Přihlášky závodu: Litoměřický TULIPÁN

Datum:
07.05.2016
Místo konání:
Roudnice nad Labem
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Kategorie:
D0 fialová     D1 zelená     D2 hnědá     D3 modrá     D4 červená     D5 černá     H0 fialová     H1 zelená     H2 hnědá     H3 modrá     H4 červená     H5 černá     HDR-DH10L     N    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 300
Náhradníků: 50
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
MFP0499 Švihelová Anna Matfyz Praha 428243 Ne Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 Ne Ne Ne Ano Ano 120 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU7952 Červená Alena SKOB Roudnice nad Labem C 1414507 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU0651 Červená Anna SKOB Roudnice nad Labem C 1413711 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU0452 Červená Ema SKOB Roudnice nad Labem C 1413716 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
CHA8250 Vokálová Jaroslava OK Chrastava 760913 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
8YC6450 Švarcová Lenka NNNN 682110 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
NNN0051 Táchová Lenka Neregistrovaní Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 887932 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ne Ano Ano Ano 270 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ne Ne Ano Ano Ano 180 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 Ne Ne Ne Ano Ano 120 Kč
29D0051 Zelenin Jekaterina (GER) USG Chemnitz 1399070 Ano Ne Ne Ne Ne 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
51D8050 Derksen Antje (GER) SV Bad Düben 6373 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2086527 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
18D6350 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 781104 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
71D6350 Juckelandt Sabine (GER) USV TU Dresden 1310763 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ne Ne Ne Ne 50 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ne Ano Ano Ano 200 Kč
24D5551 JUCKELANDT Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 Ne Ano Ne Ano Ne 120 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 Ano Ne Ne Ne Ne 60 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ne Ne Ne 120 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 Ano Ano Ne Ne Ne 120 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ne Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DLT0051 Šperlingová Michaela KrOB Rozmarýn Litoměřice Ano Ano Ne Ne Ne 120 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ne Ne Ano Ano 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ne Ano Ne Ne 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078563 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU0020 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem 2095975 Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
NNN0003 Mahr Jakub Neregistrovaní Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
71D0500 Löhning Jakob (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091543 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 2056272 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2078467 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
LDC9100 Přibyl Adam KOB Děčín C 8042 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 Ano Ano Ne Ne Ne 120 Kč
ROU0502 Vanžura David SKOB Roudnice nad Labem C 2083408 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 390 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
51D4500 Kern Wilmar (GER) SV Bad Düben 504611 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
8RC7704 Halkova Jarka BZP zapůjčit Ano Ano Ne Ne Ne 160 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP6807 Karpíšek Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice 420432 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
8YC6200 Švarc Jiří NNNN 682108 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 8629988 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ne Ano Ne Ne 100 Kč
LDC6600 Přibyl Luboš KOB Děčín C 2075636 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN4001 CONRAD Helmut Neregistrovaní 7501901 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 Ne Ne Ne Ano Ano 120 Kč
29D0001 Zelenin Andrej (GER) USG Chemnitz 1399080 Ano Ne Ne Ne Ne 60 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
ROU0021 Coufal Marek SKOB Roudnice nad Labem 2095958 Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
51D7300 Derksen Andre (GER) SV Bad Düben 504673 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 733003 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ne Ne Ne Ano Ano 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ne Ne Ne Ne 50 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ano Ne Ne Ano Ano 180 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
NNN0002 Duda Miroslav Neregistrovaní Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172. Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 1413714 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8601 Kolorenč Pavel jr. KOB Děčín C 416230 Ne Ne Ano Ano Ano 150 Kč
NNN4202 WERNER GEORGE Neregistrovaní Ne Ano Ne Ne Ne 50 Kč
DLT8601 Budaj Radoslav KrOB Rozmarýn Litoměřice 7257 Ano Ano Ne Ne Ne 120 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ne Ano Ne Ne Ne 60 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ne Ne Ne 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 Ne Ne Ne Ano Ano 120 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
ROU7402 Červený Mojmír SKOB Roudnice nad Labem C 1413713 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 Ano Ano Ne Ne Ne 120 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 Ano Ne Ne Ne Ne 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 Ano Ne Ne Ne Ne 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
LME1062 Duchoslavová Lucie SK Los Mělník C 2056265 Ano Ano Ne Ne Ne 100 Kč
LME0900 Hampl Jan SK Los Mělník C 2078468 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
MFP0899 Švihelová Marie Matfyz Praha 51712 Ne Ano Ne Ne Ne 50 Kč
MFP0849 Kulíšek Martin Matfyz Praha 428269 Ne Ano Ne Ne Ne 50 Kč
MFP0749 Janda Jáchym Matfyz Praha 51345 Ne Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
NNN4201 KLAWUN KENDRAY Neregistrovaní 2091764 Ano Ano Ano Ano Ano 180 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 Ne Ano Ne Ano Ne 120 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 500556 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ODV0650 Šimoníková Jana TJ Aero Odolena Voda C 428273 Ne Ano Ne Ne Ne 60 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52889 Ne Ano Ne Ne Ne 60 Kč
ODV0901 Šimoník Jan TJ Aero Odolena Voda C 428285 Ne Ano Ne Ne Ne 60 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52117 Ne Ano Ne Ne Ne 60 Kč
ODV0852 Holubová Eliška TJ Aero Odolena Voda C 428228 Ne Ano Ne Ne Ne 60 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C 52893 Ne Ano Ne Ne Ne 60 Kč
ODV0853 Holubová Anežka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit Ne Ano Ne Ne Ne 90 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit Ne Ano Ne Ne Ne 90 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit Ne Ano Ne Ne Ne 90 Kč
ODV1050 Vlachynská Karolína TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit Ne Ano Ne Ne Ne 90 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano Ano Ano 240 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 Ano Ano Ano Ano Ano 200 Kč
celkem přihlášených: 230, vklad: 38170 Kč