Výsledky závodu: PLŽ - 5.kolo SJC

Datum:
12.09.2017
Místo konání:
Louka u lese na Prachově
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Brada 2017 1:10000
Ředitel závodu:
Řehák Pavel
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4    
D10
2.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 35:40
2. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:44 + 10:04
3. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 47:49 + 12:09
4. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 49:14 + 13:34
5. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 50:47 + 15:07
6. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 51:07 + 15:27
7. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 51:17 + 15:37
8. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 51:19 + 15:39
9. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 51:31 + 15:51
10. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:30 + 16:50
11. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 55:48 + 20:08
12. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 56:21 + 20:41
13. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 56:33 + 20:53
14. Landovská Anna SJC Sportcentrum Jičín 56:51 + 21:11
15. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 57:40 + 22:00
16. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 57:42 + 22:02
Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín DISK
Hlaváčová Ema JIL1451 OK Jilemnice DISK
Juričková Rozálie HOR TJ Jiskra Hořice DISK
Valentová Anna SJC Sportcentrum Jičín DISK
D12
2.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 30:34
2. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 30:57 + 0:23
3. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 37:58 + 7:24
4. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 46:03 + 15:29
5. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 46:45 + 16:11
6. Gurinová Gurinová SJC0557 Sportcentrum Jičín 61:08 + 30:34
7. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:27 + 55:53
Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec DISK
D14
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:58
2. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 35:45 + 3:47
3. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 35:56 + 3:58
4. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:59 + 4:01
5. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:48 + 8:50
6. Houdová Adéla JIL0356 OK Jilemnice 48:59 + 17:01
7. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 49:32 + 17:34
8. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:10 + 19:12
9. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:08 + 20:10
10. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 55:21 + 23:23
11. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 55:22 + 23:24
12. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 56:48 + 24:50
13. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:35 + 28:37
14. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:36 + 28:38
15. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:39 + 28:41
16. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 71:04 + 39:06
17. Kadavá Pavlína JIL0355 OK Jilemnice 89:11 + 57:13
H10
2.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 28:51
2. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 28:53 + 0:02
3. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:37 + 4:46
4. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 36:31 + 7:40
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 40:54 + 12:03
6. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:56 + 12:05
7. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 42:57 + 14:06
8. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 43:13 + 14:22
9. Švorc Petr SJC0700 Sportcentrum Jičín 44:19 + 15:28
10. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 46:27 + 17:36
11. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 60:16 + 31:25
12. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:18 + 31:27
13. Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:17 + 52:26
Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín DISK
Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín DISK
Šaršon Vendelín HOR0800 TJ Jiskra Hořice DISK
Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice DISK
Hlaváč Jan JIL1701 OK Jilemnice DISK
H12
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:26
2. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 36:32 + 2:06
3. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:36 + 2:10
4. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 37:14 + 2:48
5. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 40:52 + 6:26
6. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:24 + 9:58
7. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 45:47 + 11:21
8. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 46:06 + 11:40
9. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 52:33 + 18:07
10. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 59:56 + 25:30
11. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 60:27 + 26:01
12. Kynčl Stanislav JIL6401 OK Jilemnice 61:32 + 27:06
13. Potůček Oto LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:08 + 27:42
14. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 62:34 + 28:08
15. Jiřička Martin STH0503 SK Studenec 62:53 + 28:27
16. Planík Martin STH0601 SK Studenec 65:40 + 31:14
Novák Jakub HOR0604 TJ Jiskra Hořice DISK
H14
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 33:12
2. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 33:29 + 0:17
3. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:36 + 6:24
4. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 45:08 + 11:56
5. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 46:13 + 13:01
6. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:51 + 22:39
7. Pokorný Ondřej JIL0402 OK Jilemnice 61:08 + 27:56
8. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:53 + 28:41
9. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 62:11 + 28:59
10. Holman Antonín HOR0405 TJ Jiskra Hořice 65:41 + 32:29
11. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 77:39 + 44:27
12. Tobolka Jiří HOR TJ Jiskra Hořice 92:11 + 58:59
Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín DISK
P4
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macoun Jindřich sjc SJC SJC - Sportcentrum Jičín 29:08
2. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 29:13 + 0:05
3. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:29 + 1:21
4. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 30:57 + 1:49
5. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 31:02 + 1:54
6. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 32:54 + 3:46
7. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:57 + 3:49
8. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 33:10 + 4:02
9. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 33:28 + 4:20
10. Macoun Jaroslav sjc SJC SJC - Sportcentrum Jičín 35:53 + 6:45
11. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 37:20 + 8:12
12. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:20 + 10:12
13. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:37 + 10:29
14. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 39:56 + 10:48
15. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:45 + 11:37
16. Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:34 + 13:26
17. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 44:21 + 15:13
18. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 45:06 + 15:58
19. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:10 + 16:02
20. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:27 + 16:19
21. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 46:23 + 17:15
22. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 47:01 + 17:53
23. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 47:07 + 17:59
24. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:04 + 18:56
25. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:14 + 21:06
26. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 51:03 + 21:55
27. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 51:13 + 22:05
28. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 51:15 + 22:07
29. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 51:39 + 22:31
30. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:14 + 23:06
31. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 53:30 + 24:22
32. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 53:32 + 24:24
33. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 53:38 + 24:30
34. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 53:45 + 24:37
35. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 53:50 + 24:42
36. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 54:10 + 25:02
37. Linková Eva STH7753 SK Studenec 55:18 + 26:10
38. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:17 + 30:09
39. Junek Petr STH5501 SK Studenec 62:29 + 33:21
40. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:35 + 38:27
41. Suková Jana LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:22 + 48:14
42. Vondra Václav LTU6800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:37 + 52:29
43. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 90:38 + 61:30
Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK