Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Hedvika | ODR0850 | C | SKOB Odry | 30:56 | |
2. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 35:05 | + 4:09 |
3. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 39:00 | + 8:04 |
4. | Václavíková Anna | BFM0753 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:07 | + 8:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 30:41 | |
2. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 33:53 | + 3:12 |
3. | Musálková Klára | MOV0750 | C | SKOB Ostrava | 36:47 | + 6:06 |
4. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 53:06 | + 22:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlová Eliška | MOV0650 | C | SKOB Ostrava | 29:01 | |
2. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | C | TJ TŽ Třinec | 30:44 | + 1:43 |
3. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | C | Orientační Běh Opava | 32:48 | + 3:47 |
4. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:08 | + 4:07 |
5. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:06 | + 6:05 |
6. | Kočarová Marie | BFM0557 | C | SKOB Frýdek - Místek | 36:39 | + 7:38 |
7. | Čudková Kristýna | MOV0654 | C | SKOB Ostrava | 39:30 | + 10:29 |
8. | Burešová Ema | MOV0656 | C | SKOB Ostrava | 49:03 | + 20:02 |
9. | Matulová Valérie | BFM0652 | C | SKOB Frýdek - Místek | 51:20 | + 22:19 |
10. | Stanna Agnieszka | 3GP0550 | C | SDG Bladnice | 61:04 | + 32:03 |
11. | Rychtářová Barbora | MOV0653 | C | SKOB Ostrava | 67:56 | + 38:55 |
12. | Řeháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:56 | + 40:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 32:48 | |
2. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 37:32 | + 4:44 |
3. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 41:36 | + 8:48 |
4. | Procnerová Veronika | BFM0453 | B | SKOB Frýdek - Místek | 49:20 | + 16:32 |
5. | Mílová Klára | BFM0452 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:26 | + 22:38 |
6. | Stanna Karolina | 3GP0450 | C | SDG Bladnice | 80:38 | + 47:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 47:05 | |
2. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 56:09 | + 9:04 |
3. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:13 | + 13:08 |
4. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 73:14 | + 26:09 |
5. | Svobodová Barbora | BFM0151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 81:16 | + 34:11 |
6. | Poliaková Viktória | VZA0151 | C | Slávia ŽU Žilina | 90:48 | + 43:43 |
7. | Kučerová Kateřina | 1LX0152 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 97:29 | + 50:24 |
8. | Kuriakova Terézia | VZA0252 | C | Slávia ŽU Žilina | 99:51 | + 52:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 75:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 86:33 | 0 | |
2. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 95:01 | + 8:28 | 0 |
3. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 108:18 | + 21:45 | 0 |
4. | Marszałek Hanna | 2PP7850 | C | Marklowice Górne | 123:52 | + 37:19 | |
Karlová Eva | MOV8551 | C | SKOB Ostrava | DISK | 0 | ||
Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marszałek Maria | 11P7452 | C | Jastrzębie-Zdrój | 90:53 | |
2. | Zajícová Taťána | BFM7752 | C | SKOB Frýdek - Místek | 93:40 | + 2:47 |
3. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 94:00 | + 3:07 |
4. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 95:54 | + 5:01 |
5. | Hrabalová Eva | BFM8051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 101:46 | + 10:53 |
6. | Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | 106:29 | + 15:36 |
7. | Popieluchová Ivona | BFM7453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 108:27 | + 17:34 |
8. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 128:41 | + 37:48 |
9. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 134:31 | + 43:38 |
10. | Gřešková Jana | 25Z7650 | C | Nereg. Gřešková | 164:52 | + 73:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 53:33 | |
2. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 60:28 | + 6:55 |
3. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 61:34 | + 8:01 |
4. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 63:40 | + 10:07 |
5. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 65:35 | + 12:02 |
6. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 66:45 | + 13:12 |
7. | Ciencialová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | 70:41 | + 17:08 |
8. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 74:16 | + 20:43 |
9. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 80:22 | + 26:49 |
10. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 81:17 | + 27:44 |
11. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 85:19 | + 31:46 |
12. | Kočarová Klára | BFM7251 | C | SKOB Frýdek - Místek | 87:34 | + 34:01 |
13. | Binčíková Dana | OOP6650 | C | TJ Opava | 87:42 | + 34:09 |
14. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 88:36 | + 35:03 |
15. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 97:39 | + 44:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 62:48 | |
2. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 94:07 | + 31:19 |
3. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 94:36 | + 31:48 |
4. | Chodurová Milena | SFM6099 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 95:19 | + 32:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mihalka Alexandr | MOV0902 | C | SKOB Ostrava | 31:48 | |
2. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 33:23 | + 1:35 |
3. | Marszałek Dawid | 11P1000 | C | Jastrzębie-Zdrój | 36:55 | + 5:07 |
4. | Václavík Šimon | BFM0803 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:09 | + 6:21 |
5. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 42:12 | + 10:24 |
6. | Janas Alexander | MOV0949 | C | SKOB Ostrava | 45:06 | + 13:18 |
7. | Mališ Eduard | BFM0703 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:37 | + 17:49 |
8. | Masny Tadeusz | MOV0849 | C | SKOB Ostrava | 69:38 | + 37:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 27:10 | |
2. | Krupa Jan | TRI0706 | C | TJ TŽ Třinec | 29:22 | + 2:12 |
3. | Bičánek Vít | TRI0700 | C | TJ TŽ Třinec | 33:18 | + 6:08 |
4. | Menzel Antonín | MOV0700 | C | SKOB Ostrava | 43:56 | + 16:46 |
5. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 55:01 | + 27:51 |
6. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 62:55 | + 35:45 |
Mitrenga Jan | TRI0702 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bíčánek Jan | TRI0502 | B | TJ TŽ Třinec | 27:29 | |
2. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 28:38 | + 1:09 |
3. | Byrtus Jakub | TRI0508 | C | TJ TŽ Třinec | 30:46 | + 3:17 |
4. | Bjolek Jan | BFM0601 | B | SKOB Frýdek - Místek | 32:06 | + 4:37 |
5. | Kirschner Damian | TRI0506 | C | TJ TŽ Třinec | 33:47 | + 6:18 |
6. | Novotný David | 1LX0600 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 38:01 | + 10:32 |
7. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | C | SKOB Ostrava | 42:10 | + 14:41 |
8. | Kubálek Miroslav | 1LX0500 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 46:36 | + 19:07 |
9. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 48:42 | + 21:13 |
10. | Chudík Martin | BFM0604 | C | SKOB Frýdek - Místek | 50:40 | + 23:11 |
11. | Daněk Vít | KRN0500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:34 | + 30:05 |
12. | Bělíček Štěpán | 1LX0503 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 59:32 | + 32:03 |
13. | Šárek Jakub | BFM0607 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:41 | + 33:12 |
14. | Rozbroj Adam | MOV0500 | C | SKOB Ostrava | 60:59 | + 33:30 |
15. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 62:47 | + 35:18 |
16. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 66:51 | + 39:22 |
17. | Grygar Václav | MOV0502 | C | SKOB Ostrava | 67:06 | + 39:37 |
18. | Smyček David | BFM0504 | C | SKOB Frýdek - Místek | 75:46 | + 48:17 |
19. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 86:52 | + 59:23 |
20. | Holesz Stanislav | TRI0601 | C | TJ TŽ Třinec | 96:06 | + 68:37 |
Mesiarik Lukáš | MOV0501 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bjolek Michal | BFM0305 | B | SKOB Frýdek - Místek | 36:35 | |
2. | Bialožyt Marek | TRI0301 | A | TJ TŽ Třinec | 41:26 | + 4:51 |
3. | Krupa Jakub | TRI0404 | C | TJ TŽ Třinec | 42:29 | + 5:54 |
4. | Sliž Rostislav | TRI0302 | C | TJ TŽ Třinec | 45:01 | + 8:26 |
5. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 49:05 | + 12:30 |
6. | Marszałek Patryk | 14P0500 | C | UKS Kometa Gliwice | 55:59 | + 19:24 |
7. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 81:05 | + 44:30 |
8. | Matěja Jan | ODR0300 | C | SKOB Odry | 104:18 | + 67:43 |
9. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 114:15 | + 77:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 99:56 | |
2. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | OB Havířov | 123:09 | + 23:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | 67:59 | |
2. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 68:05 | + 0:06 |
3. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 70:14 | + 2:15 |
4. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | OB Havířov | 76:14 | + 8:15 |
5. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 98:32 | + 30:33 |
6. | Kaděra Vojta | HAV0000 | C | OB Havířov | 105:52 | + 37:53 |
Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 77:02 | 6123 | |
2. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 77:05 | + 0:03 | 6120 |
3. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 91:11 | + 14:09 | 5121 |
4. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia Plzeň | 92:13 | + 15:11 | 5048 |
5. | Navrátil Marek | KYL7100 | C | SK SP Kylešovice | 98:11 | + 21:09 | 4626 |
6. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Orientační Běh Opava | 101:36 | + 24:34 | 4384 |
7. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 105:36 | + 28:34 | 4101 |
8. | Jurek Radim | BFM8501 | C | SKOB Frýdek - Místek | 109:17 | + 32:15 | |
9. | Marszałek Piotr | 2PP7700 | C | Marklowice Górne | 111:47 | + 34:45 | |
10. | Kuriak Jakub | VZA9301 | C | Slávia ŽU Žilina | 122:10 | + 45:08 | |
11. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 125:15 | + 48:13 | 2710 |
12. | Maliňák Štěpán | KVS8801 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 127:38 | + 50:36 | |
13. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 142:40 | + 65:38 | 1477 |
Číp Jan | 1LX9200 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | DISK | |||
Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 59:01 | |
2. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 62:57 | + 3:56 |
3. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 68:34 | + 9:33 |
4. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 72:02 | + 13:01 |
5. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 73:15 | + 14:14 |
6. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 75:29 | + 16:28 |
7. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 75:31 | + 16:30 |
8. | Stanny Kuba | 3GP7900 | C | SDG Bladnice | 78:15 | + 19:14 |
9. | Janas Sebastian | 1DP7401 | C | indywidualnie | 78:52 | + 19:51 |
10. | Mastela Rafal | HAV7300 | C | OB Havířov | 79:54 | + 20:53 |
11. | Cienciala Martin | TRI7401 | C | TJ TŽ Třinec | 82:24 | + 23:23 |
12. | Král Jiří | ODR7300 | C | SKOB Odry | 82:26 | + 23:25 |
13. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 83:05 | + 24:04 |
14. | Niezgoda Przemysław | 27P7800 | C | ATZ Racibórz | 83:57 | + 24:56 |
15. | Zajíc Karel | 1LX7100 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 84:12 | + 25:11 |
16. | Mička Jiří | 1LX6500 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 86:46 | + 27:45 |
17. | Bíčánek Milan | TRI7701 | C | TJ TŽ Třinec | 88:25 | + 29:24 |
18. | Marszałek Waldemar | 11P7302 | C | Jastrzębie-Zdrój | 89:21 | + 30:20 |
19. | Masny Krzysztof | MOV7600 | C | SKOB Ostrava | 95:49 | + 36:48 |
20. | Zeman Radek | MOV7449 | C | SKOB Ostrava | 99:21 | + 40:20 |
21. | Blažević Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 102:56 | + 43:55 |
22. | Byrtus Petr | TRI7703 | C | TJ TŽ Třinec | 103:54 | + 44:53 |
23. | Adámek Martin | 1LX7600 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 104:22 | + 45:21 |
24. | Lewandowski Piotr | 27P7500 | C | ATZ Racibórz | 105:40 | + 46:39 |
25. | Krhut Libor | HAV6302 | C | OB Havířov | 110:04 | + 51:03 |
26. | Matula Pavel | BFM7602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 143:10 | + 84:09 |
27. | Geryk Jiří | 1LX7400 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 155:04 | + 96:03 |
Popieluch Michal | BFM7301 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 47:23 | |
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 48:14 | + 0:51 |
3. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 49:33 | + 2:10 |
4. | Košut Ján | VZA6301 | C | Slávia ŽU Žilina | 55:29 | + 8:06 |
5. | Míl Petr | BFM7101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 58:41 | + 11:18 |
6. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 58:52 | + 11:29 |
7. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 60:47 | + 13:24 |
8. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 63:50 | + 16:27 |
9. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 64:42 | + 17:19 |
10. | Kočara Jiří | BFM7001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 68:26 | + 21:03 |
11. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:31 | + 22:08 |
12. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 71:55 | + 24:32 |
13. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 77:07 | + 29:44 |
14. | Kantor Roman | TRI6501 | C | TJ TŽ Třinec | 79:26 | + 32:03 |
15. | Šamánek Petr | ZVS6901 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 80:01 | + 32:38 |
16. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 81:57 | + 34:34 |
17. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 90:51 | + 43:28 |
18. | Kohoutek Milan | MOV6300 | C | SKOB Ostrava | 95:21 | + 47:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 50:58 | |
2. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:13 | + 2:15 |
3. | Wojarski Krzysztof | 2KP6000 | C | Bielsko-Biala O-Team | 54:30 | + 3:32 |
4. | Telecký Martin | BFM5201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:54 | + 3:56 |
5. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 56:22 | + 5:24 |
6. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 56:45 | + 5:47 |
7. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 60:20 | + 9:22 |
8. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 67:21 | + 16:23 |
9. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 68:39 | + 17:41 |
10. | Turský Ján | VZA5601 | C | Slávia ŽU Žilina | 73:09 | + 22:11 |
11. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 87:59 | + 37:01 |
12. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 91:40 | + 40:42 |
13. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 95:21 | + 44:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 42:28 | |
2. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 43:49 | + 1:21 |
3. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 45:05 | + 2:37 |
4. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:32 | + 3:04 |
5. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 54:38 | + 12:10 |
6. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 61:15 | + 18:47 |
7. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 76:01 | + 33:33 |
8. | Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | 94:48 | + 52:20 |
9. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 116:07 | + 73:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | C | TJ TŽ Třinec | 26:25 | |
2. | Vondrouš Jan | BFM0805 | C | SKOB Frýdek - Místek | 32:25 | + 6:00 |
3. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 33:35 | + 7:10 |
4. | Menzel František | MOV1249 | C | SKOB Ostrava | 35:43 | + 9:18 |
5. | Otta Kryštof | BFM0608 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:18 | + 10:53 |
6. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 41:41 | + 15:16 |
7. | Horáčková Karolína | MOV1051 | C | SKOB Ostrava | 41:43 | + 15:18 |
8. | Hanzel Jonas | HAV | C | OB Havířov | 43:22 | + 16:57 |
9. | Raszka Filip | TRI0703 | C | TJ TŽ Třinec | 46:57 | + 20:32 |
9. | Holesz Samuel | TRI0801 | C | TJ TŽ Třinec | 46:57 | + 20:32 |
11. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 48:13 | + 21:48 |
12. | Peterovci | MOV1749 | C | SKOB Ostrava | 54:46 | + 28:21 |
13. | Kubálková Lada | 1LX1150 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 55:32 | + 29:07 |
14. | Brandštetter Patrik | MOV1000 | C | SKOB Ostrava | 59:21 | + 32:56 |
15. | Herman Jakub | KRN0606 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 62:15 | + 35:50 |
16. | Hrabal František | BFM1001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 62:33 | + 36:08 |
17. | Mališová Ema | BFM1152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 64:05 | + 37:40 |
18. | Václavík Jakub | BFM1201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 64:34 | + 38:09 |
19. | Pudich Jakub | OOP1500 | C | TJ Opava | 67:20 | + 40:55 |
20. | Vesela Ninka | 38S0851 | C | VZA Žilina | 71:42 | + 45:17 |
21. | Janas Agnieszka | MOV1199 | C | SKOB Ostrava | 78:25 | + 52:00 |
22. | Janas Małgorzata | MOV1198 | C | SKOB Ostrava | 78:29 | + 52:04 |
23. | Rychtarova Marketa | MOV | C | SKOB Ostrava | 81:38 | + 55:13 |
24. | Procner Viktor | BFM1301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 87:05 | + 60:40 |
25. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 87:24 | + 60:59 |
26. | Létalová Eva | SFM1299 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 91:23 | + 64:58 |
Klose Kateřina | SFM1799 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 55:28 | |
2. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 60:39 | + 5:11 |
3. | Chudik Michal | BFM | C | SKOB Frýdek - Místek | 61:26 | + 5:58 |
4. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:24 | + 6:56 |
5. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 63:04 | + 7:36 |
6. | Bíčánková Jana | TRI7550 | C | TJ TŽ Třinec | 66:33 | + 11:05 |
7. | Binčík Petr | OOP9400 | C | TJ Opava | 68:17 | + 12:49 |
8. | Nováková Lenka | BFM7852 | C | SKOB Frýdek - Místek | 70:57 | + 15:29 |
9. | Janyskova Alzbeta | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 72:44 | + 17:16 |
10. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 75:08 | + 19:40 |
11. | Maliňákova Jitka | KVS5901 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 75:40 | + 20:12 |
12. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 77:52 | + 22:24 |
13. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 78:51 | + 23:23 |
14. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 81:05 | + 25:37 |
15. | Peterová Lenka | MOV8099 | C | SKOB Ostrava | 81:58 | + 26:30 |
16. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 89:54 | + 34:26 |
17. | Masny Anna | MOV8250 | C | SKOB Ostrava | 90:18 | + 34:50 |
18. | Babiak Ondřej | MOV7049 | C | SKOB Ostrava | 92:17 | + 36:49 |
19. | Freith Martin | BFM6801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 94:12 | + 38:44 |
20. | Fišerová Iveta | BFM7451 | C | SKOB Frýdek - Místek | 98:00 | + 42:32 |
21. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 98:25 | + 42:57 |
22. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | OB Havířov | 99:14 | + 43:46 |
23. | Šperlich Pavel | 1LX7700 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 102:16 | + 46:48 |
24. | Sajer Jiri | MOV | C | SKOB Ostrava | 102:51 | + 47:23 |
25. | Adámková Ivana | 1LX0151 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 107:09 | + 51:41 |
26. | David Vladimír | SFM0049 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 110:57 | + 55:29 |
27. | David Vladimír | SFM7049 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 111:00 | + 55:32 |
28. | Davidová Tereza | SFM0099 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 115:52 | + 60:24 |
29. | Bajerová Barbora | 34Z9050 | C | SK Černé plíce | 119:08 | + 63:40 |
30. | Karásková Lucie | 6YC8550 | C | Neregistrovaní | 145:39 | + 90:11 |
Mílová Martina | BFM7651 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |