:54 | + 5:21 | 7023 | |
10. | Kos Oldrich | LPU9302 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:04 | + 6:31 | 6752 | |
11. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 40:33 | + 7:00 | 6640 | |
12. | Jirásek Michal | SHK8901 | OK Slavia Hradec Králové | 40:42 | + 7:09 | 6605 | |
13. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 40:57 | + 7:24 | 6547 | |
14. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 41:11 | + 7:38 | 6492 | |
15. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 42:32 | + 8:59 | 6178 | |
16. | Jirku Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 43:43 | + 10:10 | 5903 | |
17. | Nouza Petr | SJH9300 | SJH Jindřichův Hradec | 43:48 | + 10:15 | 5884 | |
18. | Hlavác Jirí | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 44:39 | + 11:06 | 5686 | |
19. | Fryba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 45:12 | + 11:39 | 5558 | |
20. | Prásil Ales | SJI7415 | OK Jihlava | 45:17 | + 11:44 | 5539 | |
21. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 45:57 | + 12:24 | 5384 | |
22. | Závesky Marek | CET9001 | TJ Loko Česká Třebová | 46:35 | + 13:02 | 5237 | |
23. | Ptácek Ondrej | TBM7120 | KOS TJ Tesla Brno | 47:36 | + 14:03 | 5000 | |
24. | Stastny Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 49:10 | + 15:37 | 4636 | |
25. | Hovorka Pavel | LPU7908 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:11 | + 15:38 | 4632 | |
26. | Stepánek Milan | KUO8301 | KOB Ústí nad Orlicí | 49:18 | + 15:45 | 4605 | |
27. | Trefny Pavel | NNN7000 | Neregistrovaní (NNN) | 49:25 | + 15:52 | ||
28. | Kysilko Zdenek | CHT8601 | OOB SK Chrast | 49:26 | + 15:53 | 4574 | |
29. | Veverka Tomás | VAM8401 | OOB Vamberk | 50:40 | + 17:07 | 4287 | |
30. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 53:54 | + 20:21 | 3535 | |
31. | Komárek Arnost | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 55:04 | + 21:31 | 3264 | |
32. | Podivínsky Tomás | SCP7201 | OK Sparta Praha | 56:57 | + 23:24 | 2826 | |
33. | Stenha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 57:26 | + 23:53 | 2713 | |
34. | Zanda Jan | CTB9901 | SK OB Chotěboř | 63:52 | + 30:19 | 1217 | |
35. | Kafka Matej | SJI9903 | OK Jihlava | 75:35 | + 42:02 | 0 | |
Blazek Zdenek | SJH7601 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | ||||
Prásil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Kobylisy | 43:41 | |||
2. | Kavan Tomás | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 44:47 | + 1:06 | 0 | |
3. | Fojtu Petr | 6YC8701 | Neregistrovaní | 47:40 | + 3:59 | ||
4. | Sitar Václav | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:16 | + 8:35 | ||
5. | Karlík Jan | 8CX8800 | Neregistrovaní - Karlík | 59:03 | + 15:22 | ||
6. | Hanousek Martin | CTB7910 | SK OB Chotěboř | 59:19 | + 15:38 | 0 | |
7. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 65:25 | + 21:44 | 0 | |
8. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 69:07 | + 25:26 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orany Tomás | SJI7311 | OK Jihlava | 34:39 | ||
2. | Benes Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 37:56 | + 3:17 | |
3. | Kríz Lukás | TTR8201 | OOB Třebíč | 38:38 | + 3:59 | |
4. | Hendrych Martin | SJI7828 | OK Jihlava | 38:40 | + 4:01 | |
5. | Izdny Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 39:07 | + 4:28 | |
6. | Beran Pavel | SJH7801 | SJH Jindřichův Hradec | 40:26 | + 5:47 | |
7. | Sebesta Petr | CHT7102 | OOB SK Chrast | 42:25 | + 7:46 | |
8. | Tichy Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 42:51 | + 8:12 | |
9. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 43:01 | + 8:22 | |
10. | Blazek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 43:20 | + 8:41 | |
11. | Stoklasa Radek | OSN7500 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:17 | + 9:38 | |
12. | Cerník Zdenek | OSN6025 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:12 | + 11:33 | |
13. | Novotny Jakub | SJI7700 | OK Jihlava | 47:19 | + 12:40 | |
14. | Vesely Oldrich | SJH7101 | SJH Jindřichův Hradec | 48:57 | + 14:18 | |
15. | Míchal Jirí | SJH7802 | SJH Jindřichův Hradec | 49:24 | + 14:45 | |
16. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 52:07 | + 17:28 | |
17. | Nepustil Petr | OSN7700 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:27 | + 18:48 | |
18. | Klusácek Ludek | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 54:33 | + 19:54 | |
19. | Leksa Robert | CHT8002 | OOB SK Chrast | 55:17 | + 20:38 | |
20. | Folprecht Jaroslav | TBM7305 | KOS TJ Tesla Brno | 59:55 | + 25:16 | |
21. | Musil Radek | 1DC7600 | Targa Orienteering | 65:06 | + 30:27 | |
22. | Dvorácek Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 69:40 | + 35:01 | |
23. | Konfrst Josef | 6HC8100 | OB Vepřová | 73:00 | + 38:21 | |
24. | Belousek Pavel | CTB7500 | SK OB Chotěboř | 73:39 | + 39:00 | |
25. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 89:40 | + 55:01 | |
Vacek Frantisek | CHT7001 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:27 | ||
2. | Dundácek Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 33:35 | + 3:08 | |
3. | Nespor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 35:43 | + 5:16 | |
4. | Kanák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 35:56 | + 5:29 | |
5. | Parkan Jirí | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 36:08 | + 5:41 | |
6. | Nechanicky Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:03 | + 9:36 | |
7. | Nouza Petr | SJH6501 | SJH Jindřichův Hradec | 41:14 | + 10:47 | |
8. | Kopecky Zdenek | SJI6002 | OK Jihlava | 42:22 | + 11:55 | |
9. | Rachunek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 44:13 | + 13:46 | |
10. | Petrácek Ales | SJI6301 | OK Jihlava | 44:30 | + 14:03 | |
11. | Benes Martin | SJI6900 | OK Jihlava | 45:16 | + 14:49 | |
12. | Trojan Jirí | SJH6601 | SJH Jindřichův Hradec | 47:33 | + 17:06 | |
13. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 49:22 | + 18:55 | |
14. | Závesky Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 54:46 | + 24:19 | |
15. | Spacek Robert | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 60:28 | + 30:01 | |
Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Blazek Vladimír | 5XC6900 | SK Nepoměřice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Romanovsky Alois | SJH6101 | SJH Jindřichův Hradec | 31:19 | ||
2. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SJH Jindřichův Hradec | 34:02 | + 2:43 | |
3. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 34:51 | + 3:32 | |
4. | Klusácek Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 38:14 | + 6:55 | |
5. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 40:05 | + 8:46 | |
6. | Kubálek Zdenek | RUZ5306 | TJ Růžená | 41:53 | + 10:34 | |
7. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 42:20 | + 11:01 | |
8. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 46:11 | + 14:52 | |
9. | Sláma Dusan | TBM4730 | KOS TJ Tesla Brno | 46:50 | + 15:31 | |
10. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 47:02 | + 15:43 | |
11. | Denemarek Oldrich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 50:21 | + 19:02 | |
12. | Fiala Petr | TTR6102 | OOB Třebíč | 53:24 | + 22:05 | |
MS | Pospísil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:32 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sklenár Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 36:29 | ||
2. | Grundel Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 43:20 | + 6:51 | |
3. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 43:39 | + 7:10 | |
4. | Starka Frantisek | CHT4801 | OOB SK Chrast | 46:16 | + 9:47 | |
5. | Izdny Pavel | SJI4600 | OK Jihlava | 69:12 | + 32:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mazzarese David | TRT | KOS Třešť | 18:29 | ||
2. | Parízek Petr | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:37 | + 0:08 | |
3. | Jelínek Michael | RUZ | TJ Růžená | 18:59 | + 0:30 | |
4. | Hendrych Simon | SJI | OK Jihlava | 20:14 | + 1:45 | |
5. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:22 | + 1:53 | |
6. | Prchalová Katerina | NNN8888 | Neregistrovaní (NNN) | 20:54 | + 2:25 | |
7. | Porubská Bára | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 22:19 | + 3:50 | |
8. | Jasek Vít | ABR1111 | A-team NOVO Bruntál | 23:13 | + 4:44 | |
9. | Kamarád Prokop | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 24:24 | + 5:55 | |
10. | Horká Michaela | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 25:35 | + 7:06 | |
11. | Stastny Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 25:38 | + 7:09 | |
12. | Nekuda Lukás | ABR1000 | A-team NOVO Bruntál | 26:53 | + 8:24 | |
13. | Turzo Nela | OSN1150 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 27:12 | + 8:43 | |
14. | Emmer Tadeás | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 27:21 | + 8:52 | |
15. | Badurová Eliska | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:19 | + 9:50 | |
16. | Mácová Apolena | SJI | OK Jihlava | 28:52 | + 10:23 | |
17. | Kamarád Stepán | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 29:16 | + 10:47 | |
18. | Hofhanzlová Magdaléna | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 30:05 | + 11:36 | |
19. | Dolezel Stepán | PZR1300 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:26 | + 11:57 | |
20. | Jasková Adriana | ABR0950 | A-team NOVO Bruntál | 31:35 | + 13:06 | |
21. | Kubesová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 31:40 | + 13:11 | |
22. | Kazderková Zuzana | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 31:44 | + 13:15 | |
23. | Musilová Iva | 1DC1150 | Targa Orienteering | 32:27 | + 13:58 | |
24. | Musilová Anna | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 32:50 | + 14:21 | |
25. | Konfrst Stepán | 6HC1100 | OB Vepřová | 32:55 | + 14:26 | |
26. | Václavík Michal | OSN | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:10 | + 14:41 | |
27. | Konfrst Mikulás | 6HC1400 | OB Vepřová | 33:19 | + 14:50 | |
28. | Belousek Matej | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 33:37 | + 15:08 | |
29. | Nekudová Klára | ABR1350 | A-team NOVO Bruntál | 33:44 | + 15:15 | |
30. | Dvorácková Eliska | TTR0951 | OOB Třebíč | 34:57 | + 16:28 | |
31. | Szablaturová Nela | SJI0952 | OK Jihlava | 35:26 | + 16:57 | |
32. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 35:34 | + 17:05 | |
33. | Klusácková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 35:59 | + 17:30 | |
34. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 36:04 | + 17:35 | |
35. | Libra Matyás | PZR0900 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:26 | + 17:57 | |
36. | Jelínek Simon | RUZ1300 | TJ Růžená | 36:58 | + 18:29 | |
37. | Cerny Ondrej | SJI | OK Jihlava | 38:43 | + 20:14 | |
38. | Jelínková Anna | SJH1252 | SJH Jindřichův Hradec | 38:52 | + 20:23 | |
39. | Litochlebová Anna | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 42:04 | + 23:35 | |
40. | Forst Matous | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 43:20 | + 24:51 | |
41. | Masterová Eva | TTR | OOB Třebíč | 44:20 | + 25:51 | |
42. | Stastny Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 45:02 | + 26:33 | |
43. | Bursíková Eliska | SJI | OK Jihlava | 45:07 | + 26:38 | |
44. | Bursík Matej | SJI | OK Jihlava | 45:11 | + 26:42 | |
45. | Fikar Michal | CTB1200 | SK OB Chotěboř | 45:25 | + 26:56 | |
46. | Denemarek Alber | BBM1300 | BETA URSUS Orienteering | 50:04 | + 31:35 | |
47. | Fraj David | RUZ0900 | TJ Růžená | 50:57 | + 32:28 | |
48. | Ptácková Lucie | TBM1372 | KOS TJ Tesla Brno | 51:30 | + 33:01 | |
49. | Kríz Jan | TTR1201 | OOB Třebíč | 55:40 | + 37:11 | |
50. | Hovezálková Inuska | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 57:47 | + 39:18 | |
51. | Kozáková Helena | VIC | OB Vizovice | 60:48 | + 42:19 | |
52. | Marková Tatiana | VIC1060 | OB Vizovice | 64:04 | + 45:35 | |
53. | Packová Ema | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 71:53 | + 53:24 | |
54. | Dostálová Katerina | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 74:26 | + 55:57 | |
Novák Tobiás | CTB | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Stepánková Magdaléna | 4JZ1450 | Kameňáci | DISK | |||
Bradác Alois | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horky Vladimír | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 26:51 | ||
2. | Kos Radovan | LPU7101 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:46 | + 8:55 | |
3. | Jelínková Irena | TBM7664 | KOS TJ Tesla Brno | 36:03 | + 9:12 | |
4. | Máca Pert | SJI | OK Jihlava | 36:10 | + 9:19 | |
5. | Hancík Roman | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 36:31 | + 9:40 | |
6. | Sevcík Robert | TBM7010 | KOS TJ Tesla Brno | 37:45 | + 10:54 | |
7. | Wacková Hana | SJI | OK Jihlava | 38:41 | + 11:50 | |
8. | Pavlík Lukás | RUZ | TJ Růžená | 43:12 | + 16:21 | |
9. | Pejchalová Petra | SJI7950 | OK Jihlava | 44:03 | + 17:12 | |
10. | Stepánek Martin | 4JZ8500 | Kameňáci | 46:50 | + 19:59 | |
11. | Kopenec Milan | SJH7102 | SJH Jindřichův Hradec | 49:08 | + 22:17 | |
12. | Kosová Leona | LPU7153 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:30 | + 23:39 | |
13. | Trefná Radka | NNN7250 | Neregistrovaní (NNN) | 53:32 | + 26:41 | |
14. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:49 | + 27:58 | |
15. | Szablatvrová Kamila | SJI | OK Jihlava | 55:14 | + 28:23 | |
16. | Packa Jan | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 56:20 | + 29:29 | |
17. | Prchal Martin | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 59:17 | + 32:26 | |
18. | Masterová Lenka | TTR | OOB Třebíč | 59:31 | + 32:40 | |
19. | Paulová Pavlína | CTB0551 | SK OB Chotěboř | 59:33 | + 32:42 | |
20. | Paulová Barbora | CTB0753 | SK OB Chotěboř | 59:38 | + 32:47 | |
21. | Kazderková Alena | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 60:42 | + 33:51 | |
22. | Semerád Stanislav | TTR | OOB Třebíč | 61:10 | + 34:19 | |
23. | Kamarádová Jana | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 61:28 | + 34:37 | |
24. | Stastná Alena | CTB7351 | SK OB Chotěboř | 64:49 | + 37:58 | |
25. | Cerníková Zdenka | OSN5964 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:34 | + 42:43 | |
26. | Hudec Lukás | SJI | OK Jihlava | 73:01 | + 46:10 | |
27. | Klement Jan | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 83:16 | + 56:25 | |
Frajová Kamila | RUZ7950 | TJ Růžená | DISK | |||
Trefny Matej | NNN0300 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Kucerová Anna | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Blazková Lucie | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK |