Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní pohár)

Datum:
23.03.2013
Místo konání:
Vysoká nad Labem
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 60 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 331751 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 90 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 90 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk C 51125 60 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 60 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 60 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 60 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 60 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové C 410360 60 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002020709 60 Kč
JHB0152 Novotná Šárka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4776 60 Kč
31P0001 Niezgodka Dominika (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016199 60 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 60 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 60 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 4285 90 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 90 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 90 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 90 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 60 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 60 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 60 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering C 0002045171 60 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 60 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 60 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 60 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 60 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 60 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 60 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 60 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 60 Kč
29P9950 Wierzba Wiktoria (POL) Paulinum J.G. 2053617 60 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 60 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 90 Kč
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8851 Machútová Lucie Orientační Běh Opava C 553449 120 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 51796 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 120 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 120 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka A 7945000 120 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 120 Kč
ASU8351 Labašová Katarína Magnus Orienteering R 0000920656 120 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 120 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 120 Kč
TUR8153 Gomzyk Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 120 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 120 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 120 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 120 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 120 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 120 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 120 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 120 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0000049376 120 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 120 Kč
PHK8753 Svobodová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 180 Kč
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 120 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 120 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 120 Kč
PGP8656 Masopustová Eliška SK Praga C 49844 120 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 0000515189 120 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 120 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 120 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 120 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 120 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 120 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 120 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 120 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 120 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 120 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 120 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 120 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice A 940318 120 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 120 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 120 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 9472 120 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 120 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 120 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 120 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 120 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 120 Kč
LBE9450 Křivancová Zdenka TJ Lokomotiva Beroun B Doplní později 120 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 120 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 0000515488 120 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0000899159 120 Kč
31P0002 Matyba Anna (POL) UKS ARKADY Raszkow 553467 120 Kč
41F0018 Gunell Yvonne (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0019 Forsström Sara (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0020 Westerlund Ina (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0021 Bäck Sabina (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0022 Björkstrand Julia (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
LCE9352 Szlendak Joanna OOB TJ Slovan Luhačovice A 505081 120 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 120 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 180 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové C 9415 180 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 180 Kč
Rank. koef.: 1
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 120 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 410769 120 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 120 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 120 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 120 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 120 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 120 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 120 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk C 515442 120 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 120 Kč
SPE9450 Pijáková Barbora (SVK) KOB Sokol Pezinok 219102 120 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 120 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 416028 120 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 120 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 120 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 120 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering R 0000920685 120 Kč
ASU9499 Sokolová Ludmila Magnus Orienteering A 0000682343 120 Kč
ASU9697 Lamanecová Radka Magnus Orienteering C 0000692344 120 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 120 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 120 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 120 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000981839 120 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 120 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 120 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň A 236994 120 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 120 Kč
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 120 Kč
TUR9351 Steigrová Lucia OOB TJ Turnov C 2012276 120 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 120 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 9648 120 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 120 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 120 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 9212 120 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 120 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 52315 120 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 120 Kč
SHK8853 Hypiusová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9187 120 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 120 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 120 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 120 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 120 Kč
LCE9051 Cahlová Blanka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52708 120 Kč
LCE9052 Hubáčková Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 120 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 120 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 416075 120 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice B 232217 120 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 120 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 120 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava B 232405 120 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 0000052019 120 Kč
ZBM8870 Štěpánská Adéla SK Žabovřesky Brno C 0000888602 120 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 120 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 120 Kč
41F0023 Höstman Victoria (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0024 Forsell Susanna (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0025 Lövdal Elin (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0026 von Schoultz Katja (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0027 Strandvall Alexandra (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 120 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 120 Kč
LCE9151 Palupčíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice C 243332 120 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 180 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 180 Kč
Rank. koef.: 1
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 120 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 120 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 8428 120 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 8429 120 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 120 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 120 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 120 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 232329 120 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 120 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 120 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 120 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 120 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 120 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 120 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000301107 120 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 120 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 120 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín R 995813 120 Kč
SNA8750 Dostálová Jana TJ START Náchod 405987 120 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 120 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 120 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice 416272 120 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 120 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 120 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 120 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 120 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 9222 120 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 120 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 2025340 120 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 120 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 120 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové B 331166 120 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 120 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 120 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 120 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 7753 120 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 120 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 120 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000053721 120 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 0002042513 120 Kč
LBE9752 Hamplová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 120 Kč
NNN0101 Horňáková Hana Neregistrovaní 120 Kč
41F0028 Nymalm Amy (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0029 Myrskog Ellen (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0030 Cederberg Ida-Marie (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0031 Enlund Alexandra (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425552 120 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 120 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 180 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 120 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 120 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 120 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 120 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 120 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 120 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 120 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 120 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 120 Kč
LPU7051 Procházková Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 416258 120 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 120 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9176 120 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 180 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 120 Kč
HOR6450 Pfeiferová Blanka TJ Jiskra Hořice C 53361 120 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 120 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 120 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 120 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 120 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 0000052560 120 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 120 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 120 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 120 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 120 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 120 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 120 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 120 Kč
JHB6554 Vlková Radka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2023954 120 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 120 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 120 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 180 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 120 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 120 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 120 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 120 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 120 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 120 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9202 120 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 120 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 120 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 120 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 120 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 120 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9868 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 331276 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017678 60 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 60 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 60 Kč
JHB0301 Novotný Marek TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49814 60 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 410790 90 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 22488 90 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 60 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 60 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 60 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 60 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 60 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 60 Kč
31P0003 Zurkoewicz Krzysztof (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016197 60 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 90 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 90 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí C 920657 60 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 60 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 60 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 60 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 60 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425514 60 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 60 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 60 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 60 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 420437 60 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 60 Kč
29P9900 Lebiedziejewski Marcel (POL) Paulinum J.G. 338904 60 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425510 60 Kč
31P0004 Niezgodka Piotr (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016198 60 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 60 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 60 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035713 60 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 90 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 90 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 90 Kč
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 120 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 120 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 120 Kč
VAM8811 Klícha Martin OB Vamberk C 9510 120 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 120 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 120 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 120 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 120 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 120 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 120 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 120 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 120 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 120 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 120 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 120 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 120 Kč
SHK8212 Stulík Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9153 120 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 120 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 120 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 120 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 120 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 120 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 120 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000515127 120 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 0000890118 120 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 120 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 0000888891 120 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 51803 180 Kč
Rank. koef.: 1
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 120 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 120 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 120 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 120 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 120 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7761 120 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 120 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 120 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 120 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 120 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 120 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 120 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 120 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 416331 120 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 120 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 120 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 120 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 120 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 120 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 120 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 120 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 120 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 120 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 9560 120 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 120 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 120 Kč
TTR8901 Klusáček Matěj OOB Třebíč R 0000303927 120 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 120 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 120 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 120 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0000976000 120 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 0001985625 120 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 120 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 120 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 120 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 120 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 120 Kč
41F0001 Penttinen Topi (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0002 Brunell Filip (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0003 Sund Otto (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0004 Hall Andreas (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0005 Hasu Topi (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0006 Simosas Otto (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0007 Henriksson Tobias (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0008 Sundblom Sören (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0009 Fröberg Robin (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0010 Ketonen Kleo (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0011 Sagfors Joel (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 180 Kč
Rank. koef.: 1
(137)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 120 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 120 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 120 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 120 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 120 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 120 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 120 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor A 2032136 120 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 120 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 120 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 120 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 120 Kč
KUO7801 Kumpošt Jaroslav KOB Ústí nad Orlicí C 887169 120 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 53833 120 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 120 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 120 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 120 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 120 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 120 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 120 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 120 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 120 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 120 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 9515 120 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 120 Kč
CTB8101 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 9274 120 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 120 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 120 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 120 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 120 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 120 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 120 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 120 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 120 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 120 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 0000307266 120 Kč
ASU9043 Vozda Vojtěch Magnus Orienteering C 0000515150 120 Kč
ASU9347 Franko David Magnus Orienteering A 0000515103 120 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering B 0000920667 120 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 0000682344 120 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 0002012280 120 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 0000682340 120 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 120 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 120 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 120 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 120 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 120 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 120 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 120 Kč
TZL9501 Svačina Jan SKOB Zlín B 1400446 120 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 120 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 120 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 120 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 120 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 120 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 120 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 446364 120 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 120 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 120 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 120 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 120 Kč
TUR9604 Takáč Teodor OOB TJ Turnov C 2300845 120 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 120 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 120 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 120 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 120 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 120 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 120 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 120 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 120 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 120 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 120 Kč
LPU9101 Weisbauer Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9252 120 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 120 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 120 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 120 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 120 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 9555 120 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 120 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 120 Kč
SHK8400 Dubrovský Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2032109 120 Kč
SHK8100 Jedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 120 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 120 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 120 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 120 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 120 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 120 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 120 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 120 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 120 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 120 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 120 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008973 120 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 120 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 51566 120 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 120 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 120 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 120 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 120 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 120 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 889311 120 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 120 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 120 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 120 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 120 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 120 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 120 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 120 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 120 Kč
29P7700 Dutkiewicz Damian (POL) Paulinum J.G. 72000190 120 Kč
29P9500 Dzioba Mateusz (POL) Paulinum J.G. 886647 120 Kč
29P9600 Nowak Maciej (POL) Paulinum J.G. 886697 120 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 0000053206 120 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000052136 120 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 120 Kč
31P0005 GARSTKA JAKUB (POL) UKS ARKADY Raszkow 553479 120 Kč
31P0006 Kaczocha Przemyslaw (POL) UKS ARKADY Raszkow 895232 120 Kč
31P0007 Dutkowski Mikolaj (POL) UKS ARKADY Raszkow 1011992 120 Kč
27S9401 Mizur Šimon (SVK) Farmaceut Bratislava 416570 120 Kč
NNN0100 Kliegr Tomáš Neregistrovaní 120 Kč
41F0012 Rhen Dennis (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0013 Jern Jonas (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0014 Linnailla Casper (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 120 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 52150 120 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 120 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 120 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 120 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 120 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 120 Kč
14H7300 Finta Zoltan (HUN) MATT 362977 180 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 180 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 55344 180 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 180 Kč
Rank. koef.: 1
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 120 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 120 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 120 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 120 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 120 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 320286 120 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 120 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 681880 120 Kč
KUO9401 Jirges Radek KOB Ústí nad Orlicí C 920684 120 Kč
KUO9301 Ryšavý Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 980352 120 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 120 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 120 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 120 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 120 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 120 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53137 120 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232509 120 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 120 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 120 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 120 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 120 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 120 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 120 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 120 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 120 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 416029 120 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 120 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 120 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 330612 120 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 120 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 120 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 120 Kč
TZL9602 Vilímek Jakub SKOB Zlín 8581 120 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 120 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 120 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 120 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 120 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 120 Kč
LPU9601 Tužil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 425582 120 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 120 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 120 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 120 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 120 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 120 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 120 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 120 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 120 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 120 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 120 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 120 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 120 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 120 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889288 120 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 120 Kč
LCE9103 Karmín Luboš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2053555 120 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 120 Kč
29P9701 Lucerski Maciej (POL) Paulinum J.G. 886698 120 Kč
29P9800 Domagała Marcel (POL) Paulinum J.G. 2053633 120 Kč
29P9700 Stankiewicz Amadeusz (POL) Paulinum J.G. 2053614 120 Kč
29P9601 Suwada Kamil (POL) Paulinum J.G. 301313 120 Kč
29P9801 Gudowski Maciej (POL) Paulinum J.G. 338902 120 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 120 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 120 Kč
ZBM9710 Šplíchal Marek SK Žabovřesky Brno B 0002042511 120 Kč
LBE9702 Šopejstal Jan TJ Lokomotiva Beroun C 120 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 361957 120 Kč
41F0015 Lönnström Emil (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0016 Sevelius Emil (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
41F0017 af Hellström Fabian (FIN) Finlands Svenska Orienteringsförbund 120 Kč
PHK8506 Elbl Marek OK 99 Hradec Králové C 9363 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 888630 180 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 180 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 180 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 120 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 120 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 120 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 120 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 120 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 230716 120 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 120 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 120 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 120 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 120 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 120 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 120 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 120 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 120 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 120 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 120 Kč
27C7300 Vaňous Jan OB MILANOV zapůjčit 160 Kč
31P0008 Gmur Karol (POL) UKS ARKADY Raszkow 895239 120 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 120 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 180 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 120 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 120 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 120 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 120 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 120 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 120 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53455 120 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 120 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 120 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 120 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 120 Kč
OOP6401 Binčík Milan TJ Opava C 49415 120 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 120 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 120 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 120 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 4644 120 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 120 Kč
25S6000 Pollák Jozef (SVK) KOB ATU Košice 920651 120 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 120 Kč
LPU5904 Bolech Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9330 120 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 120 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 120 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 120 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 120 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 120 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 120 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 120 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 120 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 120 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 120 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 120 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 120 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 120 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 180 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 180 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové C 1394262 180 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5502 Jelínek Petr SKOB Ostrava C 52982 120 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 120 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 120 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 120 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 0000052556 120 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 120 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 120 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 120 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 120 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 120 Kč
CHT5501 Žemlička Zbyněk OOB SK Chrast C 51955 120 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 120 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 120 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 120 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 120 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 180 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 120 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 120 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 120 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 120 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
29P4800 Bogulak Adam (POL) Paulinum J.G. 2053630 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 180 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 180 Kč
celkem přihlášených: 697, vklad: 80800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.