Logo

Person: Kubešová Tereza

Registration database
Clubs membership overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
OB 2020-10-042020/10/04 Oblastní žebříček D12 29. Kubešová Tereza VLI0954 24:23 + 11:25
OB 2020-09-262020/09/26 Oblastní žebříček D12 15. Kubešová Tereza VLI0954 42:05 + 21:53
OB 2020-09-262020/09/26 Oblastní žebříček D12 13. Kubešová Tereza VLI0954 39:32 + 20:04
OB 2020-09-062020/09/06 Oblastní žebříček D12 20. Kubešová Tereza VLI0954 28:02 + 10:03
OB 2020-03-012020/03/01 Ještědský žebříček mládeže - 2020 D12 19 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2019-11-092019/11/09 Oblastní žebříček D10 8. Kubešová Tereza VLI0954 50:09 + 22:50
OB 2019-10-202019/10/20 Oblastní žebříček D10 5. Kubešová Tereza VLI0954 36:54 + 14:39
OB 2019-10-192019/10/19 Oblastní žebříček D10 9. Kubešová Tereza VLI0954 25:50 + 10:39
OB 2019-08-312019/08/31 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D10 10 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2019-08-112019/08/11 Orienteering Adventure - E5 D10 11. Kubešová Tereza VLI0954 27:42 + 8:01
OB 2019-08-102019/08/10 Orienteering Adventure - E4 D10 11. Kubešová Tereza VLI0954 22:05 + 8:44
OB 2019-08-092019/08/09 Orienteering Adventure - E3 D10 17. Kubešová Tereza VLI0954 31:04 + 16:07
OB 2019-08-082019/08/08 Orienteering Adventure - E2 D10 9. Kubešová Tereza VLI0954 25:34 + 10:51
OB 2019-08-072019/08/07 Orienteering Adventure - E1 D10 15. Kubešová Tereza VLI0954 35:26 + 25:34
OB 2019-06-022019/06/02 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 21. Kubešová Tereza VLI0954 28:45 + 13:28
OB 2019-06-012019/06/01 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 21. Kubešová Tereza VLI0954 28:13 + 13:44
OB 2019-05-262019/05/26 Oblastní žebříček D10 11. Kubešová Tereza VLI0954 31:43 + 12:16
OB 2019-04-282019/04/28 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 13. Kubešová Tereza VLI0954 38:55 + 14:30
OB 2019-04-062019/04/06 Oblastní žebříček D10 9. Kubesová Tereza VLI0954 60:01 + 37:19
OB 2019-03-302019/03/30 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 9. Kubešová Tereza VLI0954 34:22 + 11:21
OB 2019-02-162019/02/16 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D10 11 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2018-10-212018/10/21 Oblastní žebříček D10 31. Kubešová Tereza VLI0954 30:20 + 17:49
OB 2018-10-202018/10/20 Oblastní žebříček D10 14. Kubešová Tereza VLI0954 27:45 + 10:57
OB 2018-09-012018/09/01 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 D10 30 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2018-06-032018/06/03 Oblastní žebříček D10 Kubešová Tereza VLI0954 DISK
OB 2018-05-122018/05/12 Oblastní žebříček D10 24. Kubešová Tereza VLI0954 33:05 + 16:34
OB 2018-04-222018/04/22 Oblastní žebříček (Saxbo) D10 24. Kubešová Tereza VLI0954 57:41 + 33:02
OB 2018-03-012018/03/01 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 D10 31 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2019-05-122019/05/12 Oblastní žebříček D10 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2019-09-282019/09/28 Oblastní žebříček D10 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2019-09-292019/09/29 Oblastní žebříček D10 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2019-09-292019/09/29 Oblastní žebříček D10 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2019-09-292019/09/29 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2019-08-072019/08/07 Orienteering Adventure D10 Kubešová Tereza VLI0954
OB 2019-09-292019/09/29 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D10 Kubešová Tereza VLI0954