Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 50 Kč |
JPV8235 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52475 | 50 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 50 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 50 Kč |
SHK7907 | Fátor JanFátor Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 981808 | 50 Kč |
KON8787 | Dittrichová PetraDittrichová Petra | KOB Konice | C | 515153 | 50 Kč |
STE9202 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | C | 8654919 | 50 Kč |
VRL8803 | Krajíček VojtěchKrajíček Vojtěch | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8988 | 50 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 8645931 | 50 Kč |
ZBM8772 | Adamová EvaAdamová Eva | SK Brno Žabovřesky | C | 52039 | 50 Kč |
MAS8200 | Redlich TomášRedlich Tomáš | OOB Aš | C | 9097 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | A | 8660477 | 50 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 50 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 50 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 50 Kč |
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 50 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 1417263 | 50 Kč |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 2112777 | 50 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | A | 8004346 | 50 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2092433 | 50 Kč |
STE7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025356 | 50 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025355 | 50 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662429 | 50 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 50 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 50 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058461 | 50 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 50 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 50 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060296 | 50 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 50 Kč |
JHB8603 | Stupal FrantišekStupal František | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 52353 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 50 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 50 Kč |
JPV8550 | Šebková KláraŠebková Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109698 | 50 Kč |
JPVXXXX | Drmola FilipDrmola Filip | Oddíl OS SK Prostějov | 50 Kč | ||
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 50 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 50 Kč |
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | C | 2108866 | 50 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 50 Kč |
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | 682075 | 50 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 50 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 50 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8656506 | 50 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 50 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | B | 2092434 | 50 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | B | 2092435 | 50 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 50 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 50 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 50 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656711 | 50 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 50 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 50 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 50 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124774 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 8660570 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667537 | 50 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 50 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 50 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 50 Kč |
JPV8750 | Cetkovská TerezaCetkovská Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109697 | 50 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 8660567 | 50 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 50 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 50 Kč |
JPV9915 | Kašpar PetrKašpar Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2069090 | 50 Kč |
JPV6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2032169 | 50 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 50 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 50 Kč |
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 50 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 1424653 | 50 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 50 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 50 Kč |
JPV7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52740 | 50 Kč |
SBK6301 | Buřt VladimírBuřt Vladimír | KOB START Blansko | C | 2102705 | 50 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 50 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 50 Kč |
TBM6709 | Gryc JanGryc Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53233 | 50 Kč |
0020001 | Novotný Petr - start 30Novotný Petr - start 30 | 002 - DUKLA Blansko | 2067992 | 50 Kč | |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 50 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655379 | 50 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080963 | 50 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108903 | 50 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 50 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2133902 | 50 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 50 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 50 Kč |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2122244 | 50 Kč |
PVP7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2115730 | 50 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 50 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 7210915 | 50 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 52438 | 50 Kč |
KON7676 | Škrabalová EvaŠkrabalová Eva | KOB Konice | C | 50 Kč | |
KON7521 | Škrabal MilanŠkrabal Milan | KOB Konice | C | 2125331 | 50 Kč |
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 50 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124798 | 50 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 50 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 50 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108899 | 50 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 50 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083416 | 50 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 50 Kč |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 224904 | 50 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | C | 52561 | 50 Kč |
JPV9661 | Kašparová ZuzanaKašparová Zuzana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2058520 | 50 Kč |
UOL7652 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | C | 9201328 | 50 Kč |
UOL7300 | Vrána JanVrána Jan | SOB Olomouc | C | 7300185 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053548 | 50 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 50 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 50 Kč |
0010001 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | 001 - Péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 232005 | 50 Kč |
KON8518 | Čeřovský PetrČeřovský Petr | KOB Konice | C | 2020742 | 50 Kč |
KON8755 | Čeřovská AdélaČeřovská Adéla | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
KSU0800 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 2103281 | 50 Kč | |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
STE0705 | Penka MatějPenka Matěj | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 50 Kč |
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 50 Kč |
KSU0701 | Míča JanMíča Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 2103267 | 50 Kč | |
0030001 | Mikitová SilvieMikitová Silvie | 003 - Inspiro Tišnov | zapůjčit | 50 Kč | |
0040001 | Míča JanMíča Jan | 004 - KSU | 2103267 | 50 Kč |