Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.06.2013
Místo konání:
Kulturní dům Czytelnia, Vendryně 348
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
3.20 km, 100 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS0751 Pospíšilová Eliška SKOB Kobra Vsetín C 53694 30 Kč
TZL0350 Jedruchová Štěpánka SKOB Zlín C 8586 30 Kč
TZL0383 Mrkvičková Ema SKOB Zlín 8588 30 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 30 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 30 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446405 30 Kč
KRN0055 Jendřejková Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446423 30 Kč
KRN0555 Martínková Lenka KOS TJ Lokomotiva Krnov 446403 30 Kč
2.40 km, 100 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec C 8654 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec C 8670 30 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 30 Kč
2.40 km, 110 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0153 Raabová Viktorie TJ TŽ Třinec C 8656 30 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 30 Kč
TRI0252 Bilková Kateřina TJ TŽ Třinec C 49319 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec C 49322 30 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 30 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 30 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 30 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk C 52523 30 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 30 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 425425 30 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín C 8582 30 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 30 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 49470 30 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava C 51321 30 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 30 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 30 Kč
3.10 km, 125 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 50 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 50 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 50 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 50 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 50 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 50 Kč
TZL0054 Horáková Hanka SKOB Zlín B 8581 50 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 8583 50 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice C 425426 50 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 50 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 50 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 50 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 50 Kč
4.10 km, 200 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 90 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
MOV9853 Malíková Natálie SKOB Ostrava C 52779 90 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 90 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 90 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 90 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 90 Kč
5.60 km, 290 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava B 8726 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 428258 90 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 90 Kč
HLV8451 Bláhová Kateřina KČT - OB Holešov C 53832 90 Kč
64C8550 Voborníková Tereza Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 130 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 90 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 90 Kč
4.60 km, 200 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
NNN Dreiseitelová Dagmar Neregistrovaní 52291 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 90 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 90 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 90 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 90 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 90 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 90 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 90 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 90 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 90 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 52990 90 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 90 Kč
3.90 km, 195 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 90 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 90 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 90 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 90 Kč
2.80 km, 100 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 416091 90 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 53686 90 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 90 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 90 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 90 Kč
3.20 km, 100 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 49382 30 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
TRI0402 Raab Rudolf TJ TŽ Třinec C 49381 30 Kč
BFM0401 Vojáček Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 30 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 30 Kč
NNN0007 Austera Filip Neregistrovaní 515035 30 Kč
KRN0203 Sztefek Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 30 Kč
KRN0406 Tkáč Karel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
2.30 km, 100 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec C 51461 30 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 30 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava C 51316 30 Kč
VIC0304 Jochec Jan OB Vizovice C 425432 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 30 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 52785 30 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053547 30 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava C 410174 30 Kč
2.60 km, 110 m, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 30 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 30 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49395 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 30 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 30 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 30 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 30 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 30 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 30 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 30 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín C 8584 30 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 8585 30 Kč
VIC0102 Smolka Roman OB Vizovice B 53123 30 Kč
BFM0201 Vojáček Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 426342 30 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 30 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 30 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 30 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 30 Kč
KRN0101 Juna Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446325 30 Kč
KRN0102 Juna Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446426 30 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446442 30 Kč
KRN0105 Martínek Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446438 30 Kč
KRN0103 Sklenák Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
3.40 km, 145 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 50 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 50 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 50 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 50 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 1403424 50 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 50 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 50 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 50 Kč
KVS0001 Pospíšil Štěpán SKOB Kobra Vsetín B 7866 50 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 50 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 50 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 425421 50 Kč
MOV0003 Kubíček David SKOB Ostrava B 2027244 50 Kč
LCE9906 Kadleček Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 52693 50 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 50 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 246840 50 Kč
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 50 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov 336728 50 Kč
KRN0005 Tkáč Milan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
4.20 km, 220 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 90 Kč
KVS9802 Pechal Petr SKOB Kobra Vsetín B 53685 90 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava C 428227 90 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 51527 90 Kč
5.30 km, 280 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 2023805 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava C 8727 90 Kč
TZL9603 Turna Matyáš SKOB Zlín B 438620 90 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 90 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 90 Kč
BFM9601 Holoubek Jan SKOB Frýdek - Místek C 206362 90 Kč
5.50 km, 270 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 90 Kč
8.10 km, 450 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava B 8725 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 90 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 90 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 90 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 90 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž B 53824 90 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 90 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 232323 90 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 90 Kč
SFM8201 Šatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 49490 90 Kč
LOV8300 Žuška Marcel lepus.cz 51315 90 Kč
6.20 km, 310 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 90 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 90 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 90 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 90 Kč
KVS7200 Pospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 53687 90 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 90 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 90 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 90 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 90 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 90 Kč
NNN0006 Kostka Petr Neregistrovaní 90 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 90 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 90 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 90 Kč
5.20 km, 290 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 90 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 90 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 90 Kč
SBR6102 Vrábel Jaromír SKOB Bruntál C 51914 90 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 90 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 90 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 90 Kč
TRC6400 Trojek Jakub SKOB BETA Třinec C 8788 90 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 90 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 90 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 90 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 90 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 90 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 90 Kč
4.40 km, 200 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 90 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 90 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53681 90 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 90 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 90 Kč
KVS5801 Šebela Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 2021851 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 90 Kč
2.80 km, 100 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 50 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 50 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 50 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 50 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 50 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 50 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 50 Kč
3.20 km, 100 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49327 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 53293 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49338 50 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
NNN0001 Dreiseitelová Elen Neregistrovaní 2050482 50 Kč
SFM1101 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy 49488 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 49487 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
MOV0952 Vellechová Eliška SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
MOV1001 Kesely Dominik SKOB Ostrava C 2049558 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0255 Štěpančíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0153 Svobodová Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52692 50 Kč
NNN0008 Austerová Andrea Neregistrovaní 981823 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
NNN0010 Kirschner Damián Neregistrovaní 50 Kč
2.40 km, 100 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 50 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk 442855 50 Kč
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 50 Kč
KVS7150 Pospíšilová Lenka SKOB Kobra Vsetín C 416093 50 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 50 Kč
KVS6751 Sedláková Jarmila SKOB Kobra Vsetín C 53673 50 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 50 Kč
SKM6103 Dvorský Ilja KOB Směr Kroměříž C 416082 50 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 50 Kč
NNN0011 Wichrek T,H,J Neregistrovaní 50 Kč
4.00 km, 210 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0002 Minarčík Tomáš Neregistrovaní 8043 50 Kč
TRC9003 Szturc Jan SKOB BETA Třinec C 8769 50 Kč
NNN0003 Lančí Václav Neregistrovaní 51885 50 Kč
NNN0004 Czasch Hynek Bruno Neregistrovaní 51874 50 Kč
NNN0005 Czasch Nikolas Gerhard Neregistrovaní 50 Kč
NNN0009 Vlachová Marcela Neregistrovaní 434589 50 Kč
LOV8355 Nastulczyková Barbara lepus.cz 50 Kč
NNN0012 Wichrek M,K,S Neregistrovaní 50 Kč
celkem přihlášených: 291, vklad: 18590 Kč