Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati

Datum:
18.05.2013
Místo konání:
Kožlany, Základní škola (silnice č. 229)
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P    
2.20 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 40 Kč
NEJ0351 Dellingerová Anna TJ Jiskra Nejdek C 2049568 40 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 40 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 232206 40 Kč
MAS0350 Kovářová Lucie KČT Aš C 301516 40 Kč
MAS0351 Petříková Adéla KČT Aš 4455 40 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 232611 40 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 40 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 40 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 232230 40 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 40 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 40 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 40 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš 301510 40 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 40 Kč
KRL0153 Bradová Barbora Kometa Kralovice C 51474 40 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 40 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 40 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 60 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 40 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 40 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C 51475 40 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 40 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 60 Kč
MAS9852 Svobodová Simona KČT Aš C 301509 60 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 60 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 60 Kč
MAS9850 Istvánová Klára KČT Aš C 237548 60 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 60 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 60 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 60 Kč
KRL9755 Peterková Veronika Kometa Kralovice C 434576 60 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 52374 60 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 60 Kč
4.60 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 60 Kč
ASU8351 Labašová Katarína Magnus Orienteering R 920656 60 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 60 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 60 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 60 Kč
MAS7350 Kovářová Jitka KČT Aš C 347914 60 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 60 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 60 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 60 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 60 Kč
LKV8151 Nyklová Jana Klub vodáků Karlovy Vary C 301393 60 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 60 Kč
4.30 km, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 60 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 60 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 60 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 60 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 60 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 301424 60 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 60 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 60 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 60 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 60 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 60 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 60 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 60 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 7982 60 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 60 Kč
VPM7051 Beránková Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042504 60 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 60 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 60 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 60 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 60 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 60 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 60 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 60 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 60 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 60 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 60 Kč
LKV5151 Nyklová Helena Klub vodáků Karlovy Vary C 301337 60 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 60 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 40 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 40 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 40 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 40 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 40 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 40 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 40 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 301497 40 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 40 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 40 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 40 Kč
BSO0200 Knepr Tomáš KOB Baník Sokolov C 232239 40 Kč
MAS0202 Stehlík Petr KČT Aš C 301508 40 Kč
MAS0200 Kovář Ondřej KČT Aš B 301515 40 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš C 301512 40 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 40 Kč
KRL0100 Jelínek Miroslav Kometa Kralovice C 51477 40 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 232226 40 Kč
VPM9902 Burian Jan KOS Slavia Plzeň C 2031365 40 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 301418 40 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 40 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 40 Kč
4.30 km, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 60 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 60 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň B 60 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně B 416179 60 Kč
5.50 km, 22 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 60 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 60 Kč
SKV9501 Štros Jan TJ Slovan Karlovy Vary B 2045233 60 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 60 Kč
5.50 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov B 236997 60 Kč
MAS9301 Lhoták Luboš KČT Aš C 301506 60 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 60 Kč
6.00 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 60 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 60 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 60 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 60 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 60 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 60 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 60 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 60 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 60 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 60 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 60 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 60 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 60 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 60 Kč
5.50 km, 22 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 60 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 60 Kč
VPM7105 Burian Jan KOS Slavia Plzeň C 980333 60 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 60 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 60 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 60 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 60 Kč
MAS7200 Kovář Vladimír KČT Aš C 347913 60 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 60 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 60 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 60 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 60 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 60 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec zapůjčit 80 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 60 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 60 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 438602 60 Kč
4.60 km, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 434821 60 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 60 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 60 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 0 60 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 60 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 60 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 60 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 60 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 60 Kč
LPM5100 Janeček Eduard OK Lokomotiva Plzeň C 232617 60 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 60 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 60 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 60 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 40 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 40 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 40 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 0 Kč
BSO0350 Jirková Jitka KOB Baník Sokolov C 301433 0 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov C 232238 0 Kč
BSO0450 Jechová Anita KOB Baník Sokolov C 232237 0 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 0 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 0 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 0 Kč
BSO7001 Gregor Richard KOB Baník Sokolov 7874 0 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 0 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 20 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 20 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 416171 0 Kč
LPM6650 Hájková Bohumila OK Lokomotiva Plzeň C 51269 0 Kč
NEJ7251 Ziebová Lenka TJ Jiskra Nejdek 0 0 Kč
celkem přihlášených: 170, vklad: 8440 Kč