Výsledky závodu: Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 - stav po 8 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-03-2525.03.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati SFM Ano Ano
2017-03-2525.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB BFM Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu TRI Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček OOL Ano Ano
2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček KSU Ano Ne
2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček SKM Ne Ne
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček HAV Ne Ne
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček LOV Ne Ne
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček MOV Ne Ne
2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček AOV Ne Ne
Kategorie:
D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C    
D20C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Liberdová Jana TRI9852 100.00 1. 100.00( 1)
2 Svačinková Kateřina VRB9899 92.96 2. 92.96( 2)
3 Kovářová Tereza TRI9756 87.64 3. 87.64( 3)
4 Fišerová Klára BFM9851 79.89 4. 62.66( 4) 17.23( P)
D21C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Létalová Soňa SFM8252 520.70 1. 104.14( P) 96.05( 2) 100.00( 1)100.00( 1)116.56( 1)100.00( 1)
2 Švidrnochová Hana OOP7751 382.65 2. 78.02( 3) 41.98( 2) 78.28( 3) 53.79(13) 87.70( 4) 84.86( 3)
3 Haltof Ewa VRB9499 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1)
4 Muchová Barbora KVS8550 182.45 3. 47.97( 3) 86.71( 5) 47.77( 4)
5 Šebková Klára PTE8550 169.53 3. 27.00(21) 0.00( 5) 62.88( 3) 79.65( 7)
6 Svačinková Kateřina VRB9899 127.67 8. 49.07(15) 78.60( 8)
7 Štětínská Soňa MOV7650 125.77 2. 74.55( 2) 51.22( 4)
8 Plachá Andrea JPV7676 121.11 2. 40.72(18) 80.39( 2)
9 Ptáčková Veronika TBM7374 102.09 1. 102.09( 1)
10 Fujáková Katka HAV8550 100.00 1. 100.00( 1)
11 Michálková Renata LCE8151 99.05 2. 99.05( 2)
12 Janů Hana KSU9393 98.86 3. 98.86( 3)
13 Dittrichová Petra KON8787 98.80 4. 98.80( 4)
14 Sukeníková Zuzana KRN8353 96.47 2. 96.47( 2)
15 Maliňáková Petra SVS8751 93.49 2. 93.49( 2)
16 Kašparová Šárka AOP7251 89.96 3. 89.96( 3)
17 Zbraňková Magda STE7352 88.95 2. 88.95( 2)
18 Bouzková Katka SVS8151 83.10 6. 83.10( 6)
19 Daňková Veronika SBK8151 81.38 5. 81.38( 5)
20 Vítková Lucie PTE9474 79.58 6. 79.58( 6)
21 Janošíková Lenka UOL7651 76.91 7. 76.91( 7)
22 Stoklasová Barbora PLU8976 75.77 8. 75.77( 8)
23 Boumová Irena KSH7756 73.97 9. 73.97( 9)
24 Řezaninová Iva ZVS9250 65.80 10. 65.80(10)
25 Vlachová Tereza AOV8750 64.00 4. 64.00( 4)
26 Bohunská Monika KRN9151 62.38 5. 62.38( 5) 0.00( D) 0.00( D)
27 Škrabalová Šárka KON9888 60.68 11. 60.68(11)
28 Novotná Klára ZLH9851 53.82 12. 53.82(12)
29 Rychlá Pavlína KRN8559 49.60 14. 49.60(14)
30 Csakvaryová Lenka SBK8383 44.35 16. 44.35(16)
31 Cetkovská Tereza PTE8750 42.46 17. 42.46(17)
32 Kmentová Lenka ZAM8552 42.29 4. 42.29( 4)
33 Kaprálová Hana PLU9082 38.17 19. 38.17(19)
34 Karlová Eva MOV8551 30.35 20. 30.35(20)
D35C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Klose Petra SFM7351 435.43 2. 87.09( P) 92.12( 4) 0.00( D) 98.63( 2) 59.65(10) 97.94( 3)
2 Pachmannová Hana AOP7252 435.23 1. 58.42(29) 91.50( 3)103.30( 1) 79.09( 6)102.92( 1)
3 Juřeníková Hana MOV8052 379.35 1. 104.15( 1)110.00( 1)101.50( 2) 63.70(22)
4 Slavíková Lenka VRB7373 357.03 2. 92.58( 4)101.05( 3) 65.53(20) 97.87( 2)
5 Popieluchová Ivona BFM7453 339.10 4. 0.00( D) 66.95( 4) 81.01( 7) 42.41(41) 60.35(12) 88.38( 5)
6 Pannová Vendula MOV7752 331.67 4. 48.94( 8) 0.00( D) 68.67(10) 18.90(46) 82.05( 7) 84.78( 4) 0.00( D) 47.23( 9)
7 Štáblová Michaela KSU7787 323.90 4. 60.37(25) 85.30( 5) 84.11( 5) 94.12( 4)
8 Good Ludmila SBR8050 261.92 2. 63.07(23)100.78( 2) 98.07( 3)
9 Svačinková Jitka VRB7777 251.18 3. 86.79( 5) 68.23(16) 96.16( 3)
10 Hrabalová Eva BFM8051 246.52 2. 107.06( 2) 90.49( 5) 48.97(38)
11 Horáčková Vladimíra MOV7750 160.64 1. 104.28( 1) 56.36(31)
12 Zajícová Taťána BFM7752 160.36 6. 75.13( 6) 85.23( 6)
13 Zbraňková Magda STE7352 154.69 4. 60.13(26) 94.56( 4)
14 Masny Anna MOV8250 145.42 6. 75.75( 8) 28.48(17) 41.19( 6) 0.00( D)
15 Salichová Gabriela AOP7651 143.55 7. 69.12( 8) 74.43( 7)
16 Karásková Marcela ZPV6970 142.00 4. 52.18(34) 89.82( 4)
17 Vránová Helena UOL7652 139.51 8. 18.30(47) 47.26(11) 73.95( 8)
18 Fukalová Radmila AOV7051 138.64 2. 39.50(12) 99.14( 2)
19 Krčková Lenka AOP7751 138.60 6. 63.60( 9) 75.00( 6)
20 Vellechová Radka AOV8050 136.12 7. 63.43( 7) 72.69( 9)
21 Vavříková Iveta MOV7450 126.50 7. 16.63(10) 51.53(12) 24.24(18) 34.10( 7)
22 Kozlíková Veronika KRN7753 107.73 1. 107.73( 1)
23 Pekárková Eva TZL7653 106.93 1. 106.93( 1)
24 Matoušková Jana STE7951 105.97 1. 105.97( 1)
25 Hulenková Martina MOV7352 102.89 2. 102.89( 2)
26 Batani Hana TZL7351 99.93 2. 99.93( 2)
27 Hudečková Petra OOP8252 94.22 3. 94.22( 3)
28 Horčičková Eva UOL7051 93.14 3. 93.14( 3)
29 Kociánová Eva OOP6750 92.96 3. 92.96( 3)
30 Hubáčková Dagmar LCE6569 92.70 4. 92.70( 4)
31 Otrubová Johana PLU7852 88.69 5. 88.69( 5)
32 Ebnerová Eva KON8277 84.44 6. 84.44( 6)
33 Dittrichová Andrea SKM7750 84.12 7. 84.12( 7)
34 Doubravová Blanka ASU7499 83.26 6. 0.00( D) 83.26( 6)
35 Sedlářová Pavla AOP7052 82.97 8. 82.97( 8)
36 Jarošová Petra ZPV6666 82.57 9. 82.57( 9)
37 Gallo Martina AOP7951 81.50 10. 81.50(10)
38 Ondráčková Adéla KSU7676 80.74 15. 42.02(42) 38.72(15)
39 Reichlová Jiřina KSU7499 80.21 8. 80.21( 8)
40 Otrubová Ivona PLU7677 79.63 11. 79.63(11)
41 Králová Zdenka SSU6091 79.04 12. 79.04(12)
42 Miková Iva TBM7071 78.51 5. 78.51( 5)
43 Kašparová Ivana UOL6951 77.37 13. 77.37(13)
44 Obrátilová Naďa ABM6654 77.34 7. 77.34( 7)
45 Plachá Andrea JPV7676 73.45 9. 73.45( 9)
46 Krčová Martina KSU7272 72.80 14. 72.80(14)
47 Poláčková Monika JPV7552 70.72 10. 0.00( D) 70.72(10)
48 Glabazňová Jana AOP6151 69.58 15. 69.58(15)
49 Králová Ivana ODR7450 69.45 11. 69.45(11)
50 Létalová Soňa SFM8252 67.41 33. 13.48( P) 53.93(33)
51 Holasová Šarka AOP7853 66.60 17. 66.60(17)
52 Linhartová Martina GIG7750 66.57 18. 66.57(18)
53 Procházková Martina SOP7351 66.10 9. 30.65( 9) 35.45(14) 0.00(52)
54 Němečková Věra PLU7777 65.69 19. 65.69(19)
55 Štětínská Soňa MOV7650 64.74 11. 64.74(11) 0.00( D)
56 Kovalčíková Eva AOP7852 63.74 21. 63.74(21)
57 Chovancová Jana TZL7352 61.28 24. 61.28(24)
58 Marková Eva STE7550 60.13 26. 60.13(26)
59 Křečková Petra ZPV7076 58.82 28. 58.82(28)
60 Janků Renata STE7251 58.38 30. 58.38(30)
61 Paloncý Jana KSU7878 58.35 13. 58.35(13)
62 Maťátková Marcela STE7159 55.88 32. 55.88(32)
63 Tomášková Radka CEL7451 52.18 34. 52.18(34)
64 Jílková Hana KON8080 50.40 36. 50.40(36)
65 Stryková Vlasta KSU7667 50.39 14. 0.00(51) 50.39(14)
66 Smolíková Kateřina KSU7793 49.05 37. 49.05(37)
67 Leciánová Vanda OOP7453 47.99 13. 47.99(13)
68 Vlachová Dita SBR7750 46.46 39. 46.46(39)
69 Benešová Petra KON7575 45.63 16. 7.14(49) 38.49(16)
70 Kundratová Jana TZL7350 43.64 40. 43.64(40)
71 Siatková Silvie ZLH7451 37.09 43. 37.09(43)
72 Pattermanová Ivana KSU7551 32.24 44. 32.24(44)
73 Urbanová Edita STE7454 26.52 45. 26.52(45)
74 Navrátilová Helena ASU7799 15.85 19. 11.27(48) 4.58(19)
75 Kopecká Jitka UOL7750 3.48 50. 3.48(50)
D45C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Vričanová Sylva HAV6751 481.26 2. 84.00( 7) 106.01( 2) 96.35( 4) 87.47( 9) 92.10( 4) 99.33( 2)
2 Argalášová Gabriela TRI6850 479.83 1. 105.91( 1) 87.18(10) 97.39( 3) 95.13( 2) 94.22( 3)
3 Ciencialová Bohumila TRI6957 421.14 1. 101.29( 2)103.16( 1)110.24( 1)106.45( 1)
4 Kaděrová Barbora HAV7051 419.97 3. 96.33( 4) 36.14( 3) 82.34( 6) 43.01(25) 93.24( 3) 82.48( 5) 65.58( 9) 61.84( 8)
5 Bernatíková Šárka SFM7151 404.56 4. 80.91( P) 90.34( 5) 75.89(16) 83.91( 4) 73.51( 8) 62.03( 7)
6 Doušková Vlasta TBM7060 370.94 1. 105.47( 1) 99.45( 2) 81.92( 7) 84.10( 4)
7 Řehová Renata BFM7151 366.93 6. 67.72(10) 79.14( P) 70.65( 8) 74.14( 7) 75.28( 6) 58.79( 9)
8 Mielcová Elena AOV6951 265.37 6. 88.22( 6) 69.59( 9) 62.48(10) 45.08(11)
9 Řeháková Jana BFM7152 242.72 7. 33.39(12) 52.35( P) 8.71(33) 44.79(13) 64.49( 7) 47.70(13) 0.00(14)
10 Brodová Gabriela SFM7152 238.88 2. 47.78( P) 98.88( 2) 92.22( 6)
11 Kostková Jana AOP7151 176.33 3. 98.14( 3) 78.19(15)
12 Hájková Jitka SOP7150 175.39 5. 91.23( 5) 84.16(11)
13 Sadílková Lenka VIC7055 174.75 3. 80.13(13) 94.62( 3)
14 Štorková Simona JPV6556 172.19 8. 38.81(27) 31.18(15) 63.75( 8) 38.45(14)
15 Opletalová Pavlína HAV6652 156.87 5. 82.94( 6) 73.93( 5)
16 Hanzlová Svatava HAV6651 154.84 5. 84.50( 5) 70.34( 6)
17 Rokoszová Jaroslava MOV6351 145.70 7. 73.58( 9) 72.12( 7)
18 Svěchotová Hana MOV7150 132.24 11. 52.46(11) 45.79(12) 33.99(14)
19 Holečková Lenka UOL6750 115.61 6. 38.56(28) 77.05( 6)
20 Jastrzembská Jarmila TRI6450 110.00 1. 0.00( D)110.00( 1)
21 Novotná Jitka ZLH7050 106.69 10. 6.94(34) 50.32(12) 49.43(10)
22 Vavrysová Iva LCE6359 104.81 1. 104.81( 1)
23 Sedlářová Pavla AOP7052 102.98 1. 102.98( 1)
24 Hájová Jana TZL6051 100.83 2. 100.83( 2)
25 Matyášová Lenka LBM6460 97.34 11. 61.91(11) 35.43(12)
26 Bohunská Jana KRN6551 97.31 2. 97.31( 2)
27 Hendrychová Marcela HOB7051 96.78 3. 96.78( 3)
28 Koláriková Irena TZL6351 94.36 3. 94.36( 3)
29 Ostřanská Iveta SSU6591 93.23 4. 93.23( 4)
30 Kubáňová Jana TBM7275 93.14 5. 93.14( 5)
31 Ferdusová Eva LCE6461 91.92 7. 91.92( 7)
32 Hlavová Miroslava KON6389 89.74 8. 89.74( 8)
33 Kotrlová Gita UOL6953 88.77 12. 32.97(30) 55.80(12)
34 Miková Iva TBM7071 84.42 4. 84.42( 4)
35 Dittrichová Lenka KON6285 81.93 12. 81.93(12)
36 Neumannová Kamila STE6751 79.87 14. 79.87(14)
37 Strachotová Eva ASU6099 79.01 5. 79.01( 5)
38 Jeřábková Jana UOL6954 75.37 11. 15.80(32) 59.57(11)
39 Kunzová Ivana BBM7155 73.83 17. 73.83(17)
40 Bialožytová Pavla TRI6350 73.75 8. 73.75( 8)
41 Pšenčíková Eva KSU6950 71.97 8. 71.97( 8)
42 Soldánová Karin JPV6971 69.67 18. 69.67(18)
43 Slavíčková Katka OOL6955 68.98 9. 68.98( 9)
44 Šimková Hana UOL6653 68.66 19. 68.66(19)
45 Valentová Eva LCE6051 67.91 20. 67.91(20)
46 Vébrová Šárka HAV7050 67.39 10. 61.80(10) 5.59(13)
47 Smičková Eva KON5887 67.11 21. 67.11(21)
48 Pavelková Michaela AOP6851 63.77 10. 63.77(10)
49 Sochorová Hana HAV6250 60.64 11. 60.64(11)
50 Vavrečková Ivana JPV6363 55.61 22. 55.61(22)
51 Lázničková Marcela TZL6751 53.30 23. 53.30(23)
52 Cahlová Slávka LCE5451 45.95 24. 45.95(24)
53 Zatloukalová Eva ZLH7051 42.63 26. 42.63(26)
54 Špacírová Danuše UOL5852 37.76 29. 37.76(29)
55 Schäferová Jana TZL6566 23.28 31. 23.28(31)
D55C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Hájková Ludmila OOP5751 464.32 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 64.32( 9)100.00( 1)100.00( 1)
2 Štáblová Jitka HSU5350 155.15 2. 62.71(10) 92.44( 2)
3 Kolaříková Věra SBK5251 103.41 1. 103.41( 1)
4 Janošíková Jaroslava UOL5858 101.33 2. 101.33( 2)
5 Salajková Věra LBM5558 100.00 1. 100.00( 1)
6 Horynová Eva TZL5254 95.26 3. 95.26( 3)
7 Hrubanová Věra UOL5953 88.05 4. 88.05( 4)
8 Vlachová Renata AOV4450 85.03 2. 85.03( 2)
9 Hendrychová Pavla HOB6251 84.01 2. 84.01( 2)
10 Žaludková Miroslava TZL5954 76.68 5. 76.68( 5)
11 Jalová Marie RBK5761 70.91 6. 70.91( 6)
12 Trávníčková Jitka KVS5651 70.00 7. 70.00( 7)
13 Sochorová Hana HAV6250 68.92 8. 68.92( 8)
14 Künstlerová Milada UOL5651 59.98 11. 59.98(11)
15 Čadilová Alena HSU5050 44.14 3. 13.73(13) 30.41( 3)
16 Novotná Ludmila ZLH4850 27.44 12. 27.44(12)
H21C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Pospíšil Petr SOP9301 471.55 2. 85.76( 7) 102.13( 2) 64.94(27) 95.19( 5) 98.42( 2) 90.05( 3)
2 Peterek Vít AOP8600 406.77 4. 80.75( 8) 62.54( 7) 85.58( 7) 87.12( 7) 90.78( 4)
3 Frainšic Michal BFM8303 354.23 1. 95.23( 3) 76.40( P)104.26( 1) 78.34(21)
4 Sadílek Jan VIC9601 336.89 3. 78.86(11) 92.70( 3) 97.30( 3) 68.03( 5)
5 Strakoš Matěj SFM9901 325.44 2. 65.09( P) 77.93(12) 89.93( 5) 92.49( 2)
6 Mutina Václav BFM9301 321.82 2. 69.41( P) 80.82( 9)100.78( 2) 70.81( 4)
7 Bernatík Lukáš SFM9801 292.50 4. 58.50( P) 89.13( 4) 58.13(33) 86.74( 6)
8 Koťátko Aleš SFM8303 290.73 7. 58.15( P) 64.62( 9) 0.00(39) 78.14( 7) 53.00(10) 36.82(10)
9 Kopeček Petr BFM9602 235.94 4. 67.03(11) 80.81( 4) 88.10( 5)
10 Brabec Jaroslav ZBM8242 209.41 1. 94.83( 4)114.58( 1)
11 Cienciala Jan TRI9801 205.02 2. 91.86( 5)113.16( 2)
12 Jordanov Alexandr ZBM9503 204.04 1. 97.52( 3)106.52( 1) 0.00( D)
13 Otrusina Jan ABM9210 199.76 1. 95.48( 4) 104.28( 1)
14 Walach Ondřej TRI9601 189.02 3. 86.76( 6)102.26( 3)
14 Vlach Jiří AOV7900 189.02 2. 102.37( 2) 86.65(10)
16 Bencúr Juraj LCE7701 188.08 1. 102.41( 1) 85.67(11)
17 Otruba Marek PLU7417 180.02 1. 77.72(23)102.30( 1)
18 Ostřanský Filip ASU9243 169.74 5. 77.96(22) 91.78( 5)
19 Vlach Oldřich AOV7700 160.90 6. 74.45( 9) 86.45( 6)
20 Kašpar Jakub ASU9747 149.16 6. 58.40(31) 90.76( 6)
21 Lichý Ondřej SOP8802 120.13 8. 44.97(14) 75.16( 8)
22 Sedláček Tomáš ASU8601 117.46 1. 117.46( 1)
23 Kún Josef BBM9802 109.30 8. 60.03( 8) 49.27( 9)
24 Matyáš Petr LBM8516 107.65 6. 47.39(11) 60.26( 6)
25 Perůtka Jan LCE8801 103.90 1. 103.90( 1)
26 Přibyl Bronislav TZL8603 101.63 2. 101.63( 2)
27 Novotný Ondřej ABM9211 100.18 2. 100.18( 2)
28 Hubáček Josef LCE6127 94.47 3. 94.47( 3)
29 Navrátil Marek KYL7100 93.62 3. 93.62( 3)
30 Stoszek Jakub AOP8300 93.55 4. 93.55( 4)
31 Matyšek Radoslav PLU8007 91.75 4. 91.75( 4)
32 Holas Tomáš AOP7802 91.04 5. 91.04( 5)
33 Červinka Jan OKP8901 90.60 6. 90.60( 6)
34 Rychlý Pavel KRN8505 90.41 7. 90.41( 7)
35 Tomanek Daniel KSU7410 88.72 8. 88.72( 8)
36 Turczer Petr KSU7945 87.61 9. 87.61( 9)
37 Kulich Martin ZBM9009 86.22 6. 86.22( 6)
38 Zicha Jiří LCE7708 85.34 12. 85.34(12)
39 Fendrych Michal STE7607 84.64 13. 84.64(13)
40 Kopecký David UOL7800 84.61 14. 84.61(14)
41 Klech Richard VRB7201 84.50 15. 84.50(15)
42 Kořan Pavel VBM7401 83.44 8. 83.44( 8)
43 Minarčík Tomáš KRN8102 82.66 8. 82.66( 8)
44 Doležel Ondřej STE9202 81.97 16. 81.97(16)
45 Jirka Michal ZBM8403 81.37 17. 81.37(17)
46 Václavek Tomáš STE5809 81.04 18. 81.04(18)
47 Hrazdil Jiří ZBM8418 80.60 10. 80.60(10)
48 Janů Zdeněk KSU9045 80.55 19. 80.55(19)
49 Ptáček Ondřej TBM7120 79.41 20. 79.41(20)
50 Obrátil Štěpán ABM9409 74.93 7. 74.93( 7)
51 Podivínský Tomáš SCP7201 74.79 5. 74.79( 5)
52 Dvorský Vojtěch SKM9401 73.14 24. 73.14(24)
53 Zvoníček Josef SKM9404 71.92 25. 71.92(25)
54 Karásek Michal ZPV7900 71.20 15. 26.97(38) 44.23(15)
55 Zavřel Michal KRN6804 70.40 10. 70.40(10)
56 Škoda František LCE7439 69.44 26. 69.44(26)
57 Božoň Radek BFM9804 67.36 8. 14.53( P) 52.83( 8)
58 Gilík Marek SOP9904 65.39 6. 65.39( 6)
59 Dudík Petr JPV8917 63.82 28. 63.82(28)
60 Pudel Jarda STE7505 63.58 29. 63.58(29)
61 Novotný Tomáš ZLH7001 63.36 30. 63.36(30)
62 Bouzek Petr SVS7901 59.46 9. 59.46( 9)
63 Špičák František CEL8039 58.27 32. 58.27(32)
64 Jílek Jakub KSU9202 56.55 34. 56.55(34)
65 Procházka Jakub SOP9903 55.64 12. 55.64(12)
66 Kavan Jiří SKM9402 55.07 7. 55.07( 7)
67 Lachendro Jan SKM8700 54.42 13. 54.42(13)
68 Začal Martin PLU8100 47.75 35. 47.75(35)
69 Pitra Martin CHT9204 36.42 36. 36.42(36)
70 Procházka Jiří ADA7512 35.79 37. 35.79(37)
71 Žuška Marcel LOV8300 21.34 8. 21.34( 8)
H35C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Mastela Rafal HAV7300 468.31 2. 78.76( 8)104.21( 4) 88.78( 6) 94.41( 4)102.15( 2)
2 Zajíc Josef LOV7601 412.53 1. 93.99( 4)118.70( 1) 98.85( 2) 100.99( 1)
3 Tuharský Martin TRI7702 395.33 1. 86.47( 6)101.93( 5) 99.51( 2)107.42( 1)
4 Masny Krzysztof MOV7600 373.33 5. 69.94( 9) 91.62( 6) 82.82( 7) 0.00( D) 84.47( 5) 44.48( 8)
5 Greschner Luboš ASU7848 370.06 3. 36.83(49) 91.76( 3) 87.91( 4) 85.05( 6) 68.51( 4)
6 Cienciala Martin TRI7401 285.36 2. 88.34( 4) 97.51( 2) 99.51( 2)
7 Popieluch Michal BFM7301 281.97 4. 67.85(10) 60.82( P) 92.97( 4) 60.33(36)
8 Berger Tomáš MOV6901 281.04 1. 102.21( 1) 103.03( 1) 75.80(19)
9 Jakobi Zdeněk HAV5701 275.93 3. 98.64( 3)104.67( 3) 72.62(24)
10 Blažević Roman LCE7301 235.38 7. 44.59(12) 32.16( 9) 65.66( 9) 48.75( 7) 44.22( 7)
11 Hudeček Tomáš OOP8201 212.66 3. 79.11( 8) 40.58(17) 92.97( 3)
12 Bochňák Zbyněk LOV7600 211.34 7. 14.27(14) 57.81( 8) 36.25(19) 70.29( 7) 32.72( 9)
13 Patterman Pavel KSU7337 203.94 6. 61.55(34) 77.54( 6) 64.85(10)
14 Pietraszek Martin OOP8100 198.33 5. 56.03(13) 81.75( 6) 60.55( 5)
15 Mašláň Jakub TZL7801 189.65 1. 80.13( 5)109.52( 1)
16 Štábl Roman KSU7501 184.02 3. 93.59( 5) 90.43( 3)
17 Sochor Tomáš HAV6301 181.73 5. 88.84( 5) 0.00( D) 92.89( 5)
18 Kostka Petr MOV8200 181.37 7. 83.59( 7) 44.39(46) 53.39(11)
19 Vébr Radek HAV7103 172.82 2. 99.15( 2) 73.67(23)
20 Brychlec Lukáš MOV7501 155.28 7. 47.10(11) 81.04( 7) 27.14(51)
21 Gros Petr OOP7700 136.77 3. 38.65(13) 98.12( 3)
22 Strohalm Petr KRN8103 132.92 9. 64.94(11) 67.98( 9)
23 Smolka Martin STE7100 108.05 1. 108.05( 1)
24 Jurenka Pavel JPV8101 106.64 8. 0.00(55) 38.31(18) 68.33( 8)
25 Válka Jan SOP7811 106.63 2. 106.63( 2)
26 Horký Jan UOL7100 100.82 1. 100.82( 1)
27 Hrouza Jan KRN8100 100.19 2. 100.19( 2)
28 Pavlík Radek ASU6849 99.81 2. 99.81( 2)
29 Dittrich Pavel SKM7501 99.37 3. 99.37( 3)
30 Otrusina Jiří JPV8201 98.02 4. 98.02( 4)
31 Pekárek Evžen TZL7007 96.90 5. 96.90( 5)
32 Rigó Marek ODR7101 92.35 6. 92.35( 6)
33 Janků Marek STE7102 89.10 7. 89.10( 7)
34 Mudrák Stanislav LCE6701 88.19 8. 88.19( 8)
35 Borunský Tomáš AOP7402 86.98 9. 86.98( 9)
36 Šrámek Jaromír KSU5801 84.31 10. 84.31(10)
37 Chmelář Jan JPV7501 83.40 13. 42.00(47) 41.40(16) 0.00(13)
38 Přikryl Jiří JPV7404 80.44 14. 26.77(52) 53.67(14)
39 Souček Jan KSU6504 80.02 11. 80.02(11)
40 Vlček Roman SKM7000 79.95 12. 79.95(12)
40 Čech Tomáš AOP7001 79.95 12. 79.95(12)
42 Vrubel Karel TZL6401 79.51 14. 79.51(14)
43 Hepnar Luboš STE6307 78.47 15. 78.47(15)
44 Huňka Karel KON6919 77.93 16. 77.93(16)
45 Pěček Martin SKM7301 76.78 17. 76.78(17)
46 Grepl Ladislav KON6111 76.00 18. 76.00(18)
47 Švestka Vítězslav KVS7301 74.72 20. 74.72(20)
48 Hecl Miloš KSU7601 74.65 21. 74.65(21)
49 Müller Libor OTK7201 74.28 22. 74.28(22)
50 Hrubý Miroslav AOV7301 73.06 10. 13.02(15) 9.44(10) 50.60(10)
51 Pernička Petr TZL7336 72.56 25. 72.56(25)
52 Pavelka Martin KSU7503 71.03 7. 0.00(54) 71.03( 7)
53 Matoušek Milan KSU6701 70.53 26. 70.53(26)
54 Lanc Marian TZL5806 70.19 27. 70.19(27)
55 Videcký Jan KSU7504 70.06 8. 70.06( 8)
56 Smékal David UOL7503 69.86 28. 69.86(28)
57 Karásek Martin ZPV7301 69.42 29. 69.42(29)
58 Novosad Pavel TZL7401 69.18 30. 69.18(30)
59 Král Jiří ODR7300 68.61 9. 68.61( 9)
60 Bartášek Jiří ASU7448 67.01 10. 67.01(10)
61 Hubáček Martin CEL7015 66.55 31. 66.55(31)
62 Marek Antonín STE7501 65.60 32. 65.60(32)
63 Vrána Jan UOL7300 65.04 6. 0.00(56) 20.04(10) 45.00( 6)
64 Rytíř Michal SKM7325 61.99 33. 61.99(33)
65 Svěchota Milan MOV7202 61.55 34. 61.55(34)
66 Pěček Vítězslav SKM7104 60.23 37. 60.23(37)
67 Mielec Jaromír AOV6901 60.20 38. 60.20(38)
68 Šarman Radim MOV6201 57.97 39. 57.97(39)
69 Paulíček Michal UOL7701 57.87 12. 57.87(12)
70 Zvoníček Josef SKM6901 57.83 40. 57.83(40)
71 Cveček Martin PVP7400 55.13 41. 55.13(41)
72 Plachý Martin JPV6515 53.57 12. 13.71(20) 39.86(12)
73 Kroul Josef KSU7302 50.78 42. 50.78(42)
74 Valenta Jiří SSU6301 49.93 43. 49.93(43)
75 Kočandrle Jaroslav KSU7700 49.39 15. 49.39(15)
76 Paloncý Pavel KSU6349 48.04 44. 48.04(44)
77 Křupka Tomáš KON7717 46.12 45. 46.12(45)
78 Rajnoha Miroslav UBM7104 41.39 8. 41.39( 8)
79 Navrátil Martin ASU7449 40.78 48. 40.78(48) 0.00( D)
80 Sláma Lumír LCE8103 35.95 50. 35.95(50)
81 Jurčák David SOP7808 31.84 11. 31.84(11)
82 Kopecký Ivo JPV7505 25.01 53. 25.01(53)
83 Jadviščok Ladislav UOL7700 7.33 9. 0.00(21) 0.00(14) 7.33( 9)
H45C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Svoboda Martin BFM6701 413.53 5. 88.19( 5) 89.19( P) 86.27( 6) 66.90(15) 82.98( 6)
2 Slavík Tomáš VRB6808 391.31 1. 105.99( 1) 96.79( 4) 85.22( 5) 103.31( 1)
3 Ryšavý Jiří OOP5803 389.29 2. 101.70( 2)105.57( 2) 97.45( 2) 84.57( 8)
4 Juračka Zdeněk HAV5702 389.06 4. 60.14(26) 93.74( 4) 81.82( 5) 78.81( 7) 74.55( 6)
5 Bačo Lubomír SOP6201 383.48 5. 76.70( 7) 91.17( 5) 73.82( 9) 63.65(22) 0.00( D) 68.48( 6) 73.31( 8) 61.28( 8)
6 Míl Petr BFM7101 361.79 1. 60.62( 8)106.67( 1) 97.18( 3) 97.32( 3)
7 Bernatík Aleš SFM7201 356.56 1. 71.31( P) 95.50( 2) 88.09( 4)101.66( 1)
8 Bruk Slavomír TRI6800 355.82 3. 45.30(11) 85.42( 6) 41.28(35) 88.74( 7) 95.08( 3)
9 Kočara Jiří BFM7001 323.91 2. 82.11( 8) 56.33( 8) 84.46( 5)101.01( 2)
10 Svěchota Milan MOV7202 308.14 1. 89.76( 4)122.50( 1) 95.88( 3)
11 Navrátil Rostislav TRI6601 300.56 1. 84.89( 7)106.26( 1)109.41( 1)
12 Mielec Jaromír AOV6901 252.30 3. 92.31( 3) 66.17( 7) 93.82( 4)
13 Vítek Zbyněk PTE6622 202.72 4. 48.15(34) 85.86( 4) 68.71( 7)
14 Korpas Jaroslav LBM6113 189.01 2. 99.52( 2) 89.49( 4)
15 Niedoba Jan TRC6200 169.90 5. 81.66( 6) 88.24( 5)
16 Štětínský Pavel MOV7104 165.86 8. 72.90( 8) 58.24(11) 34.72(38)
17 Sklenář Josef SBR6601 163.61 3. 101.92( 3) 61.69(25)
18 Štorek Petr JPV6505 158.73 9. 25.31(43) 47.55(10) 29.80(10) 56.07( 9)
19 Kotrle Miroslav UOL7005 150.95 3. 56.81(30) 94.14( 3)
20 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 150.00 5. 57.06(29) 92.94( 5)
21 Poštulka Zdenek STE6600 149.43 7. 81.52( 9) 67.91( 7)
22 Szturc Radek TRC6800 149.08 8. 67.22( 9) 81.86( 8)
23 Raclavský Vladislav UOL6600 120.78 9. 14.89(45) 0.00(11) 40.24( 9) 53.96(10) 11.69( 9)
24 Sadílek Martin VIC6901 109.36 1. 109.36( 1)
25 Tomášek Jiří CEL6426 99.60 2. 0.00( D) 99.60( 2)
26 Kratochvíl Karel HOB7001 95.32 2. 95.32( 2)
26 Tesař Jiří AOP6702 95.32 2. 95.32( 2)
28 Světnický Alexandr OOL6300 90.35 6. 90.35( 6)
29 Neumann Jaroslav STE5902 88.95 4. 88.95( 4)
30 Láznička Robert TZL6309 85.15 6. 85.15( 6)
31 Schäfer Michal TZL6304 84.21 9. 84.21( 9)
32 Křeček Miroslav ZPV6213 83.99 10. 83.99(10)
33 Jeřábek Luboš JPV6112 79.72 11. 79.72(11)
34 Kunz Petr OTK6910 78.52 12. 78.52(12)
35 Černík Milan KVS6501 75.20 5. 75.20( 5)
36 Soldán Vladimír JPV6526 71.50 13. 71.50(13)
37 Galík Svatopluk TZL6301 69.00 14. 69.00(14)
38 Janeček Jiří CEL6827 66.25 16. 66.25(16)
39 Láznička Libor TZL6701 64.55 17. 64.55(17)
40 Chmelař Miroslav JPV6217 64.51 18. 64.51(18)
41 Sklenář Miroslav AOP6302 64.19 19. 64.19(19)
41 Gola Miroslav VIC6808 64.19 19. 64.19(19)
43 Kubeš Jaromír PLU6219 64.12 21. 64.12(21)
44 Sedláček Jaroslav HLV6404 63.54 23. 63.54(23)
45 Trojek Jakub TRC6400 62.84 10. 62.84(10)
46 Janů Zdeněk KSU5749 62.52 24. 62.52(24)
47 Vodička Luděk SBR5501 58.33 27. 58.33(27)
48 Vývoda Zdeněk MOV6702 58.08 9. 50.94(10) 0.00( 9) 7.14(47)
49 Maceček Otakar MOV6102 57.38 28. 57.38(28)
50 Navrátil Antonín UOL5301 55.65 31. 55.65(31)
51 Macek Karel ASU7102 53.37 32. 53.37(32)
52 Strakoš Bohumil TZL6345 49.31 33. 49.31(33)
53 Kaděra Pavel HAV7100 38.27 36. 38.27(36)
54 Peřinka Jan AOP6301 36.90 37. 36.90(37)
55 Riessler Otto OTK6800 33.35 39. 33.35(39)
56 Plachý Martin JPV6515 32.63 40. 32.63(40)
57 Cetl Vladimír AOP6602 31.79 41. 31.79(41)
58 Strýček Jiří ADA6701 31.76 42. 31.76(42)
59 Zatloukal Tomáš ZLH6701 22.09 44. 22.09(44)
60 Řezanina Lubomír ZVS6601 14.24 46. 14.24(46)
61 Poláček Luboš JPV7214 6.37 10. 0.00(48) 6.37(10)
H55C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Pospíšil Václav SOP5701 484.11 2. 94.62( 4) 54.72( 7) 100.03( 2) 92.77( 6) 97.04( 3) 97.74( 2) 81.18( 6) 94.68( 4)
2 Hrouza Jan KRN5401 390.82 1. 80.51(10) 98.77( 3)103.59( 1)107.95( 1)
3 Juřeník Josef MOV5201 388.82 1. 86.28( 8)114.53( 1) 92.88( 4) 95.13( 5)
4 Lecián Oldřich OOP6100 386.54 4. 47.59(19) 99.95( 4) 80.00( 6) 68.36(17) 40.49(11) 71.86( 7) 0.00( D) 66.37( 8)
5 Argaláš Jaroslav TRI6202 385.90 3. 86.33( 7) 81.53(14) 94.31( 3) 42.54( 7) 81.19( 6)
6 Prokop Lubomír TRI6001 358.07 3. 68.14(14)106.33( 3) 87.59( 4) 96.01( 3)
7 Telecký Martin BFM5201 349.10 2. 76.32(12) 75.30( P) 99.75( 2) 97.73( 2)
8 Petr Václav MOV5801 345.65 2. 86.18( 9)109.14( 2) 67.20(18) 83.13( 5)
9 Moravec Stanislav SOP5801 327.81 1. 76.37(11) 65.73( 5)102.66( 1) 83.05( 7) 0.00( D)
10 Mutina Vlastimil BFM5701 324.35 6. 60.80(17) 69.96( P) 52.51( 9) 73.38( 6) 39.42( 8) 67.70( 7)
11 Vašek Rudolf SOP5702 296.01 5. 60.85(16) 71.13(16) 81.22( 5) 82.81( 5)
12 Hrouza Tomáš KRN5201 267.28 3. 85.85(12) 88.14( 5) 93.29( 3)
13 Zdráhal Robert OOL5707 213.22 1. 106.96( 1)106.26( 1)
14 Zeman Ludvík BFM5301 205.74 5. 62.27(15) 83.67( 5) 59.80(22)
15 Rychlý Miloš OOP5302 193.49 3. 96.19( 3) 97.30( 3)
16 Malysa Ján SOP5102 193.14 8. 0.00(23) 42.03( 8) 62.79( 8) 37.52(28) 9.45(14) 30.75( 8) 20.05( 9)
17 Slivečka Jaromír MOV5601 126.86 4. 41.28(10) 85.58( 4)
18 Jurčák Karel SOP5101 115.73 6. 55.82(18) 59.91( 6)
19 Bialožyt Miroslav TRI5701 103.79 1. 103.79( 1)
20 Plášek Martin LCE6118 100.89 1. 100.89( 1)
21 Slezák Libor LCE6207 100.33 2. 100.33( 2)
22 Bednář Jan UOL5402 100.24 8. 46.04(24) 54.20( 8)
23 Maceček Otakar MOV6102 100.02 2. 100.02( 2)
24 Doseděl Emil STE6100 99.36 2. 99.36( 2)
25 Kusbach Antonín TZL5800 95.21 4. 95.21( 4)
26 Bohunský Vladimír KRN5901 92.52 5. 92.52( 5)
27 Zabloudil Pavel TBM5003 91.33 7. 91.33( 7)
28 Višňa Milan OOL5904 89.34 4. 89.34( 4)
29 Tomášek Pavel OTK5800 88.65 8. 88.65( 8)
30 Kolařík Zdeněk SBK5406 88.29 9. 88.29( 9)
31 Vlach Oldřich BOV4403 87.70 6. 87.70( 6)
32 Komínek Jaroslav KON5713 86.97 10. 86.97(10)
33 Slováček Rudolf TZL5402 86.45 11. 86.45(11)
34 Albert František OOL5804 85.37 6. 85.37( 6)
35 Háj Bohumil TZL5601 84.45 13. 84.45(13)
36 Gawel Jiří BBM5700 75.86 7. 75.86( 7)
37 Kršák Karel VIC5902 74.45 15. 74.45(15)
38 Sýkora Jiří OOP5400 73.02 13. 73.02(13)
39 Haltof Jindřich TRI6201 71.51 10. 30.92(22) 33.84(29) 0.00( D) 6.75(10)
40 Kostka Evžen AOP5701 71.34 10. 15.02(10) 56.32(23)
41 Šidla Antonín OTK4601 67.20 18. 67.20(18)
42 Skácel Jaroslav KON4617 66.12 20. 66.12(20)
43 Peška Antonín HLV4801 65.48 21. 65.48(21)
44 Janošík Antonín UOL5201 56.98 13. 19.35(31) 37.63(13)
45 Kolář Leopold VRB5404 45.80 25. 45.80(25)
46 Šrajer Jan OOP5601 44.08 9. 44.08( 9)
47 Volný Jiří SOP5601 42.82 20. 42.82(20)
48 Jalový Jaroslav RBK5719 41.40 26. 41.40(26)
49 Pavelek Luděk AOP5801 40.24 12. 40.24(12)
50 Henek Milan RBK5307 39.60 27. 39.60(27)
51 Stebel Pavel TRC5800 36.79 21. 36.79(21)
52 Chromčák František JZL5201 32.52 30. 32.52(30)
53 Štěpáník Otakar OTK5707 15.87 32. 15.87(32)
H65C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Dvořák Vlastimil BOV4901 450.95 1. 82.77( 5) 73.01( 5) 51.92(18) 105.59( 1) 0.00( D) 89.58( 2)100.00( 1)
2 Pospíšil Karel VRB5001 305.68 1. 100.40( 2)110.00( 1) 95.28( 4)
3 Opletal Jaroslav TRI3700 293.81 2. 47.88( 8) 0.00(23) 78.48( 6) 67.38( 4) 34.62( 3) 65.45( 2)
4 Ševčík Břetislav OOP5001 289.97 1. 110.83( 1) 101.87( 2) 77.27(12)
5 Nosek Jiří OOP4401 283.31 1. 25.51( 8) 74.00(13) 83.80( 5) 100.00( 1)
6 Rokosz Bohumil MOV4803 205.90 3. 85.02( 4) 51.40( 6) 69.48( 3)
7 Sukeník Mojmír KRN5202 197.32 1. 97.32( 2)100.00( 1)
8 Beneš Karel HAV4201 195.19 4. 71.70( 6) 73.42( 4) 50.07(19)
9 Vávra Jiří MOV4102 186.17 2. 38.46( 7) 0.00(24) 75.03( 7) 72.68( 2)
10 Sikora Miroslav BOV4802 104.01 1. 104.01( 1)
11 Toman Stanislav SBR4801 100.35 1. 0.00( D) 100.35( 1)
12 Jelínek Petr TZL4902 99.87 2. 99.87( 2)
13 Babák Jiří ZLH4801 99.78 3. 99.78( 3)
14 Klech Josef HOB4701 97.09 3. 97.09( 3)
15 Kašpar Josef HOB4601 96.49 4. 96.49( 4)
16 Jurčák Karel SOP5101 94.12 3. 94.12( 3)
17 Ostřanský Josef SSU4302 92.67 5. 92.67( 5)
18 Novotný Stanisl ZLH4800 91.25 6. 91.25( 6)
19 Láznička Alois TZL3613 90.35 7. 90.35( 7)
20 Ptáček Jiří BOV4401 88.77 3. 88.77( 3)
21 Dufek Jan TBM4231 87.70 8. 87.70( 8)
22 Horký Jan UOL4600 87.51 9. 87.51( 9)
23 Jadviščok Ladislav UOL5101 84.80 10. 84.80(10)
24 Šmakal Pavel TZL4801 83.95 11. 83.95(11)
25 Sklenář Antonín STE4801 63.72 14. 63.72(14)
26 Dospíšil Jaroslav SBR4501 61.02 15. 61.02(15)
27 Kunz Antonín OTK4729 59.03 16. 59.03(16)
28 Soviš Ivan SBR4601 56.89 17. 56.89(17)
29 Chylík Pavol MOV4901 48.52 7. 48.52( 7)
30 Kroupa Jaroslav ZPV4012 44.57 20. 44.57(20)
31 Gottfried Jan UOL4602 17.66 21. 17.66(21)
32 Sedlář Vladimír AOP4201 10.17 22. 10.17(22)