Přihlášky závodu: 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák

Datum:
07.12.2013
Místo konání:
Bělecký Mlýn
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
1.40 km, 45 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 20 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 20 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 20 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 20 Kč
2.40 km, 90 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 20 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 20 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 20 Kč
3.50 km, 140 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTI9556 Spurná Martina Sportovní klub Ptení C zapůjčit 30 Kč
4.90 km, 170 m, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 30 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 30 Kč
UOL8850 Ukolova Anastasia SOB Olomouc C zapůjčit 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 30 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 30 Kč
PTI9292 Kejíková Ivona Sportovní klub Ptení C 301577 30 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 30 Kč
3.80 km, 170 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 30 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 30 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 30 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 30 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 30 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 30 Kč
1.40 km, 45 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 20 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané 301567 20 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 20 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 20 Kč
3.00 km, 145 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 20 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 20 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 20 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 20 Kč
4.60 km, 160 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 30 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 30 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov B 234582 30 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 30 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 30 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 30 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 30 Kč
6.50 km, 245 m, 25 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 30 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 53348 30 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 30 Kč
37C7900 Karásek Michal Bez registrace 428201 30 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 30 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 30 Kč
NNN000A Kuchař Jiří Neregistrovaní 30 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
5.50 km, 225 m, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 30 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 Kč
NNN7701 Martinek Pavel Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 30 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 30 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 30 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 30 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 30 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 30 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 30 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 30 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 30 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 30 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 30 Kč
3.80 km, 155 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 30 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 30 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 30 Kč
1.60 km, 60 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 20 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 20 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 20 Kč
KON005A Jílková Lenka KOB Konice 20 Kč
KON005B Jílková Pavla KOB Konice 20 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
2.10 km, 85 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 20 Kč
KON7853 Benešová Petra KOB Konice 2020742 20 Kč
NNN005B Doskočilová Anna Neregistrovaní 20 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 20 Kč
celkem přihlášených: 83, vklad: 2210 Kč