Přihlášky závodu: O pohár Rychlé nohy - 3. závod Zimni ligy

Datum:
29.11.2013
Místo konání:
Křenůvky
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
2.30 km, 70 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 20 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 20 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 20 Kč
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 20 Kč
3.40 km, 125 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 30 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 30 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 30 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 30 Kč
4.70 km, 155 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 30 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 30 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 30 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 30 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 30 Kč
PTI9292 Kejíková Ivona Sportovní klub Ptení C 301577 30 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko, z. s. C 219251 30 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 30 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 30 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 30 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 30 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 30 Kč
3.40 km, 125 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 30 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 30 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 30 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 30 Kč
37C7650 Chmelářová Radka Bez registrace zapůjčit 30 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 30 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 30 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 30 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 30 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 30 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 30 Kč
2.30 km, 70 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 20 Kč
97C0300 Hošťálek Ondřej No register zapůjčit 20 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané 301567 20 Kč
97C0301 Karásek František No register zapůjčit 20 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace zapůjčit 20 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 20 Kč
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 20 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 20 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 20 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 20 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 20 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 20 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 20 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 20 Kč
5.40 km, 165 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 52484 30 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 30 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 30 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 30 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 30 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 30 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 30 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 30 Kč
6.40 km, 215 m, 26 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU8001 Melcher Ota TJ SOKOL Plumlov zapůjčit 30 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 30 Kč
37C7900 Karásek Michal Bez registrace 428201 30 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 30 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 53348 30 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 30 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 30 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 30 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 30 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 30 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín 2021854 30 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 920699 30 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 30 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov 30 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko, z. s. C 811213 30 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko, z. s. C 2045244 30 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 30 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 30 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 30 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 30 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 30 Kč
5.40 km, 165 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 30 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 30 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 30 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 30 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 30 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 30 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 30 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 30 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 30 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 30 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 30 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 30 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 30 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 30 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 30 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 30 Kč
UOL55xx Zbořil Ctirad SOB Olomouc 2060253 30 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 30 Kč
4.30 km, 155 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 30 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 30 Kč
SKM4905 Wiedermann Jaroslav KOB Směr Kroměříž C 53813 30 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 30 Kč
1.90 km, 55 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 20 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 20 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 20 Kč
KON0850 Otrubová Karolína KOB Konice 52482 20 Kč
2.50 km, 95 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 20 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 20 Kč
UOL1112 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc 2060254 20 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 20 Kč
JPV8977 Pilcová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 352302 20 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 20 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc B 361903 20 Kč
SKM6103 Dvorský Ilja KOB Směr Kroměříž C 416082 20 Kč
celkem přihlášených: 119, vklad: 3250 Kč