Přihlášky závodu: Praga Magica

Datum:
05.03.2016
Místo konání:
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
ABC    
(229)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 60 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 60 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 60 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 60 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 60 Kč
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 60 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2086527 60 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 60 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 60 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 60 Kč
8RC8550 Gavlasova Lenka BZP zapůjčit 60 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 60 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 60 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 60 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 60 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 60 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 60 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 60 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 60 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
9PC8650 Trdá Lucie HO Humanita 52063 60 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 60 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 60 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 60 Kč
BBM8700 Olexa Zdeněk BETA URSUS Orienteering C 682624 60 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 60 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 60 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 60 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 60 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 60 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 60 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 60 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 60 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 60 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 60 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 60 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 60 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 60 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 60 Kč
64C8951 Štrajtová Monika Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 60 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 60 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 60 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 60 Kč
17X5100 Janoušek Karel Aktivity v přirodě zapůjčit 60 Kč
1CC8000 Janoušek Karel Janoušci zapůjčit 60 Kč
1CC8100 Janoušek Martin Janoušci zapůjčit 60 Kč
1CC9900 Janoušek Oldřich Janoušci zapůjčit 60 Kč
18U7900 Mercogliano Paul (USA) US Team zapůjčit 60 Kč
1CC6050 Janoušková Jana Janoušci zapůjčit 60 Kč
1CC8550 Mercogliano Jana Janoušci zapůjčit 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 60 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 60 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 60 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 60 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 60 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 60 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 60 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 60 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 60 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 60 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 60 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 60 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC 60 Kč
7KC8450 Nováková Alice GC 60 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 60 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 60 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 60 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 60 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 60 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 60 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 60 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 60 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 60 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 60 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 60 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 60 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 60 Kč
ROZ9999 Křístek Lukáš OK Roztoky 51593 60 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 60 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 60 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 60 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 60 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga B 2035163 60 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 60 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 60 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7203462 60 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 60 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 60 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 60 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 60 Kč
DKP9009 Šebl Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 60 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 60 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 60 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 60 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 232189 60 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 60 Kč
4EX9050 Pangrácová Marie SKIVELO Olomouc 60 Kč
4EX9450 Pangrácová Anna SKIVELO Olomouc 60 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 60 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 60 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 60 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 2083362 60 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 60 Kč
KON7315 Procházka Pavel KOB Konice 52486 60 Kč
4EX6900 Jílek Karel SKIVELO Olomouc 60 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 60 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 60 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 60 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 60 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 60 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 60 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 60 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 2090857 60 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 60 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 60 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 60 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 60 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 60 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 60 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 60 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 60 Kč
BSO1250 Kovalová Karolína KOB Baník Sokolov C zapůjčit 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 08878 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 60 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP0451 Dušková Sára VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
FSP0700 Dušek Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 60 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 60 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 60 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 60 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 60 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 60 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 60 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 60 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 60 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 60 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 60 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 886257 60 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 60 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 60 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 60 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 60 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 60 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 60 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 60 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 60 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 60 Kč
PGP3802 Šrůta Pavel SK Praga C 53771 60 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 60 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 60 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 60 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 60 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 60 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 60 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 60 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 920688 60 Kč
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 60 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 60 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 60 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 60 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 60 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 60 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 60 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 60 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 60 Kč
3YC0701 Smiggels Adam Fenri Řevnice 2090855 60 Kč
3YC1100 Stará Madla Fenri Řevnice 2090852 60 Kč
3YC7850 Vrbová Eva Fenri Řevnice 2092374 60 Kč
3YC0050 Dušková Helena Fenri Řevnice 2090846 60 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering C 920685 60 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 60 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 60 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení C 52430 60 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 60 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 60 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 60 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 60 Kč
PTE8448 Uhrovič Blahoslav TJ Sokol Ptení C 8881 60 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 60 Kč
FSP0705 Nahi Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 60 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 60 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 60 Kč
84S9101 Jergušová Hana (SVK) Klub OB ATU Košice zapůjčit 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita zapůjčit 60 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 60 Kč
ASU8849 Oľhava Richard Magnus Orienteering C 307266 60 Kč
1IC6600 Zelbová Anna Neregistrovani csos 60 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 60 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 60 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 07965 60 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 60 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 60 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 60 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 21521 60 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 60 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 60 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 60 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 60 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 60 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 60 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 60 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 60 Kč
celkem přihlášených: 229, vklad: 13740 Kč