Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Věžky
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0852 Byrtusová Klára TJ TŽ Třinec C 49330 50 Kč
TZL0954 Pozlovská Eliška SKOB Zlín C 8605 50 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 50 Kč
LCE1053 Velichová Denisa OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE1054 Veselková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
KVS9752 Pospíšilová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53686 50 Kč
6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 50 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 50 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 426365 50 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 50 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 218971 50 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 436421 50 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín C 2121128 50 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 50 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 2027246 50 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 50 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 2121124 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 50 Kč
TZL0757 Kovalčíková Nela SKOB Zlín C 50 Kč
LCE0753 Mianowska Tosia OOB TJ Slovan Luhačovice C 8131207 75 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 2121125 75 Kč
10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 50 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 50 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 50 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 50 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava C 2082935 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 8050121 75 Kč
11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 100 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 100 Kč
13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 100 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 7207857 100 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 100 Kč
15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 100 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 150 Kč
15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8151 Baťková Zuzana SKOB Zlín C 08585 100 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 100 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 100 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 100 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 100 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 100 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 100 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 100 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 100 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 100 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 100 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 100 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 100 Kč
JPV8550 Richterová Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 150 Kč
JPV8750 Cetkovská Tereza Oddíl OS SK Prostějov C 2109697 150 Kč
14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 100 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 100 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 100 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C - 100 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 150 Kč
12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 100 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 100 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 100 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 100 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 100 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49487 100 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 100 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 100 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 100 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 100 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 150 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 100 Kč
11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 100 Kč
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 100 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 100 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 100 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 100 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 100 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 100 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 100 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 100 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 2020711 150 Kč
6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 53900 50 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 50 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 50 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
3RX0900 Růžičková Žofie SKOB Zlín 100 Kč
8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 2113058 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 50 Kč
TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín C 2124754 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 50 Kč
LCE0801 Skovajsa Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
TZL1003 Solař Jan SKOB Zlín C 8586 50 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 8588 50 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín C 08602 50 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 75 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 52341 75 Kč
10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 50 Kč
TRI0703 Raszka Filip TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 865421 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 428276 50 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice C 425427 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 2116470 50 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 50 Kč
TZL0705 Truneček Jakub SKOB Zlín B 53367 50 Kč
LCE0702 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0602 Káňa Jindřich OOB TJ Slovan Luhačovice B 416054 50 Kč
LCE0604 Křapa Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075691 50 Kč
LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
TZL0605 Márton Lukáš SKOB Zlín B 2121127 50 Kč
TZL0707 Sikora Jan SKOB Zlín C 49484 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín C 51518 50 Kč
TZL0708 Petrla Michal SKOB Zlín C 53886 50 Kč
12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 50 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 50 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 7209459 50 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava C 420438 50 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 50 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 50 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín B 08595 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 50 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín B 2126239 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 50 Kč
LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 50 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 50 Kč
SKM0301 Stehlík Alexandr KOB Směr Kroměříž C 50 Kč
TZL0508 Mikšík Michael SKOB Zlín C 8601 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 75 Kč
13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 100 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 100 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec C 8657 100 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 100 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 1410003 100 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 428262 100 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 100 Kč
LCE0307 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 100 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B zapůjčit 140 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 100 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 49381 150 Kč
14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 100 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 100 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 100 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 150 Kč
21 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 7209362 100 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 100 Kč
21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 100 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 100 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 100 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 100 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 100 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 100 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800327 100 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 100 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 100 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 100 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 100 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 100 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 100 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 100 Kč
16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023814 100 Kč
EZL6502 Kusák Ivan PEV Zlín C 53896 100 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 100 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 100 Kč
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 200 Kč
TZL7301 Novotný Marek SKOB Zlín C 1417261 100 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 100 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 100 Kč
TZL7802 Přibík Václav SKOB Zlín C 2121119 100 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 100 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 100 Kč
SKMcc01 Zeman Radek KOB Směr Kroměříž 2032199 200 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 7053367 150 Kč
14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 100 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 100 Kč
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 100 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 100 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 100 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 100 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 100 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 100 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 100 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 100 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 100 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 100 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 100 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
6RZ6500 Mikšík Pavel O-sport 8065 200 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 100 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 100 Kč
12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 100 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 100 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 100 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 100 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 100 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 100 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 53268 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 150 Kč
9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 100 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 100 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 100 Kč
9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 100 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 100 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 100 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 100 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 100 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 100 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 100 Kč
7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS1251 Lánová Sofie SKOB Kobra Vsetín C 416091 50 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 7181009 50 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
MOVxxxx Menzel František SKOB Ostrava 232399 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 50 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 50 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 50 Kč
SKM16bb Ligurská Kateřina KOB Směr Kroměříž zapůjčit 90 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 50 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
SKM0900 Rose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
TZL1515 Krejčík Vít SKOB Zlín C 416043 50 Kč
2AZ1100 Smola Jakub OB Štípa 08615 50 Kč
SVS7401 Koňařík Jaroslav Orientklub Vsetín 51520 50 Kč
KVS1200 Lazárek Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 07867 50 Kč
ZBMxxxx Stachoň Štěpán SK Žabovřesky Brno 7905090 50 Kč
SKMee01 Polišenská Jarmila KOB Směr Kroměříž zapůjčit 90 Kč
SKMoo01 Hozík Šimon KOB Směr Kroměříž 50 Kč
SKMoo02 Hozíková Eliška KOB Směr Kroměříž 50 Kč
11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 100 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 2021857 100 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 100 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 100 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 100 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2035161 100 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 100 Kč
SVS8250 Maliňáková Dana Orientklub Vsetín C 330696 100 Kč
SKMaa01 Válek Ivan KOB Směr Kroměříž zapůjčit 140 Kč
SKMaa02 Válek Jakub KOB Směr Kroměříž zapůjčit 140 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 100 Kč
OTK7200 Klíma Jan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067301 100 Kč
SFMxxxx Janýšková Alžběta OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49485 100 Kč
SFMKM01 David Vladimír OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2119196 100 Kč
SFMKM02 Davidová Tereza OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2121755 100 Kč
SFMKM03 David Vladimír OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2800312 100 Kč
SKMee02 Polišenská Lucie KOB Směr Kroměříž zapůjčit 140 Kč
13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 100 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 52981 100 Kč
VIC7601 Hala Miroslav OB Vizovice C 100 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 100 Kč
SKM90bb Ligurský Ivo KOB Směr Kroměříž 7203460 100 Kč
7SC7550 Vojvodíková Barbara Neregistrovaní - MOV 2125379 100 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
SKMdd01 Pernička Michal KOB Směr Kroměříž zapůjčit 140 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 100 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 100 Kč
celkem přihlášených: 321, vklad: 26680 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.