Date
|
Name
|
Org.
|
Region
|
Sport
|
Dis.
|
Level
|
Pers.
|
E/S/R
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-16-12024/03/16 |
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
|
ČR | Trail | KL | ČP | 000000 | ||
2024-03-16-12024/03/16 |
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
|
ČR | Trail | TeO | ČP | 000000 | ||
2024-03-16-12024/03/16 |
DKL, CSOS DKL - KOB Kladno
CSOS - Český svaz orientačních sportů |
P, StČ | Foot O | S | S | 0001111 | ||
2024-03-16-12024/03/16 |
TUV TUV - SOK TJ Turnov
|
JE | Foot O | KL | OF | 010111011 | R | |
2024-03-17-12024/03/17 |
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
|
JE | Foot O | SP | OF | 00248248 | R | |
2024-03-17-12024/03/17 |
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
|
JE | Foot O | SP | OF | 00219219 | R | |
2024-03-23-12024/03/23 |
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
|
VČ | Foot O | KL | OŽ | 011141114 | L | |
2024-03-23-12024/03/23 |
SCP SCP - OK Sparta Praha
|
P, StČ | Foot O | KL | OŽ | 00779779 | L2024-03-19 23:59:5919.03.E | |
2024-03-23-12024/03/23 |
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
|
HA | Foot O | KL | OŽ | 00376376 | L2024-03-19 23:59:5919.03.E | |
2024-03-23-12024/03/23 |
VTA VTA - SC vebr-sport
|
JČ | Foot O | KT | OM | 00210210 | 2024-03-19 23:59:5919.03.E | |
2024-03-24-02024/03/24 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | Foot O | ET | ET | 017661766 | ||
2024-03-24-12024/03/24 |
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
|
HA, VA | Foot O | SP | OŽ | 00342342 | 2024-03-19 23:59:5919.03.E | |
2024-03-24-12024/03/24 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | Foot O | SP | E | 000000 | ||
2024-03-24-12024/03/24 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | Foot O | SP | E | 000000 | ||
2024-03-24-12024/03/24 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | Foot O | ET | ET | 00317317 | ||
2024-03-24-12024/03/24 |
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
|
VČ | Foot O | ST | OF | 00138138 | L | |
2024-03-29-02024/03/29 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | ET | ET | 00319319 | 2024-03-26 23:59:5926.03.E | |
2024-03-29-02024/03/29 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | Foot O | ET | ET | 018561856 | ||
2024-03-29-12024/03/29 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | Foot O | KT | E | 000000 | L | |
2024-03-29-12024/03/29 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | SP | E | 000000 | ||
2024-03-30-12024/03/30 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | KL | E | 000000 | ||
2024-03-30-12024/03/30 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | Foot O | KL | E | 000000 | L | |
2024-03-30-12024/03/30 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | NOB | OF | 0008080 | 2024-03-26 23:59:5926.03.E | |
2024-03-31-12024/03/31 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | Foot O | KL | E | 000000 | L | |
2024-03-31-12024/03/31 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | KL | E | 000000 | ||
2024-04-06-12024/04/06 |
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
|
VA | Foot O | SP | OM | 0001717 | 2024-03-31 23:39:0131.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
PTE PTE - TJ Sokol Ptení
|
HA | Foot O | KT | OŽ | 000000 | ||
2024-04-06-12024/04/06 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | Foot O | KT | OŽ | 00101101 | 2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | Foot O | NOB | OM | 0001919 | 2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | Foot O | SP | OM | 0004747 | 2024-03-31 23:59:5931.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
|
JE | Foot O | KT | OŽ | 0005555 | 2024-03-30 23:59:5930.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
|
VČ | Foot O | KL | OŽ | 00111111 | 2024-03-31 23:59:5931.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
RUZ RUZ - TJ Růžená
|
VY | Foot O | KL | OŽ | 0001919 | 2024-03-31 23:59:0031.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
OPI OPI - Orientační sporty Písek
|
JČ | Foot O | KT | OŽ | 0001717 | 2024-03-29 23:59:5929.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
|
JM | Foot O | KL | OŽ | 000055 | 2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
OOP OOP - TJ Opava
|
MSK | Foot O | SP | OM | 0003838 | L2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
|
ČR | Trail | KL | MČR | 000088 | 2024-03-30 23:59:5930.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
|
JE | Foot O | KT | OŽ | 0005656 | 2024-03-30 23:59:5930.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | Foot O | KT | OŽ | 0006161 | 2024-03-31 23:59:5931.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
OPI OPI - Orientační sporty Písek
|
JČ | Foot O | SP | OM | 0001616 | 2024-03-29 23:59:5929.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
HAV HAV - OB Havířov
|
MSK | Foot O | NOB | OM | 000011 | L2024-04-02 10:26:5702.04.E | |
2024-04-07-12024/04/07 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | Foot O | KT | OŽ | 0009999 | 2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-07-12024/04/07 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | Foot O | KL | OŽ | 0005656 | 2024-03-31 23:59:5931.03.E | |
2024-04-07-12024/04/07 |
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
|
ČR | Trail | TeO | MČR | 000099 | 2024-03-30 23:59:5930.03.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
SJI SJI - OK Jihlava
|
JČ, VY | Foot O | KT | OŽ | 000000 | ||
2024-04-13-12024/04/13 |
HLV, GIG HLV - OB Holešov z.s.
GIG - GIGANT Orienteering |
VA | Foot O | KT | OM | 000000 | ||
2024-04-13-12024/04/13 |
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
|
ČR | MTB O | KL | ČP | 0003030 | 2024-04-06 23:59:5906.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
SJI SJI - OK Jihlava
|
JČ, VY | Foot O | SP | OM | 000000 | ||
2024-04-13-12024/04/13 |
CET CET - TJ Loko Česká Třebová
|
VČ | Foot O | KL | OŽ | 0005656 | 2024-04-07 23:59:5907.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
|
JM | Foot O | SP | OM | 000000 | 2024-04-08 23:59:5908.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
SSU SSU - SK Severka Šumperk
|
HA | Foot O | SP | OM | 000000 | 2024-04-07 23:59:5907.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
SSU SSU - SK Severka Šumperk
|
HA | Foot O | SS | OM | 000000 | 2024-04-07 23:59:5907.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
MOV MOV - SKOB Ostrava
|
ČR | Foot O | NOB | MČR | 00154154 | L2024-04-01 23:59:5901.04.E |