Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krátká Eliška | SJI0851 | OK Jihlava | 17:48 | ||
2. | Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | 19:33 | + 1:45 | |
3. | Honzáková Nelka | JHB0851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 21:59 | + 4:11 | |
4. | Nováková Anna | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 22:24 | + 4:36 | |
5. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 24:08 | + 6:20 | |
6. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 31:07 | + 13:19 | |
7. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 32:29 | + 14:41 | |
8. | Coufalová Júlia | SJI0950 | OK Jihlava | 34:32 | + 16:44 | |
9. | Mácová Rozálie | SJI0855 | OK Jihlava | 36:29 | + 18:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 14:52 | ||
2. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 19:26 | + 4:34 | |
3. | Zoulíková Vendula | CHTXXX1 | OOB SK Chrast | 24:05 | + 9:13 | |
4. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 25:15 | + 10:23 | |
5. | Kamenická Tereza | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:53 | + 24:01 | |
6. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 52:03 | + 37:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 17:57 | ||
2. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 19:51 | + 1:54 | |
3. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 19:52 | + 1:55 | |
4. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 20:17 | + 2:20 | |
5. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 23:05 | + 5:08 | |
6. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 23:10 | + 5:13 | |
7. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 24:07 | + 6:10 | |
8. | Kopencová Anna | SJH0752 | SJH Jindřichův Hradec | 24:09 | + 6:12 | |
9. | Drobná Kateřina | CHTXXX3 | OOB SK Chrast | 35:06 | + 17:09 | |
10. | Wacková Anna | SJI0653 | OK Jihlava | 38:05 | + 20:08 | |
11. | Pleskačová Aneta | CTB0652 | SK OB Chotěboř | 42:19 | + 24:22 | |
12. | Slavíková Eva | CHTXXX2 | OOB SK Chrast | 50:31 | + 32:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 23:53 | ||
2. | Novotná Jitka | SJH0454 | SJH Jindřichův Hradec | 24:06 | + 0:13 | |
3. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:19 | + 1:26 | |
4. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:09 | + 4:16 | |
5. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 33:45 | + 9:52 | |
6. | Zbínová Aneta | CTB0451 | SK OB Chotěboř | 36:14 | + 12:21 | |
7. | Teclová Linda | CTB0354 | SK OB Chotěboř | 50:29 | + 26:36 | |
Brychtová Valerie | JHB0451 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotková Klára | PZR0351 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:35 | ||
2. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 31:31 | + 2:56 | |
3. | Drábková Eliška | TTR0151 | OOB Třebíč | 58:18 | + 29:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 33:12 | ||
2. | Polanská Nelly | PZR0152 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:47 | + 0:35 | |
3. | Boháčová Anna | CTB0051 | SK OB Chotěboř | 36:38 | + 3:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 36:53 | 8418 | ||
2. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 38:45 | + 1:52 | 8024 | |
3. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 39:31 | + 2:38 | 7863 | |
4. | Tichá Tereza | SJH9452 | SJH Jindřichův Hradec | 39:43 | + 2:50 | 7820 | |
5. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 40:32 | + 3:39 | 7648 | |
6. | Vališová Martina | OSN9696 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:48 | + 4:55 | 7381 | |
7. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:14 | + 5:21 | 7289 | |
8. | Hojná Eliška | SJH0052 | SJH Jindřichův Hradec | 42:32 | + 5:39 | 7226 | |
9. | Tesařová Anna | SCP8257 | OK Sparta Praha | 43:30 | + 6:37 | 7022 | |
10. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 51:34 | + 14:41 | 5319 | |
11. | Králová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 55:19 | + 18:26 | 4528 | |
12. | Martincová Kristýna | CHT8551 | OOB SK Chrast | 57:39 | + 20:46 | 4035 | |
13. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 58:12 | + 21:19 | 3919 | |
14. | Culková Hana | JHB8951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 59:02 | + 22:09 | 3743 | |
15. | Míková Michaela | SJH8251 | SJH Jindřichův Hradec | 62:26 | + 25:33 | 3025 | |
16. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 66:47 | + 29:54 | 2107 | |
17. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 66:56 | + 30:03 | 2076 | |
18. | Rajnošková Lea | BZR8451 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 68:31 | + 31:38 | 1741 | |
19. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | OOB SK Chrast | 81:11 | + 44:18 | 0 | |
20. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 92:07 | + 55:14 | 0 | |
21. | Moravčíková Hana | CHT9751 | OOB SK Chrast | 94:52 | + 57:59 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubičková Bára | SJH9551 | SJH Jindřichův Hradec | 37:46 | 0 | ||
2. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 42:06 | + 4:20 | 0 | |
3. | Palátová Lenka | TTR7551 | OOB Třebíč | 55:34 | + 17:48 | 0 | |
4. | Štaubertová Tereza | ZBM9759 | SK Žabovřesky Brno | 56:24 | + 18:38 | ||
5. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:18 | + 21:32 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:54 | ||
2. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:00 | + 1:06 | |
3. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 34:13 | + 2:19 | |
4. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 36:22 | + 4:28 | |
5. | Turzo Iva | OSN7750 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:12 | + 7:18 | |
6. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 40:09 | + 8:15 | |
7. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 41:39 | + 9:45 | |
8. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 50:36 | + 18:42 | |
9. | Blažková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 51:50 | + 19:56 | |
10. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 55:58 | + 24:04 | |
11. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:28 | + 25:34 | |
12. | Markéta Drobná | CHTXXX6 | OOB SK Chrast | 58:05 | + 26:11 | |
13. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 62:02 | + 30:08 | |
14. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 96:31 | + 64:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 28:04 | ||
2. | Hojná Tereza | SJH6951 | SJH Jindřichův Hradec | 28:12 | + 0:08 | |
3. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 29:10 | + 1:06 | |
4. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 30:16 | + 2:12 | |
5. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 32:15 | + 4:11 | |
6. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 33:15 | + 5:11 | |
7. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | OOB Třebíč | 33:17 | + 5:13 | |
8. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:26 | + 8:22 | |
9. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 37:49 | + 9:45 | |
10. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:04 | + 11:00 | |
11. | Dundáčková Hana | SJH7052 | SJH Jindřichův Hradec | 40:23 | + 12:19 | |
12. | Čermáková Šárka | 5XC6950 | SK Nepoměřice | 50:13 | + 22:09 | |
13. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 54:55 | + 26:51 | |
14. | Žandová Hana | CTB7052 | SK OB Chotěboř | 58:47 | + 30:43 | |
15. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 61:27 | + 33:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rajnošková Marie | BZR6051 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 41:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podhorská Věra | CJI5252 | Fajn Club Jihlava | 46:11 | ||
MS | Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | 39:50 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopenec Šimon | SJH1002 | SJH Jindřichův Hradec | 20:02 | ||
2. | Rychtárik Tadeáš | SJH0901 | SJH Jindřichův Hradec | 21:16 | + 1:14 | |
3. | Šidlák Dominik | JHB0801 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 22:12 | + 2:10 | |
4. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 24:00 | + 3:58 | |
5. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 24:11 | + 4:09 | |
6. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 25:04 | + 5:02 | |
7. | Emmer Matouš | SJI1000 | OK Jihlava | 27:00 | + 6:58 | |
8. | Dočkal Matouš | SJI0900 | OK Jihlava | 27:50 | + 7:48 | |
9. | Kopecký Votěch | CHTXXX5 | OOB SK Chrast | 31:04 | + 11:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 14:45 | ||
2. | Blažek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 15:37 | + 0:52 | |
3. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 15:54 | + 1:09 | |
4. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 16:28 | + 1:43 | |
5. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 16:29 | + 1:44 | |
6. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 18:26 | + 3:41 | |
7. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 19:34 | + 4:49 | |
8. | Frýba Matyáš | SJI0700 | OK Jihlava | 21:18 | + 6:33 | |
MS | Pařízek Petr | PZRXXXX | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 14:52 | + 0:07 | |
MS | Verbók Daniel | SJI0606 | OK Jihlava | 18:31 | + 3:46 | |
MS | Verbók Štěpán | SJI0605 | OK Jihlava | 19:51 | + 5:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Michal | SJH0505 | SJH Jindřichův Hradec | 18:08 | ||
2. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 18:53 | + 0:45 | |
3. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 22:02 | + 3:54 | |
4. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 24:07 | + 5:59 | |
5. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 25:46 | + 7:38 | |
6. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 26:43 | + 8:35 | |
7. | Máca Dominik | SJI0503 | OK Jihlava | 29:48 | + 11:40 | |
8. | Kocourek Jiří | CTB0602 | SK OB Chotěboř | 30:46 | + 12:38 | |
9. | Černý Vojtěch | SJI0603 | OK Jihlava | 34:44 | + 16:36 | |
10. | Beneš Tomáš | SJI0501 | OK Jihlava | 39:02 | + 20:54 | |
11. | Palát Přemek | TTR0601 | OOB Třebíč | 40:54 | + 22:46 | |
12. | Rosecký Adam | PZR0501 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:26 | + 23:18 | |
13. | Šíma Matěj | CHTXXX4 | OOB SK Chrast | 48:10 | + 30:02 | |
MS | Pařízek Jan | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:42 | + 5:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 23:18 | ||
2. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 24:37 | + 1:19 | |
3. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 25:09 | + 1:51 | |
4. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 26:24 | + 3:06 | |
5. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 27:05 | + 3:47 | |
6. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 28:05 | + 4:47 | |
7. | Hudec Filip | SJI0304 | OK Jihlava | 28:22 | + 5:04 | |
8. | Novotný Tomáš | TTR0305 | OOB Třebíč | 29:30 | + 6:12 | |
9. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 32:23 | + 9:05 | |
10. | Beneš Roman | SJI0403 | OK Jihlava | 33:46 | + 10:28 | |
11. | Splítek Petr | PZR0401 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:18 | + 18:00 | |
12. | Jelínek Jaromír | CTB0603 | SK OB Chotěboř | 57:54 | + 34:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 27:55 | ||
2. | Palát Bohuslav | TTR0201 | OOB Třebíč | 28:48 | + 0:53 | |
3. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 30:22 | + 2:27 | |
4. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:06 | + 6:11 | |
5. | Sitař Miroslav | PZR0205 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:41 | + 6:46 | |
6. | Novotný Vojtěch | TTR0203 | OOB Třebíč | 36:47 | + 8:52 | |
7. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:49 | + 11:54 | |
8. | Stoklas Adam | TTR0202 | OOB Třebíč | 44:48 | + 16:53 | |
9. | Drábek Vojtěch | TTR0103 | OOB Třebíč | 49:36 | + 21:41 | |
Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pastyřík Martin | PZR9902 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:34 | ||
2. | Brychta Jiří | JHB0002 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 40:29 | + 5:55 | |
3. | Nosek Jakub | SJH0002 | SJH Jindřichův Hradec | 47:22 | + 12:48 | |
4. | Hybeš David | CHT9903 | OOB SK Chrast | 52:03 | + 17:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | OOB SK Chrast | 41:25 | 7694 | ||
2. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:32 | + 0:07 | 7673 | |
3. | Palas Jan | ZBM8507 | SK Žabovřesky Brno | 43:29 | + 2:04 | 7324 | |
4. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 44:12 | + 2:47 | 7195 | |
5. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 45:08 | + 3:43 | 7027 | |
6. | Hovorka Jan | LPU7907 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:12 | + 3:47 | 7015 | |
7. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 45:47 | + 4:22 | 6911 | |
8. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 45:48 | + 4:23 | 6908 | |
9. | Rajnošek Matěj | BZR8801 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 46:33 | + 5:08 | ||
10. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 47:25 | + 6:00 | 6618 | |
11. | Píro Matěj | TTR8802 | OOB Třebíč | 47:47 | + 6:22 | 6552 | |
12. | Hojný Jáchym | SJH0301 | SJH Jindřichův Hradec | 47:48 | + 6:23 | 6549 | |
13. | Nechanický Jan | OSN0200 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:09 | + 6:44 | 6486 | |
14. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 48:16 | + 6:51 | 6465 | |
15. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 49:54 | + 8:29 | 6172 | |
16. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 50:03 | + 8:38 | 6145 | |
17. | Žanda Jan | CTB9901 | SK OB Chotěboř | 53:34 | + 12:09 | 5514 | |
18. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 54:02 | + 12:37 | 5430 | |
19. | Martinec Petr | CHT8502 | OOB SK Chrast | 56:39 | + 15:14 | 4960 | |
20. | Vítek Pavel | CHT7501 | OOB SK Chrast | 57:09 | + 15:44 | 4871 | |
21. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 57:13 | + 15:48 | 4859 | |
22. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 58:13 | + 16:48 | 4679 | |
23. | Slabý Jan | ZHR7900 | TJ Zhoř | 59:02 | + 17:37 | 4533 | |
24. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 59:10 | + 17:45 | 4509 | |
25. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 61:56 | + 20:31 | 4012 | |
26. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 61:59 | + 20:34 | 4003 | |
27. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 62:41 | + 21:16 | 3878 | |
28. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SJH Jindřichův Hradec | 68:48 | + 27:23 | ||
29. | Nosek Jakub | 69:13 | + 27:48 | ||||
30. | Musil Marek | CHT8801 | OOB SK Chrast | 72:35 | + 31:10 | 2101 | |
31. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 73:21 | + 31:56 | 1963 | |
32. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 73:40 | + 32:15 | 1906 | |
33. | Fojtů Petr | 6YC8701 | Neregistrovaní | 77:10 | + 35:45 | ||
34. | Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | Hoši Planá | 77:20 | + 35:55 | ||
35. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 82:02 | + 40:37 | 405 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 45:06 | 1253 | ||
2. | Tesař Jan | SCP8501 | OK Sparta Praha | 49:01 | + 3:55 | 1162 | |
3. | Blahoudek František | TTR86XX | OOB Třebíč | 54:08 | + 9:02 | ||
4. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 54:11 | + 9:05 | 1042 | |
5. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 54:31 | + 9:25 | 1034 | |
6. | Sitař Václav | PZR9202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:24 | + 10:18 | ||
7. | Honzák Tomáš | JHB7702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:23 | + 12:17 | 967 | |
8. | Hanousek Martin | CTB7910 | SK OB Chotěboř | 59:06 | + 14:00 | 927 | |
9. | Goncalves Joao | OSN8900 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 65:42 | + 20:36 | 773 | |
10. | Splítek Václav | PZR7700 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 76:58 | + 31:52 | 511 | |
11. | Hülle Jan | CHT6903 | OOB SK Chrast | 84:26 | + 39:20 | 336 | |
12. | Rosecký Karel | PZR7302 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 85:34 | + 40:28 | 310 | |
13. | Meduna Josef | NNN8300 | Neregistrovaní (NNN) | 150:04 | + 104:58 | ||
MS | Čermák Martin | 75:28 | + 30:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 33:44 | ||
2. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 36:45 | + 3:01 | |
3. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 37:26 | + 3:42 | |
4. | Tichý Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 42:29 | + 8:45 | |
5. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 44:09 | + 10:25 | |
6. | Míchal Jiří | SJH7802 | SJH Jindřichův Hradec | 48:54 | + 15:10 | |
7. | Stoklasa Radek | OSN7500 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:31 | + 17:47 | |
8. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 52:43 | + 18:59 | |
9. | Adam Aleš | TRT8100 | KOS Třešť | 52:52 | + 19:08 | |
10. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:14 | + 21:30 | |
11. | Běloušek Pavel | CTB7101 | SK OB Chotěboř | 59:10 | + 25:26 | |
12. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 63:30 | + 29:46 | |
13. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 70:54 | + 37:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suk Jiří | MFP6401 | VŠSK MFF UK Praha | 31:30 | ||
2. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:39 | + 1:09 | |
3. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 32:40 | + 1:10 | |
4. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:09 | + 1:39 | |
5. | Parkan Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 33:41 | + 2:11 | |
6. | Nouza Petr | SJH6501 | SJH Jindřichův Hradec | 34:24 | + 2:54 | |
7. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 35:53 | + 4:23 | |
8. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 36:06 | + 4:36 | |
9. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:22 | + 4:52 | |
10. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 37:34 | + 6:04 | |
11. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH Jindřichův Hradec | 37:56 | + 6:26 | |
12. | Žanda Jan | CTB6701 | SK OB Chotěboř | 38:08 | + 6:38 | |
13. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 38:50 | + 7:20 | |
14. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:22 | + 8:52 | |
15. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 41:40 | + 10:10 | |
16. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 46:21 | + 14:51 | |
17. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 50:09 | + 18:39 | |
18. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 57:09 | + 25:39 | |
19. | Blažek Vladimír | 5XC6900 | SK Nepoměřice | 60:39 | + 29:09 | |
Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:27 | ||
2. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 29:16 | + 0:49 | |
3. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 32:41 | + 4:14 | |
4. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SJH Jindřichův Hradec | 33:34 | + 5:07 | |
5. | Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:31 | + 9:04 | |
6. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 39:46 | + 11:19 | |
7. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 43:40 | + 15:13 | |
8. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 45:35 | + 17:08 | |
Zákostelecký František | SOB5501 | SOBSA | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:53 | ||
2. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 32:12 | + 3:19 | |
3. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 33:39 | + 4:46 | |
4. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 37:12 | + 8:19 | |
5. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 40:48 | + 11:55 | |
6. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 44:00 | + 15:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mazzarese David | TRT1100 | KOS Třešť | 17:03 | ||
2. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SJH Jindřichův Hradec | 18:10 | + 1:07 | |
3. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:27 | + 4:24 | |
4. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 23:43 | + 6:40 | |
5. | Kukačková Johanka | FSPXXXX | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:47 | + 6:44 | |
6. | Vojna Tobiáš | NNN08XX | Neregistrovaní (NNN) | 26:22 | + 9:19 | |
7. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 26:36 | + 9:33 | |
8. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 27:59 | + 10:56 | |
9. | Emmer Tadeáš | SJI | OK Jihlava | 28:42 | + 11:39 | |
10. | Nouza Vítek | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 32:47 | + 15:44 | |
11. | Hübner Václav | CTB1102 | SK OB Chotěboř | 33:37 | + 16:34 | |
12. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 37:46 | + 20:43 | |
13. | Dvořáčková Eliška | TTR0951 | OOB Třebíč | 39:05 | + 22:02 | |
14. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 41:12 | + 24:09 | |
15. | Tesařová Frida | SCP13XX | OK Sparta Praha | 44:36 | + 27:33 | |
16. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 50:43 | + 33:40 | |
17. | Rychtárik Jáchym | SJH1201 | SJH Jindřichův Hradec | 52:56 | + 35:53 | |
18. | Palas Tomáš | ZBM | SK Žabovřesky Brno | 58:51 | + 41:48 | |
19. | Matrasová Marie | CHT1451 | OOB SK Chrast | 105:42 | + 88:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Milan | KUO8301 | KOB Ústí nad Orlicí | 23:14 | ||
2. | Pařízek Miloš | PZRXXXX | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:47 | + 8:33 | |
3. | Wurzelová Pavlína | OSN9273 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:26 | + 11:12 | |
4. | Vojna Petr | NNN70XX | Neregistrovaní (NNN) | 34:44 | + 11:30 | |
5. | Máca Petr | 37:23 | + 14:09 | |||
6. | Trojánková Jitka | BZR6666 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 38:12 | + 14:58 | |
7. | Jánská Radka | TTR92XX | OOB Třebíč | 39:09 | + 15:55 | |
8. | Buráň Zdeněk | 9MX5800 | BzB | 39:59 | + 16:45 | |
9. | Buráňová Hana | 9MX7050 | BzB | 40:12 | + 16:58 | |
10. | Kopenec Milan | SJH7102 | SJH Jindřichův Hradec | 40:53 | + 17:39 | |
11. | Wacková Hana | SJI | OK Jihlava | 41:47 | + 18:33 | |
12. | Nouza Petr | SJH9300 | SJH Jindřichův Hradec | 44:55 | + 21:41 | |
13. | Rychtáriková Eliška | 49:35 | + 26:21 | |||
14. | Stoklasová Markéta | OSN7555 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:17 | + 30:03 | |
15. | Obolecký Miroslav | 59:03 | + 35:49 | |||
16. | Krátká Soňa | SJI | OK Jihlava | 61:34 | + 38:20 | |
17. | Sobotková Helena | PZR7550 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 77:18 | + 54:04 |